Belangrijke overwinning Blauw Wit tegen Esch Uitslagen Badmintonclub Holten Handbalteam Holten boekt verdiende zege op Dalfsen SV Holten met kater naar huis na SV Zwolle Mintonette BI wint tegen Dynamiek B2 Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten Uitslagen Stal de Eik Sport Agenda Erik Davids gaat met een knallende motor over finish Blauw Wit thuis SV Holten Jaarvergadering EHBO Holten Donderdag 18 maart 2004 Holtens Nieuwsblad 7 Blauw Wit 2 - Harfsen 2 Jurgen had succes op aangeven van Ernst Jan. In de eerste de beste tegenaanval wist Harfsen echter direct weer gelijk te maken toen een scherpe vrije trap vrij kon worden in gekopt. Vanaf de aftrap speelde Wilco de lange bal op John Paul die beheerst de 2-1 scoorde. Vlak voor rust was het weer raak. John Paul scoorde op aangeven van Erwin. De volgende aanval was voor Harf sen dat hen via een penalty de 3-2-rustsiand opleverde. Direct na rust scoorde Arturo de 4-2 en Amoud later de 5-2. Toen ook nog een Harfsenspeler met twee keer geel het veld moest verlaten, brak er iets bij de gasten uit Harfsen. In de laatste tien minuten wist Blauw Wit maar liefst zeven keer te scoren via Arturo (driemaal), Gijs (tweemaal), John Paul. Erwin en Gijsbrecht. Eindstand 12-2. SVZW 5 - Blauw Wit 4 Blauw Wit 4 trof in Wierden een veel bete re tegenstander in de eerste helft. De verdediging had grote moeite overeind te blijven. Toen een doelpunt in eerste instantie uitbleef, bleek de dienstdoende scheidsrechter wel bereid zijn club dubbel en dwars de helpende hand toe te steken. In de tweede helft ging de sportieve wedstrijd meer gelijk op. Blauw Wit scoorde tweemaal te gen, waarvan een uit buitenspelpositie. Eindstand 4-1. Blauw Wit 5 - Groen Wit 13 Henk Aanstoot kon de bal voor de lijn wegwerken. Gerard Wildenborg liet zich de bal van de voet pluk ken: 0-1. Blauw Wit zat totaal niet in de wedstrijd en het doelpunt van Kees de Bie kwam dan ook totaal uit de lucht vallen: ruststand 1-1. Daarna kwamen bij Blauw Wit de echte middenvelders in het veld. Groen Wit was geen schim meer van de ploeg voor rust. Blauw Wit kreeg kansen en Erik Aanstoot zorgde voor de 2-1 RKSVMB1 - Blauw WitMBl Vanaf het begin ging het gelijk op en kregen beide teams veel kansen. Vooral de verdediging met Evelien. Margreet en Susan ging heel erg goed. In de rust stond het 0-0. Pas zeven minuten voor tijd scoorde RKSV een nogal ongelukkig doel punt: 1-0. Even later scoorden ze nog een doelpunt waardoor de eindstand 2-0 werd. Nieuw-Heeten Cl - Blauw Wit Cl Vanaf de aftrap was het Blauw Wit wat op zoek ging naar het doel van hun tegenstander, wat leidde tot een aantal goede kansen maar niet tot doelpunten. Nieuw-Heeten kwam niet echt verder dan hun eigen speelhelft. Na dik tvv intig mi nuten was het Derren die een kanonskogel afvuurde op het doel van Nieuw-Heeten wat meteen leidde tot de ruststand 1-0-voorsprong voor Blauw Wit. Uit de kleedkamer gekomen was het opnieuw Blauw Wit dat aanvallend voetbal liet zien. maar niet tot scoren kwam. Het lukte Derren met wind tegen om nogmaals een afstand schot te lossen op het doel van Nieuw-Heeten wat de 2-0-voor- sprong opleverde. Eindstand 1-2. Blauw Wit Dl - WesepeDl Na tien minuten schoot Remi op aange ven van Joris het eerste doelpunt. Daarna bleef Dl de sterkere, maar wist voor de rust niet meer te scoren. Na rust was er meer tegen stand. Wesepe werd af en toe gevaarlijk. De linkerspits stond drie keer oog in oog met Jochem. maar de goalie wist de inzet telkens te keren. Ook Blauw Wit had moeite de kleine kansjes tot doelpunten om tc zetten. Toch scoorde Wout door een strak schot nadat Wesepe sterker werd. Blauw Wit El - SDOLE3 Blauw Wit El had dit weekend vleugels. In de eerste minuut maakte Max al 1-0. Het team speelde verzorgd voetbal en overklaste SDOL E3. Voor rust scoorde Max nog een keer en ook Thomas eenmaal. Rust: 3-0. De tweede helft gaf een zelfde beeld. Blauw Wit speelde rustig zo verder en via doelpunten van Thomas, Max en driemaal Marcel werd het uiteindelijk 8-0. Blauw Wit E 2 - Rohda Raalte E8 Na het verlies van vorige week, was dit de eerste wedstrijd waarin Blauw Wit compleet aan de aftrap verscheen. Met Michel in het doel en Joey op het middenveld begon Blauw Wit fanatiek aan de wedstrijd. Het kreeg al snel enkele kans jes, maar het was Rohda dat halverwege de eerste helft door een van richting veranderend schot de 0-1 scoorde. Edwin maakte voor rust de gelijkmaker. Na rust schoot Michel de bal hard in de korte hoek. Eindstand 2-1. Overwetering F3 - Blauw Wit F2 Juist toen Overwetering erin be gon te geloven, was het Dennis die met een snelle uitval Blauw Wit op 1-0 zetten. Dit gaf de ploeg zoveel vertrouwen dat ook de 2-0 door Geert snel volgde. Na rust zette Overwetering Blauw Wit flink onder druk om een aansluitingstreffer te scoren maar de verdediging met Mike, inmiddels op goal, gaf geen krimp. Hierdoor kwam er ruimte voorin voor Lars en Geert, waar laatstgenoemde van profi teerde: 3-0. Overwetering gaf echter nog niet op en dat werd be loond met een treffer. Vlak voor tijd was het weer Geert die door goed doorzetten zijn derde treffer noteerde, waardoor de overwin ning zeker was. Eindstand 1-4. Wijhe F8 - Blauw Wit F3 Na een voorzichtig begin was het Blauw Wit dat steeds meer balbezit had en steeds op de helft van de tegen standers voetbalde. Toch was het de thuisclub die de eerste de beste aanval goed afrondde. Gelukkig kwam de verdiende gelijkmaker snel. Via een snelle uitbraak was het Stefan die raak schoot. Na de rust was Blauw Wit weer het meeste in balbezit, maar echte kansen leverde dat nauwelijks op. Wijhe kreeg ook kansen en wist deze ook tw ee keer te benutten. Eindstand 3-1. Holten E3 - Hector E2 Het duurde even alvorens Holten haar grote overwicht kon omzetten in doelpunten. Bart H. rondde een leuke aanval doeltreffend af: 1-0. Holten bleef de sterkere ploeg en kon na een doelpunt van Niels met 2-0 aan de tweede helft beginnen. Het fysiek duidelijk zwakkere Hector kon na de rust het tempo niet meer bijhouden en raakte steeds vermoeider. Ondanks het niet al te bij zondere spel van Holten bleef het druk op het doel van Hector vast houden. Bart V. scoorde een hattrick, Henry pikte weer eens een goaltje mee en Jeroen scoorde via een penalty. Eindstand 7-0. Holten F1 - Twente Goor F2 Na een kw artier spelen zorgde Remco al voor een 1 -0-voorsprong. Na rust wist keeper Rens samen met de verdedigers eerst het doel schoon te houden, maar dc druk van Twente werd zo groot dat het 1-1 werd. De uitvallen v an Holten wa ren wel zeer gevaarlijk. Een schot van Leon werd nog door de keep er gestopt, maar een goed genomen vrije trap van Remco zorgde voor een 2-1-voorsprong. Al zeer snel werd het via een hard af standschot 2-2. Tw ente bleef aanvallen. Uit een hoekschop van Twente volgde een doel worsteling waarbij de bal twee keer tegen de paal kwam. Toch wist de Holten-verdediging de bal weg te werken en wel zo dat Tom de bal bij de middenlijn kreeg en nog maar één verdediger hoefde uit te spelen en daarna tikte hij de bal netjes langs de keeper 3-2. In de laatste minuut kon Remco scoren uit een vrije trap. Eindstand 4-2. Hector El - Holten El Omdat spits Djemy met een gebroken voet zit, moest Holten een speler erbij hebben. Dankzij de leiding van E2 was dit snel geregeld. Gcrben zal dc rest van het seizoen bij El spe len. Dit was de eerste wedstrijd van de competitie, maar een echte wedstrijd werd het niet. Eindstand 0-7. JCHellendoom MC2 - Holten MC 1 Holten zag al snel tegen een 1- 0-achterstand aan. Berfin scoorde echter snel de gelijkmaker. .Anouk zorgde daarna voor de voorsprong: 1-2. Vlak voor rust had Hellen- doorn toch nog het betere spel en wist de stand weer gelijk tc zetten: 2-2. De tweede helft begon Holten veel beter en kreeg de meeste kansen. Berfin wist de stand weer in Holtens voordeel te brengen: 2- 3. Tien minuten voor tijd wist Danielle de stand op 2-4 te brengen. Holten 6 - Rietmolen 4 In de eerste helft kreeg spits Rick een niet te missen mogelijkheid. Waarom de bal aan de verkeerde kant van de paal hobbelde zal ook Rick zich moeten hebben afgevraagd, maar liet gebeurde. De tweede helft begon met iets meer vuur en agressie. Ook Rietmolen voelde dat Holten trachtte om de wedstrijd naar haar hand te zetten. Enkele mogelijkheden kreeg Holten, maar een solide achterhoede van Rietmolen wist meermalen het doel toch schoon te houden. Dat de wedstrijd niet doodbloedde was te danken aan een ingeving van René die na een soloactie de 1-0-overwinning maakte. Vletgoor - In de thuiswedstrijd tegen de Esch uit Oldenzaal heeft Blauw Wit een degelijke en belangrijke 3-1-overwinning behaald. Maarten Paalman begon als sluitpost en Maarten Kruimelaar was weer terug na zijn schor- Holten - Manege Stal de Eik hield afgelopen zondag de derde dressuurwedstrijd van de winter competitie. Het was een sportieve strijd, die door vele supporters werd bijge woond. Uitslagen: Junioren A1. Miranda Biele man met Bento. 129 punten: 2. Miranda Bieleman rtiet Donja, 128 punten; 3. Anna Groene- woud met Misty, 123 punten. Junioren B7 manegepony's: 1 Elien Tuitert met Sanny, 168 punten; 2. Rachel Pesiwarissa met Olleke, 163 punten; 3. La- rissa Lutgerink met Bill, 162 punten. Junioren eigen pony B7/ LI3 in handicap; 1Susan van der Leur met Percaïsha, 170 punten; 2. Nikki Hulstein met Khahendi, 167 punten; 3. Nikki Hulstein met Khahendi, 166 punten. Senioren B7/ LI3 in handicap: 1Sanneke Moleman met Odin, 162 punten; 2. Yvonne Loinan met Amigo, 157 punten; 3. Kar in van Surksum met Floran, 155 punten. sing. In het begin van de wed strijd was De Esch feller en won mede hierdoor de meeste duels. Door met name de lange bal toe te passen, zochten de bezoekers hun fysiek sterke aanvallers om zodoende de Blauw-Wit-defen- sie onder druk te zetten. Dit had al binnen tien minuten effect. Uit een aanval over de linker flank werd een voorzet beheerst binnengekopt door Jan Bos. Vanaf de 0-1 was het Blauw Wit dat de aanval zocht en er ont stond geleidelijk aan een andere wedstrijd. Voetballend was Blauw Wit de betere ploeg en door onder meer de aanvallende impulsen van Maarten Kruime laar. hadden de bezoekers vele overtredingen nodig om het ge vaar te stoppen. Uit een van de vrije trappen trof Marco Schui- terd de paal. Even later was het ij ü2ï§ Martijn Offringa heeft net gescoord. De spelers van De Esch laten teleurgesteld de schouders hangen. (Foto: Johan Bolink) aanvoerder Arjan Aanstoot die dicht bij een doelpunt was. Het was weer Maarten Kruimelaar die door de verdediging slalom de en met een goede voorzet Ar jan bereikte, maar zijn snoeihar de kopstoot ging net over. Toch wist Blauw Wit voor rust nog langszij te komen. Uit een snelle aanval werd Dirk Jan Beldman binnen de zestien aan gespeeld. Hij draaide weg bij zijn tegenstander, die net. toen hij wilde schieten, hem aan zijn shirt onderuit trok. Dit liet de scheidsrechter geen enkele keus. Het was Marco Schuiterd die de toegekende strafschop perfect benutte en zodoende de 1-1 liet aantekenen. Enkele minuten voor rust kwam Blauw Wit-zelfs op 2-1. Merijn Offringa rondde een perfecte so lo af met een even zo perfect schot. In de tweede helft was het weer De Esch dat de aanval zocht Maar Maarten Paalman die deze middag niet al te veel tc doen kreeg, kwam op tijd uit zijn doel en greep adequaat in Alle toeschouwers hadden waar schijnlijk hun koffie nog niet eens op toen Blauw Wit op een 3-1-voorsprong kwam. Uit een lange bal van Arjan Aanstoot was Dirk Jan Beldman zijn te genspeler en de toegestormde doelman te slim af. Holten - Het vijfde team van badmintonclub Holten speelde afgelopen week thuis tegen kop loper IJsselstad 4. Het team van BC' Holten trad ook dit keer aan in een andere samenstelling. Rob Kelder is nog steeds geblesseerd en voor hem viel Harko Bouwes in. Bij de dames werd Alie Bijen ver vangen door Ria Matti. Harrie Menkhorst moest als eerste heer spelen omdat Harry Knuiman verhinderd was. Hij verloor zijn partij nipt in 12-15 en 14-15. Harko kwam tekort tegen zijn tegenstander uit Deventer. Het werd 8-15 en 4-15. Ook de beide Holtense dames verloren. Marrie Diepenbroek in drie games 11-65-11 en 12-13. Ria Matti verloor in twee games 2-11 en 3-11Hoewel BC Hol ten deze wedstrijd verloor, ein digen ze toch nog op een derde of vierde plaats. BC Holten 2, nog steeds in de race voor het kampioenschap, speelde vorige week uit tegen Reflex uit Nijverdal. Om in de race te blijven moest deze wed strijd worden gewonnen. Na dc enkelpartijen stond Holten 2 echter al achter met 1-3. In de dubbel- en mixpartijen moest het dus gebeuren om nog tot winst te komen. De heren had den er drie games voor nodig. De dames slechts twee. Marcel en Hermanna wonnen. Eind stand 3-5. Deze week speelde het tweede team van BC Holten uit in Zwol le tegen BC Netwerk 2. BC Hol ten 2, nog steeds in voor het kampioenschap, kreeg net voor de wedstrijd te horen dat Net werk 1 twee dagen eerder had gewonnen en dus kampioen werd in de eerste klasse, hetgeen promotie betekende. De enkelpartijen waren zwaar. Pieter Aarsen verloor met 10-15, 15-13 en 15-5. Marcel Dijkman won in drie games met 15-4, 5- 15 en 7-15. Hermanna Boode won in twee games. Carola van der Vreede speelde er drie maar wist toch te winnen met 11-7, 8-11 en 7-11 De Holtense heren wonnen de dubbels met 15-17 en 7-15. De dames verloren met 15-13 en 15-7. De mixpartijen werden sterk gespeeld en beide punten gingen naar Holten. Eindstand 2-6. Holten - In de laatste uitwed strijd van dit zaalseizoen heeft het eerste dameshandbalteam van Holten op overtuigende wij ze Brouwers/ Dalfsen 2 aan de kant gezet. Holten nam vanaf het begin het initiatief en leidde bij rust met 6- 10. Daarna schroefde Holten het tempo op en vooral via snelle breaks waren alle speelsters ge vaarlijk. Alle veldspeelsters kwamen tot scoren. Ook verdedigend werd weinig weggegeven zodat Holten uit eindelijk met een ruime 10-19- overwinning naar huis kon gaan. Komende zondag spelen de da mes hun laatste wedstrijd thuis tegen middenmoter Esca. Door ook hier een zege te boeken kan Holten het eerste jaar in de eer ste klasse afsluiten met een knappe vierde plaats. Scores: .Vlargot ter Schure 4: Moni que Plantinga. Ellen Teeselink 3: Jessica Smit, Judith Tiekink. Bianca Smit. Paulien Schooien 2. Kristel Meerman 1. De heren wonnen van rode lan taarndrager Reflex. Het was een echte wedstrijd die nog om niets gespeeld moest worden. Alleen Holten had baat bij een goed re sultaat, omdat daardoor met nog twee wedstrijden te spelen een hoger klassering bereikt kan worden. Holten leidde bij rust al met 8-11. Daarna ging Holten goed door en werd de 11 -22- eindstand bereikt. Scores: Freddy Wolterink 5: Thvs Jeurissen, Tristan Dorlas 4: Meino v. Beek 3; Andy de Jong. Menno Koerse 2: Erik Kraan, Stefan Jansen Dames 2 speelde uit tegen Wes- sels/ Heeten 3. Een team dat moest winnen om degradatie te ontlopen. Holten kon bij winst klassenbehoud zeker stellen. Tot de rust liep het niet best bij Hol ten. Bij rust keek men tegen een 6-2 achterstand aan. Na rust werd het een zeer spannende partij. Holten kwam terug in de race en zelfs op gelijk hoogte. In de slotfase wist Holten zelfs nog de volle winst te pakken. Met een 9-8 zege kon Holten trots op huis aan. Dames A geloofde het wel in Twello tegen Klarenbeek. Aan vallend kon Holten geen vuist maken. Via een 10-3 stand bij rust werd met 18-6 verloren. Meisje B speelde tegen Goosen/ Wijhe de kampioen in hun klas se. Holten deed haar sportieve plicht, maar kwam tegen de te rechte koploper te kort. Via een 5-10-stand bij rust werd met 12- 17 verloren. Meisjes Dl won thuis van Nieuw-Heeten. Holten speelde goed en na de ruststand van 5-2 werd uiteindelijk met 8- 5 gewonnen. Meisjes D2 gaf leuk partij tegen CVÖ. Holten kwam fysiek te kort. Bij rust was het 4-8. De eindstand werd 5-14. Harfsen - Erik Davids heeft af gelopen zondag de Open Neder lands Kampioenschap Moto- cross in Harfsen gewonnen. Zijn broer Allan deed hier niet aan mee. De Holtense zijspancombi- naties stelden in Harfsen teleur. Alleen het duo André Vincent/ Gertie Eggink verscheen aan de start van de tweede manche. In Borculo werd de dag ervoor de Enduro gehouden en daar be haalde Enk de derde plek. De Holtenaar was zaterdag na de enduro dan ook doodop. 'Ik zat op te kijken op de dag erna in Harfsen. maar als je een keer be zig bent dan loopt dat ook wel', geeft hij aan. Dc start van beide manches ging Erik echter niet goed af. Maar gestadig haalde hij voor hem rij dende renners in. Van een ze vende plek kon hij tegen de laat ste rondes toch een tweede plek bereiken. Alleen Hans Berend- sen uit het Gelderse Hengelo bleek hem te snel af. Wel wist Erik het gat tussen hem en Hans per ronde steeds een seconde te dichten, maar de finish kwam voor Erik te vroeg om Hans he lemaal de baas te kunnen. De Holtenaar maakte dit echter goed in de tweede manche. Ook nu moest hij meteen na de start zeker tien renners voor laten gaan. Al snel klom Erik echter op naar de tweede plek. Van Hans Berendsen had hij deze keer geen last. die reed enkele plekken lager. Ook zijn directe tegenstander, de Belg Stefan van Asten, kon Erik niet bijbenen. Deze was namelijk een week daarvoor aan zijn knie geope reerd. 'Niet meerijden kost na tuurlijk punten en hij moet dan zelf ook uitmaken of het wel of niet goed is voor zijn knie. Maar ik zie hem later wel weer terug komen als geduchte tegenstan der voor mij.' geeft Erik aan. Arno Willems uit Oirschot hield het redelijk lang vol op de eerste plek. maar moest later toch de Holtenaar voor laten gaan. Het gat tussen Arno en hem werd steeds groter, zodat Erik eigen lijk niets meer te v rezen had v an de renner uit Oirschot. Echter, motorcross blijft een me chanische sport. Als in de vijfde begon de motor van Erik te knal len en dat werd steeds erger. Het leek er bijna op dat hij de geest zou gaan geven. Gelukkig voor Erik. kon hij er toch de finish mee halen. (Foto: Johan Bolink) Holten - Een knappe overwin ning op koploper Overwetering en een dramatische verliespartij tegen Wesepe waren de twee wedstrijden die Holten na de winterstop speelde. Zondag moest er een bezoek worden ge bracht aan laagvlieger SV Zwol le, die overigens eerder in Hol ten de roodzwarten een 4-2 oor wassing gaven. De wedstrijd was vanaf het be gin geen reclame voor kwalita tief goed voetbal, maar zou wel de dramatiek met zich meebren gen die het spelletje zo leuk maakt. Het begin was voor de thuis ploeg, maar echt grote kansen werden er niet gecreëerd. Het was zelfs Holten die de v oor sprong nam door een kopbal van Erik Reijlink. Een corner van de linkerkant v an Van der Wal be landde op het hoofd van Reijlink en deze knikte goed binnen bij de tweede paal. In de rust werden er geen wis sels toegepast. Het spelbeeld bleef gelijk aan de eerste helft en v ooral de wind speelde een be langrijke rol. Na twintig minuten in de tweede helft leek Holten het duel te be slissen via Tuitert. De voor Mul ler ingevallen Stam zette Tuitert. na een pass van Knapen, vrij voor het doel. Deze goal zorgde echter niet voor de rust in de ploeg van de bezoekers die je zou verwachten bij een voor sprong van 2-0 De thuisploeg kwam al snel terug in de wed strijd. door een discutabele vrije trap vanaf de rand zestien bin nen te schieten. En nog geen vijf minuten later, mocht een Zwolse spits vanuit de draai in een bom volle zestien ook nog de 2-2 bin nenwerken. Even leek het erop of Holten zou knakken, maar de ingevallen Broekmaat stak daar een stokje voor. Via een counter speelde Tuitert Broekmaat op rechts vrij, die leek erg lang te wachten met het afwerken, maar precies op het juiste moment schoof hij de bal langs de keeper. Met nog tien minuten te gaan leek Holten toch de drie punten mee te nemen. Maar het ging toch nog mis in de laatste minu ten. Eerst was er Van der Pluijm die een bal hard op zijn gezicht kreeg en daarna maar op halve kracht in de spits ging lopen. De ingevallen Volkerink nam zijn plaats in de achterhoede over. Een diepe bal van achteruit was de inleiding voor de 3-3. een niet al te slimme overtreding van aanvaller Stam op de zestien, werd met een v rije trap bestraft. Dit keer ging de bal maar rake lings over via een Holtense rug. De corner die hierop volgde werd mede door dc wind niet goed verwerkt en belandde zo bij de tweede paal waar een vrije Zwollenaar de bal via de binnen kant van de paal het doel in joeg. Met een enorme kater gingen de Holtenaren weer huiswaarts en is het hopen dat er aanstaande zondag tegen de Witkampers een beter resultaat wordt he- haald en dat er wat beter gevoet bald wordt. Holten - De meiden van Minto nette speelden afgelopen vrijdag tegen Dynamiek. Mintonette stond op de tweede plek in de competitie en verwachtten met 4-0 te winnen van het laagge klasseerde Dynamiek. De eerste sét werd gemakkelijk gewonnen met 25-15. Buiten speelster Jette Wielaard scoorde met enkele tactische ballen en Sanne ten Kampe kwam als middenaanv alster met een paar rake klappen goed door op het midden. In de tweede set verraste het team uit Goor de Holtense mei den door telkens de eerste of tweede bal over het net te spe len. Dynamiek scoorde met dit antivolleybal veel punten terwijl Mintonette elke aanval na drie keer spelen probeerde af te ron den. Mintonette kwam mede door het blok van Renske van Harmeien nog goed terug maar het werd 22-25. In de derde set werd Mintonette heel hard aan gemoedigd door de aan haar en kel geblesseerde Anouk Brug- gink. Mede door de smashes van Mariska Dommerholt en de mooie set-ups van Myrthc de Vrijer en Leontien Voogt ging de setvvinst op het nippertje naar de Holtense ploeg met 25-22. In de vierde set scoorde Ellen Wielaard punten met haar harde serve. Dynamiek kreeg in deze set geen enkele kans. Met 25-16 haalde Mintonette de setwinst binnen en won de wedstrijd uit eindelijk met 3-1. Blauw Wit Zaterdag 20 maart Blauw Wit 1 - DES 1, 14.30 uur: Blauw Wit 2 - Vroomshoopse Boys 2. 12.30 uur; Groen Wit'62 11.14.30 uur 13.00 uur): ABS 1 - Blauw Wit Al. 14.00 uur (vertrek 12.45 uur): Mariën- hcem Cl - Blauw Wit Cl. 14.00 uur (vertrek 12.45 uur): Blauw wit C2 - Overwetering C3. 12.00 uur: JC' Hellendoom MB2 - Blauw Wit MB110.00 uur (vertrek 9.00 uur): Blauw Wit Dl - JC Hellendoom D2. 10.30 uur: Heino D3 - Blauw W it D2. 8.45 uur (vertrek 7.30 uur): Hee ten E2 - Blauw Wit El. 9.30 uur (vertrek 8.45 uur): Blauw Wit E2 - Wijhe '92 E4, 10.30 uur; Blauw Wit E3 - Rohda R E9. 10.30 uur: Blauw Wit E4 - Roh da R. E10. 10.30 uur; Blauw Wit F1 - Raalte F2. 9.30 uur: Broek land F2 - Blauw Wit F2. 10.45 uur (vertrek 9.45 uur): Wesepe F3 - Blauw Wit F3. 10.30 uur (vertrek 9.30 uur). Zaalvoetbal Donderdag 18 maart Blauw Wit 1 - Tornado/ J. 2, 22.00 uur. Vrijdag 19 maart Helios 9 - Blauw Wit 2. 21.30 uur (vertrek 20.30 uur). SV Holten Zaterdag 20 maart WilpAl - Holten Al. 15.00 uur; Mariënheem BI - Holten BI. 14.00 uur (vertrek 13.00 uur): Holten Cl - Kon. UD Cl. 14.30 uur: Hoeve Vooruit Dl - Holten D2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur): Holten El - Wierden El, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Holten E2D - Excelsior '31 E6, 10.00 uur; Enter Vooruit E2 - Holten E3. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Excelsior '31 F2 - Holten Fl. 10.00 uur (vertrek 9.15 uur): Zenderen Vooruit F2 - Holten F2. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten F3 - Enter Vooruit F3, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur): Holten MB - Vroomshoopse Boys MB, 14.00 uur; Holten MCI - Heino MC3. 14.00 uur. Handbal Zaterdag 20 maart Meisjes BI - Klarenbeek 2, 12.00 uur; Jongens B - Atlantis, 13.40 uur; Meisjes C - Atlantis. 12.55 uur: Leerkes/ Haarle - Meisjes Dl. 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Klarenbeek 1 - Meis jes D2, 13.40 uur. Zondag 21 maart ESCA 1 - Dames 1, 12.05 uur. Heren 1 - Wessels/ Heeten 2, 14.25 uur: Dames 2 - Nieuw- Heeten 2, 13.20 uur; Dames A2 - HCD 97, 11.00 uur. Mintonette Vrijdag 19 maart Sporthal 't Mossink Dames 1 - Harambee 2. 19.30 uur: Heren 3 - Saasveldia 1. 19.30 uur: Meisjes B - Copy- profs AAstad 1. 19.30 uur: Da mes 2 - Krekkers 4. 21.00 uur: Dames 5 - Harambee 6, 21.00 uur: Heren 1 - Esch Stars 1, 21.00 uur Gymzaal Haarstraat Dames 3 - DSVD 2. 19.30 uur: Heren 2 - Harambee 8, 21.00 Vletgoor - Blauw Wit speelt za terdag thuis tegen Des uit Nij - verdal. Deze wedstrijd is al tweemaal eerder vastgesteld geweest, maar kon door de weersomstan digheden geen doorgang vinden. Afgelopen zaterdag verloor de ploeg van toekomstig trainer Henk Mennegat met 5-1 van de Deventer CJV'ers. Hierdoor heeft de Nijverdalse formatie drie punten achterstand op Blauw Wit dat de derde positie op de ranglijst inneemt. De wed strijd op 't Vletgoor begint om 14.30 uur. Holten - De onlangs afgelaste uitwedstrijd SV Holten tegen de Witkampers is vooraanstaande zondag opnieuw vastgesteld. In de eerste ontmoeting behaal de SV Holten een ruime over winning (4-1). Beide teams be zetten een bescheiden plek in de middenmoot. SV Holten-trainer Boneschansker kan in Laren weer een beroep doen op de van schorsing terugkerende spelers Arno Knapen en Harrie Klein- Horstman. De wedstrijd in Laren wordt gespeeld op sportpark het Leussinkpark en begint om 14.00 uur. Biester - EHBO Holten houdt maandag 29 maart om 20.00 uur haar ledenjaarvergadering in Café Restaurant De Biester. In het voorprogramma zal firma Laerdal een uitgebreide demon stratie geven van een defibrilla tor (ook wel Automated Extern- al Defibrillator). Dit is een mo dern apparaat dat gebruikt kan worden bij de hartreanimatie.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 7