Vereniging Holterbroek blikt terug op 12,5 jaar 4.99 CU BONUS Prijsbewuste burgers. Gall Gall Albert Heij n Holten Grote belangstelling voor fietsenbeurs Dierenambulance Hellendoorn en Rijssen bestaat een jaar Opfriscursus rijvaardigheid en verkeerskennis vijftigplussers lussische kinderen krijgen oogcontrole bij opticien AH blijft u verrassen!!! Bel gratis 0800-0223345 www.hcbgroep.nl HCB GRQ€P Collecte Simavi Sponsorloop basisscholieren Controle bromfietsen Winkeldiefstal Deze week gaan we een lekker broodje shoarma eten, AH heeft hier alles voor in huis, een heerlijke knoflook- of shoarmasaus, speciale shoarma broodjes en een lekkere frisse groente, u hoeft niets bij elkaar te zoeken, we hebben alles bij elkaar gezet. Dus deze week lekker ff anders happen. Deze week in de bonus een heel kilo Groetjes, Herman Het grote voordeel van Albert Heijn. Parade Vieux lOOcl Van 13-29 voor 12.39 Talea Cream 70 cl Van 13.29 voor 11.29 Jameson Irish Whiskey lOOcl Van 24.99 voor 21.99 Zie voor verdere aanbiedingen onze folder!!!!! HELLENDOORN RUSSEN ,62 85 dierenambulance. Benut de overwaarde van uw woning voor een extra aanvulling op uw pensioen en profiteer nu al meteen van extra voordeel waardoor uw maandlasten zo goed als zeker ook nog eens beduidend lager worden! VOOR INFORMATIE: HCB Groep Enschede Hengelosestraat 201 7521 AC Enschede Tel. 053 - 484 85 86 Fax 053 - 431 50 98 ma-vr. 08.30-20.00 uur *Individueel maatwerk. Informeer naar uw persoonlijke mogelijkheden. HCB Groep Hengelo Enschedesestraat 128 7552 CK Hengelo Tel. 074 - 259 40 50 Fax 074 - 259 40 40 ma-vr. 09.00-20.00 uur Laat u niet gek maken door de zogenaamde goedkoopste aanbiedingen. De laagste rente betekent beslist niet altijd goedkopere maand lasten! Wij bieden u de ideale hypotheekvorm met uiterst lage rente die ook écht resulteert in de laagste maandlasten. Bij vastwerk (praktisch) geen afwijzing. Vraag voor lagere hypotheek- en leen- lasten een offerte aan bij uw hypotheek- en geldspecialist: de HCB Groep Boschkamp - De cursus verkeersken nis opfrissen voor vijftigplussers be gint woensdag 24 maart in dorpshuis De Boschkamp. Op de vier ochtenden zullen allerlei verkeersregels, borden en allerlei ver keerssituaties worden behandeld. De cursus wordt georganiseerd door de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk. Een bevoegd instructeur van verkeersschool Talen uit Almelo zal de cursus geven op woensdag 24, 31 maart, 7 en 14 april van 9.30 tot 11.30 uur. Na deze theorielessen is er ook de mogelijkheid om in de eigen auto een test af te leggen. Een half uur lang rijdt men dan met een speciaal opge leide instructeur langs allerlei ver keerssituaties in Holten. Deze rijvaar- digheidsrit is geen rijexamen en heeft niets te maken met de geldigheid van het rijbewijs. Het is gewoon een goede manier om het rijgedrag eens te toet sen. Voor verdere inlichtingen: De Bosch kamp, telefoon 0548-362755. In totaal zijn er tien pro cessen-verbaal opge maakt wegens het opvoe ren van de brommer. oto: Sander Scheperman) lolten- Buurtvereniging ïolterbroek vierde afge- open weekend het 12,5- arig bestaan met een ge- ellig feest bij café 't onte Paard. Onder het enot van een hapje en en drankje werd er te- uggekeken op de voor- ije jaren maar werd ook iet hedendaagse Holter- iroek onder de loep ge ilet was in 1985 dat het Holterbroek voor het ierst gezamenlijk naar fruiten trad tijdens de Be vrijdingsfeesten in Hol en waar ze meededen pet een wagen in de op- ocht. n 1990 b'ij de viering an vijftig jaar be vrij- iling, herhaalde zich dit. t)e Holterbroekers stel- uen deze saamhorigheid ilijkbaar zo op prijs dat iet idee werd geopperd en buurtvereniging op te ichten. Ze vonden het vel gezellig zo. In 1991 wam die vereniging in derdaad tot stand. Èn aan leden had men ;een gebrek; iedereen leed gewoon mee. In de loop der jaren werden er yan allerlei bijeenkom sten en activiteiten geor ganiseerd. waardoor de samenleving in dit land- schap-met-de-wijde-blik nieuw leven werd inge blazen. Feestjes werden gehouden in een schuur waar normaal caravans worden gestald, maar voor dit officiële jubi leum week men uit naar 't Bonte Paard. Een aantal oprichters van de buurtvereniging blikte in een sketch terug naar het ontstaan van deze club. De huidige situatie werd later belicht door voorzitter Egbert Vene klaas en Wilma Reilink, die ook nog even ter loops wat Holterbroekers op de korrel namen. Met foto's werden er nog meer inwoners en hun behuizingen voor het voetlicht gebracht in het spelletje Kopspijkers. De Holterbroekers kijken terug op een geslaagd ju bileumfeest. De volgen de activiteit is het Paas vuur op Eerste Paasdag waaraan een leuke mid dag vooraf zal gaan. De inhoud daarvan zal nog nader bekend worden ge maakt. Meermanskamp - Stich ting Hulp aan Tsjemo- bylkinderen houdt woensdagmiddag 31 maart een sponsorloop. Deze is bedoeld voor alle kinderen van de Holtense basisscholen en wordt gehouden op Sportpark Meermanskamp. Dc opbrengst is volledig bedoeld voor dc bekosti ging van het verblijf van de Wit-Russische kinde ren. In de maanden maart en april zijn deze acht weken in Holten. Wie nog geen inschrijfformu lier heeft en mee wil doen, kan een e-mail naar: info@tsjernobyl- holten.nl sturen. Onder vermelding van naam. adres, telefoonnummer en naam van de school. Voor alle deelnemende kinderen is er een oor konde als herinnering en daarnaast een leuke ver rassing. want geen enkele had een bril nodig. De tólk wel. Zij mocht een montuur uitzoeken en kreeg nog dezelfde dag haar bril. Dc kinderen kregen na afloop een zakje snoep, aangeboden door Drogis- Holten - Aan de Keizers- weg werd donderdag 11 maart een bromfietscon trole gehouden. De helft ging naar Optiek Jos. De kinderen bleken goede ogen te hebben. Hier bleken drie kinderen en de juf een bril nodig te hebben, die ze ook moch ten uitzoeken. ■jnderdag 18 maart 2004 Holten - In de vierde week van maart gaan in heel Nederland duizen den vrijwilligers op pad om te collecteren voor Simavi. Met de op brengst financiert Simavi projecten in Afrika en Azië ter verbetering van de gezondheid. Het the ma van dit jaar is Geef schoon water. Samen met de lokale be volking streeft Simavi naar duurzame oplossin gen voor een nieuwe en gezonde toekomst. Tijdens de collecteweek van 21 tot en met 27 maart komt de collectant aan de deur voor een bij drage. Ook kan men een donatie overmaken op giro 300100 ten name van Simavi in Haarlem. Boschkamp De fïetsen- beurs, die Speel-O-Theek De Boshut zaterdag 13 maart voor de vierde keer in dorpshuis De Bosch kamp hield, werd een groot succes. Maar liefst 107 fietsen, fletszitjes en driewieler- tjes werden 's ochtends tussen 10.00 en 11.30 uur ingebracht. Ruim voordat om 14.00 uur de deuren voor ver koop open gingen, stond al een groot aantal be langstellenden te wachten om te kijken of er iets van hun gading bij zou zijn. Vooral de belangstelling voor kinderfietsjes in al lerlei maten, was enorm groot. Op het parkeerterrein voor het dorpshuis kon de fiets worden uitgetest. Toen de verkoop om half vier stopte, was bijna de helft van het aantal inge brachte artikelen ver kocht. Van de opbrengst komt 20 procent ten goe de aan de Speel-O- Theek. Dit geld, een bedrag van 475 euro, zal dit jaar be steed worden aan de aan schaf van een nieuw computerprogramma om de uitleen van speelgoed te vereenvoudigen. De overige 80 procent is voor de verkoper zelf. Holten - De Wit-Russi sche kinderen die tot eind april in Holten verblij ven, zijn allemaal naar de opticien geweest. terij Wedda. De andere helft van de kinderen ging naar opticien Bök- kcrink in Rijssen. Dierenambulance Hel lendoorn/ Rijssen en om streken van de Dierenbe scherming vierde maan dag 15 maart haar eenja rige bestaan. Ruim 25 vrijwilligers zorgen ervoor dat de Die renambulance, 24 uur per dag. zeven dagen in de week bereikbaar is om het dier in nood te hel pen. Het afgelopen jaar heeft de Dierenambulance veel dieren in nood geholpen en menig vermist huis dier weer terug gebracht bij de eigenaar. Voor directe eerste hulp aan het dier kan men de ambulance bellen, via te lefoon 06-21 456 285, ongeacht wat voor dier. En voor als uw huisdier vermist is. als u een zwerfdier gevonden heeft, vervoer nodig heeft om met uw dier naar de dierenarts te gaan. Ook kan men bellen voor dienstverlening als het huisdier is overleden. Aangezien de dierenam bulance geen subsidies ontvangen zijn zij voor hulpverlening aan dieren geheel afhankelijk van u. Steunen kan door middel van een vrije gift op bankrekening 62.73.84.- 889. Wie vrijwilliger wil worden op de Dierenam bulance, kan bellen met 06-21 456 285. HO 11 Holten - In een winkel aan de Dorpsstraat vond maandag 15 maart omst reeks 15.00 uur een win keldiefstal plaats. De verdachte verliet de winkel waarna het diefsta lalarm afgaat. De 62-jari- ge eigenaar bedacht zich geen moment en holde er achteraan. Aan dc Laren- seweg kreeg de eigenaar een lift van een passant waardoor hij de verdachte kon inhalen. Hij kreeg de verdachte, een dertigjarige, man uit Gorssel te pakken en droeg hem over aan dc inmiddels gearriveerde politie. De verdachte werd daarop aangehouden. Hij kon na verhoor met een proces-verbaal het bureau weer verlaten Libresse maandverband of inlegkruisjes 2 pakken naar keuze 2S& Cfl Hamburgers Per kilo

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 11