Fienpreuvers met bus op overvalvisite Veldloop: 'Het is een spektakel, maar niet qua deelnemersaantal' Buitenlandse deelnemers aan start Mac Voorjaarsrit Resultaten Blauw Wit Meer teams nodig voor Straatvoetbaltoernooi Gelijkspel schakers imiimi Sport Agenda Hout voor poasboakens Indoordressuurweekend rijvereniging Bergruiters Uitslagen Eendracht -as- Blauw Wit thuis tegen SWN SV Holten uit naar Witkampers Donderdag 26 februari 2004 Holtens Nieuwsblad 11 Steunenberg sponsort Mintonette Holten - Er werd een meerjarig contract afgesloten om Dames 3 van Mintonette te gaan sponsoren. De keuze viel op een dames team want dames zijn gek op schoenen. Een tweede factor was natuurlijk dat er voor de mensen die geregeld bij Steunenberg bin nenwandelen, een bekend gezicht in dat team speelt. Blauw Wit D2-SWN D2 Vanaf de eerste minuut werden de Nijverdallers vastgezet op hun eigen veld en werd er door D2 via uitstekend combinatievoetbal naar hartelust aangevallen. De tegenstanders kwamen constant te laat en de weinige keren dat de snelle spits van SVVN gevaarlijk leek te worden werd deze door de oplettende verdediging, onder leiding van laatste man Timo, moeiteloos onschadelijk gemaakt. De ruststand werden door goals van onder andere Paul. Patrick, Teunis en Glenn (na een mooie solo) op 5-0 gezet. Met one- touch-voetbal kwam de bal van achteruit via Joris (linksback), Kevin (linksmid), Glenn (midvoor) en Patrick (midmid) bij Paul (linksvoor) terecht. Zijn zeer strakke voorzet werd vervolgens door Teunis in de verre hoek gekopt. In de tweede helft werden er enkele wissels toegepast waardoor vleugelverdedigers aanvallers werden en de keeper op het middenveld terecht kwam. Gelukkig waren de Blauw-Witters echter veelzijdig en flexibel genoeg om ondanks hen soms wat vreemde positie nog steeds mooi voetbal te laten zien. Mede door een ziedend schot in de kruising van keeper Justin werd de eindstand bepaald op 9-0. Eindstand 9-0. Blauw Wit 5 - CSV Apeldoorn 12 Blauw Wit kon ook in de terugwedstrijd tegen een van de sterke re ploegen van de klasse geen punten pakken. De gasten lieten de bal beter rondgaan en waren gevaarlijker in de aanvallen. Bij rust stond er een 0-3-score op het bord. De kansen die een week eerder nog gemist werden, verdwenen dit keer wel achter de uitstekende doelman André Aanstoot. Na rust had Blauw Wit wel een veld- overwicht, maar dit lieten de gasten ook toe. Een uitval leverde 0- 4 op. In de slotfase drong Blauw Wit sterk aan, maar een tegen treffer zat er niet in. Eindstand 0-4. Vletgoor - Nadat de Stichting Straatvoetbal er na een staat van dienst van meer dan 25 jaar mee gestopt was, hebben de besturen van de twee Holtense voetbalverenigingen in 2002 met elkaar af gesproken gezamenlijk een poging te doen om dit inmiddels tradi tionele toernooi nieuw leven in te blazen. Daarbij werd afgesproken dat dit toernooi in principe steeds zal worden gehouden op de eerste zaterdag van de-maand juni en dat de beide Holtense verenigingen beurtelings voor de organisatie zullen zorgdragen. Uitgangspunt van beide besturen daarbij is een jaarlijks Holtens festijn met alleen maar Holtense voetballers en Holtense scheidsrechters. Uiteraard dient er met volle inzet om de nieuw aangeschafte wisselbekcr en de overige prijzen gestreden te worden, maar het wordt vooral van belang geacht dat het toer nooi zich afspeelt in een gemoedelijke en gezellige sfeer. Op zaterdag 7 juni 2003 heeft op Sportpark Meermanskamp, ge organiseerd door SV Holten, voor het eerst dit straatvoetbaltoer nooi nieuwe stijl plaatsgevonden. Het verloop van dat toernooi en de reacties van de deelnemende elf teams waren zodanig dat ge concludeerd mocht worden dat er bij de Holtense voetballers wel animo is voor dit jaarlijkse straat voetbaltoernooi. Köllingserf mocht zich de eerste winnaar noemen van de nieuwe wisselbeker. Op zaterdag 5 juni zal dit team de beker kunnen gaan verdedigen. Dan wordt namelijk op 't Vletgoor het straatvoctbaltoemooi 2004 gehouden. Inmiddels zijn bij Blauw Wit '66 de eerste stappen voor die orga nisatie gezet. Geconstateerd werd daarbij dat elf deelnemers toch wel vrij matig is. Opvallend werd gevonden dat geen enkele straat of combinatie van straten uit de volgende w ijken tot de deelne mers behoorden: De Haar. Nieuwbouw Beuseberg. Kol-Noord en buurtschap Espelo. Alleen al van Blauw Wit '66 wonen daar de nodige voetballers en ongetwijfeld wonen in die wijken ook de nodige SV Holten-voetballers. Daarom is de organisatie ervan overtuigd dat uitbreiding van het aantal deelnemende teams mo gelijk moet zijn. Bij deze worden voornoemde straten/ wijken dan ook opgeroepen initiatieven te nemen tot deelname aan het toernooi van zaterdag 5 juni. De minimumleeftijd voor deelnemende voetballers is 16 jaar. Deelname zal de saamhorigheid in de betreffende buurten ongetwijfeld ten goede komen. De organisatiecommissie van Blauw Wit '66 gaat ook zelf pogin gen ondernemen om het deelnemersveld uitgebreid te krijgen. Daarvoor is de voormalige gemeente Holten onderverdeeld in ze ventien wijken. Als dat zou kunnen resulteren in vijftien deelne mende teams zou dat heel mooi zijn. Met de straten/ w ijken die in 2003 niet deelnamen zal door leden van Blauw Wit '66 contact worden gezocht en worden nagegaan of tot een team, of eventueel een combinatieteam, kan worden ge komen. De teams die in 2003 al hebben deelgenomen ontvangen een dezer dagen op het adres van hun leider een brief met een aan meldingsformulier voor deelname aan het toernooi 2004 en ver der de opgestelde conceptindcling van straten wijken/ buurt schappen zodat men kan zien uit welke straten voetballers gewor ven kunnen worden. Het is de bedoeling dat eind maart het aantal deelnemende teams bekend is, w aarna een speelschema zal worden opgesteld. Vervol gens zal in de loop van april op een nog nader aan te geven datum een bijeenkomst met de leiders van alle deelnemende teams wor den gehouden waar dan ook de loting voor de poule-indeling zal plaatsvinden. Alle aangemelde teams zullen daarvoor later nog een uitnodiging ontvangen. Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen met de secretaris van Blauw Wit '66: Anton Beldsnijder, De Wheeme 2, telefoon 366378. Het tweede schaakteam speelde afgelopen maandagavond haar thuiswedstrijd tegen het Hengelose HSC/ Stork 4. Het werd een 3- 3 gelijkspel waardoor het tweede team bij de eerste drie eindigt. Dit betekent dat ze nu twee wedstrijden gaan spelen tegen de an dere teams uit de top drie. Holten begon met een achterstand omdat een paar schakers we gens carnavalsperikelen niet kwamen opdagen. Holten kwam des alniettemin al spoedig op voorsprong door knappe overwinningen van Dick van der Knaap en Erik Bosman. Daarna was het echter punten sprokkelen. Johan Klein Teeselink kon ondanks zijn taaie verzet niet voorkomen dat de stand gelijk werd getrokken. Roelf de Jonge kwam niet verder dan remise. Keunedarp - De vooravond van het carnaval staat bij CV De Fienpreuvers in het teken van goodwill. Met een grote bus gaan onder andere de Raad van Elf en dweilband de Braand- heultjes op 'overvalvisite' bij en kele mensen die vorig jaar in het nieuws hebben gestaan en zich hebben ingezet voor Keunedarp. Als eerste werd een bezoek ge bracht aan Gerard Kraaij. Hij zag de bus voor zijn huis stop pen. 'Ik zag de Braandheultjes uit de bus komen en dacht: "wat is dat? Die moeten zeker bij de buren zijn".' Zijn buurman Al- bert Boode zit namelijk bij de dweilband. Echter, iedereen liep zijn huis binnen. De aanwezige familie wist wel van de komst en kwam al met bier en hapjes aanzetten. 'Fysiotherapeut. Strie ker Gerard, je bent op 20 febru ari 1964 begonnen in Holten op de dag dat ik ben geboren. Dus. dan kan het niet missen dat we hierheen gaan', legde de jarige Prins Erik de Miene uit. Daar naast is Gerard voorzitter ge weest van Stichting Gehandi capten Paardrijden Holten en heeft hij vorig jaar nog een ko ninklijke onderscheiding gekre gen. Nu kreeg hij een oorkonde en een medaille van de Prins en zijn Adjudant. 'Jullie zetten Holten weer op de kaart', vond Gerard. 'Want jullie gaan met de praalwagens niet naar Raalte maar naar Deventer. Dat hoort er dit jaar bij, want: le ven in de brouwerij.' Ook al dacht Gerard dat het be zoek de hele avond zou blijven, Veldwachter Tik van de Blonde floot iedereen toch de bus in. Bert van Eijk stond namelijk als volgende op het lijstje. Hij zat rustig met familieleden tv te kij ken, toen ineens de dweilband en gevolg met veel lawaai zijn straat binnenliepen. Bert: 'Ik had nooit verwacht dat jullie hier zouden komen. Ik dacht, die moeten ergens in de buurt zijn. Maar ik vind het wel erg leuk.' De Prins koos voor een bezoek aan Bert, omdat hij een zware dobber te verduren heeft gekre gen. Na jarenlang in Holten dorpsagent te zijn geweest, werd hij ineens overgeplaatst naar Rijssen. De Prins: 'De Fienpreu vers hebben een veldwachter en Keunedarp had Bert van Eijk. Want, wat lezen wc in het Hol tens Nieuwsblad: "Wat goed is. moet naar waar het slecht gaat".' Johan Nikkels: 'Jullie overvallen me werkelijk'. (Foto: Sander Scheperman) Bert benadrukte dat hij ooit mis schien als w ijkagent weer terug gaat keren naar Holten. 'Ik wil met zeggen dat ik het slecht heb in Rijssen, maar in Holten ligt mijn hart.' Het theaterspektakel Daniël zal 7 en 8 mei worden gehouden op Kalfstermansweide. De initia tiefnemers Dolf Moed en Harrie Gij sen werden daarom door de Prins in het zonnetje gezet. Hier voor ging de bus naar de gym zaal aan de Tuinstraat, waar op dat moment een workshop voor het theaterstuk aan de gang was. Henk Lammers van Marjo stond daama op het bezoeklijstje. Ech ter, het was donker in de bloe- menzaak. Even ontstond er een beetje onrust in de bus. Was al les wel goed geregeld of moest toch het huisadres worden be zocht? Het bleek toch goed te zijn. want daar kwam Henk niets vermoe dend met familie aangereden in zijn bezorgauto. Henk levert al 25 jaar de bloe men voorde Fienpreuvers en dat vond Erik de Miene een bezoek meer dan waard. Holten - Met Pasen zal weer de traditionele paasvurenwedstrijd worden gehouden. De boaken- bouwers in de buurtschappen zijn al druk bezig om hout bij el kaar te brengen. Langzamerhand begint de wed- strijdkoorts weer toe te nemen en op de locaties waar de paas vuren staan, is het een drukte van belang. Inwoners van Holten kunnen snoeihout bij de paasvuren afle veren. Dit kan tot uiterlijk 5 april. Op verzoek van de Boakenbou- wers is dit alleen mogelijk na overleg met de contactpersonen van de paasvuren. Deze contactpersonen zijn: bo- akebouwers Beuseberg, H. Cos- ter, Kwintenwcg 3, 7451 PE Holten, telefoon: 06 12809706, locatie aan de Russendijk (nabij de Fliermatenweg); boakebou- wers Dijkerhoek, G. Bannink, Oude Deventerweg 8, 7451 LT Holten, telefoon: 0548 361673, Locatie aan de Oude Deventer weg 51; boakebouwers Espelo, M. Toorneman, Okkenbroekse- weg 6, 7451 KR Holten, tele foon: 06-50222044, locatie aan de Bijvanksweg 2 (hoek Pas- mansweg); boakebouwers Hol- terbroek, J.W. Wegstapel, Dor- perdijk 17a, 7451 MK Holten, telefoon: 06-17736775, locatie aan de Dorperdijk (tussen via duct N344 en de kruising Door- lopendedijk). Holten - Tijdens het carna valsweekend heeft rijvereni ging De Bergruiters bij mane ge Snorrewind een indoor- dressuurwedstrijd gehouden. Na de afgelopen twee jaar een indoorspringwedstrijd georga niseerd te hebben, was nu een dressuurwedstrijd uitgeschre- Door 140 combinaties werden vanaf zaterdagmiddag proe ven verreden in de klassen B tot en met Z2. Is het tijdens het zomerconcours normaal dat er combinaties deelnemen die meer dan een uur moeten rijden om mee te kunnen doen, zelfs nu waren er deel nemers uit bijvoorbeeld de Noord-Oostpolder. Maar er deden ook eigen leden mee, waarvan er verschillende in de prijzen vielen. Dries Willems won met zijn paard Sir Nick de Ml-rubriek; Laura Haasnoot met haar paard Kyra behaalde een tweede prijs in de LIEn Pa tricia Fahner met Ballingowan Rupert werd derde in de L2. De dressuurinstructrice van De Bergruiters, Saskia Meijer won de Z1 met Travour. Een tussenstop werd gemaakt bij ijsbaan De Noordpool. Hier werd die avond het feest voor de wagenbouwers gehouden. Tot slot ging de bus richting Dij kerhoek. om een bezoek te bren gen aan Johan Nikkels. Tijdens de Pronkzitting liet hij tijdens zijn buutredneract al weten dat hij 25 jaar in de tonne staat voor De Fienpreuvers. 'Jullie overval len me werkelijk', zegt Johan. 'Maar ik ben jullie er zeer erken telijk voor.' Prins Erik huldigde Johan Nikkels met een oorkonde en een medaille. Holten - Uitslagen van schiet vereniging De Eendracht. Geweer klasse A1. W. Paalman 166; 2. J.A. Paalman 165; 3. M. Aanstoot 161: 4. G. Jansen 150; 5. G.J. v. Aefst 140: Klasse B: 1 J. Deijk 111: Klasse C: 1. .1. Sluiter 114: Pistool: 1. H. Nek kers 1712. A. Schuppert 164; 3. H. Paalman 163; Vuurbuks: 1 D. Overmeen 90; 2. J. Eertink 69; 3. S. Kools 60: Opgelegd 55+ Klasse A: 1G. Haverslag 186; 2. G. Schuppert 181; 3. D. Jansen 177; 4. A. Paalman 174; Klasse B: I.E. Grootentraast 181; 2. D. Tiekink 166; 3. J. Nij- endijk 162; 4. F. Hase 157; 5. J. Klooster 150. Holten - Ze weten genoeg van het organiseren van wedstrij den, Joke Nijland, Wim Brinks en Meindert Koopman. Betrok ken bij de organisatie van de Triathlon Holten en de Diepe Helloop, zijn ze nu 'ingezet' om het Nederlands Kampioen schap Veldloop 2004, dat op zondag 29 februari gehouden wordt, goed te laten verlopen. Junioren, senioren en veteranen maken deze dag in Holten uit wie zich Nederlands Kampioen mag noemen. De wedstrijd in Holten maakt ook onderdeel uit van het KNAU Crosscircuit, dat in totaal uit vijf wedstrijden bestaat. De NK Veldloop in Holten is de laatste van de vijf. De NOS is er deze dag ook bij: 's avonds is een samenvatting van de wedstrijd te zien in Stu dio Sport. Zo'n honderdvijftig vrijwilligers zijn op de wedstrijddag zelf in touw. Vandaag, donderdag, bou wen vrijwilligers onder begelei ding van de Koninklijke Land macht de grote legertenten op in het weiland naast camping De Holterberg. Morgen worden de boogtenten gebouwd, compleet met kachels, tafels en stoelen. Zeventien tenten komen er in to taal te staan, voor onder meer de catering, verkleden van deelne mers. tenten bij de start en de fi nish. Ruim tweehonderd geno digden moeten ontvangen wor den; de catering houdt de orga nisatie in eigen hand. 'Vrijwilligers voor zo'n evene ment krijgen, is in Holten nooit een probleem. We zitten hier nu wel met z'n drieën, maar er had den er hier meer moeten zijn', geven Nijland, Brinks en Koop man aan. Vanuit verenigingen (MAC de Holterberg onder meer) kwam steun, het bedrijfs leven deed mee, grondeigena ren, waaronder Gerrit Paalman, stelden het terrein beschikbaar en Willy Veneklaas van cam ping De Holterberg zelfs de hele camping. „De medewerking van de gemeente is ook perfect. We kregen van de gemeente daar naast nog een mooie gift." Anton Stukker ontwierp als vrienden dienst het logo van de NK Veld loop 2004 in Holten. „Verwacht wordt dat van de ze- venhonderdv ijftig ingeschreven deelnemers er een krappe zeven honderd aan de start verschijnen. 'Alle landelijke toppers komen', vertellen de organisatoren en voegen er en passant aan toe dat Jan Lonink. ex-burgemeester Ze weten genoeg van het organiseren van wedstrijden: Wim Brinks, Joke Nijland en Meindert Koopman. (Foto: Sander Scheperman) Beuseberg - Voor de op zaterdag 6 maart te houden 58e MAC Vooijaarsrit bestaat inmiddels al flinke belangstelling. De organi sator van deze endurorit, Motor en Automobielclub de Holter berg, heeft al ruim honderdtach tig inschrijvingen binnen en men verwacht dat dit aantal nog be hoorlijk zal toenemen. Met na me door de eendaglicentiehou- ders die op de wedstrijddag zelf nog kunnen inschrijven. Onder de deelnemers treffen we bijna alle Nederlandse enduro- toppers en met de inschrijvingen van vier deelnemers uit Zweden en enkelen uit België en Duits land, krijgt het evenement zelfs een internationaal tintje. De rit telt mee voor het Open Neder lands Kampioenschap Enduro 2004. In de route zijn drie zogenaamde crossproeven opgenomen, welke vrij toegankelijk zijn voor pu bliek. Deze proeven zijn uitgezet op geheel afgezette delen van het parcours en hier worden de tijden van de rijders opgenomen. De tijden van alle proeven bij el kaar opgeteld bepaalt de klasse ring van de deelnemers in de verschillende klassen. Proef I is op het motorcrosscir cuit de Zuurbcrg en deze zal. net als in voorgaande jaren, telkens uit twee ronden bestaan en een lengte hebben van negen kilo meter. Proef II is uitgezet onder de rook van stad Rijssen en wel op en rond het crossterreintje aan de Holterstraatweg. Ook deze proef heeft een lengte van negen kilo meter. Proef III is in de buurtschap Hei huizen en heeft een lengte van drie kilometer. De route heeft dit jaar wel de no dige wijzigingen ondergaan. Onder Rijssen heeft men nogal wat route kilometers laten ver vallen en die zijn er in de rich ting Espelo/ Heihuizen weer aan toegevoegd. De lengte van de route bedraagt zeventig kilome ter. De internationale deelne mers rijden vier ronden eff de nationalen drie. De start en finish vinden plaats bij clubgebouw 't Stuurhuus aan de Beusebergerweg. Gestart wordt er vanaf 8.30.uur en zo rond 15.30 uur zal de laatste deelnemer aan de finish zijn. Ook van de organiserende ver eniging MAC de Holterberg zul len diverse leden aan de start verschijnen. Onder andere de Nederlands Kampioen van 2003 Erik Davids. Maar ook mannen als Allan Davids, Frank Isford- ink. Wim Hendriks. Erald Lam- mertink, Geert Snellenberg en Henk Spenkelink geven acte de présence. Stuk voor stuk deelne mers die in staat geacht moeten worden om hoog in het klasse ment te eindigen. Zelfs moet het mogelijk zijn om enkele klas- senoverwinningen binnen de vereniging te houden. Voor offroadrijders bestaat er ook de mogelijkheid om de rou te eenmaal te rijden en wel di rect nadat de laatste wedstrijdrij der is vertrokken voor zijn laat ste ronde, dit zal om 14.30 uur zijn. Inschrijven en keuring ter plek ke tussen 13.00 en 14.00 uur. Kosten bedragen 10.00 euro. De motor moet wel voldoen aan alle enduro-eisen. van Rijssen-Holten, ook komt kijken. Uit de regio komen be kende lopers als Udo Zwijnen- berg, Peter Bruinsma, Leon San- derman, Gerrit Voortman en Marian Freriks en Marije te Raa naar Holten Onder de deelnemers zijn ook leden van AV Holten, waarbij de familie Marissink maar liefst door vier hardlopers vertegen woordigd is. Bij de lange Cross Mannen (12 kilometer, start 15.15 uur) starten Sander Blok met startnummer 31 en Rob de Bruin met nummer 89. Bij de korte Cross Mannen (5 kilome ter, start 14.05 uur) starten Pim ten Brinke met nummer 250. Rob Steegink met 259 en Marco Rensen met nummer 260. Bij de korte Cross Vrouwen (3 kilome ter, start 13.50 uur) starten met rugnummer 519 Ans Meijerink en met rugnummer 521 Joke Stevens. Bij de Cross Jongens A (8 kilometer, start 13.20 uur) start met nummer 624 Gijs Ma rissink. Rob Marissink met rug nummer 801 start in de categorie Cross Jongens B (6 kilometer, start 12.05 uur). Marije Dangre- mond start met rugnummer 929 in de Cross Meisjes B (4 kilome ter, start 11.45 uur). Dirk Hoek man, rugnummer 4005 start bij de Cross Mannen Veteranen 40/ 45 (9 kilometer, start 10.00 uur). Bij de Cross Mannen Veteranen 50 55 60/ 65 (7 kilometer, start 10.45 uur) starten 5030 Marinus Baltus met nummer 5030 en Leo Marissink met nummer 5050. Aan de Cross Vrouwen Vetera nen 35/ 40/ 45 50/ 55 (5 kilome ter. start 11.20 uur) doen mee Dinie Pasman, nummer 4074 en Marjet Marissink, nummer 4573. Het programma kent geen pau ze. Starts en huldigingen volgen elkaar naadloos op. Negentig prijzen worden uitgereikt in der tig categorieën. 'Het is een groot spektakel, maar niet qua deelne mersaantal'. menen de organisa toren. 'Er zijn wedstrijden waar duizenden lopers op afkomen. Dat is hier niet zo. Alleen kwali tatief zit deze wedstrijd hoog in de boom.' Brinks, Koopman en Nijland verwachten dat het een leuke, gezellige dag wordt. 'De sfeer moet goed zijn. Daar kunnen w ij veel aan doen. Als het weer dan ook nog goed is. een mooi voor jaarszonnetje bijvoorbeeld, kan zo'n dag niet meer stuk. Dan loopt het goed. Het is ook mooi als er goede prestaties verricht worden. Als de atleet zegt dat het parcours mooi is en de orga nisatie goed, zijn wij tevreden. Daar doen we het voor!' Blauw Wit Zaterdag 28 februari Blauw Wit 1 - SVVN 1. 14.30 uur: Blauw Wit 2 - Sp. F.efde 2. 12.30 uur: Nunspeet 5 - Blauw Wit 3. 15.00 uur (vertrek 13.15 uur): Deto 6 - Blauw Wit 4. 14.30 uur (vertrek 13.15 uur): Blauw Wit 5 - Gazelle N. 5. 14.30 uur: RDC Al - Blauw Wit Al. 14.30 uur (vertrek 13.15 uur): Blauw Wit BI - ASC'62 B2. 13.30 uur: SVVN C2 - Blauw Wit C19.30 uur vertrek 8.30 uur): Blauw Wit C2 - De Zweef C3. 12.00 uur: Blauw Wit MB1 - Marienhcem MB1. 11.30 uur: Blauw Wit Dl - JC Hellendoorn D2. 10.30 uur: Henno D3 - Blauw Wit D2. 8.45 uur (vertrek 7.45 uur): Wijhe'92 E3 - Blauw Wit El, 8.45 uur: Blauw Wit E2 - SDOL E2. 10.30 uur: Blauw Wit E3 - DH.S E2. 10.30 uur; Blauw Wit E4 - Hulzense Boys E2, 10.30 uur. Blauw Wit Fl - Heeten Fl. 9.30 uur; Rohda R. F5 - Blauw Wit F2, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): Nieuw-Heeten F3 - Blauw Wit F3. 9.30 uur (vertrek 8.45 uur). Zaalvoetbal Andarinyo 2 - Blauw Wit 1, 22.00 uur (vertrek 21.00 uur): Colmschate 4 - Blauw Wit 2. 21.00 uur (vertrek 20.00 uur). SV Holten Zondag 29 februari Witkampers 1 - Holten 1, 14.00 uur (vertrek 12.00 uur); Over- wetering 3 - Holten 2, 10.00 uur; Holten 3 - Dedcmsvaart 4. 9.30 uur: Omhoog 4 - Holten 5, 10.00 uur; Holten 6 3 - Hoeve. V6, 9.00 uur; Sportlust Vr 3 - Holten 7, 10.00 uur: Dedems- vaart 6 - Holten 8, 10.00 uur; Holten 9 - Heracles 4, 9.00 uur. Zaterdag 28 februari Columbia A2 - Holten Al, 14.30 uur; SVVN BID - Holten BI, 1 1.00 uur (vertrek 10.00 uur): Holten Cl - Witkampers Cl, 14.30 uur; Holten C2D - Vroomshoopse Boys C2, 13.00 uur; Holten Dl - Heino D2, 1 1.00 uur (vertrek 10.00 uur); Hoeve Vooruit Dl - Holten D2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Zenderen Vooruit El - Holten El, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Excelsior'31 E8 - Holten E2D, 11.00 uur (vertrek 10.15 üur); Holten E3 - Excelsior'31 E1110.00 uur; Holten Fl - En ter F3, 11.00 uur; Twenthe F4 - Holten F2, 1 1.00 uur (vertrek 10.00 uur); Hector F3 - Holten F3, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten MB - Rijssen SC MBD, 14.00 uur; Holten MCI - JCLE MCI, 10.00 uur. Handbal Zaterdag 28 februari Jongens B - Reehorst, 12.00 uur; Meisjes B - Wesepe, 13.40 uur; Meisjes C - HHZD, 12.55 uur; Nijhof/ Broekland 2 Meisjes Dl. 12.15 uur (vertrek 11.15 uur); Raalte - Meisjes D2, 11.30 uur (vertrek 10.30 uur); SDOL - Dames 1. 19.30 uur (vertrek 18.30 uur). Zondag 29 februari CVO 2 - Dames 2. 13.05 uur (vertrek 11.45 uur); Wesepe - Dames Al. 10.00 uur (vertrek 8.45 uur): CVO 2 - Dames A2. 12.00 uur (vertrek 10.45 uur). Vletgoor - Blauw Wit speelt za terdag voor het eerst een thuis duel na de winterstop. Tegen stander is het op de tweede plaats staande SVVN uit Nijver- dal. Deze ploeg staat al bijna de ge hele competitie op deze plaats. Voor de winterstop leek de ploeg goede zaken te doen en was koploper Spana opnieuw in het vizier. Na de winterstop van laagvlieger Sportlust uit Glanerbrug. De fysiek sterke opponent uit Glanerbrug kwam telkens met de schrik vrij, maar had aan het einde van de 90 mi nuten \oetbal w el drie punten in de tas. Blauw Wit verloor eer der in N ij verdal met 4-2 na een 0-2 voorsprong. Beide teams hebben uitzicht op een plaats na aan het eind van de competitie recht geeft op de nacompetitie. SVVN heeft de beste papieren wat dat betreft. De wedstrijd op 't Vletgoor begint om 14.30 uur. Holten - SV Holten gaat zon dag naar Laren voor de streek- deiby tegen de Witkampers. De Larense ploeg wisselt het seizoen af met overwinningen en nederlagen. Ongetwijfeld zal Witkampers revanche willen nemen voor de 4-1-nederlaag van vorig jaar SV Holten startte na de winter stop uitstekend en vierde dit mei een 2-1-zege op koploper Over- wetering uit Olst. Het due wordt om 14.00 uur gespeeld op sportpark Leussinkpark.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9