Mesink 1 4 maar kijken of kom jezelf helpe 1 t- €25, £-A 95 Vruggink LEOLUX DESIGN VOOR ACTIEPRIJZEN WORD POLITIEVRIJWILLIGER LITI E Carinova Baileys Irish Cream liqueur 70 c! Weduwe Joustra Beerenborg roo d 6 flessen Royalty Coebergh .01 ukeui U-I VI'. William Lawson's Scotch Whisky Gorter Jachtbitter 70 d Hartevelt Jonge Jenever 100 d Berentzen Apfelkorn Wet zilveren medaille Domaine de Cibadies Merlot Cöteauxd'Enserune 75d Stationsstraat 10, Holten, T (0548) 3613 75 KIJK OOK OP WWW.BOTTELIER.NL BOTTELIER I De slijter die verrast I In Oost-Nederland vindt u uiteraard de meest uit gebreide collectie van I .eolux modellen bij Resink Wonen. Niet alleen zijn de allernieuwste modellen te zien maar ook de bekende 'traditionals'. De ideale combinatie tussen zitcomfort,.vormgeving, service en prijs vindt u bij Resink Wonen. Want de bekende topmodellen kennen nu ongekende prijzen. L bent van harte welkom om in deze speciale actiemodellen plaats te nemen. Model Bora-Bora In leder Wapiti in diverse kleuren. Fauteuil actieprijs nu 1595,- 2-/its nu 2175,-. L' -/its nu 2375,-en 3-z.iis nu 2625,- Model Kilenge Fauteuil met hoge of lage rug en in stoffen Calata. lage rug actieprijs nu 950 ,- hoge rug nu 995,- In leder Wapiti in diverse kleuren; I .age rug actieprijs nu 1095,-en hoge rug nu 1195,- Model Antonia 2 .-/its bank in -alata-stoffenactieprijs nu 2450,- In leder Wapiti. 111 diverse kleuren; actieprijs nu 3095,- Ook als fauteuil, 2-, 3- en 3'/.»-zits bank leverbaar. Tevens verkrijgbaar als elemcntengroep. exclusief sierkussens Model Patachou 2j-zitsbank inet verstelbare hoofdsteun, in Calala- stoffen; actieprijs nu 2695,- In leder Wapiti, in diverse kleuren: actieprijs nu 3195,- Ook als 3-zils en fauteuil leverbaar, j Voor combinatie uitvoeringen gelden speciale prijzen. Model Dolcinea In stof Alcantara of Comfort, in diverse kleuren. Fauteuil actieprijs nu 1450,- In leder Wapiti; actieprijs nu 1495,- Resink Wonen is dealer van vele nationale en internationale topmerken /fff tfone/) je lief ij ALMELO, Woonboulevard, Weezebeeksingcl, lel(0546) 812625. APELDOORN. Woonboulevard, Het Rietveld, Tel.: (055) 3665465. ENSCHEDE, Woonboulevard. Schuttersveld 3, Tel.: (053) 4358835. Resink Wonen vindt u in: Almelo, Apeldoorn, Enschede. Wierden, hoofdkantoor. Internet: www.resinkwonen.nl i a Veiligheid in je eigen buurt is van grote waarde. Dat kinderen veilig op straat kunnen spelen. Dat de buurt vrij is van inbraken of vandalisme. Dat je 's avonds op straat kunt lopen, zonder je onveilig te voelen. En als er dan toch iets gebeurt, blijf dan met alleen kijken, maar kom zelf helpen. Als politievrijwilliger. Dan lever je direct een bijdrage aan een veiliger samenleving. We bieden je boeiend werk en een opleiding in de avonduren. Al tijdens je opleiding ga je met ervaren beroepscollega's de straat op. In je uniform natuurlijk. Ben je tussen de 18 en 45 jaar en heb je de Nederlandse nationaliteit? Beschik je over een rijbewijs B en een VBO-B (met Nederlands op C-niveau) diploma of hoger? Woon je in Twente en heb je naast je baan of zorgtaak tijd over voor andere activiteiten? Word dan politievrijwilliger. We kunnen je hulp goed gebruiken. Bel voor meer informatie Marieke Hemmer of Cindy Geurkink van de politie Twente, 0900-8844 of de Banenlijn Politie 0800-6096 of kijk op www.politie.nl Het was een lelijke smak op de keukenvloer. Niets gebroken gelukkig. Maar toch... Het zet je wel aan het denken als je al 82 bent. Vandaar dat Mevrouw Hermans dochter toch maar eens naar Carinova heeft gebeld. John van Carinova Meer Zorg Thuis adviseerde personenalarmering. Zodat mevrouw Hermans - als dat nodig is - met één druk op de knop familie of buren laat waarschuwen. John vertelde dat het zelfs mogelijk is dat in noodgevallen iemand van Carinova Thuiszorg langskomt. Mevrouw Hermans vindt dat een veilige gedachte. En John ook. John zorgt voor uw welzijn. Zoals iedereen bij Carinova Meer Zorg Thuis. Zorg voor uw welzijn Carinova is de nieuwe naam voor Thuiszorg Salland en Thuiszorg Zuidwest Overijssel. Kijk voor meer informatie op www.carinova.nl of bel (0572) 378 040 voorde Carinova brochure.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 14