3.99 Gall Gall ortkamp daevoel r Albert Heijn Holten - de Grutto SCHOUDERKARBONADE Kalmoesbeerenburger 100 cl Dujardin vieux Blauw 100 cl Dit wordt me weer een smulweek: niet zomaar karbonade, heerlijke diverse soorten gemarineerde, neem nu de Italiaanse een romantische marinade, de French garden een heerlijke knoflook marinade en de Spaanse olijf marinade die uw smaakpapillen weten te bekoren. Laat de buren maar eens meegenieten van uw kookkunst Heel kilo nu in de bonus Teachers Blended Scotch Whisky 70 cl Van 16.49 voor 13.99 Van 12.69 voor 10.99 Van 13.29 voor 11.79 carinova Het grote voordeel van Albert Heijn. MILNER n a am r V WORD POLITIEVRIJWILLIGER Carinova Ouder- en Kindzorg biedt alle zorg, hulp en dienstverlening voor aanstaande ouders en ouders van kinderen tot 0 tot 4 jaar. Kraamzorg Jeugdgezondheidszorg Voedingsvoorlichting en Dieetadvisering Carinova Thuiszorg Carinova Algemeen Maatschappelijk Werk Carinova Meer Zorg Thuis Carinova Ouder- en Kindzorg Jacqueline Voortkamp vindt ook haar tweede bevalling best spannend. Maar ze denkt ook met plezier terug aan de kraamverzorgende van toen, Tineke van Carinova Ouder- en Kindzorg. Tineke troostte Jacqueline na een lastige bevalling. Tineke runde moeiteloos de hele huishouding, zorgde voor Brenda (haar pasgeboren dochtertje) en leerde Jacqueline ondertussen ook nog een paar handige kneepjes van het moedervak. Inmiddels is Brenda alweer drie en gaat stoer mee naar het consultatiebureau. Tineke zorgt voor het welzijn van grote en kleine mensen. Zoals iedereen bij Carinova Ouder- en Kindzorg. Zorg voor uw welzijn Carinova is de nieuwe naam voor Thuiszorg Salland en Thuiszorg Zuidwest Overijssel. Kijk voor meer informatie op www.carinova.nl of bel (0572) 378 040 voor de Carinova brochure. Donderdag 19 februari 2004 Milner gerijpt 30+ Vers van t mes Pér kilo 1b50 01 Hamburgers Per kito 01 Hollandse garnalen Bak 100 gram Cfl Handsinaasappelen medium Net 2 kilo 01 Redstar aardappelen kruimig ai Soepgroente fijn Zak 150 gram Vogelbescherming Help mee en stort nu uw bijdrage op giro 65 65 00 t.n.v. Vogelbe scherming Nederland o.v.v. Grutto. Het verkeer staat stil. Is er iets gebeurd? Een ongeluk? Een controle? Om de weg veiliger te houden zijn er regels. De politie zorgt ervoor dat mensen zich aan deze regels houden. Dat mensen zich niet als wegpiraten gedragen, of met teveel alcohol achter het stuur kruipen. Misschien kijkje even als je ziet dat er politie bezig is op de weg. De politie vraagt zich wel af of het bij dat kijken blijft, of dat je zelf komt helpen. Als politievrijwilliger. We bieden je boeiend werk en een opleiding in de avonduren. Al tijdens je opleiding ga je met ervaren beroepscollega's de straat op. In je uniform natuurlijk. Ben je tussen de 18 en 45 jaar en heb je de Nederlandse nationaliteit? Beschik je over een rijbewijs B en een VBO-B (Nederlands op C-niveau) diploma of hoger? Heb je naast je baan of zorgtaak tijd over voor andere activiteiten? Word dan politievrijwilliger. We kunnen je hulp goed gebruiken. Bel voor meer informatie Marieke Hemmer of Cindy Geurkink van de politie Twente, 0900-8844 of de Banenlijn Politie 0800-6096 of kijk op www.politie.nl

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 14