Supporters Mark Tuitert BS beleven mooi weekend Gelijkspel handbaldamesteam Holtense triatleten gebruiken Roba Triatlon als repetitie Gerrit te Winkel stopt als secretaris Profoto WeerMaandoverzicht Januari zeer nat en zacht Cursus sterrenkijken Cursus Carinova: leren masseren Darttoernooi voor bedrijven Cursus efficiënt en doelmatig huishouden Eendracht SV Holten Blauw Wit Donderdag 12 februari 2004 Holtens Nieuwsblad 9 Holten - Bijna dertig jaar was hij secretaris van fotoclub Profoto waar hij sinds 1975 lid van is, dat overigens nog steeds is. Gerrit te Winkel, werkzaam in het onderwijs aan de Haarschool, van oorsprong afkomstig uit Ruurlo. Hij draagt zijn club een warm hart toe en stelt met vreugde vast dat het aantal leden de laatste jaren is gegroeid van 20 naar 33, niet alleen uit Holten maar vanuit een verre regio. 'We zaten eerst in het Paalhuus in de Beuseberg. Daar hadden we in de opkamer, een kamer boven de kelderingang, de doka inge richt. Later hebben we met z'n allen een eigen ruimte gebouwd onder de kapschuur en daar waren we best een beetje trots op.' 'In de loop van de jaren volgden we van allerlei cursussen op fo- togebied, onder meer een diacursus van de Loosdrechtse foto graaf Wout Gilhuis. We hebben regelmatig fotozaterdagen en uit wisselingen met andere clubs in de regie via de landelijke Foto- bond. Maar we zoeken het af en toe ook wat verder weg. We heb ben een club uit Rotterdam op bezoek gehad om hier te fotografe ren in de prachtige natuur en over een poosje gaan we daar naar toe.' 'Als club hebben we in het verleden ook weekendjes uit gehad met onze aanhang. Onder meer naar Schiermonnikoog en Zuid- Limburg. De sfeer binnen de club is altijd goed en gezellig, daar is in de loop van de jaren weinig aan veranderd. Maar men heeft wel steeds minder tijd tegenwoordig. Druk, druk, druk en dat is wel jammer, want het is een prachtige hobby. De stijging van het le denaantal komt denk ik, door de komst van steeds makkelijkere apparatuur. Zoals digitale camera's, waarvan de kwaliteit ook steeds beter wordt.' (Foto HNB) Met in Holten een gemiddelde temperatuur van 3.0 graden, Espe- lo 2.7 graden en De Bilt 3.6 graden tegen een langjarig gemiddel de van 2.8 graden was januari zacht te noemen. De eerste dagen van het nieuwe jaar verliepen koud. Op 3 januari werd in Espelo - 4.3 graden gemeten, Holten noteerde -3.8 graden. Dit was tevens de laagste minimumtemperatuur van de maand. Van 4 tot en met 25 januari lag de temperatuur eerst ruim boven en later rond het langjarige gemiddelde. Op 11 januari werd het in Holten 11.4 gra den tegen 11.1 graden in Espelo, dit was de hoogste maximum temperatuur van de maand. Het einde van de maand, behalve op de 31e, verliep vrij koud, maar veel vorst leverde de maand niet op. In totaal werden in Holten elf vorstdagen genoteerd tegen nor maal dertien. Een ijsdag kwam maar op 1 dag voor tegen vier nor maal. Dit was op 3 januari met -0.7 graden in Holten en Espelo - 1.0 graden het geval. Januari was een bijzonder natte maand. Het meeste viel in de Beuseberg met 126.0 mm gevolgd door Rijssen en De Bilt met 123.7 mm en Holten 114.6 mm, en tot slot Espelo 107.2 mm neerslag tegen 67.0 mm normaal voor de maand. On derlinge verschillen dus tussen de stations. Op drie dagen viel er veel regen, op 16 januari maarliefst in Dijkerhoek 20.0 mm, Hol ten en Rijssen noteerden allebei 16.2 mm, Beuseberg 17.0 mm en Espelo 16.4 mm. Op 28 en 29 januari vielen talrijke sneeuwbuien, plaatselijk met veel wind. De verwachte grote hoeveelheden sneeuw bleven hier uit, dit gold vooral voor het oosten van ons land. Er viel weer eens sneeuw van betekenis, in ons gebied zo'n tien centimeter over twee dagen, al was de sneeuwlaag door de in vallende dooi geen lang leven beschoren. In totaal kwamen in Holten zes sneeuwdagen voor. In de avond van de 31e veroor zaakte een actieve depressie in het westen enige tijd een storm, met een uurgemiddelde wind aan de kust van ruim 80 km/uur (windkracht 9). In het hele land kwamen zware windstoten voor, die zeer gevaarlijk waren voor het verkeer en om buiten te zijn. De windstoten veroorzaakten grote overlast en plaatselijk veel schade aan bomen die omwaaiden en aan gebouwen. Ook in Hol ten kwam een windstoot voor van 80 km/ uur, windkracht negen dus. De zon scheen op vrijwel het normale aantal uren. De lande lijk variatie in het aantal zonuren was niet groot. In De Bilt scheen de zon 48 uren tegen 52 uren normaal. Op zeven dagen scheen de zon in Holten helemaal niet. Normaal is het dat op 14 dagen het geval. Holten noteerde verder nog drie mistdagen en vier ijzelda- gen. En zo was januari een afw isselende maand waarin van alles gebeurde. Weerman, Freddie Paalman Regio - De Publiekssterrenwacht Hellendoom houdt dit voorjaar de cursus Praktisch Sterrenkijken. Het is een cursus voor mensen die weinig tot niets weten van het gebeuren aan de nachtelijk he mel. Dus voorkennis is zeker niet nodig. Vele van deze mensen kennen de Grote Beer, de Kleine Beer en soms zelf het sterren beeld Orion, maar als ze de Stier, Tweelingen of het sterrenbeeld Andromeda willen vinden, wordt het een probleem. Tijdens deze cursus wordt er veel aandacht besteedt aan het vin den en herkennen van deze sterrenbeelden, aan het ontstaan en de levensloop van sterren, de bewegingen van de Maan, Zon en pla neten. over wat meteoren zijn en of kometen wel eens de Aarde zouden kunnen raken en nog veel meer. Je leert wat je met het blote oog kunt zien, wat met een gewone huis tuin en keuken ver rekijker en wat met een kleine of grote sterrenkijker. Door het onlangs aangeschafte planetarium is het ook bij slecht weer mogelijk om de sterrenhemel met zijn dagelijkse bewegin gen te bekijken, zij het dan geprojecteerd. Door de intrede van de webcam in de astronomie kunnen we nu maan en planeten recht streeks op het scherm projecteren. Ook door het gebruik van de beamer kunnen we veel laten zien over de allernieuwste ontdek kingen van Mars, vele simulaties over het ontstaan van het Zon nestelsel. In de nabije toekomst hopen we zelfs de uitbarstingen op de Zon rechtstreeks" te kunnen tonen, of met een speciale ca mera zelfs sterrenstelsels of nevels waarin sterren worden gebo ren. Dit voorjaar zijn er weer twee cursussen simultaan, en wel een cursus op dinsdagavond en een cursus op woensdag avond. Datum: cursus 1 op dinsdag 30 maart en cursus 2 op woensdag 31 maart, elk vier lesavonden. Locatie: Sterrenwacht Hellendoorn Ommerweg 13a (in molen de Wippe) Aanvang: beide cursussen starten op 20.00 uur en duren tot 22.00 uur. Kosten: 50 euro dit is inclusief een cursus naslagwerk, een draaibare sterrenkaart en een bakje koffie of thee. Leeftijd: vanaf 15 jaar Informatie: Pierre Kocijvoets 0548-621337 (na-19.00 uur) of Gerard Nijen Twilhaar 0548-615660 (na 18.00 uur) Website: www.sterrenwachthellen- doorn. nl Mark Tuitert na zijn tienkilometerrit. Naast hem Lalenkow. (Foto: Gerhard Kolkman) men ze maandagavond in Holten dereen zijn of haar eigen weg. aan. Er werd daarna nog genoten Iedereen heeft met elkaar een van een lekker stamppot buffet supergezellig en gaafweekend bij Vosman en daarna ging ie- gehad. Hamar - De reis van supporters vereniging Mark Tuitert naar het Noorse Hamar is zeer goed ver lopen. Donderdagavond vertrok ken de leden uit een regenachtig Holten. Na een lange busreis en boottocht kwamen ze vrijdag avond aan in het winterse Noor wegen. Vol goede moed gingen de fans van Mark zaterdagochtend naar het Vikingskipet in Hamar. Na een zeer goede openingsafstand van Mark in een nieuw persoon lijk record van 36.04 kwam er bij de vijf kilometer toch tegen wind uit een onverwachte hoek. Mark reed deze afstand slechts een seconde boven zijn persoon lijk record in 6.28.31 maar dit was onvoldoende om de koppo sitie na dag één op zijn naam te schrijven. Hij stond op de derde plek achter de Amerikanen Hed- rick en Davis. Zondag moest het dan gaan ge beuren op de 1500 meter. Deze afstand werd er werkelijk uitge- knald in weer een nieuw per soonlijk record van 1.46.28. Maar toen kwam weer die Ame rikaan Davis, die net onder de tijd van Mark dook. Namelijk 1.46.02. Mark werd tweede op deze afstand en ook in het Alge- Bonte Paard - De Dijkerhoekse dartveremging houdt in de week van maandag 1 tot en met vrij dag 5 maart in samenwerking met partycentrum 't Bonte Paard een darttoernooi voor bedrijven en verenigingen. Een team, bestaande uit vier spe lers, speelt op één avond een voorronde. Deze worden gehou den bij 't Bonte Paard op maan dag, dinsdag en eventueel don derdag. De eindronde en finale worden gespeeld op de vrijdagavond. Per bedrijf/ vereniging kunnen meerdere teams deelnemen. Het inschrijfgeld bedraagt 12.50 euro per team. Inschrijven voor zondag 22 februari bij 't Bonte Paard"telefoon 05480-361202. E Mail: info@bontepaard.nl. Rijssen-Holten - De eerste triat leten hebben zich al aangemeld voor de Roba Triatlon Rijssen, die dit jaar gehouden wordt op zaterdag 19 juni. Daaronder Su san Boode, beste Holtense van de Triatlon Holten. ..Het zijn vooral triatleten die zich aangemeld hebben tijdens de inschrijving voor de Holtense Triatlon. Die nemen dan vooraf gaand daaraan de Roba Triatlon mee", vertelt Berend Schreurs, voorzitter van de Stichting Stra- tos. Stratos, met daarin verte genwoordigers van Tourclub Rijssen, De Mors, IJsclub Rijs sen en Atletiekvereniging, neemt ook dit jaar weer de orga nisatie van de Roba Triatlon voor haar rekening. En dat bete kent dat zaterdag 19 juni in het teken staat van de triatlonsport, die in teamverband of individu eel beoefend wordt. Nieuw dit jaar is dat er in Rijs sen men ook mee kan doen aan een kwart triatlon, naast de 1/8 Sprint en de Trio Triatlon voor teams. Schreurs vertelt dat er vraag was naar de kwart triatlon en dat de organisatie deze daar om in het programma van 2004 opgenomen heeft. „De inschrij ving voor de kwart triatlon is be perkt. We kunnen maximaal twintig personen in deze catego rie laten starten. Melden zich meer belangstellenden aan, dan verwijzen we deze door naar de l/8e triatlon." Inmiddels heeft zich al een aan tal teams aangemeld. De organi satie verwacht tussen de dertig en veertig teams te kunnen be groeten. Deze twaalfde Roba Triatlon Rijssen wordt gehouden in en rond zwem- en recreatiebad De Koerbelt, op de aangrenzende atletiekbaan en op de verharde wegen in de nabijheid van et sportpark, waar het wielerpar cours uitgezet is. In het ver warmde - 50 meter - buitenbad van zwembad De Koerbelt wordt het zwemonderdeel afge werkt. Het pare fermee wordt in- meen Klassement klom hij van plaats drie naar twee. Op de slotafstand was er werke lijk nog van alles mogelijk. Het toernooi was nog lang niet be slist. In de eerste rit na de dweil (er werd overigens zeer weinig gedweild) kwamen de eerste concurrenten voor Mark op het ijs, namelijk Carl Verheijen en Chad Hedrick. Deze reden bei den een superrace. Verheijen won in 13.17.86 en Hedrick reed 13.21.67. Het was voor Mark dus taak om een heel dik per soonlijk record te rijden om deze twee voor te blijven. Mark ging snel van start maar op de helft van deze tien kilometer liepen de rondetijden toch vrij snel op. Zijn eindtijd kwam uit op 13.44.79. Hij stond nog derde in het algemeen klassement maar in de laatste rit doken ook Davis en de Italiaan Fabris onder de tijd van Mark. Mark zakte uit eindelijk naar de vijfde plaats met een nieuw puntenrecord van 151.536. Na afloop van de ceremonie kwam Mark de fans nog opzoe ken bij de bus. Hij vertelde dat hij zich niet helemaal topfit voelde. Maar desondanks zijn de fans toch supertrots op Mark. Ze konden nog even met hem op de foto en Mark kon nog wat hand tekeningen uitdelen. Nadat de Holten - Handbaldamesteam 1 speelde afgelopen weekeinde uit tegen Dijkoraad/ Kwiek, de hui dige nummer drie die een punt meer, maar een wedstrijd minder gespeeld had dan Holten. Holten startte uitstekend en nam in de beginfase brutaal een 3-6-voor- sprong. Daarna nam Kwiek het initiatief en liep de thuisploeg eenvoudig naar een 13-8-voorsprong bij rust. In de tweede helft liep Kwiek al snel uit naar een 18- 1 U-voorsprong en leek er voor Holten weinig eer meer te beha len. Juist op dat ogenblik liet Holten alle schroom varen en werd er frank en vrij gespeeld. De aan gericht op de ligweide van het zwembad. Hier vindt ook de wisseling van de diverse onder delen plaats. De Trio Triatlon start om 10.00 uur. De Trio Triatlon is een estafette triatlon voor teams van drie personen die elk een onderdeel afleggen: achtereenvolgens één kilometer zwemmen, veertig kilometer wielrennen en tien kilometer hardlopen. Zwemmers moeten 14 jaar zijn. fietsers en lopers minimaal 16 jaar. Deelname aan de Trio Triatlon kost 5 euro per trio. De 1 /8e Sprint Triatlon start om 13.00 uur en bestaat uit de on derdelen vijfhonderd meter zwemmen, twintig kilometer wielrennen en vijf kilometer hardlopen. De minimumleeftijd is 14 jaar. Deelname aan de Sprint Triatlon kost 8 euro voor de Promo Triatlon en 12,50 euro voor de Bonds Triatlon. Inschrijfformulieren liggen van schaatser iedereen had uitge zwaaid en in de verte verdween, kon de lange terugreis beginnen. Na een goed verlopen trip, kwa- vallen liepen voortreffelijk en ook de verdediging sloot vanaf dat moment als een blok. Kwiek daarentegen, verslapte en begon daardoor Holten aan een impo nerende inhaalrace die in een ge lijkspel eindigde. Met iets meer overleg had er zelfs meer in ge zeten, maar met de 19-19-eind- stand kregen beide teams wat ze gezien de gehele wedstrijd ver dienden. Scores: Jessica Smit 7; Monique Plantinga 6; Judith Tiekink, Jo- lien Bannink 3. De heren traden zeer gehavend aan in Lochem tegen Avanti. Maar liefst vijf basisspelers moesten door blessures worden gemist. Met coach Jan Wierse- af eind februari bij Tankstation Roba Rijssen. Bloemendal Fietsplus, VVV-Rijssen. In schrijven (ook per e-mail) kan tot 1 juni 2004. Voor meer informatie over de Roba Triatlon Rijssen kan men Deventer - Voor mensen die ac tief willen zijn met hun eigen gezondheid en die van anderen houdt Carinova (voorheen Thuiszorg Zuidwest Overijssel) de cursus leren masseren. Bij voldoende belangstelling start de cursus donderdag 11 maart om 19.30 uur. Massage is zo oud als de mens heid zelf. Intuïtief wrijven we over een pijnlijke plek of over een gespannen lichaamsdeel. Een goed uitgevoërde massage ma als speler en de inbreng van jeugd speler Björn van Beek gaf Holten onverwacht prima partij. Bij rust leidde Holten zelfs met 9-10. Na de rust bleef het gelijk opgaan, maar leek Holten vlak voor tijd de punten in Lochem te moeten laten. De slottreffer van Tristan Dorlas leverde Holten een onverwacht maar verdiende punt op. Eindstand 20-20. Dames 2 was niet opgewassen tegen Dijkoraad/ Kwiek 3. Mar in de eerste helft bood Holten toch prima partij en kon de thuisploeg slechts een kleine 9-7 voorsprong nemen. Ook na rust een zelfde spelbeeld waarbij kwiek wist uit te lopen naar een 16-10-overwinning. Dames A 1 speelde tegen koplo- bellen met Herma Wessels, tele foon 0548-541616. Het regle ment, uitslagen en andere bij zonderheden zijn te vinden op internetpagina www.stratos-rijs- sen.nl (vanaf eind februari): het e-mailadres is roba.triathlon@hccnet.nl is dan ook een weldaad voor het lichaam, maar ook voor de geest. Een massage is niet alleen prettig, maar stimuleert ook de stofwisseling in ons lichaam. Het lichaam blijft daardoor in goede conditie en blessures kun nen worden voorkomen. Het gaat hier om westerse massage, gericht op ontspanning van de huid en de spieren. De cursisten leren verschillende massage technieken (masseren van kui ten, nek, schouders en rug) die samen een algehelë massage per Kwiek 2. Holten had abso luut haar dag niet. Aanvalspatro- nen liepen niet en Kwiek was ook aanvallend veel steker. Hol ten leed daardoor via een 13-4- ruststand een beschamende 31- 9-nederlaag. De C-jeugd moest thuis tegen de nummer 2 Goosen/ Wijhe. Tot de rust liep er niet veel bij Hol ten. 0-9. Na rust ging het iets be ter. maar Wijhe won verdiend met 5-17. De D-jeugd deed goed haar best tegen HHZD. Via een 204-stand bij rust werd met 4-10 verloren. Deventer - Veel mensen ervaren het voeren van een huishouding als een noodzakelijk kwaad, waar men nu eenmaal niet om heen kan. Ook hebben veel men sen door onder meer drukke werkzaamheden eenvoudigweg te weinig tijd voor het huishou den. Daarnaast is er een toene mende categorie mensen die door lichamelijke klachten hun eigen huishouding niet meer zo kunnen uitvoeren als ze voor heen deden. Carinova (voorheen Thuiszorg Zuidwest Overijssel) start voor hen dinsdag 9 maart. 19.30 uur de cursus Efficiënt en Doelmatig Huishouden. In deze cursus wordt geleerd een goede syste matiek in de huishouding toe te passen en dingen op het juiste moment en op de juiste manier te doen. Tevens wordt aandacht besteed aan ergonomisch hande len in al zijn facetten. De vol gende onderdelen worden uitge breid behandeld: professioneel schoonmaken, snel en gezond koken, verzorging van de was (nooit meer strijken) en bood schappen doen. Óp alle onderde len leert men tijd. energie en geld te besparen. Op deze ma nier wordt huishouden ccn stuk minder zwaar. De cursus bestaat uit vier bijeenkomsten van twee uur en wordt gehouden in het gebouw van Carinova aan de Zwolseweg 180 te Deventer. De kosten bedragen 80 euro. Abon nees van het Carinova Service pakket betalen 64 euro. Voor informatie en aanmelding tot uiterlijk 25 februari 2004 kan men contact opnemen met de Centrale Thuiszorgtelefoon: 0570-686000. vormen. De cursus bestaat uit tien weke lijkse lessen van 13/4 uur en wordt gehouden in het gebouw van Carinova aan de Zwolseweg 180 te Deventer. De kosten be dragen 132,50 euro inclusief cursusmateriaal. Abonnees van het Carinova Servicepakket be talen 106 euro. Voor informatie en aanmelding tot uiterlijk 25 februari 2004 kunt u contact opnemen met de Centrale Thuiszorgtelefoon: 0570-686000. Blauw Wit Zaterdag 14 februari SVDW'75 1 - Blauw Wit 1. 14.30 uur: Pr. Bemhard 3 - Blauw Wit 2. 14.30 uur (vertrek 12.45 uur); Hulzense Boys 3 - Blauw Wit 3, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit 4 - Hul zense Boys 4, 14.30 uur: CSV Apeldoorn 12 - Blauw Wit 5, 15.00 uur (vertrek 13.30 uur); Blauw Wit Al - Overwetering Al, 14.30 uur; De Zweef B2 - Blauw Wit BI. 14.30 uur (ver trek 13.15 uur); Blauw Wit Cl - Nijverdal Cl, 12.00 uur; SVVN C3 - Blauw Wit C2. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit MB1 - Heino MB1. 11.30 uur: Overwetering D2 - Blauw Wit Dl. 10.30 uur (vertrek 9.15 uur): SVVN D2 - Blauw Wit D2. 10.30 uur; Blauw Wit El, E2. E3, E4. mixtoemooi in sporthal Mossink. 10.30 uur; Blauw Wit Fl, F2, F3. mixtoemooi in sport hal Mossink. 9.00 uur. Vrijdag 13 februari Helios 3 - Blauw Wit 1, 21.30 uur (vertrek 20.30 uur): Blauw Wit 2 - Helios 5, 19.30 uur. SV Holten Zondag 15 februari Holten 1 - Overwetering 1, 14.00 uur; Holten 2 - Nieuw- Heeten 2. 10.00 uur; WW 7 - Holten 6, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Omhoog 5 - Holten 7, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur); Meisjes, KNVB-training, 19.00 uur; Holten 5 - Markelo 4. 20.00 uur. Zaterdag 14 februari Holten Al - Deventer AID, 14.30 uur; Holten BI - Nieuw- Heeten BID. 14.30 uur; JC Hel lendoorn MBD - Holten MB, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); RDC Cl - Holten Cl. 12.30 uur (vertrek 11.30 uur): Omhoog C2 - Holten C2. 11.15 uur (vertrek 10.15 uur); Raalte Dl - Holten Dl, 9.45 uur (vertrek 8.45 uur): Holten MCI - Heino MC3, 14.00 uur; Oranje Nassau D9 - Holten D2, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); JC Hellendoorn El - Holten El, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten E2 - JC Hel lendoom E2, 10.00 uur; JC Hel lendoorn E3 - Holten E3, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); JC Hel lendoorn F2 - Holten Fl, 11.00 uur; Holten F3 - JC Hellendoom F5, 11.00 uur. Handbal Zaterdag 14 februari Nijhof/ Broekland - Meisjes B, 11.30 uur (vertrek 10.30 uur); Nijhof/ Broekland 2 - Meisjes C, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur). Zondag 15 februari Dames 1 - AAC 1899 3, 12.05 uur; Heren 1 - HHZD. 15.30 uur; Dames 2 - HHZD 2. 14.25 uur; Dames A1 - HHZD 113.20 uur: Dames A2 - Schalkhaar 1, 11.00 uur; Duiven - Jongens B, 11.00 uur (vertrek 9.30 uur). Holten - De uitslagen van de on derlinge competitie van schiet vereniging De Eendracht. Geweer klasse A: 1W. Paal man, 163 punten; 2. G. Jansen 150 punten; 3. G.J. van Aefst. 149 punten; 4. M. Aanstoot. 148 punten: klasse B: I B. Paalman, 165 punten; 2 F. Hoes, 149 pun ten: 3. M. Krikkink, 142 punten: klasse C: 1. B. Kolkman. 129 punten; 2. E. Hulsman, 113 pun ten; 3. M. Oostervelt, 90 punten: pistool: 1. A. Schuppert. 161 punten; 2. H. Paalman. 149 pun ten: vuurbuks: I J. Eertink. 85 punten: 2. J. Reinaardus, 75 pun ten: 3. G. Möring, 63 punten: opgelegd 55+ klasse A: 1G Haverslag. 190 punten; 2. G. Schuppert, 188 punten; 3. A. Pekkeriet, 176 punten: 4, A. Paalman. 174 punten; 5. D. Jan sen, 169 punten: klasse B: 1. J Klooster. 159 punten (3x10): 2 D Tiekink, 159 punten (1x10): 3. J. Nijendijk, 155 punten (2x10); 4 F. Hase, 155 punten (1x10). Meermanskamp - SV Holten speelt zondag de thuiswedstrijd tegen Overwetering. Het team uit Olst is de trotse lijs- taanvoerde van de vierde klasse H. Wil SV Holten in deze com petitie nog een rol van betekenis spelen, is winst pure noodzaak. De wedstrijd op sportpark Meer manskamp begint om 14.00 uur en staat onder leiding van scheidsrechter B. Harmens. Doetinchem - Blauw Wit gaat zaterdag op bezoek bij SVDW '75 in Doetinchem De inzet van deze wedstrijd is de derde plaats op de ranglijst. Beide ploegen hebben uit twaalf wedstrijden 22 punten verza meld. Het doelsaldo van de ploeg uit Doetinchem is echter iets beter, terwijl Blauw Wit het onderlinge duel winnend af sloot. De wedstrijd begint om 14.30 uur. Jan Manenschijn wisselt op onderdeel tijdens de Roba Triatlon van vorig jaar.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9