gemeentelijke informatie CMA 0 3|" m om 3 OTJEMNJWTJE Rijssen-Holten PROFITEER »SsSeh?Sfe"bante*" ^üSS^peeUnbe'Pr08'am™'S VERKOOP!!! 4 5 6 laatste dagen NOG NOOIT ZO GOEDKOOP!!! VERVOLG GOORSE VOLKSWONING SECRETARESSE 2 potten 3.90 Voor betaalbare topkwaliteit NU MEGA-KORTINGEN SM 5.173 J N,U 0FnOO!TPrijzen Ml>0dems tuinstoelkussens g restanten tuinmeubelen __n°g enkeie sh°wmodellen tenten 0P 0P WEG PECH SLA NU UW SLAG Wij moeten ruimte maken voor onze nieuwe collecties: Meubelen Verlichting Woondecoraties Slaapkamers Tuinmeubelen Kampeerartikelen WOONWARENHUIS 3000 M www.otjevanpotje.nl Donderdag 5 februari 2004 jJssen-hotten.nl gemeente Meer informatie Verleende vergunningen/vrijstellingen voor Rijssen en Holten kunt u vanaf de vrijdag na publicatie gedurende zes weken inzien bij de balie Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen.Vergunningen zijn ook op afspraak in te zien bij publieksbalie Holten. Voor een afspraak kunt u contact opnemen met een medewerker van Ruimte, tele foonnummer 854874. Tegen een vergunning/vrijstelling kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag van verzending van de vergunning/vrijstelling bezwaar indienen bij burgemeester en wethouders. Tijdens de bezwaarprocedure geldt het genomen besluit. Het kan zijn dat dit intussen onherstelbare gevolgen voor u heeft. U kunt daarom een verzoek om 'voorlopige voorziening' indienen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Almelo, sector Bestuursrecht, Postbus 323, 7600 AH Almelo. Hieraan zijn kosten verbonden. 27 januari 2004 27 januari 2004 27 januari 2004 27 januari 2004 27 januari 2004 28 januari 2004 beachsoccertoernooi door Heerengenootschap Suffendo op zaterdag 21 augustus 2004 in Holten; kleding- en papieractie door Drumfanfare Wilhelmina Rijssen op vrijdag 23 april 2004 in de gemeente; tuinplantenactie door de Twentezangers op vrijdag 7 en zaterdag 8 mei 2004 in Rijssen; tentenkamp door sv Holten op 4, 5 en 6 juni 2004 in Holten; wandeltocht door de Almelose Wandelkring Almelo op zaterdag 21 februari 2004 in Holten; ophangen spandoeken Nederlandse Hartstichting van 5 tot en met 27 april 2004 in de gemeente. APV/Drank- en Horecawet/Wet op de Kansspelen Ingekomen aanvragen Rijssen en Holten In volgorde ziet u de datum van ontvangst, activiteit, aanvrager, datum activiteit en de plaats Aanvragen APV 20 januari 2004 Twentse rolstoelvierdaagse door Stichting Twentse Sportbelangen van 27 tot en met 30 juli 2004 in de gemeente; 21 januari 2004 boekenmarkt op I mei, 10 juli, 31 juli en 21 augustus 004 in Rijssen; 21 januari 2004 theaterspektakel door de Nederlandse Hervormde Gemeente Holten op 7 en 8 mei 2004 in Holten; 23 januari 2004 wassen ramen van appartementencomplex aan de Haarstraat door SGK dienstengroep in 2004 in Rijssen; 26 januari 2004 plaatsen attracties en ten gehore brengen van muziek door de Habi op zaterdag 6 maart 2004 in Rijssen; 26 januari 2004 plaatsen attracties en podium door de Habi op zaterdag 3 april 2004 in Rijssen; 26 januari 2004 organiseren actiemarkt door de Gereformeerde Gemeente op zaterdag 27 maart 2004 in Rijssen; Rijssen - Holten. Reken daar maar op. Meer informatie Ingekomen aanvragen voor Rijssen en Holten kunt u vanaf de vrij dag na publicatie inzien bij de balie Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen. Aanvragen zijn ook op afspraak in te zien bij de publieks balie Holten. Voor een afspraak kunt u contact opnemen met een medewerker van Ruimte, telefoonnummer 854871. De publicatie van de ingekomen aanvragen heeft uitsluitend een informatief karakter. Meer informatie Verleende vergunningen voor Rijssen en Holten kunt u vanaf de vrijdag na publicatie gedurende zes weken inzien bij de balie Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen.Vergunningen zijn ook op afspraak in te zien bij de publieksbalie Holten. Voor een afspraak kunt u contact opnemen met een medewerker van Ruimte, tele foonnummer 854871Tegen een vergunning kunnen belangheb benden binnen zes weken na de dag van verzending van de ver gunning bezwaar indienen bij burgemeester en wethouders. Tijdens de bezwaarprocedure geldt het genomen besluit. Het kan zijn dat dit intussen onherstelbare gevolgen voor u heeft. U kunt daarom een verzoek om 'voorlopige voorziening' indienen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Almelo, sector Bestuursrecht, Postbus 323, 7600 AH Almelo. Hieraan zijn kosten verbonden. Verleende vergunningen/ontheffingen Rijssen/Holten In volgorde ziet u de datum van verzending, activiteit, aanvrager, datum activiteit en de plaats Vergunningen APV 20 januari 2004 innemen standplaats door de heer Müller aan de Boomkamp en de Nijverheidsstraat in 2004 in Rijssen. Wet milieubeheer Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende aange vraagde vergunning te verlenen: Maatschap Hegeman, voor het houden van melkrundvee en bij behorend jongvee, gelegen aan de Ligtenbergerdijk 139 in Rijssen, deze ontwerpbeschikking lig t tot en met vrijdag 5 maart 2004 ter inzage. Tegen deze ontwerpbeschikking kunt u tot uiterlijk vrijdag 5 maart 2004 bedenkingen indienen bij burgemeester en wethouders. Uw bedenkingen kunt u persoonlijk of door een gemachtigde (laten) indienen. U kunt uw bedenking ook mondeling kenbaar maken tij dens een hoorzitting die burgemeester en wethouders van plan zijn te houden op vrijdag 5 maart 2004 om 9.00 uur. Deze wordt alleen gehouden als daarom vóór de dinsdag voor geplande datum van de hoorzitting wordt verzocht. U kunt voor het maken van een afspraak contact opnemen met het taakveld Juridische zaken van de sector Ruimte, telefoonnummer 854782. Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht en belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit kun nen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Degene die een schriftelijke bedenking indient kan tegelijkertijd verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met de bedenking bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Melding verandering van de inrichting Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 8.19, lid 5. Wet milieu beheer, juncto Hoofdstuk 6 Inrichtingen- en vergunningenbesluit milieubeheer maken burgemeester en wethouders bekend dat er melding is ontvangen van: De Rijssense Gebouwen Sloperij BV op het perceel Noordermorssingel I in Rijssen. De melding heeft betrekking op; het verplaatsen van het asbestdepot naar een andere plek op hetzelfde terrein. De melding is door burgemeester en wethouders geaccepteerd. De wijzigingen van het bedrijf geven het college geen reden om de voorschriften van de aan het bedrijf verleende vergunning te wij zigen of aan te vullen. De melding met bijbehorende stukken lig gen tot en met donderdag 18 maart 2004 ter inzage. Tegen de verklaring van acceptatie van de melding bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid om tot en met vrijdag 19 maart 2004 bezwaren in te dienen bij burgemeester en wethouders. De verklaring van acceptatie wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de bezwarentermijn afloopt, tenzij voor deze datum een bezwaarschrift is ingediend en met toepassing van arti kel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek om voorlopige voorziening wordt gedaan. Een verzoek om voorlopige voorziening moet in tweevoud, vergezeld van een afschrift van het bezwaarschrift, worden gezonden aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Zowel voor het indienen van een beroepschrift als voor een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. De verklaring van acceptatie treedt niet in werking totdat over het verzoek om voorlopige voorziening is beslist. Meer informatie De ontwerpbeschikking en de melding liggen ter inzage bij de balie Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen www.rijssen-holten.nlgemeente@rijssen-holten.nl Stichting De Goorse Volkswoning is een compacte woningcorporatie in Goor die een kleine 2.000 woningen, garages en winkels verhuurt, beheert en onderhoudt. De Goorse Volkswoning staat in de komende jaren vooreen aantal uitdagende ontwikkelingen, zoals de herstructurering van de wijk het Gijmink met 500 woningen, het ontwikkelen van woon-zorgeenheden en diverse nieuwbouwprojecten. Een enthousiaste groep van 19 personeelsleden werkt aan de realisering van de doelstellingen. De organisatie is verdeeld in de afdelingen Woonzaken, Technische Zaken en Financieel Economische Zaken. Binnen de organisatie vervult het secretariaat een spilfunctie. Voor het secretariaat zijn wij op zoek naar een (duobaan) De veelzijdige functie van secretaresse omvat: organisatorische en secretariële ondersteuning van directie en managementteam post-, archief- en documentatiebeheer typewerkzaamheden agendabeheer telefoon voorbereiding en verslaglegging van vergaderingen (incidenteel 's avonds) redactionele ondersteuning van ons bewonersblad De secretaresse valt rechtstreeks onder de directeur/bestuurder en werkt ondersteunend voor alle afdelingen van de organisatie. Voor de succesvolle invulling van deze functie vinden wij dat kandidaten moeten beschikken over: een MBO-opleiding in de secretariële richting of een door opleiding en ervaring verkregen gelijkwaardig niveau een ruime ervaring in de taakvelden van de functie goede communicatieve vaardigheden een uitstekende kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift een uitstekende kennis van automatiseringsprogramma's zoals o.a. Word, Excel, Power Point en Outlook De functie wordt vanaf 1 september uitgeoefend in een deeltijd dienstverband van 16 uur per week. In verband met zwangerschapsverlof van onze secretaresse gaat onze voorkeur uit naar een kandidaat die de functie gedurende een periode van 16 weken voor 36 uur kan invullen. Het gaat hierbij om de periode mei t/m augustus 2004. Wij bieden: een uitdagende functie in een kleine maar dynamische organisatie korte communicatielijnen een goed pakket arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO woondiensten Wanneer u geïnteresseerd bent in deze functie en voldoet aan onze wensen, verzoeken wij u om ons voor 13 februari a.s. een brief te sturen of te mailen waarin u uw motivatie en geschiktheid voor de functie uiteen zet. U kunt deze brief sturen aan Stichting de Goorse Volkswoning, Postbus 213, 7470 AE Goor of e-mailen aani.allersma@aoorsevolkswoninq.nl Voor informatie over de functie kunt u bellen met Jennifer Jacquet, office manager. Op werkdagen bereikbaar op telefoonnummer 0547-286160. Bruiloften Partijen Familie-diner Koude/warme buffetten A la carte RESTAURANT DE POPPE' Recreatieoord en Zalencentrum Holterweg 23 - Tel. 0547 - 361206 Markelo Reünies Personeelsfeesten Airco in div. zalen 3 bos potlood narcissen 1.90 Dubbeldikke bos rozen (20 stuks) 3.90 Narcis bollen in grote glazen schaal 6.90 2 Azalea's 3.90 Mooie hortensia 4/5 bloem 5.90 Hyacinten 3 in pot, bloem* Holten. Geldig: donderdag, vrijdag, zaterdag bloemen en planten Holten, Dorpsstraat 12 IfeZarilfeb.ua.Tfebra^LSj Rijssen, Haarstraat 170, kruispunt Holten-Nijverdal Tel. 0548-514528 Volop parkeergelegenheid achter de zaak. Openingstijden: dagelijks van 9-18 uur zaterdag van 9-17 uur donderdag koopavond tot 21.00 uur. Dinsdags gesloten.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 11