Kampioenschap tafeltennissen Glad winters weer tijdens oliebollencross SV Holten f Sterke financiële partners gaan samenwerkingsverband aan Tafeltennisjeugd promoveert Pasman wint halve marathon Oudjaarstoernooi Sportagenda Klaverjassen D-toernooi Handbal Kinderfilm ERWIN \ElRI\k EN MARTIN BOERRIGTER Donderdag 8 januari 2004 HO 5 Mossink - In een volle en gezel lige gymzaal aan de Vrijheids laan werd afgelopen zaterdag om de titel Holtens Kampioen Tafeltennis gestreden. De jeugd was onderverdeeld in twee groepen: tot en met 12 jaar en 13 tot en met 17 jaar. In de eerste groep werd de finale ge speeld tussen Kay Schuppert en Yaron Kolkman. Yaron won in twee games. De derde plaats was voor Sander Eshuis. In de oude re klasse was Maarten Benschop de sterkste en werd in deze klas se Holtens kampioen. Rik Stoe- venbelt werd tweede en op de derde plaats eindigde Tom Hof man. De dubbeltitel in deze klas se ging naar het duo Rik Stoe- venbelt en Robbert Hulleman. Tweede werden Marten Hulle man en Maarten Benschop. Daarna waren de senioren aan de beurt. Hier was het aantal in schrijvingen zo groot, dat er een indeling op sterkte werd ge maakt. In de recreantenklasse waren er maar vier deelnemers. Zij speelden een dubbele com petitie. Adil Demir bleek duidelijk de sterkste. Hij verloor geen enkele partij en werd daardoor Holtens kampioen. Als tweede eindigde Teun Schuppert en Gerrit Nik- kels werd hier derde. De competitiespelers werden in twee groepen opgesplitst. De eerste tot en met derde klasse en vierde tot en met zesde klasse. In de laatste klasse was Marije Baan uit Rijssen de sterkste. Zij bleef ongeslagen. Tweede met een verlicspartij werd Arend Baan en als derde eindigde Bram Veefkind. De klasse een tot en met drie was opgedeeld in twee poules van zes en een van zeven spelers, waaruit de num mers een en twee doorgingen naar twee finalepoules. In poule een waren Martijn Ligtenberg en Eric Kooy de sterksten. In poule twee gingen Ron Hulleman en Erwin ten Hove door. In poule drie gingen Fred Hulleman en Meermanskamp - Onder prachti ge winterse, maar voor de lopers toch moeilijke omstandigheden, vond zondag 4 januari, de een endertigste editie van de Olie bollencross van SV Holten plaats. Het loopparcours op de Holterberg, met als start- en fï- nishplaats het sportpark Meer manskamp, bood de deelnemers de gelegenheid om het teveel aan calorieën van de afgelopen dagen weer kwijt te raken. Vanwege de moeilijke weer somstandigheden was het deel nemersveld ten opzichte van het voorgaande jaar aanzienlijk minder, maar toch was de strijd er niet minder om. Het startsein werd om 10.00 uur gegeven voor de jongste jeugd die een afstand van twee kilome ter moest afleggen. De familie Uijen was hierbij goed vertegen woordigd, zowel Stijn als Made lief wonnen de wedstrijd in hun leeftijdscategorie. De strijd in de categorie tien tot en met twaalf jaar was spannend en werd in de laatste meters in het voordeel van Chantal Pekkeriet beslist, terwijl Omar Comelis bij de jon gens als eerste over de meet kwam. Daarna was het de beurt aan de wat oudere jeugd en de dames en heren vier kilometerlopers. Ook hierbij werd er voldoende strijd geleverd en kwamen de echte lopers uiteindelijk als win naars uit de bus. Om 11.15 uur werd het startsein gegeven voor de zes en de tien kilometer. Heer en meester op de langste afstand was Rik Waanders (voor de vijf de keer), terwijl Pim te Brinke de zes kilometer winnend wist af te sluiten. Bij de dames waren Marleen Otten en Jetta Jansen op de verschillende afstanden de sterksten. Gelet op het toch enigszins gladde parcours waren er gelukkig geen noemenswaar dige blessures te melden. Alle eerst aankomende SV Hol ten-leden mochten een wisselbe ker in ontvangst nemen, terwijl Holten - Het tafeltennisjeugd- team van TTV Holten, bestaan de uit Manon Potman, Maarten Benschop en Yaron Kolkman, maakt wel hele grote sprongen vooruit. Twee jaar geleden uit het niets begonnen in de vijfde klasse en dan nu recentelijk werd het kampioenschap in de derde klasse behaald na een nek aan nek race met Uchgclen. Aanvankelijk leek het erop dat Yaron, Manon en Maarten in de subtop van de derde klasse zou den meedraaien na een moeiza me start van de competitie. In de tweede helft van de competitie werden echter vier van de vijf wedstrijden gewonnen. De laat ste speelronde moest de beslis sing brengen. Holten won thuis met 6-4 van Torenstad en alleen bij een 10-0-overwinning van Ugchelen zou de concurrent pro moveren. Ugchelen won echter met 9-1 en daarmee zijn beide ploegen met evenveel punten geëindigd. Aangezien het onder linge resultaat (twee overwin ningen op Ugchelen) in het voordcel van de Holtenaren werd beslist, spelen zij in het voorjaar in de tweede klasse. Maarten Benschop is de belang rijkste pion in het team met maar liefst 90 procent winstpartijen. Niet onvermeld mag blijven dat ook Yaron en Manon steeds be ter'gaan spelen en de nodige punten binnenhalen. Veel succes gewenst met jullie nieuwe uitda ging in de tweede klasse. Martin Kerkdijk door. In de eerste finalepoule speelden Martijn, Fred en Ron. Fred won beide partijen gemakkelijk en ging hierdoor naar de finale. Martijn won van Ron en ging door voor de derde/ vierde plaats. In de tweede finalepoule speel den Erik, Erwin en Martin. Hier was het spannender. Erik won van Erwin en Erwin van Martin, die vervolgens Enk weer ver sloeg. Het gemiddelde moest uitkomst brengen. Hieruit bleek dat Erwin doorging naar de fina le en Martin naar de derde/ vier de plaats. De finale tussen Fred Hulleman en Erwin ten Hove werd gewon nen door Fred, die hiermee zijn titel prolongeerde. Op de derde plaats eindigde Martijn Ligten- berg. In de dubbelklasse waren alle senioren zodanig aan elkaar ge- (Foto HNB) daarnaast alle deelnemers van een herinneringsmedaille wer den voorzien. Uitslagen Poffertjes 7 t/m 9 jaar, 2 km Jongens: 1Stijn Uijen in 8.32 min.: 2. Koen Kafher in 8.42 min.; 3. Jur Pol in 9.06 min. Meisjes: 1. Madelief Uijen in 10.10 min.; 2. Marleen Boode in (Foto HNB) koppeld, dat er een sterkere en een minder sterke speler samen speelden. Hierdoor kwamen ver rassende koppels tot stand. De 10.17 min.; 3. Lisa van Eek in 10.32 min. Appelflappen 10 t/m 12 jaar, 2 km Jongens: 1. Omar Comelis in 8.19 min.; 2. Koen Gruijters in 8.31 min.: 3. Rick Pasman in 8.54 min. Meisjes: 1 Chantal Pekkeriet in 8.09 min.; 2. Sil- ke Nijland in 8.11 min.; 3. Belinda Brandwacht in 9 46 min. winnaars werden Peter Waenink en Marcel Hubers. beiden uit Deventer. Als tweede eindigden Geert Jansen en Marije Baan Pannenkoeken 13 t/m 14 jaar, 4 km Jongens: 1. Stefan Pekkeriet in 19.21 min 2. Daan Mollink in 20.35 min. Meisjes: 1. Marije Dangremond in 20.04 min.; 2. Jette Wielaard in 21.55 min. Roomsoezen, dames 15 jaar en ouder, 4 km 1. Heieen Nijmeijer in 23.08 min.: 2. Willeke Stukker in 23.49 min.; 3. Rita Vorkink in 25.24 min. Kroketten, heren 15 t/m 34 jaar, 4 km: 1. Chris Achterkamp in 17.19 min.; 2. Tjarko Hissink in 17.26 min.; 3. Jens Nijland in 17.48 min. Bitterballen, heren 35 jaar en ouder, 4 km: 1. Harrie Willems in 17.59 min.. 2. Henk Jansen in 18.36 min.: 3. Gerrit Willems in 18.48 min. Oliebollen, 15 jaar en ouder, 6 km; Dames: 1. Marleen Otten in 29.24 min.; 2. Karlijn Smit in 29.25 min.; 3. Yvonne Deterd in 30.45 min. Heren: 1, Pim ten Brinke in 23.23 min.: 2. Marco Rensen in 23.36 min 3. Jaap Trotsenburg in 23.59 min. Krakelingen, 15 jaar en ouder, 10 km Dames: 1. Jetta Jansen in 51.34 min. Heren: 1Rik Waanders in 40.16 min.: 2. Johan Loohuis in 40.44 min.; 3. Sander Blok in 42.07 min. Nij verdal - Om zich te ontdoen van overtollige calorieën van kerst en oud- en nieuwjaar gin gen drie heren en een dame van de plaatselijke atletiekvereni ging de strijd aan met de 211 ki lometers van de halve marathon tijdens de Nieuwjaarsloop op za terdag 3 januari te Nij verdal. Koud, maar windstil en dat laat ste was op het lange fietspad langs de Regge wel eens anders. Er werden uitstekende resultaten behaald door de Holtense atle ten. Diny Pasman kwam als eerste dame op deze lange afstand bin nen. Dat deed ze in een tijd van 1 uur 34 minuten en ze was zeer verguld met haar eerste prijs. Rob de Bruyn. ook al goed op dreef, liep zich bij de eerste vijf senioren in een tijd van 1 uur 23 minuten. Chris Offringa liep zich naar een heel goede derde prijs bij de veertigplussers in een tijd van 1 uur 28.30 minuten en vijftigplusser Gerard Beldman liep na lange tijd weer eens een halve marathon en deed dat pri ma met een tijd van 1 uur 34.10 minuten. Op de 10 kilometer werd Erik Jansen verdienstelijk derde in 36.05 minuten en Alwie Deterd liep dezelfde afstand in 44.12 minuten. Holten - Het oudej aars voetbal toernooi werd 31 december ge houden en het was een geslaagd toernooi. Alle teams waren goed aan el kaar gewaagd en dat kwam ten goede aan het niveau die dag. Teams als de De Reyls, FC Boode en de Fokkies maakten deze dag hun opwachting. Er waren deze dag naast de eer ste plaats, prijzen te verdienen voor de mooiste goal, de eerste keepersgoal en de eerste kop goal. De uitslag: eerste plaats - Team De Wallies o.l.v. Harry Penders; twee de plaats - Team Scholes United o.l.v. Edwin Knapen; derde plaats - Team De Lassie's o.l.v. Geert Soer; eerste kopgoal - Frank Gruijters; eerste keepersgoal - Huub Tuitert. mooiste goal - Thijs Vincent. Blauw Wil Zaterdag 10 januari Blauw Wil 1 Vcsos I. 14 30 uur; Blauw Wil 2 - Vcsos 2. 12.30 uur Dl-toernooi. 14.00 uurlin sporthal). SV Holten Zaterdag 10 januari Haarlc Al - Hollen Al. 14 30 uur. Hollen BI - SVZW B2. 14.30 uur. Sp Lochem C2 - Hol ten Cl. 14.00 uur (vertrek 13.00 uur): Holten Handbal Zaterdag 10 januari Meisje - I wijk LHC 2. 12.00 uur. Menjcs D2 thuis legen Tyfoon om 12.45 uur; Jongens en meisjes B en meisjes D I vrij. Zondag 11 januari Dames I - UGHV. 12.05 uur. Heren 1 - HCD '97. 14.25 uur. Dames 2 - V&K. 13.20 uur Dames A2 - Överwctering 2. 11.00 uur; Da- Vletgoor - De derde avond van de Klaverjascompetitie van Blauw Wit '66 wordt gehouden op vrijdag 9 januari. De eerste ronde begint zoals om 20.00 uur. Het clubhuis is geopend vanaf 19.30 uur. De competitie bestaat uit zes avonden waarvan de vier beste resultaten tellen. Deelnemen aan de competitie is dus nog moge lijk. Naast een klein bedrag aan inschrijfgeld wordt dan meege streden om de felbegeerde kam pioensbokaal. Inzicht in de tus senstand is er niet. omdat de vier beste resultaten per deelnemer pas op de laatste avond bekend worden. De drie volgende kaart avonden zijn: 6 februari. 5 maar ten en 2 april. Op de laatste avond wordt de Klaverjaskam- pioen bekend gemaakt. Per avond zijn er ook enkele leuke prijsjes te winnen. Mossink - Het D-jeugdvoetbal- toemooi wordt zaterdag 10 ja nuari in sporthal 't Mossink ge houden. Het jaarlijkse Kerstzaal voetbal toernooi biedt door de vele teams aan deze groep geen plaats meer. Hierdoor is een ei gen D-toernooi opgezet. SV Holten en Blauw Wit '66 teke nen samen voor de organisatie. Naast beide Dl-teams van ge noemde verenigingen nemen ook Sp. Lochem D2 en Markelo Dl deel aan dit toernooi. De af trap is om 14.00 uur en ouders en andere supporters worden uit genodigd een kijkje in de sport hal te komen nemen. Holten - Voor dames 1 als de he ren staan zondag 11 januari be langrijke wedstrijden op het pro gramma. Dames 1 speelt om 12.05 uur thuis tegen UGHV. De gasten uit UI ft draaien ook goed mee in de eerste klasse. Uit won Holten verrassend en gezien de stand belooft het ook zondag een spannende wedstrijd te worden. De heren spelen tegen koploper HCD'97 uit Deventer. Uit werd ongelukkig verloren. Door een eventuele winst kan Holten de strijd in de derde klasse weer spannend maken en ook zelf nog een rol van betekenis gaan spe len in de strijd om de hogere plaatsen. Deze wedstrijd begint om 14.25 uur in Sporthal 't Mos sink. De toegang is vrij. Alleen enkele jeugdteams kwa men in actie in het eerste week einde van het nieuwe jaar. Meisjes B speelde zonder wis sels een prima wedstrijd tegen Ewijk LHC. Na een gelijk op gaand begin liep Holten bij rust uit tot een 7-3-voorsprong. Met goed aanvalspel werd de score na rust opgevoerd tot een ver diende 14-6-overwinning. Dc C-jeugd speelde gelijk tegen HHZD. Na een 4-2-achterstand bij rust kwam Holten in de slot fase goed terug en werd het in de laatste minuut 7-7. Dl verloor haar eerste wedstrijd. Thuis te gen Wijhe werd niet best ge speeld. Veel balverlies leidde er toe dat via een 1-2-stand bij rust met 2-3 werd verloren. Boschkamp - In de ontmoetings ruimte van het dorpshuis wordt zondag 11 januari om 14.00 urn- de kinderfilm Ice Age vertoond. Het verhaal gaat over duizenden dieren die naar het zuiden trek ken om de winter te ontvluchten. Maar Manfred, een norse mam moet. is op weg naar het noor den. Hij ontmoet Sid, een irri tante luiaard die, tegen Manfreds zin, mee wil. Als ze plots een weeskindje vinden, vindt Sid dat ze de mensenbaby moeten terug brengen naar zijn familie. Daar bij hebben ze de hulp nodig van Diego. de sluwe tijger. Uiteinde lijk blijkt Diego een oplichter te zijn. die hen in handen van de tijgerleider wil drijven als 'lek ker snoepje'. Na een lachwek kende en hartverwarmende tocht staat Diego voor de keuze om of de kant van zijn nieuwe vrien den te kiezen of de baby te over handigen aan de leider, die uit is op zoete wraak. Kaartjes zijn zo wel in de voorv erkoop op het kantoor van de stichting voor so ciaal en cultureel werk aan de Tuinstraat 2. als zondagmiddag te koop en kosten 1,35 euro. Verrassende winnaar Bunnybokaal Klavier - Twaalf stamgasten van 't Klavier bestreden elkaar op 31 december in het dobbeltoeraooi om de Bunnybokaal. In dit zo langzamerhand traditionele toernooi werd bepaald, wie zich voor het komende jaar kampioen "Kastje 24" van 't Klavier mag noe men. Tot verrassing van velen werd Joop Wormmeester - niet ge rekend tot de directe kanshebbers - winnaar van de Bunnybokaal. Elk jaar weer beginnen de stamgasten van 't Klavier begin decem ber onrustig te worden als aan de bar wordt gedobbeld. Immers, wie zal zich op 31 december winnaar van de Bunnybokaal - be schikbaar gesteld door Benita Groteboer - mogen noemen. Veel van de stamgasten zien deze wedstrijd als het kampioenschap dobbelen. Dit jaar was het wel een heel bijzondere wedstrijd. Henk Jan Me- ijerink had de laatste twee jaar de beker gewonnen en hij zou bij een nieuwe overwinning de beker mogen houden. Nu had Me- ijerink het laatste jaar minder getraind dan de afgelopen jaren en daardoor waren zijn tegenstanders niet goed in staat om zijn vorm in te schatten. De twaalf deelnemers zaten dan ook gespannen te wachten op de eerste worp. De favorieten wisten de eerste ronden te overleven. In de derde ronde viel het eerste slachtoffer. Henk Jan Meijerink moest echter al in een vroeg stadium erkennen dat hij dit jaar niet in staat was om de beker te verdedigen en defini tief in zijn bezit te krijgen. Opvallend is de houding van de ver schillende deelnemers. Een groot aantal van de stamgasten zit vrij relaxt te dobbelen, maar anderen zijn heel erg nerveus en volop geconcentreerd. Een voor een vielen favorieten als Huipje, Beestje en André Aan stoot af. Voor de uiteindelijke finale plaatsten zich oud-winnaar Joop Hofstede en de outsider Joop Wormmeester. Na een span nende eindstrijd werd Joop Wormmeester tot verrassing van velen kampioen van de Bunnybokaal 2003. Met een score van 24 pun ten behaalde hij een punt meer dan Joop Hofstede en kreeg daar door de bokaal voor het komende jaar in zi jn bezit. Uitslag Bunnybokaal 2003: 1. Joop Wormmeester; 2. Joop Hofstede; 3. Herman "Beestje" Brinkman; 4. Benita "Bunny" Groteboer; 5. André Aanstoot; 6. Ton Veldhuis; 7. Bert Rietman; 8. Gerrit "Gait Light" Aan stoot; 9. Huub "Huipje" Bouwhuis; 10. Henk Jan "H.J." Meijerink; 11. Theo "Ebbe"Rietberg; 12. Stefan "Pumba" Koopman. Fietstocht door winters landschap Holten - Bijna zevenhonderd fietsers namen 4 januari deel aan de Beemd en Bergtoer van de Wielervereniging Holten die door een winterse omgeving leidde. De vele deelnemers genoten met volle teugen van de witte wereld op de Zuurberg, Beuseberg en de Holterberg. Ze waren erg en thousiast over de route die door gebieden loopt die normaal zijn afgesloten voor terreinfietsers. De organisatie heeft 's morgens vroeg nog wel in dubio gestaan of de tocht wel doorgang kon vin den. Het begon te regenen en dit kon resulteren in de vorming van ijzel op de bevroren grond. De reacties van de leden van de Wie lervereniging Holten die in de bossen de route uitzetten waren echter positief gestemd, op de vele bospaden was goed te fietsen. Door de sneeuw die voordien was gevallen had dc regen weinig impact. De ATB'ers reden wat voorzichtiger over de besneeuwde paden waardoor er geen ernstige valpartijen zijn gebeurd. De EH BO moest een fietser terugbrengen naar de sporthal met onder- koelingsverschijnselen maar had het verder rustig. Alle deelnemers werden bij een van de klimmen op de Holterberg op de foto gezet. Via internet kan men hierna de foto opzoeken en zonodig bestellen. De volgende tocht die op het programma van de Wielervereniging Holten staat is de Omloop van Holten op zondag 7 maart. Deze tocht is traditioneel de opening van het wegseizoen. Voor meer informatie omtrent de Wielervereniging Holten kan men terecht op de website www.wvholten.nl Crossloop voor jeugdleden Vletgoor - De individuele crossloop voor jeugdleden van Blauw- Wit begon om 10.00 uur. Ondanks de kou verschenen diverse groepen aan de start. Organisator Henk Hulsman had een parcours over het sportpark uitgezet. Hierdoor konden de ouders de deelne mers over het gehele parcours volgen. De aanmoedigingen waren overal te horen. Bij de laatste meters gooiden de lopers er nog een echte sprint uit, zodat er een nog snellere tijd op de tijdklok van de computer verscheen. De eerste drie per leeftijdscategorie waren: F-jeugd: ILeo Stam; 2. Rens Busschers; 3. Freddy Dijkink. E-jeugd: 1Rutger Ossewaarde; 2. Bram Nijboer; 3. Boudcwijn van de Molen. D-jeugd: 1. Joris Nije Bijvank; 2. Ton Overkeinpe: 3. Casper Kolkman. C-junioren: 1. Gijs Klein Nagel- voort; 2. Matthijs Hulsman; 3. Stijn de Vrijer. Midwintergames Blauw Wit Voor de oudere jeugd en de senioren werden 's middags de Mid wintergames gehouden. De Activiteitencommissie tekende voor de organisatie. Minpuntje was hier de opkomst van het derde elf tal, waardoor de organisatie het schema moest omgooien. De ove rige teams kwamen wel en zij zorgden voor een gezellige sfeer. Dc onderdelen die de teams moesten afwerken waren: voetbal, volleybal, trekkertrek, crossloopje en voetvolley. Winnaar werd de B-groep van het tweede elftal, Zij bleven het B-team van het eerste elftal voor. Derde werd een team van begeleiders. Als afsluitende activiteit stond het schieten met de Zaagmolen op het programma. De junioren, dames en heren schoten in hun eigen categorie. De Zaagmolen had alles omtrent deze activiteit keurig geregeld. De deelname was hoog en ook de scores waren zeer de moeite waard. Bij de junioren bleek Robert Stam veruit de beste scherpschutter. Mariëlle Nieuwveld was bij de dames winnaar en Henk Westerik verraste door de gedoodverfde favoriet Mikel Aanstoot met twee punten meer de baas te blijven. Een mooi ein de van een geslaagde nieuwjaarsactiviteit. Advertorial ALMELO/LOSSER/HENGELO - Veurink Boerrigter en Partners. Het is een nieuwe naam van twee organisaties die per 1 januari een samenwerkingsverband zijn aangegaan. Het gaat om het Almelose bedrijf Veurink Verzekeringen en de activiteiten rond Martin Boerrigter. die tot augustus 2002 verbonden was aan Boerrigtei Nijhuis Assurantiën in Hengelo. Erwin Veurink en Martin Boerrigter heb ben elkaar gevonden als sterke partners. De nieuwe naam heeft te maken met de samenwerking, maar tevens met verande ringen in de organisatie. Het meest ingrij pend is het terugtreden van Gerrit Veurink, die in 1968 als eerste het initiatief nam dat leidde tot de huidige moderne organisatie met tien deskundige medewerkers. De 65- jarige Gerrit blijft wel actief als adviseur. Erwin Veurink en Martin Boerrigter kozen om meer redenen tot een samenwerking. "We hebben een gelijkwaardige achter grond: een familiebedrijf met een persoon lijke benadering, een grote inzet en afspraak is afspraak. Als sparringpartners in een bruisende omgeving krijgen we nog meer armslag om nieuwe initiatieven te ontwikkelen. Dat is in het belang van onze klanten. We beschikken over twee vesti gingen: in Almelo en Losser. Onze reeds bestaande Twentse spreiding van activitei ten wordt daardoor nog beter ondersteund. Met de nieuwe organisatiestructuur beschikken wij niet alleen over een veel grotere klantenkring, maar ook over toege voegde kennis. Samen zijn we sterker up- to-date. Het komt de kwaliteit van onze dienstverlening ten goede." Veurink Boerrigter en Partners is actief op het gebied van alle vormen van verzeke ringen cn financiële diensten. Hel bedrijf opereert als een volledig onafhankelijke intermediair. Deze positie is de afgelopen maanden nog aanzienlijk versterkt. Het komt de snelheid van het opmaken van polissen en de afhandeling van schadeza- ken alleen maar ten goede. De geschiedenis van Veurink en Boerrigter is redelijk vergelijkbaar. Gerrit Veurink Het team van Veurink Boerrigter en Partners. Van links naar rechts staand: Gerrit Veurink. Rietje de Jong. Alinda Arkes. Erwin Veurink. Joan van Sonsbeeck en Martin Boerrigter. Zittend: Mireille Brand. Ilona Hekhuis. Carina Cardone, Dorien Schlömer en Manon Tulp. (Tekst en foto: De Planthof Communicatie begon in 1968 aan de Brugstraat in Almelo, na vanaf 1958 te hebben samen gewerkt met een accountant. Marinus Boerrigter kocht in 1974 het onderdeel van de Nederlandse Boekhoudcentrale in Hengelo op en ging van start onder de naam Nederlands Assurantiebedrijf M.J. Boerrigter B.V. Na het overlijden van de oprichter namen zijn zonen Martin en Hans de bedrijfsvoering over. Met de overname van assurantiekantoor Nijhuis in Hengelo in 1996 veranderde de naam in Boerrigter Nijhuis Assurantiën. Vijf jaar geleden zag Nationale Nederlanden de Hengelose vestiging als een sterke strategische partner en kocht de aandelen. Een grondig verschil van zakelijk inzicht leidde op 1 augustus 2002 tot een gedwongen ontslag van Martin Boerrigter. "Een concurrentiebeding ver bood mij om mijn vaste klanten in te lich ten hoe het zover kon komen. Dat heeft me veel pijn gedaan. Met name vanwege de jarenlange, prettige relatie." Erwin Veurink. die met ingang van augus tus 1993 bij zijn vader in het bedrijf actief werd, bouwde de zaak samen verder op. Inmiddels was het bedrijf gevestigd aan de Boddenstraat 26. De afgelopen tien jaar is de omzet verdrievoudigd en het aantal klanten verdubbeld. Het aantal verzekerin gen per klant is gemiddeld zes, daar waar landelijk een gemiddeld van drie geldt. Het zegt veel over de persoonlijk aanpak van het bedrijf. Erwin Veurink heeft samen met zijn vader en de medewerkers altijd voor ogen gehad om te beschikken over alle actuele gegevens op financieel gebied. Mede als voorzitter van de regio Overijssel en Noord-Oostpolder van de standsorganisatie NBVA heeft Erwin zich landelijk gemanifesteerd. "We zijn erg blij dat we onze kennis voor taan samen kunnen delen. We beschikken over een ploeg met zeer bekwame mede werkers. Mede daardoor zijn we in staat alle vaste klanten te koppelen aan één vast aanspreekpunt. Het past in onze filosofie dat de persoonlijke aanpak centraal blijft staan", aldus Erwin en Martin. Voor meer informatie: 0546-812651 of 053-5361302.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5