nDouwe en Trijntje vieren 55-jarig '-huwelijksfeest m Theaterspektakel Daniël Burgemeester Scholten: 'Ook in onze gemeente groeit de werkloosheid' Nieuwe sportieve cursussen starten in 2004 bij SV Bato Medische Diensten Agenda Kerk Diensten WeerWeekoverzicht Bijeenkomst NBvP Espelo Holtens Nieuwsblad z a: yOENSDAG 31 DECEMBER 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD Holten - In kleine kring vierden Douwe en Trijntje Bergsma-de Vries vorige week maandag hun 55-jarig huwelijk. Wethouder Wim ter Schure kwam het bruidspaar thuis aan de Abraham Berg-Hof 3 gelukwensen en bracht een prachtig boeket bloemen voor hen mee. Het is ondertussen 36 jaar gele den dat het paar, beiden Friezen van geboorte en eerst een aantal jaren in Hellevoetsluif gewerkt en gewoond te hebben, naar Holten kwam. Een collega van Douwe had daar werk gevonden bij de Oad en na een bezoekje Arts Maatschap Huisartsen Holten, Keizersweg 32, telefoon 0548- 363553. Spreekuur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp buiten kantooruren (17.00 - 08.00 uur) en tijdens weekenden en feestdagen bellen met Centrale Huisartsenpost Salland, telefoon 0570-501777. Zie ook website: www.huisartsenholten.nl. Apotheek: Vrijheidslaan 7, telefoon 361111. Geopend op werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 12.00 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. 31 December: G. Schutte, telefoon 0548-513194; 1 januari: E. Houck, 0548-361433; 3 en 4 januari: F.B. Zeilstra, telefoon 0548- 514569. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Dorpsstraat 24C, te lefoon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 - 13.00 uur. Daarbuiten na telefonische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tele foon 362835, b.g.g. 06-53372156. aan die collega besloot ook Dou we te solliciteren bij dat bedrijf. Mede op aandringen van zijn vrouw die 'Holten wel een leuke darpke vond,' zoals ze nu zelf nog zegt. En dat vindt ze nog steeds. Terwijl Douwe zich wijdde aan zijn taak als autospuiter bij de Oad, maakte Trijntje zich sterk voor het verenigingsleven in het dorp. Ze was zeer actief bij de gymnastiekvereniging en later ook bij het carnavalsleven, waar haar man ook aan deelnam. Nog in de Jan Maats-periode. Alhoewel de gezondheid van Trijntje wat te wensen overlaat, weet het paar nog goed te genie ten binnen de mogelijkheden die zij hebben. Flet echtpaar Bergsma heeft twee kinderen, drie kleinkinde ren en een achterkleinkind. Wethouder Willem ter Schure feliciteert het echtpaar Bergsma. (Foto HNB) Hervormde Kerk Woensdag 31 december: 15.00 uur, ds. Fl. Gijsen. 19.00 uur, ds. H. Gijsen, Eerste collecte: diaconie; tweede collecte: alg. kerken- werk; Zondag 4 januari: 10.00 uur, ds. S.M. Roozenboom, neven diensten. 19.00 uur, ds. S.M. Roozenboom, Schrift en Tafel. Eer ste collecte: diaconie; tweede collecte: pl. jeugdwerk. Ökkenbroek, woensdag 31 december 19.30 uur: ds. J.G. Beer- thuis, Bathmen. Collecte: algemeen kerkenwerk. Zondag 4 janu ari 10.00 uur, ds. G. Griffioen, Bathmen. Uitgangscollecte: Hima laya. Gereformeerde kerk Woensdag 31 december: 19.00 uur, ds. H.P. Mulder. Eerste col lecte: kerk, tweede collecte: diaconie; donderdag 1 januari 10.00 uur: ds. H.P. Mulder. Eerste collecte: kerk en tweede collecte: alg chr. doeleinden; zondag 4 januari 9.30 uur: ds. T.S. Zuidema, Harderwijk; 19.00 uur, ds. B.J. Heusinkveld, Daarle. Eerste col lecte: kerk en tweede collecte: diaconie. Interkerkelijke wijdingsdienst Diessenplas Woensdag 7 januari, pastor Van Veen. Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HMV-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk Holten, woensdag 31 december: 19.00 uur, Viering van woord cn gebed; zondag 4 januari 10.00 uur, eucharistieviering, pastor Wolters. Nieuw-Heeten, woensdag 31 december: 19.00 uur communievie ring, werkgroep liturgie, gemengd koor; donderdag 1 januari 10.00 uur, eucharistieviering, pastor Wolters, gemengd koor: za terdag 3 januari 17.30 uur, eucharistieviering, pastor Wolters, da meskoor; zondag 4 januari: 09.00 uur communieviering, werk groep liturgie, herenkoor. Maandag Vorige week vielen in de avond van zondag en in de nacht buien waarbij ook hagel en natte sneeuw voorkwam. Ook was het plaat selijk glad door opvriezing doordat het aan de grond vroor met - 1.1 graden. Een groot deel van de morgen hadden we geregeld zon, afgewisseld door wolkenvelden. Later een licht buitje met wat sneeuwvlokjes. De middag zag er goed uit met flinke perio den met zon. Er vielen geen winterse buien meer. Dinsdag Begin van de avond van maandag daalde de temperatuur snel richting het vriespunt. In de nacht bleef het ook helder waardoor het tot lichte vorst kwam met -2.0 graden, aan de grond werd het - 4.3 graden. Begin van de morgen nog enkele opklaringen, daarna toenemende bewolking gevolgd door lichte sneeuw. Ook in de middag sneeuwde het langdurig door. Er viel in Holten 6.4 centi meter sneeuw, Espelo kreeg 6.0 centimeter. Holten - Dag in dag uit, vroeg in de morgen, 's avonds, de hele dag door, gonst het in sommige streken van Holten. Hoezo? Er komt een uniek project van de grond. Van alles wat nooit bij el kaar kwam, komt nu bij elkaar. Waarom? Om het Daniëlproject uit de verkennende fase op te til lende tot de uitvoerende fase. De Hervormde gemeente hield in oktober een veiling voor een jeugdproject. Daniël, een eeu wenoud Bijbelboek zou het uit gangspunt zijn. Een boek over Iemand die geen meeloper is, maar 'nee' durft te zeggen. Een boek dat zal worden vertaald naar deze tijd toe. In de hervormde gemeente zijn ze er al drie maanden mee bezig in catechese, jeugddiensten en kringenwerk. Een werkgroep zoekt naar verdere financiën, schrijft een voorstelling, maakt plannen om de hele Holtense ge meenschap bij dit project te kun nen betrekken. Er worden tribu nes gebouwd, licht en geluid in gehuurd en kostuums worden gemaakt. Na de jaarwisseling worden er workshops aangeboden om op een creatieve wijze met Daniël aan de slag te gaan. Deze works hops staan open voor iedereen: gelovig, nauwelijks gelovig en niet gelovig. Maar eerst is er de startavond op 16 januari van 20.30 tot 21.15 uur in Irene. Een beamer en een maquette geeft zicht op het theaterspektakel Daniël. Works hops worden uitgelegd en de kerkband omlijst de avond. De workshops zijn: Beelden van Babel, Gebouw Irene, 23 en 30 januari en 6 februari, om 20.00 uur; Feesten van Babel, gym zaal, Boschkampstraat, 13 fe bruari. 20.00 uur; Zang van Ba bel, Gebouw Irene, 13 februari om 20.00 uur; Kleding van Ba bel, Gebouw Irene, 26 maart en 2 april, steeds om 20.00 uur; Spelgroep, Gebouw Irene, 19 maart en 2 april, steeds om 20.00 uur. Naast deze workshops wordt er voor de voorstelling van 7 en 8 mei op de Kalfstermansweide gewerkt door vele anderen. De bedoeling is dat uit deze workshops mensen naar voren komen die mee gaan werken aan de vormgeving van het totaal theater. Opgeven kan via de brievenbus van Irene, of via de site: www.theaterspektakeldaniel.nl Het jeugdproject Daniël, een theatrale manifestatie met mu ziek, waar veel te zien en te be leven is, dat spectaculair is en totaal anders dan men verwacht. Een voorstelling voor het hele dorp van het hele dorp. door het hele dorp. Espelo - NBvP Espelo heeft maandag 15 december een kerst viering gehouden. De avond werd ingevuld met het zingen van kerstliederen en gedichten onder begeleiding van organiste F. Veltkamp. Na de pauze werd er een kerst spel gespeeld door Gert de Jong, Adrie Bouwhuis, Ernst Jan Nij- kamp en Annie Weigraven uit Ökkenbroek. De volgende bijeenkomst is maandag 19 januari. Uitgenodigd voor deze avond zijn Jannetje en Aaltje. Twee schokkende boerinnen. Markelo - Stichting Wielersport in Markelo hield vorige week zondag de jaarlijkse Veldtoertocht. Ruim vijfhonderd deelnemers kwamen uit het hele land naar Markelo om een route van 30 of 45 kilometer door de mooie omgeving af te In de nacht bleef het bewolkt, de temperatuur kwam niet onder het vriespunt uit. En zo bleef er van de sneeuw niet veel meer over; het had zo mooi kunnen zijn met naderende kerstdagen, 's Mor gens geheel bewolkt, dit gaf een somber en triest weerbeeld. De hele middag verliep bewolkt en waterkoud, af en toe viel er wat motregen, f och werd het nog 4.3 graden als maximum Eerste Kerstdag De kerstnacht verliep zacht met af en toe wat lichte motregen. De minimumtemperatuur kwam uil op 5.0 graden. Opnieuw zag de morgen er grijs en somber uit. In de middag hadden we hetzelfde weerbeeld, dè zon kwam er niet aan te pas. Het werd weer een zonloze dag, de tweede op rij. Ook was het te zacht met 8.6 gra den als hoogste maximum. Tweede Kerstdag Opnieuw een bewolkte nacht waarbij het droog was en een mati ge wind blies. Het was wel zeer zacht met 7.7 graden als mini mum, te zacht voor de tijd van het jaar. De morgen gaf een be wolkt weerbeeld, de zon kregen we dan ook niet te zien. De mid dag deed het wat beter, we kregen tijdens opklaringen de zon weer eens te zien. Dit gaf een vriendelijker weerbeeld. Zaterdag In de nacht hadden we bewolking waaruit ook nu en dan wat re gen uitviel. Veel leverde het niet op. Verder was het zacht met 6.6 graden. De eerste helft van morgen nog bewolkt, daarna opklarin gen en zon, afgewisseld door stapelwolken, 's Middags brede op klaringen en perioden met zon. Alleen de wind maakte het wat kouder. Flet werd het geen onaardige winterdag. Zondag De avond van zaterdag verliep eerst nog met opklaringen, latei- toenemende bewolking. Flalverwege de nacht trok een storing van zuidoost naar noordoost over ons land. Dit ging gepaard met veel regen. Ook de morgen zag er nog regenachtig uit, later meer dro ge momenten. In de middag hadden we perioden met regen en motregen. Holten noteerde 18.0 mm en Espelo 17.5 mm. Meteo Holten, Freddie Paalman Weliswaar waren de omstandigheden (regen en veel wind) met denderend, maar de tocht werd over het algemeen zonder al teveel problemen volbracht. Op het pauzepunt bij de familie Overmeen aan de Hochtweg kon men onder het genot van een warm drankje weer even uit rusten. Aan het eindpunt bij HCR De Haverkamp stond er een kop snert voor iedereen klaar. De deelnemers va rieerden van de sportieve recreant tot zelfs de beroepswielrenners Rudie Kemna en Rik Reinerink van de Bankgiroloterij ploeg en de volledige Löwik-ploeg van ploegleider Han Vaanhold. Na afloop van deze welgeslaagde tocht overhandigde Henk Pinkert (met zijn gezin) van het Bouwbedrijf Pinkert Holten-Markelo een aantal hesjes aan de voorzitter van de Stichting Wielersport Eppic ten Hove. Bouwbedrijf Pinkert sponsort al vele jaren, met financiële ondersteuning en het beschikbaar stellen van materiaal en opslag ruimte. De hesjes zullen door de vrijwilligers gedragen worden bij onder meer de veldtoertocht en het jaarlijkse criterium en indien van toepassing bij profwedstrijden en tijdritten. (Foto HNB) Holten - Iedereen die 2004 sportief wil beginnen heeft de mogelijkheid in te stappen in een cursus van SV Bato. Wie zoekt naar een manier om gezond fit te worden, kan vanaf 7 of 8 januari terecht bij CaYo- Robics of Callanetics. CaYo- Robics is een mix van Callane tics, Yoga, Aerobics en Stret ching en wordt gegeven op de woensdag van 20.00 tot 21.00 in de gymzaal van de SG Waer- denborch aan de Haarstraat. Callanetics is een combinatie van figuurverbetering en condi tietraining en wordt gegeven op de donderdag van 19.45 tot 20.45 in de gymzaal aan de Vrijheidslaan. Voor beide cursussen bedragen de kosten voor de rest van het seizoen 50 euro. Liefhebbers van Streetdance (bewegen op moderne muziek) vanaf circa 16 jaar, kunnen op de vrijdag van 19.30 tot 20.30 uur terecht in de gymzaal Vrij heidslaan. Ook voor deze cur sus bedragen de kosten voor de periode januari/ mei 50 euro. Voor 5Ó-plussers zijn er diver se mogelijkheden op de woens dagavond, waaronder de cursus Blijf fit! (cursusgeld periode ja nuari tot en met juni 33 euro). Voor senioren dames en heren is op de donderdagmiddag van 15.30 tot 16.15 uur een speciale cursus Bewegen voor ouderen. Deze cursus wordt gegeven in het gymlokaal aan de Vrij heidslaan, het cursusgeld be draagt 25 euro voor de rest van het seizoen. Voor Gymnastiek kan de jeugd al vanaf vier jaar terecht op de maandag vanaf 15.45 uur in de gymzaal Vrijheidslaan en al vanaf 3 jaar op de woensdag vanaf 14.45 uur in de gymzaal Tuinstraat (momenteel beperk te wachtlijst). Voor de andere leeftijdsgroepen zijn meerdere mogelijkheden op woensdag, donderdag en vrijdag. De les sen worden gegeven in de gym zalen aan de Vrijheidslaan en de Tuinstraat, het lesgeld voor de rest van het seizoen bedraagt voor alle groepen 19,25 euro. Klassiek Ballet/ Danssante vor ming en Jazzballet voor kleu ters vanaf vier jaar worden ge geven in de gymzaal Vrijheids- laan. De lessen worden gege ven op de donderdag. De Judolessen worden gegeven op de dinsdagmiddag voor jon gens en meisjes vanaf vier jaar in de gymzaal van de SG Waer- denborch aan de Haarstraat. De eerste groep is voor kinderen vanaf 4 jaar tot 7 jaar van 15.30 tot 16.30 uur. De tweede groep van 16.30 tot 17.30 uur is voor kinderen van 8 tot circa 10 jaar, de derde groep is voor de judo kas vanaf 10 jaar. De contribu tie voor deze lessen bedraagt 50 euro voor de rest van het sei zoen. Voor alle cursussen geldt dat vrijblijvend twee lessen mogen worden bijgewoond. Eerst ko men kijken kan natuurlijk ook. Voor meer informatie over alle activiteiten van de SV Bato kan men contact opnemen met het secretariaat: Marietje Eggink telefoon 36 60 30. Expositie Sophia de Vries cn Yvonne Lubberhuizen, Me disch Centrum, dinsdag 9 sep tember 2003 - zaterdag 31 ja nuari 2004 Inschrijvingsperiode Triathlon Holten. Holten, maandag 15 december 2003 - donderdag 15 januari 2004 Expositie niet-professionele kunstschilders. Natuurdiorama Holterbcrg, zaterdag 20 de cember 2003 - zondag 4 januari 2004 Carbidschieten. Beuseberger- weg. woensdag 31 december 2003, 15:00 - 17:00 Sylvesterparty, Stadskeler, donderdag 1 januari 2004. 1:00 Nieuwjaarsreceptie Blauw Wit. Vletgoor. vrijdag 2 januari 2004, 20:00 Crossloop en midwintergames. Vletgoor, zaterdag 3 januari 2004 Nieuwjaarsreceptie SV Holten. Meermanskamp. zaterdag 3 ja nuari 2004 Open Holtense Tafeltennis Kampioenschappen 2004, Gymzaal Vrijheidslaan, zater dag 3 januari 2004, 10:00 Eindshow Decemberactie, Smidsbelt, zaterdag 3 januari 2004, 14:00 Beemd en Bergtoer. Holten, zondag 4 januari 2004 Oliebollencross. Meermans- kap, zondag 4 januari 2004, 10:00 Nieuwjaarsreceptie MAC Hol- terberg. Beusebergcrweg 37, zondag 4 januari 2004, 14:30 - 17:00 Nieuwjaarsreceptie, Gemeen tehuis Rijssen, maandag 5 ja nuari 2004, 19:30 Vrijwilliger van het jaar 2003, Gemeenthuis Rijssen. maandag 5 januari 2004, 19:30 Bijeenkomst Bejaardensocië teit, Kandelaar, dinsdag 6 janu ari 2004, 14:30 Nieuwjaarsreceptie buurtver eniging Dijkerhoek, Bonte Paard, dinsdag 6 januari 2004, 20:00 Nieuwjaarsbijeenkomst Passa ge. Kandelaar, woensdag 7 ja nuari 2004, 10:00 Lezing over Zauberflöte Mo zart. Boschkamp, woensdag 7 januari 2004, 20:00 Lezing over Zauberflöte Mo zart, Boschkamp. maandag 12 januari 2004, 20:00 Film Ramses, Boschkamp, donderdag 15 januari 2004, 20:15 Loting voor Triathlon Holten, Holten, vrijdag 16 januari 2004 Startavond Project Daniël. Ire ne, vrijdag 16 januari 2004, 20:30-21:15 Zaalvoetbaltoemooi Nacht van Huus, Sporthal 't Mossink, za terdag 17 januari 2004 Darttoemooi om Gouden Keun, Café 't Klavier, zondag 18 januari 2004 Mountainbiketocht Rotary. Meermanskamp, zondag 18 ja nuari 2004 Bijeenkomst NBvP Espelo. Es pelo, maandag 19 januari 2004 Holterbergcross. Holterberg, zaterdag 24 januari 2004 Prinsenbal. De Poppe, zaterdag 24 januari 2004, 20:00 (Vervolg voorpagina) Scholten: „Het is nog wel een beetje leren. Neem het voortra ject van de begroting, dat was echt nog even wennen. Wie maakt de voorstellen? En wat betekent eigenlijk kaderstelling? De raad stelt de kaders, maar wat is dat precies." „Er is binnen het duale stelsel een fout gemaakt, en dat is de kaderstelling door de raad. Con trol er env o 1 ks v erte ge n wo o rd i- ging en kaderstellen zijn drie functies van de huidige gemeen teraad. Controleren, prima De raad als volksvertegenwoordi ging moet nog helemaal uit de verf komen. Maar kaderstellen is eigenlijk besturen. En daarmee komt de raad eigenlijk op de plek van B en W te zitten. En dan zie je dat die raad daar ook moeite mee heeft, want die moet zichzelf dan ook op dat punt controleren. Ik vind dat een weeffout in het dualisme zoals dat nu is. Of dat goed komt? Dat is zeer de vraag, want de raad, en dan heb ik het over elke raad en niet alleen die van Rijssen-Hol- ten, ziet dit natuurlijk als middel om toch 'stiekem' mede te bestu- ren. Geeft de raad het kaderstel len op, dan levert ze een stukje macht in. Maar dat probleem lossen we in Rijssen-FIolten niet op, dat moet in Den Haag opge lost worden. Wat mij bezig houdt, is er voor te zorgen dat de positie van het college ten op zichte van de raad zuiver is, en daarom ben ik blij dat de ge meenteraad ermee instemde dat het college haar plek aan tafel weer terug heeft." Scholten houdt van het debat in de raad. „Politieke verschillen blijven. Gelukkig maar, anders was er helemaal geen debat in de raad. Belangrijk is dat bestuurders vanuit een goede uitgangspositie hun zaak benaderen. Niet ver krampt, maar de blik naar buiten en geen oogkleppen op, dan komt er maximaal resultaat." Rode draad in de begroting 2004 is de werkgelegenheid. Schol ten: „Ook in Rijssen-Holten groeit de werkloosheid. Nog niet zozeer in grote getale, maar we weten hoe het in de bouw staat. Daar moet je goed opletten. Nu heeft het gemeentebestuur geen invloed op de nationale econo mie, maar we kunnen wel ons steentje bijdragen door als ge meente proberen bouwprojecten in te brengen, zodat mensen die in de bouw werken daarmee aan de slag kunnen. En hier lopen drie grote projecten: de nieuw bouw van het gemeentehuis, de nieuwbouw van Reggesteyn dat met alle vervangende nieuw bouw een écht groot project is, en de verkeerstunnels onder het spoor, waar we momenteel vo lop mee bezig zijn om die eerder te kunnen realiseren." De nieuwbouw van het gemeen tehuis heeft volop zijn aandacht. „Ik hou van architectuur. En een gemeentehuis is beeldbepalend voor de stad." Zijn ideeën over de inrichting van de raadzaal of tewel de 'grote zaal' wil Scholten wel kwijt. „Mijn ideaal is dat je een raadzaal hebt, waar het goed beraadslagen is. En dat doe je in een sfeer van rust. Die raadzaal moet een vaste indeling hebben. Dus geen schuivende stoelen en tafels, geen holle vloeren, geen losse microfoons met draden waar je over struikelt. Wel een zaal met een vloerkleed op de grond, met vast meubilair en met vaste microfoons." Zijn ervaring komt onder andere uit Soest, waar hij burgemeester was toen er een nieuw stadhuis gebouwd werd. „Een raadzaal is heel goed te gebruiken als grote trouwzaal. Als je hem maar rond bouwt, met twee cirkels voor de plaat sen, een binnen- en een buiten ring. Dat is ook voor de grotere fracties prettiger, want als die even onderling moeten beraad slagen, kunnen ze zich naar el kaar omdraaien." Naast de verbeterslag bij de po litie en de snellere realisatie van de verkeerstunnels is er voor Scholten nog een derde belang rijk aspect binnen Rijssen-Hol ten waar hij het nodige aan wil doen: de medische zorg. „In Ne derland is de hele medische zorg in beweging. Als je daar niet goed op inspeelt in Rijssen-Hol ten, gaat het verkeerd. Dan heb je straks geen goede voorzienin gen meer en bevinden medische diensten zich op te grote afstand. Samen met wethouder mevrouw Flim-Gerritsen maak ik daar een nieuwe opzet voor." Scholten hoopt dat de besluit vorming daarover in de raads vergadering van februari, waar schijnlijk zijn laatste raadsver gadering in Rijssen-Holten, kan plaatsvinden. Het zou een mooie afronding zijn van zijn werk zaamheden en zijn inzet voor deze gemeente. Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Hol tens Nieuwsblad. Stichtings-bestuur: W H. Beyers, secretaris, Kollingserf 4, 7451 XC Holten, Abonnementen: Kerkhofsweg 18, 7451 BG Holten, telefoon 0548-363803 Klachten bezorging: Tel. 053 - 484 24 46 of 055-5389053 Eindredactie: Peter Bulthuis Telefoon: 0548-36 67 99 Fax: 0842-11 67 34 E-mail: p bulthuis@whk wegener.nl Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BG Holten, telefoon 0548-36 38 03, fax 0548-36 64 97 Advertenties: Getfertsingel 41. 7513 GA Enschede, telefoon 053-484 24 50 Advertentie-adviseurs: kantoor: al leen op dinsdag tot 12.00 uur telefoon 0548-368295 ~en fax 0548-366497; andere werkdagen telefoon 0548- 519797 en fax 0548-519798. Otto IJspeert, mobiel 06-51 19 83 42 Henk Schottert, mobiel 06-51 19 83 21 Advertenties kunt u in Holten opge- bij: Albert van de Maat. Smids belt 7. 7451 BL, telefoon 0548- 361538 tot dinsdag 12.00 uur. of het kantoor aan de Kerkhofsweg 18. Directie: J V.Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G. Arendsen-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Op al onze advertentiecontracten en aanbiedingen daartoe zijn van toepas sing de Algemene Advertentievoorwaar den huis-aan-huiskranten Wegener NV. Een exemplaar van de Algemene Ad vertentievoorwaarden wordt op uw ver zoek kosteloos toegezonden. Wegener Huis-aan-huiskranten BV is een onderdeel van het Wegener-con- cern. De door u aan ons verstrekte ge gevens hebben wij opgenomen in een bestand, dal wordt gebruikt door onze administratie en om u te f laten) informe ren over voor u relevante diensten er producten van de titels en de werkmaat schappijen v an Wegener of door on< zorgvuldig geselecteerde derden. Als i op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk melden bij We Huis-aan-huiskranten BV. t.a.v. de heer A.T. Kooij Hoofd Marketing, postbus 28. "SOO AA Enschede.

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 3