gemeentelijke informatie Eerste Handbalteam wint opnieuw derby tegen ABS Rijssen-Holten 27 december t/m 3 januari 15% korting 5?° If VERVOLG Resultaten Blauw Wit Woningbouw Rotonde 20% korting fcuy-.JJ J'A BLOEMENDAL FIETSP Nominaties 3de trekking Decemberactie HHV woensdag 24 december 2003 HO 11 gemeente Vergunningen APV* 10 december 2003 schenken zwakalcoholische dranken MAC de Holterberg op vrijdag 30 april 2004 in Holten. Tegen een vergunning kunnen belanghebbende binnen zes weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het college van bur gemeester en wethouders van Rijssen-Holten. Tegen de vergun ning voorzien van een moet u het bezwaarschrift richten aan de burgemeester van Rijssen-Holten. Tijdens de bezwaarprocedure geldt het genomen besluit. Het kan zijn dat dit intussen onherstel bare gevolgen voor u heeft. U kunt daarom een verzoek om "voor lopige voorziening" indienen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Almelo, sector Bestuursrecht, Postbus 323, 7600 AH Almelo. Hieraan zijn kosten verbonden. Meer informatie Alle bovengenoemde (verkeers)besluiten, ingekomen aanvragen, verleende vergunningen, et cetera liggen ter inzage bij balie Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen (voorzover het Rijssen betreft) en de publieksbalie Holten (voorzover het Holten betreft). Dit geldt niet voor de mededelingen onder de kop APV/Drank- en Horecawet/Wet op de Kansspelen, deze mededelingen liggen alleen in de gemeentewinkel Rijssen ter inzage. Let op de gewijzigde openingstijden tijdens de kerstvakantie. Wet milieubeheer Gewijzigde ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende aange vraagde vergunning te verlenen: J.H. Overmeen, voor het perceel, gelegen aan de Kwintenweg 9, 7451 PE in Holten. De ontwerpbeschikking ligt tot en met donderdag 22 januari 2004 ter inzage bij de publieksbalie Holten.Tegen deze ontwerpbeschik king kunt u tot uiterlijk vrijdag 23 januari 2004 bedenkingen indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Rijssen- Holten. Uw bedenkingen kunt u persoonlijk of door een gemach tigde (laten) indienen. U kunt uw bedenking(en) ook mondeling kenbaar maken tijdens een hoorzitting die burgemeester en wet houders van plan zijn te houden op vrijdag 23 januari 2004 om 9.00 uur. Een hoorzitting wordt alleen gehouden als daarom voor de dinsdag voor geplande datum van de hoorzitting wordt verzocht. U kunt voor het maken van een afspraak contact opnemen met het taakveld Juridische zaken van de afdeling Dienstverlening, telefoon nummer 854782. Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht en belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan' worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit kun nen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Degene die een schriftelijke bedenking indient kan tegelijkertijd verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met de bedenking bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Beschikking Burgemeester en wethouders hebben op donderdag I I december 2003 vergunningen ingevolge de Wet milieubeheer verleend aan: Udema Vlees BV, voor het veranderen van een slachterij/vlees verwerkingsbedrijf of de werking daarvan, gelegen aan de Pannenbakkersstraat I in Holten. De beschikking met bijbehorende stukken ligt tot en met vrijdag 6 februari 2004 bij de publieksbalie Holten ter inzage. De beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt, tenzij voor deze datum een bezwaarschrift is ingediend en met toepassing van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek om voorlopige voorziening wordt gedaan. Beroep kan worden ingediend door de aanvrager, de betrokken advi seurs, degenen die tijdig bedenkingen hebben ingediend en aan belang hebbenden, aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschik king. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 AE Den Haag. Zij die beroep instellen kunnen een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet in tweevoud, vergezeld van een afschrift van het beroepschrift, worden gezonden aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Zowel voor het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is griffierecht verschul digd. Bekendmaking meldingen Tot en met vrijdag 23 januari 2004 liggen de volgende ingekomen mel dingen ter inzage in de gemeentewinkel Rijssen en de meldingen voor Holten bij de publieksbalie Holten. Am Bahnhof, op het perceel Stationsstraat 9 in Holten, op grond van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer; Maatschap ter Keurs, op het perceel Oosterhofweg 125 in Rijssen, op grond van het Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer; Camping De Holterberg exploitatie b.v., op het perceel Reebokkenweg 8 in Holten, op grond van het Besluit horeca-, sport en recreatie-inrichtingen milieubeheer. Melding verandering van de inrichting Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 8.19, lid 5,Wet milieubeheer, juncto Hoofdstuk 6 Inrichtingen- en vergunningenbesluit milieubeheer maken burgemeester en wethouders bekend dat er melding is ontvan gen van: De heer D.J. Stegeman, op het perceel Langstraat 24 in Holten. De melding heeft betrekking op beëindiging van de struisvogel- houderij. De hal wordt verplaatst op het erf en als werktuigen- machineberging in gebruik genomen. De melding is door het college van burgemeester en wethouders geaccepteerd en ligt ter inzage bij de publieksbalie Holten.Tot en met vrijdag 6 februari 2004 hebben belanghebbenden de moge lijkheid bij het college bezwaren in te dienen. De wijzigingen van het bedrijf geven het college geen reden om de voorschriften van de aan het bedrijf verleende vergunning te wij zigen of aan te vullen. De verklaring van acceptatie wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de bezwarentermijn afloopt, tenzij voor deze datum een bezwaarschrift is ingediend en met toepassing van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek om voorlopige voorziening wordt gedaan. Een verzoek om voorlopige voorziening moet in tweevoud, vergezeld van een afschrift van het bezwaarschrift, worden gezonden aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Zowel voor het indienen van een beroepschrift als voor een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. De verklaring van acceptatie treedt niet in werking totdat over het verzoek om voorlopige voorziening is beslist. Indien u bovengenoemde meldingen en/of beschikkingen wilt inzien let dan op de gewijzigde openingstijden tijdens de kerstvakantie. Rijssen - Holten. Reken daar maar op. ASV'57 3 - Blauw Wit 4 De wedstrijd tegen ASV 3 leverde een zwaar be vochten overwinning op voor Blauw Wit 4. Tot op het laatst bleef het spannend en lange tijd moest Blauw Wit hard vechten om de drie pun ten mee naar Holten te kunnen nemen. De laatste wedstrijd voor de winterstop was vooral een bij zondere wedstrijd voor Bertram Welink die zijn laatste wedstrijd van dit seizoen speelde. Maar ook voor de anderen was deze wedstrijd de kans om met een tevreden gevoel de winterstop in te gaan. In de eerste helft bleek het jonge team van ASV niet zo sterk te zijn als werd verwacht. Er kon goed tegen gevoetbald worden .en er waren een aantal goede kansen. Gerrit Aanstoot wist zijn goede spel gedurende de wedstrijd te bekro nen met een doelpunt. Zeer prettig voor deze spits die de laatste tijd vaak problemen had met scoren. Ook Gerard Wijenberg trof wederom doel en verstevigde hiermee zijn positie als top scorer van het elftal. De tweede helft was een veel zwaardere helft. ASV leverde veel strijd en scoorde verdiend na onoplettendheid in de Blauw Wit defensie. Het geloof in een gelijkspel nam toe bij de ploeg uit Adorp. Lange tijd werd er hard gevochten door beide teams, wat veel overtredingen tot gevolg had. Vervolgens moest Blauw Wit een tijd met tien man spelen toen keeper Arno een bloedneus kreeg. Uiteindelijk viel dan toch het bevrijdende derde doelpunt dat werd gemaakt door Gerrit Aanstoot. Toen het eindsignaal klonk waren de Holtenaren op, maar konden tevreden zijn met het resultaat. Winnen doet nu eenmaal pijn. Eindstand: 1-3. Blauw Wit 5 - Elspeet 5 We begonnen niet goed. De bal ging bij de te genstander beter rond. Bij ons teveel wilde trap pen naar voren, bij gebrek aan een balvasthou dend middenveld. Niettemin wisten we met Henk Aanstoot als laatste man en met Jan Klein Nagelvoort, Freek Burgers en Kees de Bie in de verdediging, tot de rust de stand gelijk te hou den. Rust 0-0. Na de rust kwamen Johan Stam, Johan Bolink, Erik Aanstoot, Dinand Kolkman en Martin Kerkdijk in de ploeg en was er ineens een middenveld dat balvaardig de spitsen kon bedienen. Daaruit ontstonden niet te missen kan sen. Slechts één ervan werd door Martin verzil verd. Het geluk lachte ons ook toe, toen Egbert Beldman een nagenoeg zeker lijkend tegendoel punt kon pareren. Goed voor de tweede overwin ning op rij. Eindstand 1-0. Blauw Wit 4 -ASV3 De wedstrijd tegen ASV 3 leverde een zwaar be vochten overwinning op voor Blauw Wit 4. Tot op het laatst bleef het spannend en lange tijd moest Blauw Wit hard vechten om de drie pun ten mee naar Holten te kunnen nemen. De laatste wedstrijd voor de winterstop was vooral een bij zondere wedstrijd voor Bertram Welink die zijn laatste wedstrijd van dit seizoen speelde. Maar ook voor de anderen was deze wedstrijd de kans om met een tevreden gevoel de winterstop in te gaan. In de eerste helft bleek het jonge team van ASV niet zo sterk te zijn als werd verwacht. Er kon goed tegen gevoetbald worden en er waren een aantal goede kansen. Gerrit Aanstoot wist zijn goede spel gedurende de wedstrijd te bekro nen met een doelpunt. Zeer prettig voor deze spits die de laatste tijd vaak problemen had met scoren. Ook Gerard Wijenberg trof wederom doel en verstevigde hiermee zijn positie als top scorer van het elftal. De tweede helft was een veel zwaardere helft. ASV leverde veel strijd en scoorde verdiend na onoplettendheid in de Blauw Wit defensie. Het geloof in een gelijkspel nam toe bij de ploeg uit Adorp. Lange tijd werd er hard gevochten door beide teams, wat veel overtredingen tot gevolg had. Vervolgens moest Blauw Wit een tijd met tien man spelen toen keeper Arno een bloedneus kreeg. Uiteindelijk viel dan toch het bevrijdende derde doelpunt dat werd gemaakt door Gerrit Aanstoot. Toen het eindsignaal klonk waren de Holtenarcn op, maar konden tevreden zijn met het resultaat. Winnen doet nu eenmaal pijn. Eindstand: 1-3. www.rijssen-holten.nlgemeente@rijssen-holten.nl De ChristenUnie kwam met een motie waarin het college gevraagd werd de prijsspiraal voor bouwka- vels te doorbreken zodat ook starters met kleine beurzen op de woning markt aan de bak kunnen. „De alsmaar duurder wor dende bouwkavels vormen voor starters een steeds groter probleem. Voor de ze categorie woningzoe kenden moet de prijsspi raal voor bouwkavels doorbroken worden", al dus ChrU-raadslid B. Wolterink. Wolterink drong er bij het college op aan om de grondprijzen voor de sociale huur- en koopwoningen voor de komende twee jaar te be vriezen op het huidige ni veau of zomogelijk vast te stellen op een lager prijsni veau. Wethouder W. Ste geman zegde toe met een rapport te komen waarin een aantal mogelijkheden staan. De gemeenteraad maakt dan daaruit een keu ze. De ChrU trok daarop de motie terug. Gemeentebelang vroeg in hoeverre het mogelijk is om als gemeente er bij de provincie op aan te drin gen om over te gaan tot aanleg van een rotonde in Dijkerhoek. omdat daar veel oversteken plaats vin den van zowel auto's als schoolgaande fietsers. Wethouder W Stegeman gaf aan dat de provincie ten aanzien van de aanleg van rotondes harde cijfers hanteert. „En dan scoort de rotonde niet hoog", al dus de wethouder. SHIMANO LX KETTING EN CASSETTE 8 speed ^^0 9 speed 50 oo tijdelijk met gratis kettingolie oplaadbaar koplamp A-licht AGU SHIRT zomer wielershirt WINTER winddicht alweer voor de deur dus wordt het tijd om afscheid jaar. Bij Bloe 27 dec- knallend udejaarsshow. want de 'oude' 2003 collectie wordt vervangen door llectie. metT-handle Z soorten ventiel met houder compieet diverse soorten nu uitzoeken voor 2,50 V.?1 CARBOW BAR-ENDS BBB VREDESTEIN race BINNENBANDEN! GEREEDSCHAP blDON BBBH BARBIERS ATB schoen zwart, zilver SHIMANO 520 SPD pedaal samen 157 nu S3 kettmgreimger ontvetter smeermiddel geheel compleet van 17,95 diverse soorten diverse kleuren met binnenband gereedschapset van 17,95 met klep zilver van 79 van 29,95 vanaf SET BBB FIETSKLEDING FRAMEPOMP RACE hogedruk Imetaal van 22£0 MAXIMH ENERGIESET shirt en broek van 118. Potenza met 3 setjes lenzen blank, donker, geel van 36,95 op voorraad bidon 2 repen, dorstlesser, gelvoeding van 10,55 ZOMERSHIRTS voor BINNENBANDEN RACE kort ventiel HOGEDRUK POMP met mamometer BBB Imetaal goede kwaliteit TEFLON o« SILIC0NEN5PRAY GRATIS WAARDEBON l.w.v. 100,- BIJ AANKOOP VAN FIETS-RACE-ATB alleen dubbelzijdig Pica met lichte lens ideaal voor mountainbikers van 17.95 lang ventiel 2 voor per stuk modellen Alleen tijdens de show 1 voor COLLECTIE speed Banisweg 3 - Rijssen - telefoon 0548-51 22 17 www.bloemendal-fietsplus.nl HAALSERVICE volledige elektronische Holten - In de uitwed strijd tegen ABS hebben de Holtense handbalda mes opnieuw een zege geboekt. Dertien weken geleden startte het suc cesvolle optreden van Holten in de eerste klasse ook met een zege op ABS. Ook in Bathmen leek er in eerste instantie geen vuiltje aan de lucht. Na een wat afwachtend be gin kwam Holten goed in haar spel. Vooral Paulien Schooien was een voort durende plaag aan de cir kel. ABS werd voor rust overtuigend naar een 4-9- ruststand gespeeld. Direct na rust zette Hol ten goed door en kwam de stand zelfs op 5-12 op het scorebord. Daarna sloop er wat ongeduld in het Holtense spel. Af speel fouten en enkele on gelukkige scheidsrech terlijke beslissingen ga ven de thuisploeg nieuwe moed. ABS scoorde en kele malen gelukkig en toen Holten door tijd- straffen ook nog twee mi nuten met slechts vier man speelde rook ABS haar kansen. Met nog vier minuten te spelen kwam ABS terug tot 13-14 en leek het spel te kiepen. Zodra Holten compleet was, werd ABS met twee messcherpe breaks verrast en kon Holten rustig de tijd uit spelen en de winst met 13-16 naar huis brengen. Door deze zege heeft Holten achttien punten uit twaalf wedstrijden be haald en neemt het een keurige vierde positie in. Scores: Paulien Schooien, Margot ter Schure 5; Moni que Plantinga 3; Judith Tiekink 2; Jolien Bannink 1. De heren moesten in de uitwedstrijd tegen koplo per ESCA 2 maar liefst zeven basisspelers mis sen. Dat bleek iets te veel te zijn. Holten leverde goed partij waar de treffers bij bosjes vielen. Bij rust Holten tegen een 23-15-achterstand aan. Ook na rust bleven de doelpunten als rijpe ap pels vallen. Holten deed wat het kon maar bleef op een 40-22-nederlaag steken. Toch blijven ook de heren netjes meegaan als promovendus en staan ze nog steeds in het lin ker rijtje op een 6e plaats. Scores: Tristan Dorlas 7; Thijs Jeurissen, Andy de Jong 5; Erik Kraan 3; Stefan Jansen 2. Dames 2 had een top dag en verraste Ewijk/ LHC 2 in eigen huis. In een spannende partij was het bij rust 8-8. Ook in de tweede helft werd veel gescoord en was het Hol- ten 2 dat verdiend met 20-21 de tweede zege in de competitie boekte. Dames A 1 speelde in Raalte gelijk tegen Nij- hof/ Broekland 2. In een gelijk opgaande partij was het bij rust 5-4. Hol ten speelde niet zoals het kon. In het begin van de twee de helft zakte het weg, maar een goed laatste kwartier bracht Holten zelfs op voorsprong. Broekland scoorde in de slotminuut een volledig ongeldig doelpunten dat tot schrik van iedereen door de scheidsrechter toch werd goedgekeurd. De wedstrijd eindigde zo in onverdiend 11-11. ge lijkspel. Dames A 2 was een maatje te klein voor ABS. Ondanks soms fraaie treffers was Holten verdedigend veel te ge makkelijk. Ook de mage re bank (een wissel) brak Holten op. Via een 12-6- stand bij rust werd het een 23-12-nederlaag. B 1 speelde een goede partij tegen Kwiek. Na een 2-4 stand bij rust ging de partij ongelukkig met 8-7 verloren. Jongens B had het zwaar tegen koploper The Fly ers uit Wijchen. Fysiek kwam Holten te kort. Via een 11-4 stand bij rust werd met 25-7 verloren. De C jeugd kostte het 1 helft om bij de les te ge raken tegen Kwiek 5. Na de 2-1 achterstand bij rust kwam Holten los. Dit resulteerde in een keurige 5-7 overwinning. D 1 blijft koploper. Ook Wessels/Heeten moest eraan geloven. Via een 04 ruststand won Holten opnieuw en nu met 1-7. Meisjes D 2 verloor in Wij he van Goosen/W ij- he. Via 6-0 werd met 15- 2 verloren. De komend weken is er geen handbal in verband met de feestdagen. De jeugd begint op zater dag 3 januari weer. De junioren en senioren op zondag 11 januari. Lubbersen GJ, Okkenbroekseweg 19; Wal van der. Kollingserf 21; Bieleman M, Oranjestraat 51; Rensen HW, Tromopsweg 2; Meulenbelt S, Kolweg 16; Verveda, Industriestraat 2; Rensen T, Hakkertsweg 19; Vos W. De Visscher 13; Overmeen HJ. Kwinten- weg 11; Linde van de J, Churchillstraat 115; Pol H. Rijssenseweg 20; W'ansink-Rietberg GH, Molenbel- terweg 19; Sariemijn, Canadastraat 77; Beusink JW, Reilinksweg 10a; Jansen AB, Voorsboerstraac 8: Mooiweer W, Erve Broekhuis 21; Steunenberg Fam.. Jeurlinksweg 22; Valster M, Tuinstraat 15- 202: Mulligen van L, Rijssenseweg 2: Podt H. Maneschijnsweg 5; Hilberink Kollingserf 29; Ros sing P, Oude Deventerweg 14; Bruggeman PG. Van Holtenserf 45; Plantinga M. Vicarie 11: Garritsen R. Buisweerdweg (Laren) 2; Pennewaard K, Kolweg 50: Kettelarij G, Van Holtenserf 8; Grooten R. Dannen- berg (Rijssen) 24; Zwolle CA, Churchillstraat 58; Ag- terkamp E, Burg vd Borchstraat 24; Paalman J, Mos- sinkserf 8; Gunning, Enkweg 8; Kers JA, Kollingserf 9; Laat de MG, Nagelhoutstraat 34; Vrugteveen D, Churchillstraat 70; Scholten 1, Verzetstraat 65; Kalis vaart JS, Larenseweg 87; Nauta A. Ab Jansenstraat 6: Bolhuis van M, Koemweg (Markelo) 15; Kruk J, Noordenbergstraat 17; Veneklaas-Cattleyday EJ. Tro mopsweg 7; Aaftink M, Canadastraat 36: Schooien GW, Vïananweg 137: Blankenvoorde G, Nagelhout straat 7; Markvoort, Vicarie 3; Meinsma SC, Het Lan- deweerd 14; Aaltink W. Broensweg 2a: Kalfsterman, Kerkhofsweg 5; Alberts M, Van Holtenserf 18; Smale I, Lageweg 41.

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 11