'Na zware wedstrijden werd lste plaats in wacht gesleept' SV Holten loopt behoorlijk veel kleerscheuren op Handbalsters winnen verdiend Resultaten Blauw Wit Sport Agenda Resultaten SV Holten Uitslagen interne competitie schaken Wie Spoort Nie blijft scoren Bijeenkomst Anbo Holten Manenschijn naar WK Weekendweer Blauw Wit Eendracht SV Holten 10 6 DONDERDAG 4 DECEMBER 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD Blauw Wit E4 - Overwetering E5 Al snel maakte Blauw Wit gebruik van haar overwicht en voor rust kon ze uitlopen naar een 5-1-voorsprong. In de tweede helft werd er meer gewerkt aan het samenspel. Het zoeken naar elkaar leverde nog wel eens balverlies op, maar telkens wist Blauw Wit de bal terug te halen en opnieuw het spel op tc zetten. Ook nu werd het doel regelmatig gevonden. Eindstand: 9-1. Wesepe Dl - Blauw Wit Dl Vanaf de aftrap zocht Wesepe de aanval hetgeen direct tot de ope ningstreffer leidde door de sterk spelende linkerspits van Wesepe. Blauw Wit werd hierdoor wakker geschud en zocht meteen naar een antwoord dat ook kwam via Manouck. Blauw Wit bleef nu de sterkere ploeg en drukte Wesepe terug in de verdediging. Voor rust kwam Blauw Wit op voorsprong door een rush van Joris. De tweede helft toonde een gelijkopgaande strijd met de betere kan sen voor Blauw Wit. Toch wist de linkerspits van Wesepe aan de verdediging te ontsnappen en de gelijkmaker te scoren. Even later moest Jochem nog een keer ingrijpen om een nederlaag te voor komen. Eindstand: 2-2. Blauw Wit'66 C2 - DETO C2 De eerste goal werd gemaakt uit een corner van Thijmen die door Stijn volley werd genomen. Een aantal kansen werden daarna niet benut. Ook na de rust bleef Blauw. Wit aandringen wat resulteerde in een goal van Frank. Twee blunders van de keeper van DETO werden genadeloos door opnieuw Stijn en Frank afgestraft. De eer werd voor DETO in de laatste minuten gered. In de allerlaatste minuut verrichtte keeper Mike nog een mooie redding op een uit braak van DETO. Helaas kreeg hij een voet vol op z'n pols die, na controle bij de huisarts, zwaar bleek te zijn gekneusd. Mike is dus voorlopig uitgeschakeld. Al met al een mooie overwinning van 4- 1 in een. voor C2, vooral fysiek zware competitie. Blauw Wit Al - Dsselstreek Al Blauw Wit begon aanvallend en dit resulteerde al snel in een doel punt voor de thuisploeg. Na deze goal bleef het team de aanval zoeken en die werd gevonden in de persoon Rutger Grootewal die keurig binnenschoot. Blauw Wit raakte vervolgens de controle over de wedstrijd kwijt en daardoor kreeg ook IJsselstreek kan sen. Voor rust wisten beide teams echter niet te scoren. Na rust was Blauw Wit erg gretig; zo gretig zelfs dat er veel overtredin gen gemaakt werden. Een van deze overtredingen leverde een vrije trap op voor de gasten. Keeper William leek de bal eerst te hebben, maar kon de bal niet vasthouden waarna de bal er in de rebound alsnog inging. De aftrap werd genomen en de bal kwam bij Harald terecht die de bal in het doel werkte. Eindstand: 3-1. Avanti Twello 2 - Blauw Wit 2 Blauw Wit was de betere en controleerde de wedstrijd. Avanti kreeg de eerste helft geen kans, maar ondanks diverse goede mo gelijkheden wist ook Blauw Wit niet te scoren. Tn de tweede helft schoven beide ploegen een verdediger door om meer aanvallende impulsen te geven. Dit leverde vooral Blauw Wit een aantal goe de mogelijkheden op, maar nog geen doelpunt. In de 55e minuut kreeg Blauw Wit een penalty na hands in de 16 meter maar ook deze werd gemist. In de 76e minuut was het dan toch raak toen Wilco vanuit een indirecte vrije trap op de 5 meter raak wist te kn allen. Avanti ging hierna nog meer op de aanval spelen en kreeg wat-kansjes. In de 85e minuut maakte Jurgen de beslissende 0-2 op aangeven van Arturo. Hiermee was de wedstrijd gespeeld en ging Blauw Wit verdiend met de overwinning naar huis. Blauw Wit 3 -EZC 4 In de wetenschap dat Blauw Wit al zes wedstrijden achter elkaar gewonnen had, kwam de nummer 5 EZC op bezoek. EZC had aanvankelijk weinig in te brengen tegen een goed en fel spelend Blauw Wit. Uit een vrije trap was het dan ook niet onverdiend dat Blauw Wit op voorsprong kwam via een kopbal van Marcel van Engbrink 1-0. Even later viel ook de 2-0 door Henk Oolbekkink, dit was ook de ruststand. Na de rust begon Blauw Wit slap en kwam EZC via een schot van 35 meter op 2-1 en even later viel ook de 2-2. Meteen na de 2-2 stelde Blauw Wit orde op zaken en een minuut later was het Gerwin de Velde die de 3-2 scoorde. Daarna was het Werner Stam die erg mooi de 4-2 scoorde en was het Martijn Bannink die de eindstand op 5-2 bepaalde. Blauw Wit 4 - Excelsior 7 Excelsior was vanaf de aftrap de ploeg die het spel probeerde te maken. Dit leidde al snel tot een aantal kansen voor de gasten. Blauw Wit raakte hier onzeker van en verspeelde daardoor veel ballen, waardoor de aanval maar weinig gezocht kon worden. Ex celsior kon zodoende met relatief veel gemak twee keer scoren. Vervolgens brak de spits van Excelsior nog eenmaal door en kwam voor keeper Arno te staan. Gerben Meijerink maakte een sliding op deze speler, maar hield uiteindelijk in. De scheidsrech ter zag hier een penalty in en deze werd door Excelsior benut. Gerard maakte hierna nog een voortreffelijke goal, evenals Ger ben Meijerink, maar helaas wist ook Excelsior nog twee keer het doel te vinden. Eindstand: 2-5. Klarenbeek 3 - Blauw Wit 5 Blauw Wit speelde bij vlagen een goede eerste helft. De thuis ploeg leek iets gevaarlijker, maar had diverse malen het voordeel van de uitermate zwakke scheidsrechter. Beide ploegen speelde sportief, waardoor er eigenlijk geen leidsman nodig was. De twee doelpunten in deze wedstrijd waren twee persoonlijke fouten. De eerste kwam volledig op naam van de leidsman die ver op de an dere helft staande een buitenspelsituatie beter kon beoordelen dan de grensrechter. Het andere doelpunt was een oorzaak van weinig concentratie. Rust 2-0. De tweede helft stelde weinig meer voor. De wedstrijd zakte naar een bedenkelijk niveau. Eindstand 2-0. Holten E3-SVZWE4 Met goed verzorgd veldspel en een paar handige spelertjes, werd het Holten erg moeilijk gemaakt. Toch hield de verdediging van Holten lange tijd knap stand, alvorens een 0-2-achterstancI was bereikt. Geheel kansloos was Holten niet want de verdediging van SVZW werd regelmatig met goede aanvallen bestookt. Dit leidde tot een doelpunt van Jurjen, die een mooie voorzet van Bart V.. keurig afrondde. Het veldoverwicht van Holten was daarna zo groot dat velen op de dikverdiende gelijkmaker zaten te wachten. Echter het tegenovergestelde gebeurde. Een onoplettendheid in de verdediging leidde tot een 1-3-score. Daarmee was de tegenstand gebroken en sloeg de vermoeidheid dubbel toe. Dit alles zorgde weer voor een onverdiende uitslag van 1-6. Eindstand: 1-6. Holten MCI - Rood Zwart MCI Holten begon ondanks dat er vier speelsters geblesseerd waren sterk aan de wedstrijd en binnen de tien minuten scoorde Anouk alweer de 1-0. In de tweede helft ging Natasja voor de verande ring eens een keer op het middenveld voetballen, dit kon prima omdat we achterin Maaike en Sandra, (geleend van MB 1hadden staan die perfect hun spelletje speelden. Natasja kreeg door het goede spel van Danielle en Joyce veel ruimte, en kon holten zo gemakkelijk met een mooi schot op de verdiende 2-0-voorsprong brengen. Rood Zwart probeerde nog wel een doelpunt te maken, maar elke aanval werd door onze verdediging inleenkeepster van MB1 Annike in de kiem gesmoord. Eindstand 2-0. Holten Dl - JC Hellendoorn Dl Het eerste kwartier van de wedstrijd werd er goed gespeeld en dit leidde tot enkele kleine kansen. De aanvallen, vooral over de rechterflank, werden door onder andere Max en Glenn goed opge zet. Een aanval door het midden werd door Kevin net over het doel geschoten. Een snelle counter van Hellendoorn verraste onze verdediging volledig, hetgeen 0-1 betekende. Ook het tweede doelpunt kwam hierna snel tot stand. Na de rust deelde de tegen stander de lakens uit en kwam zowel over links als rechts tot mooie aanvallen. Dit resulteerde uiteindelijk in nog eens twee doelpunten. Zowel Kevin als Coen waren op het laatst nog dicht bij een score, maar de nauwkeurigheid ontbrak. Einduitslag: 0-4. Espelo - De 640-kilokampioens- ploeg van touwtrekvereniging Okia werd het afgelopen seizoen in Assen Nederlands kampioen. Om iedereen gelegenheid te ge ven de ploeg te feliciteren, werd vrijdag 28 november in het Tref punt een receptie gehouden. Volgens voorzitter Teun Stevens is het een mooie afsluiting van een bewogen seizoen met wat teleurstelling, maar toch ook Bierlokal - Dartteam Wie Spoort Nie (WSN1) moest afgelopen maandag bij Bierlokal am Bahn- hof thuisgooien. Zou het WSN ook lukken om thuis de punten te pakken. Er was een goed begin voor Marco met een overwinning. Rik Paal man verloor zijn singelpartij. Hij vond zijn prestatie zo onder de maat dat hij zichzelf wisselde met Bert Paalman voor de dub- belpartijen. Rik en Jan Deijk wonnen beide hun singelpartij. Een goede start van de avond. De dubbels zouden hetzelfde beeld gaan geven. Marco en Bert wonnen hun eerste dubbelpartij nog wel maar in de tweede partij gooiden ze geen hoge scores meer en verloren die partij dus ook. Jan en Rik hielden hun vorm van de singelpartijen en hadden dus relatief weinig pro blemen in hun dubbel partij en: 6- 2 en alleen nog de Bierronde te gaan. De afgelopen wedstrijden was deze niet voor WSN maar deze avond ging het niet mis en werd uitgegooid door Bert. Dit was dus goed voor het laatste puntje en een rondje van de tegenstan ders. 7-2 de terechte uitslag. met veel lichtpunten. Tijdens de eerste competitiewedstrijden bleek Okia al vroeg goed bezig te zijn', vertelt de voorzitter. 'Zo wel in de 640-kiloklasse als in de 680-kiloklasse stonden we bovenaan. Dit schepte veel ver trouwen maar ook hoge ver wachtingen.' Okia ging naar een sterk interna tionaal toernooi in België. Te vreden kwamen ze terug, maar wel in hun achterhoofd dat er nog hard moest worden getraind om internationaal mee te kunnen tellen. Okia deed tijdens het NK-toer- nooi mee in drie klasses: 640 ki lo, 680 kilo en 720 kilo. In de zwaarste categorie eindigt Okia in de middenmoot. Een 680-kilogramteam had Okia niet, dus deed de 640-kilogram- ploeg in deze categorie mee. De ze behaalde een tweede plek. Teun: 'In de 640-kiloklasse werd Okia kampioen. Een mooie maar toch kleinere categorie.' Het grote doel van de zomer was echter het winnen van de selec tiewedstrijden. 'Hier moest men eerste worden om de Europese titel van 2001 te kunnen verde digen in Assen', benadrukt de voorzitter. 'Na zware en zenuw- Het bestuur van Okia heeft alle leden van het kampioensteam een trofee cadeau gedaan. (Foto HNB) slopende wedstrijden werd de eerste plaats in de wacht ge sleept en was de opluchting zeer groot.' Daarna werd meegedaan aan de competitiewedstrijden van Ge west Oost. Okia 680 kilo A en B werden tweede en de 640 kilo A werd kampioen. 'Vol goede moed gingen we naar het EK in Assen', zegt Teun. 'Helaas lukte het deze keer niet waar men toch minimaal op ge hoopt had: een plaats in de kruisfinales. We moesten genoe gen nemen met een vijfde plek.' Het feest tijdens de receptie was er beslist niet minder om. Okia heeft goede resultaten geboekt afgelopen seizoen en dat moest gevierd worden. Zwolle - In de uitwedstrijd tegen Zwolle hebben de handbaldames van Holten de draad weer opge pakt. Na een wat trage start, waarin Holten zich liet meesle pen door het langzame spel van Zwolle, werd er toch een 5-9- voorsprong opgebouwd bij rust. Holten creëerde veel kansen in de eerste helft, maar zag net als tegen SDOL vorige week, paal en lat (achtmaal) in de weg staan. Na rust schroefde Holten het tempo op en met gevarieerd aanvalsspel werden de kansen nu wel benut. Door goed keep erswerk van Marloes Valk, kwam Zwolle maar viermaal tot scoren. Holten raakte acht keer het doel en won verdiend met 9- 16. Scores: Jessica Smit 4: Margot ter Schure. Paulien Schooien, Judith Tiekink. Kristel Meer man, Moniquie Plantinga 2; El len Teeselink, Dörthe v. Ooijen 1De heren verloren uit van DSC. Holten moest het doen zonder Meino van Beek en Fred dy Wolterink, hetgeen vooral verdedigend wat omzettingen gaf. Holten startte aarzelend en had veel problemen met de ver dediging van de cirkelloper van DSC. Ook wist DSC vaak goed door te komen voor de break. Holten keek bij rust dan ook tegen een verdiende 13-9-achterstand aan. Na rust kwam Holten even terug en leek de wedstrijd te kantelen. Toch moest Holten opnieuw verdedigend te vaak aan de noodrem trekken, waardoor DSC meerder strafworpen kreeg. Die werden goed benut en DSC won de partij met 25-19. Scores: Jonathan Lucide. Tristan Dorlas 6: Thys Jeurissen 3: Andy de Jong. Eric Kraan. Stefan Jansen. Carlos Tempelman I Holten - SV Holten liep afgelo pen zondag tegen Lettele meer kleerscheuren op dan haar lief is. Dit ging tot grote ergernis van de technische staf ook nog niet eens ten koste van een overwin ning. Vier gele en een rode kaart moesten geïncasseerd worden, tel daarbij de nederlaag en dan kunnen we spreken van een enorme baaidag. Holten moet na zondag voor het eerst voorzich tig naar beneden kijken naar op rukkende ploegen, die Holten graag zouden passeren. Een zo goed als fitte selectie, al leen Beldman had last van zijn rug, kon zich opmaken voor een revanche na de nederlaag tegen ABS twee weken geleden. Al vroeg in de wedstrijd zag Arno Knapen een poging op het alu minium eindigen. Hierna gaf Holten het spel steeds meer uit handen en begon Lettele meer duels te winnen. Vlak voor de rust mocht een aanvaller van de gasten zomaar door het midden van de verdedi- (Foto HNB) ging snijden en werd Koetsier kansloos gelaten. En nog geen vijf minuten later was het alweer raak nadat Paalman de bal onge lukkig in eigen doel liep. Een lob over Koetsier kwam terug van de paal en ondanks dat zijn achternaam anders doet vermoe den schatte Paalman de paal en Holten - Na het externe geweld van de afgelopen weken werd er eindelijk weer een volledige in terne ronde gespeeld bij de Hol- tense schaakvereniging. Koploper I on van Oijen, die vo rige week tegen Dick van der Knaap zijn eerste nederlaag leed, herstelde zich door van Jo- han Klein Teeselink te winnen. Na een moeizaam begin is Dick van der Knaap inmiddels opge rukt naar de tweede plaats. Dit keer was Bertus van Beek het slachtoffer, maar niet nadat Dick door een diep dal was gegaan. In deze ronde vinden we ook een nieuwe naam op de uitslagen lijst: Aloys Meulenbroek. Hij debuteerde uitstekend met een overwinning tegen Ronald Klein Teeselink. We hopen dan ook een uitstekende nieuwe kracht aan hem te hebben. Curieus eindigde het duel tussen Alrik Baltus en Erik Bosman. Alrik stond totaal gewonnen (een dame meer) maar trapte in een valletje en wist Erik pat te zetten. Alrik kan zich echter troosten want het is de beste overkomen. Een aantal jaren geleden over kwam dat Ben van de Griendt tegen Gerrit Stevens. Dat resul taat kostte Ben toen het club kampioenschap. Uitslagen: Johan Klein Teeseljnk- Ton van Oijen, 0-1; Dick van der Knaap- Bertus van Beek. 1-0; Rob Gervedink Nijhuis- Gerrit Stevens, 0-1; Alrik Baltus- Erik Bosmanre mise: Henk van Beek- Teun Scheur- waterremisc; Bas van Beek- Dinant van Beek, 0-1; Ronald Klein Teese link- Aloys Meulenbroek, 0-1 de bal die er tegenaan kwam niet helemaal goed in en liep hij de bal in eigen doel. Een slechter moment voor een 2-0 achters tand is haast ondenkbaar en Hol ten zou na de thee dus heel snel orde op zaken moeten stellen. Helaas voor de thuisploeg sloeg het noodlot al snel toe in de tweede helft, niet door een derde tegentreffer, maar door een kaar- tenfestival van de man in het zwart. Arno Knapen beet zijn broer Edwin iets toe nadat deze een gele kaart had ontvangen, de scheidsrechter echter dacht dat hij het tegen de arbiter zelf had. Een gele prent voor Knapen was het geval, deze reageerde terecht erg verontwaardigd en bracht dit volgens de leidsman verkeerd onder woorden, waarna hij zijn tweede geel kreeg en kon ver trekken. Zonder Arno Knapen moest Holten nu een vuist zien te maken tegen de elf spelers van Lettele. Gek genoeg speelde de tien be ter tegen Lettele dan de elf van voor de rust, er was meer bele ving en ook een paar kansjes werden gecreëerd. De ingevallen Kleinhorstman leek tot twee keer toe op de goe de plek te staan maar zag zijn pogingen niet gepromoveerd worden tot doelpunten. Holten bleef wel knokken, maar moest ook ruimtes weggeven op zoek naar de aansluitingstreffer. Het was dan ook aan Koetsier te danken dat het 'slechts' 2-0 bleef en dat de score niet hoger opliep. Er zal dus eens goed gepraat moeten worden deze week, want met twee degradatiekandidaten nog voor de winterstop is het noodzaak zes punten binnen te halen. Aanstaande zondag te beginnen tegen Dalfsen thuis en de week erop tegen Wijhe, met een even tueel geschorste Knapen zal dat niet gemakkelijk zijn. maar wan neer er zo gevoetbald wordt als in de eerste helft dan krijg je het zelfs tegen FC 'De Heikneuters' nog moeilijk. Boschkamp - Anbo Holten houdt donderdag 18 december om 14.30 uur een bijeenkomst in de Boschkamp. Het Bornse duo De Eigenheimers zal er gaan op treden. Holten/ Queenstown - Holtenaar Jan Maneschijn is als beste Ne derlander op de twintigste plaats geëindigd bij de officiële WK Aquathlon, die dinsdag in Nieuw Zeeland gehouden werd. De afstanden waren 1000 meter zwemmen en 5 kilometer lopen. ..Ik was vrij bang gemaakt voor de temperatuur van het water. Met name de Nieuw-Zeelanders was afgeraden om mee te doen omdat hun spieren verlamd zou den kunnen worden in het 12 graden warme Lake Wakatipi. Die zijn niets gewend", was de conclusie van Manenschijn. „Het was bloedheet hier voor de start en tien minuten in je wets- uit zorgen ervoor dat je graag het water in wilt. Dit in combi natie met de bekende 37-graden- truc maakte dat ik niet echt pro blemen had tijdens het zwem men. Ik had echter niet het idee dat het super ging. Met name de golljes gaven wat Kleine problemen." Koude tenen zorgden ervoor dat het lopen het eerste van de drie ronden niet helemaal lekker ging. „Maar de zon warmde me toch wel weer w at op waardoor ik de tweede en derde ronde nog wat kon versnellen. Een behoor lijk pittige klim zorgde voor de nodige verschillen." Manenschijn is tevreden met de twintigste plaats op het officiële WK Aquathlon. Hij werd acht ste in de leeftijdsgroep 20 tot 24 jaar. Eerste werd Richard Stan- nard uit Groot-Brittannië in 29:16. De tijd van Jan Mane schijn was 32:43. Zaterdag is de leeftijdsgroepwedstrijd waaraan hij meedoet voor Nederland. Kouder weer met meer zon en meest droog. Vrijdag nog veel wolkenvelden en af en toe zon. Zaterdag en zondag geleidelijk meer zon. afgewisseld door wat wolkenvelden. In de nacht en ochtend kans op mist. vanaf za terdag 's nachts lichte vorst met -2.0 a -3.0 graden. Temperatu ren overdag eerst nog 6.0 a 7.0 graden, vanaf zondag overdag nog maar 3.0 graden. Dit kou dere weer wordt veroorzaakt door een hogedrukgebied dat met de kern lak bij ons in de buurt ligt. waardoor koudere lucht wordt aangevoerd met een noordoostelijk stroming. Weerman, Freddie Paalman Blauw Wit Zaterdag 6 december CJV'ers 1 - Blauw Wit 1, 14.30 uur (vertrek 12.45 uur); CJV'ers 2 - Blauw Wit 2, 12.00 uur (ver trek 10.45 uur): Blauw Wit 3 - Oene 4. 14.30 uur: Blauw Wit 4 - SVVN 5. 12.00 uur; Blauw Wit 5 - Sp. Teuge 5, 14.30 uur: Blauw Wit A1 - Davo A114.30 uur; Holten BI - Blauw Wit BI. 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Blauw Wil Cl - DOS'37 C2. 12.00 uur: Heino C3 - Blauw Wit C2. 12.30 uur (vertrek 11.15 uur): Blauw Wit MB1 - Marien- hecm MB2, 11.30 uur: Blauw Wit Dl - Overwetering D2, 10.30 uur; Blauw Wit D2 - llec- ten D2, 10.30 uur: Blauw Wit El - Lemelerveld E4, 9.30 uur: Blauw Wit E2 - Nijverdal El, 10.30 uur; Blauw Wit E3 - Roh- daR. E5. 10.30 uur: Haarle E2- Blauw Wit E4, 11.00 uur (ver trek 10.00 uur). SV Holten Zondag 7 december Holten 1 - Dalfsen 1, 14.00 uur; Holten 2 - Nieuw-Hecten 2, 10.00 uur; SOS 4 - Holten 3, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur): Holten 5 - DVO'71 5, WVV'34 7 - Holten 6. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Omhoog 5 - Holten 7, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur); Holten 8 - SOS 5, 10.00 uur; Rietvogels 5 - Holten 9, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur). Zaterdag 6 december Holten BI - Blauw Wit'66 BI. 14.30 uur; Schalkhaar C2 - Hol ten Cl. 12.00 uur (vertrek 11.00 uur): Holten C2D - WVV'34 C2, 13.00 uur; SDOL D2 - Holten D2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten E2D - Excelsior'31 E6, 10.00 uur; Excelsior'31 E9 - Holten E9. 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Twenthe G. F1 - Hol ten Fl. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten F2 - Wierden Fl. 11.00 uur; Enter F4 - Holten F3. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): SVZW MB - Holten MB. 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Holten MCI - Enter Vooruit MCI, 14.00 uur. Handbal Zaterdag 6 december Meisjes B - SDOL. 15.10 uur: Jongens B - Grol, 12.00 uur: Meisjes C - Voorwaarts 4, 14.25 uur; Meisjes Dl - Leerkes/ Haarle 2, 12.55 uur; Meisjes D2 - Klarenbeek. 13.40 uur. Zondag 7 december Dames 1 - Brouwers/ Dalfsen 2. 12.05 uur: Heren - Reflex 2, 14.25 uur: Dames 2 - Wessels/ Heeten 3, 13.20 uur; Dames A2 - Klarenbeek, 11.00 uur. Deventer - Blauw Wit vervolgt zaterdag de competitie met een uitduel in Deventer bij de CJV'ers. Deze ploeg, waar Blauw Wit het altijd erg lastig tegen heeft, stel de zaterdag teleur door van Gla- nerbrug te verliezen. De Oranje Zwarten waren voor aanvang van de competitie duidelijk een van de titel favorieten. De ploeg heeft zoveel kwaliteit dat een hoge klassering mogelijk moet zijn. de tweede competitiehelft zal deze ploeg ook zeker voor een plaats in de nacompetitie vech ten. Blauw Wit staat op een vooraf niet gedachte notering Sparta is duidelijk de sterkste, maar tegen de andere teams heeft de groep van Dick Brands laten zien waar het toe in staat is. De wedstrijd begint zaterdag om 14.30 uur. Holten - De uitslagen van de on derlinge competitie van schiet vereniging De Eendracht. Geweer Klasse A: 1. W. Paalman 172 (5 x 10); 2. J.A. Paalman 172 (3 x 10): 3. M. Aansloot 166. KlasseB: 1 F. Hoes 156. 2. B Paalman 148: 3. M. Krikkink 138. Klasse C: 1. B Kolkman 153; 2. S. Kolkman 92; 3 M. Oostervelt 78. Pistool: 1. H. Paalman 168; 2. H. Nekkers 157 Vuurbuks: 1D. Over- meen 89. Opgelegd 55+ Klasse A: 1G. Hav erslag 186; 2. G. Schup- pert 185: 3. A. Pekkeriet 177: 4. D Jansen 174: 5. A. Paalman 170. Klasse B: 1 J Nijendijk 165. 2. D. Tiekink 161: 3 J. Klooster 116. Holten- Voor SV Holten staat zondag de thuiswedstrijd tegen Dalfsen op het programma. SV Holten v erloor het afgelopen weekeinde kansloos van VV Lettele (0-2) en is hierdoor afge zakt naar de grauwe midden moot. Ofschoon de Dalfsenaren de ro de lantaarndragers zijn in de v ierde klasse H. mag er van on derschatting natuurlijk geen sprake zijn. De wedstrijd op sportpark Meermanskamp be gint om 14.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 7