Koploper Sparta Enschede te sterk voor Blauw Wit Uitslagen LR Bergruiters tijdens wedstrijd ABS Handbaldames winnen in wedstrijd tegen AAC Nederlaag SV Holten Mintonette MB1 verliest Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten j i net van Set-Up MB3 Goed resultaat voor Wie spoort Nie 1 Sport Darttoernooi om Gouden Keun Schaken SV Holten vrij Puzzelrit Eendracht DONDERDAG 20 NOVEMBER 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD Wijhe F 4 - Blauw Wit '66 F2 Een belangrijke wedstrijd voor de mannen van F2. Thuis hadden ze verloren met 0-1 van deze goede ploeg uit Wijhe, dus tijd om revanche te nemen, wat zeker geen gemakkelijke opgaaf was. In alle vroegte vertrokken met een zeer gemotiveerd 9 tal dat op 3 punten van deze koploper stond. De thuisploeg begon sterk maar de eerste kans was voor Blauw-Wit, Dennis Bolink schoot snoei hard op de paal. Uit een tegenaanval wist Wijhe echter te scoren, dus 1-0. De inzet van F2 werd 5 minuten later beloond met een mooie goal van Geert Veneklaas-Slots, 1-1. Dit was tevens de ruststand. Na de pauze ging het spel weer heen en weer, maar was het wederom Wijhe dat het eerst scoorde, 2-1Bij deze stand was Wijhe virtueel kampioen en dat kon Blauw-Wit niet zomaar laten gebeuren. Na een fraaie actie schoot Bart van Dam de gelijkmaker binnen. Dit gaf F2 zoveel moed dat het door bleef drukken en nog eens tot scoren kwam, dit maal was Dennis Bolink trefzeker en kon F2 weer juichen, 2-3. Wijhe zag haar feestje al bijna in het water vallen en drong de laatste minuten sterk aan maar de verde diging van Blauw-Wit stond als een huis. Vlak voor tijd een snel le counter van F2 en Leo Stam bepaalde de eindstand op 2-4. Blauw Wit F1 - Sportclub Lemele F1 Blauw Wit zocht zaterdag direct de aanval, maar doordat het sa menspel niet erg goed verliep kon de thuisclub het doel van de te genpartij niet vinden. Toen dit samenspel eindelijk beter verliep was het William die het eerste doelpunt binnenschoot. Vervol gens waren er vele aanvallen voor de thuisploeg waarvan William twee keer profiteerde en Djowin en Rens één keer. Eindstand: 5-0. Blauw Wit Dl - Hulzense Boys D2 Met een scout van de KNVB langs de lijn begonnen de jongens zeer nerveus. Dit leidde al snel in een 1-0 voorsprong voor Hulzen door een eigen doelpunt. Hoewel de aanvallen van Blauw Wit zeer rommelig verliepen werd er toch gescoord door Jan-Willem en Manouck. In de tweede helft kwam Hulzen weer langszij, maar al snel daarna werd het spel van Blauw Wit beter. De spanning was eraf en Remco, Manouck en Remi (2x) brachten Blauw Wit de overwinning. Eindstand: 6-2. Hector Al - Blauw Wit Al Door het agressieve en aanvallende spel van Hector wist Blauw Wit veel vrije trappen in haar voordeel te krijgen en zo ontstonden er een aantal zeer gevaarlijke kansen voor de Holtenaren. Een overtreding in het strafschopgebied leverde een penalty op, waar door Blauw Wit op voorsprong kwam. In de tweede helft was Blauw Wit een stuk minder geconcentreerd en dit leidde tot drie snelle doelpunten van Hector. Blauw Wit leek meer tegen zichzelf te spelen dan tegen Hector. Dit leverde weer kansen op voor Hec tor, die deze kansen gemakkelijk verzilverden. Rolf van Krey scoorde nog één keer, maar dit was niet genoeg om een punt bin nen te halen. Eindstand: 6-2. Blauw Wit 2 - Vios Vaassen 2 Blauw Wit zette de gasten vanaf het begin flink onder druk. Dit resulteerde al na 3 minuten in een fraaie treffer van Ernst Jan die de bal vanaf de hoek van de 16 meter over de uitkomende keeper legde. Na 30 minuten in een fase dat VIOS beter leek te worden liep Gijsbrecht alleen door vanaf het middenveld en scoorde 2-0. In de tweede helft speelde VIOS vol op de aanval. De leverde al leen een aantal kleinere kansen op. In de 83e minuut was er ineens een snelle uitbraak en werd het 2-1Drie minuten later werd John Paul diep gestuurd en binnen de beruchte lijnen neergehaald. Jur- gen benutte de penalty en bepaalde daarmee de eindstand op 3-1. Oranje Nassau 6 - Blauw Wit 4 In een wedstrijd waar Blauw Wit veel te onrustig speelde kon Oranje Nassau goede kansen creëren. Het team miste een belang rijke schakel op het middenveld en scorende spitsen. Oranje Nas sau leek dit probleem niet te hebben en speelde een zeer effectief spelletje waarbij telkens een andere speler vanuit het middenveld doorschoof. Dit was voor de achterhoede van Blauw Wit zeer zwaar en uiteindelijk drie keer te zwaar. Met twee doelpunten van Oranje Nassau en een eigen doelpunt van Blauw Wit bleven de punten daardoor in Almelo. Eindstand: 3-0. Holten F3-RKSV F1 Holten wilde zijn huid ook nu weer duur verkopen tegen de fysiek sterkere Rijssenaren. Tot de rust ging het gelijk op en wist nie mand te scoren. De spaarzame uitvallen van RKSV werden door Roy goed gepareerd. In de tweede helft zette Holten alle zeilen bij, met name Mathijs en Gert deden v an zich spreken, wat resulteerde in een aantal kansen. Tien minuten voor tijd speelde Luc de bal naar Mick die op zijn beurt Da^n vrij zag staan en deze schoot de bal goed binnen. Vlak voor tijd werd een ingooi van RKSV slecht ver werkt en konden de Rijssenaren nog gelijk maken. Eindstand 1-1 Holten E3 - Excelsior E10 Ook in deze wedstrijd was weer goed te zien dat het spel van Hol ten wekelijks vooruit gaat. Vooral in de le helft werden leuke combinaties opgezet en waren de beide Barten vanaf links en rechts, een gev aar voor de verdediging van Excelsior. Ze wisten regelmatig hun tegenstanders tc omspelen en goede voorzetten af te geven. Dat doelpunten niet konden uitblijven was voor iedereen duidelijk. Jeroen was met een prachtig afstandschot, dat de lat trof, heel dichtbij. De eerste vier goals werden keurig door Bart H. tweemaal en Bart V. tweemaal verdeeld. Zoals bijna in iedere wedstrijd pakte Niels met een fraai afstandschot weer zijn doel- puntje mee en bracht daarmee de totaal score op 5. Eindstand: 5-0 De Zweef D2 - Holten Dl De tegenstander nam vanaf het beginsignaal het initiatief en kreeg al snel enkele leuke kansen. Het was dan ook geen verassing dat de Zweef het eerst scoorde, doordat de bal niet goed werd wegge werkt uit het strafschopgebied, kon de tegenstander 1-0 scoren. Hierna kwam Holten iets beter in de wedstrijd en forceerde ook enkele kleine kansjes. De ruststand werd bereikt door nog een treffer van de Zweef, hetgeen 2-0 betekende. Na de pauze werd er van Holtense kant iets feller om de bal gestreden en dit resulteer de in enkele kansen, maar echter geen doelpunten. Een wan hoopsschot van de tegenstander ging over keeper Thijs en beland de achter hem in het doel (3-0). Daarna scoorde de Zweef nog twee keer voordat de Holtense eer werd gered. Een goed opgezet te aanval over rechts kwam via Nick bij Martijn en deze schoof de bal door naar Coen. Laatstgenoemde scoorde de enige Holtense treffer uit een moeilijke positie. Einduitslag: 5-1 Hoeve Vooruit MCI - Holten MC 1 De ene na de andere kans werd verprutst, tot linksbuiten Anouk van de Kuele haar befaamde linkse been maar eens goed aanhaal de en de keeper van Hoeve het nakijken gaf. Dit was toch wel een klein beetje de ommekeer in de wedstrijd en hoewel we bij lange na niet goed voetbalden was al bekend dat we deze wodslrijd nim mer nooit meer uit handen zouden geven. Vooral Berry van Hooydonk wist de bal behoorlijk vaak naast of over het doel te schieten, maar toch scoorde zei de 0-2. De grootste verrassing was toch wel dat linksback Nienke even voordeed hoe je moet scoren en bewees dat een goede verdediger ook kan scoren 0-3. Op het laatst van de wedstrijd kenden we nog een paar benauwde momenten voor ons doel maar de verdediging en de keeper ston den goed op te letten, en zodoende Anouk in positie konden bren gen om ons laatste doelpunt te scoren 0-4. Eindstand 0-4. Holten 6- Diepenheim 3 Holten trachtte door goede combinaties Diepenheim op eigen helft tc houden. Hetgeen redelijk lukte, echter Diepenheim wel de mogelijkheid gaf om te counteren. Flolten maakte de 1-0 dor Al- bert Wechstapel kort voor rust. Na de thee drong Diepenheim aan en binnen 4 minuten was de voorsprong verdwenen in dc achters tand. 2-1Holten vocht, maar het was ondanks goede mogelijkhe den niet gemakkelijk om te scoren. Gelukkig was het good-old Hutten die een rush vanuit de laatste linie doorzette naar voren en de keeper omspeelde en de 2-2 liet aantekenen. In de slotfase was het Holten dat door een Bep Bakhuys doelpunt van Rick Schooi en en en afstandsschot van André Fphner toch dc drie punten liet bijtekenen op de ranglijst. Vletgoor - Tegen de onbetwiste koploper Sparta Enschede slaag de Blauw Wit er niet in een of meerdere punten in eigen huis te houden. Met Hans Stam op de plaats van de zieke Arno Jager, werd er ge probeerd druk te zetten op het doel van de tegenstander. Deze wist zich echter, door goed voet bal en veel beweging, makkelijk op de been te houden en meer en meer werd Blauw Wit onder druk gezet. Het was in die fase dat Hans Bekkernens tweemaal reddend moest optreden om de stand op de nul te houden. Pas in dc 25ste minuut kreeg Blauw Wit zijn eerste corners, maar deze leverden geen gevaar op. Na 28 minuten ontstond er enige opwinding, toen een over treding op een Sparta-speler door de (overigens zeer goed fluitende) scheidsrechter Michel niet bestraft werd en de Sparta- spits als een dolle wraak pro beerde te nemen. Het geheel werd echter door de beide aan voerders gesust zonder dat er kaarten aan te pas kwamen. Het was echter wel het sein voor Sparta om nog feller aan te val lenen. Holten - Het darttoernooi om de Gouden Keun begint zondag 23 november in Bierlokal am Bahn- hof. Dit geloot koppeltoemooi wordt zoals gespeeld over vier wed- strijdendagen. De inschrijving begint om 13.30 uur. De loting is om 14.00 uur. Inschrijfgeld bedraagt: 2,50 euro. De volgende wedstrijddata zijn: 18 Januari, Café 't Klavier; 7 Maart, Bierlokal am Bahnhof; 4 April, 't Klavier. Holten - De wedstrijd van het jaar, vooral voor de toeschou wers was dat het geval, uit naar ABS uit Bathmen. Kennissen over en weer bij beide suppor- tersgroepen die elkaar zeker een paar dagen een eventuele neder laag zouden inwrijven. Dit al leen al is reden voor de spelers om er met vierhonderd procent tegenaan te gaan en ook de rang lijst gaf hier reden toe; SV Hol ten derde en ABS vierde op twee punten. Helaas voor de Holtena ren zullen zij degene zijn die het onderwerp Holten 1 zoveel mo gelijk zullen mijden deze week, ABS droogde Holten namelijk helemaal af op deze vochtige zondagmiddag. Zonder de geschorste Arno Kna pen en met Beldman en Van Beek half fit op de bank, zat Holten niet ruim in haar bezet ting. En het noodlot zou al snel toeslaan, eerst was er al een paar keer weifelend uitverdedigen in de Holtense defensie. In de vijf de minuut dacht Koetsier een bal richting de middenlijn te schie ten, maar tot ieders verbazing speelde hij de bal recht in de voeten van de spits van ABS. Deze fout werd koelbloedig af gestraft door de Bathmenaren. Op de achtergrond kon men in het centrum van Bathmen de in tocht van Sinterklaas horen, maar op het veld leek het of Hol- Holten - Dartteam Wie Spoort Nie 1 werd afgelopen maandag verwacht in café de Beiaard te Enschede om aan te treden tegen Beiaard 4. Om een beetje bij te blijven in de competitie moesten er wel meer dan vijf punten mee naar huis worden genomen. Zoals ge woonlijk was het de taak van Marco om de eerste punten van de avond binnen te gaan halen. Dit zou nog wel een moeilijke opgave gaan worden voor Mar co, die de eerste leg nog wel even nodig had om warm te worden. Deze singel werd dan ook gespeeld over de volle vijf legs. Marco, die toch nog wel een 180 In de 30e minuut scoorde Mare Wools de voor Sparta de toch wel verdiende 0-1 Blauw Wit trachtte nog voor de rust terug te komen, maar verder dan afstandschoten van Y.ouri Noorlander en Marco Schuiterd kwamen de Blauw-Witters niet. In de tweede helft was de moe gestreden Jurrian Paalman ver vangen door Alfred Beldman. Blauw Wit deed al het mogelijke de stand gelijk te trekken en viel massaal aan. Dat betekende na tuurlijk ook gevaarlijke coun ters, maar vooralsnog wist Hans zijn doel verder schoon te hou den. Erwin Prins kwam in het veld en de druk werd verder op gevoerd; zo zelfs dat de gelijk maker in de lucht begon te han gen. En juist op zo'n moment viel toen via de counter de 0-2 door Robert Hembrecht. De wedstrijd was toen verder ge speeld. Sparta is duidelijk een klasse apart, maar de tegenstand van Blauw Wit was hartverwar mend om te zien. Komende week heeft Blauw Wit geen competitieverplichtingen. Opstelling Blauw Wit: Hans Bek kernens, Gert Jan Ulfman, Marco Schuiterd, Youri Noorlander, Arjan Aanstoot, Hans Stam. Gert Jan Holten - Maijet Drost ging op 25 september naar het concours te IJsselmuiden. Maijet kwam met haar paarden uit in de klasse L- springen. Zij behaalde met haar paard Tequilla Sunrice een vier de prijs, en met Colden Valley een vijfde prijs. Marjet Drost ging 30 september naar Lonneker. In de klasse L- springen wist zij met haar paard Colden Valley een eerste prijs in de wacht te slepen. De finale werd op 1 oktober verreden. De ten graag de rol van de oude weldoener wilde overnemen. In de tiende minuut lieten de twee laatste mensen van Holten namelijk een uittrap van de doel man van de thuisploeg zomaar lopen. Spits Schoenmaker kreeg het cadeautje op de schoen, in plaats van erin, zoals de Goed heiligman zijn presentjes ver geeft, en verschalkte Koetsier simpel met een fraaie lob. Na dit moment werd Holten wakker en zagen de vele suppor ters dat Holten wel probeerde een vuist te maken, maar dat het geloof een beetje weg was bij de bezoekers. Tuitert had na enkele goede acties een paar keer de aansluitingstreffer op zijn schoen, ook Reijlink had met zijn voet en hoofd een paar kan sen, maar geen van allen viel binnen de palen. ABS kon van uit haar zetel heerlijk op de counter spelen en werd nog een paar keer erg gevaarlijk, Koet sier hield op schitterende wijze nog een 100 procent doelpunt te gen vlak voor de rust. Na de rust bleef Stam in de kleedkamer en kwam de meer beweeglijke Kleinhorstman in het veld, maar ook in de tweede helft bleef ABS de betere ploeg. De links buiten bood Klaasses de hele wedstrijd handen vol werk en hij was hel ook die de genadeklap uitdeelde aan de ploeg van Bo- nenschansker. Na wederom niet en een paar 100's om de oren kreeg, bleef rustig en won de laatste en beslissende leg. Bert en Jan hadden het relatief mak kelijk met hun tegenstanders. Rik Deijk liet de punten aan zijn tegenstander. Na de singels 1-3 gaf goede hoop voor de rest van de avond. In de dubbels zouden de punten ook zo verdeeld wor den, 1-3 dus. De buit was bin nen. Alleen de bierronde nog. Altijd een sterk punt geweest voor WSN1, maar de laatste tijd lijkt het erop dat de mannen liever een biertje weggeven dan in ont vangst willen nemen. Deze werd dus verloren en daar moet wel verandering in gaan komen. Einduitslag: 3-6. (Foto HNB) Prins, Maarten Kruimelaar (Jurgen Kolkman), Merijn Offringa, Dirk Jan Beldman (Erwin Prins) en Jur rian Paalman (Alfred Beldman). beste dertig combinaties kwa-' men daarvoor in aanmerking. Ook Maijet, met haar paard Col den Valley, wist zich daarvoor te kwalificeren. Zij behaalde een eerste prijs. Ook was er nog een extra finale voor de drie beste combinaties van elke klasse. Ook Marjet wist zich daarvoor te plaatsen, en behaalde een der de prijs. Annelies Drost ging met haar paard Rachel op 3 oktober naar de dressuurwedstrijd te Heeten. al te best verdedigen, iets wat al fout ging in de voorhoede deze middag, schoot de getruukte speler de bal fraai binnen. Hol ten kreeg nog enkele kleine kan sen via Kleinhorstman en Rei jlink, maar de defensie van de zwartwitten hield betrekkelijk eenvoudig stand. Het feest werd nog completer voor de gastheren toen de onbegrijpelijk vrijstaan de invaller van ABS de bal door de benen van Koetsier mocht schieten. Een oorwassing van je welste in een wedstrijd, die Hol ten zich heel anders had voorge steld en die de promovendus keihard terugzet in de midden moot. Nu een vrij weekeinde en dan op dinsdag een oefenwed strijd op Meermanskamp om 20.00 uur tegen Helios. Holten - In de uitwedstrijd tegen het derde handbalteam van het Arnhemse AAC '1899 heefl het eerste damesteam van Holten de draad weer goed opgepakt. Van tevoren was bekend dat de gast vrouwen een fysiek sterke oppo nent zouden worden. Snel spel en breaks zou de juiste aanval zijn. Holten startte goed en leidde al snel met 0-3. Daarna ging dc partij gelijk op, maar wist Holten de voorsprong vast te houden. Rust 7-9. Na de rust verloor Holten de concentratie en wist AAC op gelijke hoogte komen. (11-11). Daarna ging het enige tijd gelijk op. Holten pakte in de slotfase de draad weer goed op en met enkele snelle aanvallen en goed uitgevoerde breaks werd AAC alsnog naar een verdiende 14- 17-nederlaag gespeeld. De handbalheren pakten de volle winst tegen HHZD. Holten bouwde in de eerste helft lang zamerhand aan een voorsprong tegen een tegenstander die voor al het tempo uit de wedstrijd trachtte te halen. Toch leidde Holten bij rust met 7-13. Ook na rust bleef Holten sterker, maar onder meer door het mis- Opstelling Sparta Enschede: Mare Tiggeler, Wouter Middelhof (Ber nard Poel), Stefan Kok. Mike Ses- sink, Niels Keuter (Nick Maris), In de B-dressuur wist Annelies een succes volle eerste prijs in de wacht te slepen met 168 pun ten. In Marienheem werd op 26 ok tober een springwedstrijd ge houden. Marjet Drost behaalde met haar paard Valliant een zes de prijs in het B-springen. Op 31 oktober ging Annelies Drost met haar paard Rachel naar de dressuurwedstrijd te Heeten.Annelies behaalde in de B-dressuur een tweede prijs. Holten - Mintonette MB1 ver trok zaterdag 15 november naar Ootmarsum. De dames gingen vol goede moed op weg, omdat Set-Up onder Mintonette stond. In de eerste set begon Mintonet te sterk en kwam al gauw op een voorsprong. Set-Up kwam sterk terug na een goede opslagreeks. Door een aantal goede reddin gen van Sanne kwam Mintonette nog iets terug. In deze set was Set-Up net iets te sterk en won de set met 25-20. In de tweede set begon Mintonette weer goed. Door een reeks goede opslagen van Ellen kwam Mintonette op een grote voorsprong. Set-Up begon steeds beter te spelen en door een paar foute serves ging ook deze set naar Set-Up. De eindstand van deze set was 25- 22. In de derde set begon Minto nette opnieuw goed. Door een sen van drie strafworpen bleef HHZD hopen op een kentering in de wedstrijd. Ondanks enkele provocaties van HHZD-zijde bleef Holten rustig spelen en liep men in de slotfase,via enke le fraaie breaks uit naar de 18- 25-overwinning. De heren spelen zondag tegen Achilles 4 om 15.30 uur. Dames 2 wist opnieuw geen winst te boeken. Uit tegen HHZD 2 werd het een spannen de wedstrijd. Toch verloor Hol ten met 11-9. Dames A1 boekte een zwaar be vochten gelijkspel tegen HHZD dat evenveel verliespunten heeft als Holten. In Heino trof Holten een tegenstander die veel fysie ke inzet gebruikte. Helaas trad de scheidsrechter daar te laco niek tegen op. "Holten had hier veel moeite mee en keek bij rust tegen een 7-4-achterstand aan. Ook na rust bleef HHZD aan de positieve kant van de score. Flol ten miste in deze fase drie straf worpen. Met veel inzet en wer klust werd de achterstand alsnog omgebogen tot een 11-11-gelijk spel. Dames A2 speelde een leuke pot tegen Schalkhaar. Na een aan vankelijke achterstand (4-0) Tim Jongman, Marc Wools, Pieter Jan van Zwieten, Martin van der Meulen (Kevin Kiewik). Jeroen Lunding, Robert Hembrecht. Leden van de Bergruiters gingen 3 november met hun paarden naar Indoor Wierden. In het L-springen waren de le den zeer actief. Voor Renske Deijk en haar paard Pluterma was een mooie vijfde prijs weg gelegd. Marjet Drost wist met haar paard Tequilla Sunrice een negende prijs in de wacht te sle pen. Ook zus Annelies wist zich te presteren, zij mocht met haar paard Rachel een mooie zesde prijs ophalen in het Progressief springen klasse L. goede reeks opslagen van Leon- tien en een mooie redding van Anouk kwam Mintonette op een voorsprong van 20-9. Deze werd behouden en door een hele mooie aanval van Jette ging deze set naar Mintonette met een uitslag van 25-15. Mintonette wilde de wedstrijd nog winnen en ging in de vierde set vol voor de over winning. Door een goede prikbal van Myrthe en goede aanvallen van Mariska, leek deze set naar Mintonette te gaan. Set-Up moest opslaan en dat deden ze heel goed. Door een mooie pass van Rianne kon Mintonette nog een mooie aanval maken, maar de voorsprong van Set-Up was al te groot. De laatste set ging dan ook naar Set-Up. De eindstand van de set was 25-19. De volgende wed strijd van Mintonette is vrijdag 21 november om 19.30 in sport hal 't Mossink in Holten. kwam Holten goed terug en leid de het bij rust zelfs met 5-7. Na rust kwam Schalkhaar terug door matig verdedigen aan Hol tense zijde (11-7) een spannende slotfase bracht de beide teams dicht bij elkaar, maar Holten verloor toch met 14-12. Jongens B speelde tegen Dui ven. Na een zwakke start ging Holten steeds beter spelen. Na de rust 3-7 liep Duiven verder uit. maar enkel fraaie treffers van Holten brachten een 11-20 eindstand. De dames jeugd speelde een middagje wedstrijden tegen N ij - hof Broekland. Meisjes B kwam technisch net iets te kort. Via een 5-7-stand bij rust werd met 7-12 verloren. Voor meisjes C duurde de wed strijd net niet lang genoeg. Na de rust (7-7) kwam Holten achter met 8-14. In de slotfase werd Holten veel sterker en kwam men per aanval scorend dichter bij. Helaas was de tijd te kort en werd met 13-15 verloren. Meisjes Dl deed het wederom prima en zette Broekland met goed spel na een 7-2 ruststand op een 11 -5 nederlaag. Meisjes D2 had het zwaar tegen Raalte 1Holten kon geen vuist maken en verloor met 1-18. Blauw Wit Zaterdag 22 november Blauw Wit - Prins Bernhard 6, 14.30 uur; JC Hellendoorn C2 - Blauw Wit C2, 12.00 uur (vertrek 10.45 uur); Blauw Wit Dl - Nijver- dal Dl. 10.30 uur: ASC'62 D2 - Blauw Wit D2, 9.00 uur (vertrek 7 45 uur); Blauw Wit El - Heeten E2,9.30 uur; SDOL El - Blauw Wit E2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Blauw Wit E3 - Overwetering E3, 10.30 uur; Heeten E4 - Blauw Wit E4. 9.30 uur (vertrek 8.45 uur); Hul zense Boys F2 - Blauw Wit Fl. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): JC' Hellen doorn F5 - Blauw Wit F3. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur). SV Holten Zaterdag 22 november Holten 1 - SV Nijverdal BID. 14.30 uur. Holten C2D - ATC'65 C3. 13.00 uur; Holten Dl - Raalte Dl. 11.00 uur; Holten D2 - Heino D6. 11 00 uur: GFC El - Holten El. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten E2D - Omhoog E3, 10.00 uur: Hol ten E3 - RKSV E3, 10.00 uur; GFC Fl - Holten Fl, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten F2 - SC Rijssen Fl, 11.00 uur; Hector F3 - Holten F3, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur): Holten MCI - Quick'20 MCI, 14.00 uur. Handbal Zaterdag 22 november Wessels/ Heeten 2 - Meisjes B, 14.00 uur (vertrek 13.00 uur). Zondag 23 november Dames 1 - SDOL 1. 14.00 uur (ver trek 13.00 uur): Heren 1 - Achilles 4. 15.30 uur; Dames 2 - CVO 2, 13.10 uur; Dames Al - Wesepe 1. 11.00 uur; Dames A2 - CVO 1, 14.25 uur. Mintonette Vrijdag 21 november Sporthal 't Mossink: Dames 1 - Co- pyprofs AAstad 2, 19.30 uur; Heren 1 - Krekkers 3, 19.30 uur; Meisjes B - Copyprofs AAstad 1. 19.30 uur; Dames 2 - Copyprofs AAstad 3. 21.00 uur; Heren 2 - Copyprofs AAstad 3, 21.00 uur; Heren 3 - Avia Appolo 8 5, 21.00 uur. Gymzaal Haarstraat: Dames 3 - Pal- legarste 1,21.00 uur. Gymzaal Vrijheidslaan: Dames 5 - GW Lonneker 2,21.00 uur. Holten - Onlangs werd de eerste schaakronde uitgeloot van de in terne beker. De eerste beslissin gen zijn inmiddels gevallen. Verrassende resultaten waren niet te vermelden. Gerrit Stevens-Alrik Baltus, 1-0; Cees Olij- Henk Jongman, uit gesteld: Bertus van Beek-Dick van der Knaap, 0-1Bas van Beek-Ton van Oijen, 0-1; Johan Klein Teeselink- Roelf de Jonge, uitgesteld; Rob Gervedink Nij- huis-Dinant van Beek, 0-1: Ger rit Luggenhorst-Ronald Klein Teeselink, 1-0; Erik Bosman- Henk van Beek, 0-1. De komende vrijdag speelt het eerste schaakteam haar derde externe wedstrijd en wel uit te gen De Oppositie uit Deventer. Het tweede speelt volgende maandag haar tweede wedstrijd uit tegen ENO 4 uit Nijverdal. Holten - De KNVB heeft voor komende zondag een inhaalpro gramma vastgesteld. Het eerste elftal van SV Holten hoeft hier bij niet in actie te komen. Voor zondag 30 november is de thuiswedstrijd tegen Lettele ge pland. Aanvangstijd 14.00 uur. Holten - MAC De Holterberg houdt zondag 23 november een puzzelrit voor auto's en motoren. Dc lengte van de rit is ongeveer 40 kilometer rondom Holten. De start is om 14.00 uur bij club huis 't Stuurhuus aan de Beuse- bergerweg 37. De inschrijving is vanaf 13.30 uur geopend. Er zijn leuke prijzen te verdienen. Voor inlichtingen Jan Vincent tele foon: 0548-364200. Holten - De uitslagen van de on derlinge competitie van schiet vereniging De Eendracht. Geweer klasse A: 1. J.A. Paalman 166; 2. W. Paalman 164. Klasse B: 1 B. Paalman 150: 2. M. Krikkink 147; 3. D. Vincent 138 KlasseC: 1 \1. Oosten elt 122; 2. J. Sluiter 119: 3. J. Deijk 111. Pistool: 1. H. Nek kers 179: 2. H. Paalman 170; 3. A. Schuppert 148. Vuurbuks: 1. S Kools 78; 2 D. Overmeen 71; 3. J Eertink 68; 4 H. Bakker 61; 5. J. Reinaards 56 Opgelegd 55+ Klasse A: 1. G. Haverslag 187; 2. W. Leef- tink 185: 3 G. Schuppert 179: 4. A Paalman 175: 5 D Jansen 171: 6. A. Pekkeriet 167. Klasse B: 1. J Nijendijk 163; 2. E. Grootentraast 162; 3. J. Klooster 152. PAALMAN

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 7