i Ruime overwinning SV Holten Samengestelde wedstrijd tegen koploper Dedemsvaart Schakers winnen externe wedstrijd Nationale titel voor Twente Zangers KLEIN BOONSCHATE bij manege Stal de Eik Darters Wie Spoort Nie komen langzaam in vorm Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten optiek Holten Donderdag 30 oktober 2003 HO 13 Blauw Wit F1 - Lemelerveld F3 Deze week trof Blauw Wit Lemelerveld F3, dat een moeilijke tegenstander was. Vol moed werd er begonnen en vlak voor rust was er slechts één tegendoelpunt gescoord. Na rust waren er een aantal goede kansen, maar de overmacht was te groot. Na drie keer winst, moest Blauw Wit nu toch genoegen nemen met een verlies. Toch heb ben deze mannen een pluim verdiend: ze hebben hard gewerkt en het gaat steeds beter. Eindstand: 0-4. Sportlust Vroomshoop F2 - Blauw Wit '66 F3 In de eerste helft kon Blauw Wit het deze sterke tegenstander behoorlijk moeilijk maken. Er wa ren kansen, maar alleen de thuisploeg wist ze te benutten. Na de rust werd Sportlust steeds sterker en wist de score op te voeren. Na twee ongelukki ge eigen doelpunten waren de Blauw Witters ge broken en zat cr ook een verdiende tegentreffer niet meer in. Eindstand 10-0. Lemelerveld E4 - Blauw Wit El Tegen de nummer laatste ging de strijd aanvanke lijk gelijk op. Uiteindelijk trok Blauw Wit toch aan het langste eind en voor rust scoorde het team vier keer. Na rust liet ook Lemelerveld weer een goed staaltje voetbal zien en nu waren er kansen voor beide ploegen. De kansen die Blauw Wit kreeg waren het meest gevaarlijk, maar deze wer den keer op keer onschadelijk gemaakt door de keeper van Lemelerveld. De eindstand was gelijk aan de ruststand. Eindstand: 0-4. Rohda Raalte E5 - Blauw Wit E3 Verdedigend was er aan Blauw Wit in de eerste helft niets aan te merken. Het team vocht hard te gen het sterke Rohda. Waar mogelijk kwam Blauw Wit er zelfs snel uit. Toch kwam Rohda door een aantal gelukkige doelpunten op een mi me voorsprong van zes tegen twee bij rust. In de tweede helft was de concentratie bij Blauw Wit minder goed dan in de eerste helft en zo kon Roh da de voorsprong uitbouwen. Eindstand: 15-3. Overwetering Dl - Blauw Wit Dl Blauw Wit begon aanvallend aan deze wedstrijd en kreeg al snel een aantal goede kansen via Wout en Casper die helaas geen doelpunten ople verden. Na een indraaiende corner van Jarmo werd uiteindelijk toch de 1 -0 gemaakt. Overwete ring wist vervolgens wat terug te doen, maar ook Blauw Wit scoorde via Jan-Willem. Blauw Wit bleef ook in de tweede helft de betere ploeg. Manouck scoorde de 3-1 door zich goed bij z'n tegenstander weg te draaien. Eindstand: 1-3. Broekland Cl-Blauw Wit'66 Cl Blauw Wit ging vanaf de aftrap vol in de aanval richting het doel van Broekland. Het resulteerde in meerdere kansen,maar niet tot doelpunten. Hoewel de thuisclub massaal verdedigde waren hun enkele counters niet zonder gevaar. Rust 0-0. Na de thee opnieuw een aanvallend Cl, wat na een kwartier de 0-1 scoorde via Jurgen. De vreugde was echter van korte duur want Broek land maakte kort daarna gelijk. Cl raakte hier door niet van slag maar bleef de aanval zoeken. Het was Derren die met een prachtig schot dc 1 -2 maakte. Toch moest de achterhoede deze middag alert blijven voor de gevaarlijke uitvallen van Broekland. De opluchting was groot toen Jurgen vlak voor tijd de 1-3 aantekende. Eindstand 1-3. Heino MB 1 - Blauw Wit MB 1 In de eerste helft was Blauw Wit zeker de sterke re van de twee. Irene scoorde al snel twee doel punten, Evelien scoorde kort daarna de 0-3 en Marianne scoorde de 0-4. Ook de verdediging hield stand, waardoor Heino niet kon scoren. Na rust ging het minder goed en scoorde Heino twee keer. Blauw Wit liet het daar niet bij zitten en met twee mooie doelpunten van Susan en Anne Ruth werd het 2-6. De kansen die gecreëerd werden, waren voor een groot deel afkomstig van mid denvelder Myrthe Rosan. Heino scoorde vervol gens nog twee keer, maar Blauw Wit behaalde de drie punten. Eindstand: 4-6. Heeten Al - Blauw Wit Al Blauw Wit was niet erg gretig en begon daardoor zeer matig aan deze wedstrijd. Toch scoorde Blauw Wit wel het eerste doelpunt. Een corner van Rutger Grootewal bereikte Baldi, die de bal beheerst inschoot. Na twee snelle uitvallen van Heeten werd het echter al snel weer 2-1wal ook de ruststand was. Na rust wilde Blauw Wit graag de gelijkmaker scoren, die uiteindelijk ook viel na een solo-actie van Rolf van Krey die de bal af legde op Harald. Harald twijfelde niet en schoot raak. Tien minuten voor tijd was er toch nog een aanval van Heeten, die resulteerde in een doel punt. Eindstand: 3-2. E.Z.C. 3 - Blauw Wit 3 Blauw Wit moest aantreden tegen het hoger ge klasseerde EZC. Maar Blauw Wit 3 is in vorm en wint de laatste tijd ook van tegenstanders die bo ven hun staan. Vandaag was dat w eer zo. Blauw Wit begon goed aan de wedstrijd en kwam via Andre de Waal op voorsprong. De spits van Blauw Wit 3 draaide zichzelf goed vrij en schoot beheerst in 0-1. Na een scrimmage voor de goal van Blauw Wit werd het echter snel weer 1-1Dit was ook de ruststand. Na de rust was Blauw Wit beter maar echt tot veel kansen leidde dit niet. Totdat Werner Stam vijf minuten voor tijd met een mooi schot de 1-2 eindstand bepaalde. Eind stand 1-2. Excelsior 8 - Blauw Wit 4 Deze week stond koploper Excelsior op het pro gramma. Het team bleek niet veel beter te zijn dan Blauw Wit. maar had een aantal spelers die het verschil konden maken. In de eerste helft kwam Blauw Wit op voorspróng via een doel punt van John Nijenhuis. Hoewel Excelsior even in paniek raakte na dit doelpunt, wist ze toch de gelijkmaker te maken. Na rust verloor Blauw Wit haar concentratie en zo kon Excelsior een aantal doelpunten maken, die eigenlijk niet hadden mo gen vallen. Eindstand: 4-1. CSV Apeldoorn 11 - Blauw Wit 5 Blauw Wit begon sterk in Apeldoorn. De ploeg had een veldoverwicht en kwam twee keer niet verder dan de paal. Ver in de eerste helft kwam de ploeg via Jan Harbers op 0-1. Een mooi schot verdween net onder de lat in het doel. Apeldoorn profiteerde even later na een foutje bi j Blauw Wit achterin. De tweede helft was Blauw Wit onher kenbaar. Knullig verdedigen betekende 2-1maar ook na deze achterstand lukte het niet om het peil van voor rust te halen. De thuisploeg kon hier door de eerste drie punten bijschrijven. Geen sterke wedstrijd van Blauw Wit. Eindstand 2-1. Holten- Vier seizoenen geleden stond de rood zwarte hoofdmacht ook bovenin na vier wedstrij den, maar moest SV Hol ten na die goede start toch aan het slot van het seizoen een degradatie slikken. Dit seizoen be gon Holten ook goed, maar na de vierde wed strijd ging het mis en werd er twee keer achter elkaar verloren. Met het vooruitzicht om naar koploper Dedemsvaart te moeten afgelopen zon dag, wist de selectie dat de negatieve spiraal doorbroken moest wor den. 'Een gelijkspel is ook netjes.' Sprak trainer mee te maken, maar de toegewezen arbiter had zich via een fax afgemeld en dit was blijven hangen binnen de bureaucratie van de KNVB. De reden dat de wedstrijd toch doorgang kon hebben was een Luttenbergse scheidsrechter die nog wel een gaatje'vrij had. En ondanks zijn kolderie ke voorkomen floot de man zeer behoorlijk. Kwart voor drie kon er dan toch afgetrapt wor den, Holten speelde in een gewijzigde opstelling door enkele blessures, Erik Reijlink stond links half en Herbert Beldman, Holten F3-Enter F4 Nadat de eerste Wedstrijd tegen het fysiek sterkere En ter met 10-2 werd verloren wilde Holten wel het e.e.a. rechtzetten in de thuiswedstrijd. Ondanks alle goede bedoelingen en goed keeperswerk van Roy kon Enter toch gemakkelijk naar een 0-5 ruststand uitlopen. De rust deed Holten goed en zelfs Georgio kondigde aan te gaan scoren. Het werd echter snel 0-6 maat toen kwam Holten goed terug via een goal van Mick. Alle zeilen werden bijgezet en Georgio scoorde inderdaad, helaas in eigen doel. Gert mocht nog een corner ne men die hij met een ouderwetse inswinger in het Enter doel deed belanden. Na een fraaie combinatie liet En ter de eindstand 2-8 noteren. Holten F1 - Twente Goor F1 Na een serie nederlagen tegen veel sterkere tegenstan ders was de wedstrijd tegen Twente Goor een gelijk- opgaande wedstrijd. Holten F1 begon sterk aan de wedstrijd en zette meteen de tegen stander onder druk. Er volgden goede kansen voor Jelte en Tom, mar de bal vloog net naast of de keeper stopte hem De ver dediging wist alle aanvallen van Twente Goor af te stoppen. Bij rust was de stand dan nog dubbel blank. Na rust liet uitblinker Jordi zien dat een laatste man ook gevaarlijk kon worden voor het doel van de te genstander. De eerste keer dat hij in de aanval ging schoot hij nog naast. Bij een volgende actie van Jordi was het wel raak 1 - 0. Even dreigde de aandacht te verslappen, maar net op tijd toonde het hele team een geweldige inzet. Remco mocht een hoekschop nemen en via een kluwen van spelers verdween de bal in het net. Op basis van goed doorzetten kon deze stand tot het eind vast worden gehouden. Een prima resultaat. Eindstand 2-0. Holten E3 - Excelsior E9 In een geheel nieuwe en vooral mooie outfit, vlak voor de wedstrijd uitgereikt door sponsor Electro Ser vice Reilink. werd aangetreden tegen Excelsior E9, een van de kandidaten voor het kampioenschap. On der onaangename weersomstandigheden voor met na me de altijd trouw aanwezige ouders, liet ons team een uitstekende wedstrijd zien. Er werd met veel inzet gespeeld en met enige voldoe ning kon worden vastgesteld, dat de inspanningen van onze trainers beetje bij beetje naar beter voetbal wor den vertaald. Een 0-3 ruststand werd niet zomaar door onze jongens weggeven want er zijn zeker mogelijk heden geweest, waarin met een beetje meer overleg tegen gescoord had kunnen worden. Dat overleg was er uiteindelijk wel bij een stand van 0-4. Niels speelde de bal goed door op Bart H., die beheerst en verdiend afrondde. Holten hield nog even vol met goed tegen stand te bieden maar kwam vooral de laatste tien mi nuten tegen deze tegenstander, waarbij een paar fy siek sterke jongens speelden, veel kracht te kort. Eindstand: 1-7. Holten Dl - Excelsior D3 Holten begon goed aan de wedstrijd en creëerde direct veel kansen. Ondanks dat Holten de tegenstander goed onder druk hield, duurde het nog een hele tijd voor Holten tot scoren kwam; uiteindelijk wist Nick door een prachtig afstandschot Holten op voorsprong te brengen. Vlak voor rust kon Kylian de 2 - 0 op het scorebord zetten. Na de rust kreeg Excelsior meer grip op het spel en werd Holten langzaam terug gedwongen naar zijn ei gen helft. Holten lette vervolgens bij een ingooi van de tegenstander niet goed op, hetgeen er toe leidde dat Excelsior een tegendoelpunt wist te maken. Korte tijd daarna was het weer raak voor de tegenstander. He laas wist Holten niets terug te doen en bleef het onbe slist. Eindstand 2-2. technisch directeur van Ajax het in het verleden wel eens uitdrukte, maar de laatste handeling was vaak net de verkeerde. De 0-1 voor de bezoekers kwam dan ook uit de ijle lucht boven Dedemsvaart vallen. Een misverstand in de verdediging deed de bal bij Reijlink in de voe ten komen en deze aar zelde geen moment en schoot beheerst binnen. Holten leek deze voor sprong mee te nemen naar de warme thee, maar in de laatste minuut voor de pauze kwam de thuis ploeg langszij. De aan valler van Dedemsvaart mocht na een goede com binatie de bal langs drie Holtense verdedigers meenemen en vrij in schieten. Een flinke tegenvaller vlak voor de kortste rust ooit. de man met de fluit had waarschijnlijk nog visite op komst in Lutten- berg, want de rust duurde slechts vijf minuten. In die vijf minuten leek Holten toch een paar goe de afspraken gemaakt te hebben, het voetbalde al een stuk verzorgder en kreeg ook kansen. On danks dat Holten niet zo veel balbezit had als dat het gewend is, was het wanneer het balbezit had erg effectief en bracht via de counter de vijandelij ke verdediging meerma len in de verlegenheid. Tijdens een van die snel le aanvallen probeerde Arno Knapen een diepe pass te geven, een verde diger zorgde ervoor dat die bal voor de voeten van Kleinhorstman kwam en hij gleed het le der achter de doelman. Holten ging vanaf dat moment nog meer leunen op de solide verdediging en trachtte via counters de nekslag te geven, hier bij bleek gelegenheids back Beldman, of toch niet(7), een ware revela tie te zijn en deed hij zelfs aan oerverdediger Klaasses denken. Door dat de voorhoede van De demsvaart volledig aan banden lag bij de Holten- se defensie en Koetsier bij een enkel slippertje ook nog fantastisch red de, moesten de verdedi gers van Dedemsvaart hun aanval assisteren om de Holtense muur te kra ken. Hierdoor vielen er dus gaten in de defensie van de gastheren, twintig minuten voor tijd wist Tuitert hiervan te profite ren. Een goede pass van Reijlink zette Holtens topscorer vrij voor de keeper en hij maakte zijn reputatie waar door de bal goed binnen te schie ten. Na deze goal mocht Tuitert de kant opzoeken en mocht, de inmiddels in de warming-up weer ontdooide, Stam nog even meedoen. De wedstrijd was nu wel gespeeld en Holten bleef loeren op een doelpuntje en die kwam er,een voorzet van Freek Kna pen werd door Stam, zijn mandekker en de keeper gemist en kwam zo bij Arno Knapen terecht, en hij schoot de bal in de open armen van het lege doel. Dit was de laatste maal dat er nog een keer afgetrapt moest worden en konden de Holtenaren even later de handen in de lucht steken en de ge dachte aan een periode kampioenschap voor De demsvaart ging weer de ijskast in. Holten kan weer omhoog kijken en ondanks dat de concurrentie ook wist te winnen doet Holten weer mee om dc bovenste plaatsen. Wie dat ook doet is Heeten en dat is nou net de tegenstander van aankomende zondag op het Meermanskamp. Holten - Dartteam Wie Spoort Nie 1 klimt lang zaam op de ranglijst naar de top en is inmiddels op de vijfde plaats aangeko men. De wedstrijd van afgelo pen maandag tegen Rem brandt 1 zou op papier een spannende wedstrijd moeten zijn. Maar Rik Paalman, die voor de ver andering mocht begin nen, zette zijn tegenstan der zonder blikken of blozen aan de kant. Met nog een check van 130 (tops, trippel 18 en dub bel 18) kon zijn tegen stander weer snel zijn plaats innemen aan de ta fel. Bert had teveel moeite met het uitgooien en verl oor zijn partij. Dit was dan ook het enige verlies- punt van de singelpartij en, omdat de gebroeders Deijk ook geen proble men hadden met hun te genstanders. In de dubbels werd'ook nog een puntje verloren door Rik en Bert. Ze kwamen te laat op gang en konden niet meer voorkomen dat dit punt naar Rembrandt ging. De dubbels bleken verder nog makkelijker te gaan dan de singelpartijen. Van een spannende wed strijd was dus geen spra ke. De bierronde en WSN1 zijn altijd goede vrienden geweest en dat zou deze avond ook niet verande ren. Wel hadden de man nen moeite om hem op een goede dubbel weg te zetten en werd er maar besloten om hem op dub bel 1 te zetten dan stond hij er tenminste. Bert haalde met zijn derde pijl het rondje bier binnen en natuurlijk veel belangrij ker het zevende punt van de avond binnen. Eind stand: 7-2. WSN1 zal door deze stand vermoedelijk wel weer een plaatsje stijgen. Vrijdag 7 november wordt er gegooid bij Bierlokal am Bahnhof dus wie een mooi potje darten wil, mag gerust komen kijken. Aanvang om 20.00 uur. Holten - Het eerste team van de Holtense schaak vereniging speelde afge lopen maandag haar tweede externe wedstrijd. Ditmaal was EDS (Del den) het slachtoffer van de Holtense dadendrang. Holten won met 51/2- 21/2. Een knappe over winning die al ruim voor tien uur beslist was. Gerrit Stevens was al snel klaar doordat hij zijn tegenstander midden op het bord in een matnet wist te vangen. Henk Jongman wist al snel hierna een tweede over winning toe te v oegen en na overwinningen van Cees Olij, Gerrit Luggen- horst en Karl Heinz Leis ten en een remise van Di- nant van Beek was de klus al snel geklaard. In de slotfase kwam EDS nog een klein beetje terug doordat Henk van Beek en Ton van Oijen helaas een nul dienden bij te schrijven. De eerstvolgende externe wedstrijd van het eerste is op vrijdagavond 21 no vember uit tegen De Op positie uit Deventer. Volgende week speelt het tweede haar eerste wed strijd, thuis tegen Almelo 5. Uitslagen: 1. T. van Oij en- R. Holland, 0-1; 2. H. van Beek - R. Keizers, 0- 1; 3. G. Luggenhorst - E. Stokkentreef. 1-0; 4. D. .van Beek- E. Bartelink 1/2-1/2; 5. C. Olij - A. ten Kleij, 1-0; 6. H. Jong man- M. Pols, 1-0; 7. K.H. Leisten - G. vd Berg. 1-0; 8. G. Stevens - G. ten Doeschate, 1-0. In de interne competie werd een drietal partijen afgewerkt. Twee daarvan waren familieduels. Ber- tus van Beek won daarbij van zijn neefje Bas ter wijl Ronald Klein Teese- link van zin vader Johan won. Het derde duel tus sen Dick van der Knaap en Erik Bosman werd op fraaie wijze door eerstge noemde gewonnen. (FotoHNB) Holten - Bij Manege Stal de Eik werd afgelopen zondag de traditionele jaarlijkse samengestelde wedstrijd voor recreanten gehouden, 's Morgens om 8 uur werd in vier ringen begonnen met de dres suur, in de middag werd een terreinrit van onge veer twee kilometer met zeventien hindernissen gereden. Het geheel werd besloten me het overwin nen van een springpar- cours in de binnenmane- ge- Behalve voor de eigen leerlingen is deze wed strijd opengesteld voor recreatieve ruiters uit de regio en daar wordt dank baar gebruik van ge maakt. Meer dan honderd ruiters en amazones uit de wijde omgeving, van Al- bergen tot Buurse en alles daartussen weten al vele jaren de weg naar Holten te vinden op de laatste zondag van oktober. Het was dan ook de hele dag een gezellige drukte. Junioren licht: 1 Marjolein Smeenk met Sanny; 2. Sas- kia Peters met Misty; 3. Na talie Peters met Donja: 4 Thijs Veneklaas met Olle- ke.. Junioren lichtgevorderd: 1Maaike Lucardie met Ol- leke; 2. Lobke Haafkes met Bento; 3. Esther Doowes Dekker met Bento; 4. Ra chel Pesiwarissa met Twin go Junioren midden: I Laura v. Beek met Robin; 2 Merel Tuitert met Sandy; 3 Linde v Laar met Tasja; 4 Lucy v. Donselaar met Or lando.: Junioren zwaar 1 Roxann Bloemendal met Sambers Gucci; 2. Lotte Schippers met Topsy: 3. De- nise Plette met Joyce: 4. Es- mee Blom met Petra: Senio ren: 1. Rachellc Klees met Maya; 2. Els Haarkamp met Enjoy; 3. Sonja de Waal met Milena: 4. Geke Haarkamp met Tjebbc. MS: 1Susan Balres met Molare: 2 Nikki Hulstein met Tubbie; 3. Natasja Noordink met Taglioni: 4 Astrid Meyer met Nivon. Rodenstock Office. Meer zien. Meer comfort. Prettig en ontspannen leven. Rodenstock Office vergroot uw gezichtsveld aanzienlijk m vergelijking met de conventionele leesbr Van heel dichtbij tot méér dan 2 meter krijgt u met de Rodenstock Office brillenglazen een scherp y beeld met onzichtbaar verloop. Komt u zelf eens kijken. Wij verheugen ons op uw bezoek RODENSTOCK HOLTEN, Dorpsstraat 4 Tel. 0548 - 36 35 01 TWELLO. van Ghentstraat 15 Tel. 0571 - 27 32 71 Hoveniersbedrijf - Bloemenservice- Groenbemiddeling Momenteel hebben wij diverse restpartijen bestrating in de aanbieding! Waaitjes. betonklinkers, sierbestrating etc. Voor zeer aantrekkelijke prijzen!!! Leveranciers van de Voor aanleg of onderhoud Verticuteren en bemesten van gazons Sierbestratingen en opritten Meeneemhaag Vijvers en waterpartijen Zaag- en kapwerkzamheden Aanleg van zwembaden Bel vrijblijvend voor informatie of een afspraak. Klein Boonschate - Holten Ondernemersweg 4 - 7451 PK HOLTEN - tel. 0548-36 67 11 Fax 0548-36 69 39 e-mail: info@kleinboonschate.nl www.kleinboonschate.nl (Vervolg van pagina 5) Holten - Het mooiste van het optreden vindt hij re acties vanuit de zaal. „Je hebt nummers die je naar de zaal toezingt. Een Tsjechisch lied over een kikker waarbij zestien man aan het kwaken gaat, prachtig is dat. En een nummer waarin je als koorleden lacht. Als de mensen in de zaal dat op pikken en ook beginnen te lachen is dat mooi. Zingen is ook een soort entertainment." Heusinkveld is secretaris van de Twente Zangers. Aan ellenlange vergade ringen doet het bestuur niet. ,,De vergaderingen verlopen vlotjes. De lij nen zijn heel kort. Vol gend jaar mei staat een concertreis naar Duits land op het programma, dan maken de voorzitter, de penningmeester en ik zelf een begroting. Die faxen of mailen we el kaar toe, de een vergeet dit en de ander dat. We sluiten dat kort en we zijn klaar. We springen elkaar bij als het nodig is. En we betrekken de leden erbij, want we zijn allemaal Twente Zanger." De Twente Zangers telt zestien leden. ..Wil ie mand vertrekken dan moet dat een jaar van te voren aangegeven wor den, dan moetje op zoek. Want de stem en de klankkleur moeten pas sen. En het moet klikken met de groep; het moet ook geen einzelganger zijn. Je bent met zestien man en je moet het met samen doen." Zelf denkt hij er nog niet over om te stoppen. ..Er zit pit in het zingen. Het schiet op. De liederen worden snc.1 in gestudeerd, we hebben goede stemmen ter be schikking. En er zit nog steeds vooruitgang in." Het programma van het vocaal ensemble is vol. Nog twee optredens met kerst, volgend voorjaar maart een optreden in het Parkgebouw met het Noord-Hollands Byzan tijns koor, in april naar Balkbrug, in mei de meerdaagse concertreis naar Duitsland en tussen door nog een cd opne men. In april volgend jaar zingen de mannen in de Kandelaar in Holten ten bate van de Tsjerno- bylkinderen, samen met het Holtens koor Campa- nella. ,.En dan hebben we nog zo'n zeven aanvragen lig gen, die gekomen zijn naar aanleiding van het concours in Zutphen. We moeten maar even met elkaar overleggen wat we daar mee gaan doen." Voor meer informatie over de Twente Zangers kan men ook terecht op de website: www.twente- zangers.nl DE LANCER STATION WAGON VANAF 18.795,- DE LANCER SPORT HEEFT O.A.: ABS EBD ELEKTRISCH BEDIEN- BARE RAMEN AIRCO 6 AIRBAGS 16" LICHTMETALEN VELGEN M0M0 SPORTSTUUR SPORTONDERSTEL Vanaf 27 september staat 'ie in onze showroom! De Lancer met zijn legendarische rallyhistorie is er nu ook als comfortabele straatversie. Neem bijvoorbeeld de Lancer Station Wagon Sport, waarbij de sportieve trekken in alle details duidelijk herkenbaar zijn, van M0M0-sport- stuur tot speciale sportstoelen. De Lancer blinkt uit in comfort en veiligheid. En ruimte, uiteraard. Kom snel kijken en maak een afspraak voor een proefrit en ervaar zelf de strak sturende nieuwe Lancer. Hi] is er als Station Wagon of Sedan vanaf 18.795,- of 199,- p/mnd. Borculo, Autobedrijf Nijman B.V., Jonkerspad 8, (0545) 27 32 35 Multigaranbe/lnter-Euro Service Wijzigingen www.autonijman.nl DRIVE ALIVE

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 13