gemeentelijke informatie -Holter\ Bel Kijk...Voortman Keukens wordt 2 keer zo groot, daarom hebben ze hele mooie aanbiedingen WEEK CHRONISCH ZIEKEN Qweken verbouwen voortman keukens Rijssen-Holten. Reken daar maar op. Antwoordcoupon MET ACTIE-KEUKENS TEGEN AFBRAAKPRIJZEN Donderdag 30 oktober 2003 HO 11 ZA 9 informatie en inlichtingen: tel 0548-85 48 54 postadres: postbus 244 7460 AE Rijssen bezoekadres: schild I Rijssen smidsbelt 6 Holten ma.- vr. 9.00 - 12.15 uur do. avond 18.00 - 19.30 uur Ruimte in de gemeentewinkel, telefoonnummer 85 48 71 of 85 48 74. Wet milieubeheer kennisgeving definitieve beschikking aanvullen vergunningvoorschriften Burgemeester en wethouders van Rijssen-Holten delen mee dat zij op grond van artikel 3.30 lid I van de Algemene wet bestuurs recht een besluit hebben vastgesteld om de milieuvergunning van de maatschap Ter Keurs, Oosterhofweg 125 in Rijssen aan te vul len en te wijzigen. Tot en met vrijdag 12 december 2003 staat beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen tegen het ontwerp van de beschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verwe ten dat zij geen bedenkingen hebben ingebracht tegen de ont werpbeschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen ten opzichte van de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet u richten aan Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019,2500 AE 's-Gravenhage. De beschikking wordt met ingang van vrijdag 13 december 2003 van kracht, tenzij voor die datum beroep is ingesteld en met toe passing van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. In dat geval wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek om voorlopige voorziening moet u richten aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (adres als hiervoor genoemd). Nadere inlichtingen over de beroepsmogelijkheden kunt u krijgen bij de balie van de sector Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen, telefoonnummer 85 47 81 Kennisgeving aanvraag en ontwerpbeschikking Ingekomen zijn de verzoeken om vergunning ingevolge de Wet milieubeheer van: maatschap J. en M. Oolbekkink voor het veranderen van een pluimveestal aan de Geskesdijk 34 in Holten; de heer H.G.A. Buitenhuis voor het oprichten van een inrichting voor het houden en verhandelen van paarden op het perceel Flisweg 2 in Holten; Udema Vlees BV voor het veranderen van een slachterij/vlees verwerkingsbedrijf of de werking daarvan op het perceel Pannenbakkersstraat I in Holten. Het is de bedoeling dat de vergunningen verleend worden onder voorschriften ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en andere op de zaak betrek king hebbende stukken als bedoeld in artikel 3.21 van de Algemene wet bestuursrecht liggen vanaf vrijdag 31 oktober 2003 voor een periode van vier weken tot en met vrijdag 28 november 2003 ter inzage bij de publieksbalie Holten. Ook na genoemde datum liggen de stukken nog ter inzage tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld. De stukken kunt u inzien tijdens kan tooruren (buiten de openingstijden van het gemeentehuis na tele fonische afspraak, telefoonnummer 85 47 82). Tot en met vrijdag 28 november 2003 kunt u uw bedenkingen schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders. Bedenkingen kunt u ook mondeling kenbaar maken tijdens een hoorzitting die burgemeester en wethouders van plan is te houden op vrijdag 28 november 2003 om 9.00 uur respectievelijk 9.30 uur en 10.30 uur in de spreekkamer kamer 201 in het gemeentehuis, locatie Rijssen. De hoorzitting wordt alleen gehouden als daarom wordt verzocht voor dinsdag 25 november 2003. Daarvoor kunt u contact opnemen met het taakveld RDJ, telefoonnummer 854782. Deze bedenkingen kunt u persoonlijk of door een gemachtigde (laten) indienen. Als u schriftelijke bedenkingen indient kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Dit verzoek moet u schriftelijk tegelijkertijd met uw bedenkingen, indienen bij het gemeentebestuur. Alleen als u tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebt inge bracht tegen de aangevraagde beschikking kunt u later beroep instel len, tenzij u aantoont dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tij dig) bedenkingen in te brengen. APV/Drank- en Horecawet/Wet op de Kansspelen Ingekomen aanvragen APV In volgorde ziet u de datum van ontvangst en de omschrijving van de aanvraag. 17 oktober 2003 organiseren mountainbiketocht door ATV RuitenDrie op zaterdag 17 januari 2004 in de gemeente Rijssen-Holten; 17 oktober 2003 verkoop van kerstgebak door supportersver eniging sv Holten op 15, 16 en 17 december 2003 in Holten; 17 oktober 2003 houden compostactie door supportersver eniging sv Holten in maart 2004 in de gemeente Rijssen-Holten; 23 oktober 2003 organiseren-sponsoractie en verbreken wereldrecord stoepkrijttekening door Scouting Oosterhof - Niej Begin op 12 juni 2004 aan de A.H.Ter Horstlaan in Rijssen. Meer informatie Deze aanvragen kunt u inzien bij de balie van de sector Ruimte, in de gemeentewinkel Rijssen. Kennisgeving incidentele festiviteiten 17 oktober 2003 melding van Bierlokal am Bahnhof voor het ten gehore brengen van muziek op zaterdag I november 2003 van 20.00 tot 2.00 uur. Deze melding hebben wij als tweede, inciden tele festiviteit voor het jaar 2003 voor kennis aangenomen. Verleende vergunningen/ontheffingen APV/Drank- en Horecawet/Wet op de Kansspelen In volgorde ziet u de datum van verzending en de omschrijving van de vergunning. 17 oktober 2003 innemen standplaats door Automark bv op vrijdag 25 juni 2004 in Holten; 17 oktober 2003 innemen standplaats door Automark bv op woensdag 3 maart 2004 in Rijssen; 17 oktober 2003 verkopen van vuurwerk door Scapino op 29, 30 en 31 december 2003 in Rijssen; 22 oktober 2003 houden compostactie door sv Holten begin maart 2004 in Holten; 22 oktober 2003 verkopen kerstgebak door sv Holten op 15, 16 en 17 december 2003 in Holten. Tegen bovengenoemde, verleende vergunning, ontheffing of ver klaring van geen bezwaar kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Rijssen-Holten. Meer informatie Tegen een vergunning kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Rijssen-Holten. Als u bezwaar maakt kunt u de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Almelo, Postbus 323, 7600 AH Almelo, vragen om een voorlopige voorziening. Daaraan zijn kosten verbonden. Voor uitgebreide informatie over de bezwaarmogelijkheden kunt u contact opne men met de balie van de sector Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen, telefoonnummer 854874. Verleende vergunningen kunt u bij de balie van de sector Ruimte, in de gemeentewinkel Rijssen. De plannen voor Holten kunt u inzien bij de publieksbalie Holten. ZIEKENHUISGROEP k TWENTE THEMA: REGIE IN EIGEN HAND WORKSHOPS WOENSDAG 12 NOVEMBER 2003 De Ziekenhuisgroep Twente (ZGT) en het Patiënten Consumenten Platform Twente (PCPT) organiseren tijdens de landelijke "Week van de chronisch zieken' in beide locaties van de ZGT workshops met een creatief en een sportief karakter. Er zijn workshops voor kinderen en voor volwassenen. Met deze workshops willen wij chronisch zieken een voorproefje geven van een aantal creatieve en sportieve activiteiten. Dit als handreiking om te laten zien, dat een chronisch zieke ondanks handicap of aandoening nog vele mogelijkheden heeft om een plezierige tijdsbesteding te hebben. De verschillende activiteiten bieden u de gelegenheid om in contact te komen met lotgenoten, die eveneens een chronische aandoening hebben. Naast de workshops kunt u in de diverse informatiestands informatie vinden over creatieve en sportieve activiteiten in de regio. De workshops starten om 13.45 uur met een eventuele tweede ronde om 15.30 uur. U ontvangt bericht voor welke workshop(s) u bent ingedeeld. U kunt per locatie kiezen uit.... Streekziekenhuis Midden-Twente Hengelo Twenteborg Ziekenhuis Almelo 1. Kaarsen decoreren met servetten 5. Hersengymnastiek is de fitness voor het geheugen 2. Geurzakjes maken 6. Creatief, ontspannen en drama (kinderen/jongeren) 3. Kom in beweging 7. Als dagelijks bewegen niet vanzelfsprekend is 4. Omgaan met astma (kinderen 8-12 jaar) 8. Popworkshop, muziek 9. Aanschilderen 10. Gedichtenwerkplaats 11. Ontspanning - inspanning 12. Werken met natuurlijke materialen Aan deelname zijn geen kosten verbonden. Verdere informatie over de inhoud van de workshops vindt u op onze website www.ziekenhuisgroeptwente.nl. naam: adres: postcode en woonplaats: e-mailadres: telefoonnummer: neemt deel aan workshop (max. 2): l i nummer workshop eerste keus </V) nummer workshop tweede keus leeftijd (alleen bij de kinderworkshop): I I ik maak gebruik van een rolstoel Deze coupon in een ongefrankeerde envelop uiterlijk 4 november a.s. sturen naar: Ziekenhuisgroep Twente, t a v. stafbureau communicatie, antwoordnummer 94, 7600 SZ Almelo onder vermelding van "workshops'. N.B. U ontvangt een bevestiging van inschrijving. rjpp'jfjl'dlji HUISMERKKEUKENS 50% KORTING SH0WR00MKEUKENS TOT 70% KORTING Goed vergelijken: Om geen appels met peren te vergelijken verzoeken wij u de offertes van andere keukenzaken mee te nemen. U kunt dan zelf oordelen wie het meest te bieden heeft. Een keuken koop je hooguit 1 x in de 10 of 15 jaar. Krijg daarom geen spijt en ga op zeker. Voortman geeft u zekerheid. Zij beknibbelen niet op kwaliteit, zij bieden veel meer dan de zogenaamde prijsbrekers. Zij kopen groot in. En de goede service geeft ook een stuk zekerheid. Dus als het gaat om de hoogste kwaliteit voor de scherpste prijs bent u bij Voortman nog altijd het beste uit. Dat bewijzen we elke dag in onze showrooms, daar kunt u zien dat u bij ons uiteindelijk het laatste lacht. Doen we trouwens al meer dan 30 jaar. En... u kunt nu extra profiteren want Voortman is aan het verbouwen. De vestiging in Rijssen wordt 2x zo groot. Dit brengt voor alle vestigingen het nodige ongemak met zich mee. Daarom een aantal hele mooie aanbiedingen als compensatie. RUSSEN: Nij Donderdag erbeidsstraal 40. tel. (0548) 515055 OLDENZAAL: Essenlaan 123. fel. (0541) 536275 n vrijdag koopavond in Rijssen Vrijdag koopavond n Ri|ssen en Oldenzoal. Otdenzaal is Voortman Keukens ook ii n Apeldoorn, Steenwijk Emmeloord, Elburg, Eist, Zeist, www.voortmankeukens.nl "niet in combinatie met andere acties

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 11