gemeentelijke informatie -Holter\ Rijssen-Holten. Reken daar maar op. Resultaten Blauw Wit Donderdag 16 oktober 2003 HO 7 informatie en inlichtingen: tel 0548-85 48 54 postadres: postbus 244 7460 AE Rijssen bezoekadres: schild I Rijssen smidsbelt 6 Holten ma.- vr. 9.00 - 12.15 uur do. avond 18.00 - 19.30 uur 7 oktober 2003, 20030631, Markeloseweg 4 in Rijssen, bouwen carport; 9 oktober 2003, 20030645, Arend Baanstraat 39 in Rijssen, vergroten woning. Verleende sloopvergunningen/meldingen 6 oktober 2003, 2003061 I, Boomkamp 33c, 35 en 35a in Rijssen, slopen pand; 6 oktober 2003, 20030659, Oude Stationsweg 3 in Holten, slopen berging; 9 oktober 2003, 20030638, Vianenweg 150 in Holten, gedeeltelijk slopen pand; 9 oktober 2003, 20030657, Arend Baanstraat 39 in Rijssen, slopen dakconstructie woning. Meer informatie Tegen een vergunning kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het college van bur gemeester en wethouders van Rijssen-Holten. Als u bezwaar maakt kunt u de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Almelo, Postbus 323, 7600 AH Almelo, vragen om een voorlopige voorziening. Daaraan zijn kosten verbonden. Voor uitgebreide informatie over de bezwaarmogelijkheden kunt u contact opne men met de baliemedewerkers van de sector Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen aan de Elsenerstraat 20, telefoonnummer 85 48 74. Verleende vergunningen kunt u inzien bij de balie van de sector Ruimte, in de gemeentewinkel Rijssen. De plannen voor Holten kunt u inzien bij de publieksbalie Holten. Ingekomen aanvragen In volgorde ziet u de datum van ontvangst, het nummer, de per ceelsaanduiding met korte toelichting. Ingekomen aanvragen voor een inritvergunning 2 oktober 2003, 20030761, Dokter P Oosthoekstraat 16 in Rijssen, aanleggen van 3 meter brede inrit; 3 oktober 2003, 20030765, Molenbelterweg 34 in Holten, aan leggen van 3 meter brede inrit; 6 oktober 2003 20030760 Vennekesgaarden 50 in Rijssen, aan leggen van 4 meter brede inrit; 7 oktober 2003, 20030764, Graaf Ottostraat 86 en 88 in Rijssen, aanleggen van 5 meter brede inrit. Ingekomen aanvragen voor een kapvergunning 23 juli 2003, Meer informatie Ingekomen aanvragen kunt u inzien bij de balie van de sector Ruimte, in de gemeentewinkel Rijssen aan de Elsenerstraat 20. De plannen voor Holten kunt u inzien bij de publieksbalie Holten. Voor informatie over een monumentenvergunning en nadere inlichtingen over de bezwaarmogelijkheden kunt u contact opne men met het taakveld RDJ (telefoonnummer 85 47 82). Verleende vergunningen In volgorde ziet u de datum van ontvangst, het nummer, de per ceelsaanduiding met korte toelichting. Verleende inritvergunning 8 oktober 2003, 20030585, Het Mulderslag 2 in Rijssen, het aanleggen van een 3 meter brede inrit. Wet milieubeheer Bekendmaking melding 20030762, Meutgeertsweg 9 in Holten, kappen van 5 berken; Bij de balie van de sector Ruimte, in de gemeentewinkel Rijssen, locatie Elsenerstraat 20, ligt voor een periode van vier weken (tot 3 oktober 2003, 20030755, Borkeldsweg 10 in Holten, kappen van I0 sparren; 6 oktober 2003, 20030758, Keizersweg 20 in Holten, kappen van I amberboom; 6 oktober 2003, 20030759, Oranjestraat 5 t/m 123 in Rijssen, kappen van 2 lijsterbessen; 6 oktober 2003, 20030756, Vianenweg 60 in Holten, kappen van 10 grove dennen, 2 sparren, I eik en en I vogelkers; 6 oktober 2003 20030757, Vianenweg 70 in Holten, kappen van 9 grove dennen. 7 oktober 2003 verkopen kerstkaarten in de periode van I I oktober tot en met 20 december 2003 in de gemeente Rijssen-Holten. Tegen bovengenoemde, verleende vergunning, ontheffing of ver klaring van geen bezwaar kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Rijssen-Holten. Meer informatie Tegen een vergunning kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het college van bur gemeester en wethouders van Rijssen-Holten. Als u bezwaar maakt kunt u de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Almelo, Postbus 323, 7600 AH Almelo, vragen om een voorlopige voorziening. Daaraan zijn kosten verbonden. Voor uitgebreide informatie over de bezwaarmogelijkheden kunt u contact opne men met de balie van de sector Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen aan de Elsenerstraat 20, telefoonnummer 854874. Verleende vergunningen kunt u bij de balie van de sector Ruimte, in de gemeentewinkel Rijssen. De plannen voor Holten kunt u inzien bij de publieksbalie Holten. Meer informatie Tegen een vergunning kunnen belanghebbenden binnen zes weken na <ie dag van verzending bezwaar indienen bij het college van bur gemeester en wethouders van Rijssen-Holten.Als u bezwaar maakt kunt u de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Almelo, Postbus 323, 7600 AH Almelo, vragen om een voorlopige voorzie ning. Daaraan zijn kosten verbonden. Voor uitgebreide informatie over de bezwaarmogelijkheden kunt u contact opnemen met de balie van de sector Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen aan de Elsenerstraat 20, telefoonnummer 854874. Verleende vergunningen kunt inzien bij de balie van de sector Ruimte, in de gemeentewinkel Rijssen. De plannen voor Holten kunt u inzien bij de publieksbalie Holten. en met donderdag 13 november 2003) ter inzage de volgende ingekomen melding: - op grond van het Besluit opslag- en transportbedrijven milieu beheer van transportbedrijf Meilink v.o.f., op het perceel aan de Vijfhuizenweg 4 in Holten. De plannen voor Holten kunt u inzien bij de publieksbalie Holten. APV/Drank- en Horecawet/Wet op de Kansspelen Ingekomen aanvragen APV In volgorde ziet u de datum van ontvangst en de omschrijving van de aanvraag. 3 oktober 2003 plaatsen kerstboom door buurtvereniging De Oranjenaabers op de rotonde aan de Oranjestraat van half december tot half januari 2004 in Holten; 6 oktober 2003 het houden van een Big Foot Stuntmen Show op 9 en 10 oktober 2004 in de gemeente Rijssen-Holten; 8 oktober 2003 het innemen van een standplaats door firma Tran op de woensdagen en vrijdagen in 2004 in Rijssen. Meer informatie Deze aanvragen kunt u inzien bij de balie van de sector Ruimte, in de gemeentewinkel Rijssen, locatie Elsenerstraat 20. Verleende vergunningen/ontheffingen APV/Drank- en HorecawetlWet op de Kansspelen In volgorde ziet u de datum van verzending en de omschrijving van de vergunning. 7 oktober 2003 houden compostactie door zwemvereniging De Mors van maandag 23 tot en met zaterdag 28 februari 2004 in de gemeente Rijssen-Holten; 7 oktober 2003 houden kortingskaartenactie door gospelkoor Rejoice van maandag 20 tot en met zaterdag 25 oktober 2003 in Holten; 7 oktober 2003 ontsteken paasvuur op maandag 12 april 2004 aan de Geskesdijk in Rijssen; 7 oktober 2003 verkopen koeken door Blauw Wit'66 van vrijdag 24 tot en met maandag 27 oktober 2003 in Holten; Informatie indienen aanvraag APV Wilt u een feest of een evenement organiseren? Wij adviseren u om uw aanvraag acht weken van tevoren in te dienen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Rijssen-Holten, post bus 244,7460 AE in Rijssen. U kunt uw aanvraag ook inleveren bij de balie van de sector Ruimte, in de gemeentewinkel Rijssen.Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van onze gemeentewinkel onder doorkiesnummer 85 48 71. Blauw Wit 4 - SVZW 5 SVZW was van begin af aan de sterkere van de twee. Passes kwamen beter aan en ook was het team i technisch vaardiger. Blauw Wit liet echter goed voetbal zien en werkte hard om de punten in Holten te houden of in ieder geval de punten te verdelen. Het mocht echter niet zo zijn, want in de rust stond SVZW met 2-0 voor. In de tweede helft bleef Blauw Wit redelijk goed voetballen. Hoogtepunt van deze j helft was de gestopte penalty door keeper Arno. Uit eindelijk scoorde SVZW nog twee keer; een in het doel van Blauw Wit en een in eigen doel. Eindstand: 1-3. Blauw Wit Al - Rhoda Raalte A2 Blauw Wit en Rhoda begonnen allebei zeer sterk aan deze wedstrijd, wat gelijk een goede kans ople verde voor Harald Beldman. Deze schoot echter naast. Beide ploegen kregen nu nog een aantal goe de kansen, maar de verdediging van beide ploegen was zeer sterk. Na rust waren beide teams sterker geworden en er ontstonden kansen voor beiden. Door goed spel kwam Rhoda echter op voorsprong. De 1 -1 hing in de lucht en werd uiteindelijk ook ges coord door Harald Beldman. Beide ploegen probeer- den nog op voorsprong te komen, maar een gelijk spel was waarschijnlijk de meest terechte uitslag. Eindstand: 1-1. Dalfsen Dl - Blauw Wit D2 Na vier gemakkelijk gewonnen wedstrijden was verwacht dat het tegen het fysieke Dalfsen een stuk I moeilijker zou worden. Echter, tegen het D2 van dit moment valt zeer moeilijk te voetballen. Door- dat alle veertien jongens voor elkaar willen vechten en er vrijwel constant door iedereen wordt samen- gespeeld is er nog geen tegenstander geweest die het D2 moeilijk heeft kunnen maken. Ook zaterdag j ging de bal weer zeer vlot rond en werd de ene na de andere kans gecreëerd. Ondanks de vele, vele kansen wisten Paul (driemaal), Timo (tweemaal), Gijs (eenmaal). Patrick (eenmaal). Kevin (een maal) Glenn (éénmaal) en een verdediger van Dalf sen er toch tien in te schieten/ koppen. Dat achterin weer 'de nul' werd gehouden lag voornamelijk aan i zeer sterk verdedigend werk van Marnique. Eind stand: 0-10. Blauw Wit Dl - Rhoda D4 Blauw Wit was van meet af aan de sterkere ploeg, j Het overwicht werd echter slecht uitgespeeld. Pas na twintig minuten werd de openingstreffer gemaakt via dc goedspelende Manouk. In de tweede helft kwam Blauw Wit beter in het spel. Met Jan Willem op de centrale plek op het middenveld werden erg goede kansen gecreëerd. Casper bediende twee keer een medespeler en schoot het laatste doelpunt er zelf in. In de achterhoede werd goed gespeeld en werd er niets weggegeven. Eindstand: 4-0. Blauw Wit El - Overwetering E2 Met drie versterkingen (Edwin, Michel en Robin) werd 'aan deze wedstrijd tegen Overwetering begon nen. De wedstrijd ging gelijk op, hoewel Overwete ring iets gelukkiger was in de afronding. De rust stand was 1-3. Het doelpunt aan Blauw Wit zijde werd gemaakt door Robin. In de tw eede helft streed Blauw Wit voor haar punten. Na het doelpunt van Michel leek een punt er in te zitten, maar in de 41ste minuut scoorde Overwetering opnieuw. Eindstand: 2-4. Blauw Wit F3 - De Zweef F7 Blauw Wit ontmoette zaterdag de tegenstander waar de competitie mee begon. De Zweef F7. Het was duidelijk te zien dat dc trainingen hun vruchten af wierpen. Ondanks dat Blauw Wit dus goed speelde, wist de tegenstander uit drie venijnige counters te scoren. Eindstand: 0-3. Blauw Wit E3 - Lemelerveld E3 Blauw Wit was al voorbereid op een sterk Lemeler veld. Dat bleek meteen al in het begin van de wed strijd. waarin de zes Lcmelerveldcrs reeds vroeg voorkwamen. Blauw Wit werkte voor wat het waard was en keeper Rutger had voor rust al menige red ding op zijn naam staan. Achterin namen Rene en C'indy de taak van Tamar Floor, die er niet bij was, erg goed waar. Ook na rust werd het keeperswerk goed gedaan door Bram. Door een strafschop wist Robin de Blauw-Witters van de nul af te halen. Eindstand: 1-11. Overwetering E5 - Blauw Wit E4 Sinds vorige week is de chemie terug in dit team. Leon had het even moeilijk in de eerste helft, dank zij een stukgelopen blaar, maar hij ging door tot het eind. Hij liet niets zien van zijn pijn. Boudewijn opende de score en zo ging Blauw Wit de rust in met een 0-1 -voorsprong. Ook tijdens de tweede helft stond Blauw Wit zijn mannetje. Lcon stond op doel en deed het daar verrassend goed. De verdediging die speelde als een blok beton bestond uit Thijs en Martin. Boudewijn. Steven en Youri gingen in de aanval en wisten elkaar keer op keer te vinden in een mooi samenspel. Alle drie kregen scoringskansen en benutten deze ook. Ook Jorick was goed aan het werk op het middenveld en zag zijn kans schoon om uit te breken. Helaas werd hij deze keer gestopt door de keeper van de tegenpartij. Schitterend spel cn een mooie overwinning. Eindstand: 1-4. Dalfsen F4- Blauw Wit F2 Na de eerste nederlaag van het seizoen van vorige week begon Blauw Wit de wedstrijd volop in de aanval. Maar Dalfsen bood in het begin sterk tegen stand. Toch duurde het niet lang voor de eerste treffer in het net lag. Daarna scoorde Blauw Wit vrij gemakkelijk nog een paar keer. Het verzet van Dalf sen was gebroken en het werd voor F2 een gemak kelijke wedstrijd. Waar je eigenlijk niet meer over een wedstHjd kon spreken. Blauw Wit vond in totaal dertien keer het net, waarbij de Blauw-Witters niet eens tot het uiterste hoefden te gaan. Prima resul taat! Eindstand 0-13. Blauw Wit E2 - Wesepe El Blauw Wit moest aantreden tegen koploper Wese pe waarvan de vorige keer met 10-1 werd verloren. Blauw Wit liet vanaf het begin zien het deze keer niet zo ver te willen laten komen en begon zeer fa natiek. Fel jagend op elke bal en met zeer veel in zet spelend, knokte Blauw Wit zich in de wedstrijd. Zo was het een boeiende wedstrijd om te zien, die in hoog tempo op en neer ging. Lang bleef het 0-0. Net voor rust was het de sterk spelende* Jordi die nog kort bij de 1-0 was maar zijn inzet ging net naast. Rust 0-0. Ook de tweede helft speelde Blauw wit weer erg sterk. Joey had enkele goede reddin gen maar had pech toen na 10 minuten toch de 0-1 binnenrolde. Blauw Wit ging hierna op jacht naar de gelijkmaker en Niels was er dichtbij. Wesepe liep hierna nog uit naar 0-3. Het hele team verdient een compliment voor dc geweldige inzet, en gaat als het zo door gaat zeker nog wedstrijden winnen. Eindstand 0-3. Blauw Wit '66 Cl-Nieuw-Heeten Cl Vanaf de aftrap ging Blauw Wit Cl volop in de aanval. Dit leidde tot ccn paar goede kansen maar nog geen doelpunten. Nieuw-Hceten stelde hier niet veel tegenover. Enkele uitbraken werden door de Blauw Wit defensie goed verwerkt. Na 25 minu ten was het dan toch eindelijk raak. Door goed combinatie voetbal kon Marten, die deze wedstrijd als spits begon, de 1-0 scoren. Cl bleef na deze treffer de druk opvoeren en nog geen twee minuten later was het opnieuw Marten die de 2-0 in kon tik ken, na een blunder in de defensie van Nieuw Hee- ten. De spelers van Blauw Wit hadden nu echt de smaak te pakken en bleven gewoon door gaan. Na een uitstekende aanval over rechts was het Marten die voor een loepzuivere hattrick kon zorgen door 3-0 te scoren. Na rust bleek dat de thee voor Nieuw-Heeten niet echt veel effect had op hun spel, want het was opnieuw Blauw Wit wat de klok sloeg. Het was Nick die al snel voor de 4-0 zorgde en vv ie anders deze middag was het de man van de wedstrijd Marten Hulleman die de vijfde en de zes de treffer in de touwen joeg. Jurgen tekende voor 7-0, mede door goed voorbereiden van Noel. On danks een schot op de paal van Leon en een knal op de lat van Gijs werd dc voorsprong niet vergroot. Het was uiteindelijk Derren die door een juweel van een doelpunt de eindstand op 8-0 bepaalde. Door de inzet van het hele team werd dit resultaat behaald. Eindstand 8-0 Blauw Wit Cl speelt volgende beker ronde Door poulcwinnaar te worden in de voorronde speelt Blauw W7it Cl aanstaande zaterdag opnieuw een be kerwedstrijd. Nu in het play-off systeem. Tegenstan der is dit keer Albatros uit Apeldoorn. De wedstrijd op sportpark 't Vletgoor begint om 12.00 uur. DES BI-Blauw Wit BI Tegen koploper DES heeft Blauw Wit BI een goede wedstrijd gespeeld. De Blauw-Witten moesten aan treden zonder de langdurig geblesseerde Wouter Jansen maar namen niettemin na zes minuten bru taalweg de leiding (0-1De gastheren creëerden wel een overwicht maar nauwelijks kansen. Het duurde tot de 28e minuut alvorens DES op gelijke hoogte kwam (1-1). Vlak voor de pauze kreeg Blauw Wit een geweldige kans. maar deze werd niet benut. Ook na de thee was de eerste kans wederom voor de bezoekers, maar. opnieuw werd er niet ges coord. Daarna toonde DES aan waarom ze bovenin meedraaien. Nagenoeg uit het niets scoorden ze tweemaal (3-1Nog was Blauw Wit niet geslagen en na de 3-2 was de strijd weer open. Toen DES uit een corner 4-2 binnenkopte, was de winst binnen. Dat Blauw Wit in de slotminuut nog de 4-3 liet aan tekenen was alleen voor de statistiek. Ondanks de nederlaag geeft het vertoonde spel goede hoop voor dc komende wedstrijden. Eindstand 3-2. Harfsen 2 - Blauw Wit 2 Blauw Wit was de eerste helft de betere maar de doelpunten w ilden niet snel vallen. Na een half uur in een periode dat Harfsen juist een paar kansjes kreeg was er een snelle uitbraak over rechts waar Jo- han B.osschers de bal scherp voor gaf en Jurgen kon afmaken voor de 0-1. Meer wist Blauw Wit ondanks een aantal goede kansen niet te scoren. Vlak voor rust was er een enorme kans voor Harfsen na chao tisch uitverdedigen. Eerst ging de bal via de keeper op de lat en in tweede instantie werd er hoog over geschoten. De tweede helft begon Blauw Wit moei zaam maar kwam langzaam weer in het spel. Na twintig minuten kreeg het een vrije trap die door Gijs hard en laag werd ingeschoten. De keeper moest deze bal loslaten waarna Jacco er als de kip pen bij was om de 0-2 binnen te schieten. Harfsen probeerde via veel strijd en werklust terug te komen. Blauw Wit zette hier evenveel werklust tegenover. Blauw Wit moest alle zeilen bijzetten maar deed dit goed waardoor Harfsen geen grote kansen kreeg. Eindstand 0-2. Blauw Wit 3 - Stroe 5 Blauw Wit begon sterk tegen het hoger geklasseerde Stroe. Blauw Wit scoorde ook via een penalty van Marcel van Engbrink nadat Werner onderuit werd gehaald. In deze fase had Blauw Wit door moeten drukken maar deed dat niet en liet Stroe weer ko men. Blauw Wit leek ook nog een moeilijke tweede helft aan te moeten gaan aangezien het met tien man kw am te staan na een rode kaart van Werner vlak v oor rust. Ruststand 1-0. Na de rust pakte Blauw Wit het goede spel van het eerste gedeelte van de eerste helft op en bleef het gevaarlijker dan de te genstander. Dit resulteerde in een wonderschoon doelpunt van Arjen Stam. Omdat Blauw Wit voorin erg gevaarlijk bleef durfde Stroe geen man door te schuiven ondanks dat er een aanvaller minder was bij Blauw* Wit. En dus kon Stroe de man meer situ atie niet uitspelen en bleef Blauw Wit voorin on danks de minderheid gevaarlijk. Dit resulteerde in een penalty die door Marcel gemist werd. Later maakte hij zijn fout goed door uit een hoekschop van Arjen de 3-0 binnen te koppen. Blauw Wit kon terugkijken op een hele degelijke wedstrijd. Eind stand 3-0. Vierhouten'82-4- Blauw Wit 5 Het vijfde moest uit tegen medekoploper Vierhou ten. In het begin konden we nog goed partij geven en kregen we zelfs nog mogelijkheden (Martin). Maar uiteindelijk brak de voortdurende druk op ons doel ons toch op. Ruststand 3-0, Met een vernieuwde achterhoede en wat omzettingen elders begonnen we aan de tweede helft. Maar behoudtns een snoeihard schot van Joop op de paal leidde het niet tot een be ter resultaat. Integendeel. De tegenstanders bleven druk uitoefenen en konden zo nog twee keer tot sco ren komen. Eindstand 5-0.

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 7