Levensmiddelen voor mensen met laag inkomen m 'Bezuinigen op boeken weiger ik' Expositie over dagelijks leven in Burkina Faso en Ghana Medische Diensten KerkDiensten WeerWeekoverzicht Agenda Oude kleding voor SPGH Munitie WOU opgeruimd uit schuilkelder in tuin Discobus naar Witkamp Laren Herfstwandeling op Holterberg Wijkavond matig bezocht, wel goed voor herhaling C7 Holtens Nieuwsblad ZA 2 DONDERDAG 16 OKTOBER 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD Holten - De Cliëntenraad Rijs- Sen-Holten roept mensen met een minimum inkomen op zich aan te melden voor een levens middelenpakket, dat rond de Kerstdagen gebracht wordt. „Het gaat om mensen met een uitkering, onder andere om AOW'ers met een klein pen sioentje tot 115 procent van de bijstandsnorm, die niet teveel eigen vermogen hebben. Maar ook anderen met een uitkering of inkomen tot dat bedrag kun nen zo'n pakket krijgen", ver tellen Helma van Vliet en An neke Westera, leden van de Cliëntenraad. De nettobedra gen zijn als volgt: bijstand snorm alleenstaande 797,75 x 1,15 916,72 euro; bijstand- Arts Maatschap Huisartsen Holten. Keizersweg 32, telefoon 0548- 363553. Spreekuur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp buiten kantooruren (17.00 - 08.00 uur) en tijdens weekenden en feestdagen bellen met Centrale Huisartsenpost Salland, tele foon 0570-501777. Zie ook website: www.huisartsenholten.nl. Apotheek: Vrijheidslaan 7, telefoon 361111. Geopend op werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 12.00 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. J. Webbink, telefoon 0548-514140. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Dorpsstraat 24C, telefoon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 - 13.00 uur. Daarbuiten na telefonische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tele foon 362835, b.g.g. 06-53372156. Hervormde Kerk Zondag 19 oktober: 9.30 uur, ds. A.J. Leerink, Buitenpost, neven diensten. 19.00 uur, ds. Mcls, friezenveen. Eerste collecte: diaco nie: tweede collecte: orgelfonds. Okkenbroek, 10.00 uur: ds. J.C.A. Kruithof-Looije (Heilig Avondmaal). Collecte: diaconie en kerkvoogdij. Gereformeerde kerk Zondag 19 oktober: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder, Philadelphiadienst. 19.00 uur, ds. J.A.J. Estié, Zwartsluis. Eerste collecte: kerk, twee de collecte: Philadelphia ('s avonds diaconie). Interkerkelijke wijdingsdienst Diessenplas Woensdag 22 oktober 19.00 uur, ds. Gij sen. Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HMV-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk Holten, zondag 19 oktober: 9.30 uur, gezinsviering. Voorganger pastor B. Wolters, jongerhkoor Jokoenda, Enter. Nieuw-Heeten, zaterdag 18 oktober: 19.00 uur gezinsviering, past. B. Wolters, kinderkoor; zondag 19 oktober: 09.00 uur com munieviering, werkgroep liturgie, herenkoor. Maandag Vorige week in de avond van zondag was het onbewolkt. Begin van de nacht raakte het bewolkt; er viel een buitje. Verder in de nacht droog. In de morgen was het somber en grijs, ook stond er een stevige zuidwesten wind. Wat later trok een regengebied over. Met de neerslag viel het nog mee. Achter het regengebied kregen we met enkele buien te maken. De zon liet zich maar even zien. Holten en Espelo kregen beiden 3.0 mm. Dinsdag In de nacht kregen we te maken met regelmatig regenbuien, af gewisseld door opklaringen. De temperatuur daalde naar 7.3 graden. Ook in de morgen vielen talrijke buien. Later tijdelijk opklaringen en geregeld zon. 's Middags hielden we het ook niet droog, er vielen van tijd tot tijd buien, afgewisseld door wat opklaringen en zon. Over het etmaal viel er maarliefst in Holten 22.2 mm, Espelo 19.8 mm. Temperatuur 10.9 graden. Woensdag De avond van dinsdag verliep niet droog, er viel nog een enke le regenbui. De nacht was droog en rustig, er waren opklaringen afgewisseld door bewolking. Begin van de morgen nog een bui, daarna opklaringen en een wazige zon door de hoge sluierbe- wolking. Later weer toenemende bewolking op nadering van een storing, gevolgd door perioden met regen en motregen. Op nieuw weer regen van betekenis, Holten 12.4 mm en Espelo 9.0 Donderdag In de loop van de avond van woensdag klaarde het klink op. De nacht werd afgewisseld door opklaringen en wolkenvelden, er viel geen neerslag. Eerste hel ft van de morgen nog aardig weer met geregeld zon en wolkenvelden. Daarna toenemende dikke re bewolking, later weer lichte regen/ motregen. Dit had te ma ken met een warmtefront dat passeerde. Het werd nog 13.7 gra den. Vrijdag De nacht zag er bewolkt uit, we konden de volle maan dus niet zien. Door de bewolking bleef het zacht met 12.7 graden, 's Morgens veel bewolking afgewisseld door motregen. De zon kregen we niet te zien. De middag deed het beter, we hadden geregeld zon, afgewisseld door stapelwolken. Het bleef zo goed als droog. Het werd aangenaam met 17.3 graden als maximum. Zaterdag Een groot deel van de nacht was het helder zodat de maan goed was te zien. De temperatuur daalde maar 8.2 graden. Begin van de morgen dreven er veel wolkenvelden over. Een deel van de morgen nog opklaringen en zon, daarna bewolking. In de hele middag viel het met de zon tegen flink tegen. Het bleef zo goed als droog. Het werd ondanks de bewolking nog 14.0 graden. Zondag De avond van zaterdag klaarde het flink op, ook de nacht was helder. De temperatuur ging flink onderuit, in de weerhut kwam het tot 2.8 graden. Aan de grond kwam zelfs grondvorst voor; de eerste van het nieuwe seizoen. De dag begon met zon, dit hielden we de hele morgen. Ook de middag zag er goed uit. Meteo Holten, Freddie Paalman snorm alleenstaande ouder 1.025,68 x 1,15 1.179,53 eu ro en de bijstandsnorm echt paar 1.139,64 x 1,15 1.310,59 euro. De Cliëntenraad denkt dat veel mensen die een laag inkomen hebben, niet op de hoogte zijn van deze mogelijkheid. Voor die mensen is er een extra spreekuur van de Cliëntenraad op de woensdagmiddagen 5 en 19 november, van 13.30 tot 17.00 uur in de Gemeentewin kel aan de Elsenerstraat te Rijs- sen en de Publieksbalie in het gemeentehuis van Holten. Er is gekozen voor de woensdagmid dag zodat ook ouderen, die vaak minder mobiel zijn, kun nen "komen. Lees verder op pagina 9 Burgemeester van de Borchstraat - Pim Waijenberg en Tamara Gjaltema ontdekten begin september op een Duitse schuilkelder in him tuin. Pim was een vijver aan het graven, maar hij stuitte op een stuk metaal. Daaronder lag veel munitie uit de Tweede Wereldoorlog. Deze week wordt de tuin door een gespecialiseerd bedrijf onderzocht en de gevonden munitie weggehaald. (Foto: Rinus Vrijdag) (Vervolg van voorpagina) „Bezuinigen op de boekencol lectie weiger ik als bibliotheca ris. De laatste jaren heeft men er al herhaaldelijk op bezuinigd. De collectie in Rijssen is voor een groot deel vuil en vies", gaf Karen Pennewaard, sinds 1 sep tember directeur van de biblio theek Rijssen-Holten, tijdens de inspraakronde te kennen. Burgemeester en wethouders stelden voor om 50.000 euro per jaar te bezuinigen op het biblio theekwerk in de gemeente en de bibliotheek is daar op z'n zachtst gezegd niet blij mee. „Als we in Rijssen een volwaardige biblio theekvoorziening neerzetten, die klaar is voor de toekomst met voldoende personeel en een goe de collectie, zal ik de vestiging in Holten moeten sluiten", gaf Pennewaard aan. De vestiging in Rijssen, met een bezoekersaan tal van tussen de 150.000 en 200.000 per jaar, heeft nu al on voldoende personeel om de uit leen en inname fatsoenlijk te la ten draaien. Pennewaard gaf aan dat er diensten gedraaid worden met alleen vrijwilligers. „Een andere bezuinigingsmaatregel zou kunnen zijn dat we de con tacten met het onderwijs moeten beëindigen, geen klassenbezoe- ken meer en niet meer klassikaal lenen. Of een deel van het perso neel ontslaan, maar het gevolg daarvan is dat we het aantal ope ningsuren verder moeten inper ken." Wat Pennewaard betrof kon de contributie voor volwas senen wel omhoog, maar dan in een aantal stappen. „Als u spreekt over jeugdcontributie voor 0 - 14-jarigen is Rijssen- Holten voor zover ik weet de enige plaats waar dat ingevoerd wordt." Belangrijker vond Pen newaard de visie van het ge meentebestuur op het biblio theekwerk. Wethouder J. Flim- Gerritsen vond het niet aan de orde dat de bibliotheek in één van de kernen gesloten zou wor den. „We hebben wel gekeken naar efficiency. De bibliotheek kan aangeven waar ze kan be zuinigen of minder dienstverle ning aan kan bieden", stelde de wethouder. CDA-fractievoorzit- ter H. Dul gaf aan dat de raad aan moest geven wat er van de bibliotheek verwacht werd. Dat was ook de mening van VVD- fractievoorzitter J. Kevelam: „De raad stelt niet alleen het fi nanciële kader, maar ook het doelstellingskader. Wat willen we met de bibliotheek." SGP- woordvoerder J. Slootweg vond dat de bibliotheek onevenredig getroffen werd door het bezuini gingsmes. De wethouder sluit binnenkort een budgetcontract af met de bi bliotheek en de raad wil eerst de inhoud van dat budgetcontract afwachten en in de commissie bespreken. Holten - Wie naar discotheek Witkamp in Laren wil, kan nu ook de bus pakken. Zaterdags avonds rijdt er vanaf dit week end namelijk een bus vanuit Holten richting Dijkerhoek en Bathmen naar Witkamp. De bus vertrekt om 22.30 uur vanaf Café 't Klavier naar het Bonte Paard in Dijkerhoek. Daar vertrekt de bus om 22.35 uur richting Bathmen om daar vanaf de Brink om 22.45 uur weg te rijden naar eindpunt Witkamp. De bus rijdt rond 3.00 uur weer terug om bezoekers veilig thuis te brengen. Een retourtje kost 5 euro per persoon. Holten - In het gemeentehuis Hol ten wordt van 10 oktober tot en met 26 november een foto-expo sitie gehouden. Deze is van maandag tot en met vrijdag 9.00 tot 12.15 uur en donderdag tevens van 13.30 tot 17.00 uur en 18.00 tot 19.30 uur te bezichtigen. In december 2002 en januari 2003 hebben de Holtenaren Jan en Elly Hut en Hans en Anneke Wissink op eigen gelegenheid een reis ge maakt door Burkina Faso en Gha na. Dit was niet hun eerste bezoek aan West-Afrika. Eerder werden Gambia (tweemaal), Senegal, Mali en ook Burkina Faso al be zocht. Een dergelijke reis op eigen gele genheid maken, betekent: je reis grondig voorbereiden. Want je moet immers alles zelf regelen: de vliegtickets, de reisroute, de overnachtingen en het vervoer. De vlucht werd gemaakt met Ghana Airways; die bracht hen van Dusseldorf via Rome naar Accra, de hoofdstad van Ghana en de volgende dag naar Ouag adougou, de hoofdstad van Burki na Faso. Daar begon de reis over de weg. Wat het vervoer betreft, werd gekozen voor de meest luxe optie, namelijk een auto met chauffeur/ gids. Hoewel, luxe? In veel gevallen gaat het om auto's die in Europa zijn afgedankt en waarvan je alleen maar kunt zeg gen: het rijdt. Niet zelden kom je auto's tegen waar de NL- of D-sti- cker nog op zit. Voor de reis over de weg van Ou agadougou naar Accra hadden de Holtenaren drie weken de tijd. Gekozen werd voor de westelijke route, langs Ivoorkust. Weliswaar was het in dat land op dat moment erg onrustig, maar daarvan was aan de Ghanese kant van de grens niets te merken. Ook was dat kwalitatief niet de beste route, maar dat was een bewuste keuze. Een van de foto's die zijn gemaakt in Burkina Faso en Ghana. Het was de bedoeling om diep in het binnenland van Ghana te ko men en dat is gelukt. Een dergelij ke reis is dus geen traditionele toeristische trip. Maar het grote voordeel van een zelf samenge stelde route is dat je op plaatsen komt waar zelden of nooit toeris ten komen. Het reisdoel was dan ook de ontmoeting met de lokale bevolking in hun woonomgeving en tijdens hun dagelijkse bezighe den. Er werden veel kleine dorp jes van verschillende bevolkings groepen bezocht. De fotografie was een middel om met de bevol king in contact te komen, ook al waren dit helaas vaak vluchtige contacten. Ook werden bezoeken gebracht aan enkele kleine dorps schooltjes, waarvoor balpennen uit Nederland waren meegeno men. En samen met een in Ghana werkende Nederlandse verpleeg- Door de Vereniging Paardrijden Gehandicapten Oost (VPGO) wordt in de periode van 22 tot en met 24 oktober in Holten ge bruikte kleding ingezameld, ten behoeve van het paardrijden voor gehandicapten. Hiervoor zullen huis aan huis speciale zakken worden uitgedeeld. De Stichting Paardrijden Gehan dicapten Holten e.o. heeft er ge weldig veel belang bij dat er veel gebruikte kleding, huishou delijk textiel en gebruikte schoe nen worden ingezameld. De opbrengst van de inzameling van gebruikte kleding wordt na melijk verdeeld onder de Stich tingen Paardrijden Gehandicap ten in Oost-Nederland, waaron der ook de Stichting in Holten. Door de opbrengst van deze kle- dinginzameling is het financieel mogelijk dat zo'n dertig ruiters en amazones bij de Stichting kunnen paardrijden. kundige werd in het grensgebied van Ghana met Ivoorkust een aantal kliniekjes bezocht. Zoals gezegd, het hoofddoel was de ontmoeting met de lokale be volking. En dat is toch steeds weer,een belevenis. Het enthou siasme en de vriendelijkheid van de bevolking is hartverwarmend. Fotograferen was meestal geen. probleem. Vooral vrouwen en kinderen laten zich graag fotogra feren. Het enige lastige is dat ze vaak gaan poseren als je een foto wilt maken, terwijl dat nou net niet de bedoeling is. Behalve de balpennen voor de schooltjes had den de Holtenaren voor de vrou wen zogenaamde hotelzeepjes (gratis beschikbaar gesteld door AC-Hotel Holten) bij zich en voor de allerkleinsten snoep en ballonnen. Dus, de komst van de Holtenaren was vaak ook voor de bevolking een feest. Soms werd er letterlijk een vreugdedansje ge maakt. De landen die werden bezocht be horen tot de armste van de we reld. De gemiddelde levensver wachting ligt beneden de 50 jaar en het gemiddelde daginkomen bedraagt in Noord-Ghana een eu ro. De voornaamste dagtaak is: overleven! De Holtenaren hebben veel armoede gezien. Maar ook veel nieuw aangelegde water pompen. En wanneer je water hebt, kun je overleven. Je kunt je groentetuintje besproeien en je vee te drinken geven. Als je dergelijke landen bezoekt en die omstandigheden tegen komt, in scholen, in klinieken en in de dorpjes, dan vraag je je af: waar maken we ons in Nederland soms druk om. Er werden vele honderden foto's gemaakt. Daar van is op deze expositie een klei ne selectie te zien. Zoals uit het voorgaande duidelijk zal zijn ge worden, zijn het vooral foto's van mensen, in hun eigen leefomge ving. Inlichtingen: Jan Hut tele foon 0548 363141 of Hans Wis sink telefoon 0548 363028; e- mail: hanswissink@hetnet.nl Holten - In de herfstmaand ok tober houdt de Vrienden van het Hoolterpad op zondag 19 oktober een nieuwe wandeling over onbekende voetpaden. Onverharde paden zijn aan trekkelijk voor wandelaars, en met hun houtwallen, dieren en bomen zijn ze belangrijk voor de natuur. Ook zijn voetpaden de voetsporen van voorouders en vertellen ze de geschiedenis van het landschap. De Vrien den van het Hoolterpad voelen zich zeer nauw betrokken bij het behoud van deze oude pa den. Zo is na een jarenlange in zet het eeuwenoude Schepers pad naar de Holterberg weer toegankelijk voor wandelaars. Dc voetpaden verdienen die aandacht, want overal dreigen ze te verdwijnen. De wandelingen, die over de mooiste plekjes en de meest verborgen paadjes van de Hol terberg gaan, zijn 13 en 19 ki lometer lang. Het is een bosrijke heuvelige route naar.de heidevelden met schitterende vergezichten. De wandelingen op zondag 19 oktober beginnen vanaf Cam ping De Holterberg, Reebok- kenweg 8, in Holten. Starten is mogelijk tussen 09.00 uur en 14.00 uur. Deelname kost twee euro. Voor dat bedrag krijgen de mensen een consumptie en een routebeschrijving. Holten - De gemeente hield vorige woensdagavond in het Holtense gemeentehuis de eerste wijkavond voor de kern Holten. Daarvoor zijn al wel wijkavonden gehouden in Dijkerhoek en Rijssen. Holte naren blijken er nog niet echt warm voor te lopen. Hierdoor Loco-burgemeester Ligtenberg gaf aan dat er deze keer voor een nieuwe stijl was gekozen. Na een welkomstwoord in de oude raad zaal, konden de aanwezigen in de hal gaan 'shoppen'. Er waren standjes neergezet over de belang rijkste onderwerpen, zoals ver keer, ontwikkelingen in de Kol jongerenhuisvesting en diversen. De verantwoordelijke wethouders Expositie Sophia de Vries en Yvonne Lubberhuizen. Medisch Centrum, dinsdag 9 september 2003 - zaterdag 31 januari 2004 Expositie Kleur in Vogelvlucht Anam Cara. Galerie A nam Cara, Fazantenweg 1, vrijdag 12 sep tember 2003 - zaterdag 8 novem ber 2003 Foto-expositie Burkina Faso en Ghana, Gemeentehuis Holten, vrijdag 10 oktober 2003 - woens dag 26 november 2003 Expositie Jan Bot, Natuurdiora- ma, zaterdag 11 oktober 2003 - zondag 26 oktober 2003 Expositie dierenportretten, Boschkamp, maandag 13 oktober 2003 - vrijdag 17 oktober 2003 Expo kruiden, wolspinnen, kant klossen, plakboeken, knopen, La renseweg 106, maandag 13 okto ber 2003 - vrijdag 24 oktober 2003 Bijeenkomst Anbo en Pcob, Boschkamp, donderdag 16 okto ber 2003, 14:00 Bijeenkomst NBvP Holten, Vos man, donderdag 16 oktober 2003, 20:00 Film Samsara, Boschkamp, don derdag 16 oktober 2003, 20:15 Koffieochtend met gedichten in dialect. Boschkamp, vrijdag 17 oktober 2003,9:30 Kabouter Plop, Kinderboerderij Dondertman. zaterdag 18 oktober 2003 Totale leegverkoop HMV- winkel, Oude Deventerweg 7 en Jeurlinksweg, zaterdag 18 okto ber 2003, 9:00 - 16:00 Herfstwandeling Holterberg, Camping De Holterberg, zondag 19 oktober 2003, 9:00- 14:00 Gesloten Holtens Dartkampioen schap, Café 't Klavier, zondag 19 oktober 2003, 14:00 Gezamenlijke oefening EHBO en brandweer, maandag 20 oktober 2003 Bijeenkomst NBvP Espelo, Espe lo, maandag 20 oktober 2003 Lezing over Dietrich Bonhoeffer Irene, dinsdag 21 oktober 2003. 20:00 Kledinginzameling SPGH. Hol ten, woensdag 22 oktober 2003 - vrijdag 24 oktober 2003 Bijeenkomst NBvP Dijkerhoek. Bonte Paard, donderdag 23 okto ber 2003, 20:00 Najaarsconcert Holtens Gemengd Koor, Dorpskerk, vrijdag 24 ok tober 2003 Diepe Hel Holterbergloop. Toe- ristenweg, zaterdag 25 oktober 2003 Puzzelrit, Beusebergerweg 37, zondag 26 oktober 2003, 14:00 Bijeenkomst Passage, Kandelaar, donderdag 30 oktober 2003, 20:00 Koffieochtend met bingo. Bosch kamp, vrijdag 31 oktober 2003; 9:30 Concert Holtens Mannenkoor, Kandelaar, zaterdag 1 november 2003, 20:00, Toegang: gratis Bijeenkomst Bejaardensociëteit, Kandelaar, dinsdag 4 november 2003, 14:30 Najaarsconcert HMV, Sporthal Mossink, zaterdag 8 november 2003,20:00 Algemene ledenvergadering CV De Fienpreuvers, Café Jansen (Boerbiet), dinsdag 11 november 2003, 20:00 stonden bij de stands om uitleg te geven. Zo kon iedereen zijn eigen onderwerp kiezen en daar vragen over stellen. Daarna werd geza menlijk afgesloten in de oude raadzaal, waar de wethouders een samenvatting gaven van de gestel de vragen en waar bezoekers aan vullingen konden geven. Na af loop kon in de hal gezellig worden nagepraat onder het genot van een hapje en een drankje. 'We hebben vele waardevolle suggesties ge kregen', zegt Ligtenberg terugkij kend. 'Het voordeel van deze wijkavonden is dat bezoekers di rect vragen kunnen stellen aan verantwoordelijke wethouders en dat er contact is met bewoners, waardoor je dichterbij elkaar staat.' Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV. behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Hol lens Nieuwsblad. Stichtings-bestuur. W.H. Beyers, secretaris, Kollingserf 4, 7451 XC Holten, Abonnementen: Kerkhofsweg 18, 7451 BG Holten, telefoon 0548-363803 Klachten bezorging: Tel. 053 - 484 24 46 of055-5389053 Eindredactie: Peter Bulthuis Telefoon: 0548-36 67 99 Fax: 0842-11 67 34 E-mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BG Holten, telefoon 0548-36 38 03, fax 0548-36 64 97 Advertenties: Getfertsingel 41, 7513 GA Enschede, telefoon 053-484 24 50 Advertentie-adviseurs: kantoor: al leen op dinsdag tot 12.00 uur telefoon 0548-368295 en fax 0548-366497; andere werkdagen telefoon 0548- 519797 en fax 0548-519798. Otto IJspeert, mobiel 06-51 19 83 42 Henk Schottert, mobiel 06-51 19 83 21 Advertenties kunt u in Holten opge ven bij: Albert van de Maat, Smids belt 7. 7451 BL, telefoon 0548- 361538 tot dinsdag 12.00 uur. of het kantoor aan de Kerkhofsweg 18. Directie: J.V.Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw, G. Arendsen-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Op al onze advertentiecontracten en aanbiedingen daartoe zijn van toepas sing de Algemene Advertentievoorwaar den huis-aan-huiskranten Wegener NV. Een exemplaar van de Algemene Ad vertentievoorwaarden wordt op uw ver zoek kosteloos toegezonden. Wegener Huis-aan-huiskranten BV is een onderdeel van het Wegener-con- cem. De door u aan ons verstrekte ge gevens hebben wij opgenomen in een bestand, dat wordt gebruikt door onze administratie en om u te Gaten) informe ren over voor u relevante diensten en producten van de titels en de werkmaat schappijen van Wegener of door ons zorgvuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk melden bij Wegener Huis-aan-huiskranten BV, t.a.v. de heer A.T. Kooij Hoofd Marketing, postbus 28, 7500 AA Enschede.

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 3