Holten Rijss CKA Eerste verlies voor SV Holten in competitieverband sinds april Resultaten SV Holten Perron Nul tekent sponsorcontracten Rijssen-Holten. Reken daar maar op. Resultaten Blauw Wit Voor betaalbare topkwaliteit Donderdag 9 oktober 2003 HO 9 informatie en inlichtingen: tel 0548-85 48 54 postadres: postbus 244 7460 AE Rijssen bezoekadres: schild I Rijssen smidsbelt 6 Holten ma.- vr. 9.00 - 12.15 uur do. avond 18.00 - 19.30 uur 18 september 2003 19 september 2003 23 september 2003 26 september 2003 26 september 2003 30 september 2003 van maandag 23 februari tot en met 28 februari 20Ó4 in Rijssen; het houden van een kortingskaartenactie door Gospelkoor Rejoice van maandag 20 tot zaterdag 25 oktober 2003 in Holten; het organiseren van Sinterklaas intocht door HHV op zaterdag 22 november 2003 in Holten het verkopen van koeken door Blauw Wit'66 van vrijdag 24 tot en met maandag 27 oktober 2003 in Holten; het ontsteken van een paasvuur op 12 april 2004 aan de Geskesdijk in Rijssen; innemen standplaats door Salland Verzekeringen in 2004 in Rijssen en Holten; verkopen van kerstkaarten van I I oktober tot en met 20 december 2003 in de gemeente Rijssen-Holten. Verleende vergunningen/ontheffingen APV/Drank- en Horecawet/Wet op de Kansspelen In volgorde ziet u de datum van verzending en de omschrijving van de vergunning. Tegen bovengenoemde, verleende vergunning, ontheffing of ver klaring van geen bezwaar kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij de burge meester van Rijssen-Holten. 24 september 2003 24 september 2003 houden van een collecte doorVBOK van maandag 12 april tot en met 17 april 2004 in de gemeente Rijssen-Holten; ontheffing verbod geluidhinder voorVolker Stevin Rail Traffic op 30 november 2003 en diverse dagen in februari 2004 in Rijssen. Tegen bovengenoemde, verleende vergunning, ontheffing of verkla ring van geen bezwaar kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het college van bur gemeester en wethouders van Rijssen-Holten. 24 september 2003 houden van een boekenmarkt op zaterdag 18 oktober 2003 op het Schild bij de fontein in Rijssen. Meer informatie Tegen een vergunning kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het college van bur gemeester en wethouders van Rijssen-Holten. Als u bezwaar maakt kunt u de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Almelo, postbus 323, 7600 AH Almelo, vragen om een voorlopige voorziening. Daaraan zijn kosten verbonden. Voor uitgebreide informatie over de bezwaarmogelijkheden kunt u contact opne men met de balie van de sector Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen, telefoonnummer 854874. Verleende vergunningen kunt inzien bij de balie van de sector Ruimte, in de gemeentewinkel Rijssen. De plannen voor Holten kunt u inzien bij de publieksbalie Holten. Meer informatie Deze aanvragen kunt u inzien bij de balie van de sector Ruimte, in de gemeentewinkel Rijssen. Verleende ontheffing route gevaarlijke stoffen en toe stemming voor het laden en lossen van vuurwerk (Vermeld worden achtereenvolgens de datum van verzenden, aan wie ontheffing is verleend en waar geladen en gelost mag worden.) 2 oktober 2003 Breeschoten "de Kruiterij" b.v, Elsenerstraat 31 te Rijssen Haarstraat 110 te Rijssen Tegen de ontheffing en toestemming kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Rijssen-Holten. Als u bezwaar maakt kunt u de president van de Arrondissementsrechtbank te Almelo, postbus 323, 7600 AH Almelo, vragen om een voorlopige voorziening. Daaraan zijn kos ten verbonden. Voor meer kunt u contact opnemen met de stafafdeling Brandweer en rampenbestrijding, locatie Rijssen, kamer I 12, telefoonnummer 85 46 35. Blauw Wit '66 F3 - Hulzense Boys F6 Blauw Wit stond al snel op achterstand. Toch kwam Blauw Wit er enkele keren goed uit maar een tegendoelpunt wilde niet lukken voor de rust. Na de rust waren de ploegen meer aan elkaar ge waagd. Met een solo actie wist Roy de verdiende eer te redden door een mooi doelpunt. De gasten wisten in deze niet spannende maar wel mooie wedstrijd nog twee keer te score. Eindstand: 1-8. Blauw Wit El - De Zweef E3 Na een sterk begin van beide ploegen kwam De Zweef op voorsprong. Deze voorsprong hield niet lang stand, want voor rust maakte Blauw Wit ge lijk en kwam zelfs op een 2-1-voorsprong. Na rust maakte De Zweef weer gelijk, maar ook nu toonde Blauw Wit haar kracht en kwam weer op voor sprong. Het was geen verrassing dat beide ploegen hierna weer een keer scoorden. Even leek Blauw Wit de drie punten binnen te hebben, maar De Zweef maakte terecht gelijk. Eindstand: 4-4. Wijhe 92 E5 - Blauw Wit E2 Blauw Wit begon sterk aan de wedstrijd. Goed sa menspel zette de verdediging van Wijhe al snel on der druk. Na enkele goede kansen was het Michel die mooi de 1-0 binnen knalde. Hierna kwam Wij he steeds beter in de wedstrijd en werd steeds ge vaarlijker voor het doel, maar Joey zorgde met en kele goede reddingen dat de ruststand in het voor deel van Blauw Wit was. Na rust was een spannen de partij voetbal te zien. Blauw Wit probeerde het wel, maar het was toch Wijhe die het gevaarlijkst doorkwam en op gelijke hoogte kwam 1 -1Dit gaf Wijlie moed en al rap keek Blauw Wit tegen een achterstand aan. Blauw Wit deed nog verwoede pogingen maar goede acties van Jeroen G. en Niels troffen geen doel. Wijhe wist beter kansen te be nutten en maakte er een 3-1 eindstand van. Eind stand 3-1. Blauw Wit E3 - Lemele El Ondanks dat Blauw Wit na vijf minuten al met 2-0 achterstond, lieten de spelers de kop niet hangen. Door goed samenspel en hard werken kwam Blauw Wit snel op gelijke stand. Tama Floor schit terde weer door achterin het spel goed te organise ren. Vooral doordat Leander en Boaz er steeds voor zorgden dat de aanvallers goed werden aan gespeeld was het ongelooflijk spannend. Vol frisse moed begon het team aan de tweede helft. Rutger had het keeperstenue aan Bram overgedragen. Door sterk aanvallend spel van Blauw Wit bleef het tot voor vijf minuten voor het einde van de wedstrijd gelijk opgaan. Eindstand: 5-7. Wijhe D2 - Blauw Wit Dl Blauw Wit begon sterk aan de partij door meteen druk te zetten. Dit leverde veel kansen op, waaruit eenmaal gescoord werd. Door een misverstand in de verdediging kwam Wijhe even later terug in de wedstrijd door de gelijkmaker te scoren. In de tweede helft werd Wijhe gevaarlijker. Eindstand: 1-1. Heino C2 - Blauw Wit Cl Blauw Wit kwam na 25 minuten op voorsprong. Deze goal viel uit een corner die goed was geno men door Jort en door Gijs werd binnengetikt. Hei no toonde zich echter geen gemakkelijke tegen stander en maakte gelijk. De tweede helft begon niet spectaculair, maar werd dit 20 minüten voor tijd zeker wel. Er werd maarliefst vijf keer ges coord. Blauw Wit scoorde tweemaal via Jurgen en Gijs, maar helaas vond Heino vaker het doel. Na een mooie pot voetbal kon Blauw Wit dus niet de drie punten mee naar huis nemen. Eindstand: 4-3. Blauw Wit'66C2 - DOS'37 C3 Binnen tien minuten stond het 0-2. Met veel inzet en vooral voetbal werd DOS'37 onder druk gezet. Voor de rust werd de stand gelijk getrokken tot 2- 2. In de rust heerste er vooral een positief gevoel, en dit bleek inderdaad in de tweede helft. Het ini tiatief lag voortdurend bij Blauw Wit wat resul teerde in een 3-2 voorsprong. Dat het de medekop loper betrof bleek wel uit het feit dat ze 3-3 lieten aantekenen. Eindstand 5-3. Holten - Ondanks meer dan honderd procent kan sen voor Holten en mis schien vier halve voor de thuisploeg Wesepe, moest Holten toch de koffer met drie punten in Wesepe laten staan. In een wedstrijd, met een dramatisch slot voor de Holtenaren, met een 3-2- verlies, laat Holten de aansluiting met de bo venste twee mooi lopen. Een keer verliezen is niet erg, zeker niet wanneer je debutant bent in de vier de klasse. Maar het was de manier waarop, die veel ergernis deed oproe pen bij de technische staf. Het leek een prachtige middag te worden. On danks Erwin Krols voor spellingen stond er een heerlijk najaarszonnetje. Daarbij kwam dat Holten een paar maal door de verdediging van Wesepe sneed. Kansen van onder andere Tuitert, Freek Knapen en Beldman wer den allen door de keeper tot een corner gedegra deerd, maar dat er een doelpunt in de strakblau we lucht hing, was voor iedereen klare zaak. En evenals de openingsgoal hing ook Kleinhorstman in de lucht bij een afge meten voorzet van Klaas- ses en kopte op het hoog ste punt de bal in de verre hoek binnen. Het wachten was nu op de genadeklap, die Hol ten moest uitdelen om comfortabel aan de twee de helft te kunnen begin nen. En ondanks dat We sepe niets deed om die klap te ontwijken en de dekking zwaar liet zak ken, wist Holten de knock-out niet te plaatsen en begon het wankele Wesepe zelf ook weer te geloven in een overwin ning op punten. Een aantal waarschu wingsschoten liet al mer ken dat er na de rust wel eens een ommekeer in het spelbeeld zou kunnen plaatsvinden. Tuitert mocht na de thee zijn zwarte outfit weer inruilen voor zijn vrij- etijdskleding en Brand mocht zich uit zijn trai ningspak hijsen. Een wis sel die, zo zou later blij ken, helemaal verkeerd uitpakte doordat Brand zich al snel blesseerde en volgens eigen zeggen 'niet meer kon lopen'. Het spel van Holten verslech- te'rde inmiddels zelfs en Van de Wal mocht ook gaan zitten en voor hem kwam de meer defensief ingestelde Van Beek. Even later kwam ook Beldman naar de kant ten gunste van Stam en die leek al snel de 2-0 te ma ken. De bal was over de lijn geweest zo oordeelde de scheidsrechter, maar na consultatie bij de (We- sepse) grensrechter werd het doelpunt weer gean nuleerd. Uit de scheids- rechtersbal die volgde scoorde Holten echter meteen weer, Kleinhorst man schoot fraai binnen op aangeven van Arno Knapen. Erik Reijlink kreeg een aantal minuten later de kans de onoverbrugbare 3-0 binnen te schieten en zo de moraal bij de thuis ploeg te breken. Stam werd. na de keeper om speelt te hebben, getorpe deerd en kreeg hiervoor een strafschop. Reijlink miste echter jammerlijk en in de rebound werd Freek Knapen het scoren ook onmogelijk gemaakt. De te knakken moraal bij de gastheren was na deze redding juist weer hele maal terug en al snel wist men tegen te scoren, na te laat ingrijpen aan Holten- se kant. Holten speelde inmiddels zo goed als met negen man, met Brand als imi tatie van Manke Nelis en Stam, wiens enkel door de doelverdediger van Wesepe was ontwricht. Alle wissels waren ver bruikt en dan haalde ook nog het overgrote deel van de spelers niet zijn eigen niveau, dit zijn na tuurlijk geen ingrediën ten waarmee je een 2-1- voorsprong makkelijk kunt verdedigen. De 2-2 liet dan ook niet lang op zich wachten, een bal binnendoor werd niet goed verwerkt en de spits van Wesepe wist Koet sier met een prachtige lob te verschalken. Het inmiddels helemaal verdwaalde Holten, zag het laatste greintje sa menhang dat er nog was in haar spel ook verdwij nen en Wesepe rook het roodzwarte bloed. Een van de vele counters bracht dan ook de win nende treffer voor de ploeg, die nog niet wist te winnen dit seizoen. Het va banque dat Holten hierna ging spelen, haal de ook niets uit en zo was er het eerste verlies sinds april vorig jaar in compe titieverband. Een heel duur verlies, de aanslui ting met de koploper is weg en het vertoonde spel baarde ook zorgen. Volgende week komt Zwolle op bezoek en daarna heeft de selectie van Bonenschansker een weekendje vrij, een weekendje dat wel eens welkom kan zijn en dat na een overwinning op Zwolle natuurlijk heel wat amusanter zal aan voelen. RKSVFl - Holten F3 Door goed verdedigend werk van Thomas (Tox) en Kay kon Holten het doel schoon houden. Het mid denveld sterk bezet door Daan en Luc bediende spits Mick regelmatig van goede ballen. Hierdoor kon Mick eenmaal goed scoren. Toen RKSV ook nog eens hands maakte binnen de zestien, benutte dezelfde Mick ook nog eens de stafschop. De ruststand was dan ook 0-2. Holten behield het betere van het spel maar kon niet voorkomen dat de bal er toch nog in gefrommeld werd. Na een aantal dappere reddingen van keeper Roy leek de overwinning in de zak. Maar in de allerlaatste mi nuut kreeg Holten ook en strafschop tegen wegens hands. Eindstand 2-2. Holten Dl - Rhoda Raalte D3 Al snel wist Sjors, door een goede 'steekpass' van Martijn, Holten op voorsprong te brengen. Daarna kwam Rhoda Raalte gevaarlijk uit. maar het afstandschot werd goed ge pareerd door keeper Kevin. Na tien minuten voetballen was het Nick die Sjors een prima bal toespeelde, en die op zijn beurt goed bij zijn'man wegdraaide en de keeper passeerde. Door een prachtig afstandschot van Glenn was het weer raak. Vlak voor rust wist Sjors de stand nog verder te vergroten. Vervolgens kon Rhoda Raalte door een klein foutje in de verdediging van Holten nog iets te rug doen. Na de rust pakte Mark B. nog een doelpuntje mee. De verdedi gers onder leiding van Kyllian hiel den de deur verder pot dicht, zodat de Holtense jongens met een dikver diende overwinning de kleedkamers opzochten. Eindstand: 5-1. Excelsior E10 - Holten E3 Het begin van de eerste helft zag er heel goed uit voor Holten. Er werd gescoord via een mooi schot van Niels en het zag er naar uit dat het een makkelijke partij zou gaan wor den. Excelsior gaf prima partij en zag dat beloond met de verdiende gelijkmaker. Na de hervatting was het even schrikken geblazen omdat Excelsior na een klein ongelukje van keeper Leon, vrij makkelijk aan een 2-1-voorsprong kwam. Gelukkig was die voorsprong van korte duur want Bart H. vond als snel een ope ning om 2-2 te scoren. Excelsior drong daarna nog even aan maar de hardwerkende Jeroen en de steeds op tijd storende Wouter voorkwamen erger. Ook keeper Leon liet zien weer helemaal bij de les te zijn. Het verzoek van de leider om. meer sa men te spelen werd zo goed uitge voerd, dat zowel Niels als Bart V. al lebei de gelegenheid kregen om nog tweemaal te scoren. Eindstand: 2- 6. Holten 6 - Buurse 6 Vanaf de aftrap trachtte Holten de te genstander onder druk te zetten. Dit lukte redelijk, alleen kon er in de voorhoede geen 100 procent sco- ringsmogelijkheid worden ge creëerd. De Holtense achterhoede was onachtzaam, waardoor de link buiten van Buurse koelbloedig de 0- 1 liet aantekenen. Holten 6 had ge lukkig binnen tien minuten een ant woord. Het was ook de linkbuiten van Holten 6, Wim Bouwhuis die de gelijkmaker binnen kon schuiven. Het spel van heide kanten liep vaak vast wanneer de bal dicht bij de 16 meter van de tegenstander kwam. Holten werd gevaarlijker uit stan daard situaties. De uitvoering van een corner was perfect, alleen ver stoorde een zeer dubieuze beslissing van de scheidsrechter de treffer. De kopbal van Egbert Wegstapel werd afgekeurd wegens een klein 'duwtje'. (Ruststand 1-1.) Holten kreeg kort na rust een prach tige mogelijkheid door een penalty. Henk Finke wist helaas de uitsteken de keeper van Buurse niet te ver schalken. Buurse kreeg kort hierop, na een 'duwtje' een vrije trap. Deze uitvoering werd door niemand ver stoord en Buurse mocht de 1 -2 bin- nenkoppen. Gelukkig voor Holten stond de scheidsrechter goed opge steld en kon een handsbal constate ren binnen het strafschop gebied van Buurse. Holten mocht voor de twee demaal een strafschop nemen. Har- ald Tuitert faalde niet en wist de stand weer recht te trekken. 2-2. Bei de partijen hadden nog enkele moge lijkheden op de overwinning, maar uiteindelijk was een gelijkspel de meest terechte einduitslag. 2 bos kaschrysanten 1 bos gratis 3.90 Dubbeldikke bos rozen (20 stuks) 4.90 3 Kalanchoe's 3.90 Hele bak violen (24 stuks) 3.90 2 Vossebessen in duo mand 5.90 Elke 2e sierpot, glas, mand of zink 1/2 prijs (2e van gelijke of lagere prijs) bloem- Hnlfpn. Geldig: donderdag, vrijdag, zaterdag bloemen en planten Holten, Dorpsstraat 12 Bierlokal am Bahnhof - Dartteam Perron Nul heeft afgelopen woensdag 1 oktober de sponsorcontrac ten met Bierlokal am Bahnhof en Truck Trailer Service ondertekend. Reden voor het team om een feestje te bouwen. Perron Nul bestaat inmiddels vijfjaar en is ooit ont staan uit het dartteam dat bij Café 't Klavier pijltjes gooide. Dit begon uit elkaar te vallen, waardoor een herstart nodig was. Op een andere locatie, onder een andere naam en in een ander competitieverband. Café Maats ging net dicht, dus dat viel af. Bierlokal am Bahnhof werd toen intern verbouwd. Het bleek een goed onderkomen te zijn. De naam Perron Nul is door een lumineuze ingeving van Roelf-Jan War- rink ontstaan. Het moest iets met het spoor te maken hebben, dat was duidelijk. In de naam van het nieu we onderkomen zit immers die link al. Op het oude competitieverband Sallandse Competi tie raakte Perron Nul uitgekeken. Een nieuwe uitda ging was nodig, zodat werd gekozen voor Dartver enigingen Oost-Nederland. Het dartteam bleek veel te goed te zijn. Daarom valt het nu onder de Steden driehoek. 'Als nieuwkomer moesten we daar wel weer onderaan beginnen', maakt André Schuchard duidelijk. Het eerste jaar werd Perron Nul tweede. Daarna promoveerde het Holtense team zelfs twee keer. 'We staan inmiddels op een gedeelde vierde plek in de eredivisie.' Begonnen met zes spelers, is het dartteam inmiddels uitgegroeid tot. acht spelers. Roy Fleer (Roy van Sientje), Bert Blaauw (Uutvoerder), Henk Potman (Potmario), André Weigraven (Gijs), Gerard ter Brake (GTB), Paul van Heun (Paulus), Richard Scharft (Us Foppe), André Schuchard (Suvee) en technisch-directeur Roelf Jan Warrink (TD Wam- pie). (Foto HNB)

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 9