m Blauw Wit spoelt Harfsen weg op sportpark Vletgoor Motorcrosser Erik Davids haalt buit binnen Veiling en boekenmarkt leveren 12.000 euro op Sport kort Verlies BC Holten 3 Holtense schakers tweede Moeilijke start volleybal Rayontraining Mintonette Masterleague Blauw Wit Blauw Wit naar De Esch SV Holten thuis tegen SV Zwolle Tafeltennis Uitslagen Eendracht Wie Spoort Nie tegen Dijkerhoek t» SportAgenda Wedstrijden Zaagmolentrofee Handbal ZA DONDERDAG 9 OKTOBER 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD Nijverdal - Het derde team van Badmintonclub Holten speelde een moeilijke wedstrijd in Nijverdal tegen het eerste team van Re flex. De beide vaste heren, Arno en Neal Bouwman, waren wegens omstandigheden afwezig, zodat met invallers Ismaël Wind en Mi chel ten Voorde naar Nijverdal werd getogen, waar vier BCH clubleden het team verrassenderwijs kwamen aanmoedigen. Is maël deed tamelijk lang over zijn single, maar wist die tenslotte in de derde game winnend af te sluiten. Michel had veel pech in zijn enkelspel, zodat verlies uiteindelijk zijn deel werd. Na nipt verlies in de eerste game (11-9) speelde Annet Dijkstra een sterke tweede game, maar moest jammer genoeg in de derde game het punt toch nog afgeven. Ook Yvonne Beuker had drie games nodig om haar single af te ronden; zij deed dat wel winnend want in de derde ga me kwam de Nijverdalse dame conditie tekort. Hoewel het man- nendubbel door de BCH-heren sterk gespeeld werd, kwamen zij niet iets tekort: 15-12 en 15-12.Bij het vrouwendubbel ging het heel lang gelijk op, maar de Nijverdalse dames hadden net iets meer in hun mars. Het gemengddubbel van Yvonne en Ismaël was een heel spannende partij die uiteindelijk in drie games naar BCH ging (15-11, 13-15' en 13-15). Ondanks het feit dat Annet en Mi chel in hun gemengddubbel goed partij gaven, konden zij verlies in twee games niet voorkomen. De einduitslag, 5-3 voor Reflex 1 werd mede veroorzaakt door de gladde houten vloer in de sporthal van Nijverdal, iets waar de BCH'ers duidelijk niet aan gewend zijn. Thuis zal tegen deze tegenstander dan ook vast winst te halen zijn. Raalte - De 27e editie van het Sallandtoemooi vond afgelopen za terdag in Raalte plaats. In dit toernooi, in het verleden vaak een zeskamp, speelden de Holtenaren meestal een hoofdrol om de eer ste drie plaatsen. Zo ook dit jaar al was dat niet zo moeilijk daar slechts vier teams acte de presence gaven. Doordat zo weinig teams deelnamen, werd besloten tot een dub- belrondige competitie. De eerste serieuze krachtmeting kwam in de derde ronde tegen het sterke ENO Nijverland, nadat Holten in de eerste ronden respectievelijk met 4-2 en 51/2-1/2 van Raalte en Kijk Uit Balkbrug wist te winnen. Het werd een lesje in efficien cy met als resultaat een 5-1-nederlaag. De kaarten waren geschud. In de tweede cyclus won Holten weer van Raalte (4-2) en speelde gelijk tegen Kijk Uit (3-3). Ook was er weer een nederlaag tegen ENO (41/2-11/2). Afgelopen maandag speelde het eerste team de eerste ronde in de externe competitie van de eerste klasse SBO. Daarin werd thuis tegen Borne 2 aangetreden. Holten won deze wedstrijd met 41/2- 31/2. Een krappe overwinning die echter toch wel ruimer had moeten uitvallen ware het niet dat Ton van Oijen in gewonnen stelling een toren weggaf. Doordat er sprake is van een nieuwe compctitieopzet bij de SBO (tweedeling in avond - en zaterdag competitie) is nog niet geheel duidelijk hoe de krachtsverschillen liggen. Het is namelijk mogelijk dat topspelers die niet op zater dag willen spelen, ineens voor lagere teams worden ingedeeld. Holten - Na het spelen van een indelingstoernooi is het jeugdteam van Mintonette ingedeeld in de tweede klasse. In de eerste wed strijd werd er tegen het bijzonder sterke Wevo aangetreden. Dit team had net plaatsing in de hoofdklasse gemist. Hoewel de Hol tense meiden moedig verdedigden werden ze toch met 4-0 over klast door dit goed spelende team. In de tweede wedstrijd tegen Tornado Geest'eren werd in sporthal 't Mossink een betere partij gespeeld. In de eerste set kwam Min tonette terug van een 9-5 achterstand. Door een mooie opslagserie van Myrthe de Vrijer werd het 14-10. Nadat Jette Wielaard met een snoekduik een bal van de grond redde kon Leontien Voogt met een handig prikballetje de set binnenhalen met 25-17. In de tweede set kwam Sanne ten Kampe terug in het veld na een bles sure. Ze speelde een goede partij maar door veel misverstanden, onnodige fouten, ongelukkige netballetjes, lijnmissers aan Hol tense kant en ongelooflijke mazzelballen, knalharde smashes van Tornado werd het 14-25. In de derde set ging de strijd gelijk op: 17-17, 18-18, 19-19, 20-20 en 21-21. Door een scheidsrechterlij ke dwaling raakte Mintonette een punt kwijt en profiteerde de te genstander. Mintonette verloor deze set met: 22-25. Helaas moest Rianne Bruggink door een blessure uitvallen in de laatste set. Ook deze set werd verloren met 19-25. Dinsdag 7 oktober treden de meisjes aan om een loodzware be kerwedstrijd te spelen. De loting heeft bepaald dat Mintonette moet uikomen tegen meisjes die 2 jaar ouder zijn. Het Devoko A team komt uit Denekamp en speelt in de hoofdklasse. Het lijkt een onmogelijke opgave voor de Holtense meisjes. Op zaterdag 11 oktober willen de meisjes tegen Aia/Apollo hun eerste overwinning behalen. Holten - Elk jaar wordt er door de Nevobo gespeurd naar jong ta lent. Ook dit jaar gingen enkele jeugdleden van volleybalvereni ging Mintonette naar de selectietrainingen. Na drie zenuwachtige trainingen hebben drie meisjes zich ge plaatst. Anouk Bruggink en Leontien Voogt zullen dit seizoen de trainingen volgen bij de meisjes B-tweede jaars. Jette Wielaard zal volleyballen bij de eerstejaars B-jeugd. Mintonette wenst het geselecteerde drietal veel succes. Vletgoor - Voor veel voetballers was zaterdag 20 september een normale competitiedag als zovele. Zo niet op sportpark 't Vlet goor, alwaar de derde competitiespeeldag de officiële start was van de zogenaamde Masterleague. Met een deelnemersveld van ruim 160 (spelende en niet-spelende) leden, is een nieuwe strijd binnen de muren van de vereniging losgebarsten. In samenwerking met Blokker en Select Sport is Blauw Wit be gonnen met deze zeer prestigieuze competitie, waarvan een groot gedeelte van het inleggeld bestemd is voor een project ten behoe ve van de jeugd. Maar wat is nu de Masterleague zullen vele lezers zich afvragen. Welnu in het kort komt het op het volgende neer. Elke deelnemer stelt aan het begin van het seizoen eenmalig zijn eigen Blauw Wit-team samen met spelers uit het A-elftal en alle seniorenelftal len. Echter, maximaal mogen er slechts twee spelers uit elk afzon derlijk elftal worden gekozen. Heb je vervolgens spelers in jouw team die het goed doen door bijvoorbeeld veel te scoren dan ver dien je punten, krijgen 'jouw spelers' veel gele en rode kaarten dan kost dit jou punten. De Masterleague is nu enkele weken onderweg en het succes van het spel is af te lezen aan de groeiende interesse in de prestaties van de elftallen binnen de vereniging. Deze belangstelling is ook wel noodzakelijk om de prestaties van het eigen Blauw Wit-team te kunnen bepalen» Met andere woorden als alle voetbalwedstrij den zijn gespeeld, is de spanning nog steeds voelbaar in het gezel lige clubgebouw aan de Dorperdijk. Aldaar wordt namelijk onder het genot van een pilsje door menigeen het nodige rekenwerk ge daan om zijn of haar nieuwe klassering in de Masterleague te kun nen bepalen. Bekijk voor een actuele tussenstand van deze com petitie www.blauwwit66.nl. Blauw Wit gaat zaterdag op be zoek bij het twee seizoenen ge leden nog tweede klasse spelen de De Esch uit Oldenzaal. De Esch is niet volgens ver wachting aan het seizoen begon nen. De ploeg heeft tot nu toe niet de stand op de ranglijst we ten te behalen die verwacht mag worden. De Esch en Blauw Wit hebben veel duels onderling uit gevochten. Opvallend daarbij was dat vaak de bezoekers met de winst naar huis gingen. Vorig seizoen won Blauw Wit verras send in Oldenzaal. Met het goe de resultaat tegen Harfsen op zak, kan de ploeg met vertrou wen vol aan de bak in Olden zaal. De wedstrijd begint om 14.30 uur. Holten - Na de teleurstellende nederlaag van het afgelopen weekeinde in en tegen Wesepe (3-2) staat SV Holten weer met beide benen op de grond. SV Zwolle komt aanstaande zondag op bezoek. De Zwolle naren kennen een matige com petitiestart en bevinden zich in de middenmoot. Om aansluiting met de top te behouden is winst noodzakelijk. De wedstrijd op Sportpark Meermanskamp be gint om 14.00 uur en staat onder leiding van scheidsrechter F.H.J. Jansen. Holten - Tafeltennisvereniging Holten houdt maandag 13 okto ber een toernooi voor de groe pen zes, zeven en acht van alle basisscholen in Holten. Het toer nooi wordt gehouden in de gym zaal aan de Vrijheidslaan en be gint om 13.00 uur. De leerlingen kunnen zich opge ven via een inschrijfformulier op school. Diegenen die dit nog niet hebben gedaan, kunnen zich op geven bij F. Hulleman, Erve Lu- kensveld 4, telefoon 0548 366481. Deelname is gratis. Holten - Uitslagen van de onder linge competitie van schietver eniging De Eendracht. Geweer klasse A: 1J.W. Paal man 162; 2. J.A. Paalman 155; 3. M. Aanstoot 149; 5. G. Jansen 147. Klasse B: F. Hoes 151. Klasse C: 1. S. Kolkman 94; 2. M. Oostervelt 79. Pistool: 1. H. Paalman 168; 2. H. Nekkers 158; 3. A. Schuppert 152. Vuurbuks: 1. G. Moring 85; 2. D. Overmeen 83; 3. E.J. Groot- entraast 73; 4. H. Bakker 63. Opgelegd 55+ Klasse A: 1. G. Haverslag 188; 2. G. Schuppert 180; 3. W. Leef- tink 173; 4. A. Pekkeriet 166; 5. D. Jansen 162. Klasse B: I.E. Grootentraast 171; 2. J. Klooster 154; 3. D: Tiekink 142. Holten - Na weken van voorbe reiden was het afgelopen zondag dan eindelijk zover en kwam het eindelijk tot een confrontatie tussen de spelers van dartteam Wie Spoort Nie 1 en de Selectie van Dijkerhoek. Dit was de eer ste wedstrijd van twee. Als eerste werd er gespeeld in de thuisbasis van WSN Bierlokal Am Bahnhof. Aan de kant van WSN stonden de vertrouwde mannen Marco, Bert, Jan, Rik en Rik. Aan de kant van Dijker hoek: Heure, Hens, Peukie, Remco en Benny. Maar ze wa ren niet alleen gekomen.- Een groot deel van Dijkerhoek was uitgelopen om ze aan te moedi- gen. Heure mocht de spits afbijten te gen Marco en kon daar deze steun wel bij gebruiken. De winst was na een spannende der de leg voor Heure. De andere vier singelpartijen waren zeer spannend fnaar wel voor WSN. In de dubbels kregen de spelers van WSN het wat moeilijker met de nu reeds goed warm gedraai de spelers van Dijkerhoek. De vijf dubbels werden verdeeld in twee voor WSN en drie voor Dijkerhoek. De wedstrijd was nu al gelopen maar er moest nog wel even om de bierronde ge gooid worden. Om klokslag 00.00 uur werd de bierronde ge checkt door WSN. Eindstand 7- 4. De returnwedstrijd wordt binnen een paar weken gespeeld bij het Bonte Paard te Dijkerhoek. Lochem - De kaarten lagen er goed voor. Bij de start van de Moto- cross in Lochem, afgelopen zondag 5 oktober, moest Erik Davids in de eerste manche minimaal als zesde eindigen. Ervan uitgaande dat zijn grote concurrent Stefan van Asten als eerste over de finish zou gaan. Erik werd derde en had daarmee de titel van Nederlands Kampioen op z'n zak. Het ging allemaal van een leien dakje. 'Mijn concurrent kwam als tweede over de streep', verfeit Erik. 'Meteen toen ik binnenkwam was het groot feest en kreeg ik een champagnedouche.' Bij zijn caravan ging het feest natuurlijk gewoon door. maar de tweede manche stond voor Erik nog te verwachten. 'Had ik die niet gereden, dan was het ook goed geweest', legt de Holtenaar uit. Maar zoals het een echte motorcrosser betaamt, ging het toch van start. 'Wel was ik door het grote feest bij m'n caravan bijna te laat aan de start', lacht hij. Ook al had Erik de titel binnen, hij ging er ook de tweede manche helemaal voor. 'Een lange tijd had ik zelfs de leiderpositie. Deze moest ik later helaas toch afstaan en kwam ik als tweede over de finish.' Het maakte niets meer uit, want kampioen was hij toch al. Het feest ging thuis aan de Voorsboersstraat gewoon verder. Daar hadden zijn buren namelijk zijn tuin versierd en een spandoek op gehangen. Voor Erik zit het crossen er nog niet op, want inmiddels is'de en- duro alweer van start gegaan. 'Op dit moment sta ik op de eerste plaats, dus wie weet haal ik straks daar de titel ook binnen.' (Foto HNB) Vletgoor - Een heuse zespunten- wedstrijd, zo kon je Blauw Wit - Harfsen wel noemen afgelopen zaterdag op het bijna uitver kochte Vletgoor. Wie komt er in de bovenste en wie in de onder ste helft van de competitieladder terecht? Waar stort de bui het eerst naar beneden, waar moet de paraplu het eerst omhoog? Allemaal vragen die zowel let terlijk als figuurlijk gesteld kon den worden. Blauw Wit startte als een bliksemschicht en na tien minuten werd de druk op de Harfsense verdediging al zo groot, dat een uitstekend preste rende Jurrian Paalman vrij voor de keeper kon opduiken en zeer koel en ijskoud Blauw Wit op een 1-0-voorsprong zette. Harf sen probeerde het tij te keren, maar geknoei in hun eigen ver dediging zorgde voor kansen voor Blauw Wit, die echter niet verzilverd werden. Het eerste echte (en meteen dodelijke) ge vaar voor het doel van Hans Bekkernens kwam in de 25e mi nuut. Een corner van links werd door de, boven iedereen hoog uittorende, verdediger Thijs Pas man achter Hans gekopt en de stand was weer gelijk: 1-1. Daarna werd het een duel van de snelle aanvallen, waarbij van beide kanten het middenveld werd overgeslagen en waarbij aan de kant van Blauw Wit het enorme loopvermogen, de ge drevenheid, het sleurende werk en het van links naar rechts switchende karakter van Dirk Jan Bcldman zichtbaar werd. Behalve een gele kaart na een 'nuttige' overtreding voor Arno Jager, was er voor de rust niet veel te melden. Na de rust kwam Hans Stam in de plaats van Maarten Kruime laar, hetgeen nog meer snelheid op de flanken betekende op een door stortregen, wind en een on- Blauw Wit Zaterdag 11 oktober De Esch 1- Blauw Wit 1, 14.30 uur (vertrek 12.30 uur); Harfsen 2 - Blauw Wit 2, 13.00 uur (vertrek 11.30 uur); Blauw Wit 3 - Stroe 5. 14.30 uur: Blauw Wit 4 - SVZW 5, 14.30 uur; Vierhouten '82 4 - Blauw Wit 5, 15.00 uur (vertrek 13.15 uur): Blauw Wit Al - Rohda Raalte A2, 14.30 uur; DES BI - Blauw Wit BI, 12.45 uur (vertrek 11.30 uur): Blauw Wit Cl - Nieuw-Heeten Cl, 12.00 uur; M VV '69 C1 - Blauw Wit C2, 10.30 uur (vertrek 9.'15 uur): Blauw Wit MB1 - JC Hellendoorn MB2, 11.30 uur; Blauw Wit Dl - Rohda Raalte D4, 10.30 uur: Dalf- sen D2 - Blauw Wit D2, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Blauw Wit El - Overwetering E2, 9.30 uur; Blauw Wit E2 - Wesepe El. 10.30 uur; Blauw Wit E3 - Lemelerveld E3, 10.30 uur; Overwetering E5 - Blauw Wit E4, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): Heino F3 - Blauw Wit F111.00 uur (vertrek 10.00 uur); Dalfsen F4 - Blauw Wit F2. 11.15 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit F3 - De Zweef F7. 9.30 uur. Zaalvoetbal Vrijdag 10 oktober V en K 3 - Blauw Wit 1, 21.30 uur (vertrek 20.30 uur); Blauw Wit 2 - CJV'ers 4, 19.30 uur. Donderdag 16 oktober Blauw Wit t- Helios 3, 22.00 uur. SV Holten Zondag 12 oktober Holten 1 - SV Zwolle 1, 14.00 uur: Holten 2 - Wijhe 92 3, 10.00 uur: SDOL 3- Holten 3, 9.30 uur (vertrek 8.15 uur); Holten 5 - Hardenberg 85 3, 10.00 uur; Rietmolen 4 - Holten 6, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Hol ten 7 - SDOL 5,10.00 uur; Lemeler veld 8 - Holten 8, 12.00 uur (vertrek 11.00 uur); Delden 4 - Holten 9, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur). Zaterdag 11 oktober Voorwaarts T A2 - Holten Al. 14.30 uur; Holten Cl - Voorwaarts T C2, 13.00 uur; NEO C5 - Holten C2D, 11.30 uur; SVVN Dl - Holten Dl9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Le- mele D2 - Holten D2, 9.00 uur (ver trek 7.45 uur); Holten El - Bomer broek El, 10.00 uur; Holten E2D - SC Rijssen El, 10.00 uur; SVZW E4 - Holten E3, 9.45 uur (vertrek 8.45 uur); Enter Vooruit F1 - Holten Fl, 10.30 uur (vertrek 9.30 uur); Holten F2 - Wierden F1, 11.00 uur: PH F9 - Holten F3, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten MB - Almelo MB, 14.00 uur; SC Rijssen MC2 - Holten MCI, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur). Handbal Zaterdag 11 oktober Goosen/ Wijhe - Meisjes B, 13.30 uur (vertrek 12.15 uur); Van Ewijk/ LHC - Meisjes C, 13.45 uur (vertrek F2.45 uur); Goosen/ Wijhe - Meisjes Dl, 12.45 uur (vertrek 1 1.30 uur); Tyfoon - Meisjes D2, 9.15 uur (ver trek 8.00 uur). Groessen 1 - Dames 1, 19.00 uur (vertrek 17.30 uur). Zondag 12 oktober Atlantis - Heren, 11.00 uur (vertrek 9.30 uur); Goosen/ Wijhe 2 - Dames 2, 12,05 uur (vertrek 11.00 uur); Dijkoraad Kwiek 3 - Dames Al, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); At lantis - Dames A2, 12.05 uur (ver trek 10.30 uur). (Foto HNB) weersklap geteisterde veld. Ar jan Aanstoot zag in de zestigste minuut door het vele water even de tegenstander niet meer, maar na achtervolging en een sliding van zeker tien meter had hij de bal bijna, maar de voet zeker te pakken. Het geel van de kaart kleurde prachtig met het zwart van de wolken erachter. De moegestreden Jurrian Paal man werd gewisseld voor Alfred Beldman vlak voor een periode waarin Harfsen drukte maar Blauw Wit scoorde. Eerst wist Merijn Offringa na goed door zetten van Marco Schuiterd schitterend .te scoren in de krui sing (2-1) en even later, in de 75ste minuut besliste een fami- lieaanval over links via Dirk Jan naar broer Alfred de wedstrijd definitief, 3-1 Jurgen Kolkman verving de moegestreden strijder Dirk Jan nog, maar meer dan de verdiende 3-1 zat er niet in. Ver dedigend zat het met Gert-Jan Ulfman en een zich overal in vastbijtende Youri Noorlander verder uitstekend in elkaar. Voeg daar verder nog aan toe het snelle loopvermogen van Dijkerhoek - De Zaagmolentro fee van schietvereniging De Zaagmolen begon vorige week vrijdag de zeventiende editie. Met een bezettingsgraad van 95 procent bij de seniorenteams wordt wederom de klip van hon derd deelnemende teams over troffen. Of het record van vorig jaar (105 teams, waarvan 100 volledig) zal sneuvelen, is nog niet bekend want het is altijd af wachten of de teams volledig op komen dagen. Ook willen er op het laatste mo ment nog wel eens teams in schrijven die het totaal vergeten waren. Dit jaar is de mogelijk heid daarop echter niet zo groot meer. Alleen op vrijdag 10 okto ber, dinsdag 14 oktober en de laatste vrijdag (31 oktober) zijn nog enkele plaatsen beschikbaar voor seniorenteams. Voor junio renteams is overigens iets meer ruimte beschikbaar.Titelverdedi- ger is het vierde elftal van Blauw Wit dat vorig jaar de zegereeks van Scholengemeenschap De Wa- erdenborch onderbrak. Blauw Wit zal vrijdag een poging doen om hun optreden van vorig jaar een succesvol vervolg te geven. De volgende schietavonden zijn 10, 14, 15, 16,17,24 en 31 oktober. Holten.- De geldinzamelingsac tie van de Nederlandse Her vormde Gemeente te Holten op zaterdag 4 oktober heeft 12 dui zend euro netto opgebracht. De hoogste opbrengst van de afge lopen 6 jaar. Het geld wordt dit jaar gebruikt voor het organise ren van jeugdprojecten. Bijna al le activiteiten brachten dit jaar meer geld op. De veiling, rommelmarkt en de boekenmarkt waren allen keurig verzorgd. Dat het een steeds gro tere belangstelling krijgt bij het publiek was dit jaar zeer duide lijk te merken. Zo waren onder meer alle activiteiten overdekt. De veiling dit jaar trok dit jaar wel de bijzondere aandacht. De voor Holten nieuwe veiling meester, de heer Grotenhuis uit Harfsen, liet een prima staaltje Gert-Jan Prins en Maarten Krui melaar, en men begrijpt dat er nog veel van deze ploeg te ver wachten is dit jaar. verkooptechniek zien met veel humor. Vooral als je een cham- pagnekoeler voor een Euro pacup en een kleurentelevisie voor een aquarium kunt verko pen. Het kopstuk van de veiling was een prachtige speciaal ge maakt schilderij van de Holtense schilder Riemko Berends. Deze bracht 425 euro op. Er was ook dit jaar weer een dui delijke scheiding aangebracht tussen veiling en rommelmarkt. Maanden van tevoren waren de vrijwilligers al aan het werk om boeken te sorteren voor de boe kenmarkt. Plet resultaat was twaalfduizend boeken keurig ge sorteerd per rubriek of schrijver. De opbrengst van de boeken markt was dit jaar dan ook uit zonderlijk hoog, namelijk 3200 Holten - De handbaldames van Holten hebben him goede start in de eerste klasse voortgezet met een uitoverwinning op UGHV uit Ulft. Holten, dat Jessica Smit moest missen, startte goed en met snel le breaks werd al snel een voor sprong genomen. Verdedigend stond het ook goed, waardoor UGHV weinig kansen kon creë ren. Bij rust leidde Holten dan ook verdiend met 5-8. In de tweede helft bleek Holten conditioneel sterker te zijn. De ploeg ging echter slordig met de kansen om, waardoor een grote re voorsprong uitbleef. In de slotminuut scoorde UGHV nog tweemaal waardoor de eindstand 10-15 werd. De handbalheren speelden een doelpuntrijke wedstrijd tegen HCD '97. Holten werd in de be ginfase verrast door snelle bre aks en kwam zo met 7-1 achter. Na de rust - 16-7 - bleven de teams aan elkaar gewaagd, waarbij HCD blij mocht zijn met hun keeper Jovan Balukoski die een prima wedstrijd keepte en menige Holtense treffer voor kwam. Einduitslag 30-20. Dames 2 speelde zaterdagavond al tegen V.&K in Twello. De gastvrouwen waren veel sterker. Via een 14-4-stand bij rust werd ruim met 21-6 verloren. Dames A2 speelde tegen koplo per Overwetering. Holten was duidelijk de mindere maar bood goed partij. Via een 9-3-rust- stand werd met 22-8 verloren. Het nieuwe jongens B-team van Holten speelde thuis tegen Re flex. Holten deed het niet slecht en scoorde soms fraai. De eind stand werd 10-21 Dijkoraad Kwiek 3 was iets te sterk voor Holten B. Holten verloor met 3-11. Meisjes C was te sterk voor Dijkoraad Kwiek 5. Holten speelde goed en won met 12-4. Holten Dl won thuis met 11-1 van Heeten. Meisjes D2 verloor van Goosen/ Wijhe 4 met 3-19.

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 5