Van Couwelaar 30 jaar huisarts 'Sporten straks onbetaalbaar' Medische Diensten KerkDiensten WeerWeekoverzicht Wat niet wil helen, moet je strelen Agenda Open Dag Oudheidkamer Hooit'n blijkt groot succes Klootschieten Holtenaar vast tussen treindeur NBvP Holten THEATER dinsdag 14 en woensdag 15 oktober 2003 Holtens Nieuwsblad ZA 2 [DONDERDAG 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD 3 Holten - Ballonnen geven al aan dat er feest gevierd wordt in de huisartsenpraktijk aan de Kei zersweg. Een brommertje met een dokterstas achterop verwijst naar dokter W.R. van Couwe laar. Dertig jaar geleden kwam Van Couwelaar als huisarts naar Holten. Vier jaar later werd de groepspraktijk aan de Keizers- weg geopend. Van de kant van zijn collega's komt vandaag niets dan lof: „Een vernieuwer, een groot animator van nieuwe ontwikkelingen, de motor achter de groepspraktijk", wordt over hem Van Couwelaar werd geboren in Hengelo en studeerde in Utrecht. Hij werkte her en der, ook in zie kenhuizen en kwam toevallig in Holten terecht. „Ik kwam in contact met dokter Sijtsema en ben in Holten gebleven", vertelt hij. Holten beviel hem. „Het be valt me hier nog steeds. Het is een prima dorp met een prettige gemeenschap en met goed on derwijs voor onze kinderen." Hij werkte bijna vijfjaar vanuit zijn woning in de Kol, maar wel van meet af aan in samenwerking met Sijtsema. Later kwam dok ter Bruins er bij. Het samenwer kingsverband werd duidelijker zichtbaar door de bouw van een deel van de groepspraktijk aan de Keizersweg. Toen hij begon in Holten was hij 25 jaar. „Of ik serieus genomen werd toen? Mensen zeiden wel eens iets over mijn leeftijd. Het enige dat ik terug kon zeggen was dat het ieder jaar beter werd", vertelt hij lachend. „Ik had tamelijk snel een goed con tact en ik kon dialect spreken, dat scheelde." De afgelopen dertig jaar veran derde er veel, maar niet het be langrijkste. „De kern van de zaak is datje met mensen bezig bent; dat is niet veranderd. Daar omheen veranderde van alles. Je hebt nu veel meer hulpmiddelen ter beschikking dan vroeger. Via de computer log je rechtstreeks Arts Maatschap Huisartsen Holten, Keizersweg 32, telefoon 0548- 363553. Spreekuur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp buiten kantooruren (17.00 - 08.00 uur) en tijdens weekenden en feestdagen bellen met Centrale Huisartsenpost Sal land, telefoon 0570-501777. Zie ook website: www.huisartsenholten.nl. Apotheek: Vrijheidslaan 7, telefoon 361111 Geopend op werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 12.00 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. F.B. Zeilstra, telefoon 0548-514569. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Dorpsstraat 24C, te lefoon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 - 13.00 uur. Daarbuiten na telefonische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tele foon 362835, b.g.g. 06-53372156. Hervormde Kerk Zondag 12 oktober: 9.30 uur, ds. S.M. Roozenboom, nevendien sten. 19.00 uur, ds. H.P. Mulder, SOW-jeugddienst. Dijkerhoek, 9.30 uur: ds. H. Gijsen; Espelo, 10.45 uur: ds. H. Gijsen. Eerste collecte: werelddiaconaat; tweede collecte: kerkvoogdij Okkenbroek, 10.00 uur: ds. A.U. Melzer, Holten. Collecte: ver rassing. Gereformeerde kerk Zondag 12 oktober: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, ds. H.P. Mulder. Eerste collecte: werelddiaconaat, tweede collecte: kerk. Interkerkelijke wijdingsdienst Diessenplas Woensdag 15 oktober 19.00 uur, ds. Mulder. Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HMV-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk* Holten, zondag 12 oktober: 9.30 uur, communieviering. Voorgan ger werkgroep liturgie. Nieuw-Heeten, zaterdag 11 oktober: 17.30 uur eucharistieviering, past. B. Wolters, dameskoor; zondag 12 oktober: 09.00 uur eu charistieviering, past. B. Wolters, herenkoor. Maandag Vorige week in de avond van zondag viel er wel regen van bete kenis. Later opklaringen waarbij zich boven de weilanden mist banken vormden. In de eerste helft van de morgen viel er nog een regenbui. Daarna opklaringen, afgewisseld door wolkenvelden en perioden met zon. 's Middags eigenlijk best aardig weer met gere geld zon en stapelwolken. Het bleef zo goed als droog. Met de temperatuur was niks mis mee met 18.2 graden. Dinsdag De avond van maandag en nacht verliepen onbewolkt en windstil. De minimumtemperatuur was gedaald naar 5.6 graden. Begin van de morgen vormde zich mist, deze loste vrij snel weer op. In de morgen scheen de zon volop. De middag zag er ook goed uit, wel was de zon wat minder fel door de hoge sluierbewolking. Toch weer een mooie herfstdag om van te genieten. Woensdag Opnieuw weer een heldere nacht met alleen enkele wolkensluiers. Het werd iets minder fris met 6.4 graden in de weerhut. 's Mor gens hadden we zonnige perioden afgewisseld door wolkenslui ers. Ook een groot deel van dc middag zag het weer er nog goed uit. Daarna werd de bewolking geleidelijk aan steeds dikker van uit het zuiden. Toch nog aangenaam met 17.8 graden. Donderdag In de avond van woensdag was het bewolkt, er viel wat neerslag maar het was niet meetbaar. Ook de nacht verliep droog. In de na nacht vormde zich mist tijdens opklaringen. De mist was nog vrij hardnekkig, pas in tweede helft van de morgen was de mist verd wenen. Daarna prachtig zonnig weer. 's Middags brede opklarin gen, afgewisseld door perioden met zon en wolkenvelden. En toch weer opnieuw een mooie dag met 18.6 graden. Vrijdag De avond van donderdag verliep nog onbewolkt en mistig. Bijna rond middernacht raakte het geheel bewolkt, maar het bleef wel droog. Daardoor werd het niet koud met 11.6 graden. Het eerste deel van de morgen viel er wat regen, later droog met een enkele opklaring en wat zon. Ook in de middag overheerste de bewol king, zon was er nauwelijks. Het werd toch nog 16.8 graden. Rond middernacht begon begon het te regenen, dit duurde niet lang. Verder in de nacht opklaringen en wolkenvelden. Het was al weer een stuk frisser met 8.2 graden, 's Morgens nog redelijk weer met geregeld zon en een klein buitje. In de middag vielen er enke le korte regenbuien afgewisseld door opklaringen en stapelwol ken. Over 24 uur: Holten 10.0 mm, Espelo 7.6 mm. Zondag In de nacht nog enkele kleine buitjes, maar veel stelde.dat niet voor. In de vroege morgen klaarde het flink op waardoor het nog 4.9 graden werd in de weerhut. De morgen zag er goed uit met zonnige perioden, afgewisseld door wat wolkenvelden. Ook in de middag geen onaardig weer, perioden met zon werden afgewis seld door stapelwolken. De verwachte buien bleven uit. Meteo Holten, Freddie Paalman in op bijvoorbeeld het laborato rium in het Deventer ziekenhuis en waarnemers kunnen in Deventer het dossier van de pa tiënt inzien. Wat ook anders werd is dat je als huisarts mo menteel een stuk zorg verleend wat vroeger in ziekenhuizen ver leend werd, doordat mensen eer der uit het ziekenhuis ontslagen worden." Het aantal arts-patiënt contacten nam in vijf jaar tijd toe van zo'n 25 duizend tot 45 duizend per jaar. „Vroeger deed je 's ochtends een uurtje spreekuur en daarna reed je visi tes. Nu ben je soms om vijf uur pas klaar, 't Is drukker gewor den, maar je kunt ook meer drukte aan." Hij is wat rustiger geworden, vindt hij zelf,. Ook naar zijn pa tiënten toe. „Als je ouder wordt, in een andere levensfase komt, kijkje anders aan tegen bijvoor beeld jonge mensen en de pro blemen die ze hebben." Bij ou deren geniet hij van de verhalen. „Die hele oude generatie Holte- Keizersweg 32 (Foto: Rinus Vrijdag) naren sterft langzaam uit", con stateert hij. Een natuurlijk pro ces ook, waar men als arts heel direct mee te maken krijgt. Dertig jaar huisarts gingen niet voorbij zonder emoties. „Ver- Holten - De Cliëntenraad Rijs- sen-Holten heeft in een brief naar burgemeester en wethou ders en de raadsleden haar grote bezorgdheid kenbaar gemaakt ten aanzien van de Wet werk en bijstand, die de Tweede Kamer begin september heeft aangeno- De Cliëntenraad stelt dat deze wet rampzalige gevolgen heeft voor degenen die op een bij standsuitkering is aangewezen en verzoekt het gemeentebestuur met klem middelen té vinden om het sociale beleid, zoals dat de laatste jaren duidelijk vorm heeft gekregen en alleen maar positief voor de inwoners van Rijssen-Holten kan worden er varen, minimaal voort te zetten en als het mogelijk is te vergro ten. In de brief geeft de Cliëntenraad aan hoe moeilijk het wordt voor degene die een bijstandsuitke ring heeft. Allereerst vervalt de gedeeltelijke vrijlating van in komsten uit arbeid. Dat betekent Ook 'n Spieker werd druk bezocht. (Foto: Sander Scheperman) Holten - Veel belangstelling was er voor de open dag van de Oud heidkamer 'Hoolt'n, die zaterdag gehouden werd. Veel was er te zien op de locaties in het oude gemeentehuis/ annex WV-kan- toor en in 'n Spieker aan de Kerkhofsweg. De vrijwilligers van de oudheidkamer hadden er alles aan gedaan om de beide lo caties zo goed mogelijk in te richten met allerlei (interessan te) goederen uit de collectie. Ze slaagden daarin. De open dag begon met het overhandigen van de Holtense doop- en trouwboeken aan wet houder J. Flim-Gerritsen. Voor zitter J. Beumer heette iedereen welkom in de raadzaal van de voormalige gemeente Holten. Frans Agterbosch, voorzitter van de Stichting Genealogische Werkgroep Twente vertelde dat tien jaar geleden begonnen was met het transcriberen van het boek Holten, en wel door ie mand die als achternaam 'Van Holten' had. De door hun schrijfstijl moeilijk toegankelij ke boeken werden als het ware gekopieerd; zelfs doorgehaalde woorden staan in de 'kopie', compleet met de strepen door het woord. Inmiddels was de open dag be gonnen en waren in elke zaal die door de oudheidkamer gebruikt werd, belangstellenden te vin den. In de raadzaal werden dia's van oud-Holten gedraaid. Op twee panelen waren uitvergrote pasfoto's bevestigd, gemaakt tij dens oorlogstijd voor de per soonsbewijzen. Gevraagd werd of de bezoekers hier misschien iemand van kenden. Er lagen ou de nota's van Holtense bedrijven en de prijzen die daar op stonden spraken tot de verbeelding: twee flessen jenever kostten toen 4,20 gulden. „Eén fles jenever voor nog geen euro", rekende iemand snel uit. Krantenknipsels waren er, oude foto's, poëzie-albums, de tentoonstelling 'In de Vergun ning' en de werkplaats daarach ter. Op plattegronden werden de veldnamen aangegeven. Opslag ruimte 'n Spieker was voor deze dag omgebouwd tot expositie ruimte. Gordijnen gingen open, goederen werden uit de kasten en opbergruimten gehaald. Be zoekers verbaasden zich over wat er allemaal hing, stond en lag: van bruidspijpen tot een ste nen babywaskom, van geweckte groenten tot een 'pompeldoern' schort. Een groot aantal geïnte resseerde bezoekers trok door beide panden en verbaasde zich over de grootte en de verschei denheid van de collectie. „Er waren zelfs mensen die twee keer kwamen", vertelt secretaris Jolanda Ulfman, „Het was een heel geslaagde dag voor de oud heidkamer. Zeker voor herha ling vatbaar." Dijkerhoek - Buurtvereniging Schoolkring Dijkerhoek houdt zondag 12 oktober een kloot - schietmiddag. De start is tussen 13.30 en 14.00 uur bij de molen in Dijkerhoek. De prijsuitreiking is na afloop bij het Bonte Paard. Onderweg zal er een stop zijn waar men iets te drinken zal worden aangeboden. Voor de playbackshow voor de jeugd op 23 november, zijn de eerste aanmeldingen al binnen. Maar het programma zit nog niet vol. Opgeven kan tot 10 novem ber bij Erik Wechstapel, tele foon 0548-364034. Evenals voorgaande jaren zijn er weer drie leeftijdscategorieën: lot en met 8 jaar, 9 tot en met 12 jaar en 13 tot en met 16 jaar. Bij opgave, naast leeftijd, ook de artiest of groep en het nummer vermelden. dat voor uitkeringsgerechtigden die een aantal uren werk hebben dat de totale inkomsten uit die arbeid gekort worden op hun uit kering. Daarnaast is in de wet opgeno men dat de gemeenten geen ca tegoriale bijstand meer mogen verstrekken aan personen bene den de 65 jaar. Het Rijk heeft haar bijdrage aan de gemeenten voor het verstrekken van catego riale bijzondere bijstand ver laagd. „Dat betekent dat de jaar lijkse financiële tegemoetko ming in de kosten van maat schappelijke participatie (125 euro per jaar) en ook de finan ciële bijdrage in de kosten van schoolgaande kinderen (125 eu ro per kind per jaar) komt te ver vallen. Daarbij komen ook nog de door minister Hoogervorst af gekondigde bezuinigingen op 130 instellingen in de sport- en welzijnssector; een verdubbe ling van de contributie van een sportvereniging is dan ook niet ondenkbaar. Al met al zullen de ze maatregelen er toe bijdragen dat zwemmen, gymnastiek, voetbal en andere sportactivitei- Holten - Een oudere Holtenaar kwam zaterdagmiddag tussen de treindeuren te zitten tijdens het uitstappen. Dankzij twee jonge dames kon hij worden bevrijd uit zijn benarde situatie. 'Mijn vrouw heeft reuma en die hielp ik de trein uit,' zegt de FIol- tenaar die liever niet met z'n naam in de krant wil. 'Op het moment dat ikzelf uit stapte, gingen de deuren ineens dicht.' Twee meisjes die al wa ren uitgestapt, zagen het gebeu ren en renden meteen te hulp. 'De conducteur bood niet eens zijn excuses aan', zegt het slachtoffer verbitterd. 'Het enige wat hij zei: 'De trein moet op tijd vertrekken.' ten voor kinderen van minima een onbetaalbare luxe worden en in de toekomst slechts voor een bepaalde groep in onze samenle ving is weggelegd", aldus de Cliëntenraad. De Cliëntenraad is bang dat er straks bijna geen mogelijkheid meer is om een beroep op de bij zondere bijstand te doen. ,»Als alle bezuinigingen die op Prins jesdag zijn aangekondigd door gang vinden zullen deze waar schijnlijk ook van invloed zijn op de hoogte van de bijzondere bijstand. Te denken valt aan de eigen bijdrage medicijnen, de kosten van de tandarts, fysiothe rapie en dergelijke", schrijft de Cliëntenraad. schrikkelijk in het huisartsen werk is het overlijden van een jong kind of een baby. Daar ben je zelf ook nog wel een tijd mee bezig. Met die families houd je een speciale band", is zijn erva ring. Wat hem goed doet is de belang stelling in de loop der jaren voor het praktijkgebouw aan de Kei zersweg. Verschillende mensen, waar onder prinses Margriet, ke ken hoe het er aan toe ging aan de praktijk, bekeken het vrij mo derne pand. „We zijn fantastisch gehuisvest, je ziet weinig prak tijken zoals in Holten. Heel wat artsen die hier op bezoek kwa men waren jaloers. En terecht", vindt hij. „Het werkklimaat is goed. De praktijk is ruim opge zet. Dat moet ook, mensen moe ten niet te dicht op elkaar zitten, dat is niet gezond." Hij mist het dat binnen de praktijk gestopt is met verloskunde, twee jaar gele den. Dat deel van het werk werd overgedragen aan de verloskun dige in Rijssen. „Het werd te veel voor ons om dat er bij te doen. De kwaliteit van de zorg ging er ook onder lijden. Achter af gezien was het een verstandig besluit. Maar ik mis het wel." Hij deed en doet het werk met plezier. „Een burn-out is me he lemaal voorbij gegaan. Ik heb gewoon geluk gehad. Ik heb het vak gekozen dat ik heerlijk vind om uit te oefenen. En ik stop er pas mee als ik met tegenzin hier naar toe ga!" Holten - NBvP Vrouwen van Nu afdeling Holten houdt donder dag 16 oktober haar maandelijk se afdelingsavond in zaal Vos man. Aanvang is om 20.00 uur. Ton ten Hove uit Zwolle geeft een lezing over de weerman. Tevens is er woensdag 29 okto ber een provinciale culturele avond in het Parkgebouw te Rijssen met cabaretière Henny Weel. Aanvang 20.00 uur. Op dinsdag 4 november houdt de agrarische commissie een dag excursie samen met de afdelin gen Dijkerhoek en Espelo. Dins dag 4 november wordt een cur sus porselein schilderen en op maandag 10 november een cur sus chocoladeletters maken ge houden. Voor inlichtingen tele foon 0548-362092. Holten - Wat pillen niet kunnen helen, moet men strelen'. Met deze woorden van Vondel bena drukte W.R. van Couwelaar als huisarts het belang van fysiothe rapie als geneeskunde of: ge neeskunst, weten wanneer je wat moet doen maar ook de kunst verstaan wanneer je juist niets moet doen. En die kennis hebben volgens. Van Couwelaar de twee leden van de nieuw gevormde Maat schap voor Fysiotherapie Holten in huis: Helene Versnel-Graaff Expositie Sophia de Vries en Yvonne Lubberhuizen. Medisch Centrum, dinsdag 9 september 2003 - zaterdag 31 januari 2004 Expositie Kleur in Vogelvlucht Anam Cara, Galerie Anam Cara, Fazantenweg 1, vrijdag 12 sep tember 2003 - zaterdag 8 no vember 2003 Herdenking bij monument, Haarlerweg. donderdag 9 okto ber 2003, 9:30 Expositie Jan Bot. Natuurdiora- mazaterdag 11 oktober 2003 - zondag 26 oktober 2003 Klootschieten. Schoolkring Dij kerhoek, zondag 12 oktober 2003 Klassieker zondagmiddagrit. Beusebergerweg 37, zondag 12 oktober 2003, 13:30 Tafeltennistoemooi basisscho lieren, Gymzaal Vrijheidslaan., maandag 13 oktober 2003, 13:00 Clubavond Holtense Postzegel - cub. Boschkamp. dinsdag 14 ok tober 2003, 20:00 Griepvaccinatie. Gymzaal Vrij heidslaan, woensdag 15 oktober 2003, 14:30- 18:00 Bijeenkomst Anbo en Pcob. Boschkamp, donderdag 16 okto ber 2003, 14:00 Bijeenkomst NBvP Holten Vos man. donderdag 16 oktober 2003, 20:00 Film Samsara, Boschkamp, don derdag 16 oktober 2003, 20:15 Koffieochtend met gedichten in dialect, Boschkamp, vrijdag 17 oktober 2003, 9:30 Kabouter Plop. Kinderboerderij Dondertman, zaterdag 18 okto ber 2003 Totale leegverkoop HMV-win- kel Oude Deventerweg 7 en Jeurlinksweg, zaterdag 18 okto ber 2003,9:00- 16:00 Gezamenlijke oefening EHBO en brandweer, maandag 20 ok tober 2003 Bijeenkomst NBvP Espelo. Es pelo, maandag 20 oktober 2003 Najaarsconcert Holtens Ge mengd Koor, Dorpskerk, vrijdag 24 oktober 2003 Diepe Hel Holterbergloop. Toe- ristenweg, zaterdag 25 oktober 2003 Puzzelrit, Beusebergerweg 37, zondag 26 oktober 2003, 14:00 Bijeenkomst Passage, Kande laar, donderdag 30 oktober 2003, 20:00 Koffieochtend met bingo. Boschkamp, vrijdag 31 oktober 2003, 9:30 Concert Holtens Mannenkoor. Kandelaar, zaterdag 1 november 2003, 20:00, Toegang: gratis Bijeenkomst Bejaardensociëteit. Kandelaar, dinsdag 4 november 2003, 14:30 Najaarsconcert HMV, Sporthal Mossink, zaterdag 8 november 2003, 20:00 Algemene ledenvergadering CV De Fienpreuvers, Café Jansen (Boerbiet). dinsdag 11 novem ber 2003, 20:00 Film La Stanza Del Figlio, Boschkamp, donderdag 13 no vember 2003, 20:15 Koffieochtend met oudheidka mer, Boschkamp, vrijdag 14 no vember 2003, 9:30 0 0 f v e r d a I organiseert Spoortheater, Parallelweg 4J, Nijverdal Aanvang: 20.00 uur, zaal open; 19.15 uur. Toegangsprijs: 8,25.. Kaartverkoop bij liet Spoortheater. Telefonisch reserveren bij het Spoortheater, tel. 0548-61 24 94 Trfsamenwerking met - >fiidsboutique Josephine deelnemende bedrijven: Goldline, juwelier en edelsmederij Bloemisterij Valk Bloembinderij Maaike FotoVaklab Nijverdal Beautysalon Demi Kranenburg, Sport én Classic Cars Gemeente Hellendoom en Hans Tutert, een nieuwe maatschap in een vernieuwd en uitgebreid pand aan de Gaarden- straat. Aan van Couwelaar de eer om het pand afgelopen vrij dag voor het oog van vele geno digden te openen. Zowel Hélène als Hans toonden zich zeer gelukkig met het nieu we onderkomen en zeker ook met de samenwerking. Hans: Het is zowel voor de patiënt als voor degene die doorverwijst belangrijk dat alles onder één dak zit. Men kan doorverwijzen naar onze praktijk en wij kunnen met elkaar bekijken wie de pa tiënt het best kan behandelen. We hebben hier de mogelijkheid tot fysiotherapie, manuele thera pie, haptonomie en Mensen dieck.' Hélène: 'Het is de kracht van met elkaar werken, interac tie, gebruik maken van eikaars kennis en adviezen, wat het wer ken in maatschapsverband zo prettig maakt. En bovendien: het is nog gezellig ook. En als je ge noeg van elkaar hebt, duik je ge woon je eigen cabine weer in,' grapt ze er achteraan. Hélène werkte vroeger al in deze prak tijk, daarna 16 jaar voor zichzelf aan de Oranjestraat en stapte zonder enige twijfel in de nieu we maatschap. Het gevoel niet meer alleen de (eigen) kar te moeten trekken, je werkt in je eentje en daarnaast ook nog eens alle administratie verrichten, dat verlicht voor haar gevoel de zorg, waardoor zij haar aandacht nog meer kan richten op de pa tiënt. Het samengaan van beide praktijken heeft volgens Hans voor de toekomst, wanneer alle plannen van het kabinet door gaan en zorgverzekeraars moe ten gaan onderhandelen, het voordeel dat nu alles op één cen traal punt zit. En de patiënt heeft binnen de praktijk keuzes, want er wordt nu in totaal met zes the rapeuten gewerkt die elk hun ei gen specialisatie hebben. (Foto: Sander Scheperman) Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huïs-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Hol tens Nieuwsblad. Stichtings-bestuur: W.H. Beyers, secretaris, Kollingserf 4, 7451 XC Holten, Abonnementen: Kerkhofsweg 18, 7451 BG Holten, telefoon 0548-363803 Klachten bezorging: Tel. 053 - 484 24 46 of 055-5389053 Eindredactie: Peter Bulthuis Telefoon; 0548-36 67 99 Fax: 0842-11 67 34 E-mail: p.bulthuis@whk.wegener,nl Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BG Holten, telefoon 0548-36 38 03, fax 0548-36 64 97 Advertenties: Getfertsingel 41, 7513 GA Enschede, telefoon 053-484 24 50 Advertentie-adviseurs: kantoor: al leen op dinsdag tot 12.00 uur telefoon 0548-368295 en fax 0548-366497; andere werkdagen telefoon 0548- 519797 en fax 0548-519798. Otto IJspeert, mobiel 06-51 19 83 42 Henk Schottert, mobiel 06-51 19 83 21 Advertenties kunt u in Holten opge ven bij: Albert van de Maat. Smids belt 7, 7451 BL, telefoon 0548- 361538 tot dinsdag 12.00 uur, of het kantoor aan de Kerkhofsweg 18. Directie: J.V.Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G. Arendsen-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Op al onze advertentiecontracten en aanbiedingen daartoe zijn van toepas sing de Algemene Advertentievoorwaar den huis-aan-huiskranten Wegener NV. Een exemplaar van de Algemene Ad vertentievoorwaarden wordt op uw ver zoek kosteloos toegezonden. Wegener Huis-aan-huiskranten BV is een onderdeel van het Wegener-con- cem. De door u aan ons verstrekte ge gevens hebben wij opgenomen in een bestand, dat wordt gebruikt door onze administratie en om u te (laten) informe ren over voor u relevante dienstei producten van de titels en de werkmaat schappijen van Wegener of door zorgvuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk melden bij Wegener Huis-aan-huiskranten BV, t.a.v. de heer A T. Kooij Hoofd Marketing, postbus 28, 7500 AA Enschede.

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 3