Blauw Wit laat SVDW achter zich Bedankt voor uw hulp! OXA m De 8e meter vloe VLOERBEDEKKING* Feestmaaltijd voor SV Holten winnaar na gelijkspel tegen koploper Diessenplas ïmnsnm EEN BOUWER JIAET ZORG. GRATIS 375.000, 1.95 Postcode Loterij: 200 miljoen per jaar voorgoede doelen O LA ROOMIJS Betere wereld Kans op miljoenen! Vrieskoop Diepvrieshal Holten BON VOOR ALTIJD WINST ©Y-. I POSTCODESTRAATPRIJS I] BOSMAN Voor al uw woonwp.neen In oktober, de woonmaand, krijgt u elke 8e meter Reserveringen voor later dit jaar is mogelijk! HO 6 Donderdag 25 september 2003 Vervolg van pagina. De bewoners van De Diessenplas kunnen zelf kiezen of ze hun maaltijd in de zaal willen gebrui ken of in hun eigen ap partement. „Vroeger at bijna iedereen die dat kon in de zaal. Dat is nu veel minder", vertelt Vloed graven. Gekookt wordt er zeven dagen per week. Ruim twintig, meren deels parttime, medewer kers telt de voedings- dienst van De Diessen plas. Het jubileumdiner begint vrijdag 26 september om kwart over twaalf. De be woners zijn vanaf tien uur uitgenodigd in de zaal. Daar is koffie met gebak, en later op de morgen een borreltje en een hapje. Tegen twaal ven worden de tafels ge dekt en kan er opge schept worden. In de keuze van dit feest- menu ging wel iets meer tijd zitten dan gewoon lijk. „Je wilt vooral iets kiezen wat niet te ex treem is, iets wat alle mensen kunnen eten zo dat er zoveel mogelijk mensen mee kunnen doen aan de maaltijd. En het menu moet er toch uitspringen." De mensen die in de zaal eten krijgen als voorge recht een frisse salade met dungesneden kipfi let. Vervolgens mosterd soep met gerookte zalm snippers. Het hoofdge recht bestaat uit gevulde fricandeau met champig nonsaus, geserveerd met een groentenpaletje van wortel, minilof, mïnerat- bloemkool, gebakken aardappels en een puntje aardappeltaart met ge mengde sla en appel moes. Het jubileumdessert be staat uit bitterkoekjes pudding en chocoladeba- varois met bolletjes aard beien- en citroenschepijs en slagroom. Na afloop van de maaltijd is er kof fie met amaretto en slag room en een bonbon. „Voor de eters in de zaal kun je dit diner mooi pre senteren. Maar voor de maaltijden voor Tafeltje Dekje kan dat niet; het ijs bijvoorbeeld valt direct af. De maaltijden die weggebracht worden, zijn iets aangepast." De bestellingen voor het feestdiner zijn een week van tevoren gedaan. „Als je alles binnen hebt is dat al een kopzorg minder.", stelt Vloedgraven vast. Vandaag beginnen de di recte voorbereidingen zo als het braden van de kip filet, het snijden van gar- nituurtjes maar ook het uittellen van borden en bestek. Vrijdagmorgen om zeven uur is Vloedgraven in de keuken. „Deze dag wor den wel iets meer mede werkers ingezet. We heb ben van tevoren een lijst je gemaakt met de taken van iedereen en dat wordt nog even doorgenomen. En dan is het zaak alles op de juiste tijd gaar, warm of juist iets ont dooid te hebben. Het voordeel is dat dit soort zaken allemaal al in je hoofd zit. Soep bijvoor beeld kan best een uurtje staan terwijl het warm gehouden wordt. Het voorgerecht kan al eerder klaar staan." Als de mensen van Tafel tje Dekje weg zijn heeft het keukenteam even de tijd om het eten te orde nen voor de zaal. „Ja, het is wel wat drukker zo'n dag, maar dat geeft niet. Het is ook een gezellige dag. Druk en gezellig. We hebben een leuk team, dat al vrij lang met elkaar werkt en goed op elkaar is ingespeeld. En zoiets moet je toch met z'n allen doen." De koks scheppen zelf op in de zaal. „Bij Tafeltje Dekje ken je de afnemers niet. Maar als je zelf op schept, heb je toch iets contact met de bewoners en dat is prettig. Ik denk dat het een heel gezellige maaltijd wordt." Het is nog te vroeg in het seizoen om al te spreken over een topper, maar het waren wel degelijk de koploper en de nummer drie van de ranglijst die elkaar ontmoetten afgelo pen zondag. SV Holten moest op bezoek bij kop loper Overwetering uit Olst, de oude ploeg van trainer Bonenschansker. De motivatie was dan ook duidelijk bij beide ploegen aanwezig, on danks de tropische tem peraturen die er zondag waren. Holten moest het stellen zonder de geblesseerde basisklanten Van der Pluijm en Van der Wal (beiden geblesseerd) en de geschorste Erik Rei- jlink. Hierdoor was er voor het eerst dit seizoen een ba sisplaats voor de jonge Bas Tuitert, iets wat de verdediging van Overwe tering geweten heeft ook. Direct vanaf de aftrap was er al een goede kans voor Keinhorstman. Al leen oog in oog met de keeper bleek hij de koel bloedigheid te ontberen. Tuitert, die de verdedi ging handen vol werk be zorgde, had ook een goe de kans. Maar in plaats van de bal hard in de kor te hoek te schieten, zocht hij de mee opgekomen Arno Knapen. Even later was het toch raak. Na goed doorkop pen van diezelfde Kna pen gebruikte Tuitert goed zijn lichaam en schoot de bal via de doel man binnen. Er leek na die eerste vijf entwintig minuten dan ook geen vuiltje aan de strak blauwe lucht te zijn voor de roodzwarten. Totdat juist die strak blauwe lucht ervoor zorgde dat de thuisploeg weer langzij kon komen. Een hoge voorzet werd door Koetsier verkeerd beoordeeld, doordat hij, zo verklaarde hij later, 'verblind werd door de zon'. Overwetering ging er na dit presentje weer in ge loven en Holten raakte de weg een beetje kwijt, de opbouw liep niet meer en hierdoor werd het mid den veld vaak overgesla gen. In de rust kon men even de verkoeling opzoeken. Na de 'vijftien minuten rust zagen de vele mee gereisde supporters twee onveranderde teams het veld opkomen. Dat was niet het enige wat onveranderd bleef, want ook het spelbeeld bleef gelijk. Namelijk weer had Hol ten de beste kans in het begin van het tweede be drijf, maar Tuitert had de bal te veel onder zich om deze in de verre hoek te plaatsen. Hierna nam de thuisploeg weer het heft in handen en mocht Hol ten de handen dichtknij pen dat zij het vizier niet op het scherp had staan. Zo werd een, overigens onterechte, vrije trap vanaf acht meter nog bij na tot ingooi gebombar deerd door de schutter van Overwetering. Het falen van de ^voor- hoede van de Olstenaren was niet de enige reden dat het gelijk bleef, maar ook de herboren Koetsier verdient hier een pluim. Tot tweemaal toe ver werkte hij een schier on houdbare inzet tot corner en hield zo de voormali ge HVC in de race. In de slotfase kreeg zelfs Holten nog enkele kan sen maar ook hier bleef de keeper uit Olst op zijn hoede en wist zo de inzet van Kleinhorstman te ke ren. Een gelijkspel was over negentig minuten wel te recht en gezien de rang lijst mag Holten zich dan de winnaar van dit week end noemen met een ge lijkspel bij de koploper. Volgende week wacht Witkampers op het eigen Meermanskamp voor de nieuwkomer in de vierde klasse H. w Wk In een prima gespeelde partij wist Blauw Wit na twee gelijke spelen tegen titelkandidaten, de derde wedstrijd meer dan te recht winnend af te slui ten. Direct werden de Doeti- chemers onder druk ge zet, maar een schot van Maarten Kruimelaar (na een fraaie solo) en een kopbal van Gert Jan Prins misten het doel op een haar na in de eerste tien minuten. SVDW werd in de elfde minuut pas ge vaarlijk na een scrimma ge voor het doel en even later na een vrije trap ver oorzaakt door Arjan Aan stoot (gele kaart). Na een kwartier werd de druk op het SVDW-doel minder en. ontstond er een soort Hit-and-Run-voetbal waarbij beide partijen het middenveld oversloegen. ,In de 25ste minuut benut te Merijn Offringa een vrije schietkans, nadat de •keeper van SVDW de Igoal verlaten had en de bal verspeeld werd door Teen verdediger, 1 -0. jBlauw Wit ging direct door en met schoten van -Dirk-Jan Beldman en Jurrian Paalman werd SVDW verder onder druk gezet. Hans Bekker- nens moest pas in de 35 ste minuut echt hande lend optreden en de cor ner daarna werd net naast het Blauw Wit doel ge schoten. Verder dan wat schoten over en weer kwamen beide ploegen niet meer voor de rust. Na de rust kwam Hans Stam in het veld voor Ar no Jager. Deze routine was te veel voor het sterk aanvallend SVDW. Kwistig met passen strooiend wist Hans en kele malen de Blauw Wit aanvallers via gevaarlijke 'uitvallen voor de keeper te brengen, maar deze hield vooralsnog stand. In de 65ste minuut betrad Alfred Beldman het strijdveld en twee minu ten later wist Dirk Jan Beldman te scoren na een fraaie aanval, 2-0. Nadat SVDW in de 70ste mi nuut Niels Bartels moest missen door een sleutêl- beenbreuk en Marco Schuiterd een vrije trap net naast schoot, was het tijd om Ton Veldhuis in te brengen voor de moe gestreden Gert Jan Ulf- man. Na een overtreding van de goed spelende Youri Noorlander (gele kaart) kreeg SVDW een strafschop te nemen. Maar met Hans op de goal is dit geen gevaar. De Blauw Wit-doelman keerde het schot. De irritatie begon nu iets toe te nemen, maar nadat Dirk Jan eerst een gele kaart voor commentaar gekregen had, werd hij even later in de 81ste mi nuut hard onderuit ge haald in het strafschopge bied. Marco benutte de buitenkans onberispelijk en de 3-0 stond op de borden (waar zijn die ei genlijk?!). In de 95ste minuut wist de SVDV-spits Paul Spits van SVDW de eer te redden, 3-1. Een knappe en zeer ver diende overwinning op de ploeg waar vorig jaar en in oefenwedstrijden nog kansloos van werd verloren. Het betekent tevens dat Blauw Wit SVDW nu voorbij is op de ranglijst en met vijf punten uit drie (lastige) wedstrijden richting top gaat. Frikandellen Horeca, 40x85 gr.,8.95 7.95 Thuringer braadworsten, 10 stuks 3.95 Patat frites, Belgisch topmerk, 2'A kilo2.45 Bloemkoolroosjes, Vh kilo, 3.95 2.95 Kipkrokantschnitzels, 10 stuks,7.95 6.95 Rundervinken, extra mager, 8 stuks, 5.95 4.95 Appelpunten. 12 stuks, 5.954.95 Aanbiedingen zijn geldig 15tlm27 september 2003. Uitgebreid assortiment; groente, vlees, snacks, soepen, Ijs, gebak, salades, barbecue- en gourmetprodukten. 2 literbak, 3.95 De Postcode Loterij geeft jaarlijks zo'n 200 miljoen euro weg aan goede doelen. Elke euro wordt doelbewust geïnvesteerd in een betere wereld voor mens en natuur. Wat een geld; 200 miljoen euro voor goede doelen! Het is vorig jaar bijeen gebracht door alle deel nemers van de Nationale Postcode Loterij. De loterij heeft als belang rijkste doel om te werken aan een rechtvaardige en natuurvriendelijke wereld. En dat slaat aan! Miljoenen Nederlanders zien de noodzaak om te investeren in een betere wereld voor mensen in nood en bedreigde natuur. En wat is nou leuker dan iets goeds doen voor de wereld en tegelijk kans maken op fantastische prijzen! De Postcode Loterij geeft miljoenen weg aan goede doelen. Maar ook aan haar deelnemers! De Jackpot bijvoorbeeld. Die heeft al een stand stand van 12,8 miljoen euro bereikt en gaat binnen kort zeker vallen. U heeft vast wel eens gedacht: als ik een miljoen euro had, wat zou ik daar dan mee doen? Bij de Kom eens langs! Levering aan huis v.a. 25 EURO, bel nu voor een GRATIS prijslijst: @0548-364546 Keizersweg 50 Holten (Industrieterrein De Haar) OPENINGSTIJDEN: maandag: gesloten donderdag: 09.00-20.00 dinsdag: 09.00-17.00 vrijdag: 09.00-20.00 woensdag 09.00-17.00 zaterdag: 09.00-17.00 Geef de wereld een steuntje in de rug. Speel mee in de Postcode Loterij en werk zo mee aan een betere wereld! Postcode Loterij heeft u niet kans op één miljoen, maar op vele miljoenen! Vul daarom de bon in en speel met ons mee. Met uw deel name geeft u de wereld een steuntje in de rug. En als beloning maakt u kans om zelf miljonair te worden! ®\Ja, ik wil kans maken op alle prijzen van de Postcode Loterij én alle goede doelen steunen. Ik wil graag (aankruisen a.u.b.): 4 loten 3 loten 2 loten 1 lot 7,75 7,75 7,75 7,75 Inclusief JackpotVerdubbelaar l~l wil loten zonder JackpotVerdubbelaar. Ik betaal dan 6,50 per lot. Ik machtig u hierbij tot wederopzegging om voor elke trekking (13 per jaar) de inleg van onderstaande rekening af te schrijven. de heer mevrouw 168.03.09 Bea Post, Nationale Postcode Loterij Postcode: postcode 1171 HX In Badhoeve dorp met 30 winnende loten en voor lotnummer 1171 HX 018 extra: een BMW! Kijk naar de uitreiking in: Postcode Loterij Miljoenenjacht, zondagavond om 20.55 uur op Nederland 2 Winnen doe je bij... de Postcode Loterij! (Post)banknummer: Bel mij bij een prijs boven 5.000,- Tel: Handtekening: s/ Deelname houdt in aanvaarding Ledenservice, tel. 0900 - 300 1E Minister van Justitie onder n lan het reglement, op aanvraag verkrijgbaar bij >0 (20 cpm). De loterij is goedgekeurd door de mmer L.O. 890/0098/0251627 d.d. 20/12/2002. Bon uitknippen en in een envelop (zonder postzegel) opsturen naar: Nationale Postcode Loterij, Antwoordnummer 19503, 1100 VM Amsterdam. Dubbeldikke bos rozen (20 stuks) 4 I 2 Bos kaschrysanten e( Hele bak violen (24 stuks) 2 Azalea's Reuzen bolchrysant Luxe plantenbak bloemi Holten. Geldig: donderdag, vrijdag, zaterdag bloemen en planten Holten, Dorpsstraat 12 Voor betaalbare topkwaliteit Het adres voor algehele uitvoering van: Nieuwbouw Verbouw Onderhoud Het vervangen van al uw hang- en sluitwerk volgens politie keurmerk veilig wonen Maneschijnsweg 30 7451 LK Holten Telefoon: (0548) 361 387 Fax' (0548) 361 663 E-mail: info@paalman-tempelman.ni Webadres: www paalman-tempelman.nl Dorpsstraat 62, 7451 BW Holten Tel. 0548-36 82 00 MH! tapijt

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 6