vieren feest, Keunefeest Holtenaren feest, feest, Vreten, zuipen en ouwehoeren... Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten Bijeenkomst bejaardensoos Bijeenkomst Passage Holten Motorrijder tegen auto Openingsborrel tijdens bedrijvenuurtje Vrije markt: hartstikke druk Bergvliegers Uitslagen schaken Bijeenkomst NBvP Dijkerhoek Competitie schaken DONDERDAG 18 SEPTEMBER 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD Blauw Wit El - Lemelerveld E4 Tegen de geduchte tegenstander Lemelerveld startte Blauw Wit zeer goed. Al na tien minuten werd de 1-0 gemaakt, gevolgd door een snelle tegentreffer van Lemelerveld. Ook hierna scoorden bei de ploegen een keer, waarna Blauw Wit uitliep naar een 4-2-rus- stand. Ook na rust waren beide ploegen aan elkaar gewaagd. Er ontstonden veel kansen, maar door goed keeperwerk aan beide kanten werden ze niet allemaal benut. Blauw Wit trok uiteindelijk aan het langste eind. Eindstand: 7-4. Haarle E2 - Blauw Wit E4 Al snel bleek dat dit een pittige wedstrijd zou gaan worden. De te genpartij was een maatje groter en Blauw Wit moest dan ook alles uit de kast halen om weerstand te kunnen bieden. De verdediging was ijzersterk en ging goed naar de bal, zodat het de tegenpartij beslist niet gemakkelijk gemaakt werd. In de tweede helft kwam het aan op conditie en kracht. Een paar goede uitbraken waren er weggelegd voor Blauw Wit, maar dit leverde helaas geen resultaat op. Martin en Thijs waren de keepers aan Blauw Wit kant en zij hebben ondanks alles ook heel veel kansen gekeerd. Ook de ver dediging met Leon en Martin, Boudewijn en Thijs was ijzersterk. Eindstand: 10-0. Overwetering C3 - Blauw Wit C2 Onder een blozend zonnetje werd de eerste uitwedstrijd beklonken met een mooie overwinning. Vanaf het begin werd er goed combi natievoetbal gespeeld; afwisselend werden de vleugels gezocht gevolgd door een splijtende pass door het centrum. Diverse mooie goals waren dan ook te bewonderen. De complimenten van de te genpartij gaven aan dat Blauw Wit de beste ploeg was deze mid dag. Twee tegendoelpunten werden in de laatste minuten geïncas seerd. Verdedigers mochten nu de aanval zoeken, waardoor de or ganisatie achterin even in de knel kwam. Al met al toch drie mooie punten die veel hoop voor de toekomst geven. Eindstand: 3-10. Eversberg MB1 - Blauw Wit MB1 Blauw Wit begon goed en kwam al snel tot scoren. Even kwam Eversberg terug, maar snel daarna werd Blauw Wit de betere ploeg. In de rust £tond het dan ook al 2-8. Na rust ging Blauw Wit door en zes doelpunten waren het resultaat. Doelpuntenmakers: Marianne (hattrick), Irene, Geertje, Evelyn en Myrthe Rosan. Eindstand: 2-14. Blauw Wit 4-ASV '57 3 Voor aanvang van de wedstrijd werd bekendgemaakt dat ASV niet een compleet team op de been kon krijgen. Er werd daarom ge speeld met een mix van senioren en A- en B-junioren. Blauw Wit moest dus aantreden tegen een team dat bruiste van jeugdig en thousiasme. Toch was Blauw Wit zeker niet de mindere van de twee en na de openingstreffer van Gerard Wijenberg leek het zelfs even dat Blauw Wit de drie punten in Holten wist te houden. ASV scoorde tegen en werd sterker. Eindstand: 1-1. Heeten D3-Holten D2 Na 30 seconden al verdween de bal vanaf een meter of 20 met een grofe boog over de keeper van de tegenstander. Ties vond al bin nen drie minuten weer het net van de tegenstander: 0-2. Na zijn as sists af links waarop de eerste doelpunten ontstonden, zag Thomas in de vijfde minuut kans zelf te scoren. Na het derde doelpunt werd de 'echte1 keeper van Heeten in het veld gebracht, en dat be tekende dat scoren moeilijker werd. Omdat we af en toe met te veel spelers voor stonden, zag de tegenstander af en toe kans ge vaarlijk te worden. Maar keeper Nick en zijn secondanten Arno, Thijs en Arjan waren een niet te nemen verdedigingswap Na een [minuut of 18 schoot Steven net over, en even later kon de keeper i van de tegenstander nog net een poeier van Marco over het doel [werken. Onze aanvallen resulteerden door Steven eindelijk weer in een doelpunt; hij wist op zijn kenmerkende manier door de ver- idediging heen te worstelen en beheerst in te tikken (0-4). Aan het [einde van de eerste helft hadden Thomas en Marco nog enkele kansen die helaas niet konden worden verzilverd. Iedereen was blij even op adem te kunnen komen in de rust, vooral de kilome tervreters Jard, Laurence en Ties. De tweede helft begonnen we jwat aarzelend, wat de tegenstander bijna deed scoren. Gelukkig wist Thijs als een echte Van der Sar uit te komen en de nul te be houden. Na een kwartier was het "mij-krijg-je-niet-van-de-bal" Herbert die vanaf het middenveld wist door te breken en met een [droge knal te scoren (0-5). Met Nick als een rots in de branding achterin ging soms het hele team mee naar voren. Zo had Jard nog een kans te scoren, en Marco. En toen kreeg Steven het op de heu pen. Hij wist tweemaal achter elkaar op vrijwel identieke wijze met een rush door het midden op te stomen naar het doel en te sco ren. Einduitslag: 0-7. Holten Dl - Vroomhoopse Boys Dl [Holten begon goed aan de wedstrijd met veel inzet en goed voet bal. Een door Coen opgezette aanval werd door William doorge speeld naar Nick die er een mooi doelpunt van maakte. Holten bleef de eerste helft goed voetballen en had meerdere kansen om uit te lopen, maar daar bleef het helaas bij. In de tweede helft jkrccg dc tegenstander meer grip op de wedstrijd en drong het Hol ten terug. Holten moest alle zeilen bij zetten om de één nul te ver dedigen en had nog kans om uit te lopen naar twee nul, maar he laas werd de toegekende penalty niet benut. Het lukte echter de te genstander daarna wel tweemaal om doel te treffen. Met twee nieuwe krachten, Marlijn en Mark S., begon Holten weer vanaf de goal te voetballen. De tegenstander moest opnieuw de handrem hanteren, ditmaal net buiten de zestien meter. Door een goeie vrije trap die door Jeroen prima werd ingekopt, werd het net voor tijd 2- [2. Als de jongens deze lijn doorzetten komt de overwinning er wel. Eindstand 2- 2. Holten BI - Maliënheem BI Eén week na de 0-8 winst op Blauw Wit moest Holten vandaag te gen Mariënheem BI aantreden. Holten begon wat slapjes aan deze 'wedstrijd en liet in de eerste minuten Mariënheem het spel maken. lEchter toen Mariënheem wel heel dicht bij een doelpunt was werd |de Holtens formatie wakker en trok het spel naar zich toe. Met een pracht doelpunt van Tim was Holten los en groeide meer in de [wedstrijd. De voorhoede van Mariënheem kon geen potten breken 'de Holtens defensie liet niets meer toe. Het was Eric die al vrij kroeg in de wedstrijd de -2-0 aantekende en toen was het pleit be slecht. Er was nog een team wat voetbalde en Mariënheem werd [sterk in de defensie gedrukt. Nog voor rust scoorde Eric zijn twee de treffer. In de tweede helft creëerde Holten zich diverse kansen paar het gelukte niet nogmaals tot scoren te komen. Ook met de Skeunefeesten in de benen, van de avond ervoor, liet Holten BI loch prachtig voetbal zien. Eindstand 3 - 0 Vroomhoopse Boys MB1 - Holten MB1 De Holtense meisjes moesten deze zaterdag vroeg uit de veren om aan te treden tegen de meisjes van Vroomshoopse Boys. Door een wat foutieve planning bij de Vroomshoopse Boys moest er snel aan de wedstrijd worden begonnen. De meisjes van Vroomshoop se Boys begonnen feller aan de wedstrijd dan Holtense meisjes, pit leverde diverse aanvallen op voor de Vroomshoopse Boys. Door goed keeperswerk van Myrte bleef het echter 0-0. Uit een snelle aanval van de meisjes van Vroomshoopse Boys wisten deze echter toch te scoren. De Holtense meisjes hadden in de eerste helft nog wel wat kleine kansjes maar de meisjes van Vroomhoop- ke Boys waren toch gevaarlijker. Na de theepauze kwamen de Holtens meisjes beter in hun spel. Doordat er nu wel feller werd gevoetbald, werden de meisjes van Vroomshoopse Boys in de ver lediging gedrukt. Op links werk er goed samengespeeld door Ilse /d B, Ilse V en Sandra. Door de enkele uitvallen van de meisjes /an Vroomshoopse Boys moesten Annike, Elsemiek, Elien en In- ;e J in de verdediging alle zeilen bijzetten cn mocht over klein leetje geluk niet geklaagd worden. Ook via de rechterkant werden 'ia Maike en Fanny weer aanvallen opgezet maar het Holtense loelpunt bleef uit. Einduitslag 1-0. Holten - De Bejaardensociëteit Holten houdt dinsdag 23 sep tember om 14.30 uur een bijeen komst in de Kandelaar. Er worden dia's bekeken van fa milie Span, die deze zomer op vakantie is geweest in Australië. Holten - Passage Holten houdt donderdag 25 september haar eerste bijeenkomst in het nieuwe seizoen. Hallussy uit Deventer zal komen vertellen over haar zendingspe riode op de Molukken. De avond begint om 20.00 uur in de Kandelaar. Belangstellenden en ook nieuwe leden zijn van harte welkom. De Keunefeesten begonnen vrij dag 12 september met het Be- drijvenborreluur. Bedrijven konden zich hiervoor opgeven om samen met het personeel de werkweek af te sluiten en zo het begin van de Keunefeesten in te luiden. Vrijwilligers zijn die dag druk geweest om salades en andere lekkernijen te maken. Deze stonden opgesteld op tafels langs een zijkant van de tent. Hierdoor werd voor het podium ruimte gecreëerd voor praatta fels. Voorzitter Cöen van Hoevelaak en wethouder Wim Stegeman openden de Keunefeesten en het buffet officieel. 'We moeten trots zijn op al die vrijwilligers. Zonder hen waren onder meer grote activiteiten als de Keune feesten, de triatlon en volgend jaar de NK Veldloop niet moge lijk', benadrukt Stegeman. 'Dat moeten we in ere houden zodat we kunnen genieten.' De Cherry's zorgden ervoor dat de sfeer er goed in kwam. Lek kere meedeiners klonken, ter wijl er twee lange rijen ontston den bij het buffet. Vooral het bordje shoarma bleek populair te zijn onder de eters. Ook de Hoolter Korhanen wa ren uitgenodigd om te komen zingen. Voor dit koor het eerste echte optreden in Holten zelf. Wel was het dringen geblazen op het podium, met dik veertig man. Het koor kreeg het publiek goed los met bekende meezin gers. De meeste aanwezigen zongen dan ook uit volle borst mee. Zittend en etend aan de lange tafels of in polonaise voor in de tent; (Foto: Sander Scheperman) Holten - Met man en macht had den vrijwilligers vorige week de tent neergezet op Kalfstermans- weide. De jaarlijkse Keunefees ten konden afgelopen weekend dan ook goed van start gaan. Holtenaren genoten dan ook weer met volle teugen van hun feest in het dorp. Alhoewel de Keunefeesten vrij dags tijdens het Borreluurtje of ficieel worden geopend, begint het traditioneel toch af donder dagsmiddags met een program ma voor basisscholieren. Deze keer met een dansfestival. Aan dachtig keken en luisterden de kinderen naar de voorstelling. De Boswachters kwamen 's avonds langs. Met onder meer bekende kinderliedjes zetten zij een leuke show op het podium neer. Daarbij werd zo nu en dan iemand uit het publiek gehaald om een liedje mee te zingen. Bij Oerendhard bijvoorbeeld en bij nummers van Britney Spears. Fluitjes en spenen met disco lichtjes waren zeer populair bij het jonge publiek, dat hiermee fluitend met de muziek mee speelde. Lekker juichen, zwaai en, rennen en dansen op het rit me van de muziek. Natuurlijk werd het Bananenlied niet ver geten. Immers, dé hit van de Boswachters. In de pauze kwam Hester Paal man met begeleidingsband zin gen. De Holtense heeft meege daan aan het populaire tv-pro- gramma Idols. Er werd gespro ken over dat ze nog enkele Idols-deelnemers mee zou ne men, maar dat bleek toch niet zo te zijn. 'Ze waren te duur. Daar om heb ik maar een begelei dingsband meegenomen,' ver ontschuldigt ze zich op het podi um. Hester deed goed haar best, maar kon niet voorkomen dat er soms toch een valse noot klonk. Het mocht de pret niet drukken, want het publiek vermaakte zich opperbest. De nep-René Froger en nep- André Hazes, die vrijdagavond op het programma stonden, de den het wat minder bij het pu bliek. René Froger leek op een afstandje nog wel, terwijl zijn stem ook best overeenkwam. De André Hazes bleek een verma gerde versie te zijn. Hij kreeg de sfeer ook niet in de tent zoals de echte Hazes dat wel zou kunnen. Daarentegen deden Springen! en 80Prachtig het wel goed. Het ging om dezelfde band maar in ander outfit en ander repertoire. Ondanks dat er zaterdagsavonds niet een echte artiest op het po dium stond, bleek Roofgarden toch een goede keuze. Ook al wisten de bezoekers niet wat ze te wachten stond, de tent bleek bijna overladen vol. Dat maakt Holten - Het zaterdagmiddag programma van de Keunefees ten staat altijd borg voor veel hilariteit. Deze keer was er ge kozen voor een landenthema: Duitsland. Het kreeg de titel Wein, Weiber und Musik mee. Het geheel bestond uit meerde re onderdelen welke moesten worden afgelegd door de deel nemende vriendenclubjes. Want daar is de zaterdagmid dagactiviteit speciaal voor be doeld: voor de vele Holtense vriendenclubjes die vaak vrij willigerswerk doen voor het feest. Op het podium stond een lange tafel opgesteld waarvan elk clubje een vertegenwoordiger plaats nam. Het liefst in Duits dijenkletskostuum, maar in elk geval met een lange stropdas. Deze laatste werd namelijk aan de tafel vastgespijkerd. Bij dit •Vi.,*.- Holten - Het was zaterdagochtend 13 september een drukte van jewelste bij de vrije markt. Velen waren er vroeg bij om er zeker van te zijn niet achter het net te vissen. Smidsbelt stond vol met marktkraampjes net als het parkeerterrein tegenover Irene en tus senliggende wegen. Het ging om de uitverkoop van de verzame ling tweedehands spullen die normaal in de winkel staan opge steld van de supportersvereniging HMV. Verder waren er vele andere kooplui die wat aan te bieden hadden. (Foto HNB) zelfs met een goede band, die vooral oude Elvis-nummers speelden. Helemaal in stijl met een microfoon in jaren vijftig- look, toepasselijke blouses en vet in hun haar. Het leverde een leuke afsluiter op van dit bruis ende weekend. Holten - Het was voor duiven- vereniging De Bergvliegers af gelopen zaterdag de laatste vlucht van het seizoen. De duiven moesten vanuit het Belgische Nivelles (238 kilome ter) komen. De laatste weken was al bekend dat H. Jansen zijn duiven in een goede vorm had. Ook deze week bewees hij dat. Hij speelde weer de eerste van de Bergvliegers maar ook de eerste in de regio. De snelheid van deze duif was gemiddeld 2,3 kilometer per uur (39 meter per minuut) sneller dan de nummer twee van de Bergvliegers, deze was van A. ten Dam 2. 1-3-6-7, H. Jansen; 2-4. A. ten Dam 2; 5, H. van Beek: 8-9, J.G. van Werven; 10, G. Jurjens. Holten- Het nieuwe schaaksei zoen werd 1 september geopend met de vriendschappelijke wed strijd tegen Lochem. De afgelopen jaren was Holten doorgaans sterker, maar nu was er sprake van een gelijkopgaan- de strijd. Lochem nam welis waar de leiding, maar op diverse borden stond Holten duidelijk beter. Van cruciaal belang was het wedstrijdverloop op het vier de bord. Dinant van Beek stond duidelijk minder, maar door een fout van de tegenstander keer den de kansên ineens. Onder meer door deze winst kwam de eindstand in evenwicht. Door het gelijke spel en omdat er geen uitgeleende spelers zijn, wint de uitspelende ploeg, Holten dus, de Tox-cup. Hieronder de gedetailleerde uitsla gen: 1J, Haker - T. van Oijen. 1/2 - 1/2; 2. E. Boere - H. van Beek, 1 - 0; 3. H. Kroes - G. Luggenhorst, 1/2 - 1/2; 4. G. Jansen - D. van Beek, 0 - 1; 5. A. ten Wolde - C. Olij, 1/2 - 1/2; 6. A. Klein Hulse - H. Jongman, 1 - 0; 7. A. Sikkes - D. van der Knaap, 1 - 0; 8. Sedlmaier- K.H Leisten, 0 - 1; 9. M. Dolphijn - T Scheurwater, 0 - 1: 10. N. van der Zee - A. Baltus. 1/2 -1/2: 11. Kam- minga- B. van Beek sr., 1/2 -1 /212 B. Jansen - B. van Beek jr., 0 - 1; 13. C. Schreuder - R. Gerv. Nijhuis, 1/2 -1/2; 14. Jonker - J. KI. Teeselink, 1 - 0; 7 - 7. Holten - Op de kruising Keizers- weg - Aaltinkweg vond zondag 14 september, rond 16.00 uur een aanrijding plaats tussen een motorrijder en een automobilist. De 23-jarige motorrijder uit La ren reed over de Keizersweg en kreeg op de kruising met de Aal- tinksweg geen voorrang van een 33-jarige automobilist uit Hol ten, die vanaf de Aaltinksweg kwam. De motorrijder werd overge bracht naar het ziekenhuis, maar kon na behandeling, letsel nihil, weer naar huis. Dijkerhoek - Na de rust van de zomervakantie start het seizoen van de Vrouwen van nu NBvP Dijkerhoek weer en wel op dins dag 23 september om 20.00 uur bij Het Bonte Paard. De heer en mevrouw Schuppert vertellen over hun reis naar Israël. Tevens zijn er verschillende voorbeelden van de cursussen te zien. Het cursusaanbod bestaat dit jaar uit: handwerken, yoga, wijnproeven, speksteen bewer ken, kleien/ boetseren, Kerst/ Paasstukje maken, sierraden ma ken, tas van deurmat maken, museumbezoek en country line dance. Op 30 september gaat de tuin- club naar de Country Winery in Nijverdal. Op 7 oktober staat er een dagexcursie gepland naar de Oad en het Eco-huis. Holten - Inmiddels is de interne competitie van het schaken be gonnen. Doordat de schaakvereniging een flinke aderlating heeft on dergaan door het vertrek van clubkampioen Jim Klinge (naar Zutphen) en oud-clubkampioen Ben van de Griendt (gestopt) is het aantal echte favorieten voor de titel aanzienlijk gedaald. Maar misschien kan een outsider van deze nieuwe situatie profite ren. Na twee ronden staat alleen Di nant van Beek op twee overwin ningen (beide met zwart). Ton van Oijen won afgelopen maan dag het topduel tegen Gerrit Luggenhorst, nadat laatstge noemde in de opening een stuk verloor. Opvallend zijn voorts de twee nederlagen van respectievelijk Henk Jongman en Dick van der Knaap. Verder dat.er in veertien partijen slechts twee remises werden genoteerd. In de interne competitie is overi gens een nieuwe prijs in het le ven geroepen; de progressie cup, die bestemd is voor degene die ten opzichte van zijn rating de grootste sprong maakt. Uitslagen eerste ronde Johan Klein Teeselink - Roelf de Jonge, 0-1; Henk Jongman - Karl Heinz Leisten, 0-1; Ronald Klein Teeselink - Dinant van Beek, 0-1 Cees Olij - Rob Gervedink Nijhuis, 1-0; Dick van der Knaap - Gerrit Luggenhorst, 0-1; Teun Scheurwa ter - Alrik Baltusrem. Tweede ronde Karl Heinz Leisten - Dinant van Beek, 0-1; Roelf de Jonge - Cees Olijrem; Gerrit Luggenhorst - Ton van Oijen, 0-1; Henk van Beek - Henk Jongman, 1-0; Teun Scheur water - Ronald Klein Teeselink. 1-0; Rob Gervedink Nijhuis - Erik Bos man, 1-0; Gerrit Stevens - Dick van der Knaap. 1-0; Bas van Beek - Jo han Klein Teeselink, 1-0. het allemaal natuurlijk nog ge zelliger. Je door de mensenmas sa proberen te wringen om bier te halen en dan oude bekenden of vrienden tegenkomen. Een glaasje meedrinken en daarna weer even bijpraten met andere bekenden die verderop staan. Dat maakt een tentfeest tot een jaarlijkse belevenis waar velen naar uit kijken. Het nieuwe geluidssysteem bleek overigens ook goed te werken. Geen boxen meer hal verwege in de tent, maar alleen voor bij het podium. Doordat het geluid gebundeld uit de speakers kwam, droeg het veel verder en konden mensen achterin ook ge nieten van de muziek. Zonder dat het geluid teveel overstemt, waardoor een normaal gesprek niet meer mogelijk is. Metingen van de gemeente lieten zien dat het geluid keurig binnen het maximaal gestelde decibelni veau bleef. Nadat het Sallandlied als afslui ting van de avond klonk, kon toch verder worden gefeest in de cafés. Grand Café 't Keuntje had een vergunning aangevraagd om tot 3.00 uur 's nachts open te zijn. De Stadskelder bleef we gens kans op teveel toeloop, het weekend wel gesloten. Alhoewel de Keunefeestencom- missie had aangekondigd zon dagsochtends geen entree te vra gen, leverde dit niet echt veel meer bezoekers in de ochtendu ren op. De meesten hadden na tuurlijk al een kaartje, voor de zondag gekocht, zodat voor hen (Foto HNB) deze geste te laat kwam. Verder bleken de feestgangers niet ver legen om geld te zitten en be taalden sommigen ccn uur voor sluiting grif 7 euro entreegeld. Anderen moesten natuurlijk nog de nacht ervoor verwerken, zo dat zij pas in de middag weer present waren. Flet zondagprogramma verliep niet helemaal zoals gepland. De Sjonnies zouden met een grote familieshow komen, maar deze werd behoorlijk ingekort. Geen DJ Trudy Immergeil op het po dium en geen catwalk met vi deoshow. Wel kwam Karen May wood langs. Intussen een oudere dame geworden, maar haar stem was niet veranderd. Hits als Rio de Janeiro en Mot her, how are you today, werden uit volle borst meegezongen door het publiek. Na een lange pauze met DJ Tox achter de draaitafel, kwamen De Sjonnies het podium op. Ook nu was het weer meezingen gebla zen. Natuurlijk kwam Blauw van de Sangria voorbij en hun laatste hit Zwemmen zonder slip. Buiten scheen het zonnetje, waardoor het best warm werd in de tent. Dolf Moed liet zijn draaimolen draaien op het plein, terwijl de patatkraam goede ver diensten draaide met de broodjes beenham, broodjes kroket en bakjes patat. In de tent hadden verschillende vriendenclubjes zich uitgedost in speciale feestkledij. Sommi gen namen zelfs een eigen stam tafel mee. Alhoewel, stamtafel. De Togaclub deed het met een oude strijkplank. Deze bleek la ter ook goed dienst te doen als verhoogt dansvloertje. Nadat het Sallandlied had ge klonken, liep de tent langzaam leeg. Velen gingen huiswaarts en anderen zochten de cafés op waar nog volop werd doorge- feest. Bierlokal am Bahnhof had een dj geregeld en café 't Klavier zelfs een band: Harige Harry en de Ladyshavers. Of eigenlijk waren het de Kloeke Leute die het bandje via Internet hadden gecontracteerd. Al enkele jaren verzorgen ze bij hun stamcafé een Afterkeuneparty. Dit keer onderdeel ging het erom wie de meeste halve liters kon drinken zonder naar het toilet te hoeven. Bier of frisdrank werd in grote pullen bij de deelnemers neer gezet. Zo nu en dan kwam ie mand langs met een grote schaar om deelnemers met ho ge nood te bevrijden uit hun be narde situatie. De andere deelnemers moesten om de beurt verschillende on derdelen aflopen. Bijvoorbeeld liedjes raden. 'Van wie is dit lied en hoe heet het?', zegt pre sentator Coen van Hoevelaak. Twee deelnemers van verschil lende clubjes staan klaar met twee koekenpannen in de han den. Degene die als eerste de pannen tegen elkaar slaat, mag het zeggen. 'Kayleigh, van eeeh.' Coen: 'Ja, van wie is het liedje?' 'André Hazes'. 'Van André Hazes? Da's niet eens een Engelsman. Fout!' Hel karaoke-onderdeel leverde de kijkers vooral pijnlijke oren op, wegens het valse gezang dat uit de boxen kwam.-Een enke ling kon nog een beetje maat houden. Nadat het scorebord volstond met punten en nog slechts een enkeling achter de lange tafel het volgehouden had zonder plaspauze, werden de prijzen verdeeld. Club WOM ging met de derde prijs naar huis. Abnor maal werd tweede en Club Duo eerste. (Foto HNB)

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 7