Blauw Wit op karakter naar gelijkspel tegen CJV SV Holten pakt punten aan einde wedstrijd SV Holten ontvangt nieuw standenbord Zakelijk Bekeken Zaagmolentrofee Atleten naar Amsterdam Man steelt portemonnee Uitslagen Bergvliegers Keunerit SportAgenda ZA 71 DONDERDAG 11 SEPTEMBER 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD 11 Remco Faasse clubkampioen TC Holten Holten - Er werd donderdag 28 augustus tot en met zaterdag 6 september weer fel gestreden tijdens de clubkampioenschappen van tennisclub Holten. De wedstrijdcommissie heeft goed haar best gedaan om zoveel mogelijk leden bij de strijd te betrekken. Het aantal deelnemers was gelijk aan dat van vorig jaar. Er werd gestreden in drie verschillende categorieën. Dit leverde vele spannende partijen op. Met als afsluiting de finales op de laatste speeldag. Remco Faasse mag zich een jaar lang clubkam pioen van TC Holten noemen. Aan het eind van de dag zijn de volgende kampioenen gehuldigd: HE6: 1 Remco Faasse, 2. Theodoor Kuster; HD6: 1Remco Faasse/ Jan Martijn Kors, 2. Theodoor Kuster/ Martijn Nijkamp; GD6: 1Rita Beldman./ Fred Eunk, 2. Remco Faasse/ Claudy Klein Zeggelink; DD7: 1. Marieke Nij- land/ Jeanet Nijland, 2. Rita Beldman/ Claudy Klein Zeggelink; HE8: 1 Fred Eunk 2. Frans Kuster; HD8: 1Anton Beuwer/ Frans Kuster, 2. Fred Eunk/ Henk Schrotenboer; GD8: 1. Anton Beuwer/ Truus Mulder, 2. Frans Kuster/ Jeanette den Engelse; DD8: 1Truus Mulder/ Jeanette den Engelse, 2. Gerrie Veneman/ Jolanda le Fevre. Bert Blaauw opnieuw winnaar Keunetrofee Holten- In het kader van de nevenactiviteiten van De Keunefees- ten in Holten, werd voor de zesde maal het dartstoernooi Darten om de Keunetrofee gehouden. Dit single-dartstoernooi vond plaats op zondag 7 september bij Bierlokal am Bahnhof in Holten. De 35 deelnemers kwamen uit onder meer Holten, Markelo, Goor en Twello. Na poule wedstrijden in de eerste ronde gingen zestien deelnemers door naar de finaleronde en de overige negentien naar de verliezersronde. In de finale van de verliezersronde won André Schuchard met 3-2 van Nick Overmaat. In de halve finales van de winnaarsronde won Erik Bosman met 3-0 van Eric Kluin en Bert Blaauw met 3-1 van Jan Deijk. Om de derde/ vierde plaats won Jan met 3-1 van Eric. In de finale was Bert Blaauw veel te sterk voor Erik Bosman. Hij won overtuigend met 4-0. Het niveau van de wedstrijden was zeer hoog. Dit blijkt wel uit het aantal maximale scores van 180. Roy Fleer (driemaal) en Rik Paalman (eenmaal). De hoogste finish kwam op naam van Erij Jan Paalman (102: 3x20,10 en Dl6). Na afloop werden de Keune trofee, de overige bekers en geldprijzen uitgereikt door Gerda van Bierlokal am Bahnhof. Op de foto van de winnaars, ontbreken Erik Jan Paalman en Eric Kluin. Bergruitertjes naar Hippiade Tijdens het eerste deel van de Hippiade, Nederlands kampioen schap, waren twee Bergruitertjes aanwezig voor deelname. Tom Buitenhuis moest 's ochtendsvroeg-met Starlight springen. Vol spanning werd zijn rit langs de kant gevolgd, helaas stranden hij op de laatste hindernis van parcoursbouwer Wim Vos. Het dres- suurgedeelte werd in de middag verreden. Meerdere supporters waren getuige van een strak gereden proef door Angela van Lies en El Fuego. En menigeen was het erover eens, dit keer zou ze niet weer net buiten de prijzen vallen. Er werd in handicap gere den. Aan het eind van de dag stonden drie amazones met een ge lijk aantal punten op de eerste drie plaatsen. Op die derde plaats Angela van Lies en El Fuego. In Markelo was Beau Barvelink tij dens het springen klasse B cat. C twee keer foutloos dit leverde een vijfde prijs op. Myrthe Barvelink reed in de klasse B cat. C2 keer een foutloos parcours en behaalde een vierde prijs. Eva Hoefman behaalde met Bobbie een zevende prijs in Markelo. Ook in Rijssen scoorden de zusjesBarvelink. Beau klasse B cat. C klassiek een vierde prijs door twee keer een foutloze rit. Zus Myrthe viel dubbelop in de prijzen in de klasse B cat. C klassiek reed zij twee keer foutloos en werd derde,maar ook het progres sief parcours wist zij twee keer foutloos te houden dit leverde een tweede prijs op. Britt behaalde bij het springen klasse L cat. AB een vierde prijs. Laura Tijhaar werd met Saskia derde in de Z1 dressuur. Angela Snippe behaalde hier twee maal over een eerste prijs met Lady in de in handicap verreden dressuur M1/ M2 cat. E. Petet tijhaar behaalde met Saskia een tweede prijs en wist hier met Kadanza in de L2-dressuur nog twee tweede prijzen aan toe te voegen. Tom Buitenhuis behaalde met Starlight een derde prijs in de B-dressuur. Angela van Lies werd met El Fuego tweede in de M dressuur. In Ambt Delden werd Laura Tijhaar met Saksia tweede en eerste in de Z1 dressuur. Ook broer Peter legde beslag op een eerste en tweede prijs zij het in de Ml met Saskia. Angela Snippe behaalde met Lady een eerste prijs in de Ml dressuur. Uitslagen LR Bergruiters Leden van de LR Bergruiters zijn weer naar verschillende con coursen geweest in de regio. jZo ging Mariëtke Oolbekkink op 22 augustus met haar paard naar Ide dressuurwedstrijd te Goor. Daar behaalde zij met haar paard Remy Marten een tweede prijs in de B-dressuur met 160 pnt. Marjet Drost ging op 23 augustus met haar paarden naar het con cours te Rijssen. Met haar paard Colden cattey behaalde zij in het L-springen een mooie vierde prijs. Ester Lamers deed mee in het B-springen. Daar behaalde zij een mooie derde prijs met haar paard Siranda. Lucinda Anderson ging met haar paard Axias Nick Otto op 19 en 21 augustus naar Enschede, waar een Dressuurfestival werd ge houden. Lucinda wist zich daar goed te presteren, zij behaalde verschillen de prijzen. Eerste proef, derde prijs met 159 punten; tweede proef, derde prijs met 157 punten; eerste proef, eerste prijs met 164pun- ten; tweede proef, vierde prijs met 154 punten. Erik Vincent ging met zijn paarden op 24 augustus naar het con cours te Haarle. Met zijn paard Roderick behaalde hi j een succes volle tweede prijs in de klasse L springen. In het Progressief springen klasse M wist Erik niet zijn paard Milton een zesde prijs in de wacht te slepen. Ook in Almelo op 30 augustus was Erik Vincent van de partij met zijn paard Roderick daar behaalde hij in de klasse L-springen een zevende prijs. Ester Lamers en Mariëfke Oolbekking gingen op 31 augustus naar Bathmen. Ester kwam uit in het B-springen en behaalde met haar paard Si randa een vijfde prijs Mariëfke deed mee in de dressuur, daar be haalde zij met haar paard Remy Marten een succes volle eerste prijs met 1*59 punten. Op 6 september ging het viertal van de Bergruiters naar Ermelo daar werd gestreden om het Nederlands Kampioenschap viertal len. Daar deden Ester Lamers, Arjan Kraayenzank, Thessa Bresser en Steinie Janssen van Doorn aan mee. Het was een spannend moment, want alle deelnemers zaten dicht bij elkaar. De Bergruiters behaalden een vierde plaats met 310 punten. Vletgoor - De eerste competitie wedstrijd van het nieuwe sei zoen heeft Blauw Wit weliswaar maar één punt opgeleverd, maar de wijze waarop dit resultaat werd behaald, geeft vertrouwen voor de verwachte zware com petitie. Na een nogal teleurstellende eer ste helft werd na de rust met een hartverwarmende inzet gestre den voor een goed resultaat te- Dijkerhoek - De schietwedstrijd om de Zaagmolentrofee wordt op 3,10,14,15,16,17,24 en 31 oktober gehouden. Titelverdediger is het vierde elf tal van zaterdagvoetbalvereni ging Blauw Wit. Alleen verenigingen uit Holten of behorende tot de Schoolkring Dijkerhoek kunnen aan dit toer nooi meedoen. Een vereniging kan meerdere teams inschrijven waarbij een team uit vier perso nen bestaat. Deze week zijn de uitnodigingen, per brief of per e- mail de deur uitgegaan. Verenigingen die willen mee doen maar die, om wat voor re den dan ook, geen uitnodiging hebben gekregen zijn uiteraard ook van harte welkom. De teams worden ingedeeld in drie klassen: heren, dames en ju nioren. Alle gemengde groepen worden bij de heren ingedeeld. Junioren (12 tot 18 jaar) mogen alleen met de luchtbuks schie ten. Alle overige deelnemers schieten met zowel luchtbuks als met vuurbuks. Plaats van handeling is het ver enigingsgebouw van de schiet vereniging aan de Maatmans- weg 3 in Dijkerhoek. Het inleg- geld bedraagt 10 euro per team. Opgave tot en met 1 oktober bij Gerrit Stevens, 0570-551391 of per e-mail:gerstenat@wxs.nl. gen deze hoog ingeschatte te genstander uit Deventer. Voor het meelevende publiek bleef het spannend tot het laatste fluit signaal van de goed leidende scheidsrechter Spijkers uit Warnsveld. Dat deze inzet uit eindelijk werd beloond met één punt was goed voor het moreel van het door 'het vertrek van Gerald Jansen, Gerben Beldman en Remon Jager aanzienlijk ver jongde elftal. De wedstrijd werd door Blauw Wit goed begonnen. In de beginfase liet de verdedi ging van de gasten zich enkele malen verrassen door de snel heid van de in de spits gepos teerde Dirk Jan Beldman. Dat le verde enkele hoekschoppen en kansjes op, doch de geroutineer de verdediging van CJV'ers wist de situatie meester te blijven. Geleidelijk namen de Deventer- naren het initiatief over. Na ongeveer een kwartier was de eerste kans voor CJV'ers me teen raak. Na een afgeslagen hoekschop van de thuisclub volgde een razend snelle coun ter, waarbij doelman Hans Bek- kernens in eerste instantie de in zet van spits David van Zijl nog wist te pareren, maar op de tweede inzet was hij kansloos (0-1). Blauw Wit had duidelijk moeite met deze tegenslag en werd te ruggedrongen door de Oranje- Zwarten. De verdedigers Arjan Aanstoot, Gert-Jan Ulfman en Youri Noorlander hadden grote moeite met hun snelle directe te genstanders, David van Zijl, Benjamin Labobar en El Kanou- ni. Het CJV'ers-offensief lever de enkele vrije trappen en hoek schoppen op maar de Blauw witters bleef een grotere ach terstand bespaard. Tot ongeveer een kwartier voor rust, toen Labobar vanaf links aan een solo begon en zo weinig door de Blauw Wit-verdedigers in de weg werd gelegd, dat hij simpel zijn ploeg op 0-2 kon zet ten. Hierna kreeg Blauw Wit het (Foto HNB) nog moeilijker en mocht het van geluk spreken dat Van Zijl een nauwelijks te missen kans hoog over schoot. Met 0-3 was de wedstrijd voor de rust al beslist geweest. Arno Jager en zijn mannen kregen blijkbaar moed door deze meevaller en herstel den zich in de laatste minuten voor de pauze weer enigszins. Dat resulteerde in de, gezien het wedstrijdbeeld, niet verwachte aansluitingstreffer van de tot dan vrij onzichtbaar spelende Merijn Offringa, die vanaf rechts be heerst raak schoot (1-2). Trainer Dick Brands bracht di rect in de tweede helft nog twee 'jonkies' in, namelijk Jurrian Paalman en Alfred Beldman voor Gert-Jan Ulfman en Ton Veldhuis. Dirk Jan Beldman ging terug naar de verdediging. Of het door deze omzettingen kwam, is moeilijk te zeggen. Feit was echter dat het publiek in de tweede helft een heel ander Blauw Wit te zien kreeg. De Holtenaren streden als team vol overgave voor een beter re sultaat. De Deventernaren waren hier duidelijk door verrast en werden teruggedrongen. Doel man Gosewich onderscheidde zich met enkele goede reddin gen. Na ruim een kwartier viel echter toch de gelijkmaker toen verdediger Arjan Aanstoot een hoekschop van Maarten Krui melaar fraai inkopte (2-2). De CJV'ers probeerden de wedstrijd weer in hun greep te krijgen, doch de scherp dekkende Blauw Wit-verdedigers gaven hun sterk spelende tegenstanders geen ruimte, zodat Hans Bekkernens nauwelijks handelend behoefde op te treden. Trainer Dick Brands stuurde vrije verdediger Marco Schui- terd mee naar het front om de man-meersituatie uit te buiten. Hans Stam kwam Merijn ver vangen. Het waren echter even later de gasten die weer op voor sprong kwamen. Uitblinker Benjamin Labobar wist uit een vrije trap vanaf de rand van het strafschopgebied de bal fraai in de bovenhoek te mikken en Hans kansloos te laten (2-3). Het sierde echter de Blauw-Witters dat zij niet bij de pakken gingen neerzitten. Ook niet toen een kwartier voor afloop Dirk Jan Beldman ook met twee keer geel van het veld moest en het 10 te gen 10 werd. De slotfase was zeer spannend. Blauw Wit speel de alles of niets om de gelijkma ker te forceren, waardoor de gas ten goede countermogelijkheden kregen. Gelukkig voor Blauw Wit leverden die door het goede verdedigen geen succes op, waardoor de gelijkmaker binnen bereik bleef. Eerst wist doelman Gosewich nog fraai te redden op een inzet van Marco Schuiterd, doch vijf minuten voor afloop moest hij zich toch gewonnen gegeven, toen de sterk spelende Marco hem na een rommelige situatie voor het CJV'ers-doel met een lage schuiver wist te passeren (3-3). Meermanskamp - Bij het behalen van een groots kampioensschap van het eerste team van SV Holten, hoort natuurlijk een cadeau. Dit presentje, een door de supportersvereniging beschikbaar ge steld standenbord, werd afgelopen zondag overhandigd aan mate riaalman van Holten 1: Wilco Oo9terkamp. Het standenbord werd nog mooier toen Wilco SV Holten, na het behalen van de eerste competitieoverwinning, bovenaan kon plaatsen. (Foto: Sander Scheperman) Holten - In het Olympisch Sta dion in Amsterdam vonden de afgelopen zondag de nationale D-spelen atletiek voor individu ele nummers plaats. Twee atle ten van SV Holten hadden zich hiervoor aangemeld. Jette Wielaard ging als eerste de strijd aan met dertig anderen bij het speerwerpen. Na een \vat moeilijke start lukte het haar om in de derde worp een afstand van 27.08 meter te gooien, wat uit eindelijk goed was voor een mooie elfde plaats. Marije Dangremond wist zich in de series 60 meter horden voor halve finale te plaatsen. Hierin liep ze een tijd van 10.49 secon de, wat goed was voor ook nog een plekje in de finale. De concurrentie hierin was erg groot, maar een achtste plaats was een mooi eindresultaat. Jette en Marije kwamen ook bei de uit op het onderdeel discus werpen. Jette wierp een mooie constante serie-van drie worpen, met als beste resultaat 22.65 meter, voor haar een mooi persoonlijk re cord. Marije behaalde met een afstand van 23.41 meter een finale plaats. Hier verbeterde ze zichzelf met een worp van 25.97 meter, uit eindelijk goed voor een zevende plaats. Meermanskamp - De competitie voor de kampioen van de vijfde klasse H is afgelopen zondag weer begonnen. Vier jonge go den zijn in de zomer de selectie komen versterken, te weten; Maarten van der Wal, Jan Vol kerink, Remon Muller en Bas Tuiteit. Van der Wal en Volke rink hadden de eerste wedstrijd zelfs al een basisplaats veroverd. Tegenstander in de openings wedstrijd was oude bekende Dalfsen. Holten, dat goede herinneringen beleefde aan haar laatste bezoek aan de SV Dalfsen. Twee jaar geleden werd er na melijk met 0-5 gewonnen onder de rook van Zwolle. Aan de schoenen zou het zeker niet liggen deze wedstrijd, want de volledige selectie had van hoofdsponsor Boks-Oolbekkink nieuw schoeisel ontvangen. Dit was een presentje dat de ploeg verdiend had met haar promotie naar de vierde klasse. Vorige week donderdag is de voltallige ploeg naar DM sport afgereisd in Rijssen om daar voor een aanzienlijk bedrag aan schoenen te mogen uitzoeken. van Holten niemand aanwezig om deze, toch niet kleine, geste met een bedankje van haar kant te voorzien. Via deze weg wil de selectie dan ook nogmaals Boks-Oolbekkink bedanken en zij hopen dat het bestuur ook nog van zich zal la ten horen. Helaas was er van het bestuur Op nieuwe schoenen werd er Holten - De bewoonster van een woning in de Churchillstraat trof vrijdag 5 september achter haar woning een man aan. De man vroeg of hij even mocht bellen. Dit stond de bewoonster toe en als dank voor het bellen heeft hij haar portemonnee meegenomen. Het gaat hier om een blanke man, leeftijd tussen de 25 en 30 jaar, hij droeg een rode jas, had zwart haar tot op de oren en fiet ste op een zwarte damesfiets. Een ieder die de politie inlichtin gen kan verschaffen over de identiteit van de man wordt ver zocht contact op de nemen met de politie Rijssen-Holten. dus afgetrapt en de meegereisde supporters zagen een gelijk op gaande wedstrijd waarin Holten de beste kansen kreeg. Voor de rust wisten echter beide teams het net niet te vinden en men ging dus met de brilstand aan de thee. Na rust was er weer hetzelfde wedstrijdbeeld, jot er een kwar tier na rust geprofiteerd werd van een foutje in de Holtense de fensie en de spits van Dalfsen Koetsier kansloos liet. Holten leek af te stevenen op een nederlaag in h'aar eerste wedstrijd van het seizoen, maar in de tachtigste minuut schoot Freek Knapen een voorzet dus danig in dat de goalie van de thuisploeg de bal niet goed kon verwerken en in de rebound was het invaller Tuitert die Holten weer naast de thuisploeg bracht. Een terecht gelijkspel leek het maximale wat uit het vat te ha len was. Maar zoals de roodzwarten vo rig seizoen al zo vaak hadden bewezen zit het venijn hem, vooral bij Holten, in de staart. Goed doorzetten van Tuitert be zorgde de bal bij Arno Knapen, die de bal, in de achtentachtigste minuut oog in oog met de keeper in de bovenhoek plaatste. Zo zette de ploeg van trainer Bo- nenschansker een goede eigen schap voort, namelijk drie pun ten pakken vlak voor het eind signaal. Aanstaande zondag staat de thuiswedstrijd tegen het altijd welwillende Wijhe op het pro gramma evenals een ander eve nement in Holten; aan de sup porter de keus. Holten - De voorlaatste vlucht van duiven vereniging de Berg vliegers stond afgelopen zater dag op het programma. De weersomstandigheden leken niet erg goed door de regen. Toch werden de duiven om 8.50 uur gelost in het Belgische He- verlée (198 kilometer). Tegen de tijd dat de duiven verwacht wer den waren de omstandigheden goed. Zodoende was het con cours nog vrij snel verlopen. De duiven van II. Jansen waren deze week super snel. De eerste vijf plaatsen waren voor zijn duiven. Ook in groter verband speelde H. Jansen goed. Daar behaalde hij tegen vierduizend duiven en derde plaats en speel de hij er vijf bij de eerste twin tig. De snelste duif behaalde een snelheid van 1492 meter per mi nuut (89.5 kilometer per uur). Holten- Motor- en Automobiel- club de Holterberg houdt zater dag 13 september voor de acht ste keer de motorklassiekerrit Keunerit. De rit staat open voor klassieke en veteraanmotoren en heeft een lengte van 90 kilometer. De start is om 11.00 uur bij het MAC- clubgebouw 't Stuurhuus, Beus- ebergerweg 37. De route wordt gereden met voorrijders en tevens zijn route beschrijvingen beschikbaar. Halverwege de rit is er een pau ze. De finish van de rit is bij 't Stuurhuus, met voor ieder een broodje Keun. Het inschrijfgeld bedraagt 3,50 euro passagiers 3 euro). Meer informatie, telefoon 0548- 362528 of 0548-361298. Blauw Wit Zaterdag 13 september DES 1 - Blauw Wit 1, 15.00 uur (vertrek 13.15 uur); Vrooms hoopse Boys 2 - Blauw Wit 2, 12.30 uur (vertrek 11.00 uur); Blauw Wit 3 - Groen Wit '62 11. 14.30 uur; Blauw Wit 4 - ASV '57 3, 14.30 uur; Blauw Wit 5 - Sp. Westervoort 8. 14.30 uur; Blauw Wit Al - ABS 1, 12.30 uur; JC Hellendoorn BI - Blauw Wit B112.30 uur (vertrek 11.15 uur); Blauw Wit Cl - JC Hellen doorn Cl, 12.00 uur: Overwete- ring C3 - Blauw Wit C2, 14.00 uur (vertrek 12.45 uur); Evers- berg MB1 - Blauw Wit MB1. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Nieuw-Heeten Dl - Blauw Wit Dl, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Blauw Wit D2 - DES D2, 10.30 uur; Blauw Wit El - Lemeler- veld E4, 9.30 uur; Blauw Wit E2 -Nijverdal El, 10.30 uur; Blauw Wit E3 - Rohda R. E5, 10.30 uur; Haarle E2 - Blauw Wit E4, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Lemelerveld F3 - Blauw Wit Fl, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Haarle F4 - Blauw Wit F2. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Blauw wit F3 - Sportlust Vrh. F2, 9.30 uur. Woensdag 17 september Blauw Wit BI - Raalte BI, 19.00 uur. Zaalvoetbal Donderdag 11 september Blauw Wit 2 - Colmschate 4, 21.00 uur. Vrijdag 12 september ZVV '56 1 - Blauw Wit 1, 20.30 uur (vertrek 19.30 uur). SV Holten Donderdag 11 september Kon UD Cl - Holten Cl, 18.30 uur (vertrek 17.30 uur). Zaterdag 13 september Holten Al -WilpAl, 14.30 uur; Holten BI - Marienheem BI, 14.30 uur; Holten C2D - BWO C5, 13.00 uur: Holten Dl - Vroomshoopse Boys Dl, 11.00 uur; Heeten D3 - Holten D2, 9.15 uur vertrek 8.15 uur); Hol ten E2D - Excelsior '31 E6, 10.00 uur; Excelsior '31 E9 - Holten E3, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Twenthe G. Fl - Hol ten Fl, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten F2 - Enter F2, .11.00 uur; Enter F4 - Holten F3, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Vroomshoopse Boys MB - Hol ten MB, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): Holten MCI - PH MCI, 14.00 uur. Woensdag 17 september Zenderen Vooruit Dl - Holten Dl, 18.30 uur (vertrek 17.30 uur); Rood Zwart MCI - Holten MCI, 18.30 uur (vertrek 17.30 uur). Handbal Donderdag 11 september Recreanten thuis - LHC, 19.30 uur. Zaterdag 13 september Meisjes BI - Zwolle 2, 13.30 uur; Meisjes Cl - Zwolle 1, 12.40 uur; Meisjes Dl - Zwolle 1,11.00 uur. Zondag 14 september Dames uit naar Lettele; Holten Tyfoon, 11.40 uur; Holten - Let tele 2, 12.20 uur. - STMO: ABS o-o DEDEMSVAART O'O HAARLE 0-0 HEETEN 0-0 ZWOLLE 0-0 LETTELE 0"0 0VERWETERIN6 0-0 WESEPE 0-0 WITKAMPERS 0-0 WIJHE O'O DALFSEN VO UltSLAGEH: asawïw»

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 11