Restanten markt M NIEUWSTE YAMAHA 2999,- Motor Service wente De gehele zomercollectie voor de Tijdens de restantenmarkt Helft v/d Helft 50-70% korting Hemden korte mouw nul 0f- Polo's, Jacks, Hemden Pullovers, Sweaters Helft v/d Helft Broeken Pullovers en polo's 50% korting 50% korting 50-70% korting 50% korting f Voorverkoop kaarten Open NK Motocross p00g^\Y0Gk DiGSSGÜIïlciS nul 5,- MAAR DAN WEL OP DE TZR 50 Donderdag 21 augustus tijdens de restanten- markt in Rijssen van 9.30 tot 21.00 uur 50-70% korting Badjassen, Topjes en Shorts Damesafdeling: Herenafdeling: en nog veel meer koopjes bij: oct*- Dodelijk ongeval op N 332 HERBAUFE Ineke Schot 0548-366 333 www.vitaler.nl 1 €158,- €81,- 76,- 65,- €51,- <L Holten 3.90 3.90 3.90 Restant BH's en Slips Restant Badpakken en bikini's Restant Restant Nachthemden en Pyama's en nog veel meer koopjes bij... c 7 Grotestraat 4 1 m L_J Rijssen 6; Donderdag 21 augustus 2003 HO 7 Holten - De voorbereidin- Organisator Stichting genoten en met name om naar het circuit te trekken 21 00 uur in clubgebouw Holten - De voorbereidin gen voor de op zondag 31 augustus te houden KNMV Open Nederlands Kam pioenschap Motocross Zij spannen en Viertakten op het circuit de Zuurberg, zijn intussen in volle gang. Organisator Stichting Motorsport Holten stelt alles in het werk om het de deelnemers en het pu bliek zoveel mogelijk naar de zin te maken. Onder de deelnemers zijn uiteraard diverse plaats genoten en met name om die reden wordt er een voorverkoop van toe gangskaarten gehouden. Hierdoor probeert de or ganisator zoveel moge lijk plaatselijk publiek Donderdag 21 augustus van 9.30 tot 21.00 uur Deel van de collectie De rest van de collectie Restant deel van de collectie Restant deel van de collectie Restant deel van de collectie Restant o.a. Gardeur en Traffic o.a. Paul Shark, Antares, State of Art Grotestraat 2 - Rijssen naar het circuit te trekken om zodoende te zorgen voor de nodige aanmoe diging van dëze deelne mers. Deze voorverkoop wordt gehouden op donderdag 28 augustus van 19.00 tot 21.00 uur in clubgebouw 't Stuurhuus, Beuseber- gerweg 37, Holten. De reductie bedraagt 2,00 euro op de toe gangsprijs van 12,00 eu ro per persoon. (Foto: Sander Scheperman) Holten - Op de N 332 tus sen Nieuw-Heeten en Hol ten had woensdag 13 au gustus een verkeersonge val plaats met dodeüjke af loop. De bestuu/ster van een -Verantwoord afslanken -Vitaler -Gezonde voeding Onafh. Herbalife distr. personenauto reed vanuit de richting Nieuw-Heeten in de richting Holten. Vol gens getuigen reed zij in een vloeiende beweging naar de linker rijstrook van de weg en vervolgens weer in een vloeiende be weging terug naar haar ei gen weghelft. Zij was ech ter nog niet terug op haar eigen weghelft toen zij frontaal in aanrijding kwam met een vrachtauto. Deze had nog krachtig ge remd maar een aanrijding was niet meer te voorko men. De bestuurster van de per sonenauto overleed ter plaatse. De brandweer heeft het stoffelijk over schot uit de auto gehaald waarna zij is overgebracht naar het mortuarium te Al melo. Zowel de personen auto als de vrachtauto zijn door bergingsbedrijf Wol ves afgevoerd. Vervolg van pagina 3) Holten - De feestweek begint zondag 21 septem ber met een kerkdienst, in samenwerking met de Holtense kerken. Deze dienst, die 's middags om halfdrie begint, wordt ge houden in de recreatie zaal van de Diessenplas en is bedoeld voor de be woners, maar ook de mensen vanuit de kerken die iets voor de Diessen plas betekent, hebben worden uitgenodigd. Locatiemanager Bea Kieskamp opent maan dagmiddag 22 september om halfdrie de expositie van oude foto's en ar chiefmateriaal. „We heb ben de bewoners ge vraagd om oude foto's van gebouwen en mensen in Holten. Misschien we ten ze de verhalen er ook nog bij. Er is al een aar dig stapeltje foto's en boeken uit de oude doos gehaald en vaak weet men daar ook wel iets over te vertellen", vertelt Overmeen. De expositie is te zien in de hal van de Diessenplas. Aansluitend op de ope ning van de expositie verzorgt Herman Boode, welbekend in de Diessen plas, een diapresentatie waarbij oude en nieuwe gebouwen/ situaties in de Diessenplas en in Holten met elkaar vergeleken worden: hoe was het vroeger, en hoe is het nu. Medewerkers en vrijwil ligers staan dinsdagmid dag 23 september voor de bewoners op het podium met sketches over de Diessenplas en alles wat daar in de loop der jaren is gebeurd. Woensdagmorgen wordt een rolstoeltocht gehou den. De parkeerplaats aan de voorkant van de Diessenplas wordt omge toverd tot terras en daar kunnen de bewoners om 10.00 uur koffiedrinken. Vervolgens gaan rolstoe lers en begeleiders op weg. Langs de uitgestip pelde route staan een aantal kraampjes en daar dienen de deelnemers op drachten te vervullen. Aan de rolstoeltocht is een sponsoractie gekop peld: rolstoelers en bege leiders kunnen zich laten sponsoren door familie, vrienden, bekenden. De opbrengst is voor de stichting Karibu van de zussen Tieberink. Als de deelnemers terug zijn worden in de binnen tuin pannenkoeken gege ten. Er worden zo'n veer tig rolstoelers verwacht. Donderdagavond wordt voor de in totaal ruim 200 medewerkers en vrij willigers een lezing ge houden. Het onderwerp en de spreker (m/v) blij ven nog een verrassing. Deze bijeenkomst begint om 20.00 uur. De 'verjaardag van het huis' wordt vrijdag 26 september gevierd. „Dat doen we jaarlijks op vrij dag. We beginnen met koffie en gebak voor be woners en oud-medewer kers die met de VUT ge gaan zijn." Kieskamp houdt een toespraak, er wordt getoast en Over meen verzorgt een dia presentatie over bloem bakken. „We houden elk jaar een bloembakken- wedstrijd. Deelnemende bewoners zijn met hun bloembak op de dia gezet en die laten we zien. Aansluitend wordt de winnaar bekend ge maakt." Daarna, rond kwart over twaalf, is er hèt feestdi ner voor zo'n 125 rpen- sen, verzorgt door 'de keuken'. De Holtense gemeen schap is welkom op za terdag 27 september. Dan wordt in de binnentuin van de Diessenplas van 14.00 tot 17.00 uur een cd- en platenbeurs ge houden. Mensen die mu- ziekschijfjes of muziek- plaatjes kwijt willen of beschikbaar willen stel len kunnen deze inleve ren bij de receptie van de Diessenplas. „Wc heb ben zowel de HMV als kinderkoor Mozaïek ge vraagd om tijdens deze beurs op te treden. En een aantal kinderen van me dewerkers spelen her en der in de tuin op het mu ziekinstrument van hun keuze." Ook voor een kopje koffie of thee kan men in de tuin terecht. De opbrengst van deze mid dag is voor de Diessen plas. Overmeen: „Wat ik er van verwacht? Dat het een leuke weck wordt die niet snel vergeten wordt. Fijn is ook dat zoveel mensen zich vrijwillig opgegeven hebben om mee te doen aan een acti viteit om zo de bewoners een paar gezellige midda gen te bezorgen. Ik denk dat dat ook de kracht van de Diessen plas is: de bereidheid van vrijwilligers en mede werkers om zich steeds weer in te zetten. En voor deze vrijwilligers en me dewerkers kun je in als Diessenplas in zo'n fees tweek ook iets terug doen!" WEER NAAR SCHOOL!! WEER NAAR SCHOOL!! leverbaar in rood of blauw afl.kosten 50," www.motorservicetwente.nl WA- 116 t/m 18 jaar 19 t/m 23 jaar 1 24 t/m 29 jaar 1 30 t/m 49 jaar 50+ verzekeringen incl. plaatje Kryptonstraat 23 - Rijssen - Tel. 0548-540160 (industrieterrein Plaagslagen, route 42) PROFITEER NU PROFITEER NU Helft v/d Helft Hoveniersbedrijf- Bloemenservice - Groenbemiddeliitg Uw adres voor: Voor aanleg of onderhoud Verticuteren en bemesten van gazons Sierbestratingen en opritten Leverancier van de Kant Klaar haag Vijvers en waterpartijen Kap -en snoeiwerkzaamheden Aanleg van zwembaden Maak nu alvast een afspraak voor uw najaarsonderhoud en profiteer van een extra voordelig onderhoudstariefü! Tevens zijn wij specialist in besproeiingsapparatuurii! Bel vrijblijvend voor een informatie of een afspraak: Klein Boonschate - Holten T 0548-366711 Ondernemersweg 4 F 0548-366939 7451 PK HOLTEN E info@kleinboonschate.nl www.kleinboonschate.nl Dubbeldikke bos rozen (20 stuks) 2 Bos trosanjers (kan niet gebonden worden3.90 2 Lavendel planten Reuzen bolchrysant Phaleanopsis orchideeënplant 2-tak 6.90 Geldig: donderdag, vrijdag, zaterdag bloemen en planten Holten, Dorpsstraat 12 Voor betaalbare topkwaliteit Donderdag 21 augustus van 9.30 tot 21.00 uur livera Grotestraat 6 Rijssen Uitgezonderd jeans en nieuwe collecties UNBÓUE JEANS - CASUAL - COLLECTION

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 7