AH blijft u verrassen!!! Gall Gall Ochtendtocht Natuurdiorama Optreden Urker mannen Wandelen en fietsen bij evenement Laga Prachtig ingerichte toonkamers vol teak-, eiken en grenen meubelen! Bijzondere theaterboot legt aan in Dolfinarium Harderwijk Albert Heijn Holten Scheuren met afdankers bij Erwin Autocross 25% korting Nu a. vrijdag fietsdag afgesproken werk Onderga de Stille Kracht va 2e halve prijs Lipton ice tea 2 flessen 1.5 liter naar keuze M8 cu Heineken pilsner per krat Van 11.29 voor 7.99 Hoppe jonge jenever lOOcl Van 13.39 voor 12.29 Doosaanbieding wijn: La Palma Chardonnay 6 x 75cl Van 34.74 voor 29.99 Donderdag 31 juli 2003 HO 4 DC WSèémrtiiy* Holten is tijdens deze vakantie een bevoorrecht dorp: Prachtig weer, een wonderschone natuur, dus allemaal vrolijke gezichten. Weet u dat ik dan als AH-slager trots ben dat ik met mijn collega's elke week met een heerlijke aanbieding de feestvreugde (lees: vakantiemag verhogen. Deze week maak ik voor u: MINI-FILET ROLLADES heerlijk gekruid en snel klaar 15 minuten) MINI-FILET ROLLADES Nu prettig geprijsd Nu 100 gram van 1.19 voor maar 0.99 Tot ziens bij uw "eigen AH-slager Losser - Laga Gronau- Losser 2003. Dat is genie ten in Gronau van bloe mententoonstellingen, kunst en cultuur. Heerlijk fietsen en wandelen langs de mooiste plekjes in het buitengebied van Losser. U kunt bij de LAGA gra tis een fiets lenen (borg van 2 euro). Ook voor de jeugd is het een feest. Di verse attracties als een skatebaan, klimwand, pi- ratenspeeltuin en speciale activiteiten in de 'Kinder und Jugendhalle' maken van LAGA een festijn voor het hele gezin. In het entreepaviljoen zijn diverse stands ingericht van interessante organisa ties eri u kunt er ook ge nieten van een hapje en een drankje. In de directe nabijheid zijn, naast de steenfabriek, ook een bij enpaviljoen en een kleine kinderboerderij. U kunt hier een fiets lenen of met de gratis shuttlebus ver der. Vanaf het entreepa viljoen kunnen alle Los- serse evenementen wor den bezocht en voeren routes langs bijvoorbeeld de Dinkel naar het eind punt: het LAGA-terrein in Gronau. Op het evene mententerrein in Gronau vinden we speciaal voor de LAGA aangelegde the- matuinen, rozentuinen, watertuinen, een bomen- park, bloemenkassen, een waterlabyrint en water carrousel, enzovoort. LAGA is afgeleid van Landesgartenschau, een Duits fenomeen, dat al meer dan 150 jaar bestaat. De Landesgartenschau is elk jaar weer een toeristi sche attractie van formaat, waar honderdduizenden bezoekers op afkomen. Elk 'Bundesland' heeft zijn eigen Landesgartens chau, de 'Bondsrepubliek' haar Bundesgartenschau. De Regio VW Sallandse Heuvelrug en Reggeland heeft samen met touring- carbedrijf TCR uit Raalte een dagtocht samenge steld naar de LAGA. Voor slechts 23,50 euro p.p. wordt u gehaald en gebracht en heeft u toe gang tot de LAGA. Op de volgende data: donderdag 7 augustus, vrijdag 22 au gustus en donderdag 11 september zijn er opstap- mogelijkheden in Deven ter, Raalte, Holten, Nij verdal en Rijssen. Reserveren is mogelijk bij alle VVV's aangesloten bij de Regio VVV Sal landse Heuvelrug en Reg geland (Den Ham, Enter, Heino, Holten, Nijverdal, Raalte, Rijssen, Wierden en Vriezen veen) en bi| de ANWB/VW Deventer. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de betreffende VVV of bel len met de VVV/ ANWB Raalte, 0572-352406 Mocht u toch op eigen ge legenheid de LAGA wil len bezoeken, dan kunt u van te voren toegangs kaarten kopen bij de regio VVV's en de ANWB/ VVV Deventer. Harderwijk - In augustus kunnen de gasten van Dolfinarium Harderwijk een bijzondere voorstel ling aanschouwen. Pro ducent VanPlan Produc ties uit Amersfoort zal gedurende deze maanden de familiemusical Sirene, de kleine zeemeermin presenteren. Dit unieke verhaal wordt gespeeld op een binnenvaartschip, dat voor de gelegenheid is omgebouwd tot theater met een boven- en onder waterwereld. In de musicalwereld vormt Sirene, de kleine zeemeermin een absoluut unicum. Niet alleen door de uit voering op een tot theater omgebouwd binnen vaartschip met 350 zit plaatsen. Bezoekers van Dolfinari um Harderwijk kunnen de musical tegen sterk gereduceerd tarief bezoe ken. De mooie zeemeermin Sirene wordt verliefd op een prins. Maar wil de prins wel een vrouw met een vissenstaart in plaats van mensenbenen? De arme Sirene verliest haar stem, haar staart en bijna haar leven voor een ogenschijnlijk onbereik bare liefde. Het oorspronkelijke sprookje van Hans Chris- tiaan Andersen werd be werkt tot een familiem usical door auteur Geert Kimpen (De Geheime Tuin, Sjakie en de Cho coladefabriek, De Grie zelbus). AUTOBEDRIJF Handelsweg 2 Ind.: Vletgaarsmaten Tel.: 0548-36 61 01 ERIK HUZEN voor een betrouwbare occasion bereikbaar op: www.erikhuzen.nl Holten - Voor wie geen last heeft van een och tendhumeur, houdt Na tuurdiorama Holterberg een drietal ochtendwan delingen met ontbijt buffet. Deze worden ge houden op woensdag 23 en 30 juli en 6 augustus. De wandeltocht start tel kens bij het Natuurdiora ma in Holten om 7.00 uur 's morgens, en duurt on geveer anderhalf uur. Juist als de natuur op haar mooist is, nevelflar den tussen de vliegden nen hangen en de vogels druk in de weer zijn, ver telt een deskundige gids over het wel en wee van de flora en fauna. Na afloop wacht de wan delaars als beloning voor het vroege opstaan een uitgebreid ontbijtbuffet in restaurant De Wielen. Vervolgens wordt er een bezoek gebracht aan Na tuurdiorama Holterberg. Deelname kost 12,50 eu ro per persoon. Vooraf aanmelden is verplicht op telefoob 0548-361979. Als acteurs zijn onder an dere Bart Poulissen (Al- ladin de musical, Peter Pan) en Marij van den Boom (My Fair Lady, West Side Story) aange trokken. Een indrukwekkende brok ervaring die garant staat voor een kwaliteits voorstelling. In Dolfinarium Harder wijk is de aanlegsteiger van het park voor deze productie speciaal omge bouwd totSireneplein". Dolfinarium Harderwijk stelt haar bezoekers in de gelegenheid de musical te bezoeken tegen het sterk gereduceerde tarief van 3,95 euro in plaats van de normale ticket prijs van 15,00 euro. Rijssen - Veel geprezen Urker Mannen Ensemble concerteert in Rijssen Rijssen - Met medewer king van de befaamde or ganist Martin Mans zul len de 12 zangers van het Urker Mannen Ensemble onder leiding van diri gent Pieter Jan Leusink concerteren op maandag 18 augustus, aanvang 20,00uur in de Dionysi- uskerk Rijssen. Het con cert zal plaats vinden in het kader van de Zomer - toer 2003 die door het Urker Mannen Ensemble gegeven wordt door ge heel Nederland. Op het eerste gezicht hebben de ziekenverzor ger, visverwerker, ban ketbakker weinig ge meen. Tot ze zicht met nog acht andere 'vogels van zeer divers pluima ge' laten coachen door dirigent Pieter Jan Leus ink. Elke week maken de twaalf mannen tijd vrij voor zanglessen. En hoe wel het Urker Mannen Ensemble pas sinds 1997 een voldongen feit is, im poneert dit twaalftal door de verzorgde, uitdruk- kingsvaardige wijze waarop geestelijk reper toire gestalte krijgt. De slechts twaalf mannen zijn in staat om de prach tige kerken waar zij con certeren tot de nok te vul len. In diverse recensies werd het Urker Mannen Ensemble geprezen voor de overrompelende wijze waarop zij, in Urker dracht, de muzikale span ning uitdragen mede door een voortreffelijke tekst expressie en de grote ver staanbaarheid. Het repertoire van de Ur- kers dat tijdens het con cert in Rijssen wordt ge bracht bestaat natuurlijk uit de bekende geestelij ke liederen, Gezangen en Psalmen, maar ook be roemde klassieke werken zoals het Hallelujah uit Handel's Messiah en di verse spirituals worden vertolkt. Het geheel wordt muzikaal begeleid door de bekende organist Martin Mans die tevens diverse improvisaties op het prachtige ALLEN or gel zal laten horen. Dit bijzondere symphonische orgel is speciaal voor dit concert in de kerk ge plaatst. Een programma opzet voor een breed publiek waarbij ook de nieuwe cd 'Zij die de zee bevaren' zal worden gepresen teerd. Op deze cd, die tij dens de concerten ver krijgbaar is voor een spe ciale prijs, staat het reper toire wat tijdens de Zo- merconcerten zal worden gezongen. Een landelijk vakblad schreef: "Op de cd laten de Urkers hun uitzonderlijke klasse ho ren. 'Er spreekt fanatisme uit de interpretaties, de zuiverheidsfactor is ver rassend hoog. Moeilijke nauwsluitende songs klinken puntgaaf. Koorsolisten presenteren zich bijzonder taak vol wassen. Een aantal be- 01 Grote Galia meloen 99 per stuk I I 01 Coburger rauwe ham Holten - Aan de Schuppcrtswcg staan donderdag 24 juli shovels klaar om het modderparcours Voor zowel de coureur als de kijker. Houdt de wagen hei tot het eind of blijft deze haken er- vlak te maken of-om uitvallers van het parcours af te slepen. Aan de start ronken oude brikken gens in de modder. Wie wil. kan nog meedoen aan de afvalrace. Welke brik het tot het laatst om hun laatste rit mee te maken. De Erwin Autocross is een spektakel op zich. volhoudt, heeft gewonnen. (Foto: Johan Bolink) 100 gram JU85 a. roepsensembles zou een voorbeeld kunnen nemen aan dit gezelschap". Transportweg 4, Tel. 0548-6188 88. Do. en vr. koopavond. Volg de borden naar industrieterrein 't Lochter en op het industrieterrein de 2e straat links. (Nu veel showmodellen met enorme korting!) Kaarten in de voorver koop verkrijgbaar bij: VVV Rijssen, VVV Hol ten, Reterinks Boekhan del Wierden, Gospelshop Nij verdal. Vanaf 19.30uur op de concertavond zijn ook kaarten verkrijgbaar aan de ingang van de kerk. Het is wenselijk vooraf telefonisch kaarten te re serveren: 0525-684819 of via internet: www.ur- kermannenensemble.nl

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 4