ezwaarschriften f uitengebied tegen ondenb elasting I Lente zonnig, zacht en nat Tonnie Haan: 'Brandweer is verrassend veelzijdig' S Medische Diensten KerkDiensten WeerWeekoverzicht Agenda OAutoTrack.nl Programma recreatiewerk Holtens Nieuwsblad DONDERDAG 10 JULI 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD flolten - Maar liefst 594 be waarschriften met handtekenin gen tegen de hondenbelasting iverhandigde Allard Luggen- iorst vorige week donderdag lan wethouder Willem ter Schu- Je. Hij deed dat in het gemeente- jiiiis van Rijssen. Luggenhorst is fyoorzitter van de commissie van fe gezamenlijke buurtschappen 'a de gemeente. Met hem waren kele medestanders en honden :egereisd naar Rijssen. Van al- bezochte adressen, onderte- 3 maar liefst 99 procent het rschrift. iwoners in het buitengebied idden zich al eerder tegen de voering van de hondenbelas- ;g uitgesproken, maar deze be uren zijn door de gemeente- ad van de hand gewezen. 'De gemeente heeft in de kern diver se hondentoiletten aangelegd, maar de honden van de bewo ners van het buitengebied zullen hier nooit gebruik van maken', legt Luggenhorst wethouder Ter Schure voor. 'In het buitenge bied bevinden zich geen stoe pen, trottoirs of iets dergelijks, die vervuild worden. De bewo ners van het buitengebied laten hun honden uit op eigen terrein en vervuilen de gemeentegrond dus niet en er zijn geen andere bewoners die er last van heb ben.' Volgens hem lijkt het erop dat de nieuwe belasting voor de gemeente een mooie extra geld pot is, waar na aftrek van de kos ten van de hondentoiletten en controleurs een leuk zakcentje overblijft. 'Dit lijkt ons niet de goede manier van besteden van vlaatschap Huisartsen Holten, Keizersweg 32, telefoon 0548-363553. [Spreekuur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp buiten kantooruren B 17.00 - 08.00 uur) en tijdens weekenden en feestdagen bellen met Centra- Jile Huisartsenpost Salland, telefoon 0570-501777. Zie ook website: v.huisartsenholten.nl. Apotheek: Vrijheidslaan 7, telefoon 361111 'Geopend op werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 12.00 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assisten te in de apotheek is. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. M. Elzink, tele foon 0547-380586. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Dorpsstraat 24C, telefoon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 - 13.00 uur. Daarbuiten na te lefonische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, telefoon 362835, b.g.g. 06-53372156. Hervormde Kerk Zondag 13 juli: 9.30 uur, ds. J. Wiegers, Olst. nevendiensten. 19.00 uur, ds. R. Visser, Apeldoorn, SOW-dienst Eerste collecte: diaconie; tweede col lecte: recreatiewerk. Okkenbroek, 9.30 uur ds. J.A.C. Rullmann, Diepenveen. Collecte: Ned. Gideons. Gereformeerde kerk 13 juli: 9.30 uur, ds. G.W.H. Peddemors, Nunspeet. 19.00 uur, (Dorpskerk) ds. R. Visser, Apeldoorn, SOW-dienst. Eerste collecte: recre atiewerk, tweede collecte: kerk. Recreatietent Borkeld 13 juli: 10.00 uur, Ds. S.M. Roozenboom. Interkerkelijke wijdingsdienst Diessenplas Woensdag 16 juli 19.00 uur, pastor Van Veen. Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HMV-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk jNieuw-Heeten, zaterdag 12 juli: 19.00 uur eucharistieviering, past B. Wol- ters; zondag 13 juli: 09.00 uur viering van woord en gebed, werkgroep li- iturgie. Vorige week daalde de minimumtemperatuur in de nacht naar 12.2 graden. In de morgen hadden we een afwisseling van opklaringen, wolkenvelden en geregeld zon. Daarna geleidelijk toenemende bewolking. Begin van de middag viel er lichte regen. Later in de middag werd het weer droog, we kregen opklaringen en wat zon. Veel regen viel er nog niet, Holten noteer de 2.8 mm en Espelo kreeg 2.4 mm. Het werd toch nog weer een wanne dag. Jn de loop van de avond van maandag viel er nog een bui, veel leverde het niet op. De nacht verliep droog. In het eerste deel van de morgen hadden we de meeste zon, daarna -vormden zich stapelwolken. Een groot deel van de middag geregeld zon en vriendelijk weer. Aan het eind van de middag kre gen we een regenonweersbui over ons heen, waaruit weinig neerslag viel. De nacht verliep meest bewolkt en droog. In de vroege ochtend en morgen trok een trog (buienlijn) van zuidwest naar noordoost over het land. Dit ging gepaard met enkele buien. Verder waren er weinig opklaringen en zon. De middag zag er niet best uit, regelmatig vielen er flinke plensbuien, zon was er weinig. We moesten het met 17.7 graden doen. Overdag viel er veel regen, Holten maarliefst 15.6 mm en Espelo noteerde 8.7 mm. Donderdag In de nacht was het vrij helder waardoor de temperatuur zakte naar 12.0 graden. Tegen de ochtend nam de bewolking toe. Later gevolgd door regen en motregen. De morgen zag er nat uit, van tijd tot tijd vielen er korte flinke regenbuien, 's Middags was het niet veel beter, geregeld nog buien. Later énkele opklaring en zon. Veel neerslag; Holten 19.0 mm, Espelo 19.3 mm Vrijdag Begin van de avond van donderdag viel er nog een flinke bui. Daarna droog, ook de hele nacht, In de morgen was het bewolkt, af en toe viel er lichte motregen, de zon liet zich niet zien. In de middag bleef het ook niet droog. Er viel een enkele bui. Tijdens wat opklaringen kwam de zon er even bij. Gelukkig viel er haast niets. Wel fris met 16.7 graden, even wen nen dus. De avond van vrijdag vielen er nog enkele lichte motregen buitjes. De Bal- looning die gepland stond, ging helaas niet door wegens het weer. De mor gen zag er somber uit met al die bewolking, ook viel er nog wat motregen. In de middag tijdelijk wat opklaringen en af en toe zon, ook bleef het droog. Goed weer voor de negentiende Triathlon van Holten. Temperatuur 18.9 graden. De nacht verliep bewolkt en droog. Hierdoor daalde de temperatuur niet Verder dan 14.3 graden, 's Morgens hadden we last van hardnekkige wol kenvelden die van de Noordzee werden aangevoerd. Er viel nog wat lichte motregen. Ook in de middag viel het tegen; wolken bleven de zon de baas. Opklaringen kwamen begin van de avond met wat zon. Het werd maar 17.2 graden. Meteo Holten, Freddie Paalman belasting. En de kosten kunnen enorm worden gedrukt als de controleur niet meer het buiten gebied hoeft te bezoeken en te controleren', geeft Luggenhorst aan. 'In de stemming van de ge meenteraad voor of tegen hon denbelasting waren er meerdere opties. Een ervan was vrijstel ling buitengebied. Deze optie bleek niet haalbaar, omdat vrij stelling voor buitengebieden niet met grenzen vast te leggen bleek.' Willem ter Schure nam het dik ke pak papier met bezwaar schriften in ontvangst en beloof de om het aan te bieden aan de gemeenteraad. 'Wel wil ik zeg gen, dat het geld van de honden belasting uitsluitend wordt ge bruikt voor het onderhoud van de toiletten en voor de betaling van de controleurs. Er vloeit dus geen geld door naar de algemene middelen. Die afspraak is ge maakt met de raad.' Allard Luggenhorst overhandigt het pakket met bezwaarschriften aan wethouder Willem ter Schure. (Foto: Johan Bolink) De lente van 2003 was zeer zon nig met gemiddeld over het land 641 zonuren tegen een langjarig gemiddelde van 485 uren. In De Bilt werden 619 zonuren geregi streerd tegen 476 uren normaal. Hiermee staat de lente van 2003 op de tweede plaats in de rij van zonnigste lentes sinds 1901. Al leen in 1990 was de lente nog zonniger met 651 zonuren. De hoge eindklassering hebben we te danken aan een zeer zon nige maart en april. Maart was de zonnigste in ruim honderd jaar, april eindigde op de vijfde plaats in de rij van zonnigste aprilmaanden sinds 1901. Het aantal uren zonneschijn in mei was ongeveer gelijk aan het langjarige gemiddelde. In Hol ten scheen de zon deze lente op slechts twee dagen helemaal niet, normaal zijn dat er dertien. De gemiddelde temperatuur over de lente is in Holten uitge komen op 11.0 graden, Espelo 10.7 graden en De Bilt 10.1 gra den, tegen een langjarig gemid delde van 8.9 graden. Daarmee was de meteorologi sche lente opnieuw zeer zacht. Van alle lentes sinds 1988 was alleen die van 1996 te koud. In de overige jaren was dit seizoen warm tot zeer warm met tal van nieuwe records. Uit KNMI-on- derzoek blijkt dat de opwarming van het klimaat onverminderd doorgaat. Nederland loopt zelfs een stuk voor op de wereldwijde opwarming. Holten noteerde tweeëntwintig warme dagen te gen elf normaal. Het aantal zo merse dagen bedroeg er vijf, normaal zijn er dat drie. Tijdens 16 nachten kwam het in Holten deze lente 2003 tot vorst, nor maal is dit in 13 nachten het ge val. Van de afzonderlijke maanden was maart droog, viel in april ongeveer de normale hoeveel heid neerslag en was mei nat. Zowel maart als april kende een lang droog tijdvak. In maart viel van de 13e tot het einde van de maand in Holten en de buurt schappen geen meetbare hoe veelheid neerslag. In april viel vanaf de 3e tot en met 24e in Holten, Espelo, Dij- kerhoek en de Beuseberg slechts enkele millimeters neerslag. Natte dagen waren 2 april met gemiddeld 10.0 mm neerslag en 26 april toen er in de Beuseberg 24.0 mm, Dijkerhoek 20.0 mm, Rijssen 21.4 mm, Holten 24.2 mm en Espelo 23.0 mm viel. De neerslagsommen voor de lente liepen uiteen van 198.0 mm in de Beuseberg, Holten 196.6 mm, Rijssen 179.2 mm, Espelo 178.6 mm en De Bilt 162.0 mm, tegen 177.0 normaal. Sneeuw van enige betekenis kwam deze lente niet voor. On- weersdagen in Holten kwamen drie keer voor en mistdagen vier keer. Weerman, Freddie Paalman Holten - 'Verrassend veelzijdig', noemt brandweerman Tonnie Haan de brandweer. Hij kan het weten, want zowel in zijn regulie re baan als brandweerman in dienst van het ministerie van de fensie, als wat zijn vrijwilligers werk betreft bij het Holtense korps, staat de brandweer cen traal. Tonnie Haan is sinds enige tijd de nieuwe postcommandant in Holten. Hij volgde Henk Wansink op. Haan werd geboren in Laren. „Mijn ouders komen uit Holten, maar verhuisden naar Laren, waar ze een smederij hadden." In de ja ren zestig kwam het gezin weer terug naar Holten. Haan is fulltime brandweerman, in dienst van het ministerie van defensie. Zijn standplaats is Bath- men, waar een verdeelpunt van brandstof en een grote, superbe- veiligde milieuloods staat. „Daar zit alle spul in als bussen verf, lij men, accuzuren, waspoeder." In Bathmen begon hij in 1990, maar acht jaar daarvoor werkte hij al bij de 'Rode Bende' waar hij het on derhoud en de inspecties voor deed. Bij Defensie volgde hij de hoofdopleiding voor de brand weer. Vanuit Bathmen verzorgt hij de instructie, de handh'aving, preventie en doet rondleidingen. Hij was ook postcommandant van Wilp. Zo'n zeven jaar geleden kwam hij als vrijwilliger bij de brandweer van Holten. „Daar stoomde ik zo in. Er was wat tekort aan midden kader, ik werkte dichtbij en ze hoefden geen geld aan opleidin gen te betalen, dat had het leger al gedaan", lacht hij. Na vele jaren opleiding heeft Haan alle modules (behalve duiken) tot en met brandmeester. Diverse applicatie cursussen volgden. Zo is hij onder andere stralingsdeskundige. Be langrijk vindt hij zelf de cursus opvang bij emotionele gebeurte nissen. Begin dit jaar werd hij aangesteld als postcommandant in Holten. „Ja, nog steeds vrijwilliger. Laten we dat ook nog maar even zo hou den." Postcommandant zijn is niet veel anders dan brandweerman. „Als postcommandant stuur je het hele spul aan en achter de scher men ben je daar wel druk mee. Maar we krijgen veel steun van het Bureau Brandweer en Ram penbestrijding van de gemeente Rijssen-Holten, dat de grote lijnen uitzet en vooral ook veel adminis tratief werk voor ons doet." Het korps Holten telt 24 man schappen en zes bevelvoerders. „Op dit moment zitten er twee vrouwen in het korps, misschien komt er nog een derde bij. We streven er naar om minimaal vier vrouwen in het korps te hebben." De brandweer, het postcomman- dantschap, is voor Haan een uit daging. „Als dat het niet meer is, moetje stoppen.,En watje ook doet en wilt: het lukt niet zonder de manschappen. Teamwork is heel belangrijk." Samen met commandant Henk Wolterink en postcommandant Rijssen Henk Baan vormt hij het Managementsteam. „We willen zoveel mogelijk taken op eigen gebied houden, maar ondersteu nen elkaar. We hebben een geza menlijke oefencommissie, oefe nen als korps Holten apart, maar ook gezamenlijk met Rijssen en in regioverband." Wat vindt u typerend aan de Hol tense brandweer? Het gemoedelijke, het samen aan pakken. Dat komt ook omdat de bevelvoerders allemaal uit de groep zelf komen. Ze kennen het korps en het korps kent hen. Je weet wat er leeft in zo'n groep. Blijven praten is heel belangrijk. Het zeggen als iets niet goed is en dan zelf aangeven hoe het verbe terd kan worden. De betrokkenheid van de mensen thuis, want reken er op dat de partner of huisgenoot hier ook aan mee doet. Duidelijk en eerlijkheid zijn be langrijk. Je hoeft niet bij elkaar op visite, als je de neuzen maar de zelfde kant op hebt staan. Het 'wij-gevoel'. Zijn er vervelende kanten aan bet „Ja, nog steeds vrijwilliger. Laten we dat ook nog maar even zo hou den." (Foto: Johan Bolink) postcommandant zijn Minder prettige berichten over brengen. Bijvoorbeeld als een col lega iets overkomt. Hoe staat bet korps ervoor? Prima. De gemeentelijke herinde ling is voor de brandweer Holten goed geweest. We hebben nu een compleet bureau Brandweer en Rampbestuur met de daarvoor op geleide personen achter ons. De uitrusting is perfect. We hebben nieuwe uitrukkleding gekregen, de laatste jas is net bin nen. En we zitten allemaal nieuw in de laarzen', echt goede fatsoen lijke laarzen. Het materiaal en materieel zijn goed in orde. En we oefenen in Zweden. Daar kan echt iets aangestoken worden dat fantastisch brandt. Het is daar heel realistisch oefenen voor zo wel manschappen als leidingge venden. Je oefent er zelfs in pelo- tonsverband, met toepassing van alle spelregels. Onvoorstelbaar. Het streven is om daar elke brand weerman naar toe te sturen. Het is niet goedkoop, maar een week oefenen daar, zet echt zoden aan de dijk. Het is heel jammer dat dit in Nederland niet kan. Nog wensen? Een warmtebeeldcamera op de eerste tankauto. Als je zelf niets ziet, kan deze camera nog mensen zien; je ziet ook de brandhaard. Dit jaar krijgen' we overigens nog een nieuw verkenningsvoertuig en een motorspuitaanhanger. Wat zijn uw sterke/zwakke pun ten? Leidinggeven is mijn sterke punt. Zwakke punten? Ik ben recht door zee, soms wel te recht denk ik. Wat was uw eerste uitruk? En tot dit gesprek de laatste? De allereerste uitruk was in '82. Een Leopardtank waarvan de ach terkant brandde. De laatste was een melding aan de A 1een auto- brand. Het was aan de kant waar Markelo blust. We zijn er wel naartoe geweest, maar hoefden niet in actie te komen. Waf is er voor u belangrijk in bet leven? Een paar cent om uit te geven is heel makkelijk. Als je een spijker broek koopt en er is toevallig een aanbieding en je kunt er direct die tweede voordelig bij kopen, dan is dat prettiger dan dat je zes weken moet wachten om die ene te kun nen kopen. Waar ergert u zich aan Aan mensen die hun belofte niet nakomen. Wat doet u voor o Ik leef redelijk ontspannen; ik kan alles aardig in blokjes wegzetten. Ik kijk een keer kijken bij het voetbal in Holten, bij de motor cross. Verder een beetje lezen of achter de computer, wat 'knoojn urn het hoes'. Wat ik heel indrukwekkend vond was de documentaire die ik laatst zag over de Twin Towers; dat heeft natuurlijk ook met mijn werk te maken. En ik heb een redelijk groot stuk gezien van de film Planet of the Apes, dat was ook mooi. Als u in de gemeenteraad zou zitten, waar zou u zich dan voor inzetten? De verkeersproblematiek in Hol ten. Nu aanpakken of het hele zooitje afblazen. In elk geval de knoop doorhakken. Ook voor een occasion met merkgarantie kijk je op AutoTrack.nl De autosite voor heel Nederland Holten - De eerste week van het tweede team van het Inter kerkelijk Recreatiewerk gaat zaterdag 12 juli beginnen. Het team bestaat uit Marja Tromp, Nicole Kuijpers, Astrid van Oosten, Annaloes Muller en Hilde Beldman (contactper soon). Het recreatiewerk wordt gehouden in een grote tent op bungalow De Linden- berg en is voor iedereen toe gankelijk. Het thema van de week is Liefde Is... en veel activiteiten hebben dan ook met dit thema te maken. In elk geval de kin dermorgens. Deze worden van 10.00 tot 12.00 uur gehouden. Het is bedoeld voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Ook is er el ke dag het kleuterkwartier vanaf 18.45 uur, deze week: Cupido en Cupida. Zaterdag 12 juli wordt om 20.00 uur de kennismakings avond gehouden. Kinderen mogen broodjes bakken bij het kampvuur. Zondag is er een kampdienst met het thema Onderweg. De voorganger is ds. S.M. Roozenboom, die dienst begint om 10.00 uur. Maandag is er minikamp en 's avonds mag iedereen komen voor het Twentse klootschie ten. Dinsdagmiddag wordt de liefde opgezocht op de Lin- denberg door middel van een speurtocht. Woensdagavond is iedereen uitgenodigd voor een romantische Caribische barbecue. Graag opgeven voor dinsdag 17.00 uur). Donderdagmiddag is er een kinderspooktocht en 's avonds een spooktocht voor iedereen die durft. Kinderen onder de 12 jaar mogen hierbij alleen onder begeleiding mee. Er wordt geadviseerd om oude kleren aan te trekken. Openstelling, Dorpskerk, zon dag 1 juni 2003 - zondag 31 au gustus 2003, 14:00 - 17:00, Al leen vrijdags. Foto-expo Coco Oltra, Natuur- diorama, dinsdag 17 juni 2003 - zondag 13 juli 2003 Kleuterkwartier, Recreatietent Lindenberg, maandag 7 juli 2003 - donderdag 10 juli 2003, 10:00- 12:00 Kinderochtend. Rereatietent Lindenberg, maandag 7 juli 2003 - donderdag 10 juli 2003, 10:00- 12:00 Nacht om Zuurberg, Recreatie tent Lindenberg, donderdag 10 juli 2003, 21:30 Sploder Revue. Feesttent Espe lo, vrijdag 11 juli 2003, 19:30 School- en Volksfeest Espelo, Espelo, vrijdag 11 juli 2003 - zondag 13 juli 2003 Muziek van Appie Brakula, Feesttent Espelo, zaterdag 12 ju li 2003 Optocht, Espelo, zaterdag 12 ju li 2003, 9:30 Kinderspelen, Feesttent Espelo, zaterdag 12 juli 2003, 10:30 Rommelmarkt. Feesttent Espelo, zaterdag 12 juli 2003, 13:00 Stoelendans, Feesttent Espelo, zaterdag 12 juli 2003, 13:45 Oud-Hollandse Spelen, Feest tent Espelo, zaterdag 12 juli 2003, 13:45 Ballontrappen. Feesttent Espelo, zaterdag 12 juli 2003, 14:15 Verrassingswip. Feesttent Espe lo, zaterdag 12 juli 2003, 14:45 Paren met hindemissen. Feest tent Espelo, zaterdag 12 juli 2003, 15:30 Band Boulevard, Feesttent Es pelo, zaterdag 12 juli 2003, 21:00 Concours Hippique Bergruiters. Paardenterrein Borkeld, zater dag 12 juli 2003 - zondag 13 juli 2003 Brunch. Feesttent Espelo. zon dag 13 juli 2003, 11:00 - 12:30 Edelweissekapelle uit Gelselaar. Feesttent Espelo, zondag 13 juli 2003, 11:00- 14:00 Formule 2. Feesttent Espelo, zondag 13 juli 2003, 14:00 Hoolter Korhanen. Feesttent Es pelo, zondag 13 juli 2003, 14:00 Inschrijving Erwin Autocross, Beusebergerweg 37, maandag 14 juli 2003,20:00 Kinderochtend, Recreatietent Lindenberg, maandag 14 juli 2003 - vrijdag 18 juli 2003, 10:00- 12:00 Kleuterkwartier, Rccrcatietent Lindenberg, maandag 14 juli 2003 - vrijdag 18 juli 2003, 18:45 Plankspringen. Zwembad Twen- haarsveld, woensdag 16 juli 2003, 13:00- 15:00 Verkoopexpositie Afrikaanse kunst, Natuurdiorama Holter- berg, zaterdag 19 juli 2003 - zondag 17 augustus 2003 Vakantiefietstocht MAC, Zuur berg, zondag 20 juli 2003, 10:30 - 13:00 Dorpsfeest, Holten, dinsdag 22 juli 2003 - zaterdag 26 juli 2003 Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking mefcde stichting Hol tens Nieuwsblad. Stichtings-bestuur: W.H. Beyers, secretaris. Kollingserf 4,7451 XC Holten, Abonnementen: Kerkhofsweg 18, 7451 BG Holten, telefoon 0548-363803 Klachten bezorging: familie Memsma 0548-363637 Eindredactie: Peter Bulthuis Telefoon: 0548-36 67 99 Fax: 0842-11 67 34 E-mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BG Holten, telefoon 0548-36 38 03, fax 0548-36 64 97 Extra inleverpunten kopij: Het Bonte Paard, Deventerweg 87, telefoon 0548-361202. uiterlijk inle veren: dinsdags 9,00 uur Bosschool. Raalterweg 44, telefoon: 0572-321622, Uiterlijk inleveren: maandags 12.00 uur Advertenties: Getfertsingel 41, 7513 GA Enschede, telefoon 053-484 24 50 Advertentie-adviseurs: kantoor: al leen op dinsdag tot 14.00 uur telefoon 0548-368295 en fax 0548-366497; andere werkdagen telefoon 0548- 519797 en fax 0548-519798. Otto IJspeert, mobiel 06-51 19 83 42 Henk Schottert, mobiel 06-51 19 83 21 Advertenties kunt u in Holten opge ven bij: Albert van de Maat, Smids belt 7. 7451 BL, telefoon 0548- 361538 tot dinsdag 12.00 uur, of het kantoor aan de Kerkhofsweg 18. Directie: J,V,Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G. Arendsen-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Op al onz< dingen daartoe zijn van toepassing de Alge mene Advertentievoorwaarden huis-aan- huiskranten Wegener NV. Een exemplaar van de Algemene Advertentievoorwaarden wordt op uw verzoek kosteloos toegezon- Wegencr Huis-aan-huiskranten BV is een onderdeel van het Wegener-concern De door u aan ons verstrekte gegevens hebben wij opgenomen in een bestand, dat wordt ge bruikt door onze administratie en om u te (laten) informeren over voor u relevante diensten en producten van de titels en de werkmaatschappijen van Wegener of door ons zorgvuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schrifteli)k melden bij Wegener Huis-aan- huiskranten BV, t.a.v. de heer A.T. Kooij Hoofd Marketing, postbus 692, 7500 AR Enschede:

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 3