Rijssen-Holter\ 'iïe'yatïïdieij IMING Resink Nationale HotSpring 3-daagse in Enter. gemeentelijke informatie 3 keuze uit spetterende aktie's Welkom bij brasserie Bubbels&Jets in onze nieuwe showroom het mee Beleef Rijssen-Holten. Reken daar maar op. Brasserie De Beyaardier 16 NIETS... m k /\t{ V/^ne/) je jief ij W Donderdag 5 juni 2003 HO 9 ZA 4 informatie en inlichtingen: tel 0548-85 48 54 postadres: postbus 244 7460 AE Rijssen bezoekadres: schild I Rijssen smidsbelt 6 Holten ma.- vr. 9.00 - 12.15 uur do. avond 18.00 - 19.30 uur Voor meer informatie over de bezwaarmogelijkheden kunt u con tact opnemen met de balie van de sector Ruimte in de gemeente winkel Rijssen.aan de Elsenerstraat 20, telefoonnummer 854874. Daar kunt u ook de verleende bouwvergunningen inzien. De plan nen voor Holten kunt u inzien bij de publieksbalie Holten. Wet verontreiniging oppervlakte wateren (kennisgeving definitieve vergunning) Burgemeester en wethouders van Rijssen maken bekend dat zij aan Marnix Sign, vergunning hebben verleend voor het oprichten en in werking hebben van een zeefdrukkerij op perceel Spinnerstraat 29 te Rijssen. De beschikking komt overeen met de eerder bekendgemaakte ont werpbeschikking. Op basis van de Wet milieubeheer (Wm) vindt een gecoördineer de behandeling plaats over de door het waterschap Regge en Dinkel verleende vergunning. Deze vergunning is volgens de Wet Verontreiniging Oppervlaktewateren (WVO) voor het lozen van huishoudelijk afvalwater en bedrijfsafvalwater afkomstig van het rei nigen, ontvetten ontwikkelen van zeeframen. Het lozen gebeurt via de gemeentelijke riolering en de rioolwaterzuiveringsinstallatie Rijssen op de watergang 2 (Midden-Regge). Ook het dagelijks bestuur van het waterschap verleent de vergunning. Aan de gevraagde vergunning zijn diverse voorschriften en beper kingen verbonden om het milieu te beschermen.Via de voorschrif ten en beperkingen wordt het milieu voldoende beschermd.Volgens artikel 8.10 van de Wet milieubeheer moet de gevraagde vergun ning worden verstrekt. De beschikking en de daarop betrekking hebbende stukken kunt u inzien vanaf 6 juni tot 18 juli 2003. De stukken gaan over: de vergunning volgens de Wet milieubeheer en de vergunning vol gens de WVO in het waterschapshuis. De stukken volgens de Wet milieubeheer kunt u inzien tijdens de openingstijden van de gemeentewinkel(op werkdagen van 09.00 uur tot 12.15 uur en op donderdag van 18.00 uur tot 19.30 uur) en. buiten deze uren na telefonische afspraak, telefoonnummer 0548- 85 47 81 De stukken volgens de vergunning ingevolge de WVO, kunt u inzien in het waterschapshuis, Kooikersweg I te Almelo, op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur en tevens buiten deze uren na telefonische afspraak (0546-83 25 05). Ook na genoemde datum liggen de stukken nog tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld ter inzage. Tot en met 18 juli 2003 staat tegen de beschikking beroep open voor: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht en - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet u sturen aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 AE Den Haag. De beschikking wordt met ingang van 19 juli 2003 van kracht, ten zij voor die datum beroep is ingesteld en met toepassing van arti kel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. In dat geval wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek om voorlopige voorziening moet u richten aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (adres als hiervoor genoemd). Rectificatie Wet milieubeheer (kennisgeving aanvraag en ontwerpbeschikking) Burgemeester en wethouders van Rijssen delen mee dat zij op 17 april 2003, een aanvraag hebben ontvangen van Autobedrijf G. Rouwenhorst Zn. voor het uitbreiden van de inrichting op het perceel Oranjestraat 82 te Holten. Zij zijn van plan de gevraagde vergunning te verlenen. De aanvraag, de ontwerpbeschikking eri de daarop betrekking heb bende stukken kunt u inzien vanaf 16 mei 2003 voor vier weken. Dit kan bij de balie van Ruimte in de gemeentewinkel in Rijssen. Ook na genoemde datum liggen de stukken nog ter inzage tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld. De stukken kunt u inzien tijdens kantooruren (buiten de openingstijden van het gemeentehuis na telefonische afspraak telefoonnummer 85 47 77). Tot en met 13 juni 2003 kan iedereen (op grond van artikel 3.24 van de Algemene wet bestuursrecht) schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen de ontwerpbeschikking bij het college van burge meester en wethouders. Als u schriftelijke bedenkingen inbrengt, kunt u gelijktijdig (schriftelijk) verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Mondelinge bedenkingen moet u tijdens een zitting inbrengen. Dit is op grond van artikel 3.25 van de Algemene wet bestuursrecht. Burgemeester en wethouders zijn van plan die te houden op 13 juni 2003 om 10.00 uur in kamer 201 van het gemeentehuis locatie Rijssen. De zitting wordt alleen gehouden als daarom wordt ver zocht. Over de stukken kunt u informatie krijgen bij het taakveld milieu van de sector Ruimte telefoonnummer 85 47 91 Smakelijk eten wordt het in ieder geval! Lekkere royaal aangeklede broodjes Heerlijke lunchgerechten i Twentse pannenkoeken Verrassende wereldse maaltijden •5* Panne op toafel voor de vleesliefhebbers •5* Actuele seizoensgerechten Proeverij, menu, werelds genieten •5* Schildmenu Diverse keuzemenu's Maar natuurlijk ook voor een kopje koffie met een lekker gebakje, of zomaar een gezellig drankje met een hapje. Voor iedere gezellige gelegenheid Schild 4 - Rijssen - 0548-515130 Ze hadden een baan, een huis, kinderen, toekomstplannen. Ze moesten vluchten voor natuurrampen of geweld. Plotseling hebben 6 miljoen vluchtelingen in Afrika. Mensen in Nood helpt Met voedsel, kleding, onderwijs. Uw bijdrage is onmisbaar. SAMEN DOEN WE IETS. Mensen in Nood Giro 667 Den Haag www.menseninnood.nl Ik wil méér weten over Mensen in Nood en ontvang graag een informatiepakket Maak een gebaar. Steun het Hoorfonds! V 1L ALMELO, Woonboulevard, Weezebeeksingel, Tel.: (0546) 812625 APELDOORN, Woonboulevard, Het Rietveld, Tel.: (055) 3665465 ENSCHEDE, Woonboulevard, Schuttersveld 3, Tel.: (053) 4358835 WIERDEN, hoofdkantoor. INTERNET: www.resinkwonen.nl Met uw hulp krijgt Brigitte volop kans om mee te doen en te veranderen van een schuchter kind in een vrolijk meisje. Hoorfonds Laat ze erbij horen Aktie 1 Aktie 2 HotSpring BuitenWhirlpools voor levenslange ontspanning direct genieten en in 2005 betalen. 0% rente plaatsen en met tele- kraan t.w.v. 625,- Aktie 3 Showroom modellen tegen zeer scherpe prijzen tijdens de show bü elke nieuwe Spa nu extra gratis terras verwarmer, double step,starters ondertioudspakket en Uprite cover tw.v. 1169,- Totale ontspanning en massage in bruisend warm water gaat het beste in een originele HotSpring Buiten- Whirlpool. Geen zorgen om het water omdat HotSpring als enige fabrikant 100% filtratie en 24 uurs circulatie en reiniging heeft en tevens de laagst geteste energie kosten, HotSpring heeft onlangs niet voor niets voor de 5e achtereenvolgende keer de prestigieuze Amerikaanse BestBuy Award gewonnen. Nu nieuw in onze showroom Vanquard 5 persoons buitenwhiripool met licht therapie en Spa audiosysteem BADKAMERS - WHIRLPOOLS - SAUNA'S Yonderweg 28b Enter Tel.: 0547 - 38 40 00 www.bubbelsenjets.nl A1 afrit 28, Industrieterrein Vonder

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 9