Geslaagd tentenkamp voor E- en D-jeugd SV Holten Wedstrijden paarden bij manege Stal de Eik Inbrekers stelen radio en telefoons uit auto's Tox Cup sluit seizoen af voor schaakvereniging Medaillewedstrijd atletiekvereniging Uitslagen handbal SV Holten Al speelt interland Weekendweer Prijs voor SPGH Van Werven snelste duif Motorvierdaagse Rabo Toertocht DONDERDAG 5 JUNI 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD 7 Finale Hoitens Biljartkampioenschap Holten - Bij Café 't Klavier werd dinsdag 27 mei de finale ge speeld om het biljartkampioenschap van Holten. Café Jansen was met drie spelers sterk vertegenwoordigd in deze finale. Hiervoor hadden zich na de vijfde ronde vier spelers geplaatst: J. Beumer (Vlishoek), A. Jansen, J. Harbers en E. Stegehuis (allen Café Jan sen). Er moesten zes partijen worden gespeeld in de klasse libre. Favoriet E. Stegehuis, kampioen 2002, moest zijn titel verdedi gen. Hij speelde zijn partijen op technisch hoogstand peil. De spanning was om te snijden, maar na de zesde partij werd E. Ste gehuis opnieuw winnaar. Hij had een gemiddelde van 6.15 en kon zich dus voor de tweede keer biljartkampioen van Holten noemen. De totale uitlag van de finale: E. Stegehuis, 2. J. Harbers; 3. A. Jansen; 4. J. Beumer. De maandag darvoor was de kleine finale al gespeeld om de plaatsen vijf tot en met acht. Uitslag: 5. G. Krie- ger; 6. P. Smalbruge; 7. H. Krikkink; 8. M. Schöppers. Koetsenrit Bergrijders Holten - Het was afgelopen zondag behoorlijk warm. Toch gingen een bijna zestig met paarden aangespannen koetsen de jaarlijkse koetsenrit maken door Holten en wijde omgeving. Een mooi ge zicht was het, toen de lange lint voorbij kwam. Statige paarden met op de bok veelal in bijpassend kostuum aangeklede koetsiers. Het geluid van vervlogen jaren bleek weer realiteit te zijn. (Foto: Johan Bolink) Holtense merkdealers steunen Triathlon Holten - De vier samenwerkende Holtense merkdealers (Autobe drijf Baltes (Nissan), Autobedrijf Dries Willems (Ford), Autobe drijf B. Paalman (Volkswagen) en Autobedrijf Rouwenhorst (Op el) verlengden afgelopen week op Landal Greenparks Twenhaars- veld in Holten hun contract met de organisatie van de Triathlon Holten. Voor en tijdens het evenement, dat op zaterdag 5 juli zijn negentiende editie beleeft, stellen bovengenoemde dealers een tiental auto's ter beschikking Van de Stichting Triathlon Holten. Deze is daarmee in staat het vervoer tussen de verschillende loca ties waar het zwemmen, fietsen en lopen plaatsvindt, adequaat in te vullen. De samenwerking tussen de autobedrijven en de Triath lon in het Sallandse toeristendorp dateert al van 1996 en is mee gegroeid met de grootte van het evenement. In 2003 is Holten op nieuw het toneel van een ITU Points Race een zgn. Olympic Qualifying Event van de International Triathlon Union. (Foto: Johan Bolink) Concours Bergruitertjes Holten - Tijdens een zeer druk bezocht Hemel vaartconcours van De Bergruitertjes, werden er ook door de eigen leden prijzen in de wacht gesleept. Aan deelname, zo'n vijfhonderd starts, en publiek ook dit keer geen gebrek en vele vrijwilligers zorgden voor een goed georganiseerd concours. Uitslagen Hemelvaart: Eva Hoef man behaalde met Bobby een eerste prijs in de LI dressuur cat. E en in de tweede proef een tweede prijs. Met El Fuego wist ook Angela van Lies beslag te leggen op een eerste prijs in de Ml dressuur cat. B/C. Suzan van der Leur behaalde in de B dressuur cat. D/E twee keer een vijfde prijs met White Gold Cap. Emmalie den Heijer behaalde met King Kay in haar tweede proef een twee de prijs. Met Kadanza van de Klaverborch wist Peter Tijhaar in de L2 dressuur cat. B/C' een eerste prijs binnen te halen. Öok bij het springen wisten diverse Bergruitertjes prijzen binnen te halen. Klassiek B cat. B een tweede prijs voor Britt Barvelink met Pepsi; Cal. D een tweede prijs voor Tom Buitenhuis met Starlight. Bij het M springen cat. E was er een tweede prijs voor Melissa ten Velde met Marlotte. Aansluitend hielden de Bergruitertjes de za terdag na Hemelvaart hun,clubkampioenschappen. Weer werd er door de leden gestreden om een prijs, zij het dit keer onderling. De dressuur voor de beginners werd gewonnen door Aleid Groe- newoudt, gevolgd door Michelle van der Graaf die tweede werd. Bij het springen waren er drie prijzen te verdelen. Carin Paalman werd hier eerste, Valerie Palstra tweede en Ulrike Oostervelt werd met een geleende pony derde bij de beginners. Valerie Palstra kreeg bovendien nog de Herman Vincent beker omdat zij op bei de onderdelen goede prestaties had geleverd. Vier prijzen voor de overige dressuur deelnemers. Eerste werd hier voor de verande ring weer eens een jongen, Tom Buitenhuis mag zich clubkam pioen dressuur 2003 noemen hiervoor ontving hij bovendien de Vosman wisselbeker, twee werd Angela van Lies, drie Eva Hoef man, en de vierde prijs was voor Suzan van de Leur. Bij het sprin gen was Angela van Lies het best. Zij won en mag zich dus springkampioen 2003 noemen hiervoor kreeg zij de Spakman be ker. Tweede werd Myrthc Barvelink en de derde plaats was voor Beau Barvelink. Clubkampioen over het geheel werd Angela van Lies, zij won de beker voor de derde opeenvolgende keer en mag hem dus houden. De tweede plaats was voor Tom Buitenhuis, hij kreeg een'deken van Loes Cevaal en de derde prijs was voor Myrthe Barvelink zij kreeg twee zakken voer van Maaik Raams- man. Peter en Laura Tijhaar namen deel aan een wedstrijd in Averlo zij wisten hier beslag te leggen op een Tweede en een eer ste plaats met Kadanza van de Klaverborch. Meermanskamp - Vojac hield 31 mei en 1 juni op sportpark Meer manskamp een tentenkamp voor de voetballende E- en D-jeugd van SV Holten. Dit jaar was er ook weer een goede opkomst. 's Ochtends werden de kinderen verwacht om 10.00 uur. Om 11.00 uur stond het eerste spel op het programma. Om de groe pen bekend te maken, werd op Holten - Na weken van intensie ve voorbereiding is het dan za terdag eindelijk zover. De vol tallige A-selectie reist vrijdag al af naar onze zuiderburen om zich hier optimaal te kunnen voorbereiden op hun internatio nale optreden. Na een spannend seizoen waarin helaas het kampioenschap aan hun neus voorbij ging, wist de selectie van trainer Kolthof zich wel te plaatsen voor de Trudo Cup. Dit toernooi in het Belgische Zepperen, ziet ook dit jaar weer vele nationaliteiten vertegen woordigd in haar programma. De heren kunnen hun opwach ting maken tegen teams uit Frankrijk, Duitsland, Denemar ken, België, Nederland en Zwit serland. Trainer Kolthof is posi tief gestemd; 'Na net naast de ti tel te hebben gegrepen in de competitie zijn de jongens vast besloten om in België hoge ogen te gooien'. Mede dankzij de hulp van spon soren was het mogelijk deel te kunnen nemen aan deze sportie ve uitdaging. 'Aan de jongens zal het niet lig gen, ze hebben een goede voor bereiding gehad.' aldus Trainer Kolthof. de middenstip een tafel gezet waar de leiders op moesten staan en een lied zingen van een van tevoren gekozen band. De kin deren die een briefje hadden ge kregen met die band erop moes ten erheen. Zo ontstonden de groepen die dit weekend bij el kaar hoorden. Daarna was het tijd om te gaan verspringen met een blinddoek voor. De verliezer moest gaan corveeën, 's Middags werden vanaf 14.00 uur tot 17.00 uur spellen gespeeld op het hoofd- veld. Zo was er slagbal met een rugbybal, trefbal, hockey (het grote Louis di Bono spel) en voetbal. Door de enorme hitte was de ton met ranja zeer ge liefd. Na de spellen was er tijd om uit te rusten en werd er patat gege ten. En omdat er weer gegeten werd, moest er ook weer een corveeploeg zijn. Daarvoor wer den er door de spelers ballen vanaf een lijn geschoten en de gene die het minst ver kwam, moest corveeën met zijn ploeg. Om een tweede team erbij te krijgen, moesten de leiders ook nog tegen elkaar schieten en de verliezer daarvan moest ook met zijn ploeg tafels afruimen. Rond 19.30 uur vertrok iedereen richting zwembad Twenhaars- veld. Daar werd ook weer een spel gedaan en werd er vrij ge zwommen. Dit tot opluchting van zowel de spelers als leiders. Eindelijk kon iedereen even lek ker afkoelen van de drukke mid dag midden in de brandende zon. Rond 22.00 uur ging iedereen weer terug richting het sport park. Bij terugkomst kon ieder een zich op gaan maken voor toch wel het topspel van het weekend, candle night genaamd. Het is met dit spel de bedoeling om een bepaald parcours af te leggen zonder gezien te worden door de rondrijdende auto's. Niet alleen de spelers verheugden KOFFIE SNACKS SNOEP De leden van Vojac, dat de tentenkamp heeft georganiseerd. zich enorm op dit spel, ook de leiders zijn er zeer gecharmeerd van dit nachtspel. Onderling werd al flink met modder ge gooid naar elkaar. Iedereen was al aardig uitgedost als een echte commando. In to taal reden drie auto's rond die probeerden de zeven groepen te spotten. Om 23.30 uur vertrok de laatste groep richting de Hol- terberg. Onder aanvoering van hun leiders probeerden de groe pen ongezien langs de auto's te komen, wat soms ook niet zo moeilijk was als je honderd me ter van het parcours afwijkt, door een graanveld loopt (Soer en Deijk). Tegen 02.00 uur kwam de laatste groep binnen. Iedereen was het erover eens dat het weer zeer geslaagd was. Ie dereen kreeg bij terugkomst een kroket of frikadel aangeboden. Daarna was het tijd voor de kin deren om te gaan slapen. Nou ja, slapen. Er zijn er maar weinig geweest die ook echt aan hun nachtrust toegekomen zijn. Degenen die wel aan slapen toe gekomen waren, werden om 07.00 uur door een stadiontoeter weer ontwaakt. Snel opstaan want de slang, tandpasta en shampoo stonden al klaar voor de wasstraat. De tanden van de kinderen werden gepoetst, de haren werden gewassen en ie dereen werd daarna schoon ges poten met koud water. Degenen die snel weg waren gevlucht en zich in een kleedkamer verstopt hadden, kregen een extra lange douche van koud water. Hierna werd er ontbeten en rond 10.00 uur was het tijd voor het dronke- mansspel. Tegen half 11 was het kamp afgelopen en werd ieder een opgehaald door hun ouders. Iedereen vond ook dit jaar het tentenkamp weer geslaagd. De uitslag is als volgt. 1) All Stars, 2) Drukwerk, 3) De Sjon- nies, 4) George Baker Selection, 5) Jovink en de Voederbietels, 6) Normaal en als laatste is Nor maal geëindigd. Vojac wil Geert Soer, Jan Deijk, Rik Deijk, Mark Lammertink, Gerben Grave, Ard Lammertink, Martijn Tiekink en Jan-Willem Kevelam bedanken voor het fun geren als leider dit weekend. Holten - Bij manege Stal de Eik werd een paar wedstrijden voor eigen leerlingen en recreanten in de regio gehouden. Eerst was er de traditionele vier- tallenwedstrijd, waarbij vier combinaties gezamenlijk een carrouselgroep reden, plus twee aan twee een eigengemaakt pas de deux. De wisseltrofee werd met verve verdedigd door het team uit Grossel met het gevolg, dat de prijs weer mee terug naar Gorssel mocht. Uitslagen: 1Ineke Geurts met Debby, Evelien v. Dordt met Chucky, Daisy Mengveld met Gianni en Marjan Slootweg met Wendy 290 pnt. 2. Annemiek Krüger met Floran, Moniek Renssen met Kleo, Marijse Wolf met Orlando en Roxanne de Leeuw met Jasmijn 282 pnt. 3. Mieke Holterman met Candy Girl, Jose Heethaar met Pompi dou, Wijnalda Haarman met Joyce en Wim-Meijerink met Amigo 281 pnt. Afgelopen zondag kwam het zo- merconcours aan de beurt. Ook deze wedstrijd was open voor anderen dan de eigen leerlingen. Uitslagen: Dressuur: Klasse L 18/ B2. 1Jenifer Pasop met Ka- oma 164 pnt.; 2. Evert Ponjee met Kleo 164 pnt.; 3. Karin v Surksum met Floran 158 pnt.; 4. Sanneke Moleman met Miep. 2e Dressuurgroep in handicap. I. Evert Ponjee met Kleo 167 pnt.; 2. Susan v.d. Leur met Bill en Karin v. Surksum met Floran 162 pnt.; 4. Susan Hekman met Splesh 159 pnt. B12 groep 1. 1. Moniek Rensen met Kleo 174 pnt.; 2. Floortje Krutzman met Sanny 167 pnt.; 3. Karin Tempelman met Kleo 165 pnt.; 4. Larissa Lutgerink metTwingo 161 pnt.; B12 groep 2. 1Aleid Groene- woud met Pippi 2 Manon Toonk met Renate 170 pnt.; 3. Ivonne Loman met Amigo 162 pnt.; 4. Britt Le Fèvre met Sunny 161 pnt. A 1. Miranda Bieleman met Bento 131 pnt.; 2. Anna Vos kamp met Oileke 129 pnt.; 3. Lotta Moleman met Dunja 126 pnt.; Springen 70/90 cm: 1Jenifer Pasop met Kaoma of 23,0 sec. 2. Marion ten Berge met Ingmar of 26.6 sec.; 3. Sanneke Moleman met Miep of 27 sec. 50 cm: 1Manon Toonk met Re nate of 25.0 sec. 2. Marijse Wolf met Orlando of 27,9 sec. 3. Aleid Groenwoud met Pippi of 28.0 sec. Grond: 1. Lobke Haafkes met Bento of 33.2 sec. 2. Lotta Mo leman met Dunja of 35.0 sec. 3. Esther Douwes Dekker met Oi leke of 35.1 sec. Holten - Schaakvereniging Hol ten sloot afgelopen maandag avond haar schaakseizoen af met de traditionele wedstrijd tegen Lochem; de strijd om de Tox Cup. Deze eeuwigdurende wisselbe ker was al tijden in Hoitens be zit, de laatste ontmoeting werd met 12-5 door Holten gewon nen, zodat het toch wel een te genvaller was dat maandag avond met 7 1/2-6 1/2 werd verloren. Opvallend was dat behoudens eerste bordspeler Jim Klinge de zogenaamde topspelers alle ver loren. Al snel leek zich een fikse nederlaag af te tekenen, Holten kwam al snel met 6-2 achter. Daarna begon een indrukwek kende inhaalrace naar 6 1/2-5 1/2. De beslissing viel in de voorlaatste partij toen Ton van Oijen, met de vlag op vallen, het hopeloze van zijn taak inzag. De overwinning van Jim KÏinge was daarna alleen nog goed voor de statistieken. De uitslagen van afgelopen maandag: J. Klinge- J. Haker, 1- 0; T. van Oijen- E. Boere, 0-1 H. van Beek - H. Erkamp, 0-1 D. van Beek - G. Jansen, 0-1H Jongman - A. Ten Wolde, 0-1 K.H. Leisten - A. Klein Hulse 1-0; G. Stevens - H. Kroes, 1-0 Bertus van Beek - C. Boerlage, 1-0; Bas van Beek - C. Schreu- der, 0-1; R. Klein Teeselink - K. Oosterkamp, 1-0; R. Gervedink Nijhuis - N. van der Zee, 1-0; R. de Jonge - M. van Mourik, 1/2- 1/2; J. Klein Teeselink- R. Jon ker, 0-1; M. Dolphijn - Kam- minga, 0-1. Het seizoen voor de Holtense schakers begint weer op maan dagavond 1 september met de uitwedstrijd tegen Lochem. Een week eerder vindt de ledenver gadering plaats. In de tussentijd is er nog wel ge legenheid om zo hier en daar een partijtje te schaken. Zo is er op maandagavond 23 juni een snel- schaaktoernooi in Lochem waar voor de Holtense schakers ook weer zijn uitgenodigd. Harmsel verspringen 2.32m. Balwerpen 14.59m. 1000m.5.023min. Jongens pup. A: Sander Foks Balwerpen 14.91 m. Hoogsprin gen 110 cm. Sprint 10.5sec.; Wouter Jansen Balwerpen 16.75 m. Hoogspringen 90 cm. Sprint 10.9 sec.; Jelmer Willems Bal werpen 13.54 m. Hoogspringen 85 cm. Sprint 10.6 sec.; Gerjan Smale Balwerpen 23.30 m. Hoogspringen 110 cm. Sprint 10.9 sec. Meisjes pup. A: Chantal Pekke- riet verspringen 3.19 m. Kogel stoten 5.42 m. 1000 m. 3.527 min.; Ilonka Beldman versprin gen 3.15 m. Kogelstoten 5.57 m. 1000 m. 4.197 min.; Silke Nij- land verspringen 3.36 m. Kogel stoten 5.68 m. 1000 m. 4.37 min.; Janneke Paalman versprin gen 3.75 Kogelstoten 6.74 m Ï000 m. 4.14 min. Meisjes Jun. D: Marije Dangre- mond speer 22.19 m verspringen 4.20 m. 600 m. 1.534 min.; Jette Wielaard speer 28.83m. ver springen 3.85m. 600m. 2.107 min. Jongens Jun. C: Rob Marissink discus 12.65 m. verspringen 3.82 m. 800 m. 2.259 min. Holten - Veertien jeugdatleten van SV holten vertrokken zater dagmorgen 31 mei naar Eiber gen voor de tweede medaille wedstrijd van dit seizoen. On danks de slopende hitte, werden er behoorlijke resultaten neerge zet en werden er door verschil lende atleten persoonlijke re cords neergezet. Zelfs op de door de hitte zware 1000 meter, werd door Ilonka Beldman en Chantal Pekkeriet een persoonlijk record gelopen. Chantal verbeterde daarnaast ook op de andere twee onderde len haar beste prestatie. Bij de Jongens pupillen A kwa men Gerjan Smale en Sander Foks met het hoogspringen tot 1 10 centimeter. Slechts 5 centimeter verwijderd van de limiet voor Goud. Uitslagen Jongens pup. C: Jasper Foks ver springen 2.60m Balwerpen 13.69m 600m. 2.377min. Meisjes pup. C: Lieke Smale sprint 8.6 sec. Balwerpen 9.19m. hoogspringen 80cm. Jongens pup. B: Matthijs ter Holten - Diverse auto's wer den in de nacht van donderdag 29 op vrijdag 30 mei werden opengebroken in Erve Broek huis, Erve Joost en de Pasto riestraat. Door diverse bewoners zijn de daders gezien, maar omdat men zich erg snel uit de voe ten maakten, kon de politie helaas de daders niet achter halen. De buit bestond uit een tweet al mobiele telefoons, en een front van een autoradio. De daders waren twee jongens die niet nader omschreven konden worden. De politie heeft al diverse ke ren geadviseerd om bij het verlaten van de auto kostbaar heden en voor inbrekers inte ressante voorwerpen zoals mobieltjes, laptops uit de auto te verwijderen. Ondanks dat het natuurlijk te gek voor woorden is dat je je eigendommen niet in je eigen auto kan laten liggen, ver zoekt de politie met klem om hierin toch een bepaalde disci pline in acht te nemen. Perioden met zon, maar ook van tijd tot tijd een bui. Vrijdag en zaterdag overdag perioden met zon, we hebben dan een kleinere kans op neerslag. Dit heeft te maken met een uitlo per van hogedruk vanuit Frank rijk dat onze kant op komt. Zondag is er veel bewolking met af en toe zon. De kans op een re gen of onweersbui is een stuk groter. Temperatuur eerst 22.0 a 23.0 graden. Begin volgende week 19.0 a 20.0 graden, met elke dag kans op een bui. Weerman, Freddie Paalman Al meer dan 30 jaar trekt de Nederlandse Brandwonden Stichting zich het lot van brandwondenslachtoffers aan. De Stichting helpt door mid- onderzoek naar de verbetering van de behandeling. Nederlandse Brandwonden Stichting Ciro 20 21 22 Bank 70 70 70 643 Postbus 1015 tel- (0251) 27 55 Ml www.brandwonden.nl Steun de strijd kunnen hebben zowel lichamelijk als psychisch Om deze mensen te helpen in hun strijd tegen de littekens blijft er veel geld nodig voor o.a onderzoek en nazorg. w'j doen daarom een dringend beroep op u om deze strijd tegen littekens! BRANDWONDEN STICHTING Holten - Voor de competitie kwam handbaldamesteam Al uit tegen koploper Dijkoraad Kwiek. In de eerste wedstrijd had Holten een kansloze neder laag geleden en in de hitte van de zondagmorgen stond Holten voor een zware klus. In de eerste tien minuten bood Holten prima partij en werd zelfs tweemaal een voorsprong genomen. Daarna werden de gastei) sterker en wisten ze bij rust een 5-11 stand op te bou wen. Na rust waren beide teams aan elkaar gewaagd en had Hol ten zelfs de kans gehad de ach terstand iets te verkleinen. Enke le onnodige afspeelfouten met balverlies zorgden ervoor dat Kwiek toch met 13-20 won en daarmee 'kampioen' in de poule werd. De jongste jeugd nam deel aan het jaarlijkse Gerda Schuitert Toernooi, dat dit jaar in Wesepe gehouden werd. De C-jeugd deed het uitstekend. Ze wonnen al hun wedstrijden en werden poulewinnaar. De D-jeugd deed goed haar best en eindigde ge deeld vierde. Holten - De Stichting Paardrij den Gehandicapten Holten en omgeving heeft afgelopen zater dag de eerste prijs behaald tij dens de landdag, die gehouden werd in Denekamp. 's Morgens werden er verschil lende dressuurproeven gereden en 's middags werd er een Hip pisch Variété gehouden, waarbij Holten als beste Stichting uit de bus kwam. Deze prijs bestond uit een wisselbeker en een beker die de Stichting mag behouden voor de prijzenkast. Holten - De postduiven van De Bergvliegers werden afgelopen zaterdag gelost in het Belgische Heverlee. In verband met de zonsverduistering konden de duiven pas om 7.45 uur de lucht Voor de duiven was het niet moeilijk om de weg naar huis te rug te vinden omdat de lucht helder en onbewolkt was. Met een zachte wind uit oostelijke richting wist de duif van J.G. van Werven om 10.27.59 uur als snelste in Holten terug te komen. De afstand van 198 kilometer vloog de duif met een snelheid van 72.7 kilometer per uur. 1. J.G. van Werven; 2-4-5-8-9. H. Jansen; 3. G. Jurjens; 6. G.G. Kwin- tenberg; 8. B. Juijens; 10. J.G Jan sen. Holten - Traditiegetrouw houdt een viertal motorclubs uit de re gio ook dit jaar weer een Motor- avondvierdaagse. Op dinsdag 10 juni kan er worden gestart vanaf 't Stuurhuus, het clubgebouw van Motor- en Automobielclub de Holterberg aan de Beuseber- gerweg 37 Holten. De finish is die avond in Hellen- doorn, in het clubgebouw van MCNH, waar de volgende avond dan weer gestart kan wor den. De tocht gaat dan naar En ter, waar EMC als gastheer op zal treden. Een dag later volgt een rit van Enter naar Haaksber gen, naar de vierde organisator. Tenslotte vertrekt men op de vierde avond, op vrijdag 13 juni. voor de laatste etappe en wel van Haaksbergen weer naar Hol ten, met als finishplaats: clubge bouw 't Stuurhuus. Per avond wordt er een route gereden van tussen de 100 en 120 kilometer. Alle avonden wordt er gestart vanaf 18.30 uur en het inschrijf geld bedraagt 5 euro. Voor informatie: Johan Aan stoot, telefoon 0548-362432. Holten - De Twentse Raboban- ken houden zondag 22 juni voor de vijfde keer de Twentse Rabo Toertocht: een unieke toertocht van 135 kilometer door het Twentse landschap. De route heeft een goede beweg wijzering en de verzorging on derweg is met voldoende eten en drinken uitstekend geregeld. Starten kan men tussen 8.00 en 10.00 uur bij de Rabobanken in Losser, Holten of Geesteren. Fietsers kunnen voor 3 euro deelnemen, te voldoen bij de startplaats. De opbrengst van de ze tocht wordt door de Raboban ken verdubbeld en gaat naar een goed doel: Revalidatiecentrum 't Roessingh. Voor meer informa tie kunnen renners kijken op www.rabotoertocht.nl.

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 7