Deelname groot bij wedstrijd hardlopen Marco van Menum wint Oranjedarten Uitslagen wedstrijden ponyclub Bergruitertjes Eerste medaillewedstrijd seizoen voor AV Holten Laatste thuisduel voor Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten Expositie Oudheidkamer Holterbergtoer trekt bijna 300 deelnemers Uitslagen Bevrijdingsloop Bekercompetitie schaken Vrijwilligers SV Holten Van Calcar Cup Landelijke Fietsdag Sport Agenda DONDERDAG 8 MEI 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD Blauw Wit F4 - Raalte F3 Blauw Wit moest het deze week opnemen tegen de koploper. Toch deed Blauw Wit het niet onder voor Raalte. In de rust was het dan ook 1-1 door een mooie vrije trap van Djowin. Het team bleef hard werken en vooral Maaike en Timo speelden erg goed. Eindstand: 1-4. Blauw Wit E2 - SDOL E2 Beide partijen leverden veel strijd, maar SDOL had telkens meer geluk. In de tweede helft had Blauw Wit meer geluk. Thomas wist twee keer het net te vinden. SDOL maakte er vervolgens ook twee, waardoor de wedstrijd werd verloren. Eindstand: 2-4. DES Dl - Blauw Wit Dl Een wedstrijd van pech en geluk. Het eerste gold voor Blauw Wit, het tweede ontbrak. Hoewel Blauw Wit beter speelde en DES zel den voor de goal kwam, werd de overwinning toch in Nijverdal gehouden. Via Ruben (tweemaal) en Thijmen (eenmaal) werd de stand lange tijd op 3-3 gehouden. Na deze doelpunten leek elk mo ment de 3-4 voor Blauw Wit te vallen, maar bij een uitval in de tweede helft viel de bal voor een speler van DES, die de bal half rakend in het doel schoot. Blauw Wit had meer verdiend, maar kreeg te weinig. Eindstand: 4-3. De Zweef D3 - Blauw Wit D3 Blauw Wit gaf De Zweef weinig ruimte en probeerde zelf voortdu rend met goed combinatievoetbal de tegenstander te verschalken. Het was dan ook even zuur dat door een onhoudbaar afstandsschot De Zweef op voorsprong kwam. Blauw Wit pakte echter de draad weer op en bleef goed weerstand bieden. Voor rust wist De Zweef de stand nog op 2-0 te brengen. In de tweede helft werd De Zweef iets sterker en scoorde nog twee keer. Blauw Wit bleef echter hard werken en wist toch nog de eer te redden door tegen te scoren. Eindstand: 4-1. Blauw Wit Al - JC Hellendoorn A2 Blauw Wit had iets goed te maken tegen het laaggeklasseerde Hel lendoorn. Uit een corner van Martijn was het Erwin Prins die na een kwartier de 1-0 maakte. Daarna was het Martijn Bannink die na een mooie individuele actie de 2-0 binnenschoot. Na de rust was het opnieuw Blauw Wil dat het spel beheerste en dat via Artu- ro Dalhuisen op 3-0 kwam. Na een overtreding in de zestien op Ar- turo, was het Jorrit van den Houten die de penalty zuiver binnen schoot. Na een mooie actie was het opnieuw Arturo die scoorde. Vlak voor tijd was het Bennie Schoemaker die zorgde voor 6-0 en die na twee assists nu zelf een doelpuntje meepikte. Eindstand: 6 Excelsior 4 - Blauw Wit 2 Op een hobbelig véld in Rijssen was het moeilijk voetballen. Na een minuut of tien kreeg Blauw Wit greep op de wedstrijd en even later kon Ernst Jan na een goede aanval over rechts scoren. Excel sior wist snel gelijk te maken uit een hoekschop, maar via Arjen Stam nam Blauw Wit opnieuw de leiding. Uit opnieuw een hoek schop werd de 2-2 gescoord maar via een wonderschoon doelpunt van 30 meter in de kruising door Johan Bosschers werd een 2-3 ruststand bereikt. Na rust maakte Excelsior nog weer gelijk maar Blauw Wit nam direct een voorsprong via Johan Bosschers. Na een losgelaten bal van de keeper kon Jurgen de 3-5 scoren en op aangeven van Harald Beldman bepaalde Jurgen de eindstand ook op 3-6. Rietvogels 6 - Blauw Wit 4 Blauw Wit hoopte na het goede spel van de afgelopen weken weer op een overwinning, maar speelde niet geconcentreerd genoeg. Ook ontbrak het aan strijdlust, waardoor het een vrij saaie wed strijd werd. Rietvogels profiteerde hier goed van en de spits van de Almeloërs maakte het een aantal keren mooi af. Het hoogtepunt van de wedstrijd was een gestopte penalty door keeper Arno. Eind stand: 4-0. Blauw Wit 5 - Vierhouten 4 Blauw Wit had het vooral in de eerste 30 minuten moeilijk tegen de gasten. Verdedigend bleef de thuisploeg op de been. Met name doelman André Aanstoot was in zeer goede doen. Blauw Wit kwam slechts enkele malen gevaarlijk voor het doel van Vierhou ten. Voor rust trof echter niemand het doel. Ook na rust hielden beide ploegen elkaar in evenwicht. Er waren ook wat meer kansen voor de gasten, maar Blauw Wit deed hier nauwelijks voor onder. Eindstand 0-0. Blauw Wit F1-SWNF1 Vanaf het begin joeg Blauw Wit de tegenstanders op en gaf het geen moment de gelegenheid om in de wedstrijd te komen. De SVVN-doelman die in Nijverdal nog een lastige sta in de weg was, werd meteen vanaf het begin onder vuur genomen. Nadat een eer ste schot nog op de paal belandde, was het even later wel raak. Blauw Wit ging gelijk door en het was de zeer gedreven spelende Jordi die even later al de 2-0 binnen schoot. Blauw Wit bleef een hoog tempo spelen en Robin scoorde voor rust nog twee keer, zo dat het een 4-1-ruststand werd. Na rust kwam SWN nog terug tot 4-2, maar Blauw Wit ging gewoon door en speelde als team een geweldige wedstrijd. Leander, Robin, en Thom scoorden in de tweede helft, zodat volgende week tegen het lastig te bespelen Heeten het kampioenschap binnen gehaald kan worden. Eindstand 8-4. Lochuizen 5 - Holten 6 Holten 6 wist al snel te scoren doordat Tonnic W. na zijn vaste kap en draaiwerk, hard inschoot: 0-1Holten hield druk op het doel en het was Wilco K. die direct vanuit een corner wist te scoren met een ouderwetse inswinger: 0-2. Harald E. had de eerste helft op zijn heupen en strooide met lange ballen en harde schoten. On danks deze waarschuwingen trok hij nogmaals de trekker over en de keeper was kansloos: 0-3. Na rust genoot Holten 6 van de prachtige zon en de rustieke locatie maar kwam er van goed voet bal weinig meer terecht. Lochuizen mocht van Holten ook nog lek ker ballen. Zo kwam Keeper Bert W. nog enkele keren goed in ac tie. Henk F. kon nog een van zijn kansen verzilveren, waardoor de stand werd opgekrikt naar 0-4. Lochuizen wist de eer te redden door ook nog een treffer te maken. Holten E4- Enter Vooruit E3. Het was al snel 2-0 door Niek en Thom. Na deze goede start van Holten werd Enter steeds gevaarlijker voor het doel, wat ook resul teerde in twee doelpunten. Holten liet dit niet op zich zitten en de rust werd dan ook bereikt met 4-2 door Rik en Niek. In de tweede helft kreeg de achterhoede, bestaande uit Dennis, Richard en Ger- ben het zwaar te verduren en ook keeper Thom kon niet voorko men dat Enter nog driemaal wist te scoren. Ramon kreeg nog wel een goede kans maar wist het net niet te raken. Eindstand: 4-5 Holten D2 - PH D2 In de eerste helft had Holten het beste van het spel, maar de kans jes werden niet benut. Uit een-van de counters kwam PH een on verdiend op voorsprong. De twee wissels in de rust waren beslis send voor het scoreverloop in de tweede helft. Glenn H. scoorde heel attent de gelijkmaker. Een fraaie vrije trap van Daan W. zorg de voor de 2-1. Hierna bleef Holten geconcentreerd voetballen en door prima inzet kon de score door twee doelpunten van 'verdedi ger' Kevin worden uitgebouwd naar 4-1. De leiders konden einde- hjk weer eens na de wedstrijd de boys complimenteren. Eindstand Witkampers Cl - Holten Cl Het werd al binnen 3 minuten 0-1 door Mike Baltes. Daarna kreeg Holten steeds meer vat op de tegenstander. Toch werd het 1-1 door een doelpunt van Kokkie. De tweede helft was Holten de betere ploeg, maar schoten uit de tweede lijn troffen geen doel. Witkam pers probeerde op de counter de 2-1 te scoren. Dit lukte bijna. Toch was het Holten, die aan het .kortste eind trok. Op een diepte pass van Tim scoorde wederom Mike Baltes. Eindstand 1-2. Meermanskamp - De atletiekaf- deling van SV Holten heeft dit jaar bijna zevenhonderd deelne mers mogen begroeten voor de negentiende editie van de Be vrijdingsloop. Ook werden er af gelopen maandagavond tijdens deze trimloop weer snelle tijden gerealiseerd op de diverse af standen. Waren er vorig jaar door het slechte weer over de hele linie genomen minder deelnemers, dit jaar waren er op elke afstand meer lopers te verwelkomen. Door de vierhonderd jeugdlo- pers bij de scholierenloop is de Holtensë inbreng bijzonder groot. Dat de Bevrijdingsloop ook een regionale uitstraling heeft, mag wel blijken uit de ve le deelnemers uit de omliggende gemeenten. Landelijk zelfs, want ook uit plaatsen als Bode graven en Hoogezand waren er lopers naar het Holtense afge reisd om mee te kunnen doen aan dit evenement. Ook het pu bliek was in groten getale naar Meermanskamp gekomen. Bij de scholieren- en gehandicap tenloop stonden vele familiele den rond het parcours, terwijl En, daar gaan ze. Hardlopen voor de bevrijding. (Foto: Johan Bolink) het bij de vijf- en tienkilometer- loop vooral aan de finish een ge zellige drukte van belang was. Bij de G-atleten wisten Simon Bontius in 1:38 bij de heren en Merel Wind in 2:43 bij de dames de eerste plek te behalen. Op de 5 kilometer is de uit Hol ten afkomstige Rob Stegink eer ste geworden in 16:38, terwijl Hilde Pape uit Vriezenveen bij de dames als eerste over de meet kwam in 19:40. Bij de 10 kilo meter zijn de uit Rijssen afkom stige Leon Sanderman en Moni que Jansen-Kroeze eerste ge worden in respectievelijk 32:31 en 42:32 Chris Offringa werd tijdens de prijsuitreiking nog speciaal naar voren gehaald. Hier werd hij door Jos van der Spek intuïtief gehuldigd als de snelste ambte naar van het Mossinkserf. In een spannende tweestrijd wist Chris namelijk zijn buurtbewoner Bert van Eijk nipt voor te blijven: De wisselbekers die door kapsalon Drent uit Holten beschikbaar worden gesteld voor de snelste Holtense man en vrouw op de 10 kilometer, werden dit jaar ge wonnen door Jan Manenschijn en Dinie Pasman. Voorde volle dige uitslagen, kan men kijken op de site van de AV Holten on der http://www.avholten.rijssen- holten.net. Vletgoor - Blauw Wit speelt za terdag haar laatste thuisduel van deze competitie. Door het 3-3-resultaat in Glaner- brug blijft het spannend voor de laatste plek in de nacompetitie. Verder is het onzeker of SVDW het inhaal duel tegen De Esch nog voor zaterdag moet afwer ken. De laatste tegenstander in deze competitie is Achilles En schede. Eerder deze competitie verloor Blauw Wit in de slotfase van deze tegenstander. Achilles promoveerde een jaar eerder naar de derde klasse dan de Hol tense ploeg. Beide ploegen heb ben een mooi seizoen boven in de klasse achter de rug. De laat ste wedstrijd geeft opnieuw de doorslag. De wedstrijd op 't Vletgoor be gint om 14.30 uur. (Vervolg van'pagina 3) Het schap op de tentoonstelling is gemaakt door de vrijwilligers van de werkgroep onderhoud. Het oude schap, de kolomkachel met een uitstekende rand onder op, waarop de bezoekers de voe ten konden warmen, het citroen tje, de bezoekers en de gast vrouw geven een beeld van een vergunning uit vroeger Aan de andere wand zijn foto's en advertenties van hotels te zien. Centraal staat het verhaal van de sluiting van Hotel Holter- man, ruim een kwart eeuw gele den. Holterman was het oudste hotel in Holten. „Een stukje au thentiek Holten, dat nu helemaal weg is". Serviesgoed en zelfs suikerklontjes van Holterman staan op een voor twee gedekte ontbijttafel. De expositie blijft tenminste tot aan het eind van de herfstvakan tie. De werkgroep zorgt eens in het jaar voor een expositie. Soms loopt een expositie ook twee jaar door. „1-Ioe we aan ideeën komen? Onder meer door de dingen die in ons depot staan." De dames benadrukken dat de expositie niet alleen het werk is van hen. „Andere vrij willigers helpen er aan mee. Ze zorgen bijvoorbeeld voor het aankleden van de poppen, zoe ken foto's en andere kranten knipsels uit, maken een bar." De werkgroep expositie bestaat ongeveer een jaar. „Het is leuk werk, maar er gaat heel veel tijd in zitten. Maar omdat het zo leuk is, maken we er tijd voor." De expositie 'In de Vergunning' is te zien in de expositieruimte in hetzelfde pand als het VVV- kantoor aan de Dorpsstraat. Op maandag, dinsdag en vrijdag van 13.30 tot 16.00 uur en op za terdag van 10.00 tot 12.30 uur. Vrijwilligers ontvangen de be zoekers en vertellen de verhalen bij de verschillende voorwerpen en foto's. „Alle vrijwilligers die hier bezoekers rondleiden, ko men aan het begin van het sei zoen bij elkaar. Dan wordt hen van alles over de expositie ver teld. Deze keer kregen ze er een borreltje bij, want in de Vergun ning op een droogje zitten, dat kan niet." De entree is gratis. Er is wel de mogelijkheid om een vrijwillige bijdrage te geven. En Holtenaren kunnen ook begun stiger worden van de Oudheid kamer Hoolt'n. In het museum liggen foldertjes daarover en men kan hierover ook contact opnemen met Jolanda Ulfman, telefoon 0548-361429. Holten - De Holterbergtoer werd afgelopen zaterdag 3 mei verreden onder zeer win derige weersomstandigheden. Toch gingen er 296 fietsers van start bij sporthal 't Mos- sink. De verdeling over de naar keuze 100, 150 en 200 kilo meter lange route was respec tievelijk 121, 120 en 55 fiet sers. Op de 200 kilometerrou te namen niet alleen de wiel renners deel die in het bezit willen komen van het Klim mersbrevet, maar ook degenen die zich goed willen voorbe reiden op de Ardennenklassie- kers die binnenkort op het programma staan. Zo staat er op Eerste Pinksterdag weer de 225 kilometer lange Luik - Bastenaken - Luik voor wie lertoeristen op het menu. Wielervereniging Holten houdt de volgende toertocht op zondag 21 september. Er is dan een wegrit over 80 en 110 kilometer en bovendien vindt er dan een veldtoertocht plaats over 30 en 50 kilometer. Uit gebreidere informatie is te vinden op de homepage van de Wielervereniging Holten: www.wvholten.nl. Meermanskamp - Bij de Bevrij dingsloop zijn de volgende scholieren eerste geworden. Bij de jongens: groep 1, Bas Brons voort 3:45; groep 2, Thijmen Jansen 3:28; groep 3, Jordy Landeweerd 4:48; groep 4, Stijn Uijen 4:18; groep 5, Koen Gruijters 4:02; groep 6, Teunis Beldman 5:24; groep 7, Joris Nije Bijvank 5:10; groep 8, Remco ter Brake 5:00. Bij de meis jes: groep 1, Charlotte Hof 4:01: groep 2, Ilse Kolkman 3:19; groep 3, Senna Kloosterman 4:53; groep 4, Esmeralda Hulsman 4:55; groep 5, Meghan ten Berge 4:28; groep 6, Chantal Pekkeriet 5:44; groep 7, Sanne van Aken 5:33; groep 8, Ma- rije Dangremond 5:18. Holten - Voor de zesde keer werd op Koninginnedag het Oranjedarten gehouden. Er werd gestreden om de wisselbokaal Bierbokal am Bahnhof. Acht deelnemers gingen door naar de winnaarsronde, de overige twaalf maakten nog een kans in de verliezersronde. In de eerste halve finale van de winnaarsronde won Marco van Menum met 3-1 van Rik Deijk. In de tweede halve finale was Martin Biggelaar te sterk voor Jan Deijk (3-0). In de broedermoord won Rik met 3-0 van Jan om de derde en vierde plaats. In de finale wist Marco zeer overtuigend met 4-0 te winnen van Martin. In de finale van de verliezers ronde won Theo Hase met 2-1 van Bert Paalman. De hoogste finish was voor Mar co van Menum (124, 3x20,3x8 en tops). De totaaluitslag Eerste prijs en Bierbokal am Bahn hof: Marco van Menum Tweede prijs: Martin Biggelaar Derde prijs: Rik Deijk Vierde prijs: Jan Deijk Eerste prijs in verliezersronde: Theo Hase Hoogste finish: Marco van Menum Holten - Petrie de Jong van po nyclub De Bergruitertjes behaal de met pony Charles op 18 April in Diepenheim in het dressuren klasse L2, twee keer een tweede prijs met 160 en 161 punten. Za terdag 3 mei in Lemele twee keer een eerste prijs in de L2- dressuur. Ondanks een aanrij ding tijdens de proef. Al met al was Lemele een hele goede voor de Bergruitertjes: drie deelnemers en drie keer prijs. Emmalie den Heijer had namelijk een derde prijs met King Kay. Ook de zusjes Barve- link wisten prijzen binnen te ha len. Tijdens het concours in Wierden op 30 april met klas siek springen: Myrthe en Sillie een derde prijs, Britt en Pepsi een vierde prijs. Ook bij het progressief springen wisten deze dames prijzen te behalen. Myrt he en Sillie behaalden opnieuw een derde prijs én Britt en Pepsi wisten er zelfs een eerste prijs uit te halen. In Lemele op 3 mei werd er een klassiek parcours gesprongen. Myrthe en Sillie behaalden hier de vijfde en Britt en Pepsi een derde prijs. Angela Snippe be-_ haalde met Lady in de Ml. Angela van Lies met El Fuego een eerste prijs in Wierden in de Ml-dressuur en met Black King een derde in het M-springen. Tom Buitenhuis haalde met Starlight een eerste prijs in Die penheim in de B-dressuur en een vierde bij het B-springen. In Middel werd hier een vierde prijs in de dressuur aan toege voegd en in Eibergen werd hij zesde in de dressuur en tweede bij het springen. Angela Snippe behaalde met Lady in Middel een eerste prijs in de M-dres- suur. Marylou Holleman behaal de met Silke drie prijzen. In Middel werd ze eerste, in Die penheim vierde en in Wierden zesde. Holten - De bekercompetitie van dit seizoen zit er voor de scha kers op. De finale werd op 5 mei gespeeld tussen titelhouder Jim Klinge en Gerrit Stevens. Jim won in de halve finale van Gerrit Luggenhorst, terwijl Gerrit Ste vens een walk over had doordat Ben van de Griendt zich terug trok. Voor zowel Jim als Gerrit was het de tweede keer dat ze in de finale stonden. Jim was duide lijk favoriet en maakte dat ook waar. Gerrit maakte op de ne gende zet eigenlijk al de beslis sende fout waarna Jim met zijn twaalfde zet dodelijk toesloeg. Gerrit wist het nog lang te rek ken maar op de 28ste zet was het toch wel uit. Na het snelschaakkampioen schap is dit de tweede prijs die Jim binnenhaalde. Hieronder het totale overzicht van de beker competitie. Holten - Aan de eerste medaille - wedstrijd van het outdoorsei- zoen werd afgelopen zaterdag 26 april door zestien jeugdatle- ten van atletiekvereniging Hol ten meegedaan. Ondanks het sléchte weer wer den behoorlijke resultaten neer gezet op de verschillende onder delen en weer sneuvelden er een aantal persoonlijke records. Alle deelnemers moesten uitko men op drie verschillende on derdelen waaraan per medaille- kleur een limiet gekoppeld is. Een aantal atleten slaagde er tij dens deze eerste wedstrijd al in een aantal limieten te halen. Uitslagen: Pupillen Jorfgens C: Jasper Foks. sprint 8.3sec, bal 12.88m., hoog 85cm. Pupillen Meisjes C: Marieke Haver slag, 600m. 2,49min.. bal 8.28m, ver 2.28m.; Lieke Smale 600m. 3.04min.. bal 8.08m.. ver 2.1 lm. Pupillen Jongens B: Matthijs ter Harmsel, sprint 8.4sec., kogel 3.6lm., hoog 75cm. Pupillen Jongens A: Sander Foks IOOOm. 4.528min,. kogel 4.59m„ ver 2.84m.; Wouter Jansen, 1000m. 4,256min.(pr), kogel 5.12m., ver 2,98m.; Jelmer Willems, IOOOm, 4.301 min. (pr), kogel 4.87m. (pr), ver 2,75m.; Gerjan Smale, 1000m. 4.407min., kogel 5.7lm., ver 2.75m. Pupillen Meisjes A: Wieteke Nij- kamp, sprint 10.4 sec., bal 14.57m.: Chantal Pekkeriet, sprint 10.8 sec., bal 21.17 m, (pr), hoog 105 cm.: Ilonka Beldman, sprint 10.7sec., bal 18.79m., hoog 100cm.; Silke Nij- land. sprint 10.6 sec., bal 20.15 m.: Janneke Paalman, sprint 9.6sec.. bal 17.05m. Junioren Meisjes D: Marije Dangre mond, sprint 9,0 sec., kogel 9.96 m,. hoog 130cm.; Jette Wielaard, sprint 9.3 sec., kogel 9.02 m., hoog 125 cm. Junioren Jongens C: Rob Marissink, sprint 15sec., speer, hoog 110 cm. Meermanskamp - SV Holten houdt zaterdag 10 mei een vrij- willigersavond voor vrijwilligers. Van chauffeur tot bestuurslid, van trainer tot leider. Deze avond is bedoeld voor alle afdelingen. Ook wordt op deze avond de Vrijwilliger van het Jaar geko zen. Voor entertainment is op de ze avond ook gezorgd. Regionale topartiesten zullen de gasten gaan vermaken. Dit alles vindt plaats om 20.00 uur op het Meermans kamp. Holten - Zoals al werd verwacht heeft schaker Bertus van Beek met een ruime voorsprong de Jan van Calcar Cup gewonnen. Ber tus won deze beker overigens al eens eerder in 1989. Opvallend is het rampzalige ex terne seizoen van Gerrit Luggen horst. Ondanks dat de schakers het ex tern niet slecht hebben gedaan, hebben de spelers zo'n 225 ra- tingpunten verloren en dat is niet best. Holten - In het kader van de Lan delijke Fietsdag is rond Holten en Rijssen een fietstocht uitgezet van zo'n 35 kilometer. Startpunt is het VW-kantoor in Holten vanwaar men 's ochtend vanaf negen uur kan vertrekken. Onder de titel Bosrandfietsroute fietst men onder meer langs het randje Holterberg, richting Lich tenberg en Rijssen waarbij het Parkgebouw het controlepunt is. Via het gebied rond de Borkeld keert men weer terug naar Hol ten. Blauw Wit Zaterdag 10 mei Blauw Wit 1 - Achilles El14.30 uur; Blauw Wit 3 - DZC'68 5, 14.30 uur; Blauw Wit 4 - Excelsi- or'31 11, 12.30 uur; Blauw Wit 5 - Elspeet 5, 14.30 uur: Hulzense Boys Al - Blauw Wit Al, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit BI - Hoonhorst BI, 12.30 uur; Lemelerveld C2 - Blauw Wit Cl, 13.00 uur (vertrek 11.45 uur; SHE MB1 - Blauw Wit MB1 13.00 uur (vertrek 11.30 uur); Blauw Wit Dl - Twenthe G. Dl, 10.30 uur; JC Hellendoorn D2 - Blauw Wit D2, 9.45 uur (vertrek 8.45 uur); Dalfsen E2 - Blauw wit El, 9.00 uur (vertrek 7.45 uur): Blauw Wit E2 - De Zweef E5, 9.30 uur; Blauw Wit E3 - Heino E7, 10.30 uur; Blauw Wit F1 - Heeten F2, 9.30 uur; Rohda R F4 - Blauw Wit F2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Broekland F2 - Blauw Wit F3, 10.30 uur (vertrek 9.30 uur); Overwetering F4 - Blauw Wit F4, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur). Donderdag 8 mei Lemele Dl - Blauw Wit D3, 19.00 uur (vertrek 18.00 uur). Zaterdag 17 mei Pr Bernhard 6 - Blauw Wit 5, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur). SV Holten Zondag 11 mei Holten 4 - ABS 4, 9.30 uur; De Zweef 7 - Holten 5, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur); Holten 6 - WVV'34 7, 9.00 uur; Sportlust Vr 4 - Holten 7, 10.00 uur (ver trek 9.00 uur; Holten 8 - Omhoog 4, 10.00 uur. Zaterdag 10 mei Rietvogels Al - Holten Al, 14.30 uur; Holten Cl - Raalte Cl, 14.30 uur: Holten C2 - Zendcrcn Voor uit C1D, 13.00 uur; SWN Dl - Holten D19.30 uur (vertrek 8.30 uur); Holten D2 - Excelsior'31 D6, 11.00 uur; Holten El - Ex celsior'31 E7, 10.00 uur; Almelo E2 - Holten E2, 10.00 uur (ver trek 9.00 uur); SC Rijssen E2 - Holten E3, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur): Holten E4 - Oranje Nassau E10, 10.00 uur; Holten F1 - Enter Vooruit F2, 11.00 uur; Enter F3 - Holten F2. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten F3 - Hector F2. 11.00 uur; Holten MCI - Rood Zwart MCI, 14.00 uur; Holten MC2 - SVZW MCI. 14.00 uur. Maandag 12 mei Holten BI - FC Zwolle Cl, 18.30 Handbal Zaterdag 10 mei Voorwaarts 4-Meisjes BI, 13.50 uur (vertrek 12.50 uur); Moes Dalfsen - Meisjes Cl, 12.00 uur (vertrek 11.00 uur); Goosen/Wij- he - Meisjes D, 13.50 uur (ver trek 12.40 uur). Zondag 11 mei Dames A2 - Overwetering 1. 10.30 uur.

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 7