pril tot en met 3 m§! ■Dromen wor fc Sponsor m BIG-BINGO! JA, IK BINGO MEE Resultaten SV Holten Plan 1 m onsor Resultaten Blauw Wit Vergadering Stratenvoetbal Bezoek daarom nu onze showroom We hebben weer een hele'week OPEN BUIS en die staat boordevol met droomaanbiedingen geheel gratis bm 0 Waar kwaliteit oed advies en service vanzelfs rekend zun. Elke week extra prijzen! 28 J OTERIJ ->§- Donderdag 1 mei 2003 pagina 5 Luctor et Emergo E2 - Holten E4 Luctor kwam al snel op voorsprong, maar Niek maakte al snel gelijk. Dat Niek op dreef was, bleek wel doordat hij een' zuivere hattrick scoorde. De ruststand werd be reikt met 5-3. In de tweede helft ging Holten goed door. De jongens kregen een paar mooie kansen maar ze trof fen geen van allen het net. Luctor had wat meer geluk zo dat zij de wedstrijd naar zich toe kon trekken. Eindstand: 12-3. Holten F2 - Rijssen Voorruit F1 Na een aantal verliespartijen was Holten F2 toe aan een overwinning. Direct vanaf de aftrap nam Holten het heft in handen en er werd zeer fel gestreden. Na 15 minuten wist Remco de keeper van RV te passeren: 1-0. Terwijl Holten nog stond te juichen kreeg RV een levensgrote kans, maar keeper Rens wist 3 tegenstanders van het sco ren af te houden, zodat de ruststand met 1 -0 werd bereikt. Na rust ging het spel op en neer. Er werd sterk verdedigd door Jelle, Leon en Gerben. Met de wind in de rug wer den goede aanvallen opgezet door het middenveld onder leiding van Jordi. Remco en Bruno wisten allebei te sco ren. Vlak voor tijd wist RV nog tegen te scoren. Eind stand 3-1. Enter F2- Holten F1 Holten trof in Enter een geheel gelijkwaardige tegenstan der waardoor het een leuke en qua kijkspel, boeiende wedstrijd werd. In de eerste helft hielden beide ploegen elkaar goed in evenwicht 0-0. Na een prima corner van Henri, scoorde Bart H. verrassend 0 -1Helaas voor Hol ten werd het niet lang daarna alweer 1-1. Henri die in de ze wedstrijd heel hard werkte, werd hiervoor uiteindelijk met een fraai doelpunt, dik verdiend beloond 1-2. Dat Enter ook middels een mooie actie de gelijkmaker scoor de, was best jammer voor Holten, maar ook hier weer, dik verdiend. Eindstand 2-2. Tubantia MCI - Holten MCI De Holtense meisjes moesten aantreden tegen de num mer 3 in de competitie. Bij winst konden de Holtense meisjes een plaatsje stijgen op de ranglijst. Vanaf de af trap hadden de meisjes van Holten het initiatief wat resul teerde in diverse aanvallen. Echter doelpunten leverde dit niet op. De meisjes van Tubantia kwamen een enkele keer gevaarlijk voor het doel doch dit werd door de Hol tense verdediging goed opgevangen. In de le helft werd er niet gescoord zodat de ruststand 0-0 was. De 2e helft gaf een zelfde beeld waarbij de Holtense meisjes sterker waren dan de meisjes van Tubantia. Uit de enige gevaar lijke aanval van de meisjes van Tubantia in de 2e helft, wisten de meisjes van Tubantia te scoren. Wat de Holten se meisjes ook probeerden, een doelpunt maken was er deze zaterdag niet bij. Zelfs.niet toen de bal door de be nen van de keeper ging, bleef de bal op de doellijn liggen. Met een klein beetje geluk had er deze middag meer in gezeten en was een gelijkspel minimaal verdiend ge weest doch waren het de meisjes van Tubantia die met de volle winst naar huis gingen. Einduitslag 1-0. Stevo 6 - Holten 5 Zondag trad het vijfde aan tegen het altijd lastige Stevo uit Geesteren. In de eerste helft waren het vijfde en Stevo aan elkaar gewaagd zodat de ruststand met 0-0 werd be reikt. Door enkele wissels door onze ad-interim leiders stond er een zeer gemotiveerd vijfde voor de aftrad van de tweede helft in het veld. Na vijf minuten was het al raak. Herman Deijk sprintte zijn eigen schaduw voorbij en ronde koeltjes af: 0-1Na 15 minuten kreeg het vijfde een terechte strafschop toegekend door de scheidsrech ter. Henk (Chris) Warrink liet deze kans niet onbenut: 0- 2. Vijf minuten voor tijd werd er vloeiende combinatie op gezet waarbij onze Snoek (Gerrit Aanstoot) de hoof drol vervulde. Hij speelde zich knap vrij en maakte daar bij een pirouette waarbij het veld zo beschadigd werd dat de terreinknecht de hele week werk heeft om het veld op die plaats te repareren, maar de bal kwam bij de vrij staande Gerrit Nijland die koel afrondde Eindstand 0-3. DES Dl - Holten Dl Holten Dl moest afgelopen zaterdag, na vijftien wed strijden ongeslagen te zijn geweest, het hoofd buigen voor DES Dl uit Nijverdal. Dit betekende ook gelijk dat Holten zijn koppositie moest afstaan aan dezelfde tegen stander. Dat er deze wedstrijd iets op het spel stond, werd duidelijk doordat alle Holten spelers beschikbaar waren: geplande vakanties werden aangepast, blessures waren plotseling over etc. Vanaf de aftrap bleek dat deze tegen stander ook serieus voor de overwinning ging en al vrij snel werd het Holtense doel onder vuur genomen. De spits van DES, die volgend jaar bij de profs van FC Twente speelt, was niet te houden en brak na ca. tien mi nuten spelen de score open (1-0). Holten liet zich voor alsnog niet van de wijs brengen en kwam, nadat de te genstander nog enkele gevaarlijke aanvallen kreeg, uit eindelijk door een doelpunt van Koen op gelijke hoogte (1-1). Zowel het middenveld als de aanval van Holten konden de bal moeilijk in de ploeg houden, waardoor de verdediging voortdurend onder druk kwam te staan. Het was dan ook DES dat in, de tweede helft een voorsprong nam (2-1). Holten moest het deze ochtend meer hebben van de counter, maar de normaliter snelle spitsen hadden te veel ontzag voor de tegenstander en kwamen moeilijk tot doeltreffende acties. De gelijkmaker van Holten kwam dan ook uit een hoekschop die uitstekend werd in gekopt door Erik (2-2). Hierna was de spits van DES weer aan de beurt, eerst scoorde hij uit een scrimmage voor het doel en later uit een hoekschop. Tussendoor wist DES nog uit een vrije trap te scoren, onhoudbaar voor Kevin (5-2). Vlak voor het eind wist Koen, met een prachtig afstandschot in de kruising, de eindstand op 5-3 te brengen. Door deze uitslag staat Holten nu tweede met nog twee wedstrijden voor de boeg. Einduitslag: 5-3. Holten 6 - EGW 2 Holten 6 had na de verloren wedstrijd van vorige week geen motivatie meer om zich voor de volle 100% te ge ven, welke resulteerde in afmeldingen en dus een aange paste opstelling. Holten zag vanaf het begin dat EGVV het initiatief nam en Holten kon sporadisch counteren. EGW kreeg op een eenvoudige manier een doelpunt in de schoot geworpen. 0-1Ook Holten kreeg door een persoonlijke fout een doelpunt cadeau, gemaakt door Harald T. 1-1). EGVV had niets te klagen over de laks heid en scherpte van Holten, want het wist wederom vrij eenvoudig aan een doelpunt te komen. 1-2. Na rust dacht Holten 6 dat het tij nog kon worden gekeerd, alleen het was machteloos, zonder een aansprekende voorhoede. Nadat EGW ook nog de 1 -3 had laten aantekenen liet Holten 6 het hoofd hangen en was de wedstrijd gelopen. De kansen werden niet benut, het geloof was er niet meer en zodoende werd de 4e nederlaag van het seizoen een feit. Holten kan in de laatste wedstrijden weinig aan spraak maken op een top drie klassering, maar kan nog wel een obstakel vormen voor de kampioensfavoriet WW uit Hengelvelde. Holten - Voor het Stratenvoetbaltoernooi op zater dag 7 juni, wordt donderdag 8 mei een vergadering gehouden in de kantine op sportpark Meermans- kamp. Deze begint om 20.00 uur. Op dit moment hebben elf straten zich aangemeld. Er kunnen zich nog steeds straten opgeven, maar dat moeten zij wel op 8 mei met een vertegenwoordiger van hun straat aanwezig zijn op die vergadering. bi Whirlpoö/ Nieuw Heeten F1 - Blauw Wit F1 De spelers lieten vanaf het begin goed voetbal zien. Goed samenspel leverde mooie aanvallen op. De eerste tien mi nuten wist Nieuw Heeten de schade beperkt te houden, daarna greep Robin z'n kans en maakte 0-1Snel was het Thom die weer raakschoot. Tot grote vreugde van de mee gereisde supporters waren het Robin en Tamar Floor die met nog twee fraaie doelpunten voor de 0-4-rusts tand zorg den. Bijna was het nog 0-5 geworden maar de keeper van Nieuw Heeten wist een prachtig schot van Jeroen op het nippertje te redden. De tweede helft gaf weer een goed Blauw Wit te zien. De score werd dan ook fors uitgebreid. Rene liet zien niet alleen goed te kunnen verdedigen, maar maakte ook nog een goed doelpunt. Leander scoorde ook nog twee keer en met nog een treffer van Robin werd de stand 0-8. Nieuw Heeten wist nog de eer te redden door vlak voor tijd de 1-8 te scoren. Eindstand 1-8. Blauw Wit F3 - Wijhe '92 F7 Het was een wedstrijd waarin Blauw Wit niet goed op gang kon komen. De aansluiting van de spitsen was niet opti maal, waardoor de bal te vaak op eigen helft kwam. Hier door kreeg Wijhe meer kansen dan nodig was. Toch werd de rust ingegaan met 2-1. Ook in de tweede helft bleef de aansluiting een probleem, ondanks het goede werk van de verdediging en het middenveld. Middenvelder Freddy met name had een aantal grandioze voorzetten in huis. Wijhe kreeg echter steeds meer zelfvertrouwen en hierdoor ein digde de wedstrijd in een gelijkspel. Eindstand: 2-2. Lemelerveld E7 - Blauw Wit E2 Blauw Wit kreeg net als de thuisploeg veel kansen, maar had niet de scherpte om er iets mee te doen. Lemelerveld wist echter wel een kans te benutten. In de tweede helft liep Lemelerveld verder uit naar 3-0. Dit leek de eindstand te gaan worden, maar niets was minder waar. Blauw Wit vocht zich terug in de wedstrijd en kwam terug op 3-2. Hierna werd het nog 4-2 maar ook nu scoorde Blauw Wit weer. Hierna werd het zelfs 4-4 en uiteindelijk werd er ge wonnen met 4-6. Eindstand: 4-6. Blauw Wit E3 - Lemelerveld E4 Na de zware wedstrijd tegen de koploper van afgelopen za terdag moest E3 dinsdagavond alweer aan de bak. De num mer twee kwam op bezoek omdat een wedstrijd verscho ven was. Beide teams waren aan elkaar gewaagd en er ont stonden kansen aan beide zijden. Het was Edwin die de 1- 0 ruststand op zijn naam schreef. In de tweede helft was Lemelerveld beter en maakte al snel de gelijkma ker. Een uitstekend keepen de Joey wist meer doelpun ten te voorkomen zodat de punten werden gedeeld. Eindstand 1-1. Wijhe E6 - Blauw Wit E3 In het voor 30 april al mooi versierde Wijhe stonden de spelers al om 8.45 uur klaar voor de aftrap. In de eerste Een van onze top producten. Uw eigen privé masseur in uw eigen badkamer zorgt voor ontspanning van de spieren en een betere zuurstof opname in de bloedbaan, terwijl u heerlijk ligt te ontspannen in ons eigen whirlpoolbad, welke wij u rechtstreeks vanaf de fabriek leveren. Aktieprijs van 4630.- voor 2995, Nu tijdens de show extra 4x mini rugjet, onze unieke aroma therapie en ozon therapie ter waarde van 750,- Hu tijdens de show Totale ontspanning en massage 1 JS» in bruisend warm water gaat het beste in een originele HotSpring buiten whirlpool. Geen zorgen om het water omdat HotSpring als enige fabrikant 100% filtratie en 24 uurs circulatie heeft en tevens de laagst geteste energie kosten. HotSpring heeft onlangs niet voor niets voor de 5e achtereenvolgende keer de prestigieuze Amerikaanse BestBuy Award gewonnen. Nu nieuw in onze showroom Vanquard met Luminescence en SpAudio en de nieuwe kleuren azure, pearl en champagne. Tijdens de show diverse zeer interresante showroom aanbiedingen. Op de nieuwste Spa's tijdens de show 1 sr.fris plaatsing met telekraan en installatie ter waarde van 4 double step ter waarde van New Uprite ter waarde van en 4«ip11iterras verwarmer ter waarde van Eindeloos ontspannen, onthaasten en herstellen in uw eigen droombadkamer. Een schitterende douchecombinatie, een Villeroy Boch wandtoilet, een hoogglans badkamermeubel en ons onvergelijkbare combi-whirlpoolbad maken dit mogelijk. Haal deze droombadkamer nu naar uw huis. Van 9437,- voor 51.95,- i Nu alleen tijdens deze show, extra optie pakket met ozon therapie, aromatherapie en 4 x extra mini rugjet in de whirlpool ter waarde van Ontspan lichaam en geest en 'oer afvalstoffen af in een van onze schitterende SaunaPlan Sauna's van Tanner Rautiainen Tijdens de show vele nieuwe modellen in onze showroom. -Tijdens de show 250,- korting op alle infra heat surround sauna's (infra rood). -Tijdens de show gratis kachel op traditionele Finse maatwerk SaunaPlan sauna's. -Introductie van Tylo design sauna's de aparte ton sauna's, de SaunaPlan buiten sauna in, chaletvorm en de SaunaPlan profesionele sauna. Uw huid tot diep in de poriën 7 reinigen, de bloedsomloop stimuleren en afvalstoffen afvoeren, een goede nachtrust en een mooiere huid. Zijn dit ook uw wensen? Kom dan nu naar Enter en maak gebruik van een van onze droomaanbieding. b.v. 2 Pers. stoomdouchecablï model Twin Box in de meest luxe uitvoering: en met lichttherapie. Van 10.690,- voor Alleen tijdens de show, plaatsing gratis ter waarde van 595,- aprüzijn A1 afrit 28, Industrieterrein Vonder Vonderweg 28b Enter Tel.: 0547 - 38 40 00 www.bubbelsenjets.nl BADKAMERS WHIRLPOOLS - SAUNA'S le-ao c: helft was Blauw Wit de betere ploeg en door een mooie voorzet van Michel was het Daniël die nog mooier scoor de. De tweede helft werd de thuisploeg steeds sterker maar door goed verdedigend werk van Viktor en Jeroen kwa men ze niet tot de gelijkmaker. Eindstand 0-1. Blauw Wit D3-SWND2 Op deze vakantiezaterdag moest er tegen SVVN D2 ge speeld worden. Met assistentie van lbo en Glenn van El werd er vanaf het begin geconcentreerd gevoetbald. Voort durend werd de combinatie gezocht waardoor er een aan trekkelijk spel ontstond. Taken werden goed uitgevoerd en er werd met enthousiasme gestreden. Dc vierde plek op de ranglijst is daarmee een feit. Eindstand: 3-1. Blauw Wit BI - Nieuw Heeten BI Door blessures en ziekte miste Blauw Wit drie basisspe lers. Gelukkig waren twee C-juniren bereid om bij te sprin gen. Dit in tegenstelling tot het team van Nieuw Heeten, dat met dispensatie speelt en drie A-junioren in de gelede ren had. Ondanks deze handicap liet de thuisploeg het bes te voetbal zien. Creëerde wel kansen maar, scoorde niet. Uit één van de weinige kansen van de gasten wisten zij wel de bal tegen de touwen te jagen. Ruststand 0-1Na de her vatting opnieuw een sterker Blauw Wit maar opnieuw was de afwerking onvoldoende. Ook vrije trappen, anders altijd gevaarlijk, leverden nu niets op. Na een overtreding op een aanvaller van de gasten moest keeper William Kolkman naar de kleedkamer. Uit de toegekende vrije trap scoorde Nieuw Heeten zeer fraai 0-2. Ondanks een fél slotoffensief met 10 man, waarvan 5 spelers met C-junior leeftijd, bleef deze stand ongewijzigd. Eindstand 0-2. Blauw Wit 2 - Oeken 2 Tegen hekkensluiter Oeken stond de verdediging de eerste helft prima, maar kon Blauw Wit aanvallend weinig creë ren. De beste kans was voor Amoud die na een half uur spelen de paal raakte. De tweede helft begon met een dom per door een snel tegendoelpunt van Oeken. Blauw Wit zette alles op de aanval, maar het leek alsof er deze middag niet gescoord mocht worden. Telkens lukte het net niet of zat de keeper van Oeken met uiterste inspanning toch nog net bij de bal. Oeken wist optimaal te profiteren van de ruimte die het kreeg en kon via twee snelle uitbraken op 0- 3 komen waarmee de wedstrijd was beslist. Blauw Wit probeerde het nog wel, maar het bleef bij een 0-3 eind stand. Blauw Wit 4 - Excelsior 12 Op een wel zeer regenachtige zaterdag moest Blauw Wit het opnemen tegen Excelsior. De Rijssenaren leken niet gemotiveerd te zijn en lieten Blauw Wit haar spel spelen. In de eerste helft waren er een aantal goede kansen voor Adri- aan om de 1 -0 op het bord te zetten, maar helaas ging de bal er niet in. In de tweede helft was het dan toch raak via Bastiaan, die met zijn doelpunt nu topscorer is van dit elftal. Hierna rook Blauw Wit nog meer kansen en benutte die uiteindelijk ook via Hans en Jan. Door deze overwinning klimt het vierde opnieuw in de ranglijst waardoor een plaatsje bij de eerste 5 opeens niet meer onbereikbaar is. Eindstand: 3-0. OTERIJ Getal 15 t/m 22 Als u met het 15e getal uw kaazt vol maakt, wint u 1 MILJOEN! 37 1 MILJOEN 03 c 800.000,- 38 22 600.000.- 400.000. 30 200.000,- 35 150.000.- 14 c 100.000,- 43 Smart 12.500 Met getal 23 t/m 34 (van links naar rechts) een volle Bingokaart? U wint prijzen In de laatste week van de maand is het groot feest bij de SponsorBingo Loterij, want dan spelen we BIG- BINGO en zijn alle prijzen nog hoger! Kijk elke vrijdag van 16.00 tot 17.00 uur naar het programma V&D tv op SBS 6, gepresenteerd door Annette Barlo en Wouter Nicolaas. Onder het genot van een kopje thee kunt u dan uw Bingogetallen afstrepen én... maakt u kans op één miljoen en vele andere mooie prijzen! Bel dus snel 0900-300 1400 en doe mee! Kijk 2 mei SBS 6 om 16.00 uur en win een: van e 20.000 tot C 251 18 1 29 1 42 11 I 24 I 31 I 20 Princess Handsfree 1 Hairstyler Zetfouten voorbehouden ffl' Ja, ik wil kans maken op alle Bingoprijzen van de SponsorBingo Loterij. Dus ik bestel: 3 loten a 5,- 2 loten a 5,- Q 1 lot a€ 5,- Ik machtig de SponsorBingo Loterij hierbij tot wederopzegging om per lotnummer de inleg van 5.- voor elke trekking (13 keer per jaar) van onderstaande rekening af te schrijven. Deelname houdt in aanvaarding van het reglement, op aanvraag verkrijgbaar, tel. 0900-300 1400 (20 cpm) of op www.sponsorbmgoloterij.nl. Prijzen worden automatisch op uw rekening gestort.De loterij is goedgekeurd door de Staatssecretaris van Justitie onder nummer LO 730/0002/829.2 d.d. 19/12/1997. I de heer mevrouw 168.03.04 Naam: Adres:J Postcode: I I j - Plaats:I I I (Post)banknummer: Datum: Handtekening: Meer informatie www.sponsorbingoloterij.nl 09 00-300 1 4 00 (20 cpm) Bon opsturen (zonder postzegel) naar: SponsorBingo Loterij, Antwoordnummer 875, 1100 VG Amsterdam. Winnen, winnen, winnen!

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 5