Racen met klassiekers op circuit Beuseberg Blauw Wit ongelukkig onderuit tegen WHcZ Mê Uitslagen wedstrijden indoor LR Bergruiters Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten Open Dag Blauw Wit voor basisscholieren Kennismakingsdagen voor jeugd bij atletiek SportAgenda 'M Biljartteam Kally 5 nog steeds kans op beker Blauw Wit uit en thuis Meer dan 350 scholieren aan start Bevrijdingsloop Voetbaltoernooi voor bedrijven Oranjedarten Lokaal talent DONDERDAG 24 APRIL 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD Mariënheem F 2 - Blauw Wit F 1 Blauw Wit begon goed in Mariënheem en kreeg gelijk al enkele kansen maar de paal en de keeper van Mariënheem werkten niet echt mee. Maar na enkele corners was het Leander die de bal via een tegenstander binnenschoot: 0-1. Blauw Wit ging hierna goed door en even later was het Robin die na een goed lopende aanval er 0-2 van maakte. Hierna zakte Blauw Wit wat terug en kon Ma riënheem de stand voor rust nog gelijk maken tot 2-2. Ook de tweede helft liet Mariënheem, Blauw Wit het spel maken en pro beerde via snelle uitvallen gevaarlijk te worden. Dit lukte goed en Mariënheem scoorde 3-2. Hierna ging het tempo bij Blauw Wit omhoog en met goede combinaties werd de aanval gezocht. Het was Niek die een hoge bal op het middenveld ineens op de schoen nam en de bal in de kruising schoot. Dit gaf Blauw Wit weer moed en het was Robin die Blauw Wit op voorsprong zette: 3-4. Helaas was de laatste aanval voor Mariënheem, zodat de eind stand 4-4 werd. Blauw Wit F2 - Broekland F1 Met de wind mee vielen de doelpunten zeer gemakkelijk, zodat Blauw Wit al snel met 3-0 voorstond. Daarna ging het wat min der, ook al werd er goed verdedigd en gekeept door Thijs. Eind stand: 3-1. Rohda Raalte D4 - Blauw Wit D3 Na een gelijkopgaande openingsfase kreeg Rohda al snel een eer ste kans via een penalty. Deze beslissing was uiterst dubieus, net als enige andere beslissingen. Rohda kwam op voorsprong en werd sterker, maar door hard te werken kon Blauw Wit de schade beperken tot 1-0. Ook in de tweede helft bleef Rohda sterker. Na een hoekschop, die genomen werd zonder dat er een fluitsignaal had geklonken, werd het ook 2-0. Hierna werd Rohda oppermach tig en liep uit naar 4-0. Eindstand: 4-0. Enter Vooruit 7 - Blauw Wit 4 De wedstrijd van afgelopen zaterdag begon al zeer merkwaardig. De keeper van Enter Vóóruit dacht dat hij als aanvoerder ook het recht had om de scheidsrechter continu uit te mogen schelden. En ter Vooruit werd verzocht om de keeper te wisselen. Hierna kreeg Blauw Wit een aantal goede kansen, waardoor spits Jan een doel punt wist te scoren. In de tweede helft bleef Blauw Wit de betere en debutant Amoud 'Tokus' Beldman wist nu ook een kans te ver zilveren. Bas toonde vervolgens zijn kwaliteiten en wist de 0-3 binnen te schieten. Eindstand: 0-3. CSV Apeldoorn 10 - Blauw Wit 5 Blauw Wit begon veel beter aan de wedstrijd tegen de kampioen van vorig jaar dan aan de wedstrijd van vorige week. Ruim hal verwege de eerste helft kwam de thuisploeg via twee snelle doel punten op een ruime voorsprong. Blauw Wit kreeg hierna het be tere van het spel en kreeg goede mogelijkheden op een treffer, maar ook van zeer dichtbij werd niet gescoord. Na de hervatting kon Apeldoorn op 3-U komen en leek de wedstrijd gespeeld. Een aanval over rechts, waarbij de ruimte beperkt was, leverde wel een treffer op 3-1. Blauw Wit wist dat hier veel meer te halen was. Maar omdat dit keer de afwerking onvoldoende was, kwam men niet dichterbij. Apeldoorn maakte in de slotfase nog gebruik van de ruimte na slordig uitverdedigen: 4-1. Een wedstrijd waarin Blauw Wit minimaal een punt had moeten halen. Eindstand 4-1. ASC'62 E3-Blauw Wit E3 De verdediging hield stand en er werden ook enkele kansen ge creëerd. Met een snelle uitbraak was het Edwin die Blauw Wit zelfs op voorsprong wist te zetten. In de laatste minuut van de eer ste helft maakte de thuisploeg de gelijkmaker. Direct na de rust was Blauw Wit even de draad kwijt en kon ASC twee keer achter elkaar scoren. Eindstand 5-1. Twenthe F2 - Holten F1 Werd de eerste wedstrijd nog ruim gewonnen, nu bleek dat Twenthe een wat beter team op de been had gebracht. Een gelijk opgaande wedstrijd waarin Twenthe wat gelukkiger was in het benutten van de kansen. Twenthe kwam in de eerste helft met de harde wind mee op een 1-0-voorsprong. Hoe de Holtense voor hoede ook haar best deed in de tweede helft, steeds stond daar een prima keepende doelman op hun weg. Eindstand 2-0. PHE7-Holten E4 In de eerste helft was de betere ploeg PH en ze kwamen dan ook al snel met 3-0 voor. In de tweede helft kwam Holten sterk terug en scoorden Niek tweemaal en Rik de mooiste doelpunten van de wedstrijd. Toen het 5-3 was, deed PH er nog een schepje bovenop en wisten ze de wedstrijd toch te winnen. Maar dit nam niet weg dat de tweede helft werd gedomineerd door Holten. Eindstand 7- 3. Enter E2 - Holten E2 Er werd direct goed begonnen, iedereen was er met de gedachten goed bij. Maar zoals het hele seizoen al gaat, kwam Holten toch weer op achterstand in dc vijftiende minuut. Echter, bleven dc jongens goed voetbal spelen en was het Jur die na een mooie aan val netjes binnenschoot in de 21ste minuut: 1-1. Direct na de rust was het Mickey die na een voorzet van Niels inschoot: 1-2. On danks dat Holten het betere van het spel had, bleef het tot de 45ste minuut spannend. Het was weer Mickey die dit keer op aangeven van Marco de eindstand op 1-3 bracht. Eindstand 1-3. Hector MC 1 - Holten MC 1 Holten begon behoorlijk en had erg mooie kansen die helaas niet werd benut. Maar ook Hector kreeg kansen Deze kansen werden goed gepareerd door gelegenheidskeepster Ilse Vincent. Nienke schermde de snelle technische speelster van Hector uit. Na een kwartier spelen lukte Hector het toch om te scoren. De Holtense achterhoede gaf steeds meer kansen weg en werd er een tactische wissel toegepast. Maike ging spelen als laatste man (vrouw) en Inge R. ging naar de spits wat resulteerde in twee goals van Inge. Rusland: 1-2. Na de thee werd er weer volop aangevallen maar opnieuw ging het scoren niet goed. Daardoor kreeg Hector moed om een goed resultaat te behalen. Fanny viel geblesseerd uit met een teenblessure. Ilse V. redde nog een keer fraai op een doorgebroken speelster. Eindelijk werd de 1- 3 gescoord door Sandra. Door een eigen goal uit een corner werd het tenslotte nog 1-4. Eindstand: 1-4. Markelo 8 - Holten 6 Holten had grote moeite met de sterke midmid van Markelo en de spitsen van Holten glipten vaak langs de vleugelverdedigers van Markelo. Na een half uur wist Markelo met een goede aanval de bal zo terug te leggen dat de verdediging van Holten geklopt was: 1-0. In de tweede helft trachtte Holten de druk te vergroten en weer volgden er enkele mooie kansen. Helaas was niemand bij machte om deze te verzilveren. Het doek viel toen keeper Bert W. een bal niet volledig onder controle kreeg en de bal via een spits in het doel rolde: 2-0. Hector 9 - Holten 6 Hector had op drie spelers na een geheel ander team op het veld staan dan drie weken geleden. Holten startte goed en er werden goede kansen gecreëerd. Tomrie W. wist met sterk kap en draai- werk zich in de zestien vrij te maken en de bal binnen te schieten: 0-1. Hector kon slechts met snelle uitvallen gevaarlijk worden en wist uit een van deze uitvallen te scoren: 1-1 Na een halfuur spelen herhaalde Tonnie zijn sterke actie. Alleen nu van de andere kant en zorgde voor: 1-2. Net voor rust werd de bal goed breed gelegd en mocht Harald T. uithalen. De keeper van Hector zag de bal snoeihard onder de lat verdwijnen: 1 -3. Na de rust, waarin Hector nog enkele nieuwe spelers had gerit seld, werd het spel van Hector gevaarlijker en Holten kwam onder druk te staan. Holten - Voor de op Koningin nedag te houden elfde Klassie- kerrace bestaat van deelnemers zijde grote belangstelling. Orga nisator MAC De Holterberg heeft inmiddels de inschrijvin gen van het recordaantal van 259 coureurs binnen. Met name voor de klassen 50cc en 250cc bestaat zoveel belang stelling dat het aantal deelne mers gesplitst moet worden in twee verschillende wedstrijden. Opzich is dit natuurlijk geen probleem, aangezien het evene ment toch als Regelmatigheids wedstrijd verreden wordt en de tijdwaarneming toch de beslis sing brengt omtrent de winnaars, zijnde de deelnemers met de meest regelmatige rondetijden. Aan de start verschijnen diverse Nederlandse topcoureurs van weleer, zoals onder andere Aalt Toersen, Willem Koerhuis, Frans Visbach, Cas Swart en Minus de Vries. Met de komst van een tiental Duitse deelne mers en een uit België, krijgt het evenement zelfs een internatio naal karakter. Onder de deelnemers bevinden zich ook twee MAC-leden, na melijk Jan Kampman en Karei van Dijk. Beiden komen uit in de klasse 250cc en rijden op een NSU Max-motor uit respectie velijk 1955 en 1957. Ook plaatsgenoot Hans Keimpe- ma zal aan de start verschijnen in de klasse 250cc en wel op een Ducati van het bouwjaar 1963. Keimpema kan gezien worden als een heropstapper. Zo'n kleine 30 jaar geleden deed hij de nodi- mÊm.mk a Genieten van klassieke motoren tijdens de Klassiekersrace op het Beusebergcircuit. ge circuitervaring op en nu m Holten staat hij voor de eerste keer weer aan de start. De randactiviteiten beginnen in middels ook aardig vorm te krij gen. Met zo'n twintig kramen mag de motormarkt met moto ren, bromfietsen, onderdelen en aanverwante artikelen, zich ver heugen in flinke belangstelling en ook de tentoongestelde moto ren en auto's van diverse MAC- clubleden zullen het bekijken meer dan waard zijn. Als extra attractie zal een viertal prachtige MV Agusta motoren tentoongesteld worden. Deze 750cc-viercilindermotoren van ongeveer 25 jaar oud kunnen als echte items worden beschouwt en zijn werkelijk oogstrelend. De trainingen beginnen om 10.00 uur en de wedstrijden om 13.00 uur. De toegang bedraagt voor volwassenen 2,50 euro (kinderen tot en met 14 jaar 1,50 euro). Holten - Door de'wisselende re sultaten van de afgelopen weken (4-5 verlies en 5-4 winst) is het biljartteam Kally 5 nog steeds niet gelukt een plek bij de eerste drie veilig te stellen. Donderdag wordt de laatste wedstrijd van het seizoen ge speeld tegen het op dit moment goed draaiende Klaas Vaak uit Nij verdal. Er zijn maarliefst vijf ploegen die nog aanspraak kunnen ma ken op de tweede plaats (Uncle Sam, Kally 5, Sunflower, Blau we Reiger, Klaas Vaak). Kally 5 staat momenteel derde en zal dus alles uit de kast gaan halen om in ieder geval de bron zen plek te behouden. Alles kan dus nog, Kally 5 kan nog: tweede worden maar ook nog zesde. Het lot van Kally 5 ligt nu in handen van Marnix, Ebbe, Janus en Buffie. Natuur lijk zullen de niet-spelende Jopie en Bas ook met natte handen langs de kant staan om hun mak kers bij te staan Vletgoor - Voetbalvereniging Blauw Wit houdt zaterdag 17 mei een Open Dag voor jon gens en meisjes uit de groepen twee en drie van de basisscho len uit Holten. Meer dan veertig vrijwilligers van Blauw Wit staan vanaf 9.00 uur klaar om alles in goe de banen te leiden. Naast het beleven van echte voetbalactiviteiten zoals een training en strafschoppen schieten, zijn er clownacts en spannende spelonderdelen zo als een boevenspel in een ech te saloon. Ook dit jaar is de or ganisatie er volledig op ge richt om de kinderen een on vergetelijke ochtend te bezor gen. Alles draait om plezier, gezel ligheid en aandacht voor de kinderen. Helechte voetbalge voel kunnen kinderen opdoen tijdens een aantal proeftrainin- gen die worden gehouden in de weken volgend op de Open Dag. Voor meer informatie kan er contact worden opgenomen met Frederique Oolbekkink, 0570-516446. Holten - Blauw Wit heeft op nieuw een dubbel programma komende week. Zaterdag wacht eerst Harfsen van Henry Stam. Harfsen is na drukkelijk bezig om degradatie te ontlopen. Wil Blauw Wit de nacompetitie halen dan zal er gewonnen moe ten worden. De wedstrijd begint om 14.30 uur. Dinsdag 29 april speelt Blauw Wit opnieuw een wedstrijd te gen een degradatiekandidaat. Avanti Twello dat vorig jaar nog nacompetitie haalde moet dit jaar alle zeilen bijzetten om bo ven de streep te blijven. De wed strijd in Twello begint om 19.00 uur. Holten - In Zutphen heeft Blauw Wit tegen koploper WHcZ een ongelukkige 4 - 1-nederlaag ge leden. Hierdoor nam WHcZ op een sportieve manier revanche op de eerder geleden 4-1-neder laag in Holten. Het verschil was niet zo groot als de uitslag doet vermoeden. Onder moeilijke omstandighe den, een klein en hobbelig veld en een harde wind, was het voor beide teams niet eenvoudig om goed voetbal op de mat te leg gen. De gasten begonnen fel aan het duel daar ze bij puntverlies van SVDW thuis op het eigen sportpark bij een overwinning op Blauw Wit kampioen konden worden. Net toen Blauw Wit in de wedstrijd leek te komen, kwam WHcZ op voorsprong. Bij een vrije trap kreeg een spe ler van WHcZ zoveel ruimte dat deze van dichtbij eenvoudig bin nen kon koppen. In de fase die hierop volgde een gelijkopgaan de strijd zonder dat er echte kan sen gecreëerd konden worden. De hardwerkende Remon Jager leek de score te openen voor Blauw Wit, hij kon een terug speelbal onderscheppen maar kon zijn actie net niet omzetten in een doelpunt. In de resterende tijd van de eerste helft werd er door beide teams hard gestreden zonder dat de beide goalies in actie hoefden te 'komen. Scheidsrechter H. Wemmenho- ve uit Apeldoorn floot óndanks de moeilijke omstandigheden en felle strijd een goede wedstrijd. Om toch meer druk op de verde diging van W.H.c.Z. uit te oefe nen werd in de tweede helft Me- rijn Offringa gewisseld en Dirk Jan Beldman kwam de voorhoe de versterken. Ook werd Gerben Beldman aan de aanvalslinie toegevoegd. Deze omzettingen leken resultaat te hebben. WHcZ werd op eigen helft vast gezet en via enkele acties van met name Gerben Beldman leek de 1-1 in zicht. Maar zoals ook in de eerste helft werd een fout in de verdediging genadeloos afgestraft. Via een ingooi van Blauw Wit werd er slecht uitverdedigd zodat WHcZ de bal eenvoudig kon onder scheppen. Keeper Hans Bekkernens kon eerst nog redding brengen maar in de rebound was ook hij kans loos. WHcZ ging door deze voorsprong puur op de counter spelen en liet Blauw Wit het spel maken. Weer was het Gerben Beldman die via een van zijn bekende so lo's gevaar wist tc stichten maar de doelman van WHcZ wist de bal net naast te tikken. Dat het Blauw Wit deze middag niet mee zat, bleek ook wel uit het derde tegendoelpunt. Hans Bekkernens schoot de bal zoda nig tegen een medespeler dat de ze het eigen doel in rolde. Het sierde Blauw Wit dat ondanks deze tegenslagen het de aanval bleef zoeken, hetgeen uiteinde lijk ook beloond werd. Blauw Wit kreeg een strafschop toege kend omdat Gerben Beldman binnen de beruchte lijnen onder uit werd getrokken. Dat het ver volgens ook nog 4-1 werd, was alleen goed voor de statistieken. Hierdoor leed Blauw Wit een verdiende maar zeer ongelukki ge nederlaag. Het merendeel van de tegendoelpunten kwam door toedoen van Blauw Wit zelf. Toch kon een aantal spelers te rugkijken op een goede wed strijd, met name Youri Noorlan- der lijkt de smaak te pakken te hebben maar ook Gerald Jansen bleek ook deze wedstrijd van grote waarde. De laatste vier wedstrijden zal Blauw Wit moe ten laten zien of het ook in de (sub)top van de derde klasse thuishoort. Met iets meer geluk maar met dezelfde beleving heeft het hier nog alle kansen toe. Opstelling Blauw Wit: Hans Bekkernens, Jacco Schuppert, Gerald Jansen, Arjan Aanstoot (Gert Jan Ulfman), Dirk Jan Beldman, Gert Jan Prins, Arno Jager, Youri Noorlander, Remon Jager, Merijn Offringa (Gerben Beldman) en Mar co Schuiterd (Ton Veldhuis). Holten - De afdeling atletiek van S V Holten houdt maandag 5 mei de negentiende bevrijdingsloop in Holten. Een belangrijk onderdeel van dit evenement is de scholierenloop. Elk jaar nemen hieraan meer dan 350 scholieren deel. Een groot deel van de Holtense scholieren neemt deel aan dit evenement, maar ook deelnemers vanuit de regio zijn van harte welkom. De eerste groep start om 18.30 uur voor een afstand van 700 meter, om 19.15 uur start de laatste scholierengroep voor een afstand van 1400 meter. Daarna meten de G-atleten (gehandicap ten) hun krachten in een loop over een afstand van 400 meter. Ook voor de volwassenen is er de gelegenheid zich met andere lopers te meten, overtollige energie kwijt te raken, een druk ke werkdag te compenseren of gewoon lekker hardlopen. De wedstrijdloop start om 19.45 De laatste training zal bestaan uit een meerkamp. De deelne mers krijgen dan een oorkonde uitgereikt. De ouders zijn dan ook welkom. De data zijn don derdag 8'mei. dinsdag 13 mei, donderdag 15 mei en op dinsdag 20 mei zal de eindtraining (meerkamp) plaats vinden. Het tijdstip is van 16.30 tot 17.30 uur. Opgeven kan bij B. Foks, telefoon 364567 (graag na 18.00 uur). Ook bij de inschrij ving van de bevrijdingsloop is opgave mogelijk. De organisatie hoopt veel kinderen te mogen begroeten. Meermanskamp - Zoals op de basisscholen bekend is gemaakt, kunnen kinderen vanaf 7 jam- (of bijna 7 jaar) deelnemen aan de kennismakingsdagen van de at- letiekafdeling van de SV Holten. Deze trainingen vinden plaats op het atletiekcomplex van de atle- tiekafdeling van de SV Holten op de Meermanskamp. Een deskundige en ervaren trai ner van de atletiekvereniging zal een begin maken met het aanle ren van enkele technieken voor het verspringen, bal gooien en sprint. Holten - Tijdens indoorwed- strijden behaalden enkele leden van de landelijke rijvereniging De Bergruiters prijzen. Katja Kinzle ging op 15 febru ari met haar paard One Nigth Stand naar de dressuurwedstrijd te Ileeten. Daar behaalde zij in de L2 een tweede prijs met 160 punten. Op 16 februari werd er in Heeten een springwedstrijd gehouden. Daar was Erik Vin cent met zijn paard Caprivaro Z. Erik behaalde in de klasse B- springen een tiende prijs. Op 7 maart was er een springwed strijd te Barchem. Daar zadelde Erik Vincent zijn paard Capri varo Z. Erik behaalde een twee de prijs in het B-springen. Ook in het progressiefsprihgen was Erik van de partij. Daar was een vierde prijs voor hem wegge legd. Jose Oolbekkink behaalde met haar paard Highland een tiende prijs, ook in het B-sprin- gen. Dressuurwedstrijd te Haar- le op 23 maart, daar startte Kat ja Kinzle en Dries Willems. Voor Dries en zijn paard Sir- Nick was succesvol. Hij behaal de een tweede prijs in de L2- dressuur met 168 punten. Katja behaalde met haar paard One Night Stand een vierde prijs ook in de L2-dressuur met 164 punten. Het buitenseizoen is weer van start gegaan en de le den van de Bergruiters konden hun hart weer ophalen tijdens hun eerste buitenconcours op 12 april te Markelo. In de klasse B-springen startte Renske Deijk met haar paard Pluterma. Met nog 87 deelnemers wist Renske nog een achtste prijs in de wacht te slepen. Ook Laura Haasnoot was succesvol. Zij was wegens blessure een jaar uit de running geweest, maar zij wist in Markelo weer terug te komen met haar paard Kyra. Haar eerste wedstrijd na een jaar, en direct succesvol in de prijzen. Zij behaalde in de B- dressuur de eerste pr ijs met 165 punten. Jennifer Pasop met haar paard Silverspot wist een eerste prijs in de wacht te slepen en wel in de LI-dressuur met 168 punten. Ook viel Katja Kinzle in de prijzen. Met Öne Nigth Stand behaalde zij een zesde prijs in de L2-dressuur met 160 punten. Op Tweede Paasdag gingen le den naar het concours te Die- penheim. Laura Haasnoot be haalde met haar paard Kyra een derde prijs in de B-dressuur met 166 punten. Katja Kinzle wist met haar paard One Nigth Stand een tweede prijs in de wacht te slepen en wel in de L2- dressuur met 163 punten. Erik Vincent nam deel aan het sprin gen, hij behaalde met zijn paard Caprivaro Z een mooie zevende prijs in de Klasse L-springen. uur over 10 kilometer voor da mes, heren en herenveteranen. Bij de wedstrijdloop zijn er voor elke categorie drie geldprijzen beschikbaar. Tevens wordt door de Holtenaren gestreden om de wisselbeker voor het Holtens kampioenschap. Deze wisselbe ker is sinds vorig jaar in het bezit van Erik Jansen bij de heren en Dini Pasman bij de dames. Voor diegenen die 10 kilometer te ver vinden, start om 19.50 uur de prestatieloop van 5 kilometer voor dames en heren. Het loope venement speelt zich af op en rond het sportpark Meermans kamp aan de Valkenweg in Hol ten. Hier is voldoende kleed- en douchegelegenheid voorhanden. Voor de Holtense scholieren wordt via de scholen een voorin schrijving geregeld. Alle overi ge deelnemers kunnen zich ter plaatse inschrijven vanaf 18.00 uur. Voor aanvullende informa tie kan men de vernieuwde web site bezoeken onder http://- www.avholten.rijssen-holten.nl of bellen met J. Teeselink: 0548 363881. Programma: 18:30 uur: Scholierenloop Meisjes groep 1 en 2 - 700 meter; 18:38 uur: Scholierenloop Jongens groep 1 en 2 - 700 meter; 18:46 uur: Scholie renloop Meisjes groep 3 t/m 5 - 1000 meter; 18:55 uur: Scholieren loop Jongens groep 3 t/m 5- 1000 meter; 19:05 uur: Scholierenloop Meisjes groep 6 t/m 8 - 1400 meter; 19:15 uur: Scholierenloop Jongens groep 6 t/m 8 - 1400 meter; 19:25 uur: G-atleten - 400 meter; 19:45 uur: Wedstrijd dames, heren senio ren, heren veteranen - 10 km; 19:50 uur: Prestatieloop dames en heren- 5 km. Inschrijfgeld: scholieren 1 euro, 5 kilometer 2,50 euro, 10 kilometer. 3,50 euro. Blauw Wit Zaterdag 26 april Blauw Wit 1 - Harfsen 1, 14.30 uur; Blauw Wit 2 - Oeken 2, 12.30 uur; Blauw Wit 3 - Zelos 4, 14.30 uur; Blauw Wit 4 - Ex- celsior'31 12, 14.30 uur; Wester voort 8 - Blauw Wit 5, 15.00 uur (vertrek 13.00 uur); Raalte Al - Blauw Wit Al, 14.30 uur (ver trek 13.00 uur); Blauw Wit BI - Nieuw-Heeten BI, 12.30 uur: Lemele Cl - Blauw Wit Cl, 9.00 uur (vertrek 7.45 uur); Blauw Wit Dl - Excelsior'31 D2, 10.30 uur: Nieuw-Heeten Dl - Blauw Wit D2, 10.00 uur (vertrek 9,15 uur): Blauw Wit D3 - SVVN D2, 11.30 uur: Blauw Wit El - Haarle El, 9.30 uur; Lemelerveld E7 - Blauw Wit E2, 1 1,00 uur (vertrek 10.00 uur); Wijhe'92 E6 - Blauw Wit E3. 8.45 uur (vertrek 7.45 uur); Nieuw-Heeten F1 - Blauw Wit Fl, 9.30 uur (vertrek 8.45 uur); ASC'62 F2 - Blauw Wit F2. 11.00 uur (vertrek 9.45 uur); Blauw Wit F3 - Wijhe'92 F7, 10.30 uur; Blauw Wit F4 - Nieuw-Heeten F2, 9.30 uur. Dinsdag 29 april Avanti Fl - Blauw Wit 1, 19.00 uur (vertrek 17.30 uur). Zaalvoetbal Donderdag 24 april Blauw Wit 1 - Cupa 1, 21.00 uur. SV Holten Zaterdag 26 april Almelo Al - Flolten Al, 14.30 uur; AZCB1 - Holten BI, 12.30 uur; Flolten Cl - Diepenveen Cl, 14.30 uur; Holten C2 - HSC'21/Brein C3, 13.00 uur: DES Dl - Holten Dl, 11.15 uur (vertrek 10.15 uur); ASV'57 DID - Holten D2. 10.30 uur (vertrek 9.30 uur); SC Rijssqn El - Holten El, 11.00 uur (ver trek 10.00 uur); Holten E2 - Ex celsior'31 E4, 10.00 uur; Holten E3 - Enter E3, 10.00 uur; Luctor et Emergo E2 - Holten E4, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Enter F2 - Holten Fl, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten F2 - Enter F4, 11.00 uur; Holten F3 - SVZW F5. 11.00 uur; Tubantia MCI - Holten MCI, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Borne MCI - Holten MC2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur). Handbal Zaterdag 26 april Meisjes B - Schalkhaar, 10.00 uur; Meisjes Cl - Swift'64, 11.50 uur: Meisjes D Nijhof/Broekland, 13.00 uur. Zondag 27 april Zwolle 2 - Dames, 11.05 uur; Achilles - Dames, 11.40 uur; Dijkoraad/Kwiek - Dames AL 12,00 uur vertrek 11.00 uur); Nijhof/ Broekland - Dames A2, 11.10 uur (vertrek 10.00 uur). Dames 1 bekercompetitie in Dalfsen. 12.30 uur tegen DSC; 14.00 uur tegen Wessels/ Heeten; 15.00 uur tegen Dijkoraad/ Kwiek; 16.00 uur tegen Moes/ Dalfsen. Vletgoor - Net als in voorgaande jaren staat de avond voor Ko ninginnedag op sportpark 't Vletgoor in het teken van het jaarlijkse Bedrijventoemooi. De cup wordt verdedigd door Ten Brinke, dat de jaren hier voor ook al hoge ogen gooide. De deelnemende bedrijven zijn: Wansink Albert Heijn, Trans portbedrijf Müller, Enkco BV. Waterloo, Ten Brinke, Udema, Bouwbedrijf Pinkert, Bouwbe drijf Voordes, Ventura en 't Kla vier. Diverse bedrijven hebben inge schreven met twee teams waar door de organisatie drie poules kon maken. De eerste wedstrijden beginnen om 19.00 uur. De finale wordt gespeeld om 2115 uur. Holten - Het Oranjedarten wordt woensdag 30 april, Koninginne dag, gehouden bij Bierlokal am Bahnhof. Er zal worden gestreden om de Bierbokal am Bahnhof. Deze wisselbokaal is beschikbaar ge steld door Gerda en Jos van Bierlokal am Bahnhof en werd vorig jaar gewonnen door Marco van Menum. Buiten de Bierbokal, zullen er diverse bekers beschikbaar zijn. Het toernooi begint om 14.00 uur. De inschrijving start om 13.30 uur. Op zaterdag 3 mei wordt de eer ste Locals Only-avond gehou den in De Lantaarn te Hellen- doom.. Het is de bedoeling om deze avond met enige regelmaat terug te laten komen als support voor lokaal en regionaal talent. Inschrijven met je band kan via e-mail: info@lantaam.nl

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 5