Blauw Wit pakt volle winst in één helft WSN1 bijna in 3de divisie Dames handbal sluiten competitie af met verlies Holten 1 wint in allerlaatste minuut 'JLi Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten SportAgenda Atletiekwedstrijd eerste in seizoen s.v.BATO Blauw Wit tweemaal thuis Geleidehonden 'goed bedacht' Wedstrijd Holbatheo Erwin Autocross Kempertoernooi DONDERDAG 10 APRIL 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD 7 Heeten F2 - Blauw Wit F1 Blauw Wit begon goed aan de wedstrijd, via goede combinaties werd het doel van Heeten gezocht. Het was Thorn die met een goed schot de score opende. Blauw Wit ging door en het was Leander die naar een aanval met de goed spelende Jordi de 0-2 binnen knalde. Heeten kwam door een uitval nog terug tot 1-2 maar het was Robin die de rust stand bepaalde op 1-3. De tweede helft begon Blauw Wit wat te afwachtend en gaf Heeten de kans om terug te komen in de wedstrijd, wat ook ge beurde. Heeten kwam door twee doelpunten op 3-3. Daarna ging Blauw Wit wat beter spelen en het was Robin die met 6 mooie doel punten de score verder uitbouwde, met nog een schitterend afstand schot van Tamar-Floor erbij en de eindstand 3-10. Blauw Wit F2 - Rohda Raalte F4 In een spannende wedstrijd trok uiteindelijk Rohda aan het langste eind. In de eerste helft kwam Blauw Wit, ondanks goed keepen van Thijs, met 0 - 1 achter. Na de pauze drong Blauw Wit sterk aan en kwam via een prachtige vrije trap van Daniël op 1 - 1Hierna waren er nog kansen van Remon, Rutger en Daniël. Ook Rohda had de nodige kansen, maar Boaz hield in de tweede helft de ballen goed tegen. Vlak voor tijd maakte Rohda toch nog de winnende goal. Eindstand 1 -2. De Zweef E5 - Blauw Wit E2 De wedstrijd van afgelopen zaterdag begon zeer stressvol, de shirts wa ren namelijk vergeten en dus moesten er shirts van de tegenpartij ge leend worden. De oranje shirts weerhielden de Blauw-Witters niet om al snel op voorsprong te komen. Er werd gescoord door Thomas en Marcel. Na rust bracht Marniek de stand op 0-3, gevolgd door een doelpunt van De Zweef. Marcel maakte er vervolgens 1-4 van en hoe wel daarmee het verzèt van De Zweef ten einde zou moeten zijn, leek dit alles behalve waar te zijn. De Zweef kwam namelijk door hard te werken terug op 3-4. Dit was tevens de eindstand in een gelijk opgaan de wedstrijd. Eindstand: 3-4. Heino E7 - Blauw Wit E3 Dit keer op bezoek bij de koploper. Beide teams waren aan elkaar ge waagd met aan beide zijden kansen, na 10 minuten was het Heino dat wist te scoren. De thuisploeg kon daarna uitlopen naar 3-0 maar nog voorde rust wist Blauw Wit te scoren door een mooie actie van Michel. Blauw Wit werd sterker en begon er in te geloven. In de tweede helft begon Blauw Wit goed en kreeg enkele goede kansen. Maar in plaats van de aansluitende treffer was het ondanks een sterk keepende Joey toch Heino die scoorde. Toen was de weerstand van de Blauwwitters gebroken en kon Heino uitlopen naar een ruime overwinning. Eind stand 10-1. Blauw Wit Dl - Eibergen Dl Steeds hoger klimt D1 op de ranglijst. In de 1 e helft was vooral de snel heid van Gijs een kwelling voor de Eibergse verdediging. Steeds weg gestuurd door Nick de Bie of Stijn wervelde hij om de verdedigers heen, maar helaas stuitte hij vaak op de goed uitkomende keeper. Ver dedigend was er nog geen kans weggegeven, en het was dan ook zuur dat uit het niets, na een scrimmage, de onveiwachte 0 - 1 binnen viel. Dl zette nog meer druk en na het neerhalen van onze linksbuiten be nutte Nick de Bie de penalty feilloos; 1 - 1 vlak voor rust. Na de pauze een sterk storend middelveld en na een steekbal van Ruben scoorde Thijmen de 2-1Verdedigend stonden aan de zijkanten Robert en Jac- co geweldig goed en met Justin en Jasper in het midden werd elk ge vaar geneutraliseerd. Dl bleef goed voetballen en via mooie passes van Jurgen en Nick Dijkink liep Dl via Ruben en Thijmen uit naar 4-1 Vlak voor het einde nog een 2e tegendoelpunt, maar de buit was weer binnen. Dl gaat hartstikke goed! Eindstand 4-2. Balkbrug BI - Blauw Wit BI In de uitwedstrijd bij het verre Balkbrug heeft Blauw Wit BI een krap pe maar verdiende overwinning behaald. De gastheren begonnen on stuimig en Blauw Wit had het moeilijk in de beginfase. Langzamer hand kregen de Holtenaren meer grip op de tegenstander en kregen zo doende een licht veldoverwicht. Dat resulteerde wel m wat kansen maar tot de rust werd er niet gescoord. Ruststand 0-0. Na de thee het zelfde spelbeeld: een fysiek sterker Balkbrug en een beter voetballend Blauw Wit. In de 51e minuut leidde dat tot een voorsprong. Een afge slagen comer werd op de rand van de zestien opgevangen door Arnold Schutter en laag in de uiterste hoek geschoten (0-1). Daarna kregen de gasten nog enige grote kansen, maar scoren was blijkbaar erg moeilijk. Balkbrug perste er nog een slotoffensief uit maar Blauw Wit gaf geen krimp. Eindstand: 0-1 Blauw Wit 4 - DETO 7 In deze wedstrijd moesten beide partijen laten zien welke van de twee het best overweg kon met de hevige windstoten. In de eerste helft speelde Blauw Wit tegen de wind in en dat zorgde voor veel druk op de achterhoede aangezien maar weinig ballen in dc voorhoede terecht kwamen. In de eerste helft wist Blauw Wit de schade te beperken tot twee tegendoelpunten, een redelijke uitgangspositie voor de tweede helft. De tweede helft begon dan ook vele malen beter dan de eerste en al snel kwam Blauw Wit op 1-2, via een doelpunt van Hans. Hierna ging het echter mis. In tegenstelling tot Blauw Wit wist DETO wel de voorhoede te bereiken en daar vielen twee doelpunten uit. Dit leverde tevens de eindstand op. Eindstand: 1-4. Sp. Eefde 5 - Blauw Wit 5 Blauw Wit moest naar Eefdè om tegen één van de sterkere ploegen uit deze competitie aan te treden. Bij de start van de competitie bleek dit ook. Eefde was toen koploper. Na de winterstop liet de ploeg veel pun ten liggen. Blauw Wit merkte dat het minder goed ging met de thuis ploeg. In de vierde minuut kwam Blauw Wit op 0-1 toen Erik Aanstoot sneller bij de bal was dan de doelman. Zijn hoge voorzet werd prachtig binnen gewerkt door Freddy Hulleman 0-1. Blauw Wit liet Eefde het spel maken, maar counterde scherp.Freddy, Rinus en Erik hadden mooie kansen. Blauw Wit leek toch op 0-2 te komen toen een inzet van de linkerkant in het doel waaide. De doelman pakte de bal achter de lijn, maar de leidsman, was zoals heel de wedstrijd alleen op de Blauw Wit helft te vinden, om daar de overtredingen van Blauw Wit te con stateren. Omdat de grensrechter zich ook maar stil hield, werd Blauw Wit een geldig doelpunt onthouden. Rust 0-1. Blauw Wit bleef in de tweede helft goed overeind, maar in de laatste tien minuten werd de druk van dc thuisploeg voor het eerst voelbaar. Enkele minuten voor tijd was de leidsman er als de kippen bij om hands te constateren en een strafschop te geven. Echter, wel een juiste beslissing. De inzet ver dween via de paal en de voet van doelman Martin toch in het doel 1-1 Verder liet de ploeg van de uitstekend spelende Jan Paalman het niet komen. Eindstand 1-1. Holten 6 - Hector 9 Holten 6 staat met vijf andere teams op slechts enkele punten van el kaar bovenaan in de zevende klasse BG. Het is dus zaak om geen mis stappen te maken. Afgelopen weken had Holten 6 toch al enkele pun ten laten liggen door de twee gelijke spelen, maar ook de medekoplo- pers waren niet ongeschonden uit de strijd gekomen. Zowel Holten als Hector startten de wedstrijd goed, er werd goed ge voetbald. Holten kreeg vele kansen, maar zoals zo vaak de laatste tijd wisten de spitsen deze niet te benutten. Hector daarentegen had een middenvelder die met een fantastisch schot de bal van 25 meter onder in de hoek schoot. Holten bleef kansen creeren en het was Benno V. die van 2 meter afstand de bal mocht in tikken, zodat de ruststand 1-1 was. Na rust leek het alsof Hector niet meer de wil had om te vechten. Hol ten kreeg steeds meer grip op de wedstrijd. Uiteindelijk was het Henk F. die met een mooie solo de 2-1 wist aan te tekenen. Holten ging op jacht naar meer doelpunten. Dit haddfen er vele kunnen zijn maar helaas wist alleen Benno V. hoe je effectief moest afrondden, zodat de eind stand 3-1 werd. Helios B2 - Holten BI Holten begon sterk aan de wedstrijd, maar de wind hielp de deventerse tegenstander naar een 1-0 voorsprong. Door een foutje in de verdedi ging van Helios en goed opletten van Jens kwam Holten vlak voor rust op 1 -1Na de rust was Flolten nog steeds scherp maar creëerde geen kansen, Helios daarentegen wel en met wederom een' beetje hulp van de wind kwamen ze voor met 2-1Holten kreeg daarna nog wel een paar kleine kansen, maar ze wisten het doel niet te vinden. Daardoor eindigde de wedstrijd met 2-1 winst voor Helios. De keeper van Sportlust Glanerbrug kan nog net redding brengen.(Foto: Johan Bolink) Holten - De eerder dit seizoen gestaakte wedstrijd tegen Sport lust Glanerbrug werd afgelopen dinsdag uitgespeeld. De volledi ge tweede helft werd door twee ploegen met volle overgave ge speeld, waarbij de trainer van Achilles Enschede als spion weinig wijzer werd. Holten - De eerste atletiekwed strijd van het buitenseizoen werd zaterdag 5 april gehouden. Met veertien atleten AV Holten op weg naar Almelo waar de pu pillen een meerkamp en een lan- geafstandsloop hadden. De drie junioren die meegingen, hadden zich voor verschillende onderdelen ingeschreven. Bij de C-pupillen deden de jon gens het erg goed. Zij behaalden beide twee persoonlijke records en Koen Kaffener werd op de meerkamp eerste en op de 600 meter behaalde hij een derde plaats. Bij de meisjes pupillen A werd Chantal Pekkeriet tweede op de 1000 meter, en Janneke Paalman werd tweede op de meerkamp. Junioren Marije Dangremond en Jette Wielaard waren ook goed in vorm. Marije werd tweede met verspringen en derde met speerwerpen en op de 1000 me ter behaalde zij een tweede plaats. Jette werd eerste met speerwerpen en werd derde op de 1000 meter. Holten - In de laatste handbal- wedstrijd van het zaalseizoen speelde Holten 1 thuis tegen Raalte. Holten startte uitstekend en nam met snelle aanvallen en goed spel al gauw een voorsprong. Raalte bood .wel tegenstand maar was op dat moment geen partij voor Holten. De ruststand van 10-6 was dan ook verdiend. Na rust liep het stukken minder. Balverlies en het slecht benutten van de kansen zorgden ervoor, dat Raalte terugkwam in de wedstrijd. Er ontspon zich een zeer span nende slotfase waarin Holten op achterstand kwam. Even leek het duel nog in een gelijk spel te ein digen, maar Raalte wist vlak voor tijd de winnende treffer te scoren eindstand 14-15'. Scores: Judith Tiekink 5; Monique Holten - Holten ging afgelopen zondag op de koffie bij de kop loper in de tweede periode; Raalte. Evenals Holten had die ploeg vier wedstrijden op rij ge wonnen en daarbij nog meer doelpunten gemaakt. Het leek lang bij een gelijkspel te blijven en daar was de ploeg uit Raalte uiterst content mee, maar weder om was Holten trefzeker in de allerlaatste minuut van de wed strijd. Het motto "It ain't over until the fat lady sings" is nu al voor de vijfde keer gunstig uit gevallen voor de ploeg van Bo- nenschansker. Bij Holten lag Erik Reijlink nog in de lappenmand en daarom speelde Edwin Knapen voor de gelegenheid achterin, iets wat een week eerder een helft lang prima was verlopen. Een sterk begin was er van Hol- tense kant, waarbij je niet kon zien dat Raalte de lijst om de pe riode aanvoerde. Holten was fel ler, kreeg kansjes en zag Raalte niet verder komen dan enkele Tot veler verbazing begon de scheidsrechter de wedstrijd met een scheidsrechtersbal de twee de helft. Eerder dit seizoen werd een volledige eerste helft ge speeld en mocht verwacht wor den dat normaal voor de tweede helft afgetrapt zou worden. De K.N.V.B. besliste anders. Blauw Wit begon de wedstrijd fanatiek. Even leek de ploeg uit Glanerbrug overspeeld te wor den, maar zij wisten middels di verse overtredingen stand te houden. In de derde minuut kreeg Blauw Wit een vrije trap op een mooie plek. Marco Schuiterd knalde de bal keihard tegen de lat buiten bereik van de doelman van Glanerbrug. Dit leek het sein om snel een doel punt te maken. Blauw Wit zocht de aanval en kreeg een corner, maar geen doelpunt. In de tiende minuut leek de ban gebroken te worden. Remon Jager speelde slim Gert Jan Prins vrij die rechts van het doel de bal ineens nam. Het risi- Holten - De spanning neemt toe. De achterban gaat zich steeds meer roeren. Weddenschappen worden afgesloten. Plaatsen worden gereserveerd in Bierlo- kal am Bahnhof. Verkenners worden er op uit gestuurd. Het is zover Wie Spoort Niel kan na afgelopen maandag met een punt voorsprong aan de laat ste wedstrijd van het seizoen be- Plantinga 3; Jessica Smit 2, Kristel Meerman, Ellen Teeselink, Bianca Smit en Margot ter Schurc 1 Ook de heren beëindigden de competitie met een nederlaag. Tegen Avanti keek Holten al snel tegen een ruime achterstand aan. Aan het einde van de eerste helft kwam Holten terug en wist het de achterstand terug te brengen tot 9-11. Direct na rust speelde Holten be duidend beter en wist men de achtertand om te buigen tot een 14-12 voorsprong. Daarna verviel Holten weer in te gehaast spel, waardoor Avanti als nog kans zag de winst met 18-21 naar zich toe te trekken. Ondanks de nederlaag kon Hol ten toch een feestje vieren, om dat promotie naar de derde klas wanhoopsschoten. Een grote kans was er voor Stam, na goed doorzetten van Van der Pluijm, maar hij wachtte te lang en ook Brand en Arno Knapen hadden de wedstrijd via schoten vanaf de zestien open kunnen breken. Na een half uur verslapte Holten iets en kon Raalte iets meer aan het voetballen komen, vooral de beweeglijke spits van de thuis ploeg moest goed in de gaten ge houden worden. Met de brilstand op het score bord konden beide ploegen even stoom uitblazen in het, overi gens zeer ruime, kleedlokaal. Na de rust, nog geen substituties bij beide ploegen, was het Hol ten die het heft weer in handen nam, maar tot grote kansen kwam men niet. Na een uur spelen werd de, wat afwezige Stam gewisseld voor Meijerman en een kwartier later ging ook Klein Horstman naar de kant met hetzelfde euvel als de vorige wissel. Holten ging nu va banque spe len. ondanks dat de trainer voor- covolle schot ging naast het doel, maar de aanval was prach tig om te zien. Kort na dit mo ment mocht de thuisploeg na weer een overtreding een vrije bal nemen op de achterlijn. Dit keer kon de verdediging van de Oranje Zwarten makkelijk red ding brengen. Gerald Jansen mocht ook een keer aanleggen, maar van te grote afstand. Gla nerbrug kwam beter in de wed strijd en kwam tot de eerste cor ner. Het leek of Blauw Wit minder aandrong, maar doordat het spel opener werd, kreeg de thuis ploeg ook meer ruimte voorin. ginnen. Echter in tegenstelling tot de aanhang blijven de man nen van WSN1 er zeer nuchter onder. Er moet eerst nog maar is ge wonnen worden met 9-0 om niet afhankelijk te zijn van Dikke Toon. Afgelopen maandag was een goede generale. De spelers die het deze avond moesten gaan doen: Marco van se wel een feit geworden is. Dames 2 won haar laatste wed strijd tegen FICD '97 3 overtui gend. Al bij rust leidde Holten verdiend met 10-3. na de rust deed Holten het iets rustiger aan, maar kwam de zege geen mo ment in gevaar. Eindstand 18-7. Door deze overwinning eindigt Holten als tweede in haar klasse. Een prima prestatie zeker gezien het feit dat Holten tot vijf wed strijden voor het einde van de competitie nog kans had op een kampioenschap. Dit ging nu naar Avanti uit Lochem. Dames Al speelde tegen ABS een goede eerste helft die ein digde met een 4-5 stand. Direct na rust kwam Holten ge lijk. Daarna kwam men conditie te kort - drie speelsters hadden ook al meegespeeld bij dames 2 - en ging de wedstrijd als nog met 6-13 verloren. al de nul wilde houden, kroop laatset man Knapen steeds meer richting het middenveld. Dit kon ook omdat Paalman als een soort Deltawerken alles te genhield wat ook maar in de buurt dreigde te komen van Koetsier. Drie minuten voor tijd leek Hol ten dan eindelijk de volle buit binnen te gaan halen, maar het schot van Pluijm werd nog net aangeraakt en ging zo rakelings over. "Na deze corner fluit ik af!Had de scheidsrechter de Holtense supporters langs de kant al toe gezegd. En die corner bleek nou net de verpakking te zijn waarin de drie punten voor Holten in veipakt waren. Een corner van Knapen, door Van Beek weer ingebracht en door Pluijm tegen de touwen ge knikt. De vreugde bij Holten was groot ondanks dat het al een beetje gaat winnen deze "Duit se" manier van winnen. Zondag komt laagvlieger Ma- riënheem on bezoek od de vlakte Na bijna een half uur kreeg Gla nerbrug de eerste echte kans. De bal werd in de verdediging niet weggewerkt zo leek. Doordat niemand de bal speelde leek het of de gasten de bal zomaar in het doel konden schieten. Blijkbaar was de verdediging van de thuisploeg zo rustig dat ook dit moment zonder al te veel problemen toch opgelost werd. De wedstrijd kwam in de slotmi nuten en een 0-0 leek in aan tocht. Blauw Wit bleef middels Hans Stam en Remon Jager en Dirk Jan Beldman jagen op een beter resultaat. Dit jagen had succes toen één van de verdedi- Menum, Bert Paalman, Rik Paalman, Rik Deijk en Jan De- ijk. Je zag dat de spanning bij sommige al aan het toenemen was. Maar daar was in het spel weinig van terug te vinden. Met overtuiging werden de sin gel partijen gewonnen. In de bubbels bleef het niveau zeer hoog. Marco gooide de eerste dubbel Dames 2 moest tegen de kam pioen, Raalte. Uit was een 6-33 nederlaag geleden en dat wilde men thuis voorkomen. Na een goede start werd Holten in de periode vlak voor rust meerdere keren verrast door snelle breaks waardoor de rust met 2-12 aan brak. Ook na rust wist Holten de score niet echt in te perken, maar kwam er toch een beter uitslag op het bord dan eerst; 5-26. De B-jeugd speelde uit tegen Nijhof/ Broekland. Door veel commentaar op de lei ding vooral vanaf de tribune be sloot de scheidrechter de wed strijd na 18 minuten te staken. De stand was op dat momnet 8-1 in het voordeel van de thuis ploeg. De D-jeugd won haar laatste wedstrijd. Tegen Lettele werd met 2-1 gewonnen. aan de Valkenweg die voorheen bekend stond als het hoofdveld. Maar sinds het beleid van de ge meente is dat er na een maand van droogte nog niet gesproeid hoeft te worden omdat het water te koud is, heeft de grasmat een dusdanige metamorfose onder gaan, waarbij Michael Jackson nog een "plaatje" is gebleven. Om twee uur zondag middag kunt u allen de tweekleuren. bruin-geel-bruin-geel, bewonde ren en dan maar hopen dat de thuisploeg onder "die erbarmelij ke omstandigheden de punten op Meermanskamp kan houden. Holten - De jaarlijkse clubkam pioenschappen gymnastiek van de s.v. BATO worden vrijdag 11 april gehouden. De wedstrijden in de gymnas tiekzaal aan de Tuinstraat be ginnen om 15.30 en gaan door tot circa 19.30. gers van de thuisploeg knullig terugspeelde op zijn doelman. Remon Jager was er als de kip pen bij om de bal te veroveren en Marco Schuiterd in staat te stellen de 1-0 te scoren. De laat ste minuten probeerden de gas ten nog iets aan de achterstand te doen. Hans Bekkernens had zijn mannen goed geposteerd en Youri Noorlander speelde als laatste verdediger een goede wedstrijd. Blauw Wit won drie punten en doet door dit resultaat volop mee voor de nacompeti- tieplaatsen. Zaterdag a.s. de thuiswedstrijd tegen Sportclub Rijssen. partij uit met een 117( tippel 19, 20, dubbel 20). Marco en Bert kregen het verder niet meer moeilijk. Rik en Rik verloren helaas een dubbelpartij. De bierronde was zoals gewoon lijk weer voor WSN1. 8-1 eind stand. Maandag 14 april zal de beslissing gaan vallen. De wedstrijd begint rond de klok van 20.00 in Bïerlokal am Bahn hof. Holten - Blauw Wit speelt zater dag thuis tegen Sportclub Rijs sen. Een gemeentelijke derby die voor de Rijssenaren van be lang is voor klassebehoud en voor Blauw Wit in verband met de nacompetitie. Rijssen maakt een moeilijk sei zoen door en heeft nog veel pun ten nodig om in de derde klasse te blijven. De ploeg zit in de hoek waar de klappen vallen en met drie degradatieplaatsen te verdelen staat er veel voor hen op het spel. Blauw Wit is na een vrij weekend en één helft van af gelopen dinsdag tegen Sportlust nog volop in de race voor de na- competitie. Echter, ook voor Blauw Wit geldt dat er meer ploegen zijn die voor de drie plekken strijden. De wedstrijd tegen Sc. Rijssen begint zaterdag om 14.30 uur. Dinsdag 15 april speelt Blauw Wit opnieuw thuis, maar dan te gen SVDW'75. Deze ploeg doet ook nog volop mee voor de na- competitie. SVDW leek na de winterstop aan een vrije val be gonnen te zijn. maar heeft in middels weer alles in eigen hand voor de drie belangrijke plek ken. Wil Blauw Wit mee blijven doen, dan zal tegen zowel Rijs sen als SVDW gewonnen moe ten worden, want een week later staat het duel tegen koploper WHcZ op hel programma. De wedstrijd tegen SVDW begint dinsdag om 18.30 uur. Holten - In plaats van cadeaus kon, in verband met het afscheid van Gerard Kraaij als fysiothera peut, geld gegeven worden voor het Koninklijk Nederlands Ge leidehonden Fonds. Tijdens een drukbezochte af scheidsreceptie werd van deze mogelijkheid veelvuldig gebruik gemaakt: er werd maar liefst een bedrag van 2500 euro ingeza meld en dat geld wordt overge maakt naar het fonds. ,,Het was een idee van mijn vrouw, We zijn hondenliefheb bers, we hebben altijd een zwar te labrador gehad. Labradors zijn bij uitstek geschikt om te trainen' voor de begeleiding van blinden. Maar er is veel inzet no dig om een hond zo ver te krij gen en de training kost onge looflijk veel geld. We zijn alle gevers zeer dankbaar voor hun aift". aldus Kraaii. Heeten - Paardenfokvereniging Holbatheo (Holten, Bathmen en Omstreken) houdt zaterdag 12 april in de manege te Heeten aan de Schöpkesdijk een wedstrijd vrij springen/ -bewegen voor drie- en vierjarige KWPN-paar- den. De toegang is gratis. De wedstrijd begint om 9.00 uur en staat open voor zowel leden van Holbatheo als niet-leden. De paarden worden deskundig beoordeeld door Ter Mors en Van der Scheer op exterieur, vrijspringen en vrij bewegen. In de manege worden aan de lange zijde enkele hindernissen opgesteld. De paarden moeten daar vrij overheen springen, dat wil zeg gen zonder ruiter of amazone. Er zijn geldprijzen beschikbaar. Tevens is er voor het beste paard van de leden van de paar denfokvereniging een wisselbe ker. De onderdelen vrijspringen/ - bewegen zijn belangrijk voor de keuringscarrière van fok- en sportpaarden en trekt veel be langstelling, zowel wat deelna me als bezoekers betreft. Voor inlichtingen: 0570-551378. Holten - De Erwin Autocross wordt Tweede Paasdag, maan dag 21 april, weer gehouden op het terrein aan de Schupperts- weg. De cross begint om 12.30 uur en de toegang is gratis. Voor wie mee wil doen, kan zich maandag 14 april vanaf 20.00 uur laten inschrijven. Dit kan in clubhuis 't Stuurhuus van MAC de Holterberg aan de Beusebergerweg 37. Blauw Wit Zaterdag 12 april Blauw Wit 1 - Sp. Rijssen 1, 14.30 uur: Blauw Wit 2-- WHCZ 3, 12.30 uur; Grolse Boys 2 - Blauw Wit 3, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); DES 5 - Blauw Wit 4. 14.30 uur (vertrek 13.1'5 uur); Blauw Wit 5 - Sp Teuge 6, 14.30 uur; Dalfsen Al - Blauw Wit A114.30 uur ver trek 13.00 uur); Blauw Wit BI - Wesepe BI. 14.30 uur: Rohda R C 4 - Blauw Wit Cl, 13.00 uur (vertrek 11.45 uur): V en L MB1 - Blauw Wit MBl, 11.30 uur (vertrek 10.15 uur); Blauw Wit Dl - Enter v Dl, 10.30 uur; Blauw Wit D2 - Overwetering D2, 10.30 uur; SDOL Dl - Blauw Wit D3, 10.00 uur (ver trek 9.00 uur); Rohda R. E2 - Blauw Wit E19.00 uur (vertrek 8.00 uur); Blauw Wit E2 - Nieuw-Heeten E3, 9.30 uur: Blauw Wit E3 - Rohda R. El 1. 10.30 uur; Blauw Wit F1 - Dalf sen F2, 9.30 uur: Lenïelerveld F2 - Blauw Wit F2, 11.00 uur (vertrek 9.45 uur); Rohda R F10 - Blauw Wit F3, 11.00 uur (ver trek 10.00 uur); Lemelerveld F6 - Blauw Wit F4, 12.00 uur (ver trek 10.45 uur). Maandag 14 april Overwetering Al - Blauw Wit Al, 18.30 uur (vertrek 17.15 uur). Dinsdag 15 april Blauw Wit 1 - SVDW '75 1, 18.30 uur; DZC'68 6 - Blauw Wit 3, 18.30 uur (vertrek 17.00 uur). Zaalvoetbal Donderdag 11 april Blauw Wit 2 - Tornado '97 2. 21.00 uur. Mossink - Voor de 24ste keer wordt zondag 13 april het Miny Kempertoernooi gehouden in sporthal 't Mossink. Dit jaarlijkse handbaltoernooi staat voor gezelligheid en spor tiviteit. Supporters zijn van harte wel kom in de sporthal om de recre anten aan te moedigen. De toegang is gratis. SV Holten 12 april Holten Al-Excelsior '31 A2,14.30 uur; Holten BI-De Hoven BI,14.30 uur; Wijhe '92 C2 -HoltenC 1.13.30 0uur(vertrekl2.15 uur); TVO Cl-Holten C2,14.30 uur(ver- trekl3.30 uur); Excelsior '31 D2-HoltenD 1,10.00 uur(ver- trek09.15 uur); Holten D2-Her- acles D2,11.00 uur; Holten El- PH E2,10.00 uur; Omhoog El- Holten E2,10.30 uur(ver- trek09.30 uur); Enter Vooruit E2-Holten E3, 11.30 uur(ver trek 10.30 uur): Holten E4- Daarle ME2, 10.00 uur; Holten Fl-SC Rijssen F2.11.00 uur; GFC F2-Holten F2,10.00 uur(vertrek09.00 uur); Holten F3-GFC F4 11.00 uur: Holten MCI -Quick'20 MCI, 14.00 uur: Holten MC2-Quick '20 MC2,14.00 uur; Maandag 14 april Holten Cl- Colmschate C2.18.30 uur.

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 7