Nieuw koor: gezellig levensliederen zingen Handbalteams winnen dik Fraaie zege Blauw Wit tegen Esch Oldenzaal Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten Laatste wedstrijden seizoen badminton Schakersteam Holten 1 verliest degradatieduel SportAgenda Blauw Wit tegen Sportlust Vierdaagse skeeleren BOB scoort ook in sportkantine DONDERDAG 3 APRIL 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD 7 SWNFl - Blauw Wit F1 Vanaf het begin werd door de spelers van F1 volop op de aanval gespeeld. Goed combinatiespel maakte dat Blauw Wit de betere ploeg was. Goede doelpogingen van Robin en Thom werden ech ter door de SVVN-doelman gekeerd. Uit een van de schaarse te genaanvallen wist SVVN wel doel te treffen, waardoor het 1-0 werd. Blauw Wit bleef goed voetballen en Thom maakte nog net voor rust de gelijkmaker. Na rust werd weer aanvallend gespeeld wat resulteerde in mooie acties voor het SVVN-doel. Uit een van deze aanvallen maakte- Leander 1-2. De wedstrijd leek gespeeld maar SVVN kwam sterk terug en maakte zowaar de gelijkmaker. Net voor tijd maakte de SVVN spits de winnende goal. Eindstand 3-2. Lemele F1 - Blauw Wit F2 De wedstrijd legen Lemele kende een valse start. Binnen vijf mi nuten stond F2 met 2-0 achter. De jongens herpakten zich echter prima en gingen goed in de aanval. Kansen waren er hierbij voor' Daniel, Steven, Boude.wijn, Floris, Rutger en Boaz. De kansen werden echter niet benut en Lemele maakte vlak voor de rust het derde doelpunt. Eindstand 6-0. Blauw Wit F3-ASC '62 F5 De verdediging heeft ondanks het verlies menig doelpunlje voor het doel weggespeeld. Het middenveld bouwde goed op en zocht steeds weer de spitsen. Ook de spitsen grepen hun kansen keer op keer, maar helaas voor Blauw Wit had de tegenstander een goed getrainde keeper. Het is de eerste wedstrijd die het team heeft ver loren, maar ondanks dat is dit de beste wedstrijd die F3 heeft laten zien. Eindstand: 0-7. SDOLE2-Blauw Wit E2 Aan het begin speelde Blauw Wit wat behoudend, maar merkte al snel dat het niet kansloos was. De ruststand van 2-1 werd na rust gelijk gemaakt na een doelpunt van Thom. Er zat zeker nog meer in, maar doordat de tegenstander haar kansen beter benutte, verl oor Blauw Wit uiteindelijk toch. Eindstand: 4-2. Lemelerveld E4 - Blauw Wit E3 Blauw Wit had het vanaf de aftrap moeilijk tegen een goed spe lend Lemelerveld. De verdediging werd zwaar op de proef gesteld maar hield lang stand. De thuisploeg wist te scoren en net voor rust zat de gelijkmaker erin maar een mooie vrije trap ging net naast. De tweede helft gaf hetzelfde beeld. Eindstand 3-0. Enter Dl - Blauw Wit Dl De strijd om de vijfde plaats werd een felle. Door een eigen doel punt van Enter na een voorzet van Ruben, kwam Blauw Wit ver diend op 0-1. Helaas bleek dat bij corners de verdediging niet al tijd fel genoeg is en de enige kans en corner van de eerste helft le verde dan ook de 1-1 op. Na rust weer een veel beter Blauw Wit, dat echter de kansen niet wist te benutten. Tot vijf minuten voor tijd. Toen Ruben Bolink met een machtig schot de volkomen ver diende overwinning achter de goede keeper wist te schieten. Za terdag de strijd om de derde/ vierde plek tegen Eibergen DlOp het Vletgoor om 10.30 uur. Flet belooft weer een mooie strijd te worden. Eindstand 1-2. Blauw Wit D3 - De Zweef D3 In de eerste helft begon De Zweef met een sterk offensief. De schietkansen die De Zweef kreeg, waren talrijk en drie keer op rij was het raak. Een enkele keer wist Blauw Wit met goed samen spel gevaarlijk te worden, maar zonder resultaat. In de tweede helft was de inzet beter, wat leidde tot een gelijkopgaande strijd. Blauw Wit kreeg vervolgens nog een strafschop, maar wist deze niet te verzilveren. Uiteindelijk scoorde De Zweef nog een keer. Eindstand: 0-4. Harfsen 2 - Blauw Wit 2 Blauw Wit zette de verdediging van Harfsen vanaf het begin flink onder druk. Harfsen kwam slechts een enkele keer via een lange bal onder de druk uit. In de zeventiende minuut werd de bal weer veroverd op het middenveld en begon Merijn aan een solo. Johan trok goed het gat waardoor Merijn door kon gaan en vanaf 16 me ter de bal onhoudbaar in de lange hoek legde. Eindstand 0-1. SSSE 3 - Blauw Wit 3 Blauw Wit toonde in het begin van de wedstrijd teveel respect voor de koploper. Naarmate de wedstrijd vorderde, kroop het team wat uit de schulp en via Marcel die zijn voorzet het doel in zag waaien kwam Blauw Wit op voorsprong: 0-1. Deze stand bleef tot de rust gehandhaafd, omdat de thuisploeg geen echte vuist kon maken en dus ook niet aan scoren toe kwam. Na rust wist Blauw Wit dat het meer in huis had als de thuisploeg. Werner scoorde door de benen van de Eibergse doelman. Tien minuten voor tijd werd de wedstrijd definitief beslist. Het was opnieuw Marcel die scoorde en daarmee de verdiende 0-3 op het bord bracht. Eindstand 0-3. Sportclub Rijssen 3 - Blauw Wit 4 In de eerste helft was het al snel raak. Jan-Willem schoot de bal vanaf de rechterkant in de linkerbovenhoek van het door Sport club verdedigde doel. De keeper was kansloos. Na rust zette Blauw Wit het offensief voort en kreeg enkele fraaie kansen, waaronder een bal op de kruising (John) en een bal op de lat (Hans). Ook Sportclub kreeg enkele kansen, die ook zij niet be nutten. Tien minuten voor tijd was het dan eindelijk raak. De in gevallen Bert maakte de verdiende 0-2 waardoor Blauw Wit weer drie punten mee naar 't Vletgoor nam. Eindstand: 0-2. Blauw Wit 5 - Groen Wit '62 13 Blauw Wit stond binnen de minuut op 1-0 tegen de rode.lantaarn drager. Martin Kerkdijk, net terug van een blessure, scoorde na een vlotte aanval. Vlak voor rust maakte de doelman van Groen Wit een blunder op een zacht kopballetje van opnieuw Martin. Rust 2-0. Na rust bleek Blauw Wit meer inhoud te hebben en Groen Wit kreeg slechts een echte kans. Doelman André Aanstoot was echter op zijn post. Blauw Wit kwam op 3-0 via Henk Aan stoot en via Erik Aanstoot werd het 4-0. Eindstand 4-0. De Zweef B2 - Blauw Wit B2 In een matige wedstrijd heeft Blauw Wit BI toch een overwin ning behaald tegen de Zweef B2, In de eerste helft schoot Leon Scheurwater een vrije trap van 25 meter strak in de kruising (0-1). Door goed keeperswerk van William Kolkman bleef de voor sprong tot de rust intact. Na de hervatting werd De Zweef sterker, maar scoorde niet. Opnieuw uit een vrije vergrootte Leon Scheur water de voorsprong tot 0-2. Hierdoor was de tegenstand van de Nijverdallers gebroken. Blauw Wit hield het iniatief en invaller Harald Beldman bepaalde de eindstand op 0-3. Door deze zege blijft Blauw Wit BI (met 33 uit 16) vierde in de rangschikking. Holten Al-WW Al Holten begon scherp aan de wedstrijd. Dit leverde van het begin af aan eenrichtingsverkeer op richting het WW doel. Bas scoor de het eerste doelpunt. Tot aan de rust was er slechts één kans voor WW. Een vrije trap van 20 meter werd goed ingeschoten. Gelukkig was doelman Mi- chiel paraat en werd een tegendoelpunt voorkomen. Drie doelpunten van Bas en een van Carlos zorgden voor de 4-0- ruststand. In de tweede helft begon Bas aan de kant. Hij werd ver vangen door Remon, die niet geheel fit was en aan de kant begon. Ook werden overige wissels die de afgelopen weken weinig aan spelen toekwamen ingebracht. Deze omzettingen konden door WW echter niet uitgebuit worden. Tien minuten voor tijd was het eindelijk zover dat WW een eer ste goede aanval wist te plaatsen. Dit was ook meteen de ere- treffer. Op dit moment was Holten ondertussen uitgelopen naar een 9-0-voorsprong. De eindstand was uiteindelijk 11-1. Uitslag 11-1. Holten - Holten heeft een nieuw koor erbij. Een mannenkoor, net begonnen, en nog even naam loos. „Na de volgende vergade ring hebben we een naam", ver tellen de leden, gezeten rond een grote tafel in Bierlokal Am Bahnhof. Een liedjescommissie is al wel ingesteld, en die bestaat uit Teun Dcijk, Tonnie Geerling en Henk Rechterschot. De liedjescom missie moet op zoek naar mu ziek en tekst van het Neder landstalige levenslied, gezellige muziek, het Sallandlied en ande re specifiek Holtense liederen zoals Thuis in het dorp. Voor muzikale begeleiding zorgt de trekharmonica. En een outfit voor de leden komt er ook nog. Volgens de mannen hoort daar zeker een alpinopet bij. Het voorwerk om tot een koor te komen begon zo'n drie jaar geleden. Toen wierp men af en toe een balletje op over het oprichten van een mannenkoor. Onlangs is de knoop doorgehakt, met als re sultaat meteen al ruim dertig zangers. „Waar ze vandaan ko men? Dat praat zich rond. Men komt via kennissen en zo. Het mooie is dat het een hele gemengde groep is, qua leeftijd, en ook wat beroep betreft; van leraar tot verzekeringsman en van kapper tot veehandelaar, alles zit erbij. We hebben nu 35 leden, en dat is het maximale aantal. Het moet beheersbaar blijven." Inmiddels is een ledenstop ingevoerd; mannen die graag (mee willen) zingen kunnen zich aanmelden bij initiator Gerrit Jansen, of te wel Gert van Evertjes. „Ze komen dan op een reserve lijst." Gerepeteerd wordt er elke even maandag van de maand, voorlopig nog bij Am Bahnhof. De leden van het nieuwe koor zonder naam. (Foto: Johan Bolink) Het koor zoekt nog een dirigent. Het koor hoopt al snel op te kun nen treden en daarbij wordt ge dacht aan optredens tijdens buurtfeesten, het borreluurtje bij de Keunefeesten, de triatlon bij voorbeeld. „Maar we zingen ook spontaan. Dat kan ergens op een willekeurige avond op een terras zo maar gebeuren." Officiële concerten wil het koor voorlopig in elk geval nog niet. Holten - In de uitwedstrijd tegen Achilles van zaterdag Het hand balteam Holten 1 nogmaals zien niet voor niets de sterkste in de tweede klasse A te zijn. Al snel kwam Holten op voor sprong die bij rust was opgelo pen tot 5-9. Achilles had duide lijk moeite met het krachtsver schil en probeerde met soms zware overtredingen Holten het scoren te beletten. Dit leidde tot veel tijdstraffen aan Achilleszij- de en het wegzenden van hun coach. Holten bleef rustig spelen en vergrootte de voorsprong in de tweede helft tot een ruime 9- 19-overwinning. De heren hadden een niet al te grote opgave met DSC 2. Holten was duidelijk sterker en leidde bij rust al met 9-12. Na de rust werd het verschil alleen maar duidelijker. Met soms goed spel werd uiteindelijk een 17-26 zege geboekt. Dames 2 was in Twello te sterk voor Klarenbeek 2. Al bij rust leidde Holten ruim met 2-10. Na rust deed Holten het iets rustiger aan, maar kwam de zege geen moment in gevaar. Eindstand 11-17. Dames Al speelde tegen Nieuw- Heeten dat slechts een punt ach ter Holten stond. Na aanvanke lijk achter te hebben gestaan, wist Holten al bij rust een 5-7 voorsprong te nemen. Die werd vastgehouden, maar de 12-14 zege was verdiend. Dames A2 startte zwak tegen Wessels Heeten. Pas na een kwartier bij een 4-1 stand kwam Plolten beter in haar spel. Na de rust - 8-6 - bleef Holten goed meegaan en kwam en zelfs met 11-13 voor. In de slotfase kwam Heeten nog terug en door een scheidsrechterlijke dwaling vlak voor tijd verloor Holten onte recht met 14-13. Meisjes D speelde tegen kam pioen Klarenbeek een goede eer ste helft. Na de rust - 5-7 - kreeg Holten het moeilijk en toonden de gasten hun kracht. De wed strijd ging daardoor toch nog ruim met 6-20 verloren. Meisjes C boekte een keurige zege op SDOL. Holten benutte de kan sen goed en leidde bij rust met 6- 1Na rust werd die voorsprong vergroot tot 15-5. Meisjes B had het moeilijk tegen SDOL. De gasten waren sterker en wonnen met 0-16. Holten - Blauw Wit heeft zich zaterdag in Oldenzaal tegen het op een gedeelde tweede plaats staande De Esch heel goed her steld van de vorige week in de thuiswedstrijd tegen De CJVers geleden 2-1 -nederlaag. In die wedstrijd, waarvan door een misverstand geen verslag in Holtens Nieuwsblad is versche nen, leed de Holtense formatie een terechte nederlaag, tevens de eerste nederlaag van dit seizoen op eigen terrein, tegen een dui delijk betere tegenstander. Blauw Wit, dat toen Dirk Jan Beldman wegens een schorsing moest missen, had tegen deze uit de tweede klasse gedegradeerde Deventer formatie geen enkel uitzicht op een of meer punten en mocht in feite de handen dichtknijpen dat niet met grotere cijfers werd verloren. Voorts kregen in die wedstrijd de verde digers Arjan Aanstoot en Gert- Jan Ulfman hun derde gele kaart van dit seizoen, zodat zij tegen De Esch een schorsing moesten uitzitten. Genoodzaakt door deze schors ingen, maar meer nog omdat het tegen De CJV'ers niet goed liep, had trainer Dick Brands voor de uitwedstrijd tegen De Esch en kele wijzigingen aangebracht in de opstelling. Youri Noorlander nam de rechtsback plaats over van Gert-Jan, middenvelder Ton Veldhuis werd linksback en Hans Stam maakte zijn (zoveel ste) comeback en speelde op het middenveld. Dirk Jan Beldman werd in de spits geposteerd, waardoor Marco Schuiterd op de bank moest beginnen. Deze wij zigingen pakten in de wedstrijd heel goed uit. Direct vanaf de aftrap nam de ploeg het initiatief en werd De Esch in de verdediging gedron gen. De Oldenzalers hadden dit bepaald niet verwacht en hadden grote problemen met deze agres sieve speelwijze van Blauw Wit. Voorin maakten Dirk Jan en Re mon het de verdediging zeer las tig. Deze offensieve speelwijze leverde enkele hoekschoppen en vrije trappen op, doch zowel Gerald Jansen als Hans Stam hadden hun vizier nog niet goed staan. Gert-Jan Prins die vanaf rechts enkele keren goed door kwam, kreeg enkele mogelijkhe den doch zijn inzetten waren te zacht om de goede De Esch- goalic te kunnen kloppen. De thuisclub kon daar tot hun eigen ongenoegen weinig tegenover stellen. Eén keer was sprake van een gevaarlijke counter, doch Ton Veldhuis kon redding bren gen ten koste van een hoek schop. De zeer hardwerkende Dirk Jan kwam daarna, na mooi opzette aanvallen, twee keer vrij voor de keeper, doch beide ke ren wist de doelman zijn ploeg voor een achterstand te behoe den. Kort voor 'rust moest ook Hans Bekkernens gestrekt naar de hoek om een tegentreffer te voorkomen. Blauw Wit was in de eerste helft duidelijk de bete re ploeg, maar moest toch ge noegen nemen met een 0-0 rust stand. Zoals verwacht tapte de thuisclub na rust uit een ander vaatje. Blauw Wit werd in de verdediging gedrongen, doch de goed spelende verdedigers wis ten de situatie steeds meester te blijven. Ook de middenvelders hadden daarin door veel storend werk te verrichten, een belang rijk aandeel. Wel moesten enke le hoekschoppen worden toege staan, doch echte kansen kwa men er niet voor De Esch. Blauw Wit wist één keer gevaar lijk te worden uit een counter, de voor Remon Jager in het veld •gekomen Marco Schuiterd mikte rakelings naast. Na ruim een uur leek het een doelpuntloze wed strijd te worden doch dat pakte in het laatste half uur heel anders uit. Het eerste doelpunt viel in de 62e minuut. Echter niet voor de ploeg die daar de meeste aan spraak op kon maken. Toen links in de verdediging bij een ingooi even niet goed werd op gelet, kon linksbuiten Schaepers hoog opspringend de voorzet vanaf rechts onhoudbaar inkop pen 0-1Een grote domper voor Blauw Wit. doch het sierde de ploeg hoe het deze tegenslag verwerkte. Vol inzet ging men op jacht naar de gelijkmaker. Trainer Brands bracht de jeugdi ge Jurrian Paalman in voor de vrijwel onzichtbare Gerben Beldman. Een gouden wissel bleek even later, want het was in de 68e minuut deze Jurrian, die na goed voorbereidend werk van Arno Jager, beheerst scoorde (1- 1). De thuisclub was duidelijk aangeslagen door deze gelijkma ker en de Blauw-Witters voelde dat er meer in zat. De Esch moest terug. Enkele hoekschop pen leverden nog geen resultaat op, echter in de 77e minuut kwam wel de verdiende voor sprong. Voor de zoveelste keer werd tegen Dirk Jan weer een overtreding begaan. Deze keer mikte de uitblinkende Gerald Jansen uit de vrije trap vanaf ruim 20 meter hard en onhoud baar in de bovenhoek en kwam Blauw Wit verdiend op voor sprong (1-2). De Esch speelde daarna alles of niets, doch de verdediging kwam niet echt in de problemen. Wel leidde dit ui teraard tot een spannende slotfa se, doch de goed spelende Blauw Wit-verdedigers waren hun tegenstanders meestal de baas. Wel moesten wat hoek schoppen en vrije trappen wor den toegestaan, doch grote kan sen kwamen daar niet uit voort. Door dit aandringen van De Esch kregen de Holtenaren countermogelijkheden. Na enke le mislukte pogingen leverde dat enkele minuten voor afloop de bevrijdende derde treffer op. De voor de moegestreden Dirk Jan in het veld gekomen jeugdige (debuterende) Niek Bosman be diende met een bekeken pass in de diepte Gert-Jan Prins, die ko mend vanaf eigen helft alleen voor de doelman kwam en be heerst scoorde (1-3). Ver in bles suretijd kwam De Esch uit een scrimmage na een hoekschop nog op 2-3. De zege kwam daar door echter niet meer in gevaar, want de prima leidende scheids rechter Manenschijn uit Daarler- veen floot daarna direct voor het eindsignaal en liet niet meer af trappen. Vriend en vijand waren het er na afloop over eens dat Blauw Wit de verdiende win naar was van deze subtopper. Door dit mooie resultaat blijft er uitzicht op deelname aan de na- competitie. In de komende we ken zal moeten blijken of de mannen van trainer Brands daar in een rol kunnen blijven spelen. Holten - Blauw Wit heeft zater dag een vrije dag. Na de verras sende uitoverwinning op De Esch en de overige uitslagen in de klasse, doet Blauw Wit nog steeds mee om de bovenste plaatsen die recht geven op deel name aan de nacompetitie. Blauw Wit speelt dinsdag 8 april om 19.15 uur de tweede helft te gen Sportlust Glanerbrug. Eer der. dit seizoen werd deze wed strijd in de rust gestaakt door een sterfgeval op het sportpark. De KNVB heeft het restant voor 8 april op de kalender gezet. De tweede helft zal beginnen om 19.15 uur. Scheidsrechter is J.W. Wildeboer. Holten - Zowel het tweede als het vijfde team van badminton club Holten speelde hun laatste wedstrijden van het seizoen. BCH 2 speelde in een week tijd een uit- en thuiswedstrijd. De thuiswedstrijd was tegen ZBC 4 uit Zwolle, dat op de laatste plaats in hun klasse stond. Dat mocht dus niet al te veel proble men opleveren voor Pieter Aar- sen, Marcel Dijkman, Carola van der Vreede en Flermanna Boode. En dat deed het ook niet, mede door een vervelende blessure van een van de Zwolse heren, waardoor drie partijen niet ge speeld konden worden. Eind stand 7-1 voor BCH 2. De uitwedstrijd werd ook tegen een Zwolse club gespeeld; dit keer was Netwerk 2 de tegen stander. Het begon niet best, want zowel Pieter als Marcel verloren hun enkel. Gelukkig waren Hermanna en Carola be ter in vorm en wonnen hun sing le. Vervolgens namen de heren revanche door het mannendub- bel in twee games winnend af te sluiten. De dames hadden voor Holten - Skeelervereniging Wheels in Nature uit Harfsen houdt een skeelervierdaagse van 29 mei tot en met 1 juni. Tijdens een van die dagen zal ook Hol ten worden a hetzelfde resultaat drie games nodig. Winst van de beide ge- mengddubbels leverde een eind stand van 6-2 in het voordeel van BCH 2 op. Met deze resultaten is BCH 2 als vierde geëindigd in de eerste klasse van Rayon 2 van District Oost, met twaalf punten uit twaalf wedstrijden, wat zeker niet slecht is. Het vijfde team speelde zijn laatste wedstrijd tegen de kam pioen uit zijn klasse, namelijk Heeten. Rob Kelder, Harry Kn- uiman, Harrie Menkhorst, Marie Diepenbroek en Alie Bijen had den een zware dobber tegen de kampioen. Alleen Alie Bijen wist haar single te winnen, wel iswaar in drie games, maar toch. Alle ander partijen werden min of meer gemakkelijk verloren. Als excuus mag aangevoerd worden dat zowel tegen Ina als Harry Peters gespeeld moest worden. De eindstand van deze wedstrijd werd dus een duidelij ke 7-1 nederlaag voor BCH 5. Desalniettemin eindigde ook BCH 5 op een vierde plaats in hun klasse. Holten - In een rechtstreeks duel tegen de mededegradatiekandi daat hebben de Holtense scha kers het verblijf in de promotie klasse voor volgend jaar hoogst waarschijnlijk verspeeld. Tegen Vrimot uit Vriezenveen werd met 5 1/2-2 1/2 verloren. De tegenstander van Henk van Beek offerde een stuk op om zijn aanval kracht bij te zetten. Flenk wist zich goed uit de pro blemen te draaien en kwam daardoor beter te staan. De te genstander wist de situatie te redden door schaak te geven. Gerrit Luggenhorst blijft extern slecht presteren dit seizoen. Hoewel het spel een stuk beter was, verloor hij in een complexe afruilsituatie een stuk en daar mee de partij. "Ben van de Griendt had een betere stelling. Hij liet zich verleiden om de ko ning op een ogenschijnlijk logi sche plek neer te zetten. Hij kreeg echter een schaakje met torenverlies over zich heen. Hij sputterde nog wel tegen, maar de stelling was verloren. De enige winstpartij van de avond werd door invaller Gerrit Stevens binnengehaald. Met zijn befaamde b4-opening verraste hij zijn tegenstander volledig. Hij wist hierdoor een pion te winnen De tegenstander kwam steeds verder onder druk te staan door de opmars van de centrum pionnen van Gerrit. Via een schitterde combinatie wist hij de dame te winnen. De tegenstan der gaf toen op. Henk Jongman offerde een toren om een gat in de defensie van de tegenstander te slaan. Hij vervolgde de aanval echter niet goed. Nadat alle an gels uit de stelling waren ge haald, stond Henk met een stuk minder gewoon verloren. Bertus van Beek kwam een stuk voor. Hij had echter alleen erg weinig tijd. Vervolgens vergeet hij ook nog de klok in te druk ken; de omstanders mogen hem daar niet'op attent maken. Bertus verloor zijn partij op tijd. Bas van Beek wist een pion te win nen, maar dit bleek niet voldoen de te zijn voor de winst. Ook Ton van Oijen speelde remise. Ook hij kwam hij stuk voor, maar gaf het weer weg voor een extra pion. Ook Ton wist hier geen winst uit te halen. Holten 1 staat nu op de laatste plaats met een punt minder dan Vrimot. In de laatste twee wedstrijden moe ten dus nog een paar punten ge haald worden om degradatie te voorkomen. De routes zijn zo'n 35 kilometer lang en zijn per dag verschil lend. Voor meer informatie: www.harfsen.nl. Blauw Wit Zaterdag 5 april SVZW 4 - Blauw Wit 2. 14.30 yur (vertrek 13.15 uur): Blauw Wit 3 - DZC '68 6. 14.30 uur; Blauw Wit 4 - DETO 7. 14.30 uur; Sp Eefde 5 - Blauw Wit 5, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit Al - ASC '62 Al. 14.30 uur; Balkbrug BI - Blauw Wit BI, 11.30 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit Cl - Maricn- heem Cl, 12.30 uur; Blauw Wit MB1 - SHE MB1. 1 1.30 uur; Blauw Wit Dl - Eibergen Dl. 10.30 uur; Blauw Wit D2 - JC Hellendoorn D2, 10.30 uur; Blauw Wit D3 - Lemele Dl. 11.30 uur; Blauw Wit El - Dalf- sen El9.30 uur; De Zweef E5 - Blauw Wit E2, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Heino E7 - Blauw Wit E3, 1 1.00 uur (vertrek 10.00 uur); Heeten F2 - Blauw Wit Fl, 10.30 uur (vertrek 9.45 uur); Blauw Wit F2 - Rohda R. F4, 9.30 uur; Blauw Wit F3 - Broek land F2, 10.30 uur; Blauw Wit F4 - Overwetering F4, 9.30 uur Dinsdag 8 april Blauw Wit 1 - Sportlust 1, 19.15 uur (Duurt 45 minuten). SV Holten Zondag 6 april Raalte 1 - Holten 1, 14.00 uur (vertrek 11.55 uur): PH3 - Hol ten 2, 1 1.00 uur (vertrek 9.45 uur); Holten 3 - Hector 2, 10.00 uur; Holten 4 - Schalkhaar 5, 9.30 uur; NEO 6 - Holten 5, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur); Holten 6 - Hector 9, 9.00 uur: Holten 7 - SOS 6, 10.00 uur; Al melo 4 - Holten8, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur). Zaterdag 5 april Bornerbroek Al - Holten AI, 14.30 uur; Helios B2 - Holten BI, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Holten Cl - Overwetering Cl, 14.30 uur: Holten C2 - WVV'34 Cl, 13.00 uur; Holten Dl - Enter Dl, 11.00 uur: Excel sior '31 D6 - Holten D2, 8.45 uur (vertrek 8.00 uur); Excelsior'31 E7 - Holten El, 9.00 uur (ver trek 81.15 uur); Holten E2 - Al melo E2, 10.00 uur; Holten E3 - SC Rijssen E2, 10.00 uur; Oran je Nassau E10 - Holten E4, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); En ter Vooruit F2 - Holten Fl, 10.30 uur (vertrek 9.30 uur); Holten F2 - Enter F3, 11,00 uur; Hector F2 - Holten F3,11,00 uur (vertrek 10.00 uur); RoodZwart MCI - Holten MCI, 12.45 uur (vertrek 1 1.45 uur): SVZW MCI - Holten MC2, 9.45 uur (vertrek 8.45 uur). Maandag 7 april Holten Cl - KNVB meisjes on der 15 jaar. 19.00 uur. Handbal Zaterdag 5 april Nijhof/ Broekland - Meisjes B, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur): Meisjes D - Lettele 2, 12.00 uur. Zondag 6 april Dames 1 - Raalte, 13.10 uur; Heren - Avanti, 15.20 Uur; Da mes 2 - HCD'97 3, 11.00 uur; Dames Al - ABS, 12.05 uur: Dames A2 - Raalte. 14.15 uur. Mintonette Vrijdag 4 april Sporthal 't Mossink 19.30 uur Mintonette Dames 1 - Time Out'75 1; Mintonette Dames 4 - Time Out '75 3; Mintonette He ren 3 - Harambee 7. 21.00 uur Mintonette Dames 2 - Flevoll 2: Mintonette Dames 5 - Vocluma 3; Mintonette Dames 3 - KeV 2. Gymzaal Haarstraat 21.00 uur Mintonette Heren 1 - Time Out'75 3. Gymzaal Vrijheidslaan 21.00 uur Mintonette Heren 2 - HVC 3. Holten - Zonder alcohol op ach ter het stuur. Dat doet BOB. BOB brengt zijn of haar vrien den 'nuchter' thuis. In aanslui ting op de landelijke BOB-cam- pagne, kunnen ook alle sportver enigingen in Overijssel meewer ken aan het bekendmaken van de 'BOB-afspraak'. De verkeersveiligheidsorganisa ties 3VO en het ROVO (Regio naal Orgaan voor de Verkeers veiligheid in Overijssel). NOC*NSF, de Sportraad Over ijssel en de politie hebben samen het initiatief genomen om de BOB-campagne onder de aan dacht te brengen van alle sport verenigingen met een kantine.

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 7