Eerste team SV Holten wint match tegen USV Erik Haan en Stan Dijk starten Open NK zijspancross in Halle Wie Spoort Nie 1 bijna kampioen? Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten ■p Kally vijf alweer maximale score SportAgenda Blauw Wit speelt tegen De Esch Kampioenschap Darten Holten Okia Eendracht DONDERDAG 27 MAART 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD Blauw Wit F 1 - Nieuw Heeten F1 Nieuw Heeten deed enkele goede doelpogingen maar de verdedi ging hield goed stand. Blauw Wit kwam gaandeweg de wedstrijd beter in het spel. Het was dan ook Robin die voor Blauw Wit de sco re opende. Nog net voor rust maakte Thom met een fantastisch schot er 2-0 van. Ook na de rust was Blauw Wit dc betere ploeg. Niels maakte met een goede actie 3-0. Hierna deed Nieuw-Heeten wat terug waardoor het 3-1 werd. Eindstand 6-1. Nieuw Heeten F2 - Blauw Wit F4 Blauw Wit begon erg goed tegen de 'grote jongens' van Nieuw Hee ten. Er werd hard gestreden en dit leidde al snel tot een doelpunt van Djowin. Hierna werd Nieuw Heeten duidelijk sterker en begon haar kansen te benutten. Eindstand: 10-1. Blauw Wit E2 - Lemelerveld E7 Voorrust had Lemelerveld al twee keer gescoord en Blauw Wit één keer via Marcel. Na rust liepen de gasten uit naar 4-4. Blauw Wit wilde echter niet verliezen en deed haar uiterste best om het tij te keren. Dit lukte redelijk toen Thomas en Karin de stand op 3-4 brachten. Lemelerveld bracht de stand vervolgens op 3-5. Met dank aan Thomas kende deze wedstrijd geen winnaar. Hij maakte de 4-5 en de gelijkmaker. Eindstand: 5-5. Blauw Wit E3 - Wijhe E6 In de eerste helft was het Blauw Wit die de kansen kreeg en was het Michel die ze ook wist te benutten. Met een echte hattrick was de ruststand 3-0. Na de rust zakt de thuisploeg wat in en kreeg ook Wijhe kansen. Toch was het verdediger en uitblinker Daniel die de ze wedstrijd op het middenveld speelde en de marge op 4 wist te brengen. In de verdediging blonk Viktor uit die de taken van Daniel overnam. Einduitslag 4-1. Blauw Wit MB 1 - Zutphen MB1 Blauw Wit was ook deze week weer de sterkere ploeg. Met redelijk veel gemak werd er in de eerste helft al drie keer gescoord. De tweede helft was zelfs nog beter, er werden veel kansen gecreëerd en er werd maarliefst vier keer gescoord. Eindstand: 7-0. Blauw Wit 2 - Teuge 2 De kansen waren voor Blauw Wit en in de twintigste minuut is het Merijn die zichzelf op de 16 meter vrij kapt en de bal perfect in de linkerbovenhoek plaatst, 1-0. Direct hierna is er een grote kans voor Teuge, de enige in de eerste helft ook maar in de 25e minuut is het Arnoud die op een voorzet van Merijn de 2-0 kan scoren. Blauw Wit blijft beter en krijgt tot de rust nog een aantal kansen maar weet niet meer te scoren. Na rust speelt Teuge met meer inzet en heeft hierdoor meer balbezit. Eindstand 2-0. Juliana '32 8 - Blauw Wit 4 Middenmoter Juliana had het zeer moeilijk met het elftal van Blauw wit. Dit leidde tot veel onenigheid in het team van Juliana waar Blauw Wit van kon profiteren. Dit gebeurde na een prachtig doel punt van Erik Bemer die de bal met de hak in het doel werkte. De voorzet kwam van Eelco. In de tweede helft wisselde Juliana maar liefst vijf mensen. Het team werd daardoor fitter en gevaarlijker, maar Blauw Wit verweerde zich kranig. Nog even leek de gelijkma ker een feit te zijn, maar Hans Dijkink haalde de bal nog net van de Blauw Wit doellijn. Eindstand: 0-1. Blauw Wit 5 - Vios Vaassen 5 De openingsfase was voor de gasten, die net als in voorgaande wed strijden weer veel commentaar op de leiding hadden. Na de onver wachte 1-0 werd dit even nog erger. Dit totdat de aanvoerder in greep en zijn spelers maande dat alleen hij het woord tot de scheids rechter zou richten. Het spel van Vios werd vanaf dat moment beter en zij profiteerden van twee mindere momenten in de verdediging van Blauw Wit. In de tweede helft bleef Blauw Wit overeind, maar kon in de slotfase niet voorkomen dat het 1-3 werd. Eindstand 1-3. Holten F1 - Enter F2 Het was al vrij snel bekeken, dat dit een wedstrijd zou worden met niet al te veel hoogtepunten. Daarvoor had Enter wat te weinig voet balkwaliteit in huis. Hierdoor hadden de spelertjes van Holten alle gelegenheid om door goed met elkaar samen tc spelen, zoveel mo gelijk kansen te scheppen. Voor de rust stond het al 4 - 0 en na de rust was het helemaal prijsschieten. Door Bart V., Jurjen, Kevin, Tom, Wouter en Bart H. werden er in totaal 13 goals gescoord en hielden Jeroen, Henri en keeper Leon het achterin op slechts 1 te- gengoal. Eindstand 13-1 Excelsior E4-Holten E2 Het was Excelsior dat de score opende maar Holten kwam sterk te rug met 1-1, een mooie goal van Michel die de hele wedstrijd sterk zou spelen. Maar weer lukte het niet om door te drukken en Excelsi or deed dat wel 2-1Nog voor rust kreeg Niels de bal op rechts en begon een solo die hij prachtig af ronde 2-2. Na de rust ging Excel sior goed door en Holten kon alleen maar toekijken. Einduitslag 6-2 Holten Dl - Eibergen Dl Een gelijk opgaande strijd ontspon zich waar Holten in de eerste helft de laatste goede kansen kreeg. In de tweede helft verliep de communicatie tussen dc Iioltense verdediging en het middenveld niet altijd even optimaal waardoor de Eibergenaren de betere kan sen creëerden. Zo liet Kevin zien dat hij het overzicht had en een opgelegde kans in de weg stond terwijl een ander moment toen hij wel uitgespeeld was cn het doelpunt er aan zat te komen was daar in eens Frank Marsman welke liet zien uit het juiste verdedigerhout gesneden te zijn cn het zekere doelpunt voorkwam. Einduitslag 0-0 Holten BI - Voorwaarts Twello BI Vandaag stond er een degradatieduel op het programma. Bij winst ?ou Holten de één na laatste plaats overgeven aan Voorwaarts. De wedstrijd begon een beetje matig. De eerste goede kans was gelijk raak, Jeffrey scoorde de 1 -0. Holten kon deze voorsprong vasthou den tot aan de rust. Eindstand 1 - 1 Verslag - GFC 7 - Holten 6 Na een scrimmage voor het doel kon Martin v G. niet anders dan zijn gepasseerde buurman, keeper Bert W. helpen en de bal met de handen uit het doel te halen. Een strafschop volgde en het werd 1-0. René L. kon de gelijkmaker laten aantekenen. Holten kreeg nu ook meer kansen en enkele keren waren de spitsen dichtbij. Nadat René L. zijn tegenstander wéér een keer te snel af was stond het plotseling 1 -2. Het was GFC niet. aan te merken en men geen stug door met het spel en wederom wist men met een snelle uitval te scoren. 2-2. Na rust dacht Holten meer en meer grip te krijgen op het spel. De voorhoede van GCF wist de achterhoede van Holten meerdere ke ren te verwarren, waardoor GCF scoorde en weer op voorsprong kwam: 3-2. Henk F. wist de keeper en speler van GFC zo te be springen dat de hoge bal van Benno V. in het doel vloog: 3-3. Bij een lange bal van GFC stond men te schutteren en zo stond GFC weer op voorsprong 4-3. Uiteindelijk was het Harald T. die een voorzet van zijn naamgenoot Harald E. in wist te tikken om de ver diende gelijkmaker op het scorebord te zetten. 4-4. Holten Al-Enter Al Een door de trainer op scherp gezette ploeg begon enorm fel aan de wedstrijd. Vlak voor rust werd een aanval door Remon afgewerkt op het doel. De keeper wist de eerste inzet nog te keren. Echter Bas was er als de kippen bij om de 1-0 binnen te tikken. Met uitdelen van deze psychologische klap werd de rust bereikt. Na rust ging Holten op dezelfde manier verder. Tot op dit moment in de wedstrijd had de Enterse ploeg nog geen kans gehad. Hoewel een felle en harde tegenstand verwacht was, was hiervan niets te zien. Na enkele kansen van verschillende spelers was het weer Bas die halverwege de tweede' helft goed van zijn tegenstander weg draaide en zijn tweede treffer liet noteren. Met deze 2-0-voorsprong zou de wedstrijd gespeeld moeten zijn. Echter Enter zette de schouders nog er éénmaal flink onder. Hier door kwam de Holter verdediging voor het eerst in de wedstrijd on der druk te staan. Na het uitvallen van Ruud werd dit alleen nog maar erger. Helaas wist Enter door een verdedigingsfout de 2-1 te scoren en vlak voor tijd alsnog de totaal onverdiende gelijkmaker. Holten - Een volledig onbeken de ploeg bracht zondag een be zoek aan Sportpark "Meermans kamp", USV uit Nieuw-Leus- den. Eerder dit seizoen was de eerste confrontatie tussen, Hol ten en de degradatiekandidaat, afgelast. Bij winst zou Holten de koppositie over kunnen nemen, al was het daarvoor wel afhan kelijk van de uitslag bij mede concurrenten Hanze en de Ga zelle, die een onderling treffen hadden in Zwolle. Holten begon voortvarend aan de wedstrijd, onder zomerse om standigheden ging het balletje lekker rond van roodhemd naar roodhemd. USV kwam er dan ook nauwelijks aan te pas de eerste hel ft en voetbalde precies zoals de één-na-laatste plaats op de ranglijst vooraf deed vermoe den. Vooral via de linkerkant van het veld was back Van der Pluijm erg op dreef en kon keer op keer over zijn man heen gaan. Ook Brand had een paar keer de vrijheid op de linkerkant om een goede voorzet te geven, echte het slechte veld deed de bal net weer omhoog stuiteren op het moment van voorzetten. Rond de twintigste minuut raak te Brand de leren knikker wel heel lekker. Een afgeslagen bal kwam voor zijn "chocoladen", rechterbeen en met een mooie krul liet hij de bal achter de nog zwevende keeper verdwijnen. Holten bleef aanzetten, het dichtst bij de 2-0 was Stam, die uit een moeilijke hoek de bal toch nog hard tegen de onder kant van de lat wist te krijgen. Toch werd het nog 2-0 voor rust, Edwin Knapen draaide weg van zijn tegenstander, die hem ver volgens binnen de zestien meter onderuit schoffelde. Iedereen dacht aan penalty, maar de voor de rest uitstekend fluitende arbi ter gaf een vrije trap op de punt van het strafschopgebied. Erik Reijlink ging achter de bal staan en schoot hem hard maar niet helemaal onhoudbaar binnen. In de rust werd Van Beek uit "M'-y 'J: fir «f w v.1 - - - -• v, 5.-- ■- (Foto: Johan Bolink) voorzorg naar de kant gehaald, zijn enkel speelde parten en op het kurkdroge veld was het een te groot risico om door te spelen en daar het water nog te koud is om het veld te sproeien?? Een boodschap die de trainer van het bestuur kreeg, nadat hij verzocht had om het hoofdveld een keer te sproeien zodat het niet net ais vorig jaar er in de zo mer bijligt als een steppe. Arno Knapen kwam voor hem in de ploeg, hierdoor kreeg Holten in Klein Horstman een aanval lende middenvelder op de plaats van Van Beek en dit pakte niet echt goed uit. Holten liet zich onder druk zetten en de opbouw via het middenveld was hele maal weg. De gasten konden zelfs tegen scoren, vanuit een vrije trap die over de muur werd gestift en waar Koetsier op bleef staan. Holten kwam na twintig minu ten weer wat beter in de wed strijd en via kansjes ook in de buurt van de 3-1, schoten van de gebroeders Knapen en de aller grootste kans was voor Stam die een bal met links in een leeg doel kon tikken, maar een polle tje voorkwam een goal en zorg de voor een hilarisch moment. Tien minuten voor tijd kwam Spekreijse Stam vervangen, vijf minuten later zou blijken dat hij de man was die de sleutel bij zich had om de wedstrijd op slot te doen. De keeper van de gasten dacht goed uit te komen toen hij een bal buiten zijn doelgebied wegschoot. Echter Spekreijse nam de bal goed onder controle en schoot bijna vanaf de mid denlijn de bal eerst de ether in en zag hem precies achter de doel lijn weer landen. Een 3-1 over winning en een goede eerste helft dat waren de positieve as pecten van afgelopen zondag. Zondag aanstaande moet Holten op bezoek bij Sallandia en kan daar de Deventer ploeg als con current uitschakelen. Holten - De motorcrossers Erik Haan en Stan Dijk rijden zondag 30 maart in Halle de eerste van de zes wedstrijden om het Open Nederlands Kampioenschap, het hoogste landelijke niveau. Het zijspanduo verschijnt met num mer 8 aan de start, en dat is tij dens alle zes wedstrijden voor het NK hun nummer. De trainin gen beginnen zondag om 10.00 uur, de tijdtraining om 11.30 uur en het startschot van de eerste wedstrijd valt om 13.00 uur. Het is niet de enige Holtense combi natie die mee doet, ook Eric Schrijver en bakkenist Bjom Meinders zijn van de partij. Haan en Dijk, beiden 25 jaar, beiden lid van MAC, rijden zij span: Haan achter het stuur, en Dijk in het bakje erachter. Sa men proberen ze de combinatie zo goed en zo snel mogelijk over het (bultige) parcours te loodsen, waarbij de motor regelmatig los komt van de grond. In 'de strijd wordt gemiddeld zo'n 50 kilo meter per uur gereden, op de rechte stukken tegen de 80 kilo meter per uur, maar er zijn ook stukken waar het zijspan amper vooruit komt. Zondagmorgen, na een kop kof fie, vertrekken ze naar Halle. In het busje zitten verder de mon teurs Jan Poortman, Freddy Haan en Martin Kampman, buurman en sponsor Herman Ulfman, die de papierwinkel re gelt, en Jan Haan, chauffeur van de bus. Op de wedstrijdplek aan gekomen wordt de bus uitge pakt, er komt een luifel aan, zo dat de monteurs droog staan tij dens het sleutelen. Naast de zij- spanmotor op zich gaat er veel mee aan materiaal en reserve onderdelen: „Extra wielen, een extra motorblok. Eigenlijk alles, behalve het zijspan zelf." De baan in I-Ialle, met een lengte (Foto: Harry Broeze) van 1800 meter, kennen de jon gens wel. Na de eerste vrije trai ning wordt de vering afgesteld. En dan komt de tijdtraining. „Je hebt een haif uur de tijd om een snelle ronde te rijden. Zo'n ron de leggen we af in 2,5 minuut. Meestal zijn we in de tijdtrai ning niet zo sterk. Dat is een minpuntje van ons. We halen vaak een zeventiende plaats. Maar we kunnen heel constant rijden en dan eindigen we meestal toch nog bij de eerst tien." Het zijspancrossen vergt zowel van rijder als bakkenist veel. Wekelijks wordt er veel ge traind. Haan werkt een avond in Holten - De thuiswedstrijd tegen het Haarlese TD stond voor don derdag in het programmaboekje voor biljartteam Kally 5. Op pa pier een makkelijke wedstrijd voor Kally 5 maar er moet na tuurlijk eerst wel gewonnen worden. De eerste wedstrijd werd ge speeld door Janus. Hij wilde graag de eerste wedstrijd spelen want hij had namelijk beloofd direct na zijn wedstrijd naar huis te gaan om aldaar een vierenhalf uur durende videoband te bekij ken van Idols. Zijn wedstrijd was werkelijk fantastisch verge leken met de afgelopen weken. Er werd gewonnen en bijna een gemiddelde van I gehaald. De tweede wedstrijd van de avond was weer een vluggertje van Marnix. In achttien beurten werd zijn tegenstander als een Irakees van het slagveld wegge blazen. Ook Buffie was niet van plan krijgsgevangenen niet ne men en maakte korte metten met z'n tegenstander. Met een ge middelde van dik boven de 1 wist hij de derde wedstrijd te winnen. Met de 6-0 tussenstand kon er eigenlijk niks meer mis gaan voor Bas, en dat leek er ook lange tijd op. Zeer spijtig voor hem zelf was wel dat het Bas de laatste drie te maken car amboles ontbrak aan het precisie bombardementen karakter, en hij daar maarliefst vijftien beur ten nog voor nodig had. Toch werd er ook door hem gewonnen en werd de maximale score van 9-0 behaald door de boys van Kally 5. De volgende wedstrijd tegen de Sunflower is het sleutelduel van dit seizoen, kijken of het de boys dan ook zo gemakkelijk zal gaan. Wedstrijd: Kalfsterman 5 - TD 5 9-0; Gemiddeldes: Mar- nix(2,22), Janus(0,97), Buf- fie( 114), Bas(0,76). de week samen met de MAC-rij- ders aan zijn conditie; Dijk traint drie keer in de week. Samen trai nen ze wekelijks. En vlak voor een wedstrijd wordt alles nog eens extra nagelopen. Bakkenist zijn is een vak apart. Je staat, hangt als het ware ach ter de rijder. „Je moet het ding in balans houden, je moet motor en rijder goed aanvoelen en qua denken met de rijder op één lijn zitten", geeft Dijk aan. De bak kenist heeft allerlei bescher mingsmateriaal aan: een body protector, bescherming voor kniën, stevige laarzen, een helm. „Dat is wel nodig ook. Ja, ik ben er wel eens afgesmeten. Wel een paar keer. Gelukkig heb ik daar niets aan overgehouden." „Het leuke aan deze sport? De kick. Die geeft een extra dimen sie aan het crossen. Zo'n ding kunnen sturen met elkaar, als team bezig zijn. En het gaat goed. We zijn in korte tijd al ver gekomen. We zouden graag meer Grand Prix wedstrijden rij den, meer wereldkampioen schappen. Dan rij je in het bui tenland, op in 't algemeen mooi ere banen met een hardere on dergrond, sneller dus. En vaak zit je in bergachtig gebied en dat maakt de wedstrijd net even spectaculairder!" Zondag 30 maart staat de combi natie met zo'n 25 tot 30 zijspan nen achter de streep. Daaronder ook veel buitenlandse teams, topteams die in Nederland een wedstrijdje mee pakken. Het zijspanduo verwacht zondag nog geen optimaal resultaat neer te zetten. „De voorbereiding was niet zo denderend. We hebben de afgelopen tijd allebei bles sures gehad, en zijn pas twee weken geleden begonnen met trainen. We hopen de twee man ches goed uit te rijden, en in de middenmoot te eindigen." Het streven is om, naarmate het sei zoen vordert, hoger mee te draaien om uiteindelijk bij de eerste tien te eindigen. Holten - Na de nederlaag af gelopen zaterdag tegen De CJV 'ers, kan Blauw Wit za terdag opnieuw aan de bak tegen het op de tweede plaats staande De Esch uit Olden- zaal. De Esch heeft zich na een matige start omhoog gewerkt naar een tweede plaats. Deze plaats wordt gedeeld met de C.J.V. 'ers. Afgelopen week einde was De Esch opvallend produktief tegen Sportlust Glanerbrug 6-0. Blauw Wit kan dus ook in deze wedstrijd veel tegen stand verwachten.Ook De Esch degradeerde afgelopen seizoen uit de tweede klasse. De drie ploegen die vorig sei zoen een stapje terugdeden, nemen nu de eerste drie plaatsen in. Opvallend is dat de twee ploegen die de stap omhoog maakten in de laatste twee ja ren daar net onder staan. Blauw Wit kan misschien nog voor een verrassing zor gen? De wedstrijd in Olden- zaal begint om 14.30 uur. G.J. Manenschijn is de leids- Holten - Voor de tweede keer wordt in de maand mei gestart met het Holtens Kampioenschap Darten. Er zal volgens een pou lesysteem met vier deelnemers wisselend bij Bierlokal am Bahnhof en 't Klavier gespeeld. De beste twee van elke poule gaan door naar de volgende ron de. Alleen de verliezers uit de eerste ronde gaan naar de verlie- zersrondc. De poule-indeling verloopt door middel van een loting. Uiteinde lijk blijven er vier darters over, die vervolgens via kruisfinales uit gaan maken wie naar de fina le gaat en wie naar de kleine fi nale. Deelname staat open voor alle Holtenaren. De inschrijving sluit op 1 april 2003. Inschrijving is mogelijk bij de beide locaties en bedraagt 2,50 euro. Ook is het mogelijk om een inschrijfformulier aan te vragen via e-mail: keune- darts@lycos.nl De loting zal in de eerste week van april plaatsvinden. Meer informatie: http://mem- bers.lycos.nl/keunedarts Holten - Het begint er nu om te spannen in de competitie voor de heren van dartteam Wie Spoort Nie (WSN1). Na vorige week maandag maar met 5-4 ge wonnen te hebben, leek het erop dat de kansen op het kampioen schap waren verkeken. Voor die wedstrijd stonden WSN1 en Dikke Toon samen aan de kop. Dus een 5-4 overwinning kon den de heren niet gebruiken. Dikke toon won gelukkig ook maar met 5-4 en dus bleef de stand gelijk. Met nog drie wed strijden te gaan moesten de he ren van WSN1 afgelopen maan dag dus goed aan de bak'. Bert Paalman, Rik Paalman, Jan De- ijk. Rik Deijk en de reserve spe- Blauw Wit Zaterdag 29 maart De Esch 1- Blauw Wit 1, 14.30 uur (vertrek 12.45 uur); Harfsen 2 - Blauw Wit 2, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); SSSE 3 - Blauw Wit 3, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); Sp Rijssen 3 - Blauw Wit 4, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Blauw Wit 5 - Groen Wit '62 13, 14.30 uur; Blauw Wit Al - SDOL Al, 14,30 uur; De Zweef B2 - Blauw Wit BI, 12.30 uur (vertrek 11,15 uur); Blauw Wit Cl - JC Hellendoom Cl, 12.30 uur; Blauw Wit MB1 - Oeken MB2, 11.30 uur; Enter Dl - Blauw Wit Dl, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Rohda R D8 - Blauw Wit D2, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Blauw Wit D3 - De Zweef D3, 11.30 uur; Blauw Wit El - ASC '62 E2, 9.30 uur; SDOL E2 - Blauw Wit E2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Leme lerveld E4 - Blauw Wit E3. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); SVVN F1 - Blauw Wit Fl, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Lemele Fl - Blauw Wit F2, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Blauw Wit F3 - ASC '62 F5, 10.30 uur; Blauw Wit F4 - Raalte F3, 9.30 uur. Dinsdag 1 april Blauw Wit 3 - Grolse Boys 2, 18.30 uur. Zaalvoetbal Donderdag 27 maart Blauw Wit 2 - CJV'ers 4. 22.00 uur. Donderdag 3 april Blauw Wit 1 - Cupa 121.00 uur. SV Holten Zaterdag 29 maart Holten A1 - WVV'34 A112.30 uur; Holten BI - Excelsior'31 B2, 12.30 uur; RDC Cl - Holten CL 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Rijssen SC Cl - Holten C2, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Holten Dl - Enter Vooruit Dl 11.00 uur; PH D5 - Holten D2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); SVZW E2 - Holten El, 9.45 uur (vertrek 8.45 uur); Holten E2 - Hector El, 10.00 uur; Holten E3 - SVZW E3. 10.00 uur; Enter Vooruit F..3 - Hol ten E4, 11.30 uur (vertrek 10.30 uur; SVZW F2 - Holten Fl, 8.45 uur (vertrek 7.45 uur); Holten F2 - Om hoog F4, 11.00 uur; Holten F3 - Wierden F2, 11.00 uur; Omhoog MCI - Holten MCI, 13.00 uur (ver trek 12,00 uur); Omhoog MC2 - Holten MC2, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur). Zondag 30 maart Sallandia 1 - Holten 1, 14.00 uur (vertrek 11.55 uur); Holten 2 - NEO 3, 10.00 uur; Twenthe G2 - Holten 3, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Hol ten 4 - Rohda R. 8. 9.30 uur; De Tukkers 5 - Holten 5, 9.00 uur (ver trek 8.00 uur); Holten 6 - Bon Boys 8, 9.00 uur; La Premiere 5 - Holten 7, 9.00 uur (vertrek 8,00 uur); Hol ten 8 - Heracles AVC 7, 10.00 uur. Handbal Zaterdag 29 maart Meisjes B - SDOL, 13.30 uur; Meis jes C - SDOL2, 12.45 uur; Meisjes D - Klarenbeek, 12.00 uur; Achilles - Dames 1, 20.15 uur (vertrek 19.00 uur). Zondag 30 maart DSC2 - Heren 1, 15.25 uur (vertrek 14.15 uur); Klarenbeek 2 - Dames 2, 13.15 uur (vertrek 12,15 uur); Nieuw-Heeten 1 - Dames Al, 12.05 uur (vertrek 11.00 uur); Wessels/Heeten 3 - Dames A2, 14.00 uur (vertrek 13.00 uur). Ier van de avond Marco van Menum. La Deco uit Hengelo was de tegenstander van de avond. Van tevoren was er nog wel een beetje vrees voor La De- co de nummer vier in de compe titie. Al snel bleek dit niet nodig te zijn. Alle singel partijen wer den met grote overmacht ge wonnen. Er waren wel wat klei ne haperingen maar niet noe menswaardig. In de dubbels wa ren zelfs die hapering ver te zoe ken. 8-0 en nu alleen de bierron de nog om te gooien. Deze bier ronde was deze avond zoals vrij gewoonlijk ook weer voor WSN1 en er werd dus een bier tje gedronken op de kosten van La Deco. 9-0 de maximumscore van de avond. Holten - Okia heeft zondag 23 maart meegedaan aan een mane- getoemooi in Alrnere. Ze nam deel in de 720-kiloklasse. De zware vertegenwoordiging woog maar liefst 713 kg. Er wa ren vijf ploegen in deze klasse, wat inhield dat er een dubbele competitie werd getrokken. In de eerste ronde trok Okia tegen Eibergen dat meteen werd ge wonnen. Vervolgens won Okia van Monnickendam, trokken ge lijk tegen het Touwtje en verlo ren van Jagersrust. De tweede ronde begon Okia tegen Jagers- rust wat weer werd gewonnen. Verloren van Monnickendam, wonnen van Eibergen en trok ken weer gelijk tegen het Touw tje. Hiermee had Okia een gelij ke stand met het Touwtje, maar de beslissing werd door Okia ge wonnen waardoor de Holtense touwtrekkers op een tweede plek eindigden. Holten - De uitslagen van de on derlinge competitie van schiet vereniging De Eendracht. Geweer klasse A: 1W. Paalman 168; 2. J.A. Paalman 165; 3. B. Paalman 141. Klasse B: LM. Aanstoot 163; 2. M. Krikkink 129. Klasse C: 1. J. Sluiter 105; 2. S. Kolkman 77. Pistool: 1 H, Paalman 170: 2. H. Nekkers 168; 3. A. Schuppert 152. Vuurbuks: 1. D. Overmeen 80; 2. E. Grootentraast 75. Opgelegd 55+: 1 G. Haverslag 186; 2. G. Schuppert 182; 3. A. Paalman 171; 4. J. Nijendijk 165; 5. A. Pek- keriet 164; 6. E. Struik 161; 7. D. Jansen 159; 8. J, Klooster 147: 9. F. Hase 145.

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 9