Atleetjes brengen naam naar Smidsbelt Fysiotherapeut Gerard Kraaij neemt na 40 jaar afscheid Oad Reizen tekent contract met KNVB Diessenplas Ingezonden Brieven Jeugdatletiek Rijvaardigheid vijftigplussers Hondentoilet bij speelplaats Project tegen piratenzenders Kledingbeurs Bijeenkomst Passage Jongen overlijdt na val door dak Hoop op jeugdplek Open Deurdienst Voorspeelavond DONDERDAG 20 MAART 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD 5 Afscheid Jan Denekamp bij Nido Holten - Bijna 45 jaar was hij in dienst van Nido maar op 28 maart zet hij daar een punt achter en gaat gebruik maken van een pre pensioen. Jan Denekamp, als jonge jongen van vijftien kwam hij, bij wijze van spreken, in de korte broek net van de LTS het bedrijf binnen. Universal heette het toen nog. 'Ik was eigenlijk het hulpje van de groten. Ik moest boren, schilderen en allerlei andere klus jes doen. Er werkten toen zo'n vijftien mensen bij het bedrijf en ik was veel voor Jan Lammers en Wim Eshuis aan 't werk. Als ik 't niet goed deed, kreeg ik op m'n donder. En daar leer je wel van. In die tijd maakten ze al hoofdzakelijk sneeuwploegen. Ik moest na tuurlijk ook in militaire dienst en daarna kwam ik weer terug in het bedrijf maar toen op de lasserij en in de reparatiewerkplaats en de ploegenvoorbouw. In latere jaren kwam ik bij de kwaliteits dienst, machines controleren die uit de productie komen, eigenlijk de eindfase van het product. We doen daarna de begeleiding tot in de vrachtwagen en zorgen dat de machines goed op transport wor den gezet.' Nido maakt naast sneeuwploegen ook zoutstrooiers en juist deze machines worden wereldwijd verkocht. Jan werkt aan de levering voor het buitenland. In de loop der jaren is het personeelsbestand zo ongeveer vertienvoudigd, in het hoogseizoen zelfs meer dan dat, maar daar heeft de sfeer niet onder geleden. Dat is volgens Jan ook wel te merken aan het weinige verloop van het personeel, wie er 12,5 jaar heeft gewerkt komt er volgens de collega's 'pas kijken!' Bijna 45 jaar voor een bedrijf werken is natuurlijk lang, maar Jan heeft dat altijd met plezier gedaan anders had hij het er, volgens eigen zeggen, nooit zo lang uitgehouden. 'Daar komt ook bij dat het bedrijf altijd goed gedraaid heeft en er met een hecht team mensen wordt gewerkt.' Voor Jan komt daar nu een eind aan. Hij kreeg de kans om op z'n 59,5 jaar met pro-pensioen te gaan en wil daar gebruik van ma ken. Hij zal zich bij lange na-niet vervelen, zegt hij. Hij heeft thuis nog genoeg te doen, sleutelt graag aan motoren, maakt samen met een paar anderen graag een motortoer, gaat vissen, de tuin is er, zijn, vrouw kinderen en nu pas geleden ook een kleinkind. Hij zal dus nog tijd tekort komen! Op vrijdag 28 maait wordt hij door het bedrijf en de collega's in het zonnetje gezet. Hoe? Dat zal hij wel zien. (Foto: Harry Broeze) Hetty Duerink 25 jaar bij Diessenplas Holten - Hetty Duerink-Leneman viert donderaag 21 maart haar 25-jarig jubileum op de Diessenplas, gewoon binnen de gezellige kring van collega's want echt in de belangstelling staan ligt haar niet zo, zoals ze zelf zegt. 'Ik kan genieten van de fluitende vogels 's morgens in alle vroegte en van de rust die er heerst en dat is het voordeel van het draaien van nachtdiensten, dan maak je dat mee.' En voor die nachtdiensten koos ze 25 jaar geleden. Komend van uit zorg bij Zon en Schild in Amersfoort, inmiddels een gezin ge sticht hebbende met echtgenoot Harry, kwam ze via een vriendin weer in aanraking met de wereld van de zorg: de Diessenplas. Toen nog bejaardenhuis waar 'zorg' nog niet het grootste deel uit maakt. 'Mensen woonden daar gewoon. Er waren toen ook meer bewoners, kleinere kamers. Je zag toen nog praktisch geen rolla- lor of een rolstoel. En omdat de mensen nog weinig zorg nodig hadden, zag men ze vaak ook niet, sommigen kende je niet eens.' Hoewel Hetty eerst als invalkracht werd ingezet, werd zo al snel voor vast aangesteld en draaide nachtdiensten in haar eentje, kon toen nog. 'Het was ideaal te combineren met mijn gezin. De jong ste was vijf. Ik bracht ze 's morgens zelf naar school en haalde ze 's middags ook weer op. Tussen de middag zorgde mijn man voor de kinderen. Ik moet er wel bij zeggen dat ik dit werk alleen zou kunnen doen omdat mijn man en kinderen altijd achter me hebben gestaan. Niemand heeft ooit moeilijk gedaan als ik moest werken de feestdagen en ze hielpen allemaal aanpakken.' In de loop der jaren is er natuurlijk wel veel veranderd binnen de Diessenplas. 'Alhoewel er minder bewoners in het huis zelf zijn, is de zorgvraag natuurlijk veel groter geworden doordat het nu een zorgcentrum is. Tot '92 werkte ik tijdens mijn diensten alleen maar omdat je ook de zorg voor de aanleunwoningen en de huis jes en er een verpleegunit is werken we nu met z'n tweeën en draai je met een vast clubje de nachtdiensten. Het contact met de bewoners is nauwelijks veranderd. De band met collega's js goed, alhoewel dat allemaal wel een beetje is ver anderd doordat veel mensen parttime werken.' Op de vraag of Hetty veel heeft gemerkt van de fusie die Diessen plas is aangegaan met het grote Leiboom-verband zegt ze niet het gevoel te hebben dat ze voor zo'n grote organisatie werkt. 'Het was eerst wel de angst dat het allemaal zo zou veranderen. Maar de kleinschaligheid is gebleven en de sfeer is zeker niet veran derd. Het is een prettig huis om te werken.' De 55-jarige medewerkster van de Diessenplas is bijzonder tevre den over de scholing die wordt aangeboden. Het regelmatig bij spijkeren door de mogelijkheid om cursussen te volgen waardoor je meegroeit in de vernieuwingen, maakt dat je niet vastroest. (Foto: Sander Scheperman) Enschede - De indoorwedstrijd Enschede bij atletiekvereniging Action'48 werd afgelopen zondag 9 maart door negen atleten van de jeugd van AV Holten bezocht. De jongsten van deze groep moesten uitkomen op de meerkamp. De Jongens pupillen C moes ten zich waarmaken op de onderdelen sprint (40m.), hoogsprin gen en balwerpen. Jongens en meisjes pupillen A moesten met de onderdelen sprint (60m.), hoogspringen en kogelstoten uitmaken wie de sterkste was. Voor de junioren was er de mogelijkheid zich in te schrijven voor onderlinge wedstrijden onze enige aanwezige junior (meisjes D) had zich ingeschreven voor alle onderdelen. Het uiteindelijke resultaat van de wedstrijden beloofd veel goeds voor het komende seizoen veel persoonlijke records sneuvelden en er werd zelfs een verbetering van een clubrecord genoteerd. De inspanningen werden beloond met twee gouden, twee zilveren en een bronzen medaille. Holten, gemeente Rijssen/ Hol ten - De nieuwe gemeentenaam stond op de nieuwe gemeente- vlag die door de jonge lopers van de Atletiek Vereniging Rijs sen en de Atletiekafdeling van SV Holten binnengedragen werd. De naam stond ook op de vele blauwe en donkerrode bal lonnen die toen de vlag gehesen was, de lucht ingingen. De nieu we gemeentenaam werd zater dag officieel en dat ging met een aantal activiteiten gepaard die in een gemoedelijke sfeer verlie pen. Het festijn begon zaterdag om 9.45 uur, bij de jonge eik, die ruim twee jaar geleden geplant werd op de grens van de oude gemeenten. Gemeentemedewer ker Rachel Harbantomo heette, staand in de bak van een hoog werker, de aanwezigen welkom en vroeg wie van de kinderen de burgemeester wilde assisteren met het in de boom hangen van de wensen. En zo hing Josette Bolink uit groep vier van de Re- genboogschool samen met bur gemeester J.A.H. Lonink slin gers van wensen in de boom. Wensen van scholieren uit de vierde groepen van de openbare Bosschool, de reformatorische Haarschool, de roomskatholieke Klim-op en de protestants-chris telijke Regenboogschool. „De eik heeft wortel geschoten", ver klaarde Lonink. Hij wenste dat Boschkamp - Voor vijftigplus sers wordt woensdag 26 maart in dorpshuis De Boschkamp een cursus verkeerskennis gehou den. Ditmaal 's avonds van 19.30 tot 21.30 uur. Vier avon den lang worden allerlei (nieu we) verkeersregels en -borden behandeld. De cursus wordt georganiseerd door de stichting voor Sociaal en Cultureel werk. De lessen wor den verzorgd door een bevoegd instructeur van verkeersschool Talen uit Almelo op woensdag avond 26 maart, 2, 9 en 16 april van 19.30 tot 21.30 uur. Een groot deel van de kosten wordt gesubsidieerd door de ge meente. Daardoor bedragen de kosten voor de deelnemers zelf slechts 13,50 euro voor de vier lessen, inclusief het theorieboek. Na deze theorielessen is er ook de mogelijkheid om in de eigen auto een test af te leggen. Dit kan op woensdag 23 april en is geen rijexamen. De kosten voor deze rit bedraagt 13,50 eu ro. Voor verdere inlichtingen, telefoon 0548 - 36 27 55. de gemeente Rijssen-Holten zou zijn als de boom: stevig, dyna misch en toch beweeglijk. Joset te vertelde desgevraagd dat haar wens was dat er meer meesters en juffen en politie moest ko men. Vervolgens gingen de vlaggen dragers op weg met de nieuwe gemeentevlag. Twee groepen waren er, elk bestaande uit zo wel jeugd van SV Holten als van de Atletiek Vereniging Rijssen. De ene groep rende naar het ge meentehuis in Holten, de andere groep naar het gemeentehuis in Rijssen. Bij het gemeentehuis in Rijssen waren zo'n dertig Holtense wel pen en verkenners van de Waer- denborchgroep druk bezig met het opblazen en uitdelen van ballonnen. „De gemeente heeft ons gevraagd om te helpen, en dat doen we met plezier", vertel den Frans Aanstoot en Sjoerd Ypma. De opgeblazen exempla ren hingen in grote getale tegen het plafond van-de gemeente- huisgang en dat leverde een feestelijk aanblik op. „Ballon nen en kinderen gaan goed sa- Holtense atleetjes staan klaar om de ballonnen los te laten. (Foto: Harry Broeze) men", merkte Eric Koning, eveneens van scouting Holten, op. In de stadhuishal nam de burge meester ondertussen de nieuwe website van de gemeente in ge bruik. VW-man J. Jansen over handigde hem vervolgens de nieuwe fietsroute Rijssen.-Hol- ten en het eerste exemplaar van het beeldje dat de Rijssense kun stenaar Henk Roosink maakte. De VVV's van Rijssen en Holten hadden naast de ingang van de stadhuishal een kraampje inge richt; Tineke Wolters en Karin Lukas van de WV-Holten ston- der er met brochures over ver schillende fiets- en wandelroutes binnen de gemeente en met an dere informatie. Gemeentebode Eric Brinks sjouwde ondertussen met kratjes met flesjes sinas en cola. „Ze zullen wel wat lusten", gaf hij aan, doelend op de lopers die er zo aan komen en haalde de dop pen vast van de flesjes. Brinks had er kijk op:, de flesjes werden dankbaar afgenomen door de vlaggendragers Rachel Rozen- kamp, Michelle Sanderman, Laura Klein Haneveld, Laureen Siemerink, Robin'Schulenburg en Robert Tijhuis van AV Rijs sen en Remco ter Brake, Bram Schots, Wilbert Steenhuis, Han IJmker en Tom Overkempe van SV Holten. De lopers zagen er enigszins verhit uit, maar benadrukten dat de afstand eigenlijk een makkie was. Even later droegen ze on der applaus de vlag de stadhuis hal binnen. Applaus was er ook toen de vlag daadwerkelijk ge hesen werd. De stoet trok vervolgens naar de gemeentewinkel aan de Elsener- straat, die deze dag ook officieel geopend werd. Lonink wees daarbij op de 'trait d'union' tussen de beide gemeen tenamen. „Een verbindings streepje, dat de unie tussen de beide gemeenten aangeeft." In de gemeentewinkel werd door burgemeester Lonink de ge meentezuil in gebruik genomen: hier kunnen burgers terecht voor het indienen van verzoeken en kunnen ze informatie verkrijgen. Maar ook klachten kunnen hier digitaal gemeld worden. In het gemeentehuis van Holten staat eveneens zo'n zuil. Holten - Fysiotherapeut Gerard Kraaij stopt met ingang van 1 april. Veertig jaar was hij fysio therapeut, bijna die hele periode in Holten. Op 4 april is er een af scheidsreceptie in het Bonte Paard. „Het zal vreemd zijn. Ik zal het vak, de contacten missen. Maar er komen andere dingen voor terug, schilderen bijvoor beeld." Kraaij studeerde af in Utrecht en vertrok vandaar in 1964 naar Deventer, waar hij in het St. Geertruidenziekenhuis werkte. Een jaar later begon hij zijn praktijk in Holten, Bathmen, Markelo, waar hij de enige fysi otherapeut was. Hij had dat uit gebreide gebied nodig om verze kerd te zijn van een redelijk in komen. Daarnaast werkte hij nog bij Go Ahead. De Holtense fysiotherapeut praat met liefde en gedrevenheid over zijn vak. Hij stond aan het begin van de'ontwikkeling van de fysiotherapie, die zich vanuit heilgymnastiek en massage in de loop der jaren een eigen plaats in de gezondheidszorg veroverde. „Ik heb geluk gehad. Het vak was helemaal in opkomst. Je kreeg veel mogelijkheden, je kon nieuwe dingen aanpakken. En ik had de gelegenheid het vak door middel van lezingen uit te dragen." De onwennigheid die men in eerste instantie had ten aanzien van de fysiotherapie verdween. Later werd het der- Directeur-bestuurder Betaald Voetbal van de KNVB H. Kesler, ge flankeerd door de algemeen directeur van de Oad Groep G.W. Bo ven en verantwoordelijk business unit-manager J. ter Haar. Holten - Oad Reizen heeft in Holten het contract getekend waarmee de reisorganisatie zich tot medio 2006 als exclusieve reispartner aan de KNVB bindt. Oad Reizen, behorend tot de drie grootste reisorganisaties van Ne derland, wordt verantwoordelijk voor de totale reisactiviteiten van het Nederlands Elftal, Jong Oranje en andere vertegenwoor digende elftallen, sponsors en officials. Het contract loopt tot en met de eindronde van het WK Voetbal 2006 dat in Duitsland zal plaatsvinden. Oad Reizen was al sinds 1988 actief als officiële supplier van de KNVB, met name voor het busvervoer. Binnen het nieuwe contract zal Oad Reizen ook alle vliegreizen van de KNVB voor haar reke ning nemen. mate druk dat Kraaij de praktij ken in Bathmen en Markelo over moest dragen. Ondertussen werden activiteiten ontwikkeld als bejaardengym- nastiek, zwangersschapsgym en bijzondere schoolgymnastiek, in samenwerking met de school arts. „In de eerste twee klassen van het voortgezet onderwijs wordt gekeken of de jongeren een goede houding hebben. De schoolgymnastiek heeft een pre ventief karakter." Eind jaren ze ventig was hij als fysiotherapeut werkzaam bij de Zweedse schaatsploeg onder leiding van Kees Verkerk, die in Deventer trainde. Kraaij verleende ook hand- en spandiensten aan de plaatselijke sportclubs. „Met sporters bezig zijn is een heel andere benadering. Je bent bezig met supergezonde mensen die een blessure hebben." Ruim twintig jaar geleden ging Kraaij met zijn collega Tutert een associatie aan, en werd de praktijk in Holten uitgebouwd tot een multidisciplinair cen trum, waarin naast fysiotherapie, acupunctuur, manuele therapie mensendieck en haptonomie ge geven wordt. Elet vak fysiotherapie maakte een stormachtige ontwikkeling door de afgelopen veertig jaar. Mede door de komst van ver schillende apparaten werden de behandelmogelijkheden uitge breid. „Maar de kern van fysio therapie is dat het een hand- werkvak is waarin de mens cen traal staat. De observatie, het aanraken, de aandacht en de ad viezen spelen een belangrijke rol. Een handdruk, observeren, luisteren, voelen, met de handen als belangrijkste instrument: dat zijn aspecten die moeten blijven en zeer belangrijk zijn. Als je ie mand uit de wachtkamer haalt en je geeft hem een hand, dan heb je al contact, heb je al een indruk", benadrukt Kraaij. „Preventie zal belangrijk blij ven. De jeugd wordt in het alge meen zwaarder, men beweegt minder. De gymnastiek op scho len is mondjesmaat, alles is op de individualistische leest ge schoeid." Het is een ontwikke ling* die Kraaij met lede ogen aanziet. „Men moet zich realise ren dat het lichaam een kostbaar instrument is. Daar moetje zorg vuldig mee omgaan. De arbeid- rustverhouding is heel belang rijk. Ik denk dat stress een heel belangrijke factor is om ziekte veroorzaken. Men gaat over zijn grenzen, rnen kan vaak ook niet anders: het is een plan-maat schappij geworden met veel ver plichtingen." „Mijn eigen arbeid-rustverhou- ding? Ik denk dat ik wel eens te veel gedaan heb. Je kon geen wachtlijsten hebben; een be hoorlijke groep mensen moest gewoon zo gauw mogelijk be handeld worden. Dan moet je wel eens wat meer doen." „Belangrijk voor mij is dat je wat kunt betekenen voor een an der, datje wat kunt doen. Ik ben (Foto: Harry Broeze) een doener. Ik vond en vindt het nog steeds een geweldig vak. Je bent met mensen bezig en dat is altijd interessant. En Holten is heel mooi om te werken. Het leef- en woonklimaat is hier ge weldig." De praktijk in Holten wordt mo menteel aanzienlijk uitgebreid. De fysiotherapeuten Ruben Hopster en Tineke Knol komen het team versterken. „De toe komst van de fysiotherapie is gewaarborgd." „Ergeren? Ik erger me steeds minder omdat ik ouder wordt. Ergeren is een zwaar woord, maar waar ik wel moeite mee heb is dat alles zo snel moet. Je hebt geen tijd meer om ziek te zijn. De druk die opgelegd wordt door de verzekering, het be drijfsleven („wanneer kun je weer beginnen") en die de mes- nen zichzelf opleggen is groot. Wat ik het minst prettig vind is de beknotting van het aantal be handelingen. Sommige mensen hebben meer hulp nodig, en dan kan dat niet vanwege hef kosten aspect. De gezondheidszorg wordt momenteel uitgehold en je kunt het niet veranderen." „Wat ik zou doen als ik in de ge meenteraad zat? Ik kom uit een sportfamilie. Ik zou proberen om de sport in het algemeen zodanig financiële impulsen te geven dat sport voor iedereen haalbaar blijft. Dat iedereen die wil spor ten ook mee kan doen. En me in zetten voor preventie: zorgen dat de jeugd weer goed blijft bewe gen. Dat zou breeduit gestimu leerd moeten worden en het fi nanciële aspect zou daar geen rol in mogen spelen." In de huiskamer hangt een schil derij van een haventje ergens in Normandië. Kraaij schildert. Hij is lid van de Schilderskring Hol ten. In zijn werkkamer hangen meer schilderijen, waaronder het beukenlaantje, een stadsgezicht op Deventer, een impressie van Schotland. „Het schilderen hield ik mondjesmaat bij, maar straks heb ik er meer tijd voor." En ook voor tennis en golf. „Ik ben be wust op 1 april gestopt. Het voorjaar komt dan aan. We heb ben ook nog een zeilboot, en de bedoeling is dat we daar binnen kort weer mee het water op gaan, bij Wanneperveen, op de Beulakkerweide." Zijn er bij de gemeente Rijssen-Holten nog ambtenaren die beleid maken en daarbij ook wat van de situaties ter plekke afweten? Waarschijnlijk niet. Er wordt beleid uitgestippeld achter een bu reau. De tekeningen zeggen zulke ambtenaren genoeg. Kan zo ie mand niet eens ter plekke gaan kijken? Neem nu het nieuwe hondentoilet aan de Hoffesstraat te Holten. Deze is gesitueerd op een plek die niemand voor mogelijk had ge houden: tussen de ingang van de speeltuin en de ingang van een crossbaantje. Dit4s de plek waar bij enigszins mooi weer altijd kin deren spelen, fietsjes geparkeerd worden (je weet hoe kinderen dit doen?) Karren en skelters staan. Zullen de ouders blij mee zijn. Dit had niet zo gehoeven als de ambtenaar ter plekke was komen kijken en informeren in de buurt. Bij het slachthuis is een grasveld dat altijd bijzonder groen is. Daar worden sinds jaar en dag de hon den aan een lange lijn uitgelaten. Was hier een hondentoilet ge maakt dan had niemand er last van. Ik hoop dat dit bij de gemeente wat wroeging opwekt en de schijt- bak voor de honden naar de Slachthuisstraat/ Pannenbakkersstraat verplaatst. H.Broekmaat Twente - Het Agentschap Tele com van het Ministerie van Eco nomische Zaken is sinds 12 maart begonnen met het project Etherflits. Bij deze actie ligt de nadruk op het tegengaan van il legaal uitzenden. Het project richt zich specifiek op het illegaal frequentiegebruik in Noordoost-Nederland. Ook de politie Twente zal aan dit project deelnemen. Geduren de een jaar zullen alle partijen de krachten bundelen om illegale zenders in geheel Noordoost- Nederland op te sporen en in be slag te nemen. Hiervoor wordt de ether dag en nacht uitgeluisterd. Bij constate ring van een illegale zendactivi- teit wordt snel en adequaat op getreden. Bathmen - In Braakhekke te Bathmen wordt zaterdag 29 maart van 10.00 tot 13.00 uur een kinderkleding- en speel goedbeurs gehouden. De verkoop van de zomerkin- derkleding vindt plaats in zaal Braakhekke, Schoolstraat 6a te Bathmen. De verkoop van het speelgoed vindt in de foyer van Braakhekke plaats. De opbrengsten van de verkoop komen ten goede aan peuter speelzaal Klimbim en niet ver kochte kleding en speelgoed gaat naar een goed doel. Infor matie over de kinderkleding- beurs: Will van den Bosch, tele foon: 0570-542323 en over de speelgoedbeurs: Gertien de Winter, telefoon: 0570-542169. Holten - Passage Holten houdt donderdag 27 maart vanaf 20.00 uur een bijeenkomst in de Kan delaar. Jannetje en Aaltje verzorgen een cabaretvoorstelling. Twee echte Schokkerinnen van wie de eigen wortels liggen op de bodem en rondom de voormalige Zuider zee. Belangstellenden en nieuwe leden zijn van harte welkom. De creatieve middag is ver plaatst van 9 naar 23 april, aan vang 14.00 uur. Markelo - Een dertienjarige jon gen uit Markelo is maandag rond 17.00 uur om het leven ge komen. Dit gebeurde na een val van het dak van de Oude Melk fabriek in Markelo. De jongen was met een leeftijd genoot op het dak geklommen om er een bal af te halen. Op het moment dat hij op het doorzichtige deel van de golf platen ging staan, zakte hij door en viel ongeveer drie tot vier meter naar beneden. De jongen overleed ter plekke. Vermoedelijk heeft hij schedel- basisfractuur opgelopen. De Ou de Melkfabriek stond leeg. Rijssen-Holten - Er gloort hoop voor een definitieve oplossing voor een onderkomen voor de Holtense jeugd. Dat antwoordde wethouder J. Flim-Gerritsen dinsdagavond op vragen van de PvdA-fractie. Verder wilde ze er nog niets over kwijt. „Ik kan er niets over zeggen, want we zijn afhankelijk van particulieren. Eerst moeten alle vergunningen en veiligheidsmaatregelen in or de zijn, moet alles rond zijn en dan komen we er mee naar bui ten." Mocht deze mogelijkheid afgeblazen worden, dan geeft de wethouder naderhand ook aan om welke locatie het ging en waarom het niet doorging. Holten - In de Hervormde kerk wordt zondag 30 maart een Open Deurdienst gehouden. Voorganger is ds. R. Visser uit Apeldoorn. Het thema van de dienst is: Verbeeldje. De dienst begint om 19.00 uur. De muzikale medewerking aan deze dienst wordt verleend door het Eibergs Vocaal Kwartet. Holten - De kleinsten die mu ziekles volgen bij het Muziek Onderwijs Centrum, zullen 31 maart en 3 april gaan voorspe len. Dit doen zij in de Bosch kamp vanaf 19.00 uur. 'J Woon- en zorgcentrum

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 5