Leerlingen bouw doen ervaring op in praktijk 'Ik ben een ideeënbeest' m Oudheidkamer zoekt extra hulp Sportuitslagen Uitslagen Bridgeclub Theaterman Dolf Moed: Groot feest voor goed doel Lezing over Bach Lezing over welvaart Kruimelaar geslaagd Vrijwilligers nodig voor wandeltocht Abonneeactie dansfestijn Openingstijden gemeentebalie Kinderfilm Sproet so jfifiz nmeu mmmu DONDERDAG 13 MAART 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD 7 Dalfsen F2- Blauw Wit F1 De eerste helft speelde zich af voor het doel van Blauw Wit. Keeper Niels kon niet voorkomen dat Dalfsen drie keer scoorde in de eerste helft. Na rust ging Jordi het doel verdedigen. De spelers gingen weer vol in de aanval wat enkele goede kansen opleverde maar ook een te genaanval van Dalfsen wat resulteerde in 4-0. Een goede actie van Robin zorgde voor 4-1De vaart zat er nu goed in want binnen enke le minuten was het door doelpunten van Thom tweemaal en Leander wier-gelijk. De winst leek binnen handbereik maar toch wist Dalfsen weer het eerst te scoren. Weer ging Robin voorop in de strijd en wist Blauw Wit weer op gelijke hoogte te brengen. Eindstand 5-6. Nieuw Heeten E3 - Blauw Wit E2 Afgelopen zaterdag stond Blauw Wit al snel op achterstand. Marcel bracht Blauw Wit vervolgens weer op gelijke stand. Hierna kwam de tegenstander weer op voorsprong en ook nu maakte Marcel weer ge lijk. Na rust werd de Blauw Wit keeper gewisseld; Thomas nam de plek van Mat in. Nu kwam Blauw Wit op voorsprong, weer via Mar cel. In de slotfase maakte Nieuw-Heeten terecht weer gelijk. Eind stand: 3-3. Rohda Raalte El 1 - Blauw Wit E3 Het was al bijna rust toen de bal eindelijk bij een corner in doel rolde. Na de rust ging het scoren een stuk makkelijker en kon Blauw Wit uitlopen. Toch kreeg de thuisploeg ook enkele kansen en wist daaruit twee keer te scoren. Doelpuntenmakers: Michel (3x), Edwin (2x) en Ruben. Eindstand 2-6. Sp. Lochem D2 - Blauw Wit Dl Zonder Jurgen en Kay Schuppert, maar wel weer met een herstelde Robert en Ruben, werd Lochem geen enkele kans geboden op een goed resultaat. Een sterke verdediging door Jasper, Leon en Justin zorgde voor aanvoer op het middenveld. Na een 0-4 ruststand bleef de teller bij 1-9 stilstaan. De doelpuntenmachine werd gevoed door Thijmen (3x), Nick de Bie (2x), Ruben (2x) en Gijs en Stijn elk 1 keer. Eindstand 1-9. Sportclub D2 - Blauw Wit Dl Vanaf het begin speelde Blauw Wit zeer geconcentreerd tegen Lo chem. Blauw Wit speelde zonder overmoed, maar wel met combina tievoetbal. Hiermee werd regelmatig de achterlijn gezocht voor de voorzet. Blauw Wit opende de score via een penalty en wist in de eer ste helft nog eens drie keer te scoren. Na de rust had het team de wind tegen, maar binnen een minuut was het toch al weer raak via Ruben. Eindstand: 1-9. Blauw Wit BI - Daarle BI Vanaf het begin waren de Holtenaren de betere ploeg maar vóór de rust wisten ze toch slechts eenmaal te scoren. Ook na de pauze bleef de druk groot op het Daarle-doel. Maar het duurde nog bijna 20 mi nuten voordat de score-opgevoerd kon worden. Na deze 2-0 was het verzet van de gasten gebroken, Blauw Wit kreeg nu nog een groot aantal kansen waarvan er nog twee werden benut. Een verdiende overwinning tegen een vrij zwakke tegenstander. Ruststand: 1-0; eindstand 4-0. Door deze zege blijft Blauw Wit BI op de 5e plaats van de ranglijst. Eindstand 4-0. CSV Apeldoorn 11 - Blauw Wit '66 5 Een intikker van Richard Verveda op aangeven van Herman van Eden verraste de keeper en het stond 0-1Een wederom opstomende Herman van Eden bracht deze keer Henk Aanstoot in stelling die be kwaam doel trof. Niet veel later bracht hij ook nog de derde op zijn naam en was hij tevens betrokken bij de vierde, door een gat te trek ken voor Jan Harbers, die met een schijnbeweging zowel de laatste man als de keeper verschalkte. 0-4 Uit een vrije trap viel het tegen doelpunt. Ruststand 1-4. Al snel was het 2-4. Eindstand 2-4. Holten F2 - GFC F2 In de eerste tegenaanval kwam Remco in scoringspositie en maakte gelijk. Na rust ging F2 er nog harder tegenaan, wat resulteerde en een schot op de lat en na een goede pass van Jordi een doelpunt 'van Rem co. De iets grotere jongens van GFC wisten met een slotoffensief nog driemaal te scoren, zodat zij met de punten naar huis gingen. Toch kan Holten F2 terugzien op een goed gespeelde wedstrijd. Eindstand 2-4. SC Rijssen F2 - Holten F1 Holten moest met zes man voetballen. Door goed keeperswerk van Leon stonden ze met rust maar met 1-0 achter. Tom. Bart, Wouter, Kevin en Jeroen voetbladen goed en werkten allemaal heel hard, hier door werd maar met geringe cijfers van SC Rijssen verloren. Einduit slag 3 - 0. Daarle ME 2- Holten E4 Na de vorst van de afgelopen tijd was dit de eerste competitiewed strijd voor Flolten E4. Dat het meisjes elftal van Daarle geen partij was voor Holten bleek al snel. In de eerste helft kwam Flolten 8 maal tot scoren door Rick 4x, Niek 2x Tom en Thom ieder lx. Keeper Ramon kreeg het koud en ging ook mee naar voren wat nog bijna in een doelpunt resulteerde. In de tweede helft na Holten wat gas terug en probeerden de achterhoede spelers Dennis, Gerben en Richard om ook nog hun doelpunt mee te nemen wat niet lukte. Wel scoorde Paul en Rick nog zodat de overwinning verdient naar Holten ging. Eind stand: 0 - 8 Holten E2 - Omhoog El Holten begon de wedstrijd met acht man sterk. Al snel bleek dat Om hoog het betere van het spel had. Naar constant onder druk te hebben gestaan was het Omhoog die in de twintigste minuut de bekende luc ky scoorde, op dat moment was de organisatie even zoek zodat de 2- 0 er ook snel was. De tweede helft moest Hotlen met zeven man ver der oindal Michey geblesseerd was en het veld moet verlaten. Na en kele omzettingen in de opstelling ging het in de tweede helft beter, we speelden nu iets verder van de goal af. Toch konden we het spel niet maken waardoor het uiteindelijk 4-0 werd, maar ondanks de sco re hebben onze E2 jongens goed gevoetbald, Omhoog El was simpel weg gewoon beter. Einduitslag 0-4. PHE2-Holten El Guus opende de score al na een paar minuten met een prachtige boogbal vanaf de zijkant over de keeper. Toen Nick vlak daarna door de verdediging wist door te breken en te scoren, kreeg Holten de smaak te pakken. Pas bij 0-4 wist PH tegen te scoren, maar die tegen slag was van korte duur. Nick en Glenn zorgden om beurten voor doelpunten. De tweede helft werd begonnen met de stand 1-6. Elke aanval werd prachtig mooi opgebouwd van achteruit. In uitstekend samenspel met alle spelers wisten Nick en Glenn vele kansen te creë ren en vooral veel te scoren. Keeper Thomas had het niet erg druk maar wist zijn hoofd er bij te houden en een aantal keren in stijl te redden. Niek werd topscorer met zes doelpunten. Einduitslag: 2-11 Holten Dl - Twenthe Dl De eerste helft had Holten het beste van het spel en het duurde zelfs een kwartier voordat keeper Kevin een bal op doel kreeg. Schoten van Frank G. en Sjors gingen net naast of werden door de keeper tot hoekschop verwerkt. Uit een hoekschop werd nog wel een keer ges coord, maar helaas het was buitenspel. In de tweede helft moest Hol ten met tegenwind spelen en kwam daardoor moeilijker over de mid dellijn. Toch kwamen er ook in de tweede helft vele doelrijpe kansen voor Holten. Zo ging een schot van Sjors net over de lat en kwam Koen oog in oog met de keeper te staan. Met kunst en vliegwerk wist de tegenstander het doel echter schoon te houden. In de eindfase van de wedstrijd zou Twenthe nog bijna met de punten aan de haal gaan, maar gelukkig voor ons ging de bal net aan de goede kant van de paal over de achterlijn. Einduitslag 0 - 0. Holten BI - Koninklijke UD BI Holten zette UD vanaf het begin onder druk. De kansen werden nog niet gelijk omgezet in goals. Na 20 minuten kwam de verlossende openingstreffer door Thijs. De roodzwarten hielden de duik er goed op en maakten snel de 2-0 Bart kon dit maal een doelpunt achter zijn naam zetten. Holten kreeg een goedkope penalty die niet werd benut door Thijs, die even later zijn foutje goed maakte door de bal met een prachtig stiftje over de keeper in de goal te plaatsen. Even later kreeg Rik met een beetje geluk de bal voor zijn voeten en kon zo de 4-0 bin nen tikken. Vlak voor rust nam Bart een corner die via een verdediger in het doel belandde. De tweede helft met de wind tegen gebeurde er niet al te veel, de verdediging onder leiding van Mathijs bleef prima overeind met als uitblinker Maikel en dankzij een sterk middenveld was er een dik verdiende overwinning. Waardoor Flolten de laatste plaats van de ranglijst overgeeft aan UD. Einduitslag 4-0. Bart Vincent aan het werk tijdens de demonstratiedagen. (Foto: Harry Broeze) Rijssen-Holten - „Welkom in het mooiste beroep, namelijk de bouw", sprak G.H. Voordes, voorzitter van de Regionale Commissie Beroepsopleiding Bouw Rijssen, tegen de deelne mers aan de timmer- en metsel- demonstratie. De jongens, allen leerlingen uit de examenklassen De Rotary van Bathmen-de Schipbeek, Hellendoorn-Nijver dal e.o., Rijssen en Wierden houden vrijdag 21 maart een groot benefiet feestavond in het •Markelose Bill's Bar. De op brengst komt ten goede van Po lio de wereld uit. In vijf zalen kan men elk half uur genieten van optredens van artiesten uit de hele provincie. Van Big Band (Hans Groen) tot cabaret. Van Jazz (Rosa, Rosa) tot klassiek, (Belle Epoque). Van zeeliederen (Regghe San- gers) tot Smartlappen (Door Merg en Been). De zaal wordt gratis aangeboden door Bill's Bar en van elk con sumptiemuntje staan zij 0,20 eu ro af aan de Polioactie. De artie sten treden allen op tegen onkos tenvergoeding en het drukwerk wordt tegen kostprijs geleverd. De vier Rotaryclubs streven naar 1000 bezoekers en een netto-op brengsten van 15.000 euro. Kaarten kosten 25 euro en zijn te bestellen bij het Spoorthealer in Nijverdal, telefoon 0548- 612494. (door Jenny Bouwhuis-ter Maat) Holten - Het woon/ werkcom plex van Dolf Moed is makke lijk te vinden: het pand is opval lend kleurrijk aanwezig aan de Pannenbakkersstraat. De opslag en werkruimtes binnen zijn een waar speelparadijs, met allerlei spullen die Moed ooit gebruikte en nog gebruikt. Een berenpak, een popcorninstallatie, een stel oude koffers, een deel van een kasteel, een rek vol verkleedkle- ren en nog veel meer. Kortom, een tot de nok toe gevulde rek wisietenbewaarplaats. Dolf Moed met zijn Theaterfiets is inmiddels een begrip in de re gio. Optredens verzorgt hij ove rigens in het hele land. De voor malig docent handvaardigheid/ tekenen is sinds januari 2000 fulltime theaterman. Hij heeft een eigen bedrijf. ,,In deze tijd van economische neergang zou je denken dat met name zoiets als theater wel snel afgeroomd wordt. Maar het gaat tot nu toe gewoon door. Ik heb een ongelooflijke hoop voorstellingen te gev.en de ze tijd", vertelt Moed. Aan ac quisitie doet hij weinig, hij moet het hebben van mond- op mond- reclame. Voor hem betekent dit dat hij elke keer een goed pro duct neer moet zetten, zodat zijn naam valt in onderwijsvergade- ringen en bij speeltuinbesturen. van De Waerdenborch (Holten), Jacobus Fruytier (Apeldoorn) en Reggesteyn (Rijssen) kregen voor hun deelname een aardig presentje overhandigd: een boormachine. De demonstratie werd gehouden bij het Samenwerkingsverband in de Bouw, aan de Reggesingel in Rijssen. De leerlingen metsel den een muurtje of timmerden een onderdeel van een dak. De tweede demonstratiedag was er tevens open huis. Voordes benadrukte dat de mo gelijkheden in de bouw teveel waren om op te noemen: ,,Je kunt er alle kanten mee op. Je kunt op de bouwplaats of tim merfabriek je werk verrichten, maar je kunt ook doorgroeien naar uitvoerder, opzichter, cal culator, werkvoorbereider, aam Kandelaar - Oudheidkamer Hoolt'n hield donderdag 6 maart haar jaarlijkse begunstigers avond. Bijna tweehonderd be gunstigers en andere belangstel lenden bezochten deze avond, welke tot en met de pauze vooral in het teken stond van de activi teiten van de oudheidkamer. Na de pauze was het de beurt aan Piet Abbringh, de maker en pre sentator van radioprogramma 't Heem bij Radio Oost op de za terdagmorgen. Bij de opening gaf voorzitter Jan Beumer aan dat het jaar 2002 Moed is gespecialiseerd in kin dertheater. „Veel scholen die een feest geven willen een voor stelling voor de hele school, van groep een tot en met groep acht. Zo'n product is goed verkoop baar." Zijn allernieuwste voor stelling is Land van Koning Eenoog. Na de twee try-outs (voor groep vier van de Holte- renk en groep zeven van de Haarschool) was de première onlangs in Holten. Moed hecht veel waarde aan de try-outs en het oordeel van de kinderen daarna. „Je kunt nog zoveel uit denken, maar een voorstelling leeft pas als er kinderen bij zijn. Dat komt ook omdat er veel in teractie in zit." De nieuwste voorstelling is niet de enige die hij speelt. Hij heeft er momenteel zeven in roulatie. „Ik speel deze maanden dertig keer Beertje Blom in Almelo, voor kleutergroepen. Een prach tige opdracht, maar ik ben blij dat ik daar tussen door andere voorstellingen geef." Moed houdt van telkens iets anders: de ene dag staat hij met een voor stelling in de zaal, de andere dag is hij op pad met de caroussel. De Holtenaar heeft vertrouwen in de toekomst. „Vorig jaar voorjaar kreeg ik een ongeluk. M'n achillespees scheurde van m'n linkervoet. Nou, dan duvelt je wereldje wel in. Je kunt niet meer optreden en er moet toch geld binnenkomen." Moed her nemer, zelfs een grote groep on derwijzers is op deze weg be gonnen." Voordes gaf aan dat op dit moment in de bouw de uit stroom van vakmensen groter is dan de instroom. Frank Agterkamp uit Holten en Jeroen Ribbink uit Laren hebben getimmerd, en dat ging hen goed af. Evéneens van De Waerden borch komen de metselleerlin- fen Marcel Oostervelt uit Hol ten en Thijs van der Most uit Lo- voor de oudheidkamer een jaar van verwerken van het verlies van oud-voorzitter Herman Koopman was. En dat de activi teiten van de oudheidkamer wat moeizaam op gang kwamen. Maar dat nu de nieuwe organisa tiestructuur zijn vruchten begint af te werpen. Na de opening werd door Jo- landa Ulfman het jaarverslag van de secretaris verzorgd en werd een toelichting gegeven op de financiën. In financieel op zicht was het voor de oudheid kamer een goed jaar, met name vanwege een door heer Enter- innerde zich ergens een oude rolstoel te hebben zien staan. „Zo een die je met de hand kunt bedienen." Hij belde het halve land af en kwam terecht bij 't Bouwhuis in Enschede. Hij kreeg de oude rolstoel, bouwde 'em om, zat erin met om zijn lin kervoet een olifantspoot en zo ontstond een nieuwe voorstel ling... Inmiddels is Moed een jaar verder en loopt weer, alhoe wel hij voor zijn voet nog steeds behandeld wordt door een fysio therapeut. „Zo'n tegenslag maakt je mentaal sterk. Je hebt een behoorlijk probleem opge lost en bent niét meer zo gauw uit evenwicht te brengen als er iets gebeurt", ervaart hij. Heel belangrijk in het leven vindt hij de verwondering. „Dat mag je spiritueel zien. Het erva ren van je zijn, bijvoorbeeld door mooie muziek te horen of door meegesleurd te worden door een verhaal. De mooie din gen van het leven zien. Ik heb mijn muziek, de vertellingen no dig om die verwondering zicht baar te maken". „Ik kan me mateloos ergeren aan politiek en bureaucratie, waar veelal nodeloos geld wordt verspild. En aan dat grote infor matiebord aan de Beukenlaan, vlak voor zo'n mooie grote beuk." Volgens Moed bepaalt dat bord op een negatieve ma nier het prachtige uitzicht. „Die Beukenlaan en die enk laten zelf zien hoe mooi het daar is, laten ze dat bord alsjeblieft op een an dere plaats neerzetten." De theaterman vindt vormge ving erg belangrijk. „Vaak zijn het projectontwikkelaars die de vorm bepalen. Moet je zien wat er met Catalpa hier op de hoek gebeurt: daar is een grote dikke chem. „We hebben een muurtje gemetseld. Het was leuk om te doen en eigenlijk hebben we het best snel gedaan ook." De boor machine werd door de vier leer lingen bijzonder op prijs gesteld. De leerkrachten van de drie scholen waren unaniem van me ning dat deze demonstratiedagen voor herhaling vatbaar waren. Scholengemeenschap De Waer denborch heeft geen afzonderlij ke vakken timmeren en metselen man te Voorburg toegekend le gaat. Met een beeldpresentatie werd door de voorzitter een toelich ting gegeven op de huidige be stuursorganisatie van de oud heidkamer. Met een bestuur waarvan het de belangrijkste taak is de beleidsvorming en de contacten en verantwoording naar instanties. De activiteiten van de oudheidkamer zijn on dergebracht in werkgroepen. Per werkgroep werd een toelich ting gegeven op doel, te berei ken resultaat, status en samen stelling van de werkgroep. De bunkermuur omheen geplaatst!" Moed is daar, op z'n zachtst ge zegd, niet weg van. Veel indruk op hem maakte de film Lord of the Rings, met na me het tweede deel. The Two Towers. „Het boek heb ik niet gelezen, nee. Ik heb gewoon de rust niet om te lezen, dat is misschien wel een zwakte van me. Maar de film is prachtig, qua vormge ving, qua verhalenlijn. Spannen de belevenissen die wellicht in mijn voorstellingen ook een rol kunnen spelen." Hij kijkt ook films om te weten te komen of zijn voorstellingen nog wel aansluiten bij de bele vingswereld van kinderen. „Je moet niet oubollig worden", meer. Het is 'bouwbreed' gewor den, met gelijke onderdelen tim meren, metselen, schilderen, bouwtechnieken. Pas na hier voor het diploma te hebben ge haald, maken de leerlingen een keus voor het vak wat ze gaan uitoefenen. „De opzet en de or ganisatie van deze twee dagen waren heel goed. De leerlingen gingen er echt te genaan, ze hebben er een hele boel van geleerd. werkgroepen expositie, opslag en onderhoud, textiel, foto, film, boerderij- en veldnamen zijn al volop actief. De werkgroepen genealogie, boeken- en kranten publicaties zijn nog in de inven tarisatiefase. Aan het eind van zijn presentatie gaf de voorzitter aan dat de oud heidkamer een grote behoefte heeft aan nieuwe vrijwilligers met interesse voor Holtens his torie. Maar het belangrijkste is dat kandidaat-vrijwilligers kun nen werken in teamverband en passen in een werkgroep. vindt hij. „Wat ik ooit nog eens zou willen doen? Ik heb altijd een beetje gedroomd van een sprookjespark, iets Eftelingach- tigs. Ik ben een ideeënbeest. Al tijd komen er ideeën op mijn weg. Ik heb geen bedrijf waarin een vaste lijn uit te zetten is, zo als bij een gewone onderne ming. Ik wil open staan voor de dingen en dan zie ik wel waar ik terecht kom.',' Hij wil zich onderschei den van anderen, wil een uniek product blijven leveren. „Aan de andere kant ben ik na tuurlijk wel een zakenman; dat wat ik bedenk, moet wel geld opleveren, anders kun je niet be staan. Maar dat heb ik wel ge leerd." Holten - Gijs van Schoonhoven houdt op woensdag 2 april een muzikale lezing over de Mat- theaus Passion in de Bosch kamp. Dit begint om 20.00 uur. Deze Bach-kenner is docei\t aan het Enschedese Conservatorium. Ook is hij vaste bespeler van het orgel in het Muziekcentrum en is hij verbonden aan de Grote Kerk, beide in Enschede. Ook deze avond zal kunnen worden genoten van een combi natie lezing en muziek, want Gijs neemt zijn kistorgel mee. Holten - Op uitnodiging van de Interkerkelijke Commissie Vor ming Toerusting Holten houdt dr. Bob Goudswaard dinsdag 18 maart een lezing over de ongelij ke verdeling van de welvaart tussen het rijke noorden en het arme zuiden, mede onder in vloed van de steeds verdergaan de globalisering. De lezing van Goudswaard - met mogelijkheid tot discussie en vragen stellen - vindt plaats in gebouw Irene en begint om 20.00 uur. Holten - Richard Kruimelaar is met succes geslaagd voor SVH leermeester, bedrijfstak horeca. Hij is werkzaam als kok in de brasserie De Haenehof in Raalte. Holten - De jubileumwandel- tocht van de KNBLO wordt za terdag 5 april gehouden rondom Holten. Om het hele spektakel in goede banen te leiden zoekt de organisatie nog zo'n twintig ver keersregelaars en parkeerwach ters. Voor het regelen van het verkeer is een cursus verplicht. Deze cursus zal op 1 of 2 april plaats vinden in Holten en duurt onge veer twee uur. De cursus zal worden gegeven door de Regio politie. Voor meer informatiekan men na 18.00 uur contact opnemen met P.L.A. de Maaker, telefoon 0570-564470. Holten - Voor abonnees van het Holtens Nieuwsblad zijn twee maal twee toegangskaarten be schikbaar voor het optreden van Rhythm of the Dance op donder dag 24 april in de Condor City Hall te Enschede. Wie kans wil maken op de kaar ten, kan tot uiterlijk vrijdag 21 maart een briefje met naam. adres en telefoonnummer schrij ven naar: Holtens Nieuwsblad. Kerkhofsweg 18, 7451 BG Hol ten. Zet duidelijk op de envelop, dat het om de actie Rhythm of the Dance gaat. Een e-mail stu ren mag ook: holtens.nieuws- blad@whk.wegener.nl. Holten - Afdelingen Burgerza ken van de gemeentewinkel in Rijssen en de locatie in Holten zijn donderdag 6 maart de hele dag en vrijdag 7 maart van 9.00 tot 12.15 uur geopend. Van maandag 10 tot en met maandag 17 maart zijn deze afdelingen gesloten voor het publiek. Dit in verband met de wijziging van de gemeentenaam. In de gemeentewïnkel in Rijssen kan in die periode (10 maart 2003 tot en met 17 maart 2003) alléén aangifte van geboorte en overlijden worden gedaan. Dit betekent dat in deze periode geen aangifte in de locatie Hol ten kan worden gedaan. Vanaf dinsdag 18 maart zijn bei de lpcaties weer voor het pu bliek geopend. Boschkamp - De grappige kin derfilm Sproet draait zondag 16 maart vanaf 14.00 uur in dorps huis De Boschkamp. Een groot filmdoek, geluid uit alle hoeken van de zaal, zakje chips erbij en de kinderen wanen zich in de cinema. De alleenstaande Meneer Tas- senbier leeft een rustig en een voudig leven tot hij op zaterdag morgen op de markt het merk waardige wezentje Sproet ont moet. Tot grote verbazing van Meneer Tassenbier ziet Sproet hem meteen als zijn vader. Dat is even wennen. Dan komt Meneer Tassenbier erachter dat Sproet op zijn hele lichaam sproeten heeft waarmee je wensen kunt vervullen. Dat leidt tot de meest dwaze situ aties, niet altijd even leuk, totdat ze er samen achter komen dat vriendschap en liefde belangrij ker zijn, dan alles kunnen wen sen watje wilt. Kaartjes kosten 1,35 euro en zijn verkrijgbaar bij de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk Holten, Tuinstraat 2, telefoon: 0548 - 36 27 55. SPECIALE AKTIEPRIJS: Holten - Leden van Bridgeclub Holten sloten afgelopen donderdag de tweede periode af van de onderlinge competitie. Ondanks een matige score van 49,58 op de laatste avond wer den de dames Bekkernens/ van Alphen de Veer winnaar met een gemiddelde van 59,12 Hun naaste belagers, het paar Kleinbu- rink/ De Wit scoorde weliswaar 62.50 op de laatste avond, maar dat was niet meer voldoende om de koppositie over te nemen. De Winnaars van de eerste periode, het echtpaar Glaudemans, moest deze keer genoegen nemen met de derde plaats. Met 62,85 werden zij wel winnaar van de laatste drive. Vanaf 13 maart gaat de competitie verder met de eerste van tien avonden in de derde periode. De overall stand voor het clubkam pioenschap 2002/ 2003 is als volgt: 1ds Bekkernens/ Van Alphen de Veer 58.10 2. echtp. Glaude mans 57,51 3. Kleinburink/ De Wit 56,31 4. Heller/ Hanenburg 54,82 5. echtp. v/d Laan sr 52,90 De Bridgeclub Holten speelt elke donderdagavond bij café de Preuter. Voor inlichtingen: J. Hanenburg (secr.) telefoon 361908 of B.J. Bril (wedstrijdleider) 362360. Dolf Moed: 'Ik heb mijn muziek en vertellingen nodig om verwon dering zichtbaar te maken' (Foto: Harry Broeze)

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 7