AH blijft u verrassen!!! Feestelijkheden rondom nieuwe gemeentenaam s He Gall Gall Albert Heijn Holten prf+en, d\i<> woér drvtf Voor wv Bp\d J IsSli Touwtrekkers Okia 2de op competitiedag Meer mensen met financiële problemen cn Pitloze druiven ZONDER AUTORIJBEWIJS ugèer m Culinaire hoogstandjes wit of rood bak a 500 gram 49 Nü a« li 3 halen, 2 betalen Pepsi, Sisi, of 7-Up bijv, Pepsi 3 flessen 1.5 liter 3^3 22 Bergruitertjes in de prijzen 4.50 1.98 6.98 5.98 7.98 2.98 8.250,- Frans Wolters Eendracht Sterke start Wie Spoort Nie 1 Biljarters Kally 5 dip te boven? Darten om Gouden Keun Receptie tuincentrum Concert HMV Wij breken door RIJSSENSE GEBOUWEN SLOPERIJ PRIJSPAKKER!!! Vrijbuiter jonge jenever ÏOO cl Van IJVdd'voor 8.79 Di Saronno originale amaretto 100 cl Van IWVf voor 16.69 Doosaanbieding wijn: Colli Euganei merlot 75 cl Italië Per fles voor 3.99 Per doos (6 flessen) 19.99 Donderdag 13 maart 2003 HO 6 (Vervolg van pagina 5) Ter Keurst toont zich blij met de gesloten overeen komst. „Financiële pro blemen bij mensen moe ten in een zo vroeg mo gelijk stadium gesignal eerd worden, voordat de schulden zich ophopen", benadrukte wethouder J.J.A. ter Keurst. „Wo ningbouwverenigingen bijvoorbeeld kunnen al vroegtijdig zien dat er iets aan de hand is als ze merken dat de huur niet betaald wordt." De zachtheid van de varkenshaasjes verwennen deze week uw smaakpappillen. De slager van Albert Heijn maakt er deze week een waar smulfestijn van!!! Varkenshaas gemarineerd met French-Garden marinade. Varkens-katenhaas met heerlijk gerookt katenspek omwikkeld. En ondeugend gemarineerd met een pesto-marinade. Gevulde varkenshaas, gevuld met een heerlijke roombrie. Nu kiloprijs 13.99 Het niet betalen van de huur is vaak een eerste signaal. Ook banken, huisartsen kunnen een signalerende taak heb ben. En dat geldt ook voor het maatschappelijk werk, waar mensen met financiële problemen vaak terechtkomen. „Mensen komen niet zomaar in financiële pro blemen", weet directeur A. de Munck Mortier. Hij prijst de inzet en betrok kenheid van de gemeente Rijssen-Holten voor deze burgers. De gemeente Rijssen- Holten kent een schuld hulpproject, waar circa honderd mensen aan deelnemen. Het uitgangs punt daarbij is dat men drie jaar in zo'n project zit en onder begeleiding schulden aflost en uitga ven in de hand houdt. „Zorgelijk is dat een groeiende groep mensen niet meer zonder dat bud- getbeheer kan. De schuld is onder controle, maar men wil de begeleiding niet meer missen. Het streven is om de mensen op financieel ge bied weer zelfstandig te maken. Nog beter is om met pre ventief beleid een opho ping van schulden te voorkomen." Rijssen-Holten - De jon ge eik op de voormalige gemeentegrens van Rijs- sen en Holten staat cen traal in de festiviteiten rond het officieel worden van de nieuwe gemeente naam Rijssen-Holten op zaterdag 15 maart. De feestelijkheden begin nen als leerlingen van groep vier van de basis scholen De Regenboog, de Bosschool en de Haar- school uit Holten en de Klim-Op uit Rijssen in de eikenboom slingers met hun wensen hangen. Dat gebeurt om 09.45 uur. Burgemeester J.A.H. Lonink beloont rond 12.15 uur de mooiste wensen met een prijsje. Dat gebeurt in het ge meentehuis in Rijssen en de uitreiking van de prijs- Holten - Diverse leden van ponyclub de Bergruiter tjes startten tijdens dressuurwedstrijden in Heeten, Maliënheem en Luttenberg. In Mariënheem wist Angela Snippe een tweede prijs binnen te halen met Lady, en kon Nikki Hulstein haar eerste winstpunt noteren met Tubbie. Zaterdags in Heeten werd Laura Tij haar met Kadanza tweede in de klasse L1/L2, die in handicap verreden werd. Eva Hoefman werd met Bobbie eerste en Emmalie den Heijer behaalde in de L2 met Klarissa een eerste prijs. Emmalie startte echter ook zondag en wist hier eveneens een prijs binnen te halen. Met King Kay werd zij tweede in de B dressuur. De dressuur- wed strijden in Luttenberg leverde Laura Tijhaar met Ka danza een tweede prijs op in de klasse L1/L2 cat. C. Angela Snippe behaalde hier met Lady een vierde prijs in de klasse L2 cat. D/E. Dubbeldikke bos rozen (20 stuks) 3 Bos narcissen Tulpen in decoratieve vaas Mooie hortensia 4/5 bloemen Grote glazen vaas sierplant 2 Saxifraga (vaste plant) Geldig: donderdag, vrijdag, zaterdag bloen bloemen en planten Holten, Dorpsstraat 12 Voor betaalbare topkwaliteit FABRIEKS GARANTIE DE NIEUWE ZENITH 45 km/u w - zeer luxueuze uitvoering - zeer grote instap - inclusief rijopleiding - geen wegenbelasting Leverbaar vanaf J VOLLEDIG NIEUW GAMMA KLEUREN NIEUW UIT VOORRAAD LEVERBAAR DIVERSE OCCASSIONS OP VOORRAAD Stuur deze bon naar ons terug! Ik wens vrijblijvend een catalogu: Naam: Adres: Woonplaats: Stuur de coupon in een enveloppe zonder postzegel naar Autobedrijf Frans Wolters, Antwoordnummer 830, 7440 WL Enter R AUTOBEDRIJF Tevens diverse gebruikte brommobielen op voorraad APK-VNN Keuringsstation Fleuweweg 12A - Enter Telefoon (0547) 38 28 01 jes is voor iedereen toe gankelijk. Bij diezelfde eik aan de Hol,terstraat weg brengen sportieve inwoners van de gemeente de vlag met het nieuwe gemeentelogo naar de beide locaties in de gemeente. De lopers vertrekken om 10.00 uur. In het centrum van Rijs sen rond het gemeente huis en in de Elsener- straat zijn er van 10.00 tot 12.15 uur diverse acti viteiten voor kinderen. Holten - De uitslagen van de onderlinge competitie van schietvereniging De Eendracht. 1. J.W. Paalman 164; 2. J.A. Paalman 163; 3. F. Hoes 157; 4. G.J.v. Aefst 149. Klasse B: LM. Aanstoot 159; 2. G. Jansen 154; 3. D. Vincent 130; 4. D. Tiekink 128. Klasse C: 1. J. Sluiter 118; 2. E. Hulsman 79; 3. S. Kolkman 66. Pistool: 1. H. Paalman 174; 2. A. Schuppert 167; 3. H. Nekkers 167. Opgelegd 55+: 1G. Ha verslag 187; 2. G. Schup pert 184; 3. W. Leeftink 175; 4. J. Nijendijk 167; 5. J. Klooster 165; 6. D. Jansen 164. Vuurbuks: 1. D. Over- meen 85; 2. G. Möring 73; 3. S. Kools 66. Een clown deelt kaartjes uit aan kinderen voor een gratis activiteit. Onder de luifel van het gemeente huis in Rijssen worden ballonnen uitgedeeld en kinderen kunnen mee doen aan een ballonwed strijd. Burgemeester Lonink hijst om 10.45 uur bij het gemeentehuis de nieuwe gemeentevlag en dan gaan ook de ballonnen de lucht in. De VVV staat ook met een stand bij het gemeen tehuis. Op de Elsenerstraat staan de bedrijfswagens van de gemeente geparkeerd en een brandweerauto, die te bezichtigen is. De gemeentewinkel aan de Elsenerstraat houdt open huis van 12.00 tot 14.00 uur. Deze wordt door burge meester J.A.H. Lonink deze zaterdagofficieel geopend. Er zijn die dag geen normale werkzaam heden; de medewerkers zijn wel aanwezig om be langstellenden te infor meren en zorgen er ook voor dat de bezoekers een drankje krijgen. Holten - Het carnaval is weer geweest en het café is weer vrij voor de heren darters van Wie Spoort Nie 1. Moatman was voor deze avond de te genstander. Moatman verkeerde in de onderste regionen van de competitie en blijft altijd een gevaarlijke outsider. WSN1 die voor het kam pioenschap gaat, zou goede zaken moeten doen omdat Dikke Toon, de gedeelde eerste plaats samen met WSN, tegen Danger 5 de hekkenslui ter van de competitie. De spelers van de avond wa ren Marco van Menum, Bert Paalman, Jan Deijk, Rik Deijk en de reserve van de avond Rik Paal man. Na de eerste singel van Marco bleek al dat Moat man niet met de beste vorm naar Holten was gekomen. Alle singel partijen werden met grootte overmacht ge wonnen. Geen enkel leg werd af gestaan. Moatman zou verder in de dubbels ook niet veel meer klaar spe len er werd nog een leg afgestaan door Jan en Rik Deijk maar dat was dan ook alles van de avond. De Bierronde was uiter aard ook weer voor WSN1. Hierin tekende zich de grootte over macht van WSN1 af. Met meer dan 300 punten voorsprong was de partij voor WSN 19-0 Goede zaken gedaan door WSN. Nu nog weer afwachten wat Dikke Toon heeft ge daan. Holten - Een van de be langrijkste wedstrijden van dit seizoen stond op het programma, de thuis wedstrijd tegen het op de tweede plaats staande Uncle Sam uit Nijverdal. Zonder erg veel zelfver trouwen werd de eerste wedstrijd begonnen door Jopie, hij moest immers tegen de altijd goed spe lende Toon aantreden én voor het eerst in zijn car rière als 'eerste man' spe len. Hierdoor was Jopie waarschijnlijk zo enorm gebrand om een goed re sultaat neer te zetten dat hij misschien niet eens door had dat hij bezig was met de wedstrijd van z'n leven! Z'n tegenstan der werd in 14 beurtjes tijd volledig aan de kant gezet, een resultaat dat wij als teamleden nog wel lang zullen moeten aanhoren, maar dat maakt niet uit. Jopie, cha- peau!(2-0) De tweede wedstrijd leek het er lang op dat onze Janus de pot naar zich toe zou trekken, maar de echte pot werd toch door de tuinbroek dragende pot gewonnen. Jammer genoeg kon Ja nus z'n aspiraties weer niet waarmaken en zijn ploeggenoten beginnen zich nu toch wel een keer af te vragen waar hij z'n 'eerste man' aspiraties op baseert.(2-2) De derde partij werd gespeeld door Buffie. Hij verkeerd al weken in een hopeloze vorm en ook deze avond kon hij z'n 100% verlie zers status in de tweede helft van het seizoen niet doorbreken. Het ontbrak vooral aan tactisch in zicht en ook het voeten werk was wederom slecht verzorgd. Alle aanwijzingen en aanmoe digingen werden door Buffie in de wind gesla gen waardoor ook deze match verloren ging(2- 4). De laatste wedstrijd had Bas nog de kans om de achterstand om te bui gen. Niet gehinderd door de hoogst aantrekkelijke bilpartij van zijn tegen stander ging Bas profes sioneel tekeer in wed strijd. In een hele nette regelmatige partij pakte Bas de winst in de partij, en daarmee stelde hij ook de winst van Kally 5 vei lig deze avond. (5-4). Deze opsteker hadden de boys wel weer nodig om gewoon de draad weer op te pakken en te gaan voor de cup. De kans op een cuppie is nog niet verke ken. Wedstrijd: Kalfsterman 5 - Uncle Sam 5 5-4 Gemiddeldes: Jopie (2,14), Janus (0,91), Buf fie (0,72), Bas (0,81). ALLEEN IN DE AKTIEWEEK: Enschede Hengelo Almelo Zutphen Deventer Doetinchem Holten - De derde wed strijddag van het dart- toernooi om het Gouden Keun wordt zondagmid dag 16 maart. Dit geloot koppeltoernooi wordt zo als gebruikelijk gespeeld over vier wedstrijdenda- De derde wedstrijd wordt gehouden bij 't Klavier. De inschrijving begint om 13:30 uur. De loting is om 14:00 uur. In schrijfgeld bedraagt: 2 euro. De finale het Gou den Keun vindt plaats op: 13 april bij Bierlokal am Bahnhof. Na twee wedstrijddagen staat Gebrand Huisken met vier punten boven aan. Maar er zijn vele kapers op de kust die Curry nog kunnen passeren. Kijk voor meer informatie (ook voor ander darts- nieuws in en uit holten) op: http://members.lycos.nl/ darts Laren - Tuincentrum Ha- neveld aan de Holterweg 56 in Laren viert het vijf tigjarig bestaan. Iedereen is welkom op de receptie die vrijdag 14 maart van af 14.00 uur wordt ge houden bij het bedrijf. Ook oprichter G- Hane- veld zal hierbij aanwezig zijn. Net als de huidige eige naar Henk Marsman, die het tuincentrum op 1 ja nuari 1989 overnam. 'Het is een gemengd be drijf waar nu met elf man wordt gewerkt', zegt Henk. 'Naast tuincentrum zijn we ook een hove niersbedrijf en bloemiste rij. Elke tak heeft z'n eigen uitstraling. Zo verzorgen we tuinar chitectuur, specialisti sche bloemwerken voor rouw en trouw, doen we aanleg van vijvers en be strating maar ook hebben we ouderwets planten in de volle grond staan.' Door dit laatste is het me teen mogelijk een grote struik te kopen in plaats van jaren moeten wach ten totdat het plantje de juiste hoogte heeft be reikt. Voor meer informatie: Tuincentrum Haneveld. telefoon: 0573-401387. Holten - De Holtense muziekvereniging HMV houdt vrijdag 21 maart vanaf 20.00 uur haar tra ditionele vooij aarscon cert in het kerkelijk cen trum de Kandelaar. De avond zal worden ge opend door het leerlin genorkest onder leiding van Wiebren Buma. Dirigente Alike Jonkman zal met het fanfareorkest de avond voortzetten met onder meer One Life van Thiemo Kraas, Backdraft in een arrangement van Hans Zimmer en het vlot te Caribbean Sunrise van Pierre Du Rochez. Na de pauze zal ook de drumband haar beste beentje voor zetten. Als voorbereiding op de con coursdeelname in het na jaar in Musselkanaal, spelen zij onder leiding van Erik Blom, onder an dere Memories of Greece gecomponeerd door G. Prince. De avond zal worden besloten met een gezamenlijk optreden van orkest en drumband. Holten - Voor de touw trekkers van Okia was zondag de 9 maart de winterstop afgelopen. De eerste wedstrijd in het nieuwe jaar vond plaats in de manege te Bath- Nadat ankerman Egbert Jansen, zijn sokken had uitgetrokken, bleef de weegschaal op 679,5 kilo staan. Hierdoor mocht dit team meedoen in de 680 kiloklasse. Het team bestaat uit: Marti Jansen, Martin Kampman, Wietse Wansink, Andre Wans- ink, Henk Veurijik, Wim Slotman, Herman Brinks en Egbert Jansen. Na de weging mocht de lunch worden genuttigd, waar na om 13.00 uur de wed strijden begonnen. Er hadden zich acht teams opgegeven in deze klasse. De eerste tegen stander was TTV Vecht lust. Deze werd erg ge makkelijk door Okia ver slagen. Ook de Vios Bi sons waren geen partij. De wedstrijd tegen Heure eindigde in een gelijk spel. Hierna volgde een zware wedstrijd tegen Corrado, deze werd uit eindelijk gewonnen. De Valleitrekkers bleken echter te sterk voor Okia. Deze werd verloren. Daarentegen werd er te gen 'n Borg en Monnik- kendam wel weer gewon nen. Na de puntentelling ston den de Valleitrekkers bo venaan en Okia en Heure deelden samen de tweede plaats. Dus moest er een beslis sing worden getrokken. Deze werd door Okia ge wonnen. Hierdoor werd Okia tweede op deze competi tiedag. Een prima plek voor de nog niet in een topvorm verkerende ploeg. air eens Spannen. Noordermorssingel 1 Postbus 149 7460 AC RIJSSEN Tel. 0548-512298 Fax. 0548-521059 Internet: www.rgs.nl Gecertificeerd voor: BRL 5050 •SBC 007 JBBM VCA V ISO 9002 DenW u en*-' isolate übV.Jve

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 6