Tineke 'We hebben het toch maar even geflikt' 'Ik heb broertje dood aan betutteling en regelzucht' cvk Jansen opent i e t alle toppers aan Eenmalig meer geld voor Broemcursus Huisartsenpost Salland Boys Choir in Almelo Uitslagen De Eendracht Blauw Wit naar SSSE Eibergen Sport Agenda Müller Transport verzorgt distributie Stegeman DONDERDAG 6 MAART 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD II Rohda Raalte C5 - Blauw Wit Cl Beide ploegen waren aan het begin van deze spannende wedstrijd eikaars gelijken. Toch was het Rohda Raalte dat als eerste het doel wist te vinden. Blauw Wit wist dat het alleen door meer inzet op gelijke stand kon komen, maar speelde ondanks dat te behou dend. In de tweede helft was Blauw Wit vele malen gevaarlijker. Enkele corners leidden tot goede kansen en zelfs tot twee doel punten. Hiermee was de overwinning een feit. Eindstand: 1-2. Zutphen MB1 - Blauw Wit MB1 Zoals dat de laatste tijd wel vaker gebeurde, was Blauw Wit ook deze keer weer de sterkste ploeg. De eerste doelpunten lagen al snel in het net en door het goede verdedigen kon de ploeg gemak kelijk uitlopen naar een ruime zege. Voor keeper Laura leek het een saaie wedstrijd te worden en daarom besloot de leiding om ook haar te laten voetballen. De keeperpositie werd ingevuld door Irene. Weer was het resultaat een verdiende zege voor de meiden van Blauw Wit. Eindstand: 0-13. Blauw Wit 4-DES 5 Zoals Ajax in de eredivisie altijd moeite heeft met PSV, zo heeft Blauw Wit 4 altijd moeite met DES. De ploeg uit Nijverdal was afgelopen zaterdag zeker niet de betere van de twee, maar ging met de weinige kansen dat het kreeg goed om. Zelfs de wisselspe lers van Blauw Wit, van wie veel werd verwacht, konden de bal niet achter de keeper van DES krijgen. Blauw Wit probeerde het tij te keren maar verloor ook nu weer van DES. Eindstand: 0-1. Klarenbeek 2 - Blauw Wit 5 Al na enkele minuten vloog de bal onhoudbaar in de uiterste lin kerbovenhoek. Ook bij de tweede tegengoal kwam de achterhoe de tegenover een overmacht te staan. Bij Blauw Wit moest het ge vaar van rechts komen, maar de prachtige voorzetten van Richard Verveda werden niet benut. Het was tijd voor een reorganisatie. Henk Aanstoot ging laatste man en op buitenspel spelen. Maar ook nu had de tegenstander er geen moeite mee na opnieuw mi stasten van onze achterhoede. Toen Kees de Bie het veld verliet wegens een kwetsuur, volgde een nieuwe reorganisatie met Ger ard Wildenborg als laatste man en Henk weer op het middenveld. Al na een paar minuten leidde het tot een doelpunt van Erik Aan stoot die met het hoofd kon scoren. Na de boosheid van Henk Aanstoot en de analyse van Johan Stam in de rust waren we be duidend sterker. Een indraaiende corner van Jan Klein Nagelvoort werd door de keeper onjuist verwerkt en verdween in het doel. Maar al snel na deze 3-2 kwam de tegenstander terug met een fraai overstapje en was het verschil weer twee doelpunten. Dat werd nog vergroot met weer een doelpunt nadat een een-tweetje tussen Gerard Wildenborg en Henk Smit werd onderschept. Waar de tegenstander elke aanval het geluk aan zijn zijde had, was dat bij Blauw Wit niet het geval. Vele kansen werd geschapen maar het leidde slechts nog tot een enkel doelpunt: Henk Aanstoot vocht zich naar de achterlijn, waarna Jan Paalman de voorzet niet meer kon missen. De aansluitingstreffer zat er ook nog in, ware het niet dat Henk Aanstoot onder de zoden werd geschoffeld, waaruit hij warempel ook weer omhoog stapte. Eindstand 5-3. Herikerbergcross Goor - De Herikerbergcross in Goor, welke elk jaar de traditione le afsluitingscrossloop van het Oad-circuit is, werd dit jaar ver plaatst naar het terrein van camping Monte Bello tussen Markelo en Goor. Het toch wat plotselinge warme weer van afgelopen zaterdag en het erg heuvelige, onbekende parcours, maakte het voor vele atle ten tot een van de zwaarste crosses. De deelname vanuit Holten bij de jongens tot en met 9 jaar was het grootst. Zij moesten een afstand van 1,5 kilometer per loop afleggen. Maar liefst dertien jongens voltooiden het hele circuit, wat in houdt deelnemen aan drie van de vier crosses (Nijverdal, Rijssen, Holten en Goor). Bij de meisjes in deze categorie deden er zeven van SV Holten mee, waarbij de drie podiumplaatsen in het eindklassement een totale Holtense aangelegenheid was. Ook de jongens en meisjes van tien tot en met twaalf jaar liepen 1,5 kilometer. De deelname vanuit Holten was hier iets minder, maar aan de kwaliteit deed dat niet ten onder. Goud en zilver bij de jongens en goud bij de meisjes gingen er mee naar huis. Om de overgang van 1,5 naar 5 kilometer te verkleinen, werd er dit jaar voor het eerst voor dertien jaar en ouder een afstand van 2,5 kilometer ingelast. Uitslagen (tijd/ plaats van laatste circuit en plaats in eindklasse ment): Jongens t/m 9 jaar: Stef Schots - 5e, Omar Comelis 7.30 min.3e/ 6e, Stijn Uijen 7.52 min.5e/ 8e, Koen Kaffener 8.07 min. 6e./ 11e, Wouter Jansen 08.25 min.7e/ 12e, Jelmer Willems 8.39 min. 9e/ 13e, Jasper Foks 9.32 min. 16e/ 17e, Matthijs ter Harmsel 9.16 min. 1.3e/ 18e, Ti nto Milz - 19e, Gerjan Smale 9.27 min. 15e/ 20e, Guido Corne lls 9.23 min. 14e/ 22e, Sander Foks -24e, Luuk Kaffener 10.50 min. 20e/ 26e. Meisjes t/m 9 jaar: Chantal Pekkeriet 7.15 min. Ie/ le, Sanne Klein Nagelvoort 7.55 min. 2e/ 2e, Emmy Klein Nagelvoort 9.14 min. 3e/ 3e, Diede Hoekman - 5e, Lieke Smale -/ 8e, Kirsten Hulsman -/ 9e, Made lief Uijen 10.51 min. 8e/ 10e. Jongens 10 t/m 12 jaar: Stefan Pekkeriet 6.06 min. Ie/ le, Bram Schots 6.40 min. 2e/ 2e. Meisjes 10 t/m 12 jaar: Marije Dangremond 6.42 min. le/ le, Silke Nijland -/ 5e, Jette Wielaard 7.09 min. 3e/ 7e, Laurien Paalman -/ 15e. 2,5 kilometer jongens: Rob Marissink 10.20 min. 5e/ 4e, Tom Overkempe 12.23 min.6e/ 8e, Wilbert Steenhuis 12.56 min. 7e/ 10e. 5 kilometer jongens: Gijs Marissink 21.06 min. 8e/ 12e. 5 kilometer meisjes: Floortje van Eijk - 9e. Deventer - De Centrale Huisart- Naast de Commissaris van de 13 wtl-E. JL$ JL I w vFvF-l 1(1(1)1 13-1 JL senpost Salland in Deventer Koningin zullen de Inspecteur Almelo - Na 3 jaar wordt Bach's Johannes Passion door Neder- lads populairste jingenskoor: Holland Boys Choir uit Elburg weer uitgevoerd in Twente. Zaterdag 29 maart, aanvang 19.00 uur zullen de jongens- en mannenstemmen in de sfeervol le Grote Kerk in Almelo Bach's meesterwerk integraal uitvoe ren. Vanaf heden zijn kaarten in de voorverkoop verkrijgbaar via reservering 0525-684819 of www.hollandboyschoir.com. Tijdens de tournee door Neder land zullen de jongens en man nen van Holland Boys Choir voor.de honderdste maal Bach's Passion uitvoeren. In een reeks van wekelijkse afle veringen wordt verslag gedaan van aparte vakanties. Het zijn verhalen van mensen die naar een bijzonder oord zijn geweest of op een aparte manier hun reis- bestemming hebben bereikt. Ook komen organisatoren van reizen aan bod. Deze manier van reizen is misschien niet uniek te noemen, want velen gingen hen al voor. Maar het is toch weer iets anders dan twee weken Co- sta del Sol, al is daar ook niets mis mee. Deze week het verslag van Tine ke Wolters. Een van de gezich ten van de Plaatselijke VW, die vorig jaar met haar schoonzus Holten - Burgemeester en wet houders willen de subsidie voor de Broemcursus, die in 2002 in Holten werd gegeven, eenmalig verhogen met 852,72 euro tot een totaalbedrag van 2.123,34 euro. De stichting Socuwe hield vorig jaar een Broemcursus, en kreeg daarvoor een voorlopige subsi die van 1.270,58 euro. In sep- Holten - De verkiezingen voor de Provinciale Staten worden dinsdag 11 maart gehouden. Ook kandidaten uit de gemeente Rijssen-Holten staan op de lijst. Op een verkiesbare zesde plaats op de VW-kandidatenlijst staat Pieter Schipper uit Holten. De WD-fractie in de Provinciale Staten telt momenteel 12 leden. Pieter Schipper is organisatiead viseur en werkt zelfstandig. Hij geeft voornamelijk advies bij bedrijfseconomische en -organi satorische kwesties). Schipper is bestuurslid van de Ooa (Orde van organisatiekundigen en -ad viseurs) en bestuurslid van De Preview, de Businessclub van de Deventer Schouwburg. Hoe bent uinde politiek terecht gekomen? Politieke belangstelling heb ik altijd al gehad, maar een actieve functie daarin verdraagt zich slecht met de drukte van een car rière in het bedrijfsleven. Flet Statenlidmaatschap kost toch al gauw enkele dagen per week. Toen ik vijfjaar geleden mijn IT bedrijf had verkocht, ben ik be naderd door de voorzitter van de VVD-afdeling Overijssel voor een eventuele plek in de Provin- Deventer - De Centrale Huisart senpost Salland in Deventer wordt 7 maart officieel geopend door de Commissaris van de Ko ningin, de heer Jansen. Deze huisartsenpost verzorgt sinds een jaar de huisartsenzorg in de avonden, nachten en week enden voor patiënten in Deven ter en de omliggende dorpen. De opening vindt pas een jaar na de start plaats omdat men eerst de verhuizing van de Huisartsen post naar het nieuwe gebouw naast het Deventer Ziekenhuis aan de Fesevurstraat 7 wilde af wachten. In dit gebouw, dat ge financierd is door Salland Ver zekeringen, is ook de pre-opera- tieve screening van het Deventer Ziekenhuis gehuisvest. Vanuit het nieuwe gebouw, dat vlak bij de Spoedeisende Hulp van het Deventer Ziekenhuis is gelegen, kan nog beter inhoud worden gegeven aan de samenwerking tussen de huisartsen en het zie kenhuis. Naast de verhuizing was ook de aansluiting van de huisartsen uit Olst, Wesepe en Diepenveen per 1 maart een reden om de ope ning uit te stellen. Jannie met de fiets afzakte naar het Spaanse pelgrimsoord San tiago de Compostella. 'Het idee om die, reis te maken stamt al uit 1987, zegt Tineke. 'We zijn daar in de buurt op va kantie geweest. Het was toen nog niet toeristisch. Via de Vpro-radio hoorden we van de speciale Sint Jacobusroute die daar naar toe leidt. Drie jaar te rug, waren we weer in de buurt en toen is eigenlijk de beslissing gevallen. Maar ja, je moet wel zo'n zes weken vakantie op kun nen nemen. Voor mijn man ging dat niet op. Maar wel voor mijn schoonzus. We zijn lid gewor den van het Sint Jacobsgenoot- schap in Utrecht waar we bijeen- tember 2002 diende de stichting het kostenplaatje in en toen bleek dat er een tekort was van 852,76 euro. De oorzaak daar van was dat de Broemcursus in Holten meer deelnemers telde dan in eerste instantie verwacht was. Aan het eind van het budgetjaar 2002 bleek dat de kosten van de verkeersweek in Holten lager waren dan gepland. ciale Staten. Ik ben toen net niet gekozen, maar ben wel ruim twee jaar schaduwlid geweest. Waarom WD? Ik ben een liberaal in de letterlij ke betekenis van het woord. De samenleving is vooral een sa menspel van vrije, zelfstandige, mondige en verantwoordelijke burgers, tegenwoordig vaak goed geschoold. De overheid is er voor de collec tieve taken, het scheppen van randvoorwaarden en het bepalen en handhaven van de spelregels. En met oog voor de kwetsbare groepen en personen in de sa menleving, als teken van be schaving. De overheid is de dienaar van het volk, niet* omgekeerd. De VVD draagt deze visie het dui delijkst uit. Hebt u eerder politieke functies bekleed? Weinig, door mijn werkzaamhe den had ik weinig tijd voor deze zaken. Ik ben ooit lang geleden een aantal jaren raadslid in Zuidhorn (Gr.) geweest. Welke provinciale taken spreken u het meest aan? Naast de Commissaris van de Koningin zullen de Inspecteur van de Gezondheidszorg, de heer Vesseur, mevrouw Jansen van de Provinciale Patiënten en Consumenten Federatie en de beide directeuren van Salland Verzekeringen en het Deventer Ziekenhuis als sprekers aanwe zig zijn. De provincie Overijssel heeft een onderzoek gefinancierd naar het functioneren van de Huisart senpost. In dit onderzoek wordt vertrouwen uitgesproken in de Centrale Huisartsenpost Salland. De inzet van de tweede artsen auto sinds 1 maart, zal de dienst verlening aan patiënten in met name Holten en Markelo verbe teren. Daarnaast wordt de sa menwerking tussen de huisart senposten in Almelo, Deventer en Hengelo (in oprichting) geïn tensiveerd. De provincie heeft 100.000 euro beschikbaar ge steld om deze samenwerking te stimuleren. Voor vragen over dit persbericht kunt u contact opnemen met mw. I. van Son, manager van de Centrale Huisartsenpost Salland, tel. 0570- 501 770 of 06-414 696 42. Tineke en Jannie tijdens hun reis. komsten bijwoonden en waar we alle informatie konden krijgen over de fietsroute naar Santiago. We hebben speciaal een fiets ge- Eigenlijk alles wel! Maar gezien mijn achtergrond interesseer ik me toch het meest voor econo- Holten - De 57ste MAC-Voor- jaarsrit wordt zaterdag 8 maart gehouden. Hiervoor bestaat in middels al flinke belangstelling. De organisator van deze endu- rorit, Motor- en Automobielclub de Holterberg, heeft al ruim 170 inschrijvingen binnen en men verwacht dat dit aantal nog be hoorlijk zal toenemen. Met na me door de eendaglicentiehou- ders die op de wedstrijddag zelf nog kunnen inschrijven. Een tiental Nederlandse enduro- toppers zal dit jaar echter ver stek laten gaan. Zij hebben ge kozen voor deelname aan een, op dezelfde dag gehouden, EK- enduro in het Duitse Dahlen. Voor de organisatie natuurlijk wel jammer aangezien de 57ste MAC-Voorjaarsrit voor wat de internationale deelnemers be treft, nu niet meetelt voor het Nederlands Kampioenschap. Om de wel deelnemënde inters toch nog een beetje competitie te bieden, heeft de organisatie be sloten de snelste rijders met geldprijzen te belonen. Een be kocht met 24 versnellingen en we zijn gaan oefenen. De Hol terberg leent zich daar natuurlijk uitstekend voor. We zijn ook mische vraagstukken. En die kom je op alle beleidsterreinen wel tegen. Ook een provinciale sluit dat bij de deelnemers bij zonder goed in de smaak is ge vallen. Bij de nationale deelnemers telt de rit gewoon mee voor het En- duro Kampioenschap 2003. De route, met een lengte van ruim 70 kilometer, heeft dit jaar wel de nodige wijziging onder gaan. Er heeft een flinke uitbrei ding plaatsgevonden rond Rijs sen, welke ten koste is gegaan van de gebruikelijke route in Es- pelo, Heihuizen en omgeving. De internationale deelnemers rijden vier ronden en de nationa le drie. De start en finish vinden plaats bij clubgebouw 't Stuur- huus aan de Beusêbergerweg te Holten. Gestart wordt er vanaf 8.30 uur en zo rond 15.30 zal de laatste deelnemer aan de finish zijn. Ook dit jaar is er weer een proef uitgezet onder de rook van de stad Rijssen en wel op en rond het crossterreintje aan de Holter- straatweg. De proef op het motocrosscircuit de Zuurberg zal net als in voor gaande jaren telkens uit twee wel eens een heel weekend weg geweest om te fietsen. Zo train je je erop dat je dagen achter elkaar op de fiets kunt zit ten. Je hoeft geen topsporter te zijn om die fietstocht te kunnen maken. Een goede gezondheid en een redelijke conditie is voldoende. Tijdens onze training hebben we ons tentje uitgeprobeerd en kon den we ook een inschatting ma ken van de bagage die we mee wilden nemen wantje kunt tij dens de tocht maar éen maxi mum van 20 kilo, inclusief tent, meenemen.' Op 13 juni was het dan zover: een beetje aangeslagen doordat het nu eindelijk ging gebeuren en dat ze hun uitzwaaiende dier baren achter moesten laten, be gonnen de dames aan hun 2700 kilometer lange tocht. Lees verderop pagina... Euro kun je maar één keer uitge ven! Waar gaat u zich binnen de pro vincie voor inzetten? Effectiviteit, efficiency, snel heid, openheid van besluitvoor bereiding, -beslissing en -uit voering. En voor een zuinig ge bruik van gemeenschapsgeld. Als een van de weinige regel rechte ondernemers onder de PS kandidaten ben ik dat aan mijn 'stand' verplicht. Ik heb een broertje dood aan stroperigheid, jargon, betutteling en regelzucht. Kunt u als Holtenaar iets doen voor Holten en Rijssen, en zo ja, wat? Ik zit er natuurlijk voor de hele provincie, dat moge duidelijk zijn. Men kan in Oldenzaal op mij stemmen en een Holtenaar kan op iemand in Zwolle stem men. Maar toch, en dat zal onder andere via de VVD-fractie in de gemeenteraad lopen, kunnen we elkaar op de hoogte houden van provinciale en lokale ontwikke lingen, achtergronden en visies uitwisselen, elkaar attenderen. Het hemd is per slot nader dan de rok. Dat zal zich in de prak tijk wel uitkristalliseren. ronden bestaan en dus van een behoorlijke lengte zijn. Op en rond het MAC-trainingscrosster- rein de Imhof zal proef drie wor den uitgezet. Ook van de organiserende ver eniging MAC de Holterberg zul len diverse leden aan de start verschijnen. Onder andere Erik en Allan Davids, Frank Isford- ink en Henk Spenkelink geven acte de présence. Stuk voor stuk deelnemers die in staat geacht moeten worden om hoog in het klassement te eindigen. Zelfs moet het mogelijk zijn om enke le klasse-overwinningen binnen de vereniging te houden. Al met al belooft het een spannende strijd te worden. Voor off roadrijders bestaat er ook weer de mogelijkheid om de route eenmaal te rijden en wel direct nadat de laatste wedstrijd rijder is vertrokken voor zijn laatste ronde, dit zal rond 14.30 uur zijn. Inschrijven kan ter plekke. De kosten bedragen 12,50 euro. De motor moet wel voldoen aan alle enduro-eisen. Holten - De uitslagen van de on derlinge competitie van schiet vereniging De Eendracht. Geweer klasse A: IJ A. Paal man 166 (3x10); 2. J.W. Paal man 166 (1 x 10); 3. G.J. v. Aefst 156. Klasse B: 1. G. Jansen 168; 2. M. Aanstoot 159; 3. D. Vincent 148; 4. M. Krikkink 145; 5. D. Tiekink 115. Klasse C: 1. J. Deyk 131: 2. J. Sluiter 123; 3. S. Kolkman 97; 4. E. Hulsman 72. Pistool: 1. H. Paalman 175 (5 x 10); 2. H. Nekkers 175 (4 x 10), Opgelegd 55+: 1, G. Schuppert 182; 2. G. Haverslag 176; 3. D. Jansen 172; 4. A. Pekkeriet 171; 5. J. Nijendijk 166 (4 x 10); 6. F. Hase 166 (3 x 10); 7. E. Struik 159. Vuurbuks: 1E. Grootentraast 65; 2. G. Möring 63; 3. S. Kools 57. Holten - Blauw Wit gaat zater dag op bezoek bij SSSE uit Ei bergen. De wedstrijd in Eibergen begint om 14.30 uur en staat onder lei ding van scheidsrechter J.H. Baars. Blauw Wit Zaterdag 8 maart SSSE 1 - Blauw Wit 1. 14.30 uur (vertrek 12.30 uur); CJV'ers 2 - Blauw Wit 2, 12.00 uur (vertrek 10.45 uur); Blauw Wit 3 - Ratti 5, 14.30 uur; Blauw Wit 4 - SVZW 6, 14.30 uur; CSV Apeldoorn 11 - Blauw Wit 5, 15.00 uur (vertrek 13.45 uur); Lemelerveld Al - Blauw Wit Al. 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Blauw Wit BI - Sp. Daarle BI, 14,30 uur; Nieuw-Hee- ten Cl - Blauw Wit Cl, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur); Blauw Wit MB1 - V en L MB1, 11.30 uur; Sp Lochem D2 - Blauw Wit Dl, 11.00 uur (vertrek 9,45 uur); Overwete- ring D2 - Blauw Wit D2, 10.30 uur (vertrek 9.15 uur); Blauw Wit D3 - SDOL Dl. 11.30 uur; Blauw Wit El - Rohda R, E2, 9.30 uur; Nieuw-Heeten E3 - Blauw Wit E2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Roh da RE 11 - Blauw Wit E3, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): Dalfsen F2 - Blauw Wit Fl, 11.15 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit F2 - Leme lerveld F2, 9,30 uur; Blauw Wit F3 - Rohda R. F10, 10.30 uur; Blauw Wit F4 - Lemelerveld F6, 9.30 uur. Zaalvoetbal Vrijdag 7 maart RDC 3 - Blauw Wit 2, 21.30 uur (vertrek 20.30 uur). SV Holten Zondag 9 maart Holten 1 - De Gazelle 1, 14.00 uur; Holten 2 - Oldenzaal 2, 10.00 uur; Rood Zwart 3 - Holten 3, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Holten 4 - Die penveen 3, 9.30 uur; La Premiere 4 - Holten 5, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Hoeve Vooruit 6 - Holten 6, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Har- denberg 85 4 - Holten 7, 11.00 uur (vertrek 9.30 uur). Zaterdag 8 maart Holten B1 - Kon UD B114.30 uur; Colmschate C2 - Holten Cl, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Holten Dl - Twenthe G. Dl, 11.00 uur; Hera cles D2 - Holten D2, 12,00 uur (vertrek 11.00 uur); PH E2 - Holten El, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten E2 - Omhoog E110.00 uur; Holten E3 - Enter Vooruit E2, 10.00 uur; Daarle ME2 - Holten E4. 10.30 uur (vertrek 9.30 uur); SC Rijssen F2 - Holten Fl, 10.00 uur (vertrek 9,15 uur); Holten F2 - GFC F2, 11.00 uur: GFC F4 - Hol ten F3, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Quick '20 MC2 - Holten MC2. 12.00 uur (vertrek 11.00 uur). Handbal Donderdag 6 maart Dames recreanten - Wesepe, 19.00 uur Zaterdag 8 maart Meisjes B - Achilles, 12.45 uur; Meisjes C - ABS, 12.00 uur; Nij- hof/ Broekland - Meisjes D, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur). Zondag 9 maart CVO - Dames 111.00 uur (vertrek 9.45 uur); CV02 - Heren 1, 12.05 uur (vertrek 10.45 uur); Voor waarts 2 - Dames 2, 13.15 uur (ver trek 12.00 uur); Voorwaarts 2 - Da mes A2, 12.10 uur (vertrek 11.00 uur). Mintonette Vrijdag 7 maart sporthal 't Mossink 19.30 uur Mintonette dames 1 - Avia Apollo 8 2; Mintonette heren 3 - HVC Holec 4; Mintonette Meis jes MB1 - Recotec/ Lutheria MB1. 21.00 uur Mintonette Dames 2 - Rosstars 1; Mintonette Dames 5 - Rivo Riet molen 4; Mintonette Dames 3 - Vo- sta 3. Gymzaal de Haarstraat 19.30 uur Mintonette Dames 4 - SNS/MTSH 6. 21.00 uur Mintonette Heren 1 - Flash Stars 1 Holten - Müller Transport BV uit Holten, specialist in inter nationale logistieke dienstver lening voor voedingsmidde len, is per 1 februari gestart met de distributie in Neder land van de producten van vleeswarenproducent Meester i CV uit Deventer. Meester Stegeman is een van de grootste producenten van vleeswaren in Nederland en heeft vestigingen in Deventer, Wijhe en Sint Michielsgestel. Het betreft een omvangrijk pakket van ruim 50.000 pal lets op jaarbasis. Naast de commerciële leveringen aan klanten van Meester Stege man, zal Müller Transport ook het transport van halffabrika ten en emballage tussen de vestigingen van Meester Ste geman verzorgen, het zoge noemde intercompany-trans port. Tevens verzorgt Müller Transport het transport en de registratie van de volledige fuststroom. Pieter Schipper staat op verkiesbare plek op de statenlijst van de WD.

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 11