Spanning tijdens 3de ronde Oad-cross Holtense schaakteam wint van Oldenzaal Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten 'I Perron Nul Wie Spoort Nie 1 weer overwinnaar Club Corruptus wint de Nacht van Huus laat weer goed van zich horen Sportverkiezing nieuwe stijl Uitslagen De Eendracht Darttoernooi buurtvereniging Uitslagen handbal Handbal ook voor jongens Gerard ter Brake en Jan Deijk winnen ronde om Gouden Keun DONDERDAG 30 JANUARI 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD 11 Nuttig oefenduel Blauw Wit - Excelsior Blauw Wit en Excelsior ontmoeten elkaar vlak voor het einde van de winterstop, onder koude en winterse omstandigheden, op een goed bespeelbaar veld. Daar er veel Rijssenaren mee waren geko men was het gezellig druk op 't Vletgoor in Holten. In het begin waren het de bezoekers uit Rijssen die direct de aan val zochten. Blauw Wit daarentegen begon voorzichtig met (te)veel ontzag voor de tegenstander. Hierdoor leed Blauw Wit veel onnodig balverlies waardoor de Rijssenaren direct enkele kleine mogelijkheden kregen. Maar Blauw Wit-doelman Bekker- nens was weer in goede doen en behoedde Blauw Wit voor een achterstand. Toch stond het binnen ruim tien minuten al 0-2. Tot tweemaal toe maakte de Blauw-Wit-verdediging kostbare en on nodige fouten. Bij het eerste doelpunt wilde Blauw Wit te mooi uitverdedigen en bij het tweede doelpunt werd te zacht terugge speeld op doelman Bekkernens. Gedurende de fase die hierop volgde, kwam Blauw Wit geleidelijk aan wat beter in het spel. Beide partijen waren aan elkaar gewaagd, mede doordat de Blauw-Witters uit hun schulp kropen en ook meer op de aanval gingen spelen. Blauw Wit creëerde in korte tijd drie grote kansen maar wist hiervan geen een te benutten. Eerst waren het Jurgen Kolkman en Gerben Beldman die alleen voor doel niet tot scoren wisten te komen en vervolgens kreeg ook Remon Jager nog een goede kans, maar hij zag zijn schot net naast gaan. Excelsior wist uit de eerstvolgende kans wel te scoren waardoor het kort voor rust 0-3 op het scorebord stond. Het klassenverschil in de eerste helft was met name zichtbaar doordat de bezoekers de kansen die ze kregen wel wisten te benutten. Trainer Dick Brands en zijn mannen waren gebrand om het een en ander recht te zetten in de tweede helft. Blauw Wit zette Excelsi or op eigen veld vast en ging in de achterhoede een-op-een spelen. Blijkbaar waren de bezoekers hier niet op voorbereid, want Blauw Wit was de betere ploeg en kreeg in de beginfase van de tweede helft meerdere kansen. Spits Jurgen Kolkman wist zijn goede spel bijna te belonen met een doelpunt, maar ditmaal stond de paal in de weg. Tegen de verhouding in waren het weer de gasten die wisten te scoren, wederom doordat er door Blauw Wit niet reso luut werd verdedigd. Hierdoor was de tussenstand van 0-4 wel zeer geflatteerd. Ondanks deze tegenslag bleef Blauw Wit de aanval zoeken. De drang om te scoren was zodanig hoog dat hierdoor het spel aan trekkelijk bleef. Gerben Beldman wist zijn goede spel wel te belo nen met een doelpunt waardoor de eindstand 1-4 werd. Al met al een zeer sportief en nuttig oefenduel. Opstelling: achter: Hans Bekkernens, Jacco Schuppert, Dirkjan Beldman, Arjan Aanstoot en Gerald Jansen; Midden: Gertjan Prins, Arno Jager en Ton Veldhuis; Voor: Gerben Beldman, Jurgen Kolkman en Remon Ja ger; Ingevallen: Youri Noorlander, Maarten Kruimelaar en Marco Schui- terd; Gewisseld: Ton Veldhuis. Jacco Schuppert, Arjan Aanstoot, Gertjan Prins, Jurgen Kolkman en Remon Jager. Oefenduel SV Holten - ABS De succesvolle oefencampagne van SV Holten werd afgelopen zondag voortgezet. ABS uit Bathmen werd op eigen veld op een 2-0-nederlaag getrakteerd. Holten dat in de oefencampagne nog ongeslagen is, begon de wedstrijd rommelig, maar wist naannate de wedstrijd vorderde een steeds beter combinatiespel op de mat te leggen. Holten dat zonder wissels aan moest treden, nadat Brand na een gedegen warming-up moest concluderen dat hij niet in staat was een volledige wedstrijd tot het uiterste te gaan, gaf weinig weg. Maar speelde zelf ook nog niet naar behoren. Na een minuut of twintig kreeg Holten ook grip op de helft van de tegenstander en kwamen ook de eerste kansen voor de bezoekers. Schoten van Reijlink en aanvoerder Knapen misten echter precisie. Tien minu ten voor rust was het wel raak. Knapen kwam nu wel goed door na een combinatie met Stam en rondde beheerst af oog in oog met de keeper. Holten, dat via Freek Knapen fel op jacht ging naar de 2-0, kwam voor de thee niet meer tot scoren. Na rust kreeg Holten volop kansen. Via de mooiste openingen en goede loopacties kreeg de Holtense ploeg de ene mooie kans na de andere. Tot groot ongenoegen van de trainer wisten Freek Knapen en vooral Stam de mooiste kansen om zeep te helpen. Het publiek kon er wel om lachen en ook binnen het veld was er op een gege ven ogenblik wel enige hilariteit om het kansenfestival. Ook al omdat de Bathmenaren nog geen fatsoenlijke kans hadden gehad. Even later kreeg ABS wel een grote kans en redde Koetsier fraai. Dus toen moest de marge maar eens vergroot gaan worden door de Holtense ploeg. Van Beek bleek koeler dan de aanvallers deze middag en schoof een kwartier voor tijd de verlossende 2-0 onder de keeper door. De marge had nog groter kunnen worden, ware het niet dat de vlaggenist uit Bathmen een bekende aan de overzijde van het veld ontwaarde. Anders is zijn constante gezwaai met zijn vlaggetje niet te verklaren. Al met al een goede wedstrijd van Holtense kant waarbij de af werking nog iets ontbrak, misschien dat de Nacht van Huus van de nacht ervoor bij enkelen nog voor naweeën zorgde. De volgen de wedstrijd is op dinsdagavond 4 februari thuis, dus dan kunnen de aanvallers weer laten zien dat zij wel degelijk doelpunten kun nen maken. Tegenstander die avond is hoogstwaarschijnlijk He lios en anders HHC 2 uit Hardenberg. Holten wint zaaltoernooi B-junioren a De B-junioren van SV Holten wonnen afgelopen zaterdag de fina le die gespeeld werd tegen Blauw Wit in het jaarlijkse zaaltoer nooi van Blauw Wit '66. Al in de poule wedstrijden bleek dat Sc. Markelo en Dos '37 (Vriezenveen) niet opgewassen waren tegen de Holtense teams. In beide poules eindigden de Holtense clubs bovenaan. Dat resul teerde in een strijd om de derde plaats tussen Holten B2 en Blauw Wit B2. De Blauw Witten toonden zich veel slagvaardiger en wonnen de ze kleine finale afgetekend met 3-0. De finale ging tussen Blauw Wit BI en Holten BI In een zeer spannende wedstrijd kregen beide ploegen kansen te scoren, maar het was Holten B1 dat uiteindelijk kans zag om de zeer sterk keepende William Kolkman te passeren. Blauw Wit kreeg nog twee dotten van kansen om gelijk te maken, maar Rolf van Kreij, in de poulewedstrijden erg trefzeker, zag nu geen kans om de bal tegen de touwen te jagen. Door deze uitslag konden de junioren van SV Holten na afloop genieten van de traditionele prijs: een taart. SV Holten ongeslagen kampioen Na een rustig begin van het toernooi (1-0) tegen Blauw Wit ging Holten in de volgende wedstrijden op jacht naar een mogelijke eindzege. De tweede wedstrijd tegen Dos werd met gemak ge wonnen (2-0). Holten stond al met één been in de finale. De wed strijd tegen Markelo was nog maar een formaliteit, omdat Blauw Wit zijn laatste poulewedstrijd met 1-1 gelijk had gespeeld. Toch liet Holten nog even zien dat het kon voetballen. Na een aantal mooie doèlpunten van o.a. Jeffrey Finke en Merijn Bekkernens(keeper) stond na 13 minuten een 6-0 einduitslag op het scorebord. De finale werd opnieuw tegen Blauw Wit gespeeld en dit werd een spannende finale. Holten won deze wedstrijd met 1-0 en werd zo winnaar van het Blauw Wit toernooi. Met een aantal mooie doelpunten en de beslissende 1-0 in de fina le werd Thijs Vincent uitgeroepen tot speler van het toernooi. Meermanskamp - Gerrit Voort man uit Steenwijksmoer heeft tijdens de Holterbergcross van afgelopen zaterdag beslag kun nen leggen op de eerste plaats bij de heren over tien kilometer. Met een gemiddelde snelheid van 18 kilometer per uur kwam hij in 33:13 min.uten over de meet. Doordat de eerste drie lan ge tijd bij elkaar konden blijven, was het van begin tot eind een spannende strijd. Zelfs bij de tweede passage van de Oranje- kuil was het trio nog bijeen. Kort daarop echter, kon Udo Zwijnenberg uit Nijverdal het tempo niet meer volgen en moest toezien hoe het tweetal langzaam een voorsprong nam. Pas in de laatste kilometer kon Holten - Dartteam De Kleine Burgemeester (KB) uit Hengelo was voor deze avond naar Hol ten gekomen om tegen Wie Spoort Nie 1 (WSNl) een potje te gaan darten. De opstelling van WSNl was iets anders dan in het program maboekje stond aangegeven. Jan Deijk kon door zijn werk niet aanwezig zijn. Bert Paalman was zijn vervanger. Marco van Menum, Rik Paalman en Rik Deijk maakten het plaatje kom- (Vervolg van voorpagina) „Wat-we van deze Sportverkie zing verwachten? We denken dat het opnieuw een aanspre kend feest gaat worden, waar sporters van verschillende ver enigingen en uit verschillende plaatsen elkaar ontmoeten. Dat geldt ook voor mensen die op sportief gebied niet bezig zijn, maar gewoon voor de gezellig heid komen. En voor mensen die hier nog nooit geweest zijn is het een ma nier om hier eens een kijkje te nemen. Ook deze sportavond wordt vast een verrassende avond", aldus het Lucky-team. Holten - Het eerste schaakteam van Holten heeft zich hersteld van de zware nederlaag tegen Hardenberg. Thuis werd met 4,5-3,5 gewonnen van Olden- zaal. In Oldenzaal werd nog kansloos verloren met 6,5 - 1,5. Oldenzaal kwam opdagen met drie invallers; ze hadden in Hol ten schijnbaar niet zo veel te genstand verwacht. Voor Bas van Beek zal deze wedstrijd als een bevrijding ko men. Hij haalde zijn eerste ex terne punt dit seizoen. Via een aftrekschaakje kon hij een stuk winnen. In een chaotisch eind spel behield hij zijn voordeel. Henk Jongman wilde een loper offeren om een aanval op de witte stelling te openen. De te genstander nam het echter niet aan. Henk zette zijn aanval door, maar de tegenstander wist de aanval over te nemen. Een voordelige stelling werd langzaam omgezet in een verlo ren stelling. Dick van der Knaap had een pionvoorsprong toen zijn tegenstander remise aan bood. Na dit aanbod te hebben afgeslagen gaf Dick al snel het voordeel weg. Hij ging toen toch maar voor de remise. Gerrit Luggenhorst kreeg een zware aanval op de koningsstelling te Voortman de uit het Duitse Stadlohn afkomstige Marcel Lu- elke van zich afschudden en kwam hij met vijf seconden voorsprong als eerste binnen. Bij de dames kwam Cora Kloos terziel uit Zwolle als eerste over de meet. Zij wist een kleine mi nuut voorsprong op te bouwen op de nummer twee. De nummer drie was de Holtense Joke Nij- land in een tijd van 47:47 minu ten. Net als plaatsgenoot Rob de Bruin, is zij in voorbereiding op de marathon van aanstaande za terdag in Apeldoorn. Beiden hebben zij in deze thuiswedstrijd laten zien dat ze in goede vorm verkeren. Op de vijf kilometer was het bij de heren minder spannend. Al na pleet voor de avond. In de eerste leg goede scores gooien, en ver uitlopen maar niet de dubbel kunnen raken en dus de eerste leg verliezen. In de tweede niet al te goed gooien maar wel de leg winnen. De derde en beslis sende leg goed gooien en uit gooien. Na de singel was het 4-0 en na de dubbel 8-0. De bierron de moest nu nog als enige ge gooid worden. Met een 8-0- voorsprong kon WSNl deze na tuurlijk niet laten gaan. En dat deden ze dan ook niet. Mossink - Voor de derdemaal in successie hield Carnavals vierders De Knetterzoepers het zaalvoetbaltoemooi de Nacht van Huus. De zestien deelne mende teams, allemaal zoge naamde camavalswagenbou- wers, streden om de felbegeer de Lucasbokaal. Voordat Prins Carolus de Galliër de aftrap deed, werd er eerst nog een mi nuut stilte houden voor de on langs overleden oud Prins Jan Andries van Pampus. Al vroeg in het toernooi werd al duidelijk dat de Deltaclub, de winnaars van het vorig jaar, dit jaar niet zouden doordrin gen tot de finaleronden. Wel verrassend door naar de fi- verwerken. Zijn grotere stukken konden voor onvoldoende ver dediging zorgen. Toen de tegenstander een toren offerde brak hij de stelling zoda nig open dat de stelling onhoud baar werd, De 1,5-2,5 achters tand werd vervolgens al snel omgebogen in een voorsprong. Henk van Beek trok de stand di rect gelijk. Ben van de Griendt won op een riskante manier een pion. Het pakte echter goed uit. Na het afruilen van de zware stukken hield hij een voordelige pionnenstelling over. Holten - Na weken van stilte rondom dartteam Perron Nul is de competitie vorige week weer begonnen. Na enige problemen te hebben gehad met de wed strijdleiding over het te laat ont vangen van de wedstrijdformu lieren (het schijnt dat de PTT de plaats Vorden niet kan vinden) en na lang telefonisch beraad werden uiteindelijk toch nog de dertien punten aan Perron Nul toegewezen. In de bekerwedstrijden eind De cember moest een uit en thuis- (Foto: Johan Bolink) één kilometer had Leon Sander- man uit Rijssen een gat geslagen tussen hem en de overige deel nemers. Deze voorsprong wist hij tot het eind vast te houden en met 17 seconden verschil op de nummer twee, finishte hij in 17:16 minuten. Op deze afstand was de Oldenzaalse Klara Davi- Holten - De tweede dartwed strijd om het Gouden Keun werd afgelopen zondag ge gooid in Bierlokal. De 28 deelnemers werden aan elkaar gekoppeld door middel van loting. Na de drie voor rondepoules plaatsten acht koppels zich voor de finale ronde, zes koppels bleven over voor de verliezerpoule. In de finale wonnen Jan Deijk en Gerard ter Brake in de hal ve finale met 3-1 van André Schuchard en Martijn de Graaf. In de tweede halve fi nale wonnen Gerbrand Huis- nale: The Old-mens-club de Toga. Zij moesten het opnemen tegen de winnaar van de eerste editie van de Nacht van Huus name lijk club Corruptus. In een zinderende finale werd uiteindelijk de Togaclub ver slagen door club Corruptus met 3-1. Mede door de geweldige inzet van de scheidsrechters is deze avond een gezellig voetbaltoer nooi geworden. De derde helft was zoals vanouds een topper tje en duurde tot in de vroege uurtjes. (Foto: Johan Bolink) Toen hij uiteindelijk drie pion nen en loper tegen een loper voor kwam gaf zijn tegenstan der op. Ton van Oijen maakte het voor zijn teamgenoten en zichzelf moelijker dan strikt no dig. Met eep stuk meer had hij rustig met de botte bijl alle grote stukken kunnen afruilen, maar hij wilde het op een mooie ma nier doen. Aangezien hierbij meerdere mo gelijkheden waren met een aan tal gevaarlijke valkuilen, kwam hij zelfs in tijdnood. Net binnen de tijd wist hij tegenstander de- wedstrijd worden tegen eredivi- sionist Red Buil uit Epe. Zowel de uit en thuiswedstrijden wer den nipt met 5-4 verloren (twee maal 19-18 legstanden) zodat dit sprookje voor Perron Nul over is. In de competitie is Perron Nul nog steeds de enige die ongesla gen is. Dat dit nog geen koplo perschap verzekert, wordt Per ron Nul door Twist Again duide lijk gemaakt (er geldt bij het dar ten geen puntensysteem zo als bij voetbal. Elke setpunt wordt in de stand meegenomen.) De eerste wedstrijd van dit jaar na de snelste bij de dames. Met een kleine minuut voorsprong wist zij de concurrentie voor te blijven. De snelsten op de overige af standen waren: Vh kilometer: Werner Wessels uit Markelo en Sabine Schulenburg uit rijssen; ken en André Weigraven met 3-0 van Erik Bosman en Joop Wormmeester. André en Mar- tijn wonnen met 3-0 van Erik en Joop en werden daardoor derde. In de finale wonnen Jan en Gerard met 4-1 van André en Gebrand. In de finale van de verliezerronde wonnen Paul van Fleun en Dieter Huis ken met 3-2 van Bert Blaauw en Mans Potman. Marcel Marsman gooide de maximale score van 180. André Fahner gooide de hoogste finish: 106. De volgende wedstrijddata zijn: 16 maart 2003: 't Klavier; 13 april 2003: Bierlokal. finitief op de knieën te krijgen. De winst was daarmee binnen. Aan het eerste bord was Jim Klinge nog bezig. Terwijl op een gegeven moment op de an dere borden de spelers al in het middenspel of zelfs eindspel za ten, hadden ze op het eerste bord pas acht zetten uitgevoerd. De tegenstander had Jim onder zware druk, waar hij uiteindelijk niet onderuit wist te komen. Eindstand 4,5-3,5. Door de overwinning schuift Holten van de laatste plaats moest worden geleverd in Apel doorn tegen het laag geklasseer de Old Chap. Misschien een beetje onderschatting van Perron Nul werd in een zeer druk Old Chap dan ook snel drie sets in geleverd waarna de boys op tijd wakker werden en het toch in een voor Perron Nul lange wed strijd de stand in het voordeel van Perron Nul omgezet in een 6-3-overwinning. Toch weer drie punten gemorst. De tweede wedstrijd van dit jaar moest thuis gespeeld worden te gen het op de derde plaats staan- 1 Vi kilometer: Stefan Pekkeriet uit Holten en Marije Dangre- mond uit Holten; 1 Vi kilometer (tot 9 jaar): Jordi ten Kate uit Balkbrug en Chantal Pekkeriet uit Holten. De volledige uitsla genlijsten kan worden bekeken op www.avholten.rijssen-hol- ten.net Holten - De uitslagen van onder linge competitie van schietver eniging De Eendracht. Geweer klasse A: 1W. Paalman 173; 2. J.A. Paalman 160; 3. G.J.v. Aefst 147; Klasse B: 1. M. Aanstoot 166; 2. M. Krik- kink 148; 3. D. Tiekink 147: Klasse C: I.E. Hulsman 96; 2. S. Kolkman 53; Pistool: 1. H. Paalman 166; 2. H. Nekkers 157; 3. A. Schuppert 149; Vuur- buks: 1. D. Overmeen 84; 2. E. Grootentaast 75; Opgelegd 55+: 1. A. Schuppert 189: 2. G. Hver- slag 178; 3. W. Leefink 176: 4. A. Paalman 173; 5. A. Pekkeriet 172; 6. D. Jansen 165; 7. F. Hase 163. weer richting de middenmoot. Ronde 6 (27 januari 2003): Holten 1 - Oldenzaal I J. Klinge (2023) - M. Wildschut (1986), 0 - 1: T. van Oijen (1912) - N. Jager (1832) 1 - 0; B, v.d. Griendt (1823)- Murad i Rauf (1898), 1 - 0; G. Luggenhorst (1747)- A. Schopbarteld (1682) 0 - 1; D. v.d. Knaap (1726) - E. Limani (1821), 1/2 -1/2: B. van Beek jr. (1661)- P. Peeters (1716) 1 - 0: H. van Beek (1748) - J. in 't Veld (1629), 1 - 0; H. Jongman (1630) - J Scherfke (1438), 0 -1; 41/2 - 31/2. de Boezemvriend eveneens uit Apeldoorn. Deze wedstrijd werd met veel meer concentratie be gonnen en het was Richard (koolmees) die het in een span nende partij moest afleggen. Dit was echter het enige punt en deze wedstrijd werd dan ook volkomen verdient met 8-1 ge wonnen. De tegenstander van donder- avond is het nummer vier van de competitie matenbull, een saaie lastige tegenstander die hopelijk op tijd weer naar huis gestuurd kan worden. Dijkerhoek - Buurtvereniging Schoolkring Dijkerhoek houdt zondagmiddag 9 februari in café-restaurant 'Het Bonte Paard een darttoernooi. Opgeven kan tot en met maandag 4 februari 20.00 uur bij een van de be stuursleden. Voor de jeugd tot en met 12 jaar is er een aparte klasse. Deelna mekosten bedragen 2,50 euro per persoon. De jeugd mag gra tis meedoen. De deelnemers wordt verzocht om 13.45 uur aanwezig te zijn zodat er om 14.00 uur kan wor den gestart. Holten - In de thuiswedstrijd te gen Wessels/ Heeten 2 heeft handbaldames 1 haar eerste ne derlaag van deze competitie ge leden. Holten moest deze wedstrijd naast keepster Wietske Schooien (vakantie) ook Bianca Smit door een blessure missen. Dat Holten daardoor minder zou zijn, was zeker in de in de eerste helft niet te zien. Holten startte goed en nam al vlot de leiding en keep- sters Marloes Valk en Susanne Hoeve speelden goed. De voor sprong wist het team ook bij rust nog vast te houden met een 11- 8-stand. Na rust werd het spel steviger en moest Holten onder meer door een blessure van Jessica Smit een belangrijke speelster mis sen. Holten moest te lang naar de op lossingen zoeken en Heeten maakte daar dankbaar gebruik van. Na op achterstand te zijn gekomen kwam Holten wel te rug, maar enkele goede kansen werden niet benut. Daarnaast kwam Holten ook enkele malen in ondertal doordat de scheids rechter niet adequaat reageerde op "toneelspel" van de tegen stander. Heeten - dat de laatste weken goed presteert met onder meer winst op Raalte en Nijhof/ Broekland - benutte de kans de Holten gaf goed en wist met 16- 19 de winst te pakken. Voor als nog is er nog geen vuiltje aan de lucht voor Holten, want de voor sprong op de nummer twee be draagt nog altijd zes punten. Ko mend weekend staat de belang rijke uitwedstrijd tegen Schalk haar op het programma. Scores: Paulien Schooien 4; Jes sica Smit 3; Dörte van Ooijen, Judith Tiekink, Michelle den Bouwmeester, Ellen Teeselink 2, Margot ter Schure 1 De handbalheren van Holten speelden tegen de recreanten van DSC 2. Tegen dit team van heren op leeftijd is het altijd moeilijk spelen. Het tempo ligt laag en men moet oppassen daarin niet mee te gaan Tot de rust ging het redelijk en leidde Holten eenvoudig met 14-2. Na rust liet Holten zich te veel mee slepen en kwam men sporadisch tot goed spel. Mede daardoor bleef de eindstand op 26-7 ste ken. De jeugdteams hadden een lastig weekeinde. Meisjes D was niet opgewassen tegen een sterker SDOL 2. Na de rust 3-7 kwam men niet meer tot scoren. De eindstand werd 3-14. Meisjes C verloor eerder van Nieuw-Hee- ten. Nu werd het een spannende wedstrijd waarin beide teams beurtelings voorkwamen. Via een 4-5-stand bij rust werden uiteindelijke met 8-8 de punten gedeeld. Meisjes B speelde een leuke eerste helft tegen Dalfsen. Rust 3-7. Na rust speelde de gas ten hard en onsportief. Holten hield de eer aan zich zelf maar verloor daardoor wel met 5-17. Holten - Sinds twee weken is de afdeling handbal gestart met een jongens groep in de leeftijd van 11 tot 14 jaar. Voorlopig zijn de trainingen gratis en ligt het de bedoeling een team voor het nieuwe sei zoen op te richten. Belangstellenden kunnen acht weken meetrainen op de donder dagavond van 18.00 tot 19.00 uur. Voor informatie kunt u bel len met J.V. Dorlas, telefoon: 363530. HERRIE? ach man Nederlandse Stichting Geluidshinder www.nsg.nl, tel. 015-256 27 23

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 11