r m tne 09008844 Bennie Jolink ruilt ziekenhuis weer in voor concertpodium -7 Openbare inschrijving VAN DORPinstallatiësbv N35tiyMÉ|§ Holteri-Oost Rijssen-West Als administratief medewerker wil je graag méér. De vraag is: waar heb je plezier en variatie in je werk? Administratief medewerker Personeel en Organisatie/Financiën Rijssen-Holteqy Wegener huLs-aan-huLskranten DIRECTIESECRETARESSE IWV Luegener Media s Marketing vrijdag fietsdag afgesproken werk Rijssen-Holte^y AAN DE SLAG BIJ VAN DORP INSTALLATIES DEVENTER ASS. MONTEUR SPRINKLER Ruit ingegooid Kindersoos Kwiebus start in nieuw jasje Twee scholieren naar bureau HALT Grenzen DONDERDAG 16 JANUARI 2002 HO 6 De gemeente Rijssen-Holten is van nature een ondernemende gemeente. Dat vinden wij ook terug in de sterke wil om samen te werken aan de toekomst. Binnen de gemeentelijke organisatie hebben wij daar een krachtige succesformule voor: kijk positief aan tegen elke nieuwe uitdaging, maak problemen bespreekbaar, denk planmatig en handel daarnaar, neem initiatief en denk mee over de afdelingstaken. Uitdagingen op de persoonlijke vakgebieden gaan wij met enthousiasme aan. m/v 36 uur per week Deze 36-urige voltijdsbaan is in goed oWierling overleg ook te verdelen in tyvee deeltijdbanen van achttien uur. Voorwaarde is dan wel dahbeide medewerkers hun uren spreiden over vijf dagen. In deze functie verricht je diverse administratieve taken: je muteert bestanden, houdt het archief bij, codeert rekeningen en verwerkt gegevens voor documentatiesystemen zoals de ziekteverzuimregistratie, het personeelsinformatiesysteem en het persc/neelsarchief. Verder voer je diverse secretariële werkzaamheden uit zoals het ve/zamelen van stukken voor besprekingen en het maken van besluitenlijsten hiervan en het yerzorgen van de standaard correspondentie en tekstverwerking. Wij vragen: Je hebt een opleiding op VMBO-niveau en je bent vertrouwd met Word en Excel. Je bent flexibel inzetbaar op de twee taakvelden, toont initiatief, benPstressbestendig en bewijst je als een echte teamplayer. Een dienstverlenende en resultaatgerichte\aanpak is essentieel. Wij bieden: Een aanstelling in algemene dienst waarbij het salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 1.998,- is (maximum schaal 4 bij een volledig dienstverband). Uitloop naar schaal 5 (maximaal 2.105,- bij een volledig dienstverband) is op termijn mogelijk. Informatie: Wil je eerst meer informatie over deze functie, dan kun je contact opnemen met de heer Ton Blonk van het taakveld PNO, telefoonnummer: 0548-854506. Je kunt ook contact opnemen met de heer Jan Breukink van het taakveld FNA, telefoonnummer: 0548-854650, of met het tijdelijk hoofd Concernstaf mevrouw Melita Mertens, bereikbaar onder telefoonnummer 0548-854640. Voor uitvoerige informatie kun je ook onze website bezoeken: www.rijssen-holten.nl Sollicitatie Jouw sollicitatie' kun je vóór 29 januari aanstaande richten aan: gemeente Rijssen-Holten, ter attentie van het taakveld Personeel Organisatie, postbus 244, 7460 AE Rijssen. Vergeet niet op de envelop te vermelden 'sollicitatie'. Solliciteren via e-mail is ook mogelijk. Mail je sollicitatiebrief en c.v naar: vacatures@rijssen-holten.nl bezoekadres Schild 1 Rijssen Smidsbelt 6 Holten postadres postbus 244 7460 AE Rijssen t 0548-854854 f 0548-854855 e gemeente@rijssen-holten.nl wwww.rijssen-holten.nl Rijssen-Holten. Reken daar maar op. Als uitgever van ruim 225 huis-aan-huiskranten met een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan-huiskranten B.V. wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid- Holland, Zeeland, Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekkelijk, lezenswaardig medium. Voor de algemeen directeur zijn wij op zoek naar een: De functie U fungeert samen met een collega als rechterhand van de algemeen directeur. Naast de gebruikelijke secretariële werkzaamheden zoals agendabeheer, het verzorgen van correspondentie en tele foonbehandeling wordt u betrokken bij c.q. krijgt u de verant woordelijkheid over de uitvoering van diverse andere taken. Daarbij moet u o.a. denken aan het voorbereiden en notuleren van vergaderingen, besprekingen en presen taties. Het onderhouden van externe contacten, het zelfs tandig uitvoeren van opdrachten en het deelnemen aan projecten behoort tevens tot uw takenpakket. Kortom een zeer zelfstandige functie die vraagt om iemand die van een uitdaging houdt en van "wanten" weet. Uw profiel Wij zoeken' een collega op HBO-niveau met ruime secretariële ervaring. Belangrijke steekwoorden zijn: communicatief, accu raat, commercieel, zelfstandig en flexibel. Een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een vereiste. Wij bieden Een boeiende, afwisselende fulltime functie in een dynamische omgeving met prima arbeidsvoorwaarden. Uw standplaats is Enschede. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer H. Reinink, hoofd personeel organisatie, tel. 053 - 4842235. Uw sollicitatiebrief kunt u, uiterlijk binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huiskranten BV, t.a.v. de heer H. Reinink, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 692, 7500 AR te Enschede. E-mailen kan natuurlijk ook: LPZ@who.wegener.nl Wegener Huis-aan-Huiskranten BV maakt deel uit van Wegener NV de in Apeldoorn gevestigde, beursgenoteerde onderneming in media en marketing. Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis-aan-huiskranten in Nederland en een belangrijke speler in Nederland en West-Europa op het gebied van direct marketing. Daarnaast ontwikkelt en exploiteert Wegener internetproductén en -diensten, huis-aan-huis verspreiding van reclamemateriaal, gemeentelijke informatiediensten en cartografische producten, geeft special interesttijdschriften uit, levert grafische producten en diensten en is voorts actief op het terrein van commerciële radio. GEEN SPOED, WEL POLITIE Burgemeester en wethouders willen via openbare inschrijving het recht van opstal verlenen voor het gebruik van circa 300 m2 gemeentegrond nabij sporthal 'De Stroekeld' in wijk Veeneslagen (kadastraal bekend onder nummer E 2752) voor het in eigendom hebben en exploiteren van een horecagelegenheid. De bouw (inclusief nutsvoorzieningen) en het onderhoud van de gelegenheid komt geheel voor eigen rekening van de inschrijver. Het recht van opstal wordt verleend voor de duur van 25 jaar en tegen een jaarlijks retributie ter hoogte van €1250,-. De te bouwen horecagelegenheid moet bestaan uit een restauratief gedeelte (kantinefunctie sporthal) met een minimale oppervlakte van 140 m2 en een cafetariagedeelte (wijkfunctie). De gehele wijk Veeneslagen, Waarin sporthaPcfiT-Stcgekeld is gelegen, kan tot het verzorgingsgebied worden gereker^J. Deze wijk telt momentèejongeveer 6000 inwoners en 1900 woningen. De gunningscriteria voor het rechïyan opstal: 1. Er wordt gewerkt met een inschrijXingsbod, waarbij het recht van opstal in beginsel (uitzondering onder 5) aan de inschrijver met het hoogste bod wordt toegekend; 2. Er moet een acceptabel plan van aanpak Worden ingeleverd. Bouwplannen, toekomstvisie etc.; 3. Kredietwaardigheid moet worden aang^oond. Eventueel kan gevraagd worden om een bankgarantie; 4. Inschrijver moet aantonen dat voldaan zaKworden aan de vereisten voor het verkrijgen van een drank- en horecavergunning; 5. Burgemeester en wethouders behouden zich het recht voor om op grond van toetsing van bovenstaande criteria het recht van opstal nietNaan de hoogste inschrijver gunnen. {Jeinteresseerden hebben de mogelijkheid een map'.met uitgebcéide informatie te bestellen bifhet taakveld Welzijn, gemeente Rijssen-Holten telefoonnummer 0548-854520. informatie Gegadigden kunnen tot en met ^8 februari 20Ó3 inschrijven. De jfischrijving moet u in een gesloten enveloppe sturen naar: gemeente Rijssen-Holten '-/taakveld Welzijn, postbus 244, 7460 AE Rijssen. Met in de linker bovenhoek de vermelding "inschrijving De Stroekeld". C III C C II 1 C bezoekadres Schild 1 Rijssen Smidsbelt 6 Holten postadres postbus 244 7460 AE Rijssen t 0548-854854 f 0548-854855 /v.rijssen.n Rijssen-Holten. Reken daar maar op. Van Dorp Installaties BV is een groep van samenwerkende bedrijven met 4 vestigingen en ruim 240 medewerkers. Bij de vestiging in Deventer, Maagdenburgstraat 12, werken ca. 85 mensen in de divisies Klimaat, Elektra en Technisch Beheer (service en onderhoud). Van Dorp Installaties ontwerpt, berekent, tekent, realiseert en beheert installaties waarbij het welzijn van de leefomgeving centraal staat. In al ons doen en laten staat respect voor het milieu en de menselijke waarden voorop. Om aan deze uitgangspunten te kunnen blijven vasthouden, stellen wij niet alleen hoge eisen aan onze medewerkers, maar ook aan de mate rialen die wij verwerken en de projecten waaraan wij werken. DE MENS IS MEERWAARD DAN DE EURO De werkzaamheden op het gebied van brandbeveiliging worden landelijk uitgevoerd. Wij zoeken medewerkers uit de regio Oost-Nederland voor de functie van: Een aankomend monteur die de monteur behulpzaam is bij montage werkzaamheden aan sprinklerinstallaties. Werken bij Van Dorp installaties betekent: je komt in een gemotiveerd team je kiest bewust voor de toekomst je krijgt de waardering die je toekomt je kijkt naar de interessante kanten van het vak je kan bouwen aan je eigen toekomst je komt op voor de waarden in het leven. Van Dorp installaties biedt: een prettige werksfeer met menselijke waarden collega's die met elkaar samenwerken afwisselend werk en kansen op ontplooiing een goed salaris en 30-38 vrije dagen per jaar een premievrij pensioen en regeling voor vroegpensioen bijdragen in kosten voor verdere opleidingen. Voor nadere informatie over bovengenoemde vacatures kun je contact opnemen met de heer P. Boele, tel. 0570 - 659 659, e-mail: info@deventer.vdi.nl of schriftelijk onder vermelding van de functie en voorzien van je CV aan Van Dorp Installaties BV, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 661, 2700 AR Zoetermeer. MET KENNIS EN RESPECT Geeft u voor een gezond leven? iso^/Hartstichtlng Holten - In de nacht van zaterdag 11 januari op zondag 12 januari werd een ruit ingegooid van een pand aan de Oranje straat. Door een getuige was ge zien dat het hier om een man ging, gekleed in een rode trui en een zwarte broek. De man had donker blond haar tot in de nek, een zogenaamd matje. Van de benadeelde zal een aangifte worden op genomen. Holten - Bij de stichting Sociaal Cultureel Werk te Holten gaat woensdag 29 januari, na de winter stop, kindersoos Kwie bus weer van start. Kwie bus is bedoeld voor kin deren van zes tot en met acht jaar, maar de opzet van Kwiebus is deze pe riode totaal veranderd. In zes woensdagmidda gen zullen de kinderen bezig zijn met het opzet ten van een grandioze voorstelling, waar na tuurlijk onder andere de ouders naar kunnen ko men kijken. De voorstelling zal veel spectaculaire circusacts, toneel, dans, muziek en een te gekke modeshow bevatten. Maar het zal ook aangekleed zijn door middel van grime, kle ding en decor. In een pe riode van zes weken wordt geleerd om bij voorbeeld Chinese bord jes te laten draaien, ba lanceren, er wordt een lied ingestudeerd en ook wordt er geleerd om een clown te schminken. Kwiebus zal beginnen op 29 januari. De club zal om de week zijn, op de woensdagmiddag van 14.00 tot 15.30 uur. De kosten bedragen 9 euro voor zes keer. Voor meer informatie, Sociaal en Cultureel Werk voor Holten tele foon: 0548 362755 Holten - Twee leerlingen van scholengemeenschap de Waerdenborch meld den zich vrijdag 10 janu ari bij het politiebureau, omdat zij door een leraar waren betrapt op een ge stolen fiets. Over het algemeen wordt dit vooral door de jeugd opgevat als 'lenen'. Het gaat hier echter om pure diefstal en zo pakt de po litie en de scholenge meenschap de Waerden borch dit ook op. De politie en genoemde scholengemeenschap werken nauw met elkaar samen. De daders wor den aangemeld bij bureau HALT omdat het voor hen de eerste keer is. Ook werd een leerling van de Waerdenborch be trapt op het afsteken van vuurwerk op het school plein. Aangezien het afsteken van vuurwerk nu verbo den is, is men dus in' overtreding. De jongeman gaat voor dit vergrijp ook naar bu reau HALT. Eind vorig jaar lag Bennie Jo link weer eens in het ziekenhuis. Ditmaal vanwege ademhalings problemen. Op zich geen nieuws: Jolink is astmapatiënt. Het is ongetwijfeld ook geen nieuws dat de Achterhoekse roc ker nu alweer op het podium staat. Het Normaalnummer 'Deurdonderen' lijkt zijn levens motto geworden. „Voorlopig moeten de doktoren het maar even zonder mij stellen." „Onbeschrijflijk wat je door maakt als je het gevoel hebt in acute ademnood te raken. We speelden de avond van de 20ste december in Hardenberg. Alles zat mee, het was een geweldig concert. Koud was het wel, die avond. Ik heb van jongs af aan al last van astma. Ik weet het en houd er rekening mee. Rokerige ruimten zijn eigenlijk funest, maar goed, ik ben en blijf een rocker. Hetzelfde geldt voor temperatuurwisselingen. Daags na het optreden heb ik me bij de longarts gemeldt. Hij heeft me direct laten opnemen met alle gevolgen van dien. Het concert in het Drentse Norg van die avond hebben we geannuleerd. Het kon niet anders." Bennie Jolink lag vaker in het ziekenhuis na enkele motor- en auto-ongelukken. „Nee, dit was niet de eerste keer, haha. Ik ben iemand die van tijd tot tijd het gevaar op zoekt, zijn grenzen wil verleggen/Muziek is en blijft echter mijn grootste passie, onmiddellijk gevolgd door de motorcross, dat wel! Dat dat van lijd tot tijd verstrekkende gevol gen heeft is pijnlijk, maar het hoort er bij. De sfeer rond de cross en de spanning vind ik heerlijk. Vaak reis ik na afloop van een concert per camper naar de cross van de volgende dag. Veelal brak en moe, maar vol vechtlust." Jolink houdt deze wijze van le ven inmiddels al 27 jaar vol. Het aantal optredens is omlaag ge gaan, maar de intensiteit blijft honderd procent. En daarnaast zijn er ondertussen een aantal zwarte bladzijden aan het hoofd stuk 'zakelijk' toegevoegd. „Na tuurlijk zijn er dingen voorge vallen die je liever zo snel mo gelijk vergeet. Zoals bij elk be drijf, zijn er ook bij ons wel wel eens meningsverschillen. De af gelopen jaren gaat het echter top en de band draait als nooit te vo ren. Wat dat betreft is Normaal geweldig gegroeid' Koude winterdagen, ..dat bete kent uitkijken voor Bennie Jo link. „Mijn luchtwegen zijn ge voelig voor infecties en ver koudheid. Het betekent dat ik voortdurend alert moet blijven. Maar het komende jaar wordt opnieuw een dijk van een Nor maaljaar. Damp'n en speul'n en., effen gin zusters, haha." Willem Gunneman

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 6