Jeugdteams Blauw Wit '66 succesvol in najaarscompetitie in nieuwe kleding DONDERDAG 19 DECEMBER 2002 - HOLTENS NIEUWSBLAD Vletgoor - Aan de vooravond van de nieu- we competitie mochten diverse jeugd teams van Blauw Wit '66 nieuwe gespon sorde kleding ontvangen van diverse Holtense ondernemers en van een bouw bedrijf dat ook in Holten actief is. Al voordat het inmiddels afgelopen seizoen 2001/ '02 ten einde was, heeft de Sponsor commissie van Blauw Wit '66 diverse werk zaamheden verricht voor het inmiddels ge starte nieuwe seizoen 2002-2003. Van diverse jeugdteams waren de sponsor contracten afgelopen, maar inmiddels spe len de teams weer in een prachtig nieuw outfit. Dat de nieuwe kleding een stimulans is voor goed p9resteren mag blijken uit de drie kampioenen die de eerste seizoenshelft hebben opgeleverd. Zowel D3, El en F3 be sloten hun goede eerste seizoenshelft met Ij de herfsttitel. Blauw Wit '66 is blij met de j steun van het bedrijfsleven in Holten en I daarbuiten en met de prestaties die mede daardoor geleverd kunnen worden. Tegenwoordig worden zoveel eisen gesteld aan een sportvereniging dat de vereniging zelf haast bedrijfsmatig geleid moet worden. Gelukkig kent Blauw Wit vele vrijwilligers die belangeloos hun vrije tijd aan de vereni ging spenderen. Enkele vrijwilligers zijn de jeugdleiders en i jeugdtrainers, anderen zijn de medewer kers van de Sponsorcommissie. Door vooral de inzet van de Sponsorcom missie en mede door de bereidwilligheid van de ondernemers is het mogelijk dat de jeugd van Blauw Wit er ook bij de wedstrij den in het seizoen 2002-2003 weer tiptop bijloopt. Alle foto's zijn voor aanvang van het seizoen gemaakt door fotograaf Johan Bolink. Blauw Wit '66 El, Blokker van de Maat Het zevental van Blauw Wit El is in het nieuw gestoken door Blokker van de Maat aan de Smidsbelt. Albert van de Maat kwam de shirts persoon lijk aan het jeugdteam aanbie den. De jeugd was hiermee bijzon der in z'n nopjes. Nieuwe kle ding doet presteren. De eerste lastige uitwedstrijd in Hellendoorn werd knap ge lijkgespeeld. Het team groeide in deze competitie. Steeds meer wedstrijden wer den gewonnen, met als gevolg dat het team de herfsttitel bin nenhaalde. In het januarinum mer van het clubblad De Blauw-Witter kunt u een uit gebreid verslag lezen van dit kampioensteam. sNovalux van de Maat werd eerder dit jaar omgedoopt tot Blokker. De winkel is voor velen een vertrouwde plek voor de aan koop van allerlei dagelijkse zaken tot een cadeau voor kin deren. Blauw Wit El weet nu wel waar ze moeten zijn! Blauw Wit is blij met de steun van deze sponsor. Staand v.l.n.r.: Henk Smit, Jan Ophof, Albert van de Maat, Bas Ophof, Joris van Aken. Paul Kuipers en Thomas Nij- kamp. Voorste rij v.l.n.r.: Ivan Schuppert, Tcunis Beldman, David Staman, Marcel van Dijk en Niek Wesseldijk. Blauw Wit '66 E2, Marjo's Bloemenmagazijn Blauw Wit E2 speelt de komende seizoenen in de kleding van Marjo's Bloe menmagazijn. De vestiging aan de Oran jestraat is voor de Holte naren een vertrouwd adres. Henk Latnmers is met zijn zaak de komende jaren de steun voor de spe lers van het zevental E2. In de eerste wedstrijd werd goed gebruik ge maakt van die steun, want het team haalde een klin kende 8-2 overwinning. Ook hierna ging het ge weldig met dit team. Slechts één tegenstander bleek een maatje te groot, maar het team werd knap 2e in hun klasse. Blauw Wit is blij met de steun van deze sponsor. Staand v.l.n.r.: Henk Aan stoot. Henk Lammers en Merijn Offringa. Middelste rij: Wilco Stam, Karin van Coeverden, Ben Overkempe en Tom Lan- deweerd. Voorste rij v.l.n.r.: Kasper Stam, Daniël Nijkamp. Max Schuppert. Joey Ko ning, Michel Stam, Victor Martinez en Jeroen Baltes. Blauw Wit '66 BI, Schuppert dames- en herenmode Blauw Wit '66 BI wordt vanaf dit seizoen gesponsord door Schuppert mode. Schuppert dames- en herenmode is een niet meer weg te denken kle dingzaak in het centrum van Holten. Door de jaren heen is er veel veranderd in de zaak. Een mooie goed uitziende winkel met een ruime keus. Blauw Wit is bijzonder blij dat Johan Schuppert de B-junioren van de vereniging in het nieuw heeft willen steken. Staand v.l.n.r: Johan Schup pert (sponsor), Kuba Kladzins- ky, Jasper Lahuis, Leon Scheurwater, Rutger Groote- wal, Arjan Vorkink, Guido Koershuis, Arnold Schutter en Berend Jan Bril. Voorste rij v.l.n.r.: Rolf van Krey, Dennis Bolink, Peter Teeselink. William Kolkman, Marco van Dijk, Gerko Pot man, Christiaan Heusink veld en Niels Hoekman. Blauw Wit '66 Cl, Bestaria 't Klavertje Blauw Wit Cl heeft vanaf dit seizoen Bestaria 't Klavertje als sponsor. Op de hoek tegenover de win kel van Schuppert Mode begon voor Jos Kamphuis het ondernemen in Hol ten. Zijn ondernemings geest bleef niet lang onop gemerkt. 't Klavertje en ook 't Kla vier werden plaatsen waar onder meer vele Blauw witters wel eens te vinden zijn. Met de sponsoring van het C-team helpt de sponsor, die tevens leider van het elftal is, de Blauw Wit jeugd naar een hoger plan. De C-jeugd is in hun klasse een goede midden moter. De ploeg heeft vooral moeite met het winnen van uitwedstrij den. Echter in november werd ook buiten de ver trouwde omgeving van 't Vletgoor een punt gepakt. Met die wetenschap moet het in het voorjaar ook in uitwedstrijden beter gaan. De thuiswedstrijden zijn voor dit team geen pro bleem. Blauw Wit is blij met de steun voor de C- jeugd. Staand v.l.n.r.: Gerrie Pol- houd, Wilfried Smit. Mar ten Hulleman, Noël Pol- houd, Jordy Kamphuis, Wouter Jansen, Appie Bieleman, Joël Lutete en Jos Kamphuis. Voorste rij v.l.n.r.: Niek Zweers. Eric Groot. Jort Wildenborg. Kjell van Zon, Alex Kampman. Frank Bruggeman, Björn le Fèvre en Derren Biele- Blauw Wit '66 Dl, Elektrotechnisch Bureau Van Bruggen Blauw Wit Dl speelt van af dit seizoen in de shirts van Elektrotechnisch Bu reau Van Bruggen. De elektrozaak aan de Kerkstraat in Holten steunt Blauw Wit al jaren. Ook voor de jeugd van Blauw Wit heeft deze onderne ming oog. Met de sponsoring van Blauw Wit Dl steunt het bedrijf een ploeg die voor het eerst prestatief bezig is. Naast een stukje ont spanning ook een prestatie levert. De eerste competi tiewedstrijd tegen Markelo was een mooie opsteker. Een achterstand werd in dc tweede helft omgebogen naar een ruime overwin ning. De ploeg heeft hier na wisselende resultaten behaald, maar laat voetbal lend wel iets zien. Door nu veel te leren kan die groep in de toekomst veel ople veren. Presteren is niet iets wat alleen op het veld ge beurt, maar ook in het be drijfsleven. Door inzet kom je verder. Van Bruggen steunt het team door een prachtige outfit aan te bieden Blauw Wit is bijzonder blij met deze steun. Staand v.l.n.r.: Jan Voogt, Youri Noorlander, Rob bert Stegeman, Jacco van A 1st, Jasper Kampman. Thijmen Voogt, Nick de Bie. Ruben Bolink, Basti- aan ten Tije, Gerard Wij- enberg en Kees van Brug gen. Blauw Wit '66 FT Leferink Administratie Blauw Wit '66 F2, Stukker Autobedrijf Blauw Wit '66 D3, Bouwbedrijf Bramer Blauw Wit '66 F3, Vrielink Makelaardij Na enkele onderko mens elders werd de Toyota garage van wel eer de vestiging van het Holtense autobedrijf. Vanaf dit seizoen is Teun Stukker sponsor van de jeugd van Blauw Wit. Het zeven tal F2 stuurt met deze sponsor door de com petitie. Winst in de eer ste wedstrijd was dan ook logisch! Een mooie combinatie waar Blauw Wit blij mee is! De resultaten in de competitie waren niet voor een kam pioenschap, maar ook niet voor de onderste plaats. Nee dit team wist te win nen, maar kende ook ster kere tegenstanders. Net als F1 kwam vond de ploeg een klassering in de mid denmoot. Teun Stukker, Dirk Jan Scjiuppert en Wim Hart kamp. Middelste rij: Youri Wes seldijk, Steven van Riel. Leon Vermeulen. Daniël j Swaab en Carst Hartkamp. Voorste rij v.l.n.r.: Arnoud Beldman. Bouwdewijn van de Molen, Rutger Osse- waarde, Boaz Schuppert, Thijs Veneklaas Slots en Floris Maasdam. in de competitie en uiteindelijk het doel. het kampioenschap behalen. Een mooi resultaat met een prachtige sponsor waar Blauw Wit en vooral D3 veel plezier aan zullen beleven. Staand v.l.n.r.: dhr. Verhoeven (namens Bouwbedrijf Bramer), Wout van Zoeten, Remi Hoef man, Jarmo Hartkamp, Kevin Vermeulen, Dirk Beverdam, Robert van Riel, Joris Nije Bij- vank, Mart Groot. Wim Klein Nagelvoort (voorzitter Blauw Wit'66). Gehurkt v.l.n.r.: Casper Kolk man, Timo de Vrijer, Remco Stam, Gijs Nijland, Herwin LansHnk, Justin Verhoeven, Pa trick Bolink. Blauw Wit D3 is het derde D-team van Blauw Wit dat aan de competitie meedoet. Hieruit blijkt dat de jeugd bij Blauw Wit groeit. Blauw Wit vond vpor dit team een sponsor waar groeien een bekend fenomeen is. Bouwbedrijf Bramer is de komende jaren dc sponsor van het team. Het bij de start van de competi tie nog jongste team bij Blauw Wit. F3, heeft de komende ja ren Vrielink Makelaardij als sponsor. Vrielink Makelaardij is nog niet zolang geleden in Holten neergestreken. Het kantoor aan de Larense- weg weten de inwoners van Holten wel te vinden. F3 heeft een gedegen sponsor, die kwaliteit hoog in het vaan del heeft staan. Die kwaliteit werd in de eerste competitiewedstrijd tot uit drukking gebracht. De 3-6 uitoverwinning maakte dit duidelijk. Hierna zette het team met de steun van Vrielink in de rug de Voorste rij v.l.n.r.: Gijs- brecht Beldman, Kay Schuppert, Nick Dijkink. Stijn de Vrijer, Mike Kolkman, Jurgen van Dijk, Leon Tromop, Gijs Klein Na gelvoort en Jus tin Mossink. Blauw Wit F1 heeft Leferink Ad ministratie de ko mende jaren als sponsor. De spe lers van F1 waren best trots op het feit dat dit Admi nistratiekantoor hen wilde spon soren. Leferink is namelijk ook de trainingspakken sponsor van Blauw Wit 1 en hierdoor ging F1 ook samen met hun voorbeelden op de foto en dal was best indrukwekkend. Later werden ook afzonderlijk foto's gemaakt met spon sor Martin Leferink. In de competitie heeft Blauw Wit een verdienstelijke middenmoot klassering weten te behalen. Er wa ren ploegen sterker en er waren ploegen waarvan gewonnen werd. Toch een prima resultaat voor deze groep. En voor de toe komst gaat dit team met de sponsor naar het eerste. Staand v.l.n.r.: Henry Stam, Martin Leferink, Harold Beldman. Alfred Beldman en Henk Sche- perboer. Voorste rij v.l.n.r.: Niek Stam. Edwin Bolink, Leander Stam, Thom Hulsman, Jordy Scheper- boer, Tamar Floor Verve da, Jeroen Groteboer en Robbin Meijerink. Blauw Wit F2 wordt gesponsord door Auto bedrijf Stukker. Dit au- tobedrijf aan de Oran jestraat heeft hier een vaste stek gevonden. Een bouwbedrijf dat niet alleen in Holten werkzaamheden uit voert, maar ook in dc vestigingsplaatsen. Vriez veen. Geesteren en Dronten bedrijf ziet een wat het moet worden. Dc spon- uitgroeien totdat sor zag Blauw Wit D3 groeien race naar het kampioen schap voort. De herfsttitel werd ook behaald. Een prachtig resultaat in het tenue vafl een nieuwe sponsor waar Blauw Wit blij mee is. Blauw Wit F4 heeft goed naar dit team gekeken en zal in de voor jaarscompetitie van zich doen spreken. Dhr. Bobeldijk. Henri Breuker en Hans Dijkink. Voorste rij v.l.n.r.: Daniël Wegstapel, Ruben Wegstapel, Lars Stegeman. Rudolf van de Molen en Robbin Breuker. Middelste rij: Freddy Dijk ink. Timo Sjoers, Willian Beldman, Rens Buschers en Dinant Stegeman.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 19