Decemberactie: wie wint auto? CKALIS 6.59 BIJ UNIQUE 100,- korting 30 tot 50% korting Heel veel jeans 20,- korting 20 - 40% korting UNS^UE Gall Gall Albert Heijn Holten Onze zeer speciale koopzaterdag-aanbiedingen Uw boodschappen gratis thuisbezorgd! X* l6J^ee° Eerste schaakronde voor interne beker Grand Marnier Rouge 70cl Bokma jonge jenever lOOcl Chateau Mauleon 2000 75cl vindt u in de Twentsche Courant Tubantia van vrijdag 20 dec. a.s. 6.98 5.98 6.98 2.98 2.98 4.98 'Wij wensen u j>rd±i£C Voor betaalbare topkwaliteit 25% korting CU Rollades o.a, varkensrotlade verpakt kilo &T3 Extra feestelijke aanbieding Geldig in de gehele maand december. AH blijft u verrassen!!! Alle fleren jacks van Pall Mall Herentruien en vesten, kabel, col etc. Nu 2 voor 50,- Aiie dames- en heren jacks Gehele wintercollectie JEANS - CASUAL van 20.49 voor 18.19 van 12.49 voor 11.29 Caramany Cotes du Roussilon Villages van 4.79 voor 3.49 Per doos a 6 flessen 22.99 /MocUUNöéuE liver a Donderdag 19 december 2002 HO 16 Kerst rozenboeket Luxe kerstbakje Amaryllis boeket 2 Mini kerststerren Mooie cyclaam Grote witte azalea Geldig: donderdag, vrijdag, zaterdag bloemen en p planten Holten, Dorpsstraat 12 Holten - De Holtense Handelsvereni ging houdt zaterdag 28 december om 15.00 uur op de Smidsbelt de trekking van de veertig prijzen die te winnen zijn in de decemberactie. Naast de auto die mede mogelijk werd gemaakt door de Holtense Autodealers en Esprit Makel aardij te Holten, zijn er meer prijzen te winnen. Een vakantiereis, meerdere volledig verzorgde diner bonnen onder meer een dinerbon voor zes personen, een mid week of weekend Landal Greenparks, drie prijzen van een jaar lang gratis knippen bij de kapper, een stereoset, di gitale fotocamera, meerdere modeche ques, meerdere malen gratis benzine tanken, een snowboard of een van de andere vijftien grote prijzen. De sint- en kerstactie is begonnen op 25 november. De consumenten kregen bij de AH en Cl000 bij hun boodschappen voordeelbonnen die ze konden besteden en verzilveren bij de Holtense winke liers. Alle bonnen zijn met een slagzin ingevuld en hieruit is al een selectie getrokken welke mee dingt voor de prijzen. De namen van 39 winnaars zal op vrijdag 27 de cember worden gepubliceerd in het Holtens Nieuwsblad. De bonnen kunnen tot en met 27 december nog bij de winkeliers verzilverd worden. Diezelfde avond zullen de bonnen meegaan in de grote pot en wordt de laatste toegevoegd aan de 39 overige winnaars. Uit de veertig winnaars zal de hoofdprijs, een spl internieuwe Huyndai Atos, worden getrokken. Op zaterdag zal er muziek zijn. gratis warme cho colademelk voor iedereen en tegen een kleine vergoeding glühwein. Hierna de getrokken selectie: E. Meijerman. Waardenborgstraat 44, Holten; Kruger, Li bel 11, Deventer; Aaftink, Canadastraat 36. Holten; E. Bekkernens, Van Holtenserf 28, Holten; D. Bosschers, Weverstraat 9, Holten; S. van der Dank, Kenemans- straat 51, Holten; G. Biel- derman, Oude Diepenveen- seweg 17, Holten; H.W. Me- ijerink, Bessinkpasstraat 19, Holten; Vogely, Pastorie- straal 35, Holten; H. ter Beest-Broekhuis, Bonten- weg 1, Holten; H E. Slijk huis, Gaardenstraat 21, Hol ten; W. Klein Velderman, Larenseweg 65. Holten; Romp, Mossinkserf 36, Hol ten; B. Boode, Dijkerhoek- seweg 16, Holten; W. Roc- terdink, Woertmanswcg 46, Bathmen; J. Ebrechl, Ilak- kertsweg 10, Holten; Blok. Kenemansstraal 9, Holten; Baltus, Oranjestraat 31, Holten; H. Vukkink, Kos terspad 10, Holten; R. Lun- de, Erve Lukensveld, Hol ten; J. Trotsenburg, Bosch- kampstraat 30, Holten; PI, Theijn, Hoffestraat 4, Hol ten; J.A. ten Dam Wijcrs, Dammerweg la. Holten; A. Reilink, Okkenbroekseweg 7, Holten; L.H. Bronsvoort, Beusebergerweg 80, Holten; A. Mensink, Forthaarsweg 11, Holten; Oortgiesen, Oranjestraat 36, Holten; H. Vincent, AJ. Goldsteinstraat 10, Holten; P. Brouwer, Vianenweg 202, Holten; A. Dikkers, Oude Diepenveen- seweg 5, Holten; M. Vene klaas, Bergmanstraat 29, Holten; L. Bijma Krekel, Bessinkpasstraat 15, Holten; M. Kolkman, V. Holtenserf 31, Holten: H. Markvoort, Vianenweg 135. Holten; R. ten Veen, Vicarie 9, Holten; Hulsman, Langstraat 26. Holten; B.J. Reevoort, Kol- weg 55, Holten; R Beid- man, Verzetstraat 5. Holten; J. Keesteren. Oude Diepen- veenseweg 1, Holten; K. van Surksum. Beusebergerweg 28, Holten; B. Ostet, Schou tenstraat 39, Holten; Linde, Erve Lukensveld 40, Holten; G. Veneman, Markepad 2, Holten; M. Tromop, Rei- linksweg 53, Holten; J. Tempelman, Hakkertsweg 8, Holten; Platenkamp, Mos sinkserf 18, Holten; A, Kamphuis, Koeweideweg 2, Holten; J. Rensen, J Riet bergstraat 14, Holten; C. Heeregrave, Erve Lukens veld 31, Holten; Aaftink, Tuinstraat 18, Holten; J. Scholten, Verzetstraat 65, Holten; H.J.W.J. Derksen, Kolweg 62, Holten; G.I-I. Rensen, Dorpsstraat 58a, Holten; I-I. Beldman, Noor denbergstraat 9, Holten; E. Heyda, Kollingserf 57, Hol ten; A.S. van den Berg, Boschkampstraat 23, Hol ten; E. Stronks, Mossinkserf 19, Holten; A. Dikkers. Houtweg 14, Holten; B. Vincent, Vianenweg 83, Holten; Ovcrkcmpe, Erve Lukensveld, Holten; J. Scholten, Waardenborch- straat 33. Holten; D. Nij- land, Deventerweg 36, Hol ten; D. Roelvink. Brinkman, Broekeweg 18, Holten; M. Grote Schaarsberg. Hoog- landweg 2a. Wijhe: R. Vos- sebeld. Grutto 7. Rijssen; G. Vlogtman, Kerspelweg 48, Raalte: 1. Lammers, Aal- polsweg 2, Holten; W. Huis man, Keizersweg 27, Hol ten; H. Bouwhuis, Okken broekseweg 15, Holten; M. Pasop, Buerenpad 12, Hol ten; E. Stronks, Mossinkserf 19, Holten; R. Vosscbelt, Grutto 7, Rijssen; R. Beld man, Verzetstraat 5, Holten; D. Ottcn, Het Landeweerd KASSA Levis's, alle modellen en kleuren Diesel, alle modellen en kleuren Edwin, alle modellen en kleuren G-Star, uitlopende modellen en kleuren Dames: - Esprit - EDC - Only - Vero Moda - XX by Mexx - Vanillia - Sandwich - Cecil - Street One - G-Sus Heren: - Pali Mali - Blend - Diesel - G-Star - Levi's - G-Sus - Privata - Esprit by Men - Collomn - Jack Jones Grotestraat 4-Rijssen Grotestraat 95-Nijverdal 40, Holten: J. Scholten, Ver zetstraat 65, Holten; J. Poortman, Wildweg 133, Holten; Van Coevorden, H.J. Wansinkstraat 16, Hol ten; Nijland, Raalterweg 45. Holten; Baltes, Eekelscha- ren 2, Holten; Spijker, In dustriestraat 20, Holten; A. Elders, Stellingmolen 9, Heeten; Wansink, Rijssense- weg 3, Holten; J. Paalman, Juurlingsweg 5, Holten; Willighagen, Raalterweg 35, Holten; Aaftink-Hoven- kamp, Tuinstraat 18. Hol ten; A. Jansen, Voorboers- straat 8, Holten; G. Maats, Haarstraat 1. Holten; R. Beldman. Verzetstraat 5, Holten; Y. van de Linde. Churchillstraat 115, Holten; G. Veneman, Markepad 2, Holten; Brands, Erve Lu kensveld 10, Holten; A. Vonkeman, Erve Lukens veld 11. Holten; A. Kamp huis, Koeweideweg 2, Hol ten; M. Schuitert, Bergman straat 8, Holten; R. Harbers, Erve Lukensveld 28, Holten; A. Landeweerd, Kollingserf 16, Holten; I-I. Rozendom, Rietmolenstraat 6, Holten; R. Vossebelt, Grutto 7, Hol ten; B. Salanie, Kieflenbelt 25, Holten; A. Baltes, Kol weg 98, Holten; G.W. Oost- erveld, Vijfhuizenweg 7, Holten; M. Sloevenbell. Beusebergerweg 43, Holten; J. Giesen, Schuttersweg 5, Holten; D. Kempers-Krie- ger, Larenseweg 21, Holten; G. Grave, Noordenberg straat 6, Holten; N. Reilink. Diekink 6, Markelo; H. Podt, Maneschijnswcg 5, Holten; M. Reikema, Rei- linksweg 9, Holten; J. Bok- kers, Larenseweg 48, Hol ten; R. Beldman, Verzet straat 5, Holten; Bekker nens, Hoffestraat 26, Hol ten: J. Mensink, Noorden bergstraat 20, Holten; Rut gers, Churchillstraat 35, Holten; W. Trentelman, Ca nadastraat 49, Holten; Aan stoot, Diessenplasstraat 16, Holten; A. Koning, Canad- astaat70, Holten; T. Brands, Flisweg 8, Hollen; N. Jong man, Schuttersweg 15. Hol ten; J. Vincent, Boschkamp straat 12, Holten; G. Riet berg, Borkeldsweg 15, Hol ten; Van het Holt, Ab Jan- senstraat 32, Holten; C. Veldkamp, Herdersweg 2, Holten: H. Stam, Stations straat 13, Holten; J. Meulc- man, Borkeldsweg 18, Hol ten; H.J. Aaftink, Oranje straat 17, Holten; Blanken- voorde, Nagelhoutstraat 7, Holten: J. Koopman, Boe- rendanssteeg 25. Holten; J.J. van der Vugt, Larenseweg 7. Holten; M Appcrloo, Na- gerhoutstraat 8, Holten; M. Post, Weverstraat 27, Hol ten; M. Boode, Koekoek slaan 40, Markelo; HM. Van Langen, Kozakkenstraat 9, Holten; S. Tjoonk, Lande weerd 6, Holten; H. Boom, Oude Holterweg 9, Nicuw- Heeten; Bekkernens, Raat- akkerweg 2, Holten; A* Timmerarends, Pastorie straat 41, Holten; M. Geist, Provilaan 32, Heemstede; W. Jol-Leeuwwerke, Beuse bergerweg 23, Holten; W, Bouman, Ambachtstraat 18; Nieuw Heeten; J. Lodewe- ges, Gaardenstraat 3, Hol ten; M. Paalman-Brinkman, Smidsbelt 31, Holten; J. Vincent, Boschkampstraal 12, Holten; S. Klooster. Burg vd Borchstraat 21, Holten; J. Koopman. Boe- rendanssteeg 25, Holten; Wj Aaltink Broensweg 2, Hol-, ten; M. Wesseldijk, Dies-i senplasstraat 1, Holten; H; Blankena, A. Berghof, Hol ten: Ten Velde, Oranjestraat 61, Holten; K. Pennewaard. Kolweg 50, Holten; M. Rei kema, Reilinksweg 59, Hol ten: J. vd Meulen, Schreurs- weg 5, Holten; D. Kevelam, Sparren weg 12, Holten; W. IT. Bannink-Smale, Kolweg 8, Holten; J.G. Nijland; Gaardenstraat 15, Holten; Zwiers, Pastoriestraat 10. Holten; M.D. Vincent! Schoutenstraat 21, Holten; B.W. Winsen, Looweg 25,| Holten; H. Koopman-Aan stoot. Raalterweg 9, Holten; 1-1. Staalman, Holterweg 102, Laren; H. Paalman: Smidsbelt 31, Holten; J. Bulsink, Wilhelminastraal 7, Holten; A.J. Nijland, Kol lingserf 32, Holten; F ten Velde, Tuinstraat 101, Hol-| ten; A. Arendse Nagelhout straat 49, Holten; Mark-; voort. Erve Wiegmannink 12. Holten, H. Kevelam J Oude Deventerweg 5, Hol ten; G.W. Schooien, Kwin- tenweg 14, Holten; M. Van Aalst, Erve Joost, Holten! K. Ossenwaarde, Erve Broekhuis 20, Holten: Aj Vasters, Fliermatenweg 9.' Holten; H. Beldman, Noor denbergstraat 9, Holten; J' Lammers, Doorlopendedijk 5a, Holten; Schuppcrtj Haarstraat 4, Holten; Vork-i ink, H.J. Wansinkstraat 19,1 Holten; L. Jansen, Erve Joost 5, Holten; P. op de Kelder, Dalbruid 14, Vlaari dingen; G.J. Nijland, De. Visscher 8, Holten; Zwiers, Pastoriestraat 10, Holten; L.H. Veenstra, Gaarden straat 40, Holten; W. Paal man, Kroepinksweg 2, Hol-| ten; R. Overmeen-Ooster-i veld. Kwintenweg 4, Hol ten; W. Klaasses, Mane-I schijnsweg 36, Holten; A.j Baltus, Kollingserf 24, Hol-J ten; M.A. Nijenhuis, Kol-j weg 26'. Holten; M. Apper- loo. Nagelhoutstraat 8, Hol-j ten; G. Meilink, Erve Teese-j link 32, Holten: H. BaltusJ Vijfhuizenweg 2, Holten; J. Bosma, Stevensweg 1, Hol-i ten; H. Muller, Kolweg 42.j Holten; Wibbelink, Beuse-J bergerweg 78, Holten; W Hulsman, Bergmanstraat 17.1 Holten; R. Ten Dolle, ElsenJ enveldweg 1, Holten. Holten - De eerste ronde van de interne beker van het schaken heeft afgelo pen maandagavond plaats gevonden. Verras singen deden zich eigen lijk niet voor al kwam Rob Gervedink Nijhuis heel dicht in de buurt van een sensatie tegen Henk van Beek. Onervarenheid in een be ter staand eindspel deed hem uiteindelijk de das om. Ook de remise van Erik Bosman tegen Di- nant van Beek is zeer verdienstelijk. Henk Jongman en Roelf de Jonge waren al uitge schakeld in de voorronde door respectievelijk Gcr- rit Luggenhorst en Bertus van Beek. Teun Scheur water en Karl Heinz Leisten waren niet inge loot doordat ze het win terseizoen afwezig zijn. Uitslagen interne beker competitie op 16 decem ber Johan Klein Teeselink - Gerrit Stevens, 0-1; Ben van de Griendt - Cees Olij, uitgesteld; Ronald Klein Teeselink - Alrik Baltus, uitgesteld; Dinant van Beek - Erik Bosman,; 1/2-1/2; Jim Klinge - Bas van Beek, 1-0; Ton van Oijen - Dick van der Knaap, 1-0; Gerrit Lug genhorst - Berrus van Beek. 1-0; Rob Gerve-j dink Nijhuis - Henk vani Beek, 0-1. Ook werd nog een partij uit de interne competitie gespeeld. Henk Jongman en Cees Olij kwamen remisd overeen. De uitslagen van vorige week waren als volgt. Cees Olij - Bertus van Beek, 1 - 0; Alrik Baltus -| Rob Gervedink Nijhuis, 0-1Dinant van Beek - Karl Heinz Leisten, 0-1; Johan Klein Teeselink - Gerrit Stevens, 0-1 JEANS CASUAL Rijssen Rijssen - Nijverdal Rijssen

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 16