PUZZEL MEE LACTIE! Hoe doet u mee en kunt u winnen...? MAN BUSSEL CILFMAN INKERT KOOPMAN DIJKINK b.v. KLEIN BOONSCHATE 0548-36 16 22 Eerste prijs: de 13e editie van de Grote Van Dale 'A\ A Ooljmede namens onze medewerkers wensen wij u prettige feestdagen en een voorspoedig 2003 Wij wensen iedereen fijne, kerstdagen en een groen 2003 Wij wensen iedereen prettige kerstdagen en een voorspoedig 2003 containers Prettige feestdagen Heusinkveld Holten BOUWBEDRIJF 00548-361259 wenst allen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Donderdag 19 december 2002 HO 11 Goed nieuws voor iedereen die graag puzzelt: het is weer december! Deze sfeervolle maand vol tradities rondom de kerstboom en de jaarwissel ing heeft voor puzzelaars nóg een traditie in pet to: de Van Dale Eindejaarspuzzelactie! Al meer dan vijftien jaar organiseert Van Dale met groot succes in december de Eindejaarspuzzelactie. Een goede traditie die Van Dale graag in ere houdt. Net als de schitterende prijzen die te winnen zijn. Zo bestaat de hoofdprijs uit de 13e editie van het Van Dale Groot Woordenboek der Nederlandse taal, oftewel de Grote Van Dale. De tweede prijs is het Van Dale Idioomwoordenboek en de derde prijs is het Van Dale Handwoorden boek hedendaags Nederlands. Stuk voor stuk prachtige naslagwerken om duizenden puzzelwo orden in op te zoeken. Veel puzzelplezier! De 13e editie van de driedelige Grote Van Dale bevat op 4.400 pagina's maar liefst 232.743 trefwoorden. Er zijn talloze betekenissen, citaten, uitdrukkingen en vaste verbindingen opgenomen en aan duizenden woorden is een datering toegevoegd. Ook geeft de 13e editie uitspraakinformatie bij woorden waarvan de uitspraak afwijkt van de Nederlandse uit spraakregels. Het meest complete Nederlandse woor denboek heeft een omberkleurig" jasje en is voorzien van een handige en luxueuze opbergcassette. Om het opzoeken en terugvinden te vergemakkelijken, is elk deel bovendien uitgevoerd met twee leeslinten! De winkelwaarde van deze prachtige hoofdprijs is 159. Nederland omringd Nederlandse :ro;, Los deze puzzel op en noteer de letters uit de genummerde vakjes in de opiossingsbalk onnoud- irechlsport- deoefenaar ontknopen g figuur Noorwegen zender op Tweede prijs: het Van Dale Idioomwoordenboek Een koude douche is sprek ender dan een onverwachte tegenvaller. Op die manier geven uitdrukkingen en gezeg den kleur aan onze taal. Ze weerspiegelen ook allerlei maatschappelijke ontwikkelin gen, want terwijl men vroeger iets met de paplepel kreeg inge goten, zit dat anno 2001 gewoon in je genen. Deze en andere taaiwetenswaardigheden ontdekt u in het Van Dale Idioomwoordenboek dat vol staat met uit drukkingen, gezegden, zegswijzen, spreuken en vergelijkingen. Alle uitdrukkingen zijn voorzien van een heldere toelichting en één of meer citaten. Be halve een naslagwerk om de betekenis van uit drukkingen op te zoeken, is het Idioomwoorden boek ook een plezierig lees- en bladerboek met hon derden illustraties. Winkelwaarde: 65. Derde prijs: het Van Dale Handwoorden boek hedendaags Nederlands Voor iedereen die correct Ned erlands wil spreken en schri jven, is er dit ruim 1.200 pagi na's tellende woordenboek. De moderne woordenschat vindt u terug in de circa 66.000 trefwo orden, de betekenissen en de voorbeelden. Een uitstekend naslagwerk voor kantoor, thuis of school. Winkelwaarde: 31. Los de puzzel in z'n ge heel op. Schrijf de gevon den oplossing op een briefkaart en stuur deze op tijd in, zodat die uiter lijk op vrijdag 10 janu ari 2003 in ons bezit is. Heeft u geen briefkaart in huis dan mag u ook een briefje sturen. Schrijf dan wel in de linkerboven hoek van de enveloppe 'Eindejaarspuzzel 2003'. Vergeet niet om duidelijk uw naam, adres, postco de, woonplaats, telefoon nummer. eventueel e- mail-adres en leeftijd te vermelden bij gebruik van een briefkaart of en veloppe. Alle inzendingen worden eigendom van Wegener Huis-aan-huis- kranten en over de uit slag wordt niet gecorres pondeerd. Winnaars ont vangen t.z.t. bericht thuis. Het postadres waaraan u dient te adresseren is: Redactie Holtens Nieuwsblad, Kerkhofsweg 18, 7451 BG Holten. loon- en grondverzetbedrijf HOLTEN TEL. 0548-3613 22 Ondernemersweg 36 67 11 Holten www.kleinboonschate.nl Groenbemiddeling Hoveniersbedrijf - Groothandel woning- en meubelstoffeerderij Burg. v/d Borchstraat 47, Holten. Telefoon 0548-36 12 35 Wij wensen iedereen prettige kerstdagen en een voorspoedig 2003 Tot ziens op 27, 28 en 29 juni www.dijkerhoek.nl Wij wensen u gezegende kerstdagen en een heel voorspoedig 2003 Postbus 50 7450 AB Holten Dorpsstraat 21 7451 BR Holten Tel. 0548-36 14 00 Fax 0548-36 42 95 Boekhandel/ kantoorboekhandel Meer dan een boekhandel MARKELO - HOLTEN Met dank_voor het vertrouwen van het afgelopen jaar prettige kerstdagen en een voorspoedig 2003 gewenst aan a[[e ctiëntèCe Installatiebedrijf van Zon BV Dorpsstraat 55 7451 BS Holten

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 11