Met vierde plaats kan Blauw Wit winterstop in Blauw Wit laat Avanti uit Twello ijskoud achter wW mWÊS Okia start straks met Familiedag nieuw jeugdteam Handbaldamesteam wint dik van Achilles Nieuwe start voor fanclub Mark Tuitert Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten Darttoernooi Gouden Keun Tentoonstelling Bergvliegers Blauw Wit naar Eefde U ^.4 A. Groenkreatief Markvoort sponsort handbaldames Al Uitslagen handbal atletiek Uitslagen jeugdhandbal Sportagenda Uitslagen crosscompetitie DONDERDAG 12 DECEMBER 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD Blauw WitF4 - Ven KF2 Ondanks de sterke overmacht bleef Blauw Wit dapper doorvechten. De ze laatste wedstrijd werd verloren. Het team hoopt op een lagere indeling voor volgend jaar, zodat de kwaliteit van het team duidelijk gemaakt kan worden door het winnen van wedstrijden. Eindstand: 0-7. SWNE4 - Blauw WitE2 Blauw Wit speelde goed tegen het sterke SVVN maar kon in de eerste helft drie tegentreffers niet voorkomen. Na weer een doelpunt in de twee de helft was het Blauw Wit die de spanning terugbracht door twee keer te scoren. Doelpuntenmakers: Michel en Max. Eindstand 7-2. Dl heeft wisselende successen In de eerste helft kwam men al heel snel op een 4-0-achterstand. Na de rust werd er geweldig goed gespeeld, maar verder dan drie doelpunten kwamen de jongens niet. De doelpunten van de afgelopen twee wedstrij den werden gescoord door Thijmen (viermaal), Ruben en Nick de Bie. Heino D3 - Blauw Wit D3 Heino, dat ook fysiek sterker was, nam al snel een voorsprong. Nu werd Blauw Wit pas echt wakker en speelde de beste fase waaruit de gelijkma ker voortkwam. In de tweede helft zette Heino een tandje bij en mede door enkele fouten in de verdediging liep Heino uit tot 4-1. Blauw Wit Cl - De Zweef C3 Gedurende de eerste helft was De Zweef op alle fronten beter. Blauw Wit leek verstijfd te zijn door de kou en liet drie doelpunten door. Na rust werd het team opgewarmd door thee en dit leek een gunstige uitwerking te hebben. In de laatste tien minuten werd de door verkoudheid getroffen Wouter een grote held voor zijn team. Hij scoorde drie keer: een penalty, via een afstandschot en via een vrije trap. Zo werd er toch nog een punt behaald. Eindstand: 3-3. Hector MB 1 - Blauw Wit MB 1 Na een goede start scoorde Blauw Wit al snel enkele doelpunten. Na een misverstand van Laura wist Hector iets terug te doen. Blauw Wit bleef ondanks dit toch de sterkere en stond met rust al met 1-7 voor. Na rust raakte Hector gefrustreerd en scoorde niet meer. Blauw Wit deed dit wel en wist zo een monsterscore teweeg te brengen (doelpuntenmaaksters: Irene (zesmaal), Jeanine (driemaal), Geertje (tweemaal). Marianne (tweemaal), Anne-Ruth (tweemaal), Susan (eenmaal) en Evelien (een maal). Eindstand-1-17. Vilsteren BI - Blauw Wit BI Onder ijskoude omstandigheden werd gespeeld tegen Vilsteren BI. De eerste helft domineerden de Holtenaren de wedstrijd, maar kwamen niet tot scoren. Na de hervatting waren de ploegen meer gelijkwaardig maar opnieuw werden weinig kansen gecreëerd. Uit een corner scoorden de gastheren ietwat gelukkig de 1-0. In het slotoffensief had Blauw Wit pech. Een kopbal van Rolf van Kreij trof binnenkant paal maar werd door de keeper op de lijn gestopt. Eindstand: 1-0 Blauw Wit Al - Heeten Al Blauw Wit begon matig aan de wedstrijd en bleef ook zo spelen. Beide partijen hadden enkele magere kansen, waarvan Heeten er een met geluk benutte. Via een speler van Blauw Wit belandde de bal in het doel. Ook na rust kon Blauw Wit niet imponeren, hoewel er wel strijd geleverd werd. Heeten scoorde nogmaals en Blauw Wit gaf zich gewonnen. Eind stand: 0-2. Avanti Twello 2 - Blauw Wit 2 Na tien minuten kreeg Avanti de bal niet weg uit het strafschopgebied en kon uiteindelijk Wilco de bal beheerst binnenschieten. Drie minuten later werd het uit een hoekschop alweer gelijk. Uit een vrije trap bleef de bal in het doelgebied hangen en werd binnengelopen maar de scheidsrechter keurde het doelpunt af wegens hands. In de tweede helft hetzelfde spel- beeld. Tot vijftien minuten voor tijd klopte de combinatie wel en ging Jurrian alleen op de keeper af. Hij omspeelde hem goed maar werd door de keeper neergelegd, net buiten de zestien meter. De keeper kon vertrek ken maar het lukte Blauw Wit niet de vrije trap te benutten. Ondanks een kwartier met tien tegenstanders kon Blauw Wit niet tot scoren komen en ging teleurgesteld met maar een punt naar huis. Eindstand 1-1. Blauw Wit 4 - Markvogels 2 Jan-Willem Stam schoot voor rust de 1-0 binnen door de bal zeer fraai in de kruising te schieten. Deze stand werd de hele wedstrijd verdedigd. Martijn Jansen kreeg nog de kans op 2-0, maar die viel niet. Een belang rijke overwinning voor Blauw Wit en een zeer vervelend verlies voor Markvogels dat nu bijna geen uitzicht meer heeft op het kampioenschap. Eindstand: 1-0. Blauw Wit 5 - Prins Bernard 5 Blauw Wit had in de eerste helft meer balbezit, maar kon er weinig ge vaar mee stichten. Een uitval leverde totaal onverwacht de 0-1 op. Blauw Wit kwam voor rust nog op gelijke hoogte. Eerst schoot Jan Harbers de bal op de lat uit een vrije trap, maar even later werd Erik Aanstoot diep gestuurd. Net voor de achterlijn wist hij de bal te bereiken en zijn pass op de instormende Henk Smit leverde de op dat moment verdiende 1-1 op. Na de thee was Blauw Wit minder balvast. Blauw Wit kwam op 2-1 na dat Egbert Beldman de bal op rechts diep stuurde. De voorzet die hierna volgde werd knap door Freddy Hulleman binnengeschoten. Eindstand 2- Holten F1 - Enter V. F1 De aanvoerdersband, die dit keer door Jeroen werd gedragen, gaf hem blijkbaar veel inspiratie, want hij werkte hard en kwam twee keer dicht bij de keeper van Enter V. Ondanks het harde werken van al onze speler tjes lukte het maar niet dat verdiende doelpunt te scoren. Twee kleine foutjes in de verdediging en onze toch al niet fitte keeper Bart, moest in beide speeihelften eenmaal de bai uit het net halen. Eindstand: 0 - 2. Holten El- SVZWE1 Al na een paar minuten opende Nick de score met een prachtige uithaal vanaf rechts. Vijf minuten later schoot weer Nick Holten met links kei hard naar 2-0. Tics en Marco speelden achterin een puike partij en wisten lange tijd de nul te houden. Na wat slordigheidjes aan de Holtense kant wist SVZW echter terug te komen. Gelukkig bracht Glenn Holten weer op gelijke hoogte, na enkele keren heel dicht bij een doelpunt te zijn ge weest. De middenvelders Mark, Max en Guus speelden verdedigend en aanvallend de sterren van de hemel. De tegenstander kwam weer op voorsprong. Gelukkig wist Guus van ver met rechts enorm uit te halen en 4-4 te maken. Een minuut voor tijd was het de sterspeler van de tegen stander die de vele toeschouwers naar hun hoofd deden grijpen: net ver loren. Eindstand 4-5. Holten Dl - Bentelo Dl Nadat de spelers warm waren gedraaid creëerde Holten enkele mooie aanvallen. Pas midden eerste helft, toen Sjors doorbrak en de doelverde- diger van Bentelo het nakijken gaf werd 1-0 gemaakt. De tweede helft probeerde Holten de score verder uit te bouwen maar het overwicht werd verder niet in doelpunten uitgedrukt. Met deze uitslag passeren we Ben telo op de ranglijst en door het verlies van Eibergen staan we nu boven aan. Eindstand 1-0. Holten MCI- V en L MCI Gelijk na de aftrap ging Holten in de aanval. Door een klutsdoelpunt kwamen de Holtense meisjes al snel voor met 1-0. Uit de eerste de beste tegenaanval werd door de meisjes van V en L tegen gescoord. De Hol tense meisjes voerden de druk op het doel van V en L weer op en uit een van deze aanvallen werd de 2-1 binnengeschoten door Inge R. Kort voor de rust wist Maike de 3-1 te scoren. De Holtense meisjes gingen direct in de tweede helft weer in de aanval. Verdedigend werd er door onder ande re Nienke en Elsemiek geen kansen weggegeven. In de tweede helft wer den de doelpunten gemaakt door Ilse, Inge J, Sandra en Fanny en wist Holten de wedstrijd met ruime cijfers te winnen. Eindstand 7-2. Holten Al - Rietvogels Al Holten begon zeer goed aan de eerste helft wal resulteerde in een 2-0 voorsprong. Na de thee kwam Holten sterk uit de kleedkamer en na enige minuten werd het drie tegen nul door een eigen doelpunt. Hierna werd het wat harder van Rietvogels kant wat resulteerde in twee rode kaarten voor smerige overtredingen. Maar Holten wist ondanks het keiharde spel van Rietvogels het hoofd er goed bij te houden. Holten kreeg nog wel een strafschop tegen echter door goed te blijven voetballen bleven de drie punten in Holten. Eindstand 4-2 Holten Al - Juliana Al Er werd in de eerste 25 minuten soms zeer goed combinatievoetbal ge speeld, wat resulteerde in doelpunten van Maarten en Tim. De tegenstan der gaf zich niet zomaar gewonnen en scoorde ook tweemaal in de eerste helft, zodat dc niststand 2-2 was. Na de thee ging Holten goed door. Maarten maakt nog een goal en vrij snel was de beurt aan Bas om 4-2 op het scorebord te zetten. Juliana probeerde nog wat te forceren, maar Hol ten hield goed stand. Na 4-2 zat de wedstrijd wat op slot, toch wist Ruud na een mooie aanval er 5-2 van te maken. Daania bracht Holten vier ver se spelers in, wat de stand niet meer kon beïnvloeden. Eindstand 5-2. Klavier - Het eerste dartswed strijd in het geloot koppeltoer- nooi om het Gouden Keun werd zondag 8 december gegooid in café 't Klavier. Dit wordt zoals gebruikelijk gespeeld over vier wedstrijddagen. De twintig deelnemers werden aan elkaar gekoppeld door mid del van een loting. Na de twee voorrondepoules bleven er een finalepoule en een verliezerpou le over. Overtuigend eerste van de win naarsronde werden Marco van Menum samen met Bert Paal man met acht punten uit vier partijen. Tweede werden Henk Potman en Gerbrand Huisken, nog voor Jonny Paalman en Rik Deijk. Winnaar van de verliezerronde werden Mans Potman en André Schuchard met acht punten uit vier partijen. Henk Potman gooide de maxi male score van 180. Mans Pot man gooide de hoogste finish: De volgende wedstrijddata zijn: 26 januari: Bierlokal am Bahn- hof; 16 maart: 't Klavier; 13 april: Bierlokal am Bahnhof. Holten - In het clubgebouw van duivenvereniging De Bergvlie gers aan de Slachthuisstraat wordt zaterdag 14 december de jaarlijkse clubtentoonstelling ge houden. De duiven worden in de ochten duren door een erkend keur meester gekeurd. De duiven worden onderverdeeld in zes klassen. Zodoende zijn er meerdere prij zen te behalen wat voor de moti vatie van de liefhebber ten goe de komt. Wie meer wil weten over de dui vensport kan gerust eens langs komen en ontdekken hoe leuk deze sport is. Voor iedereen is het clublokaal vanaf 1.4.00 uur geopend. Vletgoor - Terwijl de ijspegels aan de neuzen van de verkleum de toeschouwers hingen, de kro ketten sputterend in de frituur la gen en de koffie pruttelend de temperatuur in de kantine om hoog probeerde te krijgen, wist in een ijzige vrieskou Blauw Wit een uitstekende prestatie te leve ren door Avanti uit Twello kans loos terug te sturen. Het toegesnelde, massaal opge komen thuispubliek zag in de eerste helft een gelijkopgaande wedstrijd. Verdedigend gaf Blauw Wit geen kansen weg en aanvallend was men zeer bewe gelijk. Dat resulteerde wel in mooie combinaties, maar niet in echt doeltreffende acties. Een kopbal van Ton Veldhuis ging rakelings over en aan de andere kant moest Hans Bekker- nens eenmaal in actie komen bij een schuiver van de spits van Avanti. In de 35ste minuut forceerde Gert-Jan Prins een corner die door Gerald Jansen beroerd werd en via een Avanti speler doel trof: 1-0. Tot de rust gebeurde er verder weinig. Daarna was de terugkeer na lang blessureleed, van Marco Schuiterd. Voordat de laatste supporters de warme kantine hadden verlaten, wist een snij dende aanval over links het ver zet van de Twellonaren te bre ken. Via de snelheid en het doorzettend vermogen van Hans Stam werd Jurgen Kolkman be reikt, die de keeper kansloos liet. De bal lag al tegen het net, voor dat deze kon reageren. En dan te bedenken dat Jurgen de bal nog niet eens vol raakte: 2-0 in de vijftigste minuut. Steeds meer kroketten en andere warme snacks verlieten de kanti ne en bevolkten het veld rond om. De warme dampen hadden een onstuimig effect op de spe lers, die aanval na aanval rich ting kantine lieten komen, daar mee -ttc iiSglmeM (Foto: Johan Bolink) mee Avanti met de rug tegen de kantinemuur zettend. In de 75ste minuut resulteerde dat in een snelle aanval over links die door Gerald Jansen schitterend werd voorgezet. Re- mon Jager kopte de bal terug op Jurgen Kolkman, die met een stuiterend schot de keeper an dermaal kansloos liet: 3-0. Bij deze stand werd Remon ge wisseld voor het jeugdige talent Youri Noorlander, die meteen liet zien waarom het niet de laat ste keer in het eerste zal zijn. Snel, wendbaar en conditioneel optimaal was hij goed aanwezig op het veld. In de 85ste minuut zette hij de bal prachtig voor, waarna Gert-Jan Prins met 'een domme, droge knal' de 4-0 wist aan te tekenen. Met een prachti ge vierde plek op dit moment kan Blauw Wit de winterstop in. Opstelling Blauw Wit: Hans Bek- kernens, Dirk Jan Beldman, Jacco Schuppert. Gerald Jansen, Arjan Aanstoot. Gert Jan Prins, Amo Ja ger. Ton Veldhuis (Hans Stam), Re mon Jager (Youri Noorlander), Me- rijn Offringa (Marco Schuiterd) en Jurgen Kolkman. Eefde - De rest van de enkele weken geleden gespeelde wed strijd tegen Eefde staat zaterdag VOOr Blauw Wit Op het program - In een doelpuntrijke ontmoeting won Blauw Wit toen met tien man van een onmachtig Eefde. Sp. Eefde maakt een moeilijk seizoen door. De ploeg die vorig jaar bovenin speelde, staat nu op een degradatieplaats. Tegen het op de laatste plaats staande SSSE werd gewonnen met 2-3. De wedstrijd begint za terdag vanaf 14.30 uur in Eefde. Holten - Hoewel landelijk het aantal jeugdleden terugloopt en de tieners moeilijk aan het spor ten zijn te krijgen en te houden, heeft touwtrekvereniging Okia voor het nieuwe seizoen al een aantal tienerleden. De jeugdleden van Okia werden voor twee jaar terug allen gepro moveerd naar de senioren en werd het jeugdteam opgeheven. Okia zal dan ook weer een trai ner beschikbaar stellen, speciaal voor de jeugd. Voordat er met de trainingen wordt begonnen zal er eerst een voorlichting zijn voor alle belangstellenden. Het informaties-uurtje wordt gehou den op woensdag 15 januari om 19.00 uur in het clubgebouw het Pulhuus, aan de Larenseweg (Vletgoor). Voor de jeugd vanaf 12 jaar is het bijzonder goed toe ven op het veld aan de Larense weg. De tieners die nu met el kaar beginnen zullen bij elkaar in een team komen en blijven, tot aan de senioren. Touwtrekken is een uitdagende teamsport, met kracht en tech niek die men in de trainingen leert en opbouwt om gezamen lijk een ander team over de streep trekken. Na de trainingen even bij elkaar zitten is een vast onderdeel bij de trainingen en de wedstrijden worden zomers om de veertien dagen (met bouwvakstop), ge lijktijdig met de senioren gehou den. Graag zou Okia nog meerdere jeugdleden erbij willen hebben. Wie interesse heeft kan bellen met Bert Kolkman telefoon 0548-361702 of Teun Stevens telefoon 0572-321582. Holten - Voor de wedstrijd tegen Achilles kreeg het handbalda mesteam Al van Holten van Alard Markvoort nieuwe truien aan geboden. Groenkreatief Markvoort sponsort dit team met ingang van dit seizoen voor drie jaar. Voor aanvang van de wedstrijd werd een foto gemaakt met de sponsor A. Markvoort, de dames Al selectie met trainer coach Jan Victor Dorlas. (Foto: Johan Bolink) Holten De heren van de handbal wisten het niet te bolwerken te gen koploper Achilles 5. De routine van de gasten was voldoende om in de eerste helft een voorsprong te nemen: (8- 12). Na rust deed Achilles er alles aan om het tempo te drukken en Holten uit haar spel te halen. Dat lukte redelijk waardoor Achilles de wedstrijd met 18-23 winnend kon afsluiten. Dames 2 boekte een eenvoudige Meermanskamp - De jaarlijkse familiedag van de Holtense atle tiekvereniging wordt zaterdag 14 december gehouden. De mid dag zit vol met loopsport en spel, met na afloop een boeren koolmaaltijd. De familiecross is de gelegen heid om kennis te maken met andere atletiekleden. Ouders van de jeugdleden die met hun kin deren mee willen doen, worden van harte uitgenodigd om zich voor deze middag op te geven. Het programma van de middag is zo opgezet dat er voor elk wat wils is, ook voor niet-hardlo- pers. Er is een programma voor kin deren tot twaalf jaar, de g-atleten en de oudere jeugd en senioren. Bij regenachtig weer is er voor de jeugd een alternatief pro gramma. De activiteiten vinden allemaal plaats op en rond Meer manskamp en op de Holterberg. Opgegeven kan bij Rob de Bruin, telefoon: 363537. Holten - Handbaldames Al boekte haar eerste zege. Met goed spel werd overtuigend van Nieuw-Heeten gewonnen. Na rust (13-6) ging Holten goed door en won verdiend met 23- 13. Ook dames A2 pakte de punten. Thuis tegen Wessels/ Heeten 3 liep het voor de rust nog wat moeilijk. Ruststand 7-5. In de tweede helft werd men sterker en werd keurig met 17-12 ge wonnen. Meisjes C boekte een regelmati ge zege op Voorwaarts 3. Holten speelde goed en via een 5-3- stand bij rust werd met 16-8 ge wonnen. Meisjes D kwam net iets te kort tegen Haarle. Na een ruststand van 0-3 werd het 3-6 voor de gasten. zege op het zwakke Klarenbeek 2. Holten was technisch en fy siek sterker. Met hulp van enke le jeugd speelsters werd Klaren beek al bij rust op een 11 -3 ach terstand gezet. Na rust werd de voorsprong uit gebouwd tot de 21-9 overwin ning. Holten - Ook de thuiswedstrijd van zaterdagavond tegen Achil les uit Apeldoorn is door het eer ste handbaldamesteam van Hol ten ruim gewonnen. Al in de beginfase bleek dat het damesteam van de gasten uit Apeldoorn ver is teruggevallen in kwaliteit. Holten was op alle fronten sterker en alleen met veel fysiek geweld wist Achilles zich staande te houden. Met een sterk spelende Paulien Schooien aan de cirkel zag Hol ten kans bij rust al een 12-8 voorsprong op te bouwen. Na rust bleef Holten attent, maar zag het weinig kans door de stugge Apeldoornse defensie heen te komen, terwijl ook de breakouts niet uit de verf kwa men. In het laatste kwartier toen een aantal speelster van Achilles door tijdstraffen voorzichtiger moest gaan verdedigen, kwam Holten er nog een aantal keren goed door. De eindstand werd bepaald op 18-11 in het voordeel van Hol ten. Scores: Jessica Smit 6; Paulien Schooien 5; Judith Tiekink, Margot ter Schure 2: Dörte v. Oijen, Kristel Meerman, Ellen Teeselink 1. Holten - Net als Mark Tuitert, wil ook het bestuur van zijn sup portersvereniging een nieuwe seizoensstart maken. Dat maakte het bestuur bekend tijdens de algemene ledenvergadering in 't Keuntje. Voorzitter Gerhard Kolkman legde uit dat niet alleen Mark afge lopen seizoen slechrdraaide. Ook met de supportersvereniging liep lang niet alles vlekkeloos. Kolkman noemde het een 'collec tieve winterslaap'. Zonder optreden van Mark, werd ook de sup portersvereniging inactief. Mark is dit seizoen echter zeer goed gestart en de supportersver eniging hoopt dit voorbeeld te volgen. Een begin is gemaakt met het uitkomen van het eerste clubblad van het nieuwe seizoen: het Markrantje en de ledenvergadering. Als verassing kwam Mark zelf nog even langs, vergezeld van vriendin Helen. Tijdens een gezellig samenzijn' bekeken zij met de aanwezige supporters foto's en video's van Mark's schaalscar- rière tot nu toe. Ook recente video's waren aanwezig en als Mark het moment ziet waarop hij in Utrecht Rintje Ritsma voorbij gaat, moet hij toch even lachen. Een ondeugend grinnikje. En dat staat hem.' want Mark heeft weer laten zien dat hij er bij hoort. Blauw Wit Zaterdag 14 december Sp Eefde 1 - Blauw Wit 1, 14.30 uur (vertrek 12.45 uur); Blauw Wit 2 - Sp Eefde 2, 12.30 uur; Sp Haarlo 2 - Blauw Wit 3, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); Enter V 7 - Blauw Wit 4. 12.45 uur (vertrek 11.45 uur); Overwetering AI - Blauw Wit Al, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Blauw Wit BI - Des BI, 14.30 uur; Rohda C5 - Blauw Wit Cl, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Zutphen MB1 - Blauw Wit MB1, 11.30 uur (vertrek 10.15 uur): Blauw Wit Dl - Holten Dl. 10.30 uur; Blauw Wit D2 - Over wetering D2, 10.30 uur; Dalfsen D3 - Blauw Wit D3, 10.00 uur (vertrek 9.45 uur); Blauw Wit El - Heeten E2, 9.30 uur; Lemelerveld E6 - Blauw Wit E2, 11.00 uur (vertrek 9.45 uur); Hulzense Boys F5 - Blauw Wit F3, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur). Zaalvoetbal Donderdag 12 december Blauw Wit 2 - CJV'ers 6, 22.00 uur. Woensdag 17 december CJV'ers 2 - Blauw Wit 2, 22.00 uur (vertrek 21.00 uur). SV Holten Zondag 15 december Holten 1 - Davo 1, 14.00 uur; En ter 2 - Holten 2, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Holten 3 - Omhoog 2, 10.00 uur; Holten 5 - MVV 29 1. 9.30 uur; Markelo 8 - Holten 6, 10.30 uur (vertrek 9.30 uur); Hol ten 7 - Dedemsvaart 7, 10.45 uur; De Zweef 8 - Holten 8, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten 9 - Riet vogels 7, 9.00 uur. Zaterdag 14 december HSC'21/ Brein A2 - Holten Al, 14.30 uur; ABS BI - Holten BI, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Holten Cl - Go Ahead D Cl, 14.30 uur; Holten C2 - Achilles'12 C3, 13.00 uur; Blauw Wit 66 Dl - Holten Dl, 10.30 uur (vertrek 9.45 uur); Holten D2 - Omhoog D2, 11.00 uur; Holten El - Rood Zwart El, 10.00 uur; SVZW E2 - Holten E2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Excelsior '31 Ell - Holten E3, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Excelsior '31 E10 - Holten E4, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur): Holten F1 - GFC Fl, 1 1.00 uur: Bornebroek Fl - Holten F2, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten F3 - Hector F3. 11.00 uur; Holten MCI - Witkampers MCI, 14.00 uur; Holten MC2 - Longa'30 MCI, 14.00 uur. Handbal Donderdag 12 december Dames Recreanten - Voorwaarts 2, 19.00 uur. Zaterdag 14 december Groessen - Heren 1, 19.00 uur (vertrek 17.45 uur); SDOL 1 - B- jeugd, 14.55 uur (vertrek 14.05 uur); SDOL 2 - C-jeugd, 15.50 uur (vertrek 15.00 uur): Klarenbeek - D-jeugd, 13.30 uur (vertrek 12.15 uur). Zondag 15 december Raalte 1 - Dames 1, 13.15 uur (vertrek 12.15 uur); HCD '97 3 - Dames 2, 13.15 uur (vertrek 12.15 uur); ABS - Dames Al, 11.05 uur (vertrek 10.00 uur); Raalte - Da mes A2, 12.10 uur (vertrek 11.10 uur). Mintonette Vrijdag 13 december Sporthal 't Mossink 19.30 uur Mintonette dames 1 - Cupido 1 Mintonette dames 4 - Vocluma 3, Mintonette heren 2 - Cupido 2. 21.00 uur Mintonette dames 2 - Dynamo Tubbergen 4, Mintonette dames 5 - VEC 2, Mintonette dames 3 - Cupido 3. Gymzaal Haarstraat 19.30 uur Mintonette meisjes MB1 - Holyo- ke MB2. 21.00 uur Mintonette heren 1 - Cupido 1 Gymzaal Vrijheidslaan 21.00 uur Mintonette heren 3- SNS/Savico 4. Harderwijk - De tweede cross van de Gelders-Overijsselse Crosscompetitie vond vorige week zaterdag plaats in Harder wijk. SV Holten kwam met een groep atleten aan de start. De volgende uitslagen werden be haald op de desbetreffende af standen. Sanne Klein Nagelvoort werd 22e bij de meisjes pupillen A 2de jaars. Ze liep de 1000 meter in 4.48. Marije Dangremond werd 3de bij de bij de meisjes junioren D 2de jaars. Ze liep de 1500 meter in 6.10. Rob Marissink liep de 2500 me ter bij de jongens junioren C. Hij behaalde een 12de plek in een tijd van 9.38. Gijs Marissink werd liep de 6000 meter bij de Jongens junio ren A. Hij liep naar een 13de plek in een tijd van 24.41 De derde Cross van de Twentse Cross Competitie is zondag 15 december bij Iphitos te Losser.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7