Opmerkelijke verbouwingsopruiming bij Resink Wonen Enschede Uitbreiding van onze woonformule met Ledersit 507. Resink 14 DECEMBER VAN 10.00-12.00 UUR: OPEN HUIZEN DAG i/ïncënT® Wij zoeken dagbladbezorgers in Holten Ja, Ah \/or\en je ij Blauw Wit El kampioen Geen vrije vuurwerkzone Avond in kerstsfeer Wandeling op Holterberg Uitslagen Bergruitertjes Opheffingsnorm basisscholen bankstellen 2 x/i zits banken fauteuils merkmeubelen (o.a. Leolux, Gelderland, Topform, Pastoe, Interstar, Label, Harvink) eethoeken kasten slaapkamers I linnenkasten etc. kortingen tot Hoge kortingen op kwaliteitsmeubelen ENSCHEDE: Woonboulevard Schuttersveld 3, Tel.: (053) 4358835 Misschien is üw nieuwe droomhuis er wel bij... Vincent Makelaars wenst u exclusieve feestdagen! VINCENT ik meld mij aan als bezorger (m/v) voor de Twentsche Courant Tubantia 7 'hïbantia mijn wereld, mijn krant. Schietvereniging "De Zaagmolen" GROTE VERWERPING HALF VARKEN Donderdag 12 december 2002 HO 10 Aanvankelijk waren de jongens van Blauw Wit nog wat zenuwachtig, het ging tenslotte om een kam pioenschap. Na enkel minuten verdwenen de zenu wen en met enkele mooie acties van Paul en Glenn kwam Blauw Wit toch op voorsprong. Paul kopte een bal over de keeper en Glenn scoorde twee keer na prima passes van Teunis. Thomas, Jorg, Marcel en Ivan hadden achter in alles onder controle, waar door Hulzense Boys in de eerste helft niet aan sco ren toekwam. In de tweede helft veranderde het wedstrijdbeeld enigszins doordat iedereen wilde scoren. Gelukkig gebeurde dit ook enkele keren zo dat Blauw Wit de verdiende winnaar van deze wed strijd werd en daarmee kampioen in de competitie. Eindstand: 11-2. Holten - In Holten komt geen vuurwerkvrije zone. De wijkagent in Holten vond dat niet nodig om dat er in Holten weinig klachten hierover zijn. In Rijssen wordt wel een vuurwerkvrije zone inge steld en wel in het cen trum van Rijssen en in de parkeerkelder onder de Hoge Wal. De politie controleert strikt op de naleving daarvan. Dorpshuis - Stichting Kunst en Cultuur houdt maandag 16 december een sfeervolle avond in kerstsfeer in dorpshuis De Boschkamp. Vanaf 20.00 uur kan men genie ten van het poppenspel A Christmas Carol van het Charles Dickens Gezel schap. De spelers Lidy en Peter Noort met hun kinderen Bart, Marjoleine en Wouter spelen het ver haal met behulp van een poppenkast, poppen en een geluidsband. Samen met Marianne van den Broek en Marjan Deurloo brengt het gezelschap in de tijd voor Kerstmis dit verhaal. Na de pauze rond 21.30 uur, vertelt toneelspeler Ben Haitemink het kerst verhaal Het schoonste lied ter wereld, geschre ven door P.A. de Bock en vertaalt door Karei Jonk- here. Dit kerstverhaal zal muzikaal worden omlijst door Janny Ribbink met haar dwarsfluit. Holten - Op meerdere con coursen werden weer prij zen behaald door leden van PC de Bergruitertjes. Mar- jet Drost en Marylou Hol leman gingen naar Mep- pel. Marjet werd hier tweede met Khady Boy in het ZZ en Marylou behaalde met Silke een keurige zevende prijs in het Z-springen. Emmalie den Heijer en Laura Tij haar hadden prijs in Heeten. Laura werd met Kadanza eerste in de L1 - dressuur en Emmalie be haalde een eerste prijs met Clarissa in de L2-dressuur. Tijdens de Twente Cup be haalde Angela van Lies met Black King een twee- Holten - Natuurdiorama Holterberg houdt zondag 29 december een arran gement van wandelen, museumbezoek en een uitgebreid stamppotbuf fet. Het begint om 13.30 uur met een kop koffie bij restaurant De Wielen, te genover het museum. Daarna wordt een bezoek gebracht aan het Natuur diorama onder het motto: Zie binnen wat er buiten gebeurt. Vooral zal er aandacht worden besteed aan de flora en fauna van de streek. Na de rondlei ding wordt een wande ling onder leiding van een deskundige gids ge maakt langs de mooiste plekken van de Holter berg. Teruggekeerd van deze anderhalf uur duren de excursie wacht een heerlijk stamppotbuffet,- bestaande uit boerenkool, zuurkool en hutspot. Omdat er maximaal 35 personen kunnen deelne men, is tijdige reserve ring gewenst. Kosten voor dit arrangement zijn 14,50 euro per persoon, all-in. Informatie en re servering: Natuurdiora ma Holterberg, Holter- bergweg 12, Holten, tele foon: 0548 -361979. de prijs in het M-springen. Myrthe Barvelink, Britt Barvelink, Jose Oolbek- kink en Elsbeth Deijk be haalden prijzen in Wier den. Britt behaalde een tweede prijs met Pepsi in het klassieke parcours en Myrthe werd met Ibor tweede in het progressief springen. Jose werd met Bontje tweede tijdens het klassiek springen in de klasse L en Elsbeth werd met Delilah derde in het klassiek sprin gen klasse M en eerste in het progressief klasse M. Carin Paalman werd met Dompie' vierde tijdens het dressuren in Lochem klas se LITijdens het springen in Lochem waren er prij zen voor Jeroen Oostervelt met Pessoa hij werd ne gende in het klassieke par cours, en Melissa ten Vel de met Marlotte zij werd derde in het jachtparcours. Angela van Lies behaald tijdens het jachtspringen voor de Twente Cup een eerste prijs. Melissa ten Velde werd in Gorssel tweede met Marlotte. Holten - De minister van Onderwijs heeft voor het tijdvak 1 augustus 2003 tot 1 augustus 2008 een nieu we opheffmgs- en stich tingsnorm vastgelegd. De nieuwe opheffingsnorm is 101 leerlingen; de nieuwe stichtingsnorm is 200 leer lingen. Doordat de gemeenteraad besloot het grondgebied van de gemeente te splitsen in twee delen, heeft de mi nister ook afzonderlijke opheffingsnormen vastge steld voor deze beide ge biedsdelen. De nieuwe op heffingsnorm voor het ge biedsdeel oud Holten is 42 (was 43), en voor het ge biedsdeel oud Rijssen/ deel Markelo is 153 (ongewij zigd). Deze opheffingsnor men komen in de plaats van de opheffingsnorm van 101 voor de gehele ge meente. Alle basisscholen in de gemeente zitten bo ven de voor hen geldende opheffingsnorm. Resink Wonen breidt in Enschede haar woonformule u De specialist in leren zitmeubelen Ledersit zal verhuizen met haar vestiging op de Woonboulevard Enschede naar meer vierkante meters bij Resink Wonen Voor u betekent dat nu extra voordeel: een verbouw,ngs- opruiming met zeer interessante kortingen op alle afdelingen. geldt niet voor alle merkmeubelen, speciale acties, aanbiedingen of eerdere aankopen. Resink Wonen heeft vestigingen in Almelo, Apeldoorn en Enschede. Wierden, hoofdkantoor. Internet: www.resinkwonen.nl Zaterdag 14 december, van 10,00 tot 12.00 uur, houdt Vincent Makelaars Open Huizen Dag. Bij een groot aantal koophuizen uit ons aanbod kunt u dan, zonder afspraak, zonder makelaar: V ongestoord binnenstappen V vrijblijvend rondkijken V vragen stellen aan de bewoners. Weten welke woningen meedoen aan de Open Huizen Dag? Stap dan even binnen op ons kantoor. Of bei (0548) 56 19 64. Of kijk op www.vlneent-makelaars.nl voor alle deelnemende huizen. Makelaardij Vincent O.C. Dorpsstraat 53, postbus 25 7450 AA Holten E info@vincent-makelaars.nl UW EXCLUSIEVE MAKELAAR VOOR WONEN MET EEN HELEBOEL INCLUSIEF Wil je niet de hele dag in touw zijn en toch een leuke cent verdienen? Wij hebben een ideale baan voor je. Het bezorgen van onze krant kost je hooguit een uurtje per dag. Bel voor informatie: Mevr. Bouwhuis Aalpolsweg 6 Holten tel. 0548-361849 Vul onderstaande bon in en stuur deze in een enveloppe (zonder postzegel) naar: De Twentsche Courant Tubantia. t.a.v. Afd. Logistiek Antwoordnummer 97, 7500 VB Enschede Naam: Adres: Postcode/Plaats: Telefoon- Geb. datum: hl w .Hotel Kevst'Oyyemjement 142.50 pp-, ■V 4'doajs Kevst'avmHjement o,€. 187.50p-ps Cinch (min,2 overnachtingen, 2x Hollandsontbijtbuffet *2x 4-gongen,diner i De- Kerstdagen, staan, mor de, deur, ook, niet uur dieelwensen houden met ieder jaar hetzelfde,gezeur. mij rekening bv, vegetarisch, Laat daarom, de. boel de. boel suiker- cfgluten, vrijgeen. gaaf op uur gevoel probleem! (jratis parkeerfuiliteiten neem, nu, het besluit voor auto of motor en, een, berging ga er met Kerst even, lekker tussen, uit! voor meegebrachte,fietsen. In, Hotel Meyer wordt heerlijk verwend, Tevensgratis fetsen, op basis van- met een speciaal Kerst arrangement! beschikbaarheid, Lift aamvezig. Bei voor info 072-58124 88 opkijk, op- uwur.hotehueyer.nl Hotel Meyer, j«u,b 4, 1865AB Bergen, aan, Zee- organiseert op vrijdag 27 december in café-restaurant Het Bonte Paard Aanvang 20.00 uur. Rad van avontuur vele andere spelletjes Hoofdprijs:

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 10