Dik verdiende overwinning geeft toekomstperspectief Blauw Wit 4 wint Zaagmolentrofee van Dijkerhoekse schietvereniging r*m Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten Blauw Wit verslaat koploper WHcZ Wie Spoort Nie walst over tweede plaats Uitslagen De Eendracht Mark Tuitert Sport Agenda m Restantmatch Blauw Wit Jeugdhandbal DONDERDAG 21 NOVEMBER 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD 9 Heeten F1 - Blauw Wit F1 Blauw Wit begon zeer aanvallend aan deze wedstrijd wat al snel leidde tot de 0-1 via Tama Floor. Blauw Wit bleef aanvallend spelen en al snel schoot Tom raak. Hierna zakte Blauw Wit wat terug en was het Heeten dat fysiek sterker werd. Voor rust maakten zij er nog 2-2 van. In de tweede helft had Blauw Wit duidelijk moeite met hel" sterker spelende Heeten. Keeper Edwin hield met enkele fraaie reddingen Blauw Wit in de race, maar was bij de 3-2 kansloos. Eindstand: 5-2. Blauw Wit F2 - Raalte F2 Met Thijs op goal en vele ballen van de tegenstander die telkens de paal raakten, ging Blauw Wit met een 1-O-achterstand de rust in. Daarna speelde Blauw Wit vele malen beter. Er werd beter samengespeeld en Daniel scoorde twee keer. Blauw Wit dacht te winnen, maar door enkele verdedigende fouten werd de over winning weggegeven. Eindstand: 2-3. Blauw Wit F3 - Hulzense Boys F5 Blauw Wit moest hard werken om een doelpunt tegen te voorko men. Toen de Holtenaren eindelijk een kans kregen, maakte Ru ben het goed af. Vlak daarna maakte Youri ook een doelpunt. In de tweede helft bleef het zelfvertrouwen groeien wat resulteerde in een overwinning. Eindstand: 6-0. Heeten El - Blauw Wit El Na een aarzelend begin wist Blauw Wit voor rust de 1-0 te sco ren. Na rust zette Heeten meer druk, maar Blauw Wit contro leerde alles naar behoren. Het team scoorde zelf nog twee keer. Hierna scoorde ook Heeten nog een keer. Eindstand: 1-3. Blauw Wit E2 - Lemelerveld E6 Blauw Wit begon sterk en Michel kon een goede voorzet van Je roen intikken. Even later wisten beide teams te scoren en nog voor de rust kon opnieuw Michel de marge zelfs op twee doel punten brengen. Daarna ging Blauw Wit goed door en Kasper wist te scoren. Nadat Lemelerveld weer had gescoord waren het Karin en Michel die de stand op 6-2 brachten. De gasten kwa men in de wedstrijd en wisten nog drie keer te scoren. Eind stand: 6-5. Blauw Wit Dl - Des Dl Het verschil tussen de twee ploegen werd absoluut gemaakt door de sterke spits van Des, die negen keer scoorde. Voor Blauw Wit was de wedstrijd na vijftien minuten al voorbij: 0-5. Vlak voor rust wist Jurgen de aansluitingstreffer te scoren. In de tweede helft werd er beter gevoetbald, maar een gelijkspel zat er voor Blauw Wit gewoon niet in. Eindstand: 1-10. Blauw Wit D3 - Dalfsen D3 Dalfsen. dat te laat op het veld verscheen, was geen partij. De Blauw-Wit-spitsen waren scherp en straften elke fout van Dalf sen genadeloos af. Ook het middenveld en de verdediging lieten hun kracht zien. Dalfsen stond er bij en keek er naar. Eindstand: 14-0. V en L MB1 - Blauw Wit MB1 Na een aanvallende start stond Blauw Wit al snel op voorsprong. Na de 0-2 was het vervolgens Irene die na een voorzet van Su san zelfs de 0-3 maakte. Eindstand: 1-3. JC Hellendoorn A2 - Blauw Wit Al Al in de warming-up moest Blauw Wit het zonder haar keeper stellen die vanwege een polsblessure niet kon deelnemen aan de wedstrijd. Blauw Wit liet echter een goede wedstrijd zien met haar 'nieuwe' keeper Erwin Prins. Martijn en Harald zorgden voor de ruststand van 0-2. Daarna startte Blauw Wil weer goed. Na een schitterende aanval dacht Martijn Bannink de 0-3 te ma ken. De goal werd echter afgekeurd door de scheidsrechter. Even later was het wel raak, weer via Martijn. Eindstand: 1-3. Blauw Wit 2 - Excelsior 4 De eerste helft begon met weinig kansen. Langzaam trok Blauw Wit het initiatief naar zich toe en maakte in de dertiende minuut uit de eerste goede kans: 1-0. Nog geen drie minuten later was hét weer raak. Vlak voor rust kopte Johan Bosschers een voorzet van Jurgen Kolkman binnen. In de tweede helft schoof Excelsi or haar voorstopper door, zodat er een chaotische wedstrijd ont stond. Na twintig minuten leverde dit de 2-2 op. Vervolgens kwamen de Rijssenaren zelfs op 2-3, maar Johan Bolink en Jur gen geloofden nog in de gelijkmaker die uiteindelijk ook viel. Eindstand: 3-3. Zelos 4 - Blauw Wit 3 Zelos kwam onverdiend op voorsprong door een gelukkige combinatie. De thuisclub speelde goed, maar aan het einde van de eerste helft was Blauw Wit de veel betere ploeg. Helaas wer den de kansen niet verzilverd. In de tweede helft zette Eelco-Ja- ger, na een mooie actie over links, de bal goed voor op Werner. Die rondde het bekwaam af. Zelos maakte na een fout in de ver dediging: 2-1. De 3-1 en 4-1 volgden elkaar snel op. Aan het einde maakte Werner nog wel 4-2, maar dit was alleen nog voor de statistieken. Eindstand 4-2. Excelsior '31 12 - Blauw Wit 4 Blauw Wit begon goed en was gelijkwaardig aan de thuisploeg. De wedstrijd speelde zich voornamelijk af op het middenveld. De verdediging onder leiding van Jan was goed georganiseerd. Rust 0-0. In de tweede hel ft bracht de ploeg enkele jonge spelers binnen de lijnen, wat met goed uitgevoerde counters tot succes leidde. John scoorde knap 0-1 en enkele minuten later was het Gert-Jan die fraai voor 0-2 zorgde. Alfred scoorde na een vlotte counter 0-3, wat ook de eindstand betekende. Eindstand 0-3. Blauw Wit 5 - CSV Apeldoorn 10 De thuisploeg liep steeds achter de feiten aan. Martin maakte fraai gelijk na de 0-1 en na rust scoorde hij ook 2-2. Apeldoorn trok hierna het verschil op tot 2, maar Egbert Beldman scoorde 3-4. Met 3-5 leek de wedstrijd beslist. Apeldoorn kreeg toen veel kansen op meer, maar opnieuw Martin bepaalde de eind stand. Eindstand 4-5. Wilhelminaschool Al-Holten Al Binnen enkele minuten wist Wilhelminaschool de 1-0 binnen te tikken. Al snel maakte Maarten de gelijkmaker. Met duidelijke instructies werd Al de tweede helft het veld ingestuurd tegen negen tegenstanders. Holten speelde uiterst moeizaam en wist zich nauwelijks kansen te creëren. Uiteindelijk wist Maarten met z'n tweede doelpunt toch Holten aan de leiding te brengen. Wilhelminaschool werd sterker en wist steeds een vrije man te vinden. De gelijkmaker kwam dan ook niet onverwacht uit de lucht vallen,' Een counter van Bas zorgde dan toch weer voor een voorsprong. Helaas wist Holten ook deze voorsprong niet vast te houden. Vlak voor tijd scoorde Wilhelminaschool weel een gelijkmaker, waardoor de eindstand op 3-3 werd bepaald. Al met al een uitslag die te denken geeft. Eindstand: 3-3. EGW 2- Holten 6 Holten 6 begon sterk aan de wedstrijd, maar wist dit niet uit te drukken in doelpunten. De tegenstander kreeg een kans, waarbij de Holtense verdediging niet anders restte dan een overtreding te maken in het strafschopgebied. Hierdoor scoorde EGW 1-(L Albert W. zette Wim B. in staat om de gelijkmaker aan te teke nen: 1-1. EGW wist kort daarop keeper Bert W. te verschalken met een afstandschol: 2-1. In dezelfde minuut zorgde René L. voor de gelijkmaker 2-2 na een foutje van de laatste man van EGW. Kort voor rust wist Harald T. de 2-3 te maken. Na rust begon EGW met een sterk gewijzigd team en wist Holten meer onder druk te zetten. De 2-4 van de voet van Wim B. kwam als een opluchting, mede omdat kort daarna EGW de 3-4 liet aan tekenen. Uit een van de aanvallen wist Benno V. de marge weer te vergroten tol twee doelpunten. Harald T. wist de eindstand op 3-6 te brengen. Eindstand: 3-6. Holten - De uitslagen van de on derlinge schietcompetitie van schietvereniging De Eendracht. Geweer klasse A: I. W. Paalman 166 (3x10); 2. J.A. Paalman 166 (2x10); 3. B. Paalman 158; 4. G.J. v. Aefst 158; 5. F. Hoes 152. Klasse B: 1. G. Jansen 158; 2. M. Krikkink 152; 3. D. Tiekink 132; 4. B.Tromop 129. Klasse C: I.E. Hulsman 98; 2. S. Kolkman 59. Pistool: 1. H. Paalman 170; 2. A. Schuppert 169: 3. H. Nekkers 156. Vuurbuks: 1. D. Overmeen 78; 2. G. Möring 71; 3. S. Kools 52. Opgelegd 55+: 1. G. Schuppert 188; 2. G. Haverslag 178; 3. A. Palman 176; 4. W. Leeftink 170; 5. E. Struik 166; 6. J. Nijendijk 156; 7. D. Jansen 155; 8. J. Klooster 147. Erfurt - De Worldcup wedstrijden werden van vrijdag 15 tot en met zondag 17 novem ber verreden in het Duitse Er furt. In dit weekeinde was ook voor het eerst de kleine vier kamp opgenomen. Mark Tuitert mocht hier niet aan meedoen. Hij stond samen met Martin Hersman op de reservelijst. Mark kwam zaterdag 16 novem ber wel in actie op de 1.500 me ter. Hij moest het in de negende rit opnemen tegen de Amerikaan Tim Hoffmann. De Holtenaar opende in 24.12. Na 700 meter stond er 51.27 (ronde 27.1) op het scorebord. Bij 1.100 meter noteerde hij 1.19.74 (ronde 28.4). Hij kwam uiteindelijk met een tijd van 1.50.13 (ronde 30.3) over de fi nish. Mark won de rit net van Tim Hoffmann (1.50.18) maar hij moest uiteindelijk genoegen ne men met een tiende plek. Zondag 17 november heeft Mark nog deelgenomen aan de 5.000 meter in de B-groep. Hij werd daar vierde in een tijd van 6.40.24. In de tussenstand van de wereldbeker op de 1.500 me ter, staat Mark op de zesde plaats met 88 punten. Vletgoor - Blauw Wit speelde afgelopen zaterdag op sportpark 't Vletgoor de topper tegen kop loper en kampioenskandidaat nummer een: WHcZ uit Zutphen. Een ploeg die de ambi tie heeft om na een jaar de derde klasse weer zo snel mogelijk te verlaten en aan punten een straatlengte voorsprong had op de concurrentie. Blauw Wit bracht WHcZ de eerste neder laag toe en troefde deze tech nisch betere ploeg af op inzet, karakter en doeltreffendheid. Met gewaagd aanvallend voet bal werd een dik verdiende 4-1 overwinning behaald. Na zes minuten werd de wed strijd opgeschrikt door een ge blesseerde scheidsrechter. Scheidsrechter G.W. Jansen uit Apeldoorn moest zich aan zijn enkel laten behandelen. Geluk kig krabbelde hij snel weer op en vervolgde de wedstrijd. Enkele minuten later moest Gert-Jan Ulfman zich laten wis selen voor Youri Noorlander vanwege een hamstringblessure. In de elfde minuut was het Ger- ben Beldman die aan de linker kant twee verdedigers het nakij ken gaf en de bal goed voorgaf op Arno Jager, die de bal net niet voldoende raakte. Enkele minuten later was het op nieuw Gerben Beldman die een actie maakte en net buiten de zestien meter onderuit werd ge trokken. Arjan Aanstoot schoot de bal hard door de muur on houdbaar in het doel en tekende een verassende 1-0 aan. Rond de dertigste minuut was het Gerben Beldman die een verdedigingsfout van WHcZ af strafte. Een hoge bal werd door de laatste man gemist en Gerben kon vrij op het doel afgaan. Al leen voor de keeper knalde hij de bal in het dak van doel 2-0. WHcZ probeerde nog voor rust aansluiting te vinden maar kwam niet verder dan een afge keurd doelpunt door buitenspel. (Foto: Johan Bolink) Vlak voor rust kreeg Dirk Jan Beldman een gele kaart voor een onschuldige overtreding: 2-0. Daarna was het Remon Jager die een vrije trap van Arjan Aan stoot bijna binnenkopte. Doel man Oolbekkink kon net red ding brengen. Uit de corner die Blauw Wit hieraan overhield, was het wel raak. Gerald Jansen bracht de bal hoog voor. De keeper dacht de bal uit de lucht te plukken, maar stuitte daarbij op een medespeler en liet de bal los voor de voeten van Remon Jager die simpel de 3-0 binnenschoot. De irritaties bij de spelers van WHcZ liepen hoog op. Spelers begonnen zich af te reageren op scheidsrechter Jansen wat leidde tot twee gele kaarten. Het spel werd grimmiger en harder. Uit een vrije trap voor Blauw Wit was het enkele minuten later weer raak. Arjan Aanstoot schoot de bal vanaf de linker kant hard op het doel van WHcZ. Doordat niemand de bal raakte, werd de keeper in de ver re hoek verrast en plofte de bal opnieuw binnen: 4-0. De wedstrijd was hiermee ge speeld en WHcZ geloofde er niet meer in. Een speler van WHcZ werd nog uit het veld ge zonden vanwege een tweede ge le kaart. Ook grensrechter Wul- link kon vertrekken toen hij aan merkingen had op de leiding. Het was aan scheidsrechter Jan sen uit Apeldoorn dat de Zutphense ploeg toch nog een keer scoorde. Een aanvaller van WHcZ kwam oog in oog met Jacco Schuppert die zich niet liet passeren en op tijd de voet voor de bal zette en deze stil voor zich had liggen. De scheidsrechter floot af en gaf tot verrassing een strafschop. Deze werd onhoud baar benut: 4-1 Enkele minuten later kreeg Blauw Wit een strafschop toen Gerben Beldman dubieus ten val werd gebracht binnen de zestien meter. Arno Jager schoot de bal naast. Dijkerhoek - De prijsuitreiking vond afgelopen vrijdag van de Zaagmolentrofee plaats. Win naar van de zestiende editie om deze wisseltrofee was het eerste team van het vierde elftal van Blauw Wit met een score van 403 punten. Scholengemeen schap De Waerdenborch, die dit jaar de wisselbeker definitief in him bezit hadden kunnen krij gen, werd vierde. Dat betekent dat ze de laatste zes jaar altijd bij de eerste vier zijn geëindigd. De zaterdagvoetballers hadden overigens een ruime voorsprong op de Hooltcr Daansers die voor de vijfde keer in vijf jaar in de top drie eindigden zonder overi gens het toernooi te winnen. Derde werd Bouwbedrijf Pin- kert, het enige team in de top vijf dal nog nooit eerder winnaar werd. De IJsclub De Noordpool wist overigens nog net vij fde te wor den voor de SV Holten afdeling atletiek. Het meeste aantal tie nen gaf de doorslag. In de damescategoric waren dit jaar de dames van de Dijker- hoekse plattelandsvrouwen de sterkste. Het is de derde keer dat ze de eerste prijs winnen. De da mes van de Hoffesstraat, al vijf keer winnaar, vielen dit jaar bui ten de prijzen. Een zeldzaam heid. Bij de junioren was buurtvereni ging Holterbroek weer de beste voor de Dijkerhoekse CJV en de jeugd van de SG De Waerden borch, die voor de eerste keer meededen. Daarmee viel deze vereniging in elke categorie in '7' (Foto: Johan Bolink) de prijzen. De beste individuele schutter was Mikel Aanstoot van het vierde elftal van Blauw Wit. Hij viel dus tweemaal in de prijzen. Wilma Hakkert van SG De Wa erdenborch was de beste dames- schutter, wat ze ook al eens was in 1995. Bij de junioren was Rob Aanstoot van de CJV Dijker- hoek de meest gelukkige (108 punten). Nienke Derks was een goede tweede met 105 punten. Weer kon een nieuw deelne mersrecord in de boeken ge schreven worden. Bij de zestien de editie werd de mijlpaal van honderd doorbroken. Het offi ciële aantal komt op 105 teams, waarvan vijf onvolledig. Tegen over vorig jaar is dit een toena me van elf teams, waarbij toen acht teams onvolledig waren. Dat is drie meer dan dit jaar. De rek is er nu toch wel uit. Meer kan bijna niet, slechts op één avond had nog een extra team kunnen schieten. Deze toevloed van deelnemers veroorzaakte een reeks aansla gen op het schietgebouw, waar bij vooral achterwand en vloer bedekking het moesten ontgel den. Gelukkig staat het gebouw Holten - Dartteam Wie Spoort Nie 1 (WSN) moest afgelopen maandag haar eerste positie in de competitie gaan verdedigen tegen de tweede plaats. De Good Dart Fellows uit Hengelo kwa men op bezoek om een goed potje te gaan gooien. Het beloofde een spannende pot te gaan worden. Supporters wa ren uit alle windstreken geko men om naar de verrichtingen van WSN1 te kijken. Onder da verend applaus werd de opstel ling voorgesteld aan het publiek. volgende vier spelers op papier: Marco van Menum. Bert Paal man, Rik Paalman en Rik Dcijk. De reserve van de avond was Jan Deijk die nog net een plaats je in het overvolle café kon be machtigen. Wat verwacht werd, kwam ook uit. In de singels werd geen pijl onbenut gelaten met hoge scores en snel uitgooien waren deze vier partijen zo afgelopen. WSN1 en Good Dart Fellows hielden elkaar hier goed in even wicht. 2-2 na de singels. Het verschil zou dus gemaakt nwt,-n oaa, «nr.l.-n i,wl.. ,l„h- bels. Marco en Bert begonnen zeer goed. Met drie keer een score van 100 achter elkaar, was de tegenstan der al snel op een grote achters tand gezet. In het verdere ver loop van de partij was er dan ook geen vuiltje meer aan de lucht voor Marco en Bert en werd dan ook gewonnen. Rik en Rik moesten helaas hun eerste dubbel aan de spelers van Good Dart Fellows laten die met nipte cijfers hun dubbel won. Dit zou ook hun laatste wapen feit van de avond zijn van de Good Dan F,-"nux In rG vnl. gende partijen kwamen ze er niet meer aan te pas. Marco had de eer om deze keer de bierron de in het voordeel van WSN1 te beslissen. Aan het eind bleef er van de Good Dart Fellows alleen nog maar Good Fellows over. De uitslag van de avond was 6-3 en WSN1 loopt weer drie punten uit. De koppositie in de competi tie is weer wat steviger in han den van de mannen van WSN 1 Voor de bekercompetitie moet maandag 25 november weer ge gooid gaan worden. Iedereen is welkom in Bier(pkal am Bahn- hof T-Tpr hpoint nin 70 00 mn- er nog. waardoor volgend jaar dus de zeventiende editie op sta pel staat. In kwalitatief opzicht was ditmaal een dalende lijn te zien. Het gemiddelde van de bo venste helft van het klassement was dit jaar 340,40 terwijl dit in de voorgaande jaren 344,53, 341,77 en 338,78 punten was. Uitslagen Heren (75 teams waarvan 73 volle- dig) 1Blauw Wit vierde Elftal (2), 403, (winnaar Zaagmolentrofee 2. De Hooker Daansers (1390; 3. Bouw bedrijf Pinkert BV (1), 383; 4. Scholengemeenschap De Waerden borch 1380: 5. IJsclub De Noord pool. 375 (10x10): Beste schutter: Mikel Aanstoot (Blauw Wit IV (2)). 112. Dames (achttien teams) 1. Plattelandsvrouwen Dijkerhoek. 338; 2. SG De Waerdenborch. 336: 3. Peuterspeelzaal "t Knötterheuks- ke. 327; Beste schutter: Wilma Hak kert (SG De Waerdenborch). 104. Junioren (twaalf teams waarvan ne gen volledig) 1. Buurtvereniging Holterbroek. 352; 2. CJV Dijkerhoek (2), 311 (8x10); 3. SG De Waerdenborch, 311 (6x10): Beste schutter: Rob Annctnnt (f IV Dijl-prhnpl-108 Blauw Wit Zaterdag 23 november CJV'ers 1 - Blauw Wit I (res tant), 14.30 uur (vertrek 13.00 uur): Blauw Wit 4 - Juliana '32 8, 14.30 uur; De Zweef C3 - Blauw Wit Cl, 13.00 uur (ver trek 12.00 uur): Witkampers Al - Blauw Wit Al, 14.30 uur (ver trek 13.15 uur); Blauw Wil Dl - Enter Dl. 10.30 uur; Wijhe '92 D2 - Blauw Wit D2. 8.45 uur (vertrek 7.45 uur); Blauw Wit D3 - Wilp Dl1 1.30 uur: Haarle El - Blauw Wit El, 1 1.00 uur (vertrek 10.00 uur): DES E4 - Blauw Wit E2, 10.00 uur (ver trek 9.00 uur): Blauw Wit F1 - Haarle Fl. 9.30 uur: Blauw Wit F2 - Rohda R. F6. 9.30 uur; De Zweef F6 - Blauw Wit F3, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Terwolde F2 - Blauw Wit F4. 9.30 uur (vertrek 8.15 uur). SV Holten Zondag 24 november Holten 1 - Raalte 1. 14.00 uur: Holten 2 - PH3. 10.00 uur; Hec tor 2 - Holten 3, 10.00 uur (ver trek 8.45 uur); Schalkhaar 5 - Holten 4, 9.30 uur (vertrek 8.15 uur); Holten 5 - NEO 6. 10.45 uur; Holten 6 - Diepenheim 3, 9.00 uur; SOS 6 - Holten 7, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Holten 8 - Almelo 4. 10.45 uur; Holten 9 - BSC Unisson 6, 9.00 uur. Zaterdag 23 november Vroomshoopse Boys - Holten A114.30 uur; Enter Vooruit D1 - Holten Dl, 11.15 uur (vertrek 10.15 uur); Holten D2 - Enter D2, 11.00 uur; Enter E1 - Holten ELI 0.00 uur (vertrek 9.00 uur); Enter E2 - Holten E2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten E3 - Enter Vooruit E3, 10.00 uur: Holten E4 - Enter E5, 10.00 uur: Holten F1 - Enter F111.00 uur: Markvogels Fl - Holten F2. 10.30 uur (vertrek 9.30 uur): Holten F3 - Enter F4, 11.00 uur: SHE MC ID - Holten MC1D. 11.30 uur (vertrek 10.00 uur): Hoeve Vooruit MCI - Holten MC2, 11.00 uur (vertrek 9.30 uur). Handbal Zaterdag 23 november Meisjes BI - Nijhof/ Broekland, 13.30 uur; Meisjes C - Nijhof/' Broekland 2, 12.45 uur; Meisjes D - Nijhof/ Broekland, 12.00 uur. Zondag 24 november Dames 1 - CVO, 14.15 uur; He ren 1 -Avanti, 13.10 uur; Dames 2 - Voorwaarts 3, 12.05 uur; Da mes A2 - Voorwaarts 2, 1 1.00 Mintonette Vrijdag 22 november Sporthal Mossink 19.30 uur Mintonette Dames 1 - Krekkers 2: Mintonette Dames 4 - SDS Haarle 1Mintonette Heren 2 - SNS/MTSH 6. 21.00 uur Mintonette Dames 2 - Set Up '65 4: Mintonette Heren 1 - SVH 1 Mintonette Heren 3 SNS/MTSH 5. Gymzaal Haarstraat 21.00 uur Mintonette Dames 5 SNS/MTSH 6. Gymzaal Vrijheidslaan 21.00 uur Mintonette Dames 3 - Markel- Up 3. Holten - De wedstrijd werd des tijds gestaakt bij een 1-1-stand in de tweede helft met nog 25 minuten op de klok. Dit werd gedaan door een blessure van de scheidsrechter. Blauw Wit kwam dat bijzonder slecht uit omdat het daarvoor juist gelijk had gemaakt en het spel volledig onder controle had. De CJV'ers. dat net als WHcZ vorig jaar uit de tweede klasse degradeerde, heeft nog zicht op de koppositie. Wel moeten dan alle achterstallige wedstrijden in winst worden omgezet en moet de confrontatie met WHcZ win nend worden afgesloten. Voor deze ploeg staat er dus veel op het spel. Blauw Wit zal zeker een punt aan dit duel wil len overhouden, maar is mis schien opnieuw tot een verras sing in staat. De wedstrijd in Deventer begint om 14.30 uur en staat onderlei ding van scheidsrechter G. Nap. Heino - Alleen handbaldames team A2 kwam in Heino in het veld uit tegen koploper HHZD. Holten deed goed haar best, maar trof het niet. Het fysiek sterkere HHZD maakte vele overtredingen waar tegen de scheidsrechter niet of nauwelijks optrad. Aanvallend viel er daardoor weinig eer te behalen. HHZD maakte goed van het fysieke verschil gebruik en wist via een13-2-stand bij nist mpt 76-6 tp ii'innpn

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 9