Handbaldames winnen in Uitslagen thuiswedstrijd van DSC Darters Wie Spoort Me Atleten doen mee aan nog steeds onverslagen Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten pingelloop Haakbergen Blauw Wit D3 herfstkampioen Nipte zege Kally 5 tegen Sunflower handbal Dick Brands blijft trainer Atletiekleden op fiets Uitslagen Eendracht Bergruitertjes Blauw Wit thuis tegen WHcZ DONDERDAG 14 NOVEMBER 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD 5 ASC '62 F2 - Blauw Wit F2 Via Thom werd het 0-1Ondanks het snelle doelpunt bleek ASC niet van plan zich van de mat te laten spelen. Via een snelle aan val werkte de tegenstander uit Dalfsen de bal in het doel achter de kansloze keeper Thijs. In de tweede helft toonde de geleende Thom weer zijn waarde. Met een afstandschot bracht hij de stand op 1-2. Na rust speelde de wedstrijd zich vooral af voor het doel van de gewisselde Blauw Wit keeper René. Eindstand: 2-2. Den Ham F4 - Blauw Wit '66 F3 Doordat Blauw Wit nog geen balcontact had gehad, zaten de spe lers niet in het spel en kon Den Ham direct op een 2-0-voorsprong komen. Blauw Wit herstelde zich vervolgens en er werd weer sa mengespeeld. De ruststand werd 2-6. Topscorer Youri kreeg de bal steeds goed aangeleverd en hoefde deze er alleen maar in te tikken. Ook gaf Youri zelf de bal een paar keer goed voor aan zijn teamgenoten, waardoor Rudolf en Daniel het afkonden maken. Joriek heeft als keeper ook goed werk verricht zodat de Holtena ren verdiend wonnen. Eindstand: 3-10. Vierhouten 4 - Blauw Wit '66 5 In Nunspeet trof de vetcranenploeg van Blauw Wit een wel erg jong team tegenover zich. De jongste veteraan in de thuisploeg was amper 18 jaar, daar waar de regel 35-plus is met twee dispen saties van 30-plus. In deze wedstrijd kwamen de jongste en oudste speler op het veld elkaar meermalen tegen. Blauw Wit speelde de eerste helft onzorgvuldig, waardoor er veel en onnodig balverlies werd geleden: 1 -0. Na rust speelde Blauw Wit verzorgder. Uit een corner werd de 1-1 binnengekopt, maar de prima scheidsrechter had daarvoor een overtreding waargenomen. Eindstand: 1-0. Raalte E3 - Blauw Wit E2 Het was Blauw Wit dat in en tegen Raalte de eerste kansen kreeg. Karin schoot dc bal eerst op de paal en even later was een schot wel tussen de palen. Niet veel later was het Michel die raak schoot. Raalte bracht net voor rust de spanning er weer in door te scoren. Na de rust werd Raalte steeds sterker en maakte dan ook gelijk. Eindstand: 2-3. Holten 6 - Rietmolen 4 Holten 6 speelde goed over de flanken en wist meteen Rietmolen onder zware druk te zetten. Het was tot twee keer toe René die via de zijkant Tonnie W. wist te bereiken en hij zorgde voor de 1-0 en 2-0. Albert W. wist een aanval netjes in te prikken en zorgde voor een comfortabele 3-0-voorsprong. Uit een vrije trap wist Rietmo len vlak voor rust terug te komen tot 3-1. Na rust werd Rietmolen sterker en diende Holten meer te spelen op de counter. Nadat een verdediger van Rietmolen onder druk van Holten een slippertje had gemaakt, kon René L. voor de 4-1 zorgen. Eindstand: 4-2. Sportclub Rijssen F1 - Holten F2 Holten F2 moest aantreden voor de wedstrijd tegen het sterker ge achte Sportclub Rijssen F1Meteen vanaf de aftrap werd met veel inzet gestreden en zeer goed verdedigd. Voornamelijk Hendri was overal te vinden. Toch kon Sportclub Rijssen aan het eind van de eerste helft met enkele goede schoten een 3-0 voorsprong nemen. Na rust begon Holten F2 vermoeid te raken en de spitsen van Sportclub Rijssen kwamen regelmatig vrij voor de keeper. Ze wisten nog vijf keer te scoren. Eindstand 8-Ö. Holten F1 - Twenthe Goor F1 ln een wedstrijd waarin Twenthe de gehele wedstrijd een veld- overwicht had, was Holten met name in de tweede helft bijna niet vooruit te branden. Mede daardoor wist Holten zich de gehele wedstrijd geen kansen te scheppen. Dat de schade tot 0-2 beperkt bleef, was te danken aan de altijd hardwerkende Wouter, aan Le on die als laatste man een prima wedstrijd speelde en het goede keeperswerk van Bart. Bij het penaltyschieten na afloop was Hol ten wel zeer succesvol en hoefde Bart slechts een tegengoal toe te staan. Eindstand 0-2. Excelsior E9 - Holten E3 Excelsior begon sterk aan deze wedstrijd en kwam dan ook voor met 1-0. Holten wist echter mooie doelpunten te maken. Fleel goed samenspel en een sterke verdediging van Holten onder aan voering van Arno en Thijs wisten alle ballen van Excelsior tegen te houden. Volgende weck zaterdag kan Holten E3 kampioen worden op Meermanskamp, aanvang 10.00 uur. Vandaag werden de doelpunten gescoord door Herbert driemaal, Niels tweemaal, Guus tweemaal en Rick eenmaal. Eindstand 1-8. Holten El - Enter Vooruit El Enter was snel en balvast. Ze schoten met kracht van ver. En voordat El het goed en wel besefte was keeper Mark al enkele ke ren gepasseerd. In de eerste helft waren Glenn, Max en Jur nog wel even gevaarlijk voor het doel van dc tegenstander maar ook zij waren vooral nodig bij het eigen doel. Daar werkte laatste man Jard hard om de tegenstander het schieten te beletten, ondersteund door Nick als mid-mid. De tweede helft ging een stuk beter. Soms was Holten duidelijk sterker. Holten was enkele keren dichtbij een doelpunt: Max schoot een keer op de paal, Glenn en Nick te gen ue keeper. Het was Jur die vanuit de rechterhoek van het veld met een lob de keeper van Enter Vooruit verraste. Eindstand: 1-9. Holten Dl - Excelsior D2 Een corner van Koen werd bij de tweede paal uitstekend binnen- getikt door Sjors (1-0). Enkele minuten later was het weer Sjors, die na een lange rush de uitkomende doelman passeerde (2-0). Na het tweede doelpunt kwam Excelsior opzetten en bracht de Hol- tense defensie enkele keren aan het wankelen. Door een misver stand in de verdediging kon Excelsior terugkomen op 2-1. In de tweede helft speelde Holten beduidend minder, sloeg het midden veld over en kon de bal niet in de ploeg houden. Excelsior maak te hier gebruik van: 2-2. Op een belangrijk moment in de wed strijd wist Kevin een bijna zeker doelpunt te voorkomen. Spits Koen kwam oog in oog met de keeper te staan, maar schoot naast. Daarna kwam de beslissende actie: aanvoerder Daan leek de bal te verspelen, maar veroverde op karakter de bal en speelde deze naar Koen die op zijn beurt, met eeri pass Sjors in stelling bracht die 3-2 maakte. Eindstand: 3-2. Holten Cl - Wijhe C2 Holten begon sterk aan deze wedstrijd en dreef de tegenstander diep terug op eigen helft. In de tweede helft zette Holten nog een tandje bij en kwam de Wijhe er niet meer aan te pas. Het was Nick die uit een corner direct raak kopte en daarmee de wedstrijd op een beslissende voorsprong bracht. Hierna was het de beurt aan Tim die tweemaal van afstand raak schoot. Eindstand 4-0. De Hoven BI - Holten BI Holten B1 vocht deze wedstrijd meer tegen zichzelf dan tegen de tegenstander. Een goed begin met een voorsprong werd tenietge daan door onnodig balverlies. De tweede helft begon slapjes Toch op basis van mentaliteit kwam Holten weer in de wedstrijd. De tegenstander ging er met de winst vandoor. Eindstand 5-4. Excelsior A2 - Holten Al Hoewel de eerste corner van de wedstrijd voor Excelsior was, be gon Holten sterk en zette Excelsior vanaf het begin onder druk. Dit leverde na een kwartier spelen een drietal corners achter el kaar op. De keeper raakte hierdoor zo van slag dat hij pardoes de bal in eigen doel sloeg: 1-0. Bas scoorde na 25 minuten en zette daarmee de wedstrijd op slot. Vlak voor rust wist Emiel een aan val over links doeltreffend af te ronden. Hiermee stond de 3-0 ruststand op het scorebord. Na een aanval van Excelsior werd de counter door Bas perfect afgerond, 4-0. Een fout van de 16-jarige goedleidende scheidsrechter leverde Excelsior een strafschop op die foutloos werd benut. Met: dit incident in gedachten nam Hol ten het heft weer in handen en wist de spelers van Excelsior soms helemaal dol te spelen met goed positie spel. Dit leverde nog een aantal goede kansen en twee doelpunten voor Holten op. Eind stand 2-6. (Foto: Johan Bolink) Holten - In de thuiswedstrijd te gen hekkensluiter DSC heeft het handbaldamesteam van Holten een zware overwinning bevoch ten. Van DSC was al bekend dat ze een leuke ploeg hadden die ook tegen sterke tegenstanders tel kens nipt verloren had. Toch pakte DSC vanaf het begin het initiatief en binnen tien mi nuten keek een verbaasd Holten tegen een 1-5-achterstand aan. Holten kwam daarna terug en dankzij keepster Wietske Schooien die drie strafworpen stopte, kwam Holten tot op een doelpunt terug. Twee afstand schoten uit de tweede lijn brach ten DSC toch de 6-9-voorsprong bij rust. Direct na rust kwam Holten sterk terug en met 11-10 kwa men de dames voor het eerst voor. Bij DSC brak toen het gebrek aan wissels op (slechts een) en wist Holten met een hoog tempo en snelle breaks een 16-12-voor- sprong op te bouwen. In de slot fase kreeg Holten nog enkele twee minutenstraffen waardoor DSC nog enkele keren kon sco ren. Holten behield echter de voorsprong en won met 17-15. Scores: Judith Tiekink 6; Mar- gfot terSchure 3; Jessica en Bianca Smit 2; Michelle den Bouwmeester, Kristel Meerman, Dorte Lange en Paulien Schooi en 1. Zondag wacht Holten de zware uitwedstrijd tegen Wesepe in sporthal de Hooiberg in Olst. Aanvang van de wedstrijd is 10.30 uur. Holten - De handbalheren won nen in Deventer eenvoudig van DSC2. Bij rust leidde Holten al met 3-13. Ook na rust ging Hol ten makkelijk verder en werd met 7-23 gewonnen. Dames 2 speelde thuis tegen me dekoploper Avanti een bijzonder spannende wedstrijd. Tot de rust waren beide team aan elkaar ge waagd maar miste Holten enkele goede kansen en twee strafwor pen. Na een aanvankelijke voor sprong van Holten wist Avanti toch bij rust met 5-6 te leiden. De eerste tien minuten na rust ging het nog gelijk op. Daarna werd Holten wat slordig en kwam Avanti op een 7-10-voor sprong. Een blessure noopte de gasten uit Lochem de keepster te wisselen. Holten maakte daar gebruik van en liep uit naar een 15-11-voorsprong. In een alles of niets offensief kwam Avanti nog terug, maar Holten hield de winst met 16-15 in eigen huis. Dames Al speelde thuis tegen het sterke Kwiek 2. Holten start te goed en gaf de nummer drie uit de klasse prima partij. Tot 9- 9 bleef Holten bij. Holten miste daarbij nog drie strafworpen. Kwiek kwam bij rust toch op 10- 15. Daarna bleef het een leuke wedstrijd, waarbij van Holten, met slechts twee wissels, condi tioneel veel gevergd werd. Kwiek won met 17-24. Dames A2 pakte goed uit tegen Kwiek 3.Na een gelijkopgaande beginfase wist Holten bij rust een 12-8-voorsprong op te bou wen. Na rust ging Holten goed door en werd met leuk handbal een keurige 21-14-zege geboekt. Meisjes B trof het niet tegen Lettele. Lettele was ook fysiek sterker en leidde bij rust met 12- 2. Ook na rust eenzelfde spel- heeld, waarbij Holten minimaal drie strafworpen werden onthou den. Lettele won met 23-7. De meisjes C van Avanti waren veel en dus groter dan het Hol- tense team. Ondanks het verschil bood Holten prima partij. Via een 4-1-stand bij rust werd uit eindelijk met 12-3 verloren. Meisjesteam D had tegen Lettele zeker kansen, maar was iets te makkelijk. Daardoor werd via een 5-2-stand bij rust een beetje onnodig met 906 verloren. Holten - Dartteam Wie Spoort Nie 1 is nu de nummer een van de competitie nadat Good Dart Fellows vorige week wat puntjes heeft laten liggen. Dit schiep na tuurlijk hoge verwachting voor de wedstrijd van afgelopen maandag. Er moest gegooid worden in Café Moatman. Moatman 2 is de op een na laat ste van de competitie dus er moest wel met een hoge score thuis worden gekomen. De gebruikelijke vijf personen waren aanwezig in volgorde van opstelling: Marco van Menum. Bert Paalman, Rik Paalman, Rik Deijk en als reserve Jan Deijk. Wat van tevoren al was gedacht, bleek de tegenstand niet groot. Marco, Bert en Rik P. kregen nog wel iets tegenstand maar de vierde man van Moatman kon totaal niks inbrengen tegen Rik Deijk. Na de singels was het dan ook 0-4. Marco en Bert werd het nog zeer moeilijk gemaakt in de eerste dubbel. Onder luid gejuich van de vierde man van Moatman, die zich toch nog een beetje wilde laten gel den voor zijn verlies, werd deze dubbel binnengehaald door Mo atman. Dit zette de mannen meteen Door verslaggevers en spelers Joris en Timo) Blauw Wit D3 moest afgelopen zaterdag voetballen tegen Rohda Raalte D7. Na een slap begin gingen het stukken beter. Het eerste doelpunt viel door Jarmo, daarna viel al snel de tweede goal door Timo. Na rust vielen er nog drie doelpunten door Casper, Jarmo en een mooie kopbal van Remi uit een corner. En onze verdedi gers zorgden ervoor dat er geen tegendoelpunt viel. Blauw Wit won met 0-5 en werd daarmee kampioen. Toen de ploeg terug kwam op 't Vletgoor kreeg iedereen een medaille en een roos en de leiders/ trainers en Verhoeven (Bouwbedrijf Bramer) een bos bloemen. Het team bestaat uit de spelers: Remi Hoefman. Wout van Zoelen, Casper Kolkman, Jarmo Hartkamp, Remco Stam, Mart Groot, Jo ris Nije Bijvank, Justin Verhoeven, Dirk Beverdam, Gijs Nijland, Timo de Vrijer, Robbert van Riel, Kevin Vermeulen en Patrick Bolink. De Leiders en Trainers zijn Ed Nije Bijvank, Johan Bo link en Paul de Vrijer. De shirtsponsor is Bouwbedrijf Bramer. Eindstand 0-5. (Foto: Johan Bolink) weer even op scherp en er werd door Rik en Rik geen spaan meer heel gelaten van hun te genstanders. Met zeer overtuigende scores en een grote voorsprong waren ze al aan het uitgooien. Hier hadden ze in de eerste leg nog wat moeite mee, maar voor dat de spelers van Moatman ook maar aan een dubbel konden gaan denken, was het al ge beurd. In de andere dubbels was er geen vuiltje aan de lucht. Die werden dan ook met gemak gewonnen. 1-7 na de singels en de dubbels. Nu bleef alleen de bierronde nog over. Die was zoals gewoonlijk weer voor Wie Spoort Nie 1. Einduitslag: 1-8. Volgende week wordt de kraker van de competitie gespeeld. Good Dart Fellows komt dan op bezoek in Bierlokaal am Bahn- hof om te proberen met veel punten naar huis te gaan. Holten - Met de ledenvergade ring net achter de rug heeft het bestuur van Blauw Wit het con tract met trainer Dick Brands verlengd. Beide partijen waren er snel uit. Ook de selectiegroep is positief over de trainer, waardoor er snel spijkers met koppen geslagen konden worden. Dick Brands is momenteel bezig met zijn derde seizoen bij Blauw Wit '66. De eerste twee jaar in de vierde klasse en inmiddels is hij bezig aan een succesvol eerste jaar in de derde klasse. Zowel de senio rencommissie, bestuur en selec tiegroep wilden graag met Brands verder. De trainer zelfheeft het bijzon der naar de zin bij de vereniging en ziet nog voldoende uitdaging met de huidige selectie. Het contract werd daarom met een jaar verlengd, waardoor Brands ook in het seizoen 2003- 2004 hoofdtrainer bij Blauw Wit '66 zal zijn. Haaksbergen - Dertien atleten van SV Holten liepen onlangs de eerste wedstrijd van de Twentse crosscompetitie. Leo Marissink (mannen vetera nen) mocht de spits afbijten op de 11.2 kilometer Op een meer dan modderig parcours liep hij naar een prima tweede plek. Ap Koetsier liep de trimloop van 5.6 kilometer. Ook voor hem was er modder in overvloed. Gijs (Junior A) en Maijet Maris sink (vrouwen veteranen) liepen tegelijkertijd de 5.6 kilometer. Gijs liep een prima cross en ein digde op de zesde plaats in een tijd van 23.38. Marjet liep een tijd van 27.50 en werd hiermee vijfde. Stefan Pekkeriet (Junior D) had geen enkele moeite met de con currentie en liep op de 1.7 kilo meter naar een uitstekende eer ste plaats in een prima tijd van 6.39. Ook Marije Dangremond en Jet- te Wielaard (Junior D) liepen 1.7 kilometer en werden respectie- Holten - De zeges van de afgelo pen weken hebben een goede uitwerking gehad op het zelfver trouwen van de biljarters van Kally 5. Er werd dan ook vol vertrouwen begonnen aan de match tegen het op de vierde plaats staande Sunflower uit Nij- verdal. De eerste partij werd dit zelfver trouwen ook niet geschaad. Mar- nix had in zijn partij weinig beurten nodig om zijn tegenstan der op de knieën te krijgen. Dat tijdens zijn partij de master- caller Bas nog werd gebeld met zogenaamde prenatale domiciele problemen deerde Kalfstermans 5 eerste man totaal niet, zodat hij de eerste punten zingend bin- nentikte (2-0). De tweede partij was een lastige voor de door de wol geverfde Ebbe. Zijn toch wat onervaren tegenstander mistte niet veel ballen en jammerlijk werd deze partij door een toch goedspelen- de Ebbe verloren (2-2). De derde partij werd gespeeld in. door Buffie. Ook deze week was Buffie niet te verslaan. Hij legde in zijn vlotte partij een lekker potje biljart op de mat waardoor de supporters zelfs spraken over een ware 'Pats Boem Show'. Op vallend was in deze partij dat Buffie voor het eerst met zijn nieuwe keu speelde (4-2). De vierde partij van de avond liet even op zich wachten want door het plotseling wegvallen van Bas moest er nog een ver vanger worden gezocht. Janus was uiteindelijk bereid om uit Bathmen te komen met de auto om toch nog een partijtje te spe len. Nuchter biljarten is nooit Janus z'n sterkste kant geweest en deze laatste wedstrijd ging dan ook verloren. Hij kwam maar een punt tekort. In plaats van een dikke overwin ning werd het een nipte zege van 5-4 voor de biljarters. Gelukkig staat Kally 5 nog steeds tweede in de tussenstand. De Cham pions League zit er nog steeds Holten - Voor het tweede achter eenvolgende jaar is een groep at letiekleden van SV Holten naar het Montferland getogen, om daar de conditie op de mountain bike te testen. Al in de vroege ochtenduren is men afgelopen zaterdag per auto vanaf Meermanskamp vertrok ken richting het Gelderse plaats je Stokkum. In dit dorpje, dat op enkele kilometers van 's-Heeren- berg ligt. is namelijk de start van de 27 kilometer lange mountain bikeroute door het Bergherbos. Er is in twee groepen gestart. Een groep, bestaande uit de goedgetrainde 'snelle' fietsers en een groep recreanten. Onder het motto samen uit, samen thuis, was de voorwaarde echter dat men in deze groepen bij elkaar zou blijven. Ondanks dat de weersvooruit zichten slecht waren, bleek het een aangenaam fietsweer te zijn, waarbij de zon zich ook gere geld liet zien. Door de vele re gen was het echter de afgelopen tijd een zwaar parcours. Op sommige stukken was het flink modderig en werd er veel van de stuurmanskunsten vereist. Een enkele maal was er een flinke slippartij, maar ernstige valpar tijen hebben zich gelukkig niet voorgedaan. Na anderhalf uur van stug doortrappen, afzien en genieten, was men weer terug in Stokkum. Na het omkleden en het nuttigen van de meegebrach te thee en koffie, werd de terug reis aanvaard en arriveerde men rond 14.00 uur weer voldaan in Holten. velijk prima eerste en een goede vierde. De bijhorende tijden zijn 7.02 en 7.10. Bij de jongens pupillen A start ten drie atleten te weten: Geijan Smale, Stef Schots en Sander Foks. Zij liepen een afstand van een kilometer. Gerjan had de pech dat hij onderweg in de modder ten val kwam. Toch lie pen alle drie een goede cross, ze werden respectievelijk achtste, zestiende en zeventiende in tij den van 3.31, 4.15 en 4.20. Chantal Pekkeriet liep haar cross evengoed als haar oudere broer en werd dus eerste bij de pupil len A. Zij liep een tijd van 3.29. Bij de C pupillen liepen Lieke Smale en Jasper Foks een een kilometer. Dit ging ze prima af. Zo liep Lieke naar een bronzen plak in een tijd van 4.32 en kreeg Jasper een zilveren plak na zijn prestatie omgehangen. Zijn tijd was 4.09. De volgende cross van de Twentse crosscompetitie is za terdag 30 november te Goor: De Herikerbergcross. Holten - Uitslagen van de onder linge schietcompetitie van schietvereniging De Eendracht. Geweer klasse A: 1J.A. Paal man 168; 2. W. Paalman 157; 3. B. Paalman 150: 4. G.J. v. Aefst 143; 5. F. Hoes. Klasse B: LM. Aanstoot 149; 2. D. Vincent 133; 3. D. Tiekink 119. Klasse C: 1. J. Deyk 122; 2. J. Sluiter 115; 3. E. Hulsman 106; 4. S. Kolkman 26. Pistool: 1. H. Nekkers 159; 2. H. Paalman 155 (4 x 10); 3. A. Schuppert 155 (1x10). Opgelegd 55+: 1G. Schuppert 184; 2. G. Haverslag 177; 3. A. Pekkeriet 173; 4. D Jansen 171; 5. J. Nijendijk 170; 6. E. Struik 145; 7. F. Hase 135. Vuurbuks: 1. D. Overmeen 77; 2. E. Grootetraast 72; 3. P. Kna- pe 65; 4. G. Möring 60. Holten - Tijdens het concours in Maliënheem vielen afgelopen weekend diverse leden van PC de Bergruitertjes in de prijzen. Zaterdag werd er gedressuurd. Petrie de Jong legde met haar pony Charles beslag op een der de plaats in de L2-dressuur. Pe ter Tijhaar werd met Kadanza tweede in de LI-dressuur cate gorie CD. Tijdens het springen op zondag was er een derde prijs voor Ulri- ke Oostervelt met Serona in de klasse L en wist Elsbeth Deijk met Delilah beslag te leggen op een eerste plaats in de klasse M. De uitslag van de Klepperbokaal in Hellendoorn was voor de Bergruitertjes als volgt: tijdens de voorselectie wedstrijden was er een eerste prijs voor Britt Bar- velink met Pepsi en wist zus Myrthe beslag te leggen op een vierde plaats met Ibor. Ook An gela van Lies. Jose Oolbekkink en Elsbeth Deijk vielen hier in de prijzen. Deze combinaties mochten de volgende dag door naar de halve finale. Hier wist Britt Barvelink met Pepsi een eerste prijs in de wacht te slepen. De overige combinaties vielen buiten de prijzen. Britt mocht daarna door naar de grote finale. Samen met Pepsi won ze hier de allround zesde prijs. Holten - In de wetenschap dat de eerste nederlaag een feit is en dat er enkele wedstrijden tegen de koplopers op het programma staan, maakt Blauw Wit zich op voor de confrontatie met WHcZ. De degradant uit de tweede klas se die zo snel mogelijk het ver loren gegane terrein wil herwin nen staat inmiddels een straat lengte voor op de nummer twee in deze competitie. Trainer Dick Brands heeft eer der al aangegeven dat hij nog niet weet hoe de jonge groep zich na een nederlaag in een vol gend duel presenteert. De wedstrijd op 't Vletgoor be gint zaterdag 16 november om 14.30 uur. Scheidsrechter is G.W. Jansen.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 5