Kom eens langs voor een gratis leestest i jESSfiuf, Yaron Kolkman kampioen tafeltennis Resultaten SV Holten Wie Spoort Nie 1 blijft ongenaakbaar Sint Maartenviering in Okkenbroek Sponsor optiek Nieuw gemeentehuis PROFIT VERKORT MBO SOCIAAL PEDAGOGISCH WERK PROFIT VERKORT MBO BEVEILIGER PROFIT VERKORT MBO VERZORGING Maak van lezen (weer) een feest Sport Agenda Dmderdag 7 november 2002 HO 11 V Heten - Dartteam Wie Spoort Ni' die vanaf het begin van de conpetitie goed mee doet om de mte plaats, wou dat deze wek zo houden. Er waren noj wel wat kleine problemen me de opstelling omdat Jan Dejk ziek op bed lag en Rik nbelangrij- Rik zag echter geen andere oplossing om wat verlaat naar de vergadering te gaan en eerst nog maar even een paar pijl tjes te gooien. Om hem niet al te laat aan te laten komen is de beginopstelling iets verandert Opleiding Bijscholing START in MAART 'SPW KINDEROPVANG in 12 maanden SPW 4 in 1 i/2 jaar Per week les op een middag, een avond en een ochtend, en 15 of 20 tuur praktijk. Studiefinanciering tot 30 jaar mogelijk. Opleidingslocaties o.a. Hattem, Zutphen, Hengelo, Arnhem voor VOLWASSENEN Profit is een landelijk opleidingscentrum voor beroepsopleidingen MBO/HBO. info*avond 13 december 18.30-21.30 bel voor een folder 038 4432922 www.locprofit.nl Opleiding Bijscholing START in MAART BEVEILIGER in 4 maanden Per week les op zaterdagochtend en 6 uur praktijk overdag, op een avond, of in het weekend. De opleiding Beveiliger niveau 2 vervangt per 1/08/02 de opleiding Algemeen Beveiligingsmedewerker niveau 1. voor VOLWASSENEN opleidingslocatie Hattem info*avond 13 december 18.30-21.30 bel voor een folder 038 4432922 vvww.locprofit.nl Opleiding Bijscholing START in MAART VERZORGING in 12 maanden Differentiaties: Kraamzorg, Ouderenèörg, •Thuiszorg en Chronisch zieken VZ-IG in 1 i/2 jaar Cursus KRAAMZORG in 12 maanden Studiefinanciering MBO VZ tot 30 jaar mogelijk. Opleidingslocatie Hattem. Profit is een landelijk opleidingscentrum voor beroepsopleidingen MBO/HBO voor VOLWASSENEN www.locprofit.nl info*avond 13 december 18.30-21.30 bel voor een folder 038 4432922 ten opzichte van dc andere wedstrijden. Rik Deijk, Rik Paalman, Marco van Menum en Bert Paalman mochten het vanavond gaan doen voor Wie Spoort Nie 1 Rik die de spits mocht afbijten was al duidelijk met zijn hoofd bij de vergadering in zijn sin- - gel. Nadat hij met grote scores snel op een uit stond en zijn te genstander op grote achters tand had gezet kon hij het niet snel bewerkstelligen om de leg uit te gooien. Dit lukte hem uit eindelijk wel. Daarna was hij er weer volledig bij en liet hij geen spaan meer heel van zijn tegenstander. Voor Marco van Menum en Rik Paalman was er geen vuil tje aan de lucht in hun singel. Er werd weer als van ouds ge gooid. Bert had net zoveel problemen met het uitgooien als Rik Deijk maar ook hij deed het net iets beter dan de tegenstander en won hem toch. 4-0 na de singels. Bij deze stand werd Jan Deijk even ingelicht over de voor sprong. Hij liet even duidelijk blijken dal er nu ook een volle dige score van 9-0 van ons verwacht werd. Dit legde iets meer druk op de schouders van Wie Spoort Nie 1. Om Rik Deijk nog een beetje op tijd bij de vergadering te krij gen werd er besloten om eerst de twee dubbels van Rik Deijk en Rik Paalman te gooien en daarna meteen de bierronde. Rik en Rik lieten niks meer aan de toeval over en wonnen beide dubbels met 2-0. De bierronde was als volgende aan de beurt. Deze werd weer zoals de goede gewoonte bet aamd gewonnen. Rik Deijk kon een met een goed gevoel de kroeg verlaten. Nu moeten er alleen nog twee dubbels ge gooid worden door Marco en Bert. Deze bleken ook zeer stevige schouders te hebben en wonnen deze ook met zeer groot machts vertoon. Meteen werd Jan thuis op de hoogte gebracht van de 9-0 overwinning. Okkenbroek - In grote delen van het land wordt 11 november de Sint Maartenviering gehou den. Met name in het noorden en zuiden van het land en in delen van Noord- en Zuid-Holland, maar hier, in Salland, is het geen bekend ver schijnsel. Ook in Okken broek was dit in het ver leden niet de gewoonte, totdat begin 1980 de uit Groningen afkomstige onderwijzer Kest Jelsma de Sint Maartenviering introduceerde met het ge volg dat nu, zo'n twintig jaar later, de kinderen nog steeds op de elfde van de elfde met hun lampionnen de deuren langstrekken om liedjes te zingen en snoepjes te halen. Over het leven van Sint Maarten of Martinus be staan verschillende lezin- Getal 15 t/m 22 Als u met het 15e getal uw kaart vol maakt, wint u 1/2 MILJOEN! jfo LOTERIJ U kunt elke werkdag van 10.00 tot 11.00 uur op Net 5 kijken naar 'SponsorBingo Break', gepresenteerd door Annette Bario en Bart Bosch. Onder het genot van een kopje koffie kunt u dus elke dag uw Bingogetallen afstrepen én... maakt u kans op een half miljoen en vele andere mooie prijzen.Vul dus snel de bon in en doe mee! Met getal 23 t/m 34 (van links naar rechts) een volle Bingokaart? U wint prijzen van 10.000 tot €5,- 36 B 28 1 04 8 02 142 135 01 B 22 8 09 I 37 131 129 12 €1/2 MILJOEN 24 400.000.- 05 300.000.- 39 200.000- 27 lOO.OOO.- 10 75.000.- 11 50.000,- 34 Smart SponsorBingo op Net 5 Zetfouten voorbehouden i i ffl' Ja. j ik wil kans maken op alle Bingoprijzen van de SponsorBingo LoterijDus ik bestel: I 3 loten a €5,- I I llot a€5,- ïfl I I Ik machtig de SponsorBingo Loterij hierbij tot wederopzegging om per lotnummer de inleg van S,- voor elke trekking (13 keerper jaar) van onderstaande rekening 1 af te schrijven. Deelname houdt in aanvaarding van het reglement, op aanvraag verkrijgbaar, tel. 0900-300 1400 (20 cpm) of op www.sponsorbingoloterij.nl. Prijzen worden automatisch op uw rekening gestort.De loterij is goedgekeurd door de I Staatssecretaris van Justitie onder nummer LO 730/0002/829.2 d.d.19/12/1997. I l H li de heer mevrouw Q Naam: I Adres:i Postcode: j j T n-m Plaats:I I i (Post)banknummer: I I Datum: I Handtekening: 168.02.11 I Meer informatie I www.sponsorbingoloterij.nl 0900-300 1400 (20 cpmj Bon opsturen (zonder postzegel) naar: SponsorBingo Loterij, Antwoordnummer 875, 1100VG Amsterdam. 1 MWii i -mii. i i I L1 (Dat is zo gebeurd en verplicht u tot niets) HOLTEN, Dorpsstraat 4 Tei. 0548-36 35 01 TWELLO, van Ghentstraat 15 Tel. 0571-27 32 71 gen, althans in detail. De grote lijnen komen echter aardig overeen. Sint Maarten leefde in de vierde eeuw na Christus en diende als Romeins soldaat bij de ruiterij Gal- lië. Hij had een zwak voor arme mensen en gaf dan ook al zijn aalmoe zen weg. Toen al zijn geldstukken op waren kwam hij op een dag een bedelaar tegen en omdat hij niets meer te geven had, sneed hij de helft van zijn mantel af en gaf die aan de arme man. In een droom kwam hij Christus tegen als zijnde die bedelaar met de man tel van Sint Maarten. Sint Maarten zag dit als teken van God. Hij verliet het leger, werd christen en stelde zich geheel in dienst van arme mensen. Hij werd bij deze bevol kingsgroep dan ook zo geliefd dat zij hem tot bisschop van het Franse Tours wilden aanstellen maar de hogere geeste lijkheid voelde er niets voor om deze ongewas sen lomperik op zo'n ho ge post te plaatsen. Hij voelde er zelf eigenlijk ook weinig voor zich in die kringen te bewegen, maar toch werd hij tot bisschop van Tours aan gewezen. Ook vanuit die functie verloor hij het ar me volkje niet uit het oog. Dankzij de notities van een van zijn leerlingen. Sulpicus Seve zijn er veel verhalen over het leven van Sint Maarten be waard gebleven. Hij overleed op elf november 397, werd als snel heilig verklaard en Tours werd een soort bedevaartsoord. De Sint Maartenviering is dus de viering van zijn sterfdag. Men ging er vanuit dat. wanneer ie mand goed geleefd had na de dood in de hemel zou komen en dat was belangrijker dan het vie ren van je geboortedag. Daar kwam nog bij dat een dag later op 12 no vember de winter begon en men alles 'winterklaar' moest hebben. Zeker de voedselvoorraad, want het was een hel om de winter door te komen, ze ker voor de arme men sen. Op de avond van de elfde van de elfde trok ken arme mensen dan ook langs de huizen van de rijken om dar nog wat voedsel te vergaren. Ook de kerk en gemeen tebesturen van sommige plaatsen deelden brood en spek uit en in sommi ge delen van het land heet het dan ook Sint Marlijn Schuddekorfdag, het uitschudden van de broodkorf. In latere jaren toen de mensen wat meer te eten hadden, werd Sint Maar ten meer een kinderfeest. Met uitgeholde suiker bieten of koolrapen, met een kaarsje erin gingen zij de deuren langs om hun Sint Maartensliedje te zingen en snoepjes te halen. Er werden grote vuren gemaakt en er ont stonden zelfs Sint Maar- tenkermissen en markten. In Okkenbroek wordt dus de traditie van het rond gaan met zelfgemaakte lampionnen voortgezet en maandagavond om zes uur trekken alle 46 kinde ren van basisschool Dol Fijn de deuren van de Okkenbroekers weer langs om uit volle borst toe te zingen: Sint Maarten, Sint Maar ten de koeien hebben staar ten de meisjes hebben rokjes aan Daar komt Sint Maarten aan! En nog vele andere va rianten. maar natuurlijk zijn de snoepjes en al het andere lekkers toch ook wel erg belangrijk. Holten - Voor de twee de maal werden afge lopen maandag 14 ok tober de Holtense Ba sisschool Kampioen schappen tafeltennis gehouden. Deze wer den gehouden door TTV Holten en ge speeld in de gymzaal aan de Vrijheidslaan. De inschrijving was niet zo groot als vorig jaar (zestig). Maar toch hadden zich twin tig deelnemers opge- even. Aangezien vijf deelnemers wegble ven, werden de overig vijftien als volgt inge deeld: een poule van zes spelers van groep 8 en een poule van ne gen spelers van groep 6 en 7. Groep 6 en 7 speelden een halve competitier onde dus allemaal een maal tegen elkaar. Dit hield in dat ze alle maal minimaal acht wedstrijden speelden. Groep 8 speelde een competitie, dus alle maal tweemaal tegen elkaar. In de poule van groep 6 en 7 bleek al snel dat Timo de Vrij er en Yaron Kolkman de sterkere spelers wa ren. want zij wonnen beiden al hun partijen tot de laatste, die zij wonnen beiden al hun partijen tot de laatste, die zij tegen elkaar moesten spelen. De nr. 3 uit deze poule Danny Paalman had overigens zeer goed gespeeld tegen de bei de finalisten, want hij verloor van de drie ga mes met resp. 11-9. Tegen Timo in de der de en 13-11 in de der de game tegen Yaron. De finale tussen Timo en Yaron werd gewon nen door Yaron met 1 1-9 en 1 1-6. Dus Ya ron was kampioen van groep 6 en 7. In de poule van groep 8 was na de eerste competi tiehelft de stand erg spannend. Gedeelde eerste plaats met vier punten. Stefan Pekke- riet en Jacco van Alst en een gedeelde twee de plaats met drie pun ten voor Remco Stam en Dennis Vorkink. In het tweede deel van deze competitie bleek dat Remco die Jacco de enige verliespartij had toegebracht in de eerste ronde, deze niet kon herhalen, zodat Jacco eindigde op ne gen punten uit tien wedstrijden. Stefan werd tweede met acht uit tien hij verloor tweemaal van Jacco. Doordat Dennis het tweede deel opnieuw drie partijen won en op zes punten eindigde en Remco twee punten aan zijn totaal toe voegde (totaal 5 pun ten) werd hij dus derde in groep acht. In de overall finale tussen de winnaars van groep 6, 7 en 8 bleek dat Ya ron Kolkman in een 'best off five' finale de sterkste was met 12-10 en 21-9 en 11-8 en hij is dus de basisschool kampioen tafeltennis 2002-'03 en daarmee opvolger van Maarten Benschop. Voor jon gens of meisjes die een keertje willen ken nismaken met de tafel tennissport bestaat er de mogelijkheid om vrijblijvend een maandje te komen spe len in de gymzaal aan de Vrijheidslaan op maandag en dinsdag van 19.00 - 20.00 uur. Vervolg van pagina 7. SC Rijssen FI - Holten F2, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Holten F3 - GFC F3, 11.00 uur; Holten MC1D - Kon UD MCI, 14.00 uur; Holten MC2 - Ruurlo MCID. 14.00 uur. Handbal Donderdag 7 november Dames Re creanten - Goosen/Wij- he, 19.00 uur. Zaterdag 9 november Lettele 1 - Meisjes B, 11.20 uur (vertrek 10.30 uur); Avanti Lochem - Meis jes C, 13.55 uur (ver- trek 12.55 uur); Lettele 2 - Meisjes D. 10.35 uur (vertrek 8.45 uur). Zondag 10 november Dames 1 - DSC, 14.15 uur; DSC2 - Heren, 14.55 uur (vertrek 13.55 uur): Dames 2 - Avanti 1, 13.10 uur; Dames Al - Dijkoraad/' Kwiek 2, 12.05 uur; Da mes A2 - Dijkoraad/ Kwiek 3, 11.00 uur. Mintonette Vrijdag 8 november Sporthal Mossink 19.30 uur Min tonette Dames 1 - Ar- ke/Pollux 3: Mintonette Dames 4 - Rivo Riet molen 4: Mintonette Meisjes MB1 - Saasvel- dia MB1. 21.00 uur Mintonette Dames 2- Multimate/DeV 2; Min tonette Dames 5 - Vrivo 3; Mintonette Dames 3 - Rivo-Rijssen 5. Gym zaal Haarstraat 19.30 uur Mintonette Heren 2 - Time Out'75 4. 21.00 uur Mintonette Heren 3 - TVO 1 Vervolg van pagina 3 Ook dit is niet juist. De parkeerkelder in het cen trum zal immers in extra parkeerbehoefte voorzien die er volgens de par- keerstudie toch moet ko men. Het is wel zo dat extra plaatsen duur wor den betaald. Maar om dit verband te roepen dat dit dan de mogelijke intro ductie is van betaald par keren gaat mij te ver. Ik denk hier zelf aan een parkeerregulering zoals in de Hoge Wal zal wor den ingevoerd", aldus Wolterink. ..Het CDA gaat er vanuit dat de kosten van de cen trumlocatie één miljoen euro hoger uitkomen dan thans door de gemeente geraamd. Dat zou best eens waar kunnen zijn. Maar hel CDA vergeet dat de alternatieve invul ling op de centrumloca tie, de gemeente klauwen met geld kan gaan kos ten." ..Ik ga er vanuit dat de centrumlocatie circa 3,5 miljoen euro duurder zal zijn. Dit bedrag kan wor den uitgesmeerd over 50 jaar. De jaarlijkse extra kosten zijn ongeveer 300.000 euro. Daf is in derdaad nog steeds heel veel geld. Afgezet tegen wat we als gemeente jaarlijks uitgeven (50 miljoen euro) valt het mee maar nogmaals, ik wil de extra kosten niet bagatelliseren. Het CDA heeft een reëel punt maar moet niet overdrijven en geen dingen gaan sugge reren die niet waar zijn. De suggestie bijvoor beeld van stijgende las tendruk voor de burgers is volledig uit de lucht gegrepen", aldus Wolte rink namens de Christen- Unie. ,,De ChristenUnie is beducht voor de nega tieve stedenbouwkundige ontwikkelingen in het centrum als wij kiezen voor de locatie stations omgeving. Reële alterna tieven voor de centrum locatie hebben wij nog niet gehoord. De meer kosten voor de centrum locatie spelen bij de af weging natuurlijk mee maar mogen in onze be leving niet doorslagge vend zijn. Sterker nog. deze dienen slechts in dc marge mee te spelen. Wij dienen ons er immers ter dege van bewust te zijn dat wij een keuze maken voor de komende vijftig jaar en een verkeerde keuze is onherstelbaar!" Enter F1 - Holten F1 Holten F1 heeft haar een puntje van deze competitie bin nen. In een voor beide partijen erg spannende wedstrijd, keek Holten als snel tegen een 2-0-achterstand aan. Gc zien het wedstrijdverloop oen beetje geflatteerd. In di tweede helft kreeg Holten eindelijk dat wat ze verdien den. Uit de vele rommelige situaties voor het doel van En ter, zorgde Kevin door tweemaal knap tc scoren, voor de eerste competitie doelpunten van dit seizoen. De vreugdt hierover was zeer groot. Toch was het daarmee nog niet gedaan. Jeroen zette goed door en schoot van ver op goal. Omdat de keeper dc bal niet goed onder controle kreeg, was Tom er als de kippen bij om de bal definitief over dc lijn te werken en de stand op 2 - 3 te brengen. De laatste 5 minuten drong Enter zo sterk aan. dat ze vlak voor tijd dc toch wel verdiende gelijkmaker scoorden. Eindstand 3 - Holten F2 - Markvogels F1 Waarschijnlijk door het mooie weer lette onze verdedi ging in het begin niet goed op en de eerste de beste aan- allen van Markvogels resulteerden in 3 doelpunten Daarna had onze keeper Leon pech toen hij bij een actie zijn hand blesseerde en even later een bal in het gezicht kreeg. Bij de stand 0-5 kreeg Hendri een zeer goede kans op een tegendoelpunt, maar de keeper wist zijn schot te gen te houden. Ook de terugspringende bal kon niet wor den afgemaakt. N rust wist Markvogels nog drie keer te scoren zodat dc eindstand 0-10 werd tegen deze sterke te genstander. Eindstand 0-10 Holten E2 - Enter E2 Holten E2 stond voor een zware taak ze moesten aantre den tegen Enter E2 dc nr. 2 van de ranglijst. Beide teams hadden elkaar nog niet getroffen in de competitie. De wedstrijd begon dan ook een beetje rommelig het was Mickey die de spanning weghaalde door te scoren. W gingen de rust in met 1-0. In het begin van de 2e helft maakte Bas met een fraai schot 2-0, dat gaf een beetje lucht. Echter het goed spelende Enter maakte vrij snel 1. Drie minuten voor het eindsignaal kwam Enter toch nog op gelijke hoogte. Maar in dc laatste minuut was het de snelle Niels Nijenkamp die er voor de zoveelste keer op rechts vandoor ging en de bal voor gaf daar stond Mic key die toch nog de winnende goal in tikte. Hollen E2 staat nu 6 punten voor met nog drie wedstrijden te gaan Het gaat erg spannend worden. Eindstand 3-4. Holten MC 1 -SHE MCI Na het gelijke spel van de vorige week moesten de Hol tense meisjes aantreden tegen de meisjes van SHE. De meisjes van SHE hadden tot nu toe nog geen wedstrijd ge wonnen dus waren er kansen voor de Holtense meisjes om de 2e overwinning van de competitie binnen te halen. De Holtense meisjes gingen direct vanaf het eerste fluit signaal in de aanval. Dit leverde een aantal goede moge lijkheden op doch gescoord werd er nog niet. Uit een goed genomen corner van Inge R werd de bal net over het doel gekopt. Een paar minuten later gaf Ilse de bal door aan Maike die de score wist te openen. Dit was ook de ruststand. Na de rust werd er door de Holtense meisjes veel te slap begonnen. De meisjes van SHE wisten hier van te profiteren en konden de gelijkmaker scoren. Hierna begonnen de Holtense meisjes weer te voerballen en werd de één na de andere aanval opgezet. Uit een van deze aan vallen schoot Ilse op de paal. Uit de terugspringende bal werd door Fanny de 2-1 gescoord. De Holtense verdedi ging bestaande uit Inge J.Nienke en Janiek, hadden alles goed onder controle en gaven geen kansen meer weg. Door een goede combinatie met Sandra wist Maikc hei 3e Holtense doelpunt te maken. Toen Fanny even later weer scoorde was de wedstrijd gespeeld en behaalden de Hol tense meisjes een dik verdiende overwinning. Doordat ook het 2e meisjesteam wist te winnen was het op het Meermanskamp een leuke middag voor de trainers en lei ders van het meisjesvoetbal. Eindstand 4-1 Holten MC 2 - Hoeve MC 1 Zaterdagmiddag 2 november, het weer was heel goed en de meisjes van Holten MC 2 hadden er erg veel zin in. Ze hadden de training van Henk(Chris Warrink goed begre pen en onthouden, en vonden het de hoogste tijd voor de e punten dit seizoen. Vanaf het beginsignaal kon je zien dat het er toch maar eens van moest komen, en dus gingen de dames er volle bak tegenaan, maar dat kon niet verhin deren dat Hoeve scoorde, jammer voor Holten maar dat doelpunt waren we snel vergeten en met de nodige kansen over en weer gingen we de rust in. Na de rust deden de meisjes van Holten er nog een schepje bovenop met in de voorhoede Anouk Annike en in de spits Ilse. op het middenveld vochten Joyce Danielle en Eline alsof hun leven er vanaf hing en achterin een ijzersterk trio die er voor zorgde dat de tegenstander er echt niet langs kwam te weten Elsemiek Janniek en man off the mach Natasja Her hele elftal (7) draaide voor het eerst dit seizoen goed en wist elkaar goed te vinden en dan krijg je dus kansen kansen die niet altijd benut worden tot het moment dat Ilse het mooi vond geweest en de 1-1 en 2-1 in het net van Hoeve prikte, 2 hele mooie maar vooral hele belang rijke doelpunten die goed voor de ploeg zijn maar voor al voor de trainer en het leidersduo. Meisjes Proficiat, en volgende week thuis tegen de meis jes van Ruurlo om 2 uur thuis halen we hopelijk de vol- ;ende punten, maar denk erom. wat er ook gebeurt altijd blijven lachen! Eindstand 2-1 Enter Dl - Holten Dl Afgelopen zaterdag moest Holten naar Enter om daar te strijd tegen de plaatselijke Dl aan te binden. Enter stond hoger op de ranglijst en dat bleek een extra motivatie voor onze jongens. Vanaf het eerste fluitsignaal liet Holten duidelijk merken dat men voor de winst ging. De tegen stander was gelet op de stand op de ranglijst, verbaasd dat Holten zo fel uit de startblokken kwam. Holten was fel in de duels en dreef met goed verzorgd combinatiespel de Entemaren tot wanhoop. Een doelpunt kon dan ook niet uitblijven. Na een goed opgezette aanval vanaf het mid denveld brak Sjors op rechts door en bediende Koen met een zuivere pass. Laatstgenoemde maakte geen fout en passeerde de doelman (0-1Dezelfde doelman moest bij enkele Holtense acties tot het uiterste gaan om zijn doel verder schoon te houden. Door blessures van eerst Frank en later Sjors moest het elftal worden omgezet, maar dit bracht Holten niet uit het evenwicht. In de tweede helft begon Enter iets meer te drukken, maar dc goed inge speelde Holtense verdediging gaf geen krimp. Ruim in de tweede helft bracht Holten de marge op twee doelpunten. Een splijtende pass van Daan werd op de rechtervleugel opgevangen door Bas. Deze zag de keeper iets te ver voor zijn doel staan en bracht met een prachtig schot in de ver ste hoek de stand op 0-2. Enter kon de achterstand maar moeilijk verwerken en begon steeds fysieker te spelen. De Holtenaren lieten zich niet provoceren en bleven hun ei gen spel spelen en-straften hiermee op de enig juiste wijze het fysieke spel van de tegenstander af. Een terechte over winning, behaald met goed combinatiespel en een gezon de dosis inzet, was het eindresultaat. Einduitslag: 0-2 Holten BI - Helios B2 Vandaag stond de wedstrijd tegen Helios op het pro gramma. Holten begon met een schone lei na een zwak begin van de competitie. De roodzwarten uit Holten be gonnen sterk aan dc wedstrijd met een paar goede moge lijkheden. Door goed doorjagen van Bart Bulsink kwam Holten na een gelukkige klutsbal op een op dat moment verdiende 1-0 voorsprong. Door onoplettendheid kwam Helios vlak voor nist nog bijna op 1-1. maar door goed keeperswerk van Merijn Bekkernens en goed verdedi gend werk van Jelle Verkuil werd een doelpunt voorko men. Ruststand 1-0. In de 2e helft begon Holten zwak. Door een gevaarlijke hoekschop en ongelukkig wegwer ken van de holtense defensie kwam de bal voor de voeten van een Helios-speler, deze dacht geen moment na en zorgde ervoor dat de bal achter de holtense keeper in het net terecht kwam. Holten kreeg nog verscheidene kansen maar deze werden niet benut. Holten zat er op een gege ven moment helemaal doorheen in de w edstrijd maar pro beerde toch de 2-1 af te dwingen wat in de laatste minuut van de officiële speeltijd resulteerde in een doelpunt voor Helios. De beste speler aan holtense zijde was Rik Stoe- venbelt. Eindstand 1-2.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 11