Blauw steeds Wit blijft nog ongeslagen 1300 Lopers bij Diepe Hel Holterbergloop Kalfsterman 5 wint met 7-2 van 't Zumpke Resultaten Blauw Wit Perron Nul op karakter naar overwinning Wie Spoort Niel dendert door SportAgenda Bergruiters Medegebruik sportvelden Holten Cam Blauw Wit thuis tegen Sportlust Onderlinge Schietcompetitie DONDERDAG 31 OKTOBER 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD 7 Overwetering F2 - Blauw Wit F1 Blauw Wit kende een moeilijk begin van de wedstrijd, met de har de wind tegen werd het aanvallen een stuk moeilijker. Overwete ring profiteerde maximaal en stond na 10 minuten al op een 2-0 voorsprong. De Blauw-Witters toonden echter karakter en voch ten zich terug in de wedstrijd. Uit een goed opgezette aanval schoot Leander de 2-1 binnen. Blauw Wit bleef aanvallen maar goede pogingen van Thom en Robin troffen net geen doel'. Over wetering kwam nog een keer gevaarlijk uit en maakte er zo een 3- 1 ruststand van. In de tweede helft, met de wind in de rug, zagen we een zeer aanvallend Blauw Wit. Met een mooi schot schoot Thom nu wel raak. Door goed samenspel kon Robin de stand ge lijk trekken 3-3. Blauw Wit rook haar kans en het was duidelijk de betere ploeg maar moest lang wachten op het bevrijdende doel punt. Uiteindelijk wist Niek uit een alles of niets poging het win nende doelpunt te scoren. Eindstand 3-4. Blauw Wit F2 - Fleeten F2 Heeten oefende vanaf het begin zeer veel druk uit op Blauw Wit. Vooral op het middenveld had Heeten een duidelijke overmacht. Deze situatie was te zwaar voor de thuisclub, zodat de sterspeler van Heeten voor rust drie keer kon scoren. Gelukkig had Blauw Wit Steven binnen de gelederen, die voor het rustsignaal nog een fraai doelpunt binnenschoot. Na rust werd er met meer inzicht en meer inzet door de Holtenaren gevoetbald. Met Rutger in het doel kreeg de verdediging meer rust en deze kon af en toe mee in de aanval. Zowel achter als op het middenveld werd hard gewerkt door Thijs, Carst en René. Uit een vrije trap viel eindelijk weer een doelpunt van Blauw Wit, gemaakt door Boaz. Het mooiste doelpunt van de wedstrijd werd door Boudewijn gescoord. Na een fantastische rush langs de hele rechterkant, en na menig tegen stander gepasseerd te hebben, maakte hij de gelijkmaker tot grote vreugde van het thuispubliek. Uitslag: 3-3. Lemele F2 - Blauw Wit F3 De eerste helft van deze wedstrijd verliep zeer rommelig. Dit zorgde ervoor dat Blauw Wit maar één keer door de verdediging van de tegenpartij kwam. Het resulteerde wel in een doelpunt van Ramon. Na rust was het spel aanmerkelijk beter. Er werd beter sa mengewerkt en dit zorgde voor een hoge uitslag. Ruben en Youri scoorden beiden twee keer en ook de oersterke verdediger Leon kreeg kans om een doelpunt te maken. Uitslag: 0-7. V K Twello F2 - Blauw Wit F4 In Twello stond Blauw Wit een heel zware strijd te wachten. V K had grote, oudere en fysiek sterkere spelers, maar gelukkig bleef Blauw Wit gemotiveerd. Toch werd er in de eerste helft vijf keer tegen gescoord. Na een motiverend praatje in de rust werd in de tweede helft het accent gelegd op verdedigen. Dit had resul taat, want V K kon nu maar één keer scoren. Uitslag: 6-0. Blauw Wit E2 - S.V.V.N. E4 Blauw Wit begon goed en kreeg de eerste goede kans van de wed strijd tegen het sterke SVVN. Toch waren het de bezoekers die na 15 minuten op voorsprong kwamen. Voor dé rust moest de goed keepende Viktor nog twee keer de bal uit het net halen. In de tweede helft ging SWN sterk door en werd er vier keer gescoord. Op het eind kreeg Blauw Wit een opleving en creëerde verschil lende kansen maar de verdiende treffer kwam niet. Eindstand 0-7. Blauw Wit Dl - Bentelo Dl Met een hoofdrol voor keeper Mike, die bij een 0-0 stand een prachtige vrije trap en even later een penalty stopte, wist Blauw wit Bentelo te verslaan. Bentelo was snel, maar Ruben liep bijna alle gaten dicht. Via Thijmen werd het vlak na de gestópte penal ty 1-0, de ruststand. Na rust was Blauw Wit sterker, maar pas na de 2-0 die gescoord werd door Jurgen, waren de supporters min der zenuwachtig. Achterin werd heel goed gespeeld en de 3-0 van Stijn (een schitterende vrije trap in de kruising) zorgde voor op luchting. Bentelo bleef echter gevaarlijk en na de 3-1 leek het toch nog spannend te worden. Met een kopbal scoorde Jurgen in de laatste minuut, na goed doorzetten van Kay, 4-1Een verdiende overwinning, waardoor Blauw Wit steeds verder omhoog klimt. Uitslag: 4-1. Blauw- Wit D3 - ASC D5 Blauw Wit D3 heeft nog één punt nodig om officieel kampioen te kunnen worden. Zaterdag werd met 7-0 gewonnen van de num mer twee ASC. Dat voor Blauw Wit deze competitie te licht is bleek andermaal door het gemak waarmee ASC aan de kant werd gezet. Het combinatiespel van Blauw Wit was weer zeer ver zorgd. Elke speler bewees op zijn positie z'n waarde waardoor het simpel was om zeven keer te scoren. Uitslag: 7-0. Blauw Wit Cl - Haarle Cl Blauw Wit, dat op de zevende plaats stond, speelde deze week te gen Haarle, dat nummer twee van de lijst was. Een spannende en zeer belangrijke wedstrijd'voor de Hoitenaren. Blauw Wit had het dan ook zwaar tegen Haarle. Daarnaast ondervonden beide partij en veel hinder van de hevige wind. De ruststand van 1-3 werd in de tweede helft bijna gelijkgetrokken, maar helaas lukte dit niet. Toch bleef het tot het einde spannend, omdat Blauw Wit bleef proberen. Een gelijkspel was dan ook verdiend geweest. Uitslag: 3-4. Oeken MB 1 - Blauw Wit MB 1 Blauw Wit, dat de afgelopen tijd heeft laten zien dat ze een zeer zware tegenstander is, begon sterk maar stond toch al snel op ach terstand. Een minuut later werd deze achterstand ongedaan ge maakt. Irene maakte het eerste doelpunt van Blauw Wit en het was weer gelijk. Na rust was Blauw Wit ook sterk, maar één spe ler van Oeken wist toch telkens weer door de verdediging te ko men. Zo verloor Blauw Wit deze wedstrijd. Hiermee is de koppo sitie niet verloren. Uitslag: 4-1 Blauw Wit Al - Wijhe Al Blauw Wit begon met tien man aan de wedstrijd tegen Wijhe, dat erg gedreven was. Ondanks dat, scoorde Blauw Wit twee keer via Marlijn Bannink en Stefan Aanstoot. Na een mooie lange uittrap van Arjan was het Martijn die vervolgens ook de 3-0 scoorde. Omdat Wijhe de (goede) kansen niet benutte kon Martijn 4-0 sco ren. Na de rust was Wijhe opeens wel doelgericht en benutte de kansen nu wel. Binnen een minuut was hel 4-1Dit had een waar schuwing moeten zijn voor Blauw Wit dat Wijhe daarna terug liet komen tot 4-3. Blauw Wit stond onder grote druk maar scoorde opnieuw door een lange uittrap van Arjan op Martijn. die niet faalde bij een 1-tegen-1 met de keeper. De drie punten leken bin nen maar Wijhe kwam nog terug tot 5-4. Na een hectische slotfa se kon Blauw Wit toch de drie punten in Holten houden. Uitslag: 5-4. Sp. Teuge 6 - Blauw Wit 5 Blauw Wit heeft in Teuge de neerwaartse spiraal doorbroken. De thuisploeg die hoog op de ranglijst staat kwam wel op voor sprong, maar moest in dezelfde minuut alweer de gelijkmaker toe staan. Na een prima actie op het middenveld werd nieuwkomen Freddy Hullcman alleen voor de keeper gezet 1-1. Blauw Wit bleef beter dan de thuisploeg, maar met de wind mee kreeg de ploeg wel kansen, maar scoorde niet meer voor rust. Na rust dacht Blauw Wit dal Teuge meer de aanval zou kiezen. Dat gebeurde niet waardoor Blauw Wit het spel bleef dicteren. Blauw Wit kreeg mooie kansen, maar door te weinig samen te spelen werden deze niet benut. Dat tqch de voorsprong gepakt werd had te maken met een onderbreking in de opbouw van Teuge. Eén van de midden velders van Blauw Wit kon alleen op de keeper af. Het samenspel met Johan Stam leverde 1-2 op. Dat Teuge nog een punt aan de wedstrijd overhield had te maken met een misverstand bij Blauw Wit op het middenveld. In de laatste seconden van de extra tijd draaide een corner met de wind mee het doel in, Eindstand 2-2. Holten - Bergruiterleden gingen in de herfstvakantie naar Lutten- berg, waar zij streden om de dressuurprijs het gouden ijzer 2002. Erna Bronsvoort won met Pedro de eerste prijs in de L2 met 174 punten. Thessa Bresser wist met Goodlord twee keer beslag te leggen op de le prijs in de Z1 met respectievelijk 189 en 188 punten en plaatste zich voor de finale op zaterdagavond. Daar behaalde zij de 5e plaats met 60 procent. Nicole Koebrugge was' al eerder deze maand succesvol bij de samengestelde wedstrij den in Bathmen, en Wassenaar, waar zij een 5e prijs en een 3e prijs behaalde met Duke in de Klasse L. Tijdens de laatste wedstrijden van het buitensei zoen werden door verschillende ruiters prijzen behaald. In Haaksbergen werd Arjen Kraay- enzank met Carlos 2e met 169 punten in de Z2 dressuur en mocht deelnemen aan de finale; THessa Bresser met Goodlord werd hier 4e met 191 punten in de Zl. Annelies Drost haalde in Bathmen met Nadal een 7e prijs in het L. Springen en Katja 'Klenzie werd met One Night Stand 2e in de LI dressuur. Op het avondconcours in Enschede won Yvonne Coppools met Vonderschotten Proud Princess C een 2e en een 3e plaats in de LI dressuur met 166 en 161 punten. Katja Kienzie behaalde ook met One Night Stand ook nog 2 prijzen in Hellendoorn en Rijssen met 157 en 159 punten in de LI dressuur. Holten - Gemeentebelang vraagt in haar algemene beschouwin gen om te onderzoeken of Ex celsior '31 tijdelijk gebruik kan maken van velden van de sport clubs in Holten. Gemeentebe lang stelt dat de sportclubs in de kern Holten redelijk ruim in hun jas zitten; en misschien zijn er mogelijkheden tot medegebruik door Excelsior tot de veldenpro- blematiek van deze Rijssense voetbalclub opgelost is. Holten - In Rijssen heeft Blauw Wit tegen de plaatselijke Sport club in een matig duel uiteinde lijk verdiend met 0-2 gewonnen. Onder moeilijke omstandighe den, storm en regen, wist Blauw Wit zonder zelf goed te spelen een verdiende overwinning af te dwingen tegen het laaggeklas seerde SC. Rijssen. Vanaf de aftrap was merkbaar dat de thuisclub voor een punt ging spelen. Door een zeer laag tempo aan te houden en via lan ge ballen probeerden ze Blauw Wit zover mogelijk van het ei gen doel af te houden. Daar Blauw Wit hier in het begin niet goed mee om wist te gaan was het spelpeil van een zeer beden kelijk niveau. Toch kreeg Blauw Wit geleidelijk aan meer grip op de wedstrijd. Met name Gerben Beldman was een plaag voor de defensie van SC Rijssen. Blauw Wit kreeg hierdoor meerdere vrije trappen, maar ook deze wa ren die middag niet aan Blauw Wit besteed. Mede door goed keeperswerk van de doelman van SC Rijssen. Toch had Blauw Wit voor rust al op een veilige voorsprong dienen te staan. Eerst was het Gerben Beldman die een voorzet van Jurgen Kolkman op de lat kopte. In de rebound leek Merijn Offringa alsnog raak te schieten maar hij had iets teveel tijd nodig. Nadat Gerben Beldman binnen de be ruchte lijnen onderuit werd ge haald, gaf scheidsrechter M. v.d. Beek een strafschop. Het paste in het beeld van de wedstrijd dat ook deze werd gemist. Aanvoer der Arno Jager, die verder goed speelde, schoot te zacht in waar door doelman Drent wederom Blauw Wit van het scoren af wist te houden. In de tweede helft kwam Remon Jager, voldoende hersteld on danks vele hechtingen, de aan- valslinie van Blauw Wit verster ken. Even later werd de licht ge blesseerde Jacco Schuppert ver vangen door Gerald Jansen. Blauw Wit ging steeds meer op Holten - Soms zijn er momenten dat het niet zo gaat als men ver wacht. Afgelopen donderdag was voor Perron Nul zo'n dag. Tegenstander was het team Ter minus Stars uit Apeldoorn. Deze jongens, 4e in de competi tie, begonnen voortvarend en zette Perron Nul op een com pleet vernieuwde baan onder grote druk. Onder leiding van P. van Heun werd er gespeeld met het motto van de laatste pijl telt. Darts die spontane bordmoeheid kregen en regelmatig het bord verlieten zonder dat daar aanlei ding voor was waren dan ook niet meer op een hand te tellen. Elke leg moest er een achters tand weg worden gewerkt, voor de spelers van Perron Nul een compleet nieuwe ervaring. Dat de jarenlang opgebouwde erva ring van wereldbelang is, werd in deze wedstrijd meerdere ma len getoond. Af en toe werd er door Perron Nul een leg wegge geven maar het talrijke publiek en de nodige seizoenkaarthou ders bleven pal achter het team staan en zo kwam Perron Nul na de singles toch nog op 3-1 ietwat geflatteerd. In de couples kon Perron Nul een iets beter spel op het speci aal uit Engeland geïmporteerde wedstrijdbord brengen. In het sportcafé Bierlokaal am Bahn- hof waren ook de spelers van Kally 5 aangeschoven. Perron Nul liep uit naar een 6-2. De teamwedstrijd werd echter ver loren en dit kon een het team uit Apeldoorn beschouwen als een hoogtepunt van de avond. De 6- 3 overwinning kon wel eens niet genoeg zijn om aansluiting bij nummer 1 te houden. Perron Nul zal er alles aan doen om de vol gende wedstrijd de volle winst te pakken, hopend dat Richard dan geen drie verliespartijen krijgt te incasseren. Kaarten voor don derdag voorlopig de laatste thuiswedstrijd 0548-362802. Holten - Vorige week maandag moest er weer voor de beker ge gooid worden. Met een grote aanhang werd afgereisd naar Groenlo. Daar wachtte een tegenstander van allure Jackpot 3. Deze ko men uit in de tweede divisie en Wie Spoort Niel in de vierde di visie. Men verwachte dan ook dat het een zware partij zou wor den. De opstelling van WSN1 voor deze avond was Marco van Menum, Rik Paalman, Jan Deijk en Rik Deijk. Dit bleek dus niet zo te zijn na de singels stond het al 1-3 voor WSN. Jackpot 3 kon geen blok vormen en werd dan ook verder in de partij genade loos van het bord gegooid. De eindstand van de beker was dan ook 2-7. Wie Spoort Niel bekert verder. Afgelopen maandag moest er wederom bewezen worden dat de prestaties in de beker ook in de reguliere competitie waar ge maakt konden worden. Het rustieke cafeetje de Boorto ren in Hengelo was deze avond het speelterrein voor weer een enerverend potje darten. De op stelling werd iets veranderd ten opzichte van de gewonnen be- (Foto: Johan Bolink) de aanval spelen en zette de te genstander op eigen helft vast, mede door de goed storende Re mon Jager. Blauw Wit begon ook beter te spelen en onder steund door de veel meegereisde Blauw-Wit-supporters kwam de thuisploeg niet meer aan voet ballen toe. Met name de inbreng van Gerald Jansen bracht meer rust in het team wat uiteindelijk wel resultaat moest opleveren. De wil om te winnen was aan wezig, maar Blauw Wit wist het klassenverschil niet om te zetten in doelpunten. Kansen werden er genoeg gecreëerd maar het was weer doelman Drent die via red dingen Blauw Wit van het sco ren af wist te houden. Tien mi nuten voor tijd was het dan toch raak. Uit een van de vele corners wist de mee opgekomen Arjan Aanstoot snoeihard binnen te schieten. Dit was zelfs doelman Drent te veel. In de volgende fa se probeerde SC Rijssen er als nog een slotoffensief uit te per sen wat niet lukte. Doelman Bekkernens van Blauw Wit werd de gehele wedstrijd niet op de proef gesteld wat genoeg zegt over de verhoudingen binnen het veld. Vlak voor tijd wist Blauw Wit de marge veilig te stellen. Het was de goedspelende Gerald Jansen die Dirk Jan Beldman via een bekeken actie in staat stelde om de 0-2 binnen te schieten. Een verdiende overwinning wel ke moeizaam tot stand kwam. Het was de eerste overwinning in en tegen SC. Rijssen sinds ve le jaren. Opstelling Blauw Wit: Hans Bek kernens, Jacco Schuppert (Gerald Jansen), Gert-Jan Ulfman, Dirk Jan Beldman, Arjan Aanstoot, Gert-Jan Prins, Arno Jager, Hans Stam, Me rijn Offringa (Remon Jager), Ger ben Beldman en Jurgen Kolkman (Ton Veldhuis). Holten - Zaterdag 26 oktober waren de weergoden de atleten, die meeliepen met de jaarlijkse diepe Hel Holterbergloop niet erg gunstig gezind. Toeschou wers vonden het te nat, maar de lopers hadden er geen hinder van. Anders dan andere jaren was de start dit maal in het centrum van Nij verdal, dit ter ere van het der de lustrum van de wedstrijd. Het was er niet gemakkelijker op ge worden. De atleten moesten voor ze aan de eigenlijke Diepe Hel Holterbergloop begonnen al een flink stuk omhoog naar Be zoekerscentrum van Staatsbos beheer aan het begin van de Toeristenweg. Normaliter vindt de start daar plaats. Ook dit waren op de 10 mijl de atleten uit Kenia weer oper- machtig. Demis Ndsio won in een tijd van 48.25 uur voor Peter Kiprotich en Shadrack Ruto, eveneens uit Kenia afkomstig. De drie volgende mannen die over de finish kwamen, behoor den tot de zelfde nationaliteit. Beste Nederlander was Aart Stigter 50.58 voor Peter van Eg- dom en Gerrit Voortman. Bij de dames won Jane Kiptoo. Ook zij komt uit Kenia. Zij liep 54.11 over het parcours, de snel ste tijd ooit door een dame gelo pen. Nummer twee ws Elena Shoebareva uit Rusland en die alweer een Keniaase Chriatina Chepkonga. Snelste Nederlandse dame was Birgit Landewe in 1.02.06 voor Saskia Bekhuis en Klara Davi- kerwedstrijd. Rik Paalman, Bert Paalman, Jan Deijk en Rik Deijk moesten er voor gaan zorgen dat de punten weer meegenomen konden worden naar Bierlokaal am Bahnhof. Zonder enige moeite werd het niveau van de bekerwedstrijd weer opgepakt. Na de singels stond het al 1-3 in het voordeel van WSN 1 Het moraal van de tegenstander was ver te zoeken. Ze hadden geen idee hoe ze ook maar iets tegen de hoge scores en het snel le checken konden inbrengen. In de dubbels gebeurde dit dan ook niet. Alle vier dubbels werden met overmacht gewonnen: 1-7 voor WSN1. Nu was alleen de bierronde nog over. Meestal het sterkste punt van WSN1 omdat er dan een biertje van de tegenstander te winnen is. Helaas werd er deze keer de bierronde niet gewonnen en moest WSN1 er een biertje in doen. Maar met 7 punten kon de reis naar Bierlokaal am Bahnhof met volle tevredenheid weer worden aangevangen. Jan Deijk zorgde ervoor dat we weer veilig bij Bierlokaal aan kwamen, waar nog even een biertje werd gedronken op de overwinning. Natuurlijk lieten de Holtenaren zich niet onbetuigd bij het derde lustrum van het sportevenement (Foto: Johan Bolink) Blauw Wit Zaterdag 2 november Blauw Wit 1 - Sportlust 1, 14.30 uur: Blauw Wit 2 - SVZW 4, 12.30 uur: DZC '68 6 - Blauw Wit 3, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); DETO 7 - Blauw Wit 4. 14.30 uur (vertrek 13.15 uur): Blauw Wit 5 - Westervoort 8, 14.30 uur; ASC '62 Al - Blauw Wit Al, 12.15 uur (vertrek 10.45 uur); Blauw Wit BI - Balkbrug BI. 14.30 uur: MariënheemCl - Blauw Wit Cl, 14.00 uur (ver trek 12.45 uur): SHE MB1 - Blauw Wit MB1. 9.30 uur (ver trek 8.15 uur): Eibergen Dl - Blauw Wit Dl. 13.00 uur (ver trek 11.30 uur): Blauw Wit D2 - Wijhe '92 D2, 10.30 uur: Wilp Dl - Blauw Wit D3, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Blauw Wit El - Haarle El, 9.30 uur; Blauw Wit E2 - DES E4, 10.30 uur; Haarle F1 - Blauw Wit Fl, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Rohda R. F6 - Blauw Wit F2, 1 1.00 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit F3 - De Zweef F6, 10.30 uur: Blauw Wit F4 - Terwolde F2. 9.30 uur. Zaalvoetbal Dinsdag 5 november CJV'ers 4 - Blauw Wit 2, 22.00 uur (vertrek 21.00 uur). SV Holten Zondag 3 november Holten 1 - Raalte 1, 14.00 uur; Holten 2 - PH3, 10.00 uur; Hec tor 2 - Holten 3, 10.00 uur (ver trek 8.45 uur); Schalkhaar 5 - Holten 4, 9.30 uur (vertrek 8.15 uur); Holten 5 - NEO 6, 9.30 uur; Hector 9 - Holten 6, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); SOS 6 - Holten 7, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Holten 8 - Almelo 4, 10.45 uur: Holten 9 - Zenderen Voor uit 4, 9.00 uur. Zaterdag 2 november Holten Al - Bornerbroek Al, 14.30 uur; Holten BI - Helios B2, 12.00 uur; Overwetering Cl - Holten Cl, 13.00 uur (vertrek 11.45 uur); WVV'34 Cl - Hol ten C2, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur); Enter Dl - Holten Dl. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); En ter D2 - Holten D2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten El - Enter E110.00 uur; Holten E2 - Enter E2, 10.00 uur; Enter Voor uit E3 - Holten E3, 11.30 uur (vertrek 10.30 uur); Enter E5 - Holten E4. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Enter Fl - Holten Fl, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten F2 - Markvogels Fl, 11.00 uur; Enter F4 - Holten F3, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten MCI D - SHE MC ID. 14.00 uur; Holten MC2 - Hoeve Vooruit MCI, 14.00 uur. Handbal Zaterdag 2 november Meisjes B - CVO, 13.30 uur; Meisjes C - HHZD, 12.45 uur: Meisjes D - Swiff64, 12.00 uur. Zondag 3 november Voorwaarts - Dames 1. 12.15 uur (vertrek 11.15 uur); DSC 2 - Dames 2, 13.15 uur (vertrek 12.15 uur); Wessels/Heeten - Dames Al, 14.20 uur (vertrek 13.20 uur): DSC1 - Dames A2, 14.20 uur (vertrek 13.20 uur). Holten - Blauw Wit speelt zater dag thuis tegen Sportlust uit Glanerbrug. Sportlust wisselt goede wedstrij den met veel mindere af. Na een slechte periode in het begin van de competitie werd er ineens flink gescoord. Vooral spits Kla ver treft regelmatig het doel. Echter als het niet lukt laat de ploeg het blijkbaar afweten, want ook afgelopen zaterdag kon niet gewonnen worden van het onderaan staande SSSE. De ploeg uit Eibergen kaapte het eerste punt weg uit Glanerbrug. Voor Blauw Wit is het zaak met beide benen op de grond te blij ven en van wedstrijd naar wed strijd te leven. De wedstrijd be gint om 14.30 uur en J.A. te Bost is de leidsman. Geweer Klasse A: 1. W. Paal man 173; 2. J.A. Paalman 170: 3. B. Paalman 151; 4. G.J. v Aefst 139; 5. F. Hoes 132. Klasse B: 1. G. Jansen 150; 2. M. Aanstoot 148; 3. B. Tromop 141; 4. D. Vincent 137; 5. D. Tiekink 130. KlasseC: 1. J. Sluiter 119; 2. E. Hulsman 81 Pistool 1. H. Nekkers 167: 2. H. Paal man 156. Vuurbuks 1. E. Grootenbraast 79: 2. P. Knape 57; 3. H. Bakker 53. Opgelegd 55+ I. G. ^Haverslag 184; 2. G. Schuppert 180; 3. A. Paalman 177; 4. A. Pekkeriek 174; 5. D. Jansen 173; 6. W. Leeftink 172; 7. J. Nijendijk 162; 8. E. Struik 149; 9. J. Klooster 146. Holten - Na het tegenvallende resultaat van vorige week was het weer tijd voor de boys van Kally 5 om een goed resultaat neer te zetten. Omdat Ebbe was vergeten de griepprik te halen moest hij he laas verstek laten gaan. De door hem op het laatste moment inge schakelde Marnix stelde enorm teleur. Het was duidelijk te merken dat hij geen goede geestelijke voor bereiding had gehad. Mede hier door werd op bijna schandelijke wijze de eerste partij verlorene- Dat de al bijna al vier maanden 'zw;angere' Janus de tweede par tij van de avond toch naar zich toe wist te trekken was bijna een wonder, want daar zag er in het begin van de wedstrijd nog niet naar uit. Zijn imposante 'eindsprint' be zorgde hem gelukkig toch de overwinning(2-2). De leiders' oogappeltje Jopie mocht toen ten tonele verschij nen. Hij deed precies datgene wat hem was opgedragen, name lijk winnen. Hierdoor mag hij zich nog steeds 100% Jopie noe- men(4-2). De laatste partij van de avond was een verpletterende overwin ning voor onze Buffïe. Hij degradeerde zijn tegenstan der tot het niveau van een ordi naire café biljarter waardoor de boys van Kally 5 de tegenstan der naar huis kon sturen met een 7-2 nederlaag. De overwinning werd uiteraard weer uitbundig gevierd onderlei ding van Peter Blankens' 't Is moeilijk bescheiden te blijven'. Kortom, de biljarters van Kalf sterman 5 zijn volop in de race om het kampioenschap.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7