Eerste team Blauw Wit wint thuis tegen Eefde blijft ongenaakbaar Dinant van Beek speelt Dartteam Perron Nul Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten SportAgenda Uitslagen handbal 250 externe wedstrijden Biljartteam Kalfsterman 5 verliest tegen Uncle Sam Blauw Wit tegen Sc Rijssen Vergadering Blauw Wit '66 Uitslagen De Eendracht Puzzelrit Snorrewindcross Judotoernooi DONDERDAG 24 OKTOBER 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD Blauw Wit MB1 - Zutphen MB1 De jonge dames van Blauw Wit maakten afgelopen zaterdag hun koppositie helemaal waar. De ploeg begon goed en bij rust was al drie maal het net van de tegenstander gevonden. Na rust ging de ploeg verder met scoren en goed voetballen. Zes treffers werden er nog gemaakt waardoor het 9-0 werd. De verdediging stond als een huis en hierdoor konden de gasten niet scoren. Eindstand 9-0. Haarle Al - Blauw Wit Al Blauw Wit Al was niet op volle sterkte naar Haarle afgereisd. Dit was in het spel te merken. De eerste helft ging behoorlijk gelijk op. Haarle kwam met 1-0 voor, maar-Jurgen scoorde al snel de ge lijkmaker na een mooie actie van Harald. Haarle kwam opnieuw aan de leiding, maar nu was het Bennie Schoemaker die een straf schop meekreeg. Deze werd keurig ingeschoten door Jurgen. Rust 2-2. In de tweede helft kon Blauw Wit de thuisploeg niet bijbe nen. Haarle was sterker en drukte dat met nog vier doelpunten ook uit in de score. Jurgen bepaalde de eindstand. Eindstand 6-3. Blauw Wit 5 - Gazelle Nieuwland 4 Blauw Wit kon na een goed begin de goed spelende gasten uit Dieren niet van scoren afhouden. De verdediging bij Blauw-Wit- greep onvoldoende in bij diverse situaties. Ook kwam Blauw Wit op het middenveld tekort tegen deze jonge veteranen. Bij rust keek de thuisploeg tegen een 1-3-achterstand aan. Henk Aanstoot tekende voor de tegentreffer uit een mooi genomen vrije trap. In de tweede helft probeerde Blauw Wit nog wat aan de achterstand te doen, maar de gasten gaven geen kansen weg. In de laatste twintig minuten kon de Dierense ploeg nog verder uitlopen mid dels drie treffers. Ook bij deze treffers werd er onvoldoende ver dedigd door Blauw Wit. Eindstand 1-6. Holten 6 - Markelo 8 Holten 6 wist dat men een zware tegenstander op bezoek kreeg en was via de scoutingskanalen op de hoogte gebracht van informa tie. Het eerste kwartier bleek al dat Holten alle zeilen moest bij zetten om niet overlopen te worden. Markelo wist gebruik te ma ken van kleine afstemmingsproblemen van de Holtense verdedi ging en benutte een uitval koel 0-1. Naarmate de eerste helft vor derde wist Holten meer greep op de wedstrijd te krijgen. Holten kreeg kansjes en deze werden steeds groter. Nadat Benno V. goed was vrijgespeeld, wist hij de keeper van Markelo te verrassenrnet een afstandsschot 1-1. Na rust was het Holten dat nu echt de over hand kreeg en Markelo onder druk zette. Helaas verzuimde Hol ten de kansen af te maken en zodoende bleef ook Markelo in de wedstrijd. In de slotfase waarin Holten met man en macht de overwinning wilde afdwingen was het Markelo dat counterde en zoals een oude voetbal wet zegt: 1-2. De laatste minuten waren zeer spannend, momenten waarin zelfs keeper Bert W. in het strafschopgebied van Markelo kwam om onrust te stoken. Helaas was alle moeite voor niets en wist Holten niet te scoren, zodat Markelo, onterecht, drie punten mee mocht nemen naar huis. Enter Vooruit F2 - SV Holten F2 Voor Enter Vooruit was het al snel 4-0. Ondanks de achterstand bleef iedereen op deze koude dag goed zijn best doen. Maar we moesten lijdzaam toezien hoe Enter verder op ons uitliep. Als Holten in de buurt van het doel van Enter Vooruit kwam, werd de bal weer afgepakt. Eindstand 13-0. Enter E4 - Holten E3 Met een prima keepende Thijs krijgt Holten weinig doelpunten te gen. De achterhoede bestaande uit Niels, Arno staat haar manne tje en wordt goed ondersteund door het middenveld bestaande uit Arjan, Rick en Steven. Dit team gecomplementeerd met de twee spitsen Nick en Guus kan elke wedstrijd goed uitgespeeld wor den. Vandaag was het spitsenduo erg op dreef, Nick scoorde vier maal, Guus zesmaal en Rick vanaf het middenveld tweemaal. Eindstand 1-12. Wierden El-Holten E2 Koploper Holten E2 moest uit tegen hekkensluiter Wierden El, dat de wedstrijd gewonnen zou worden was duidelijk maar met hoeveel? Nou het werd 0-11. Dus er werd Hink op los gescoord echter een leuke wedstrijd was het niet. Het mooiste doelpunt kwam op naam van onze links back Bas deze kopte een voorzet op fraaie wijze in. Eindstand 0-11. Holten MCI - Usselstreek MCI De Holtense verdediging wist de aanvalsters van IJsselstreek goed op te vangen. De Holtense aanvalsters konden echter geen gaatje vinden in de verdediging van IJsselstreek zodat de russtand 0-0 was. Na de rust was er een zelfde beeld van de wedstrijd en waren er voor beide teams opnieuw kansen. De meisjes van IJs selstreek waren het gelukkigst en konden de score openen. IJssel streek wist hier gelukkig niet van de profiteren. Uitslag 0-2. Holten Dl - Markelo Dl Holten zette enkele goede aanvallen op en bracht de Markelose doelman tot wanhoop. Een doelpunt kon dan ook niet lang uitblij ven. Na z.o'n tien minuten was het eindelijk raak. Een goed van uit het middenveld opgezette aanval werd door Martijn verlengd op Sjors die de 1-0 aantekende. Daarna waren er volop kansen de score op te voeren, echter de doelman wist met kunst- en vlieg werk zijn doel schoon te houden. Enkele tegenaanvallen van Mar kelo werden door de Holtense verdediging uitstekend gepareerd. Bij een van deze acties raakte Coen geblesseerd en moest uitval len. Eindstand: 1-0. Helios C2 - Holten Cl De eerste helft kwam Holten sterk uit de startblokken, de tegen stander werd van meet af aan vastgezet op eigen helft hierdoor kwam Helios niet meer aan voetballen toe. Na 10 minuten zette Jaap goed door op rechts en scoorde met een diagonaal schot. En kele minuten later werd op aangeven van Tim, Nick in stelling ge bracht en met zijn sterkste wapen, snelheid, liep hij de laatste man eruit en rondde doeltreffend af. Vlak voor rust mocht Tim een te recht toegekende penalty benutten. Eindstand 1-3. Holten Al - Sportclub Eibergen Al Na een slap begin keek Holten al snel tegen een 0-2 achterstand aan. Holten probeerde wel tegen te scoren maar Bas was niet ge lukkig in dc afwerking, de kansen waren er wel. Daarna scoorde Eibergen. Holten wist nog voor de rust een tegentreffer te produ ceren door een afstandschot van Arjan dat in het net rolde. In de rust werd er van tactiek veranderd wat al vrij snel in de tweede helft resultaat opleverde door een doelpunt van Mathijs Bekker- nens. Nu werd de druk op het doel van Eibergen wel erg groot. In de laatste minuut werd alsnog de gelijkmaker gescoord door Ke vin. Eindstand 3-3. Buurse 6 - Holten 6 De wedstrijd begon goed en Holten 6 speelde aanvallend zéér sterk. Na ccn kwartier kreeg Holten de eerste goede kansen en het was René L. die uit een corner de bal uiteindelijk in wist te schie ten: (0-1Buurse kreeg een penalty. Deze werd moeiteloos benut. (1-1). Holten liet zich niet uit hun goede doen brengen en Harald T. mocht de bal aannemen en vanaf 20 meter aanleggen. De bal verdween in de kruising en bleef daar zelfs in hangen. (1-2). Na de rust dacht Buurse met enkele reserves meer aanvallend spel te kunnen brengen. Het tegendeel was waar. Uit een aanval over de vleugel wist Harald T. de bal binnen te tikken (1-3). Buurse was gebroken en wist niet meer te anticiperen op het sterke spel van Holten. René L. glipte op snelheid langs zijn directe tegenstander en wist de keeper in de korte hoek te verschalken.(l-4). Ook Henk K. dacht aan herhaling en toucheerde wederom de bal met de arm. Nu was een vrije trap het gevolg. Buurse wist hiervan te profite ren doordat keeper Bert W. de bal over zich heen liet gaan.(2-4). Uit een snelle aanval wist Harald T. de keeper van Buurse voor de derde keer te passeren met een stiftje. Eindstand 2-5. Holten - Ook in de uitwedstrijd tegen Wessels/ Heeten 2 heeft het Holtense handbalteam de volle winst weten te pakken. In een goede beginfase Hep Holten vlot uit naar een 0-4-voor- sprong. Heeten werd daarna sterker, maar holten wist tot de rust de voorsprong vast te houden: (7- 10). Na rust werd Holten slordi ger. Aanvallend werden kansen gemist, terwijl verdedigend en kele keren aan de noodrem ge trokken moest worden. Keeper Wietske Schooien verkeerde echter in bloedvorm. Maar liefst zes strafworpen werden door haar uit het doel gehouden. Heeten kwam terug tot 12-12, maar Holten pakte toch de volle winst door nog twee keer te sco ren. Eindstand: 12-14. Scores: Jessica Smit 5; Judith Tiekink, Margot ter Schure 3; Paulien Schooien 2, Ellen Tee selink 1. De heren hadden maar een helft tegenstand van Groessen 2. De oude rotten uit Groesbeek kon den het een kwartier bolwerken maar moesten toen toestaan dat Holten uitliep. Via snelle breaks van Vincent Rustebiel kwam Holten bij rust al op een 11-5- voorsprong. Na rust rommelde Holten te veel, maar na een kwartier werd het spel duidelijk beter en met soms fraaie aanval len werden de gasten naar een 24-9 nederlaag gespeeld. Scores: Vincent Rustebiel 7; Carlos Templeman 4; Meino v. Beek 3; Tristan Dorlas, Fabian Dorlas, Erik Kraan, Andy de Jong 2; Menno Koerse, Stefan Jansen 1. Meisjes BI miste door vakanties drie speelsters. Zonder wissels moest men daarom naar Tyfoon in Hattem. Holten trof het daar niet, maar speelde wel een goede wedstrijd. Bij rust was het 5-3. Na de rust bleven beide teams aan elkaar gewaagd. Holten mis te haar wissels en verloor zo on nodig met 14-11. De D-jeugd was nog een maatje te klein voor Tyfoon. De gast- ploeg was op alle fronten ster ker. Via een 8-1-stand bij rust werd het uiteindelijk 14-2. Holten - Het vrij talrijk aanwezi ge pubhek heeft zich in de zater dag door Blauw Wit gespeelde thuiswedstrijd tegen Sp. Eefde niet hoeven te vervelen. Het was bepaald geen goede wedstrijd, wel echter een wedstrijd waarin van alles gebeurde. Twee ploegen met veel inzet, daardoor vele verkeerde passes, veel doelpunten, drie strafschop pen en een rode kaart voor Jacco Schuppert, waardoor Blauw Wit bijna een uur met tien man moest spelen. Desondanks wa ren het de Blauw-Witters die na het laatste fluitsignaal van de goed leidende scheidsrechter Tanke uit Hengelo konden jui chen, want in de zeer spannende slotfase wist het tiental van trai ner Dick Brands een 2-3-ach- terstand nog knap om te buigen in een 4-3 eindstand. Na zo'n tien minuten kwam bij een aanval van Blauw Wit Re- mon Jager net buiten het straf schopgebied in een kopduel knalhard in botsing met twee Eefde-verdedigers. Remon liep daarbij een gescheurde lip en een afgebroken tand op. De Eef- de-stopper Fred Hofmeester liep een gapende wond aan zijn elle boog op. Beide spelers moesten zich onder medische behande ling stellen. De 17-jarige Jurgen Kolkman kwam voor Remon in het veld. De wedstrijd werd hervat met een vrije trap voor Blauw Wit, waaruit door Hans Stam met een fraaie curve werd raak gescho ten (1-0). Een mooie opsteker voor de thuisclub. Even later leek Blauw Wit al op 2-0 te ko men toen Gerben Beldman goed profiteerde van de door het uit vallen van hun stopper in de ver dediging heersende onrust. Ger ben mikte de bal echter vanaf 16 meter - toen hij de keeper al ge passeerd was - op de binnenkant van de paal. Eefde putte moed uit deze meevaller en zocht meer (Foto: Johan Bolink) de aanval. De bepaald niet zeker optredende Blauw Wit-verdedi- ging moest daarbij de nodige vrije trappen toestaan Uit één daarvan wist de gevaarlijkste spits Arjan van Westerhuis hard en laag raak te schieten (1-1). In de 35ste minuut wist Jacco Schuppert de vanaf rechts hard ingeschoten bal met de hand uit het doel te slaan. Dat betekende rood voor Jacco en een straf schop voor Eefde. Tot opluchting van Blauw Wit mikte van Westerhuis vanaf elf meter echter net naast. Trainer Brands bracht wat wijzigingen aan. Hij haalde Hans Stam vanaf het middenveld terug naar de verdediging en Merijn Offfinga zakte een linie. Na de rust kwam Gerald Jansen - zijn eerste optreden dit seizoen na zijn ziekte - Merijn Offringa vervangen. Eefde nam direct het initiatief en Blauw Wit moest te rug. Meer dan enkele hoek schoppen leverde dat offensief echter niet op. Jurgen Kolkman bracht een slecht uitverdedigde bal vanaf rechts weer fraai voor het doel, waar Gerald Jansen klaarstond om onhoudbaar in te koppen (2- 1). Eefde gooide nu alles op de aanval. Enkele minuten later le verde dat al dc gelijkmaker op. Ton Veldhuis veroorzaakte wat ongelukkig een strafschop. Nu wist van Arjan van Westerhuis het net wel te vinden (2-2). Toen vervolgens in de 67ste mi nuut de bezoekers na een vloei ende aanval over links via aan voerder Frank Wouterse door in valler Peter de Weerd weer scoorden (2-3), leek de eerste nederlaag van Blauw Wit in dit seizoen onafwendbaar. De jeug dige Youri Noorlander kwam Ton Veldhuis vervangen. Gerald Jansen zag enkele vrije trappen door doelman Scholten gekeerd. Ook zijn hoekschoppen zorgden voor het nodige gevaar. Uit een daarvan belandde de bal na een scrimmage op de lat. Toen Jur gen Kolkman de terugspringen de bal in het doel wilde plaatsen, werd hij onderuitgelopen. Nu wees scheidsrechter Tanke voor Blauw Wit naar de stip. Aan voerder Arno Jager schoot raak, zij het dat hij daarbij het nodige geluk had omdat hij bij trappen van de bal onderuit gleed. In de 85ste minuut kwam de voor Blauw Wit positieve apo theose van deze wedstrijd. Na een afgeslagen hoekschop van Eefde werd Gerben op rechts weggestuurd. Juist op tijd gaf hij af naar de meegekomen Jurgen. die tot grote vreugde van de Blauw Wit-aanhang snoeihard raak schoot (4-3). Holten - Dinant van Beek speel de 8 oktober zijn 250ste externe wedstrijd voor de schaakvereni ging Holten. Daarmee is Dinant de vijfde Holtense speler die de ze mijlpaal bereikte. Afgelopen maandagavond werd hij hier voor gehuldigd. Een overzicht van deze 250 wedstrijden: - eerste wedstrijd: 22 okt. 1974 (Holten - Goorse -S.C.): verlies legen C. Ziere op bord vier (SBO-cup); honderd ste wedstrijd: 9 dec. 1985 (Hol ten 1 - Hardenberg 2): remise te gen J. Hoeksma sr op bord acht; 250ste wedstrijd: 8 okt. (Olden- zaal 1 - Holten 1verlies tegen A. Schopbartcld op bord zes; Ontbrekende informatie: wed strijd van recreatieteam tegen Goorse S.C. op 1 april 1980. Van deze partijen heeft Dinant er 81 gewonnen en 81 verloren. 87 maal speelde hij remise (een 50 procent score dus). De oplet tende lezer zal denken, hé dat zijn maar 249 wedstrijden. Dat klopt, maar hierboven staat al aangegeven dat er van één wed strijd nog geen resultaat bekend is. Dinant speelde acht cup wed strijden (56,3 procent), 216 wed strijden voor het eerste team (47,9 procent), 25 wedstrijden voor het tweede team (66,0 pro cent) en een wedstrijd voor het recreatieteam (de onbekende wedstrijd). Dinant speelde de meeste keren met zwart (205 wedstrijden, sco re 49,8 procent) en slechts 44 keer met wit (51,1 procent). Di nant speelde het vaakst tegen Almelo (30 wedstrijden, 48,3 procent). Dinant heeft tegen alle vereni gingen van de S.B.O. gespeeld m.u.v. Eibergen, Markvogels, Mat-Ador en Neede. In de interne competitie werd af gelopen maandagavond de ze vende ronde van de interne com petitie afgewerkt. De score van koploper Jim Klinge liep in deze ronde tegen een klein deukje aan. Het werd remise tegen Ger- rit Luggenhorst. Een verrassing was toch wel de nederlaag die Bas van Beek incasseerde tegen zijn oom Bertus. Gerrit Luggenhorst - Jim Klin ge. 1/2-1/2; Ton van Oijen - Henk van Beek, 1-0: Dick van der Knaap - Ben van de Griendt, 0-1Bas van Beek - Bertus van Beek, 0-1; Roelf de Jonge - Ro nald Klein Teeselink, 1-0; Cees Olij - Henk Jongman, 1-0; Di nant van Beek - Alrik Baltus, 1-. 0; Rob Gervedink Nijhuis - Jo han Klein Teeselink, 1-0. Holten - Dat dartteam Perron Nul problemen heeft met het al tijd aan kop staan, was bij me nigeen bekend en nu ook bij de spelers. Vorige week moest een dubbel programma worden afge werkt. In het begin van de week moest worden aangetreden tegen het zeer gevreesde team uit Eefde: de Booze Brothers. Dit gewichtige team met veel vel en weinig haar probeerde op vele manieren Perron Nul uit het evenwicht te brengen. Zo werd er in een zaaltje tot vervelens toe het Ave Maria geoefend door het plaatselijke koor en in het andere aangrenzende zaal wer den de accordeons bespeeld door mensen die dit waarschijn lijk nog nooit eerder hadden ge daan. Dit alles was voor Perron Nul dan ook dusdanig storend dat ze binnen de kortste keren tegen een 3-0-achterstand aan keken. Besloten werd dan ook om dan maar melig mee te doen door al le moppen die voorradig waren te gaan vertellen en dit bleek aan te slaan. Paul Heun was die eer ste die weerstand bood en gena deloos de tegenstander van het bord veegde, toen was het ijs ge broken en de repetities afgelo pen en werd er alleen nog maar gedold met de tegenstander en werd er in de resterende partijen slechts een leg weggegeven. De eerste drie verliespunten wa ren echter wel beslissend voor de koppositie in de eerste divisie zodat Perron Nul nu op een mi nieme achterstand op een twee de plek moet toe kijken. De tweede wedstrijd die deze week gespeeld moest worden, was een return van de beker. Te genstander was Rocky's uit Apeldoorn die in een vol Bierlo- kal am Bahnhof een achterstand van 6-3 moest proberen goed te maken. Dat dit een bijna onmo gelijke opgave was. werd na de eerste partij al snel duidelijk. Henk Potman (een brok erva ring) duldde geen enkele tegen stand en dit werd de tegenstan der dan ook duidelijk gemaakt: 3-0. Het massaal toegestroomde pu bliek kreeg deze avond dan ook een cursus darten te zien welke met open monden werd aan schouwd. De keren dat deze monden ge sloten werden was dan ook wan neer onze bartender Jos voor de zoveelste keer met de hapjes langs kwam. Er werden deze avond driemaal een 180 gegooid en wel door Ri chard, Gerard en Henk. Er werd door Bert 21 -maal een 140 gegooid. De enige smet de ze avond was het verlies van Ri chard, dit kost hem echter geen basisplaats heeft de TD verze kerd. Vanavond (24 oktober) moet Perron Nul weer thuis aantreden en zal het proberen de kopposi tie weer terug te veroveren in de competitie, wat bij een vol huis zeer zeker tot de mogelijkheden behoort. Nijverdal - De biljarters van Kalfsterman 5 vertrokken vol goede moed richting Nijverdal voor hun uitwedstrijd tegen de op de derde plaats staande Uncle Sam. Dat dit weer een moeilijke match zou gaan worden, bleek wel uit de stand in de competitie. Uncle Sam had maar drie punten minder dan Kally 5, maar zij had ook een wedstrijd minder ge speeld. De eerste klap werd uit gedeeld door de derde man van Uncle Sam, door Bas een potje biljartles te geven. Bas had geen schijn van kans cn verloor zijn partij kansloos. Hierna mocht Martijn (Jopie) de opgelopen achterstand proberen goed te maken. De in uitwedstrijden honderd procent scorende Mar tijn wist de pot naar zich toe te trekken zodat de tussenstand weer gelijk was (2-2). De in goe de vorm verkerende Buffie be gon de derde wedstrijd van de avond zeer hoopvol, maar maak te zijn tegenstander net iets eer der de 25ste carambole, maar sleepte Buf met een kamikaze achtige bal er in de 'nabeurt' nog een gelijkspel uit: (3-3). De laat ste wedstrijd was het dus alles of niks voor Marnix. Helaas voor hem vond zijn tegenstander het nodig een gemiddelde te spelen van 3, 4. Iets wat buitengewoon is in deze klasse en daardoor werd ook deze wedstrijd verlo ren: (5-3). Na wat rekenwerk werd het ook bekend dat Uncle Sam de bonus- punt had, zodat deze wedstrijd de teleurstellende stand van 6-3 voor Uncle Sam opleverde. Donderdag 24 oktober speelt Kalfsterman 5 thuis tegen het laag geklasseerde 't Zumpke. Hopelijk zal deze wedstrijd meer punten opleveren die nodig zijn in de strijd om het kam pioenschap. Blauw Wit Zaterdag 26 oktober Sp. Rijssen 1 - Blauw Wit 1, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Sp. Teuge 2 - Blauw Wit 2. 12.30 uur (vertrek 11.00 uur): Blauw Wit 3 - SKVW 3. 14.30 uur: Blauw Wit 4 - Juliana '32 8, 14.30 uur; Sp. Teuge 6 - Blauw Wit 5, 12.30 uur (ver trek 11.15 uur); Blauw Wit Al - Wijhe '92 Al, 14.30 uur; DKB BI - Blauw Wit BI, 12.00 uur (vertrek 10.30 uur); Blauw Wit Cl - Haarle Cl, 12.30 uur; Oeken MB2 - Blauw Wit MB1, 10.30 uur (vertrek 9.15 uur); Blauw Wit D1 - Ben- telo Dl, 10.30 uur: Rohda RD3 - Blauw Wit D2, 9.00 uur (ver trek 8.00 uur); Blauw Wit D3 - ASC '62 D3, 11.30 uur; Hul- zense Boys E2 - Blauw Wit E1 11.30 uur (vertrek 10.30 uur); Blauw Wit E2 - SVVN E4, 10.30 uur; Overwetering F2 - Blauw Wit Fl. 11.00 uur (ver trek 9.45 uur); Blauw Wit F2 - Heeten F2, 9.30 uur; Sp. Leme- le F2 - Blauw Wit F3, 10.30 uur (vertrek 9.15 uur); V en K F2 - Blauw Wit F4. Zaalvoetbal Dinsdag 29 oktober Blauw Wit 2 - RDC 3, 22.00 uur. Donderdag 31 oktober Blauw Wit 1 - Avanti T5, 22.00 SV Holten Zaterdag 26 oktober Enter Al - Holten Al, 14.30 uur; Voorwaarts T. B2 - Holten BI, 14.30 uur; Holten Cl - Schalkhaar C2, 14.30 uur; Hol ten C2 - Tubantia C3, 13.00 uur; Holten Dl - Eibergen Dl, 11.00 uur; Excelsior '31 D5 - Holten D2, 8.45 uur (vertrek 8.00 uur); SVZW El - Holten El, 10.00 uur (vertrek 9.00 uurj; Holten E2 - Enter Vooruit E2, 10.00 uur; Holten E3 - SVZW E4, 10.00 uur; Holten E4-SVZW E5, 10.00 uur; En ter Vooruit Fl - Holten Fl, 10.30 uur (vertrek 9.30 uur); Holten F2 - Enter F2, 11.00 uur; Twenthe G. F3 - Holten F3. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); V en L MC 1 - Holen MC 1D, 11.30 uur (vertrek 9.30 uur); KSH MCI - Holten MC2, 11.00 uur 9.30 uur). Handbal Zaterdag 26 oktober Moes/ Dalfsen - Meisjes B, 12.00 uur (vertrek 10.40 uur); Nieuw-Heeten 3 - Meisjes C, 13.15 uur (vertrek 12.25 uur); SDOL 2 - Meisjes D. 9.30 uur (vertrek 8.40 uur); Dames Al - Achilles. 19.00 uur. Zondag 27 oktober Dames 1 - Schalkhaar 1, 13.10 uur; CVO 2 - Heren, 13.10 uur (vertrek 11.55 uur); Dames 2 - Schalkhaar 2, 12.05 uur; Da mes A2 - Goosen/ Wijhe 1, 11 00 uur. Mintonette Sporthal 't Mossink Mintonette Dames 4 - Pallegar- ste 2, 19.30 uur: Mintonette Heren 2 - Pallegarste 1, 19.30 uur; Mintonette Meisjes MB1 - ONI MB1, 19.30 uur; Minto nette Dames 2 - Kadoeng 1, 21.00 uur; Mintonette Dames 3 - Medusa 3, 21.00 uur; Minto nette Heren 3 - Copyprofs AAs 3.21.00 uur. Gymzaal Haarstraat Mintonette Heren 1 - HVC Ho- lec 3, 21.00 uur. Holten - Blauw Wit gaat zater dag op bezoek bij Sportclub Rijssen op de Koerbelt in Rijs sen. De Rijssense ploeg maakt een moeilijke opening van het sei zoen mee. Zaterdag werd verlo ren van koploper WHcZ met 0- 3, maar een week eerder won de ploeg de eerste keer dit seizoen. In Eibergen was de ploeg met een treffer verschil te sterk voor SSSE. Bij Blauw Wit keert de geschorste Dirk Jan Beldman weer terug in de basis. Hij moest de wedstrijd tegen Eefde aan zich voorbij laten gaan. Gerald Jansen keerde te rug in de basis tegen Eefde. Hij kan in Rijssen vanaf het eerste fluitsignaal wellicht aantreden. De wedstrijd begint om 14.30 uur en scheidsrechter is M. van de Beek. Vletgoor - Blauw Wit '66 houdt maandag 28 oktober haar jaar lijkse ledenvergadering. Hierin komen onder meer de gevolgen van de gemeentelijke herinde ling voor de voetbalsport in Hol ten aan de orde. Ook zal de vorig jaar besproken beleidsnotitie een vervolg krij gen. De met de leden gevoerde discussie heeft geleid tot een plan dat aan de leden op maan dag 28 oktober zal worden voor gelegd. Naast de gebruikelijke agenda punten zoals jaarverslagen, no tulen en financiële overzichten staan er ook enkele bijzondere dingen te gebeuren. Tot slot zul len enkele jubilarissen worden gehuldigd. Voor de leden is een boekje samengesteld met daarin de agenda, notulen en de diverse jaarverslagen. Het boekje is af te halen in de spelerskamer. Het bestuur hoopt net als in voor gaande jaren op een grote op komst van de leden. Holten - De uitslagen van de on derlinge schietcompetitie van schietvereniging De Eendracht. Geweer klasse A: 1B. Paalman 166; 2. J.A. Paalman 161; 3. W. Paalman 159; 4. G.J. v. Aefst 155. Klasse B: 1. M. Krikkink 144. Klasse C: I.E. Hulsman 80; 2. S. Kolkman 48. Opgelegd 55+: 1. G. Flaverslag 192; 2. G. Schuppert 185; 3. W. Leeftink 179 (achtmaal 10); 4. A. Paalman 179 (viermaal 10): 5. D. Jansen 178; 6. A. Pekkeriet 164; 7. J. Nijendijk 162; 8. E. Struik 155; 9. J. Klooster 134. Pistool l.H. Paalman 171. Vuurbuks: 1E. Grootentraast 84; 2. D. Overmeen 72; 3. G. Möring 71 Holten - MAC de Holterberg houdt zondag 27 oktober een puzzelrit voor auto's en motoren. De lengte van de rit is ongeveer 40 kilometer rondom Holten. De start is om 14.00 uur bij het clubhuis 't Stuurhuus, Beuse- bergweg 37, te Holten. De in schrijving is vanaf 13.30 uur ge opend. Er zijn leuke prijzen te verdienen. Voor inlichtingen Jan Vincent, telefoon 0548-364200. Markelo - In manege Snorre- wind te Markelo wordt zondag 27 oktober de Snorrewind Cross gehouden. Zo'n vijftig ruiters/ amazones zullen deelnemen aan de cross, welke door de omliggende wei landen en bos van manege Snor rewind wordt gereden. Zij zullen 25 hindemissen tegenkomen, waaronder een hoefijzer, een bloembak en een waterbak. Er zal gestart worden om 12.00 uur. Aansluitend zal het bekende Snorrewindcabaret (door de fa milie Bronsvoort) volgen. De prijsuitreiking is om 16.00 uur. Iedereen is welkom om dit jaar lijkse evenement op manege Snorrewind mee te beleven. Markelo - District Oost-Neder land van de judo houdt zaterdag 30 november het Sinterklaas- toernooi. Dit wordt gehouden in sporthal De Haverkamp in Mar kelo. Judoka's van 4 tot en met 11 jaar worden uitgenodigd hier aan mee te doen. Voor meer informatie: Leo Bui- tink, 06 26 444 556.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7