Handbal viert deze week kwart eeuw bestaan Maastrichtse Romarios winnen van Holtense zaalvoetbalselectie Arbiter staakt match Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten Uitslagen handbal Kleine Haarloop Mintonette Heren 1 wint tegen Apollo 14 Heren 4 SportAgenda SV Holten actief met inloopgroep Koekactie Bergruitertjes DONDERDAG 10 OKTOBER 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD 7 Blauw Wit El - Heeten E2: In een gclijkopgaande eerste helft wisten de gasten op 0-1 te komen. Blauw Wit kwam later op gelijke hoogte, maar toonde vooral goede inzet. In de tweede helft ontspon zich een spannen de wedstrijd met enkele goede kansen voor beide ploegen, In de slotfase wist Blauw Wit de winnende 2-1 te scoren. In de laatste minuten werd het zelfs nog 3-1. Eindstand 3-1. Blauw Wit Fl- Heeten Fl: Het was Blauw Wit dat op voorsprong kwam door een doelpunt van Robin. Heeten bleef echter goed partij geven en passeerde tweemaal de goedspelende Blauw Wit-verdediging. Het was Niels die met een schitterende soloactie doel trof en de achterstand ver kleinde tot 2-3. De tweede'helft knokte Blauw Wit terug, maar Heeten bleef aanvallen en had het meeste resultaat. Voor Blauw Wit scoorden Thom en Robin elk een keer. Ook Heeten wist nog twee keer doel te tref fen waardoor Blauw Wit F l de wedstrijd verloor. Eindstand 4-5. Raalte F2 - Blauw WitF2: Blauw Wit, met in het doel Daniel, wilde wel I meer maar Raalte liet dit niet toe. Ook de nieuwste aanwinst Rene vocht I als een leeuw maar ook hij kon de aanvallen van Raalte niet breken. Na een keeperswissel ging het helaas ook niet beter. Blauw Wit vocht voor j wat het waard was maar de koploper overrompelde de Holtenaren. Wel wist Daniel zijn waarde als spits te bewijzen door toch nog een keer te scoren, zodat in ieder geval de eer gered was. Uitslag: 6-1. Hulzense Boys F3 - Blauw Wit F3: Net als zo vaak was ook deze wed- strijd leuk om te volgen. Er werd zeer goed en vooral strijdlustig gevoch ten om de overwinning. De twee keepers Martin (eerste helft) en Rudolf (tweede helft) hebben het doel goed verdedigd. Helaas werd er toch ver loren met 1-0. Deze 1-0-achterstand werd gehandhaafd door een ijzer- sterke verdediging en een sterk middenveld. Uitslag: 1-0. Blauw Wit F4 - Avanti F2: Helaas was Avanti sterker, groter en iets be ter maar door de vechtlust van iedereen en het keepen van Lars en Wil liam bleef de schade beperkt. Ook na rust vocht Blauw Wit verbeten door wat resulteerde in een prima doelpunt van Ojowin. Uitslag: 1-7. Lemelerveld E6 - Blauw Wit E2: In een gclijkopgaande wedstrijd was het Blauw Wit die met twee doelpunten op voorsprong kwam. Nog voor de rust wist de thuisploeg dit weer recht te zetten. In de tweede helft kwam Blauw Wit weer op voorsprong maar dit duurde niet lang. Leme lerveld scoorde nog vijf keer en Blauw Wit nog twee keer. Doelpunten makers Michel en Karin. Uitslag: 8-5. Blauw Wit Dl - LochemD2: Vooral het sterke middenveld zorgde voor grote druk op het Lochemse doel. Thijmen was zeer op schot en zorgde met vier treffers voor de 4-0-ruststand. Mike had dankzij'de goede voor hoede dus een rustige dag. Na de rust bleef Dl zeer aanvallend spelen. Ook verdedigend zat alles goed en via Jurgen, nogmaals Thijmen en Nick D. werd liet 7-0. Een eigen doelpunt leverde de 8-0 op. Uitslag: 8-0. Dalfsen D3 - Blauw Wit D3 Blauw Wit D3 heeft het in deze competitie te gemakkelijk. De grote overwinningen zorgen voor een laconieke instel ling. Dit was in deze wedstrijd duidelijk te merken. Met name het mid denveld bleef teveel voorin hangen. Desondanks was het overwicht groot en eindigde de wedstrijd in een ruime overwinning. Uitslag: 9-2. Blauw Wit MB1 - Hector MB 1: Blauw Wit stond al snel op een 2-0- voorsprong. Dat deze voorsprong de concentratie beïnvloede was duide lijk. Hector profiteerde hier direct van. Twee goede aanvallen leverden ook twee treffers op. Alle neuzen gingen hierna weer de juiste kant op staan en Hector werd tot ver op eigen helft teruggedrongen. Blauw Wit kreeg kansen en scoorde voor rust nog drie keer. Daarna werd spits Irene vervangen. Eindstand 10-3. Ratti 5 - Blauw Wit 3: Blauw Wit domineerde in deze wedstrijd vanaf het begin. De ploeg kreeg veel kansen die door gelegenheidsspits Marcel vakkundig om zeep werden geholpen. Toch kwam Blauw Wit op voor sprong door een eigen goal. Direct hierna maakte André met een zon dagsschot 0-2. De tegenstander kreeg hierna een presentje van de scheidsrechter wat 1-2 betekende. In de tweede helft ging Blauw Wit door met aanvallen en Eelco vond de 1-2 te mager en met een fraaie vrije trap kwam 1 -3 op het bord. Blauw Wit bleef een overwicht houden en di- j verse schoten leverden geen goal op. Toen een schot van de lat terug kwam was Richard snel ter plekke om 1 -4 aan te tekenen. Eindstand 1-4. Vios Vaassen 5 - Blauw Wit 5: In de eerste 15 minuten kon de ploeg de aanvallen nog wel pareren, maar toen de bijzonder opvallende scheids- i rechter een buitenspelsituatie niet wilde erkennen, was duidelijk dat er voor de gasten weinig eer te behalen zou zijn. Na de discutabele 1-0 werd het snel 3-0. Vooral over de zijkanten kwam in die fase het gevaar van de thuisclub. In de laatste fase voor rust scoorde de thuisclub nog twee keer. waarvan de laatste bijzonder mooi was. Na rust kwam Blauw Wit veel beter voor de dag. Eindstand 5-0. Bomerbroek Fl - Holten F2: Vol goede moed kwam Holten F2 het veld op voor de wedstrijd tegen Bomerbroek F1AI snel bleek dat de jongens van Bornerbroek een kop groter waren dan de jongens van Holten. Bor- nerbroek kwam al snel op een grote voorsprong, zonder dat een hard wer kend Holten F2 hier iets tegenover kon zetten. Keeper Leon was kansloos tegen de harde schoten van de Bornerbroek spelers. Bij de stand 8-0 kon Remco alsnog de eer redden voor Holten. Na nog twee treffers van Bor nerbroek floot de scheidsrechter voor het laatst. Eindstand: 10-1 Holten Fl - GFC Fl: Het Holtense doel stond onder grote druk maar me- I de door goed keeperswerk van doelman Leon, duurde het even alvorens de eerste tegen goal viel. Ondanks het harde werken kon niet worden voorkomen dat Holten met een 0- 3-achterstand de rust inging. Dat Hol ten nog veel te kort komt, was in de tweede helft te merken. GFC met een paar spelertjes, die een bal al van grote afstand hard op het doel kunnen schieten, voerde de score regelmatig op. Eindstand: 0 - 13. Excelsior E10- Holten E4: Excelsior kwam met prima combinatiespel al snel op voorsprong. De achterhoede van Holten had zijn handen vol aan de vele aanvallen, maar hield de schade beperkt. Met veel lange ballen naar voren kreeg onze voorhoede toch steeds kansen die niet altijd wer den benut. Wel werd er twee keer gescoord door Niek. Achter hielden Gerben, Dennis en keeper Thom de zaak in de tweede helft redelijk ge- I sloten zodat de eindstand meeviel. Eindstand: 5-2 SVZW E2 - Holten E2: Direct vanaf het begin ging het gelijk op SVZW had iets meer overw icht op het middenveld. Het was echter Niels die als wissel begon de score opende 1-0. Dit gebeurde in de twintigste minuut, j SVZW antwoordde onmiddellijk met een gelijkmaker 1-1. Na de rust speelde er een ander Holten er werd nu sneller overgespeeld en dit bracht dan ook de tweede goal gemaakt door Djemi. Nu was het zaak om de voorsprong te vergroten, de jongens begrepen dit goed. Het was Jur die goed bij de les was en een terugkomende bal in school 1 -3. Niels die ber gen werk verzette op 't middenveld maakte na een solo 1-4. Stand: 1-4 Holten Mc 1- Witkampers Mc 1: De Holtense dames hebben goed partij I gegeven tegen koploper Witkampers uit Laren. De beste kansen waren voor Witkampers maar er waren ook kansjes voor Ilse en Inge R.. Tien minuten voor tijd viel de 0-1Holten probeerde nog met een slotoffensief i om de gelijkmaker te maken maar zoals vaak gebeurd viel er een doel punt aan de andere kant zodat de eindstand 0-2 werd. Eindstand 0-2 Twenthe Dl - Holten Dl: Holten nam vanaf het begin het initiatief en nam het doel van de tegenstander veelvuldig onder vuur. Al na vijf minu- ten greep de tegenstander naar de noodrem en werd de doorgebroken j Koen in het strafschopgebied gevloerd. De toegekende strafschop werd echter op de paal geschoten. Een uitval van Twenthe werd door de Hol tense verdediging niet goed ingeschat en ook Holten had een overtreding nodig om de aanval te stoppen. De toegekende penalty werd door Twent- I he wel verzilverd en dat betekende een 1-0-voorsprong voor de thuis ploeg. De goedspelende Tom moest daarna met een lastige enkelblessure naar de kant en zijn positie werd door Eric overgenomen. De tweede helft I speelde zich bijna volledig af op het speelveld van de thuisploeg. Een uit- braak vlak voor het eindsignaal bracht Twenlhe het verlossende doelpunt 2-0. Einduitslag: 2-0 SVZW D2 - SV Holten D2: Tegen SVZW uit Wierden werd terecht met 2-5 gewonnen. Met gelegenheidskeeper Daan startte D2 met goed com binatiespel de wedstrijd. Door een mooi doelpunt van Hessel van de rand zestien kwam D2 op 0-1Na een dieptepass van Bart scoorde Gijs na een mooie solo Ó-2. SVZW kwam hierna wat gelukkig op 2-2. Nog voor rust maakte Jan met de harde knal in de kruising de verdiende 2-3. Na rust bleef D2 goed voetballen. Na enkele goede kansen prikte Gijs de bal voor de tweede keer in de goal (2-4). Ook Tim trok steeds vaker mee naar vo ren. Tim knalde de bal na een mooie combinatie hard in de touwen (2-5). Eindstand: 2-5 Diepenveen Cl - Holten Cl: De eerste helft was Holten fysiek de sterke re ploeg, echter Diepenveen de gelukkigste (1-0). Na rust werd er een schepje bovenop gedaan en uit een corner was het Jaap die de gelijkma ker scoorde. Diepenveen profiteerde binnen vijf minuten van enkele snel le counters en bracht de eindstand op het bord. Eindstand: 3-1 Holten 6- Hoeve Vooruit 6: Holten begon zeer sterk en wist met de wind in de rug flink tempo te maken, waarop Hoeve Vooruit geen antwoord had. Het was René L. die een van de voorzetten goed op zijn pantoffel kreeg en hard wist binnen te schieten: 1-0. Mid-mid Benno kreeg meer dere malen dc kans om van afstand uit te halen en werd hij beloond met een doelpunt. 2-0. Even daama wist weer René gebruik te maken van een mooie kans en zorgde voor de 3-0. Na rust dacht Holten gemakkelijk de opgebouwde voorsprong verder uit te kunnen bouwen. Hoeve wist uit een corner te scoren: 3-1 Vervolg van voorpagina „Bij de dames zit de hele lijn er in en wat dat betreft kun je daar best tevreden over zijn." Dames 1 is vorig jaar gepromoveerd en speelt nu eerste klasse. Het ziet er goed uit, want het team heeft inmiddels de eerste twee wed strijden gewonnen. De handbalvereniging heeft een klein aantal damesleden verlo ren het pas opgerichte dames voetbalteam van SV Holten. „Jammer", zegt Dorlas. „We hadden gehoopt dat ze zouden blijven handballen. Maar op sportgebied is er veel keus en je vist als verenigingen' met z'n al len uit dezelfde ruif." Zelf is Dorlas voorlopig nog niet uitgehandbald. „Waarom hand bal leuk is? Nou, in de eerste plaats omdat het een teamsport is. Het is onzettend belangrijk, ook voor kinderen, om samen te presteren. Bovendien vergt het aardig wat conditie. En het is een technisch spel. Het is een combinatie van techniek en kracht. En was het de laatste tijd zo dat vooral krachthandbal ge speeld werd, momenteel zie je dat snelheid en techniek weer de bovenhand gaan voeren. Per soonlijk vind ik dat een goede ontwikkeling." De vereniging steekt goed in de kleren. „Op het zakenleven in Holten hebben we, op welke wijze dan ook, altijd een beroep kunnen doen. Altijd hebben we shirtsponsors en adverteerders kunnen vinden. Die hebben er voor gezorgd dat je als vereni- (Foto: Johan Bolink) ging toch netjes naar buiten treedt." Dorlas noemt met name Mc Donalds. „Dit bedrijf spon sort al meer dan tien jaar al onde jeugdteams. En daar zijn we heel blij mee." Het ledental van de vereniging is de laatste vijfjaar vrij constant geweest, tussen de 120 en 130 leden. En dat is, gezien het aan tal inwoners van Holten, vrij veel. „Landelijk heeft het hand bal aardig wat leden verloren aan individuele sporten. Wat dat betreft hebben we het hier niet zo slecht gedaan." Dorlas hoopt dat de gemeent ook oog blijft houden voor de sport. „Sport moet betaalbaar blijven voor iedereen. Natuurlijk moet je daarvoor als vereniging ook zelfde handen uit de mouwen steken. Maar het ligt ook deels aan het beleid van de gemeente." Holten - Na de goede start van vorige week met winst op Nij- hof/ Broekland, werd afgelopen weekeinde opnieuw door Hand bal Dames 1 gewonnen. HCD '97, gedegradeerd uit de eerste klasse, bleek vooral in de eerste helft een stugge tegen stander. Holten leverde een fikse inspanning, maar wist bij rust niet verder te komen dan een mi nimale 8-9-voorsprong. Na rust werd Holten sterker. Via snelle breaks en het draaien van een hoog tempo begon HCD fouten te maken. Holten strafte die goed af en wist zo met een 12-18 zege huiswaarts te keren. Scores: Judoth Tiekink 7: Jessica Smit. Dorthe Lange 4; Kristel Meer man, Ellen Teeselink. Paulien Schooien 1. Handbal Heren speelden tegen een van de favorieten Achilles 5 en moest daarbij twee basisspe lers door werk missen. In de eer ste helft namen de gastheren een 9-5-voörsprong. Na rust waren de teams aan elkaar gewaagd, maar zag Holten geen kans meer de opgelopen achterstand in te halen. Eindstand: 20-15. Dames 2 boekte ook haar twee de zege. In de uitwedstrijd tegen V K waren de treffers duur. Holten had het betere van het spel en wist bij rust een 1-3 voorsprong te pakken. Ook na rust speelde Holten sterker, maar wist het niet echt uit te lopen. Deze met 3-6 was echter ver diend. Dames Al pakte haar eerste punt. Uit tegen Overwetering gaven beide teams elkaar weinig toe. Bij rust leidde de thuisploeg met 7-6. Daarna ging het op en neer en wist Holten vlak voor tijd uit een strafworp het ver diend 13-13 gelijkspel te halen. Meisjes B verloor dik van Kwiek uit Raalte. De gasten wa ren op alle fronten sterker, maar Holten bood redelijk partij. Via een 7-16-ruststand werd met 16- 39 verloren. Meisjes C was veel te sterk voor CVO. Holten speelde goeden leidde bij rust als met 7-2. Na de rust ging men goed door en werd uiteindelijk met 19-3 gewonnen. De D-jeugd van Holten was een maatje te klein voor Heeten. Na de 0-4-ruststand kreeg Holten iets meer flair, maar meer dan de 4-9-nederlaag zat er die middag niet in. De mini's speelden vier wed strijdjes. De uitslagen waren: te gen Nieuw-Heeten 10-12 en 1 -4; tegen Klarenbeek 4-3 en 1-5. Kring van Dorth - De veertiende Kleine Haarloop wordt zondag 13 oktober gehouden. Op het terrein van herberg/ veldstudie- centrum de Kleine Haar in de Kring van Dorth wordt het start schot om 10.30 uur gegeven voor de eerste afstand. Voor de kleintjes en de beginne lingen is er de 2,5 kilometer cross, uitgezet over het terrein van Camping De Vlinderhoeve. Voor nadere informatie: 0573- 432155 of via Internet: wwwSport- 8 8c om Mossink - Er vond zaterdagmid dag een opmerkelijke voetbal wedstrijd plaats in sporthal 't Mossink. Een plaatselijke Hol tense selectie trad aan tegen de Romario's, een zaalvoetbalteam van oud-studenten van de Uni versiteit Maastricht. Deze wedstrijd werd gespeeld ter gelegenheid van het tienjarig jubileum van de Romario's tij dens hun jaarlijkse reünieweek end, dit keer gehouden in Twen te. De inmiddels dertigers hebben dit weekend bijzonder sportief ingevuld: steppen op de Holter- berg, darten, squashen en cr werd ook de wedstrijd Heracles Almelo - MVV Maastricht be zocht. Ex-Wierdenaar Emiel Witteveen, een van de Roma rio's, had als medeorganisator van deze reünie aan zijn zwager Victor van Riemsdijk gevraagd een Holtens team te vormen. De eerste helft ging het met een ruststand van 1 -2 nog behoorlijk gelijk op. Het doélpunt van de Holtenaren kwam op naam van Nico Akkerman. In de tweede (Foto: Johan Bolink) helft namen de Romario's af stand maar uiteindelijk werd het 2-8. De beker ging verdiend naar de Romario's en alle spelers ont vingen als herinnering een vaan tje. Sponsor Hewlett Packard had alle spelers voorafgaande aan de wedstrijd al van een mooi poloshirt voorzien. Deventer - In Deventer wachtte Blauw Wit een zware uitwed strijd tegen het uit de tweede klasse gedegradeerde CJV 'ers. Beide ploegen traden voor het eerst in competitie verband te gen elkaar aan op een klein hob belig veld dat door het regenach tige weer slecht bespeelbaar was. Blauw Wit was vol vertrou wen naar Deventer vertrokken gezien de knappe overwinning van een week eerder op Juliana '32. Dick Brands liet zijn ploeg in tact en startte met dezelfde formatie. Dit betekende dat de reeds herstelde Gerben Beldman en Jacco Schuppert op de bank begonnen. Beide ploegen begonnen aftas tend aan de wedstrijd en namen in de eerste minuten geen enkel risico. Toch waren de eerste 10 minuten voor de ploeg uit Deventer die een licht veldover- wicht opbouwden zonder echt gevaarlijk te worden. Na zo'n 12 minuten was daar de eerste echte kans van de wedstrijd toen een voorzet door de spits van de CJV'ers maar net werd naast ge kopt. Hierna werd Blauw Wit brutaler en drong de thuisploeg terug met bij vlagen goed combinatie voet bal. Een aantal corners volgde waarbij Arjan Aanstoot bijna Holten - Mintonette Heren 1 kreeg afgelopen Apollo 14 Heren 4 op bezoek. Apollo die met zeer groot machtsvertoon aan het inspelen begon, met selectie van elf man tegen een selectie van zes van Mintonet te, leek zeer gedreven om met de punten naar huis te nemen. Mintonette die nog .steeds met veel blessures zit, moest het met zes spelers gaan doen. Mintonette begon te rustig aan de wedstrijd en stond al snel op een achterstand van 5-10. Dit kon Mintonette zich na tuurlijk niet laten gebeuren en zette snel een tandje bij. Dit bleek genoeg om het even wicht uit het zeer jonge Apol- loteam te halen. Op een stand van 20-20 was het helemaal gebeurd met Apollo. Door veel gepruts in de opstelling lieten ze veel punten liggen. 25-22 Was de eindstand van de eerste set. Het leek erop dat dit een sensationeel avondje volleybal ging worden met twee teams die zo aan elkaar gewaagt zijn. In de tweede set ging Mintonette gelijk goed van start. Nu goed ingespeeld op me kaar kon cr meteen een vuist worden gemaakt tegen Apol lo. Mintonette kwam meteen op een voorspong en gaf deze niet meer uit handen door goed aanvallend en verdedi gend werk van de zes spelers. Apollo die door zeer opportu nistisch spel veel punten liet liggen, raakte naar het einde van de set een beetje gefrus treerd. Mintonette won deze set ook met 25-20. De derde en vierde set waren het zelfde verhaal als de twee voorgaan de sets. Mintonette kan met een zeer goed gevoel terug kijken op de wedstrijd. 3-1 in set. Min tonette blijft nu nog koploper. succesvol was toen hij een cor ner van Ton Veldhuis van dicht bij over het doel schoot. Ook Hans Stam had geen geluk toen hij enkele minuten later een knap afstandschot vanaf 20 me ter losliet wat door de keeper tot corner werd verwerkt. Toch was het de thuisploeg die rond de twintigste minuut de score open de. Een hoekschop werd bij de eerste paal niet goed afgedekt en zodoende kon een CJV'er simpel binnen tikken: 1-0. Blauw Wit liet zich niet overrompelen en zocht opnieuw het initiatief. Voornamelijk het middenveld met onder andere Arno Jager wonnen steeds meer duels. De CJV'ers kwamen steeds min der aan voetballen toe door goed storend werk van diverse Blauw Wit spelers. De thuisploeg han teerde steeds vaker de lange bal die door de goed staande verde digers van Blauw Wit bekwaam werden opgevangen. Voor de rust had Blauw Wit nog een goe de mogelijkheid om gelijk te ko men toen Merijn Offringa op de rand van de 16 meter werd aan gespeeld en de bal goed in de breedte meegaf met de meege komen Jurgen Kolkman die zijn schot echter gekeerd zag door de keeper. Op slag van rust trakteerde de scheidsrechtter Dirk Jan Beld man op zijn derde gele kaart van dit seizoen waardoor hij een schorsing tegemoet kan zien. Hij ontving de kaart omdat hij een overtreding maakte op een door gebroken speler. De vrije trap le verde voor de CJV'ers niets op. Rust 1-0. In de rust maakte Dick Brands zijn manschappen nog eens dui delijk waar de zwakheden van de tegenstander lagen en dat er vanuit goede posities eerder ge schoten moest worden. De tweede helft startte Blauw wit met Gerben Beldman in de ploeg voor Jurgen Kolkman. Blauw Wit nam van het begin het initiatief in handen en liet de Blauw Wit Zaterdag 12 oktober DZSV 2 - Blauw Wit 2. 15.00 uur (vertrek 13.00 uur): Blauw wit 3,- Haaksbergen 6. 14.30 uur: Blauw Wit 4 - Oranje Nas sau 6. 14.30 uur: Blauw Wit 5 - Eefde 5, 12.30 uur: Haarle Al - Blauw Wit Al. 14.30 uur (ver trek 13.15 uur); Blauw Wit BI - Haarle BI. 14.30 uur: Blauw Wit Cl - OZC C2, 12.30 uur (vertrek 11.00 uur); Blauw Wit MB1 - Zutphen MB1, 11.30 uur; SVVN Dl - Blauw Wit Dl, Blauw Wit D2 - Heino D3, 10.30 uur: Heino D5 - Blauw Wit D3, 10.00 uur: Blauw Wit El - IC Hellendoorn E3. 9.30 uur; Kloosterhaar ME2 - Blauw Wit E2. 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Blauw Wit Fl - De Zweef Fl. 9.30 uur: DES F2 - Blauw Wit F2, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): Blauw Wit F3 - SVVN F3. 10.00 uur: Blauw Wit F4 - ABS F5. 9.30 uur. Donderdag 17 oktober Blauw Wit '66 ZI - Helios 3. 22.00 uur. SV Holten Zaterdag 12 oktober Holten Al - Eibergen Al. 14.30 uur; Holten BI - Brummen BI, 14.30 uur; Helios C2 - Holten Cl, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); BWO C4 - Holten C2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten Dl - Markelo Dl, 11.00 uur; Holten El - Excelsior '31 E3, 10.00 uur: Wierden El - Holten E2. 1 1.00 uur (vertrek 10.00 uur); Enter E4 - Holten E3, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); RKSV E3 - Holten E4. 10.00 uur (vertrek 9.15 uur): Holten Fl - Hector Fl, 11.00 uur: Enter Vooruit F2 - Holten F2, 10.30 uur (vertrek 9.30 uur): Holten F3 - Rijssen Vooruit Fl, 11.00 uur: Holten MCI D - IJsselstreek MCI, 14.00 uur: Holten MC2 - VIOS B. MCI, 14.00 uur. Zondag 13 oktober Holten 1 - SDOL 1. 14.00 uur; Holten 2 - Dedemsvaart 2, 10.00 uur; Markelo 3 - Holten 3, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Holten 4 - Turkse Kracht 3, 9.30 uur; Fle ringen 3 - Holten 5, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); WVV'34 7 - Holten 6. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Balkbrug SC 4 - Holten 7. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten 8 - PH 14, 10.45 uur CJV'ers niet meer in haar spel komen. Vooral de verdediging van de Holtense ploeg stond als een huis. Door een misverstand in de verdediging van de thuis ploeg kreeg Gerben Beldman een dot van een kans maar strandde op de keeper. Enkele minuten' later was de verdiende gelijkmaken binnen toen op nieuw Gerben Beldman net bui ten het strafschopgebied met een verdediger in zijn rug werd aan gespeeld. Door snel handelen passeerde hij twee verdedigers en zette vanuit een moeilijke hoek de bal laag voor op Merijn Offringa die de bal onhoudbaar binnenschoot 1-1. Na deze gelijkmaker wilde Blauw Wit meer een bleef aan vallen. Een overtreding op Re- mon Jager leverde een vrije trap op voor het doel van de C.J.V. 'ers. Gerben Beldman schoof de bal laag in de korte hóek. Op de Blauw Wit-bank zag men de bal al in het net gaan maar de keeper kon nog net zijn vingertoppen tegen de bal krijgen en de bal tot corner verwerken. Plotseling floot de arbiter af en verzocht beide aanvoerders bij zich te ko men. Daarbij gaf hij aan dat hij een enkelblessure had opgelo pen al eerder in de wedstrijd en zich genoodzaakt voelde om de wedstrijd te staken. Een plaats vervangend arbiter was niet voorhanden zodat de wedstrijd definitief werd gestaakt. Blauw Wit zal dus binnenkort nog maals naar Deventer moeten af reizen om de resterende 25 mi nuten uit te spelen en om mis schien toch nog een overwin ning binnen te halen. Zaterdag is de ploeg vrij. Een week later treft men Sp. Eefde op 't Vlet- goor. Opstelling: Hans Bekkemens, Gert- Jan Ulfman, Arjan Aanstoot. Dirk Jan Beldman. Ton Veldhuis. Gert- Jan Prins, Arno Jager. Hans Stam, Remon Jager, Merijn Offringa, Jur gen Kolkman (Gerben Beldman). Holten - De kleinsten onder de voetballende jeugd krijgen elke zaterdag om 11.00 uur les op Meermanskamp om de beginse len van het voetballen te leren. Geheel vrijblijvend kunnen jon gens en meisjes van 5 en 6 jaar deelnemen aan de inlooptraining die onder leiding staat van Evert Dalemans en Henny Jalving. Op deze wijze kunnen kinderen proeven aan het voetbalspel en als zij dan nog steeds enthou siast zijn worden zij rond Sint Nicolaas met een welkomstpak ket ontvangen als lid van SV Holten. Kinderen die geïnteres seerd zijn kunnen zich vrijblij vend eike zaterdagmorgen mel den op Meermanskamp waar zij gastvrij worden ontvangen. Holten - Blauw Wit '66 houdt jaarlijks in de maand oktober een koekactie ten bate van de jeugdafdeling van de vereni - Ook dit jaar heeft de activitei tencommissie de organisatie in handen. Aanstaande vrijdag 11 oktober gaan de jeugdleden van af 18.00 uur met de koeken langs de deur. Natuurlijk kan de actie alleen slagen als de Holten se bevolking de koek koopt. De kosten bedragen 1,50 euro per stuk. Indien op vrijdag niet alle koek verkocht wordt zal op maandag een vervolg gegeven worden aan de actie. Luttenberg - Tijdens Herfst In- door Luttenberg wisten drie le den van PC de Bergruitertjes prijzen te behalen. Elsbeth Deijk werd met Delilah eerste in het L-klassiek springen categorie D en wist in het twee de parcours een vijfde prijs te behalen. Jeroen Oostervelt werd met Pessoa derde in het L-sprin- gen categorie E. Marylou Holle man werd in haar tweede par cours met Silke vijfde. In Balk brug werd gedressuurd. Eva Hoefman behaalde met Bobby maar liefst twee keer een eerste prijs. Afgelopen weekend kon er gestart worden in Marienheem. Hier werd Emmalie den Heijer met Klarissa eerste in de L2- dressuur met 163 punten.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7